NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Az előzmények alapján álmomban sem gondoltam volna, hogy ilyen sima győzelmet aratunk, óriási gratuláció az egész csapatnak! 😉

Az utolsó negyedet már nem tudtam megnézni, NFL-es oldalakra pedig nem akarok felmenni, mert ma még szeretném megnézni a Pats-Colts összecsapás két és fél negyedét, úgyhogy statisztikákkal kapcsolatban én nem tudok nyilatkozni, pedig nagyon kíváncsi vagyok, hogy hány yardot sikerült futni a kezdő DE-k nélkül felálló acélfüggöny ellen, érdekelne JC passer ratingje, és persze az is, hogy végül meg lett-e a franchise-rekord a büntetések, ill. büntetőyardok tekintetében... 😊 :mad: (de ez gondolom még úgyis sokáig téma lesz a ligán belül). Úgyhogy én majd bővebben csak este, addig is mégegyszer fejet hajtok a csapat előtt. 😉
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ennek a meccsnek a tükrében egész érdekes a Pats múlt heti 39 pontja. Illetve inkább érthetetlen.Jan
Azért a D Brett és Áron nélkül nem ugyanaz, nem domináljuk annyira a LoS-t, így picit később ér oda a passrush, ezt egy brady ki tudta használi, szétdobált minket gyors passzokkal + utána a futások is ültek, azért JC messze nem az a szint... Amikor beállt BG és gyorsabban szabadult a lasztitól haladtak is szépen + volt egyből hosszú futásuk is... Szerencsére jött a Troy-pick így nem lett belőle semmi, de azért jelezte, h ebben az összeállításban vannak gondjai a D-nek.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Amúgy nem semmi, hogy továbbra is lehet olvasni, hogy nekünk ítélnek a bírók 😀
Hát a meccsen megdöntöttük egy rekordot, győztes csapat soha nem kapott még ennyi büntetést, illetve ugye az int meg a return.tenorx
Azt nem a Mackók tartják még 194x-ből?
Ha jól emlékszem valami 22 büntetést hajigáltak be ellenük és úgy nyertek.
Nem kéne megdönteni ezt a rekordot 😀The terrible towel
jah, Macik, 70-ből asszem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Amúgy nem semmi, hogy továbbra is lehet olvasni, hogy nekünk ítélnek a bírók 😀
Hát a meccsen megdöntöttük egy rekordot, győztes csapat soha nem kapott még ennyi büntetést, illetve ugye az int meg a return.tenorx
Azt nem a Mackók tartják még 194x-ből?
Ha jól emlékszem valami 22 büntetést hajigáltak be ellenük és úgy nyertek.
Nem kéne megdönteni ezt a rekordot 😀The terrible towel
Lehet, hogy már be voltam baszva, de mintha azt írták volna ki, hogy megdöntöttük 😀tenorx
Hál isten nem, 228 yard asszem a csúcs, szerencsére nem voltunk annyira közel. De a csapat csúcs megvan. Kösz sporik.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Amúgy nem semmi, hogy továbbra is lehet olvasni, hogy nekünk ítélnek a bírók 😀
Hát a meccsen megdöntöttük egy rekordot, győztes csapat soha nem kapott még ennyi büntetést, illetve ugye az int meg a return.tenorx
Azt nem a Mackók tartják még 194x-ből?
Ha jól emlékszem valami 22 büntetést hajigáltak be ellenük és úgy nyertek.
Nem kéne megdönteni ezt a rekordot 😀The terrible towel
Lehet, hogy már be voltam baszva, de mintha azt írták volna ki, hogy megdöntöttük 😀
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
Nagyon tetszett mikor a 2. negyedben 3. és sokkal jött a Raiders és bedobták Ike ellen a zászlót, a következő játéknál megcsinálta a fumblit. 2 perc múlva TD és Seymour mehetett haza.
Sűrű kis 3 perc volt.
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Ennek a meccsnek a tükrében egész érdekes a Pats múlt heti 39 pontja. Illetve inkább érthetetlen.
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Amúgy nem semmi, hogy továbbra is lehet olvasni, hogy nekünk ítélnek a bírók 😀
Hát a meccsen megdöntöttük egy rekordot, győztes csapat soha nem kapott még ennyi büntetést, illetve ugye az int meg a return.tenorx
Azt nem a Mackók tartják még 194x-ből?
Ha jól emlékszem valami 22 büntetést hajigáltak be ellenük és úgy nyertek.
Nem kéne megdönteni ezt a rekordot 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Amúgy nem semmi, hogy továbbra is lehet olvasni, hogy nekünk ítélnek a bírók 😀
Hát a meccsen megdöntöttük egy rekordot, győztes csapat soha nem kapott még ennyi büntetést, illetve ugye az int meg a return.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
http://steelers.hu/kicsorbult-a-kalozpenge/polamalu
Ben azért a mobilisabb QB-k közé tartozik a méretei ellenére, illetve annak függvényében: nem egy Vick, vagy Young érthetően, de nem szokta félteni magát - ettől rettegünk sokszor, hogy a sackek mellett Ő kicsit talán felelőtlennek tűnően is előre felé fejezi be a futást. Régebben gyakrabban vállalkozott futásra adott esetben, rég láttunk tőle ilyen imrpesszív futott TD-t, most ismét bizonyította, hogy képes erre. Emlékezzünk csak a Broncos elleni futott TD-re a 2005-ös SB évből, igaz az bootlegből volt, nagyon jól megkreálva a játék, ebben a mostani futásban azért több sérülésveszély volt, és kellett Ben nagyon jó testcsele is!kishaszi
Akkor egyezett a véleményünk 😉.
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Szép győzelem, nagy játékkal!!!

