NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Svédnek meg achillese szakadt el? Akkor ő belőle sajna nem lesz már játékos.kishaszi
Ez igen valószínű sajnos.

Mikey: FA-nél talán a sérülés a rizikófaktor, sajna Ti ezt meg is szívtátok.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hmm, akkor nekem vannak más erkölcsi normáim, mint Rooneyéknak😛 Mondom, ha nem kell, akkor kibaszom a gecibe, Nem alázom meg, hogy egy darab törülközőért adom oda. pláne nem TT-ért😊
Nem értek egyet ezzel a bizonyítottak dologgal sem, a következő év szerintem mindig lutri, WR-nél, bár azt elfogadom, hogy az NHL-hez képest sokkal kisebb a rizikófaktor a szabadügynök piacról való igazolás esetén. Utalván arra, hogy a WR azért jó fal és QB mellett nem annyira rizikófaktor. Ezt abszolút elfogadom érvnek.
Svédnek meg achillese szakadt el? Akkor ő belőle sajna nem lesz már játékos.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
FA szintén nem lutri, ...Soldados
😊
Meséljek én, vagy kitalálod magadtól is, miért mosolygok ezen? 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Túl van ez ragozva. 😊 Nem kellett és szarért-húgyért eladtuk. Van szitu, mikor jól jönne, de összességében simán megoldottuk a távozását, így sztem kár is ezen agonizálni.Soldados
Mondom, rendben. Geciség volt. Lényeg, hogy szó nincs arról, hogy a problémás élete volt a gond😛 Ürügynek jó.
Svédnek sok lehetősége nem volt bizonyítani maradjunk annyiban. Egyébként volt egy 50 yardos TD elkapása, csak azt holding miatt visszafújták😛 Azt dobtak felé 6 labdát, jó hogy lúzernek lett titulálva, mer eldobott belőle kettőt. Aztán meg jött a sérülés.

Offszezon nem lutri? Na ne hülyéskedj😊 Lutri minden, az is, hogy lesz-e normális játékos, az is, hogy elérhető lesz-e, meg az is, hogy ha leigazolja a csapat, akkor be is jön a dolog... Nagyon ingoványos dolog ez.kishaszi
Akkor mégiscsak máshogy látjuk. Az nem ürügy volt. Ha nem lett volna bűnös előélete, akkor nem szabadulunk meg tőle. 😉 Csak a balhéinak köszönheti, hogy kiebrudaltuk. Ha nem is mind, de sok más csapat simán megtartotta volna. Mi nem. Ha már nem kell, akkor eladtuk ocsóért.

Az off-season egyáltalán nem akkora lutri. Vannak szabad WR-ek, olyanok, akik már bizonyítottak. A draft már inkább. Persze mi van ha lesérül dolog más kérdés, de ez a játék velejárója. Wallace révén viszont biztos volt, hogy legalább 2 jó WR-ünk lesz. Nem volt ez egyáltalán lutri.

Sweed pedig kapott elég lehetőséget, ha megnéznénk hány passzkísérletből hány dropja volt, közelítene az 50%-hoz. Megengedhetetlen. Ennek ellenére a köv. TC-ben is kap majd esélyt, nincs ezzel gond. De rá számítani az elmúlt 3 év alaopján lutri lenne, mert semmi értékelhetőt nem mutatott, de Wallace más tészta volt nagyon.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Túl van ez ragozva. 😊 Nem kellett és szarért-húgyért eladtuk. Van szitu, mikor jól jönne, de összességében simán megoldottuk a távozását, így sztem kár is ezen agonizálni.Soldados
Mondom, rendben. Geciség volt. Lényeg, hogy szó nincs arról, hogy a problémás élete volt a gond😛 Ürügynek jó.
Svédnek sok lehetősége nem volt bizonyítani maradjunk annyiban. Egyébként volt egy 50 yardos TD elkapása, csak azt holding miatt visszafújták😛 Azt dobtak felé 6 labdát, jó hogy lúzernek lett titulálva, mer eldobott belőle kettőt. Aztán meg jött a sérülés.

Offszezon nem lutri? Na ne hülyéskedj😊 Lutri minden, az is, hogy lesz-e normális játékos, az is, hogy elérhető lesz-e, meg az is, hogy ha leigazolja a csapat, akkor be is jön a dolog... Nagyon ingoványos dolog ez.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Könyörgöm, ne menjünk már megint el erre 😀 Komolyan már nem bírom olvasni ezt a sok oldal trasht, komolyan be fogjuk hozni a Pats topicot 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mivel nem kellett, megkérdeztünk 28 csapatot, hogy kinek mit ér. Kaptunk egy alacsony picket, mivel nem kellett, eladtuk Ennyi. Kár ezt túlragozni.
Soldados
Értelek, de ha én vagyok a végső döntnök, aki azt mondom, hogy öcsikém, vaj van a füled mögött, akkor le is út , fel is út. Nem kérdezek meg senkit, hogy ad-e érte egy labdát, vagy egy cipőfűzőt, mert én azzal nem vagyok beljebb, viszont megalázó a játékosnak is - bár ez utóbbi a bizniszben nem számít😛 Pont ez a baj, ez biznisz. Csak ne takarózzunk fennkölt dolgokkal.

Sztem várható volt, hogy simán pótoljuk. Egyrészt a WR az egyik legértéktelenebb poszt, mert ahhoz hogy kit tudd használni, kell egy fal, majd kell egy QB. Másrészt Ward eddig is volt, első 4 meccsen ígyis úgyis futni kellett, Wallace már tavaly megmutatta, hogy gyémántra bukkantunk, ráadásul előttünk volt egy teljesen off-season, hogy további erősítéseket hajtsunk végre, ha szükségesnek véljük.Soldados
Igen, de ettől még lutri. Wallace ugyanúgy mehetett volna a bányába, mint Svéd akár. Ugyanis Svéd is tehetséges gyerek, mert gyors, és kurvajól vált irányt, könnyen tisztára játsza magát. Arra nem számíthatott senki, hogy csiriz nélkül viszont nem megy a gömbérzék neki.
Offszízon: megint lutri, vagy összejön vagy nem.kishaszi
Nem akkora lutri ez. Wallace bizonyított első évében, hogy lehet rá számítani. Sweed nem. Tehát tudtuk, hogy marad jó WR-ünk Ward mellett. FA szintén nem lutri, a draft az, de nem bíztuk a véletlenre, húztunk rögtön kettőt.

Túl van ez ragozva. 😊 Nem kellett és szarért-húgyért eladtuk. Van szitu, mikor jól jönