NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Legyünk igazságosak és lássunk tisztán, Troy az utolsó 3 meccsen szarul játszott. Nem azért mert nem volt pickje vagy big play, egyszerűen nem azt a szintet hozta a Saints, Fins és Pats elleni meccseken amit szokott.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A secondary ugyebár nem 1 játékos.polamalu
Nem egy játékos, persze, és nem is egy játékostól függ a megítélése, pont ezért írtam, hogy a teljes secondary is kicsit haloványabbnak tűnik.
Azért az nem lehet elvárni, még tőle sem, hogy mindig ott legyen minden játéknál. Azt is említsük meg, hogy a passzoknál azért lényeges minden irányítónak, hogy merre "bóklászik" és arra nem igen akarnak dobni.
A többi stimmel.polamalu
Nyilván azért is villog kevesebbet, mert a játéktudásából adódóan értelemszerűen kevésbé mernek felé dobálni a QB-k (bár ez eddig is így volt), de feltűnő az is, hogy szvsz az irányítókat is kevésbé gyötri, mint azt tőle korábban megszokhattuk. Nem akarom bántani, kritizálni, elvégre nekem is ő a "bálványom", de nem lehet nem észrevenni, hogy idén kicsit kevesebbet szerepel (még ha gyenge játékról vagy hasonlókról szó sincs). Persze ő is bármikor kifoghat egy olyan meccset, hogy... 😉
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Remélem is, hogy játszik és végre elkezd termelni.polamalu
Ebben én is nagyon bízom. Egész jól kezdte a szezont, az első két fordulóban egyaránt volt egy-egy pickje, aztán eléggé elszürkült, és tulajdonképpen ez a teljes Pittsburgh-secondary-ről is elmondható. A másodvédővonal eddig szinte sérülésektől mentes volt, ennek ellenére szerintem nem nyújtják a maximumot (a Pats-meccstől most nyilván elvonatkoztatva, mert oda ez a megfogalmazás túl enyhe lenne...). De a holnapi meccs minden bizonnyal nem a secondary-n fog múlni.vassadi27
A secondary ugyebár nem 1 játékos. Azért az nem lehet elvárni, még tőle sem, hogy mindig ott legyen minden játéknál. Azt is említsük meg, hogy a passzoknál azért lényeges minden irányítónak, hogy merre "bóklászik" és arra nem igen akarnak dobni.
A többi stimmel.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A sok sérültről való témázgatást értem, de hogy jött most elő megint San(an)tonio Holmes? Lemaradtam valamiről vagy buktuk bármelyik meccsünket is amiatt, hogy az elkapó sorunk gyengült a távozásával. Amúgy gyengült?Szokol
Lényegtelen, és ne is hozd elő újra, nehogy megint elinduljon a trash-áradat. 😀

Remélem is, hogy játszik és végre elkezd termelni.polamalu
Ebben én is nagyon bízom. Egész jól kezdte a szezont, az első két fordulóban egyaránt volt egy-egy pickje, aztán eléggé elszürkült, és tulajdonképpen ez a teljes Pittsburgh-secondary-ről is elmondható. A másodvédővonal eddig szinte sérülésektől mentes volt, ennek ellenére szerintem nem nyújtják a maximumot (a Pats-meccstől most nyilván elvonatkoztatva, mert oda ez a megfogalmazás túl enyhe lenne...). De a holnapi meccs minden bizonnyal nem a secondary-n fog múlni.
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
A sok sérültről való témázgatást értem, de hogy jött most elő megint San(an)tonio Holmes? Lemaradtam valamiről vagy buktuk bármelyik meccsünket is amiatt, hogy az elkapó sorunk gyengült a távozásával. Amúgy gyengült?