Seymoor nem alap, és még Harrison a durva mi..... a véleményemet inkább megtartom, bár egyértelmű!Darth
Egész félidőben ment a duma Big Sey és Pouncey között. Ben odament és rosszkor volt rossz helyen. A büntetés jogos volt, ha eltiltják Seymourt akkor sem lepődhet meg. Mondjuk amennyi büntetés ezen a meccsen volt. Szinte nézhetetlen volt emiatt.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Persze egyértelmű, csakhát a korábbiakból kiindulva ugye már a szándékért is.......???

Mi ez amin Tibi kiakadt, h olivér beszólt vmit a közvetítés alatt?Chrisdol
Valami olyasmit mondott álíltólag - szerencsére nem hallottam, mert akkor még streamen néztem -, hogy a Steelers továbbra sem bír magával, és, hogy Seymour két helmet-to-helmet ütközésen akadt ki. Ami ugye faszság.kishaszi
Honnan a f@szból szedte ezt....
Mert Seymour - elmondása szerint - nem tudta hova tenni miért közte és Essex között akar elfutni Ben. Gondolom azt hitte kekeckedni akar, pipa volt és bumm.
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Szép győzelem, nagy játékkal!!!

Seymoor nem alap, és még Harrison a durva mi..... a véleményemet inkább megtartom, bár egyértelmű!

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
http://steelers.hu/kicsorbult-a-kalozpenge/polamalu
Ben azért a mobilisabb QB-k közé tartozik a méretei ellenére, illetve annak függvényében: nem egy Vick, vagy Young érthetően, de nem szokta félteni magát - ettől rettegünk sokszor, hogy a sackek mellett Ő kicsit talán felelőtlennek tűnően is előre felé fejezi be a futást. Régebben gyakrabban vállalkozott futásra adott esetben, rég láttunk tőle ilyen imrpesszív futott TD-t, most ismét bizonyította, hogy képes erre. Emlékezzünk csak a Broncos elleni futott TD-re a 2005-ös SB évből, igaz az bootlegből volt, nagyon jól megkreálva a játék, ebben a mostani futásban azért több sérülésveszély volt, és kellett Ben nagyon jó testcsele is!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Persze egyértelmű, csakhát a korábbiakból kiindulva ugye már a szándékért is.......???

Mi ez amin Tibi kiakadt, h olivér beszólt vmit a közvetítés alatt?Chrisdol
Valami olyasmit mondott álíltólag - szerencsére nem hallottam, mert akkor még streamen néztem -, hogy a Steelers továbbra sem bír magával, és, hogy Seymour két helmet-to-helmet ütközésen akadt ki. Ami ugye faszság.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Na, ha vki akarja hallgatni az okoskodásomat, akkor úgy néz ki, hogy megyek a Sugar Bowling Clubba, ahol a Steelers fanok első közös meccsnézése lesz. 😊 (Bár az szinte tuti, hogy szokásomnak megfelelően kések majd valamennyit)Soldados
Soldi van ott wifi? Mert én inkább a Steelers-Bills presztízsrangadót nézném 😀tenorx
Ez a mostani, Raiders elleni meccsre vonatkozott. A jövő hetit még nem tudom, hogy tudok-e menni.Soldados
Én örültem és meglepődtem mikor felhívtál. Végül nem tudtál jönni? Mi több mint 10-en remekül éreztük magunkat. Persze erről a csapat is tett. Folyt. köv. Remélem a győzelmekben is.
A zebrák, iszonyat. Troy végre valami, a D káprázat. Végre az O is a pályán volt és nem 1 futó 2 elkapó, hanem sok célpont. Ötletes, talán könnyed játék. Így kell ezt.
Go Steelers!!!!!!!!!!
http://steelers.hu/kicsorbult-a-kalozpenge/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Persze egyértelmű, csakhát a korábbiakból kiindulva ugye már a szándékért is.......???

Mi ez amin Tibi kiakadt, h olivér beszólt vmit a közvetítés alatt?
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jah, és grat a győzelemhez... bár nekem jobb lett volna, ha zakóztok 😊Collapo
Nekünk is jobb lett volna, ha botlotok, de elég gyengusz volt az ellenfeletek, szóval még mindig ott az előny.
A pénzbünti sztem helyes dolog, mert valamilyen szinten kell legyen visszatartó erő, de amit idén művelnek a sporik az a puncifoci kategóriában elmegy, itt nem.kishaszi
Woodley, Harrison és lehet Clark is kinyithatja a bukszát Roger becsületkasszájába.

Benjamin szerint: 😀
"I just said let's get ready for the extra point," he said. "I just remember trying to get between guys, let's move on, we scored, let's go."Chrisdol
Goodellnak kéne. Semmire repültek a sárgák...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jah, és grat a győzelemhez... bár nekem jobb lett volna, ha zakóztok 😊Collapo
Nekünk is jobb lett volna, ha botlotok, de elég gyengusz volt az ellenfeletek, szóval még mindig ott az előny.
A pénzbünti sztem helyes dolog, mert valamilyen szinten kell legyen visszatartó erő, de amit idén művelnek a sporik az a puncifoci kategóriában elmegy, itt nem.kishaszi
Woodley, Harrison és lehet Clark is kinyithatja a bukszát Roger becsületkasszájába.