Valami perverz vágytól hajtva idén ezt az Oakland elleni meccset várom a legjobbat, kíváncsi vagyok ennyi sérülttel mit lehet játszani. Ebből egy heroikus, nagy győzelem is kisülhet, amitől visszafordulhatunk jó irányba is!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Polamalu biztos nem fogja szerintem kihagyni a meccset...ezen nem hiszem hogy kell idegeskednetek 😀 nekunk meg annal inkabb 😀RaiderNation
Remélem is, hogy játszik és végre elkezd termelni.
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 951 — Chiefs fan
pfúj de nem szeretem a steelers-t
de remélem nyertek holnap
minden hiányzó miatti sírás ellenére is
😊
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Lehet Coach dad bepróbál egy tákolt 4-3at ha ennyi maródi van 😀
Wood-Harrison DE, mögöttük Foote-Farrior-Timmons 😀
Na jó ez még viccnek is rossz, szét fognak futni minket bazzeg 😕
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ez vicces lesz. 😊

Troy nem edzett... De probable. Sírjak vagy nevessek...?Soldados
Steelers safety Troy Polamalu returned to practice after sitting out two days with an Achilles' tendon injury and is listed as probable for Sunday's game against the Oakland Raiders.

Nem olvastam vissza a hozzászólásokat, úgyhogy ha ismétlés lesz, akkor elnézést kérek, de:
The NFL fined Pittsburgh Steelers linebacker LaMarr Woodley $12,500 for his roughing-the-passer penalty on New England Patriots quarterback Tom Brady, a league source said Friday.

Officially, the fine was for striking a quarterback late. Woodley hit Brady from behind after the Patriots star tossed a fourth-quarter touchdown pass Sunday night.NFL.com
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
http://insidepittsburghsports.com/story/lamarr-woodley-fined-12500-for-late-hit-on-tom-brady/31848/Tibi76
😂 😂 😂

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Ravens ezt a meccset mindenképpen hozta volna. Tök mindegy ki az irányító, vagy éppen van-e DeAngelo. Nem ezen múlik, sajna nagyon gyengus ez a Panthers.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Off félig meddig:
A Panthersnél egy bizonyos Brian St. Pierre lesz a kezdő irányító. Anno nálunk is volt 3. számú QB. Volt vagy 4 passza az NFLben kb...azt hiszem a hollók nem most fognak buktázni,pláne,h ogy DeAngelo Williams IR re került...Haggans
Na most tényleg szerencsések a hollók, így azért nem lesz nehéz, hacsak nem játszanak egy 0-0-át ez nagyon nagyon sima W

több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Ez vicces lesz. 😊

Troy nem edzett... De probable. Sírjak vagy nevessek...?
Allen ismét out
Ward, Kemo, Timmons és Butler probable, azaz játszhatnak.

De nézzük az igazi mókát, a DL-t:
Aaron ugye Out
Keisel limitált - Q
Eason és McLendon beteg 😂, ezért nem edzettek, de elvileg a sérültlistára se kerültek. (Mondjuk nem csodálom, 40 fokos lázzal is játszani kell, ha Aaron és Keisel nem tud játszani :lol😊 Sebaj, majd Coach Dad feltalálja 1 nap alatt a 2-5-ös D-t, és Hood-Hampton lesz a DL, Hoke pedig a csere. 😊Soldados
Ez kész baszki...lassan én is rosterre kerülhetek 😛 😀😀...ez nem igaz, hogy lassan mindkét falunk a kórházban ül...ez hihetetlen.Haggans
Azért ez már tényleg nevetséges. Majd Harrisont beküldjük DE-be, kajak van benne, csak a tömege végett lehet odébb rakják....😊
Egyetlen megoldás van: Az O-nál legyen mindig a laszti!!! A D-nek egyből vissza kell szerezni!!! Ilyen egyszerű......(rossz ízű vicc volt, bocs érte)

több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
http://insidepittsburghsports.com/story/lamarr-woodley-fined-12500-for-late-hit-on-tom-brady/31848/

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 784 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Off félig meddig:
A Panthersnél egy bizonyos Brian St. Pierre lesz a kezdő irányító. Anno nálunk is volt 3. számú QB. Volt vagy 4 passza az NFLben kb...azt hiszem a hollók nem most fognak buktázni,pláne,h ogy DeAngelo Williams IR re került...

" class="embed">
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 784 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Ez vicces lesz. 😊

Troy nem edzett... De probable. Sírjak vagy nevessek...?
Allen ismét out
Ward, Kemo, Timmons és Butler probable, azaz játszhatnak.