Benjamin szerint: 😀 BB punch elött
"I just said let's get ready for the extra point," he said. "I just remember trying to get between guys, let's move on, we scored, let's go."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jah, és grat a győzelemhez... bár nekem jobb lett volna, ha zakóztok 😊Collapo
Nekünk is jobb lett volna, ha botlotok, de elég gyengusz volt az ellenfeletek, szóval még mindig ott az előny.
A pénzbünti sztem helyes dolog, mert valamilyen szinten kell legyen visszatartó erő, de amit idén művelnek a sporik az a puncifoci kategóriában elmegy, itt nem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Gratulalok, megerdemelten nyertetek tegnap!!! ami Seymoort-t illeti, biztosan eltiltjak legalabb 2 meccsre, nem palyara valo amit csinalt, de az sem sportszeru hogy Big Ben beszologat... 😀 na mind 1, tegnap elkepesztoen motivaltaok voltatok, akarkit legyoztetek volna szerintem 😊RaiderNation
Az a durva, hogy én nem tiltanám el automatikusan Seymourt😛 Az eject jogos volt, de ez egy ilyen sport... Csúnya volt, rács alá beverni, talán csak ezért el lehet tiltani, de mondjuk ha csak szimplán fellökte volna, akkor bünti, de el nem tiltanám...kishaszi
Hm... más sportágban ugyebár az ilyen ideges playákra még jobban rá is játszanak, ott a kiállítás ugye emberhátrányt is jelent... nos, a Raidersnek ez fontos meccs lett volna, de nem jött be... elgurult a gyógyszer, BB meg hát az addigi egyik legjobb védőt ejtette ki... PIT oldalon teljesen jó ez így, OAK oldalon meg sajnálatos... amúgy én sem tiltanám el... de én pénzbüntit se dobnék egy lecsúszott szerelésre... majd GODelle eldönti...
Jah, és grat a győzelemhez... bár nekem jobb lett volna, ha zakóztok 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Gratulalok, megerdemelten nyertetek tegnap!!! ami Seymoort-t illeti, biztosan eltiltjak legalabb 2 meccsre, nem palyara valo amit csinalt, de az sem sportszeru hogy Big Ben beszologat... 😀 na mind 1, tegnap elkepesztoen motivaltaok voltatok, akarkit legyoztetek volna szerintem 😊RaiderNation
Az a durva, hogy én nem tiltanám el automatikusan Seymourt😛 Az eject jogos volt, de ez egy ilyen sport... Csúnya volt, rács alá beverni, talán csak ezért el lehet tiltani, de mondjuk ha csak szimplán fellökte volna, akkor bünti, de el nem tiltanám...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A lényeg, a vártnál simább győzelem megvan.
Ami igazán üdítő volt az végre a red zone hatékonyság és a 3rd down-ok is némi javulást mutatnak.
A bíráskodás kritikán aluli volt és nem a 163 y bünti miatt, hanem az ahogy látni lehetett kicsúszni a meccset a sporik kezéből. Zászló hegyek.......Ez gond lehet a jövőre nézve, mert nehogy zászlókkal akarják jutalmazni a kemény játékot.
Úgy gondolom nem volt felkészülve a Raiders h ilyen fizikális és jó lesz a steelers D ami "égett" piszkosul és h nekik ennyire nem fog menni a rövid passz + a futás, bepöccentek....
És végre Ziggy is kurva jó volt, Farrior pedig beintett az őt kritizálóknak és odatette magát.
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Igazából csak a 3. negyedtől néztem a meccset, de Rashard most annyira nem túnt jónak... 😕
Egyébként gyönyörű W 😀tenorx
addig jó volt, mikor kellett😀

ki a fasz a szakértő a sport tévén?
Seymourt két helmet to helmet húzta fel, amit Taylor és Harrison osztott ki.
ezt a faszt...Tibi76
Olivér, és igaza van, tényleg BB szólt neki valamit. nfl.comon meg tudod nézni a videót.tenorx
nem ez húzott fel, hanem az, hogy a Steelers nem bír visszavenni.
miből bazdmeg, miből?
nekünk már nincs hova hátrálni.

amúgy az a fasz Seymour előtte már Kemonak is nekiment, előzmény nélkül.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Igazából csak a 3. negyedtől néztem a meccset, de Rashard most annyira nem túnt jónak... 😕
Egyébként gyönyörű W 😀tenorx
addig jó volt, mikor kellett😀

ki a fasz a szakértő a sport tévén?
Seymourt két helmet to helmet húzta fel, amit Taylor és Harrison osztott ki.
ezt a faszt...Tibi76
Olivér, és igaza van, tényleg BB szólt neki valamit. nfl.comon meg tudod nézni a videót.