De nézzük az igazi mókát, a DL-t:
Aaron ugye Out
Keisel limitált - Q
Eason és McLendon beteg 😂, ezért nem edzettek, de elvileg a sérültlistára se kerültek. (Mondjuk nem csodálom, 40 fokos lázzal is játszani kell, ha Aaron és Keisel nem tud játszani :lol😊 Sebaj, majd Coach Dad feltalálja 1 nap alatt a 2-5-ös D-t, és Hood-Hampton lesz a DL, Hoke pedig a csere. 😊Soldados
Ez kész baszki...lassan én is rosterre kerülhetek 😛 😀😀...ez nem igaz, hogy lassan mindkét falunk a kórházban ül...ez hihetetlen.

" class="embed">
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Könyörgöm, ne menjünk már megint el erre 😀 Komolyan már nem bírom olvasni ezt a sok oldal trasht, komolyan be fogjuk hozni a Pats topicot 😀tenorx
Ott egy kamu mezről oldalakat tudunk társalogni, úgyhogy gyúrjatok még 😀 😀
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Holmes-ügy teljesen más. Neki komoly off field problémái voltak, ráadásul pótlását meg lehetett oldani draftról (Brown, Sanders), FA-ről (Randle El, Battle) és belülről (Wallace). Itt viszont Reed helyére nem tudunk ugyanolyan kickert találni, ettől a Suishamtől még mindig kiráz a hideg.
Soldados
no lássa kérem 5 embert basztunk a Holmes-problémára mikor máshova kellett volna csoportositani az erőinket - ilyen szempontból mindenképpen hiba volt, ez biztos
ugye NFL North alapszabályok?!
mitörtént hogy három csapat is csakis WR-problematika körül pörgött offseasonban - ez persze sarkitás! :cool:sutianap
A tény még mindig az, hogy jók lennénk, ha a komplett falaink nem a kórházban lennének. Ezen Holmes sem változtatna, vagy ha a 2 WR helyett mást húzunk 3. és 7. körben. Nem ezen múlik a szezonunk, hanem azon, hogy mindkét line meghalt nagyjából. Ehhez semmi köze Holmes-nak.Soldados
de mint az öt ember behúzása mutattya rajta voltunk a szeren, tehát elvonta a figyelmünket, az erőnket -
a másik elvonó a farokmágus volt

mivel mi offsezlonyban jegelni szoktuk magunkat, a regenerációs energiánkat elszivták, ami erőt fel tudtunk mutatni azt a szezon elejire koncentráltuk - pedig a végire kellett volna
semmiben sem hiszünk csak a feltámadásban - Aa.S. röszteren trtása mutatja
FEL!Támadunk!

most igy látom teljes holisztikus mélységében a dolgok állását 😉

"Ez nem a papcsel, hanem az Apcsel,
És neked nem a pap, hanem a csap kell,
Ez nem egy vallás, hanem egy hallás,
Ez az ébredés, és nem az alvás,
Hagyd az óbort és vedd az újat,
Ez nem egy hóbort, hanem egy új nap,
Ebből csak egy falat, áttöri a falat,
ebből csak egy szelet, elíndítja a szelet,
Olvad az óember, mint a hóember,
Ide figyelj még egy kicsit jó ember!
Jön és lezúg ahogy a vezúv,
És a szived mint a gumi fellazúl,
Mozdúljon a kéz, induljon a láb,
Szóljon a gitár, és kezdődjön a tánc,
Ne élj passzívan, hanem masszívan,
És ne hidd, hogy az Úr még messze van." 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Holmes-ügy teljesen más. Neki komoly off field problémái voltak, ráadásul pótlását meg lehetett oldani draftról (Brown, Sanders), FA-ről (Randle El, Battle) és belülről (Wallace). Itt viszont Reed helyére nem tudunk ugyanolyan kickert találni, ettől a Suishamtől még mindig kiráz a hideg.
Soldados
no lássa kérem 5 embert basztunk a Holmes-problémára mikor máshova kellett volna csoportositani az erőinket - ilyen szempontból mindenképpen hiba volt, ez biztos
ugye NFL North alapszabályok?!
mitörtént hogy három csapat is csakis WR-problematika körül pörgött offseasonban - ez persze sarkitás! :cool:sutianap
A tény még mindig az, hogy jók lennénk, ha a komplett falaink nem a kórházban lennének. Ezen Holmes sem változtatna, vagy ha a 2 WR helyett mást húzunk 3. és 7. körben. Nem ezen múlik a szezonunk, hanem azon, hogy mindkét line meghalt nagyjából. Ehhez semmi köze Holmes-nak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Holmes-ügy teljesen más. Neki komoly off field problémái voltak, ráadásul pótlását meg lehetett oldani draftról (Brown, Sanders), FA-ről (Randle El, Battle) és belülről (Wallace). Itt viszont Reed helyére nem tudunk ugyanolyan kickert találni, ettől a Suishamtől még mindig kiráz a hideg.
Soldados
no lássa kérem 5 embert basztunk a Holmes-problémára mikor máshova kellett volna csoportositani az erőinket - ilyen szempontból mindenképpen hiba volt, ez biztos
ugye NFL North alapszabályok?!
mitörtént hogy három csapat is csakis WR-problematika körül pörgött offseasonban - ez persze sarkitás! :cool:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez vicces lesz. 😊

Troy nem edzett... De probable. Sírjak vagy nevessek...?
Allen ismét out
Ward, Kemo, Timmons és Butler probable, azaz játszhatnak.

De nézzük az igazi mókát, a DL-t:
Aaron ugye Out
Keisel limitált - Q
Eason és McLendon beteg 😂, ezért nem edzettek, de elvileg a sérültlistára se kerültek. (Mondjuk nem csodálom, 40 fokos lázzal is játszani kell, ha Aaron és Keisel nem tud játszani :lol😊 Sebaj, majd Coach Dad feltalálja 1 nap alatt a 2-5-ös D-t, és Hood-Hampton lesz a DL, Hoke pedig a csere. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Mikey: FA-nél talán a sérülés a rizikófaktor, sajna Ti ezt meg is szívtátok.Soldados
+ előtte Coles. A Jetsben bizonyított, a Bengalsben ennek ellenére nem vált be.
Hogy csak a posztnál maradjunk.

Persze ott az ellenpélda rá, akit rühellek, de szerintem a free agency is eléggé nagy lutri, és nem csak a sérülések miatt. Nem mondom, hogy annyira, mint a draft, de eléggé.Mikey
Azért egy sokat bizonyított játékosnál sztem jóval ritkább, hogy az új helyen egyáltalán nem válik be. Nem mondom, hogy nincs rá példa persze. De ez sok esetben egyébként a csapat hibája is.Soldados
Ebben egyetértünk.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Mikey: FA-nél talán a sérülés a rizikófaktor, sajna Ti ezt meg is szívtátok.Soldados
Meg az is, hogy sok pénzzel már nem lesz lelkes valaki.
Vagy nem illik a rendszerbe. Posztváltással sem.
Vagy amit azért lehet tudni, de majd XY megoldja, csak náluk volt gond. Például rontja a csapatmorált, vagy az edzőkkel nem jön ki. És aztán nem változik meg, mert mégsem az előző edző volt a fasz egyedül.
A sérülés pedig egy rookienál is bejöhet első edzésen.

Például most is megy a vita, hogy a Cutler-Orton trade akkor kinek is, és mennyire is érte meg? Főleg ahhoz képest, amit a csere napján mondott sok mindenki. És ehhez add hozzá, hogy mindenki fényezi a kedvenceit. De még úgy is sok nagy név, hiába nem sérült, azért kap hideget meleget. És joggal.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mikey: FA-nél talán a sérülés a rizikófaktor, sajna Ti ezt meg is szívtátok.Soldados
+ előtte Coles. A Jetsben bizonyított, a Bengalsben ennek ellenére nem vált be.
Hogy csak a posztnál maradjunk.

Persze ott az ellenpélda rá, akit rühellek, de szerintem a free agency is eléggé nagy lutri, és nem csak a sérülések miatt. Nem mondom, hogy annyira, mint a draft, de eléggé.Mikey
Azért egy sokat bizonyított játékosnál sztem jóval ritkább, hogy az új helyen egyáltalán nem válik be. Nem mondom, hogy nincs rá példa persze. De ez sok esetben egyébként a csapat hibája is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Mikey: FA-nél talán a sérülés a rizikófaktor, sajna Ti ezt meg is szívtátok.Soldados
+ előtte Coles. A Jetsben bizonyított, a Bengalsben ennek ellenére nem vált be.
Hogy csak a posztnál maradjunk.

Persze ott az ellenpélda rá, akit rühellek, de szerintem a free agency is eléggé nagy lutri, és nem csak a sérülések miatt. Nem mondom, hogy annyira, mint a draft, de eléggé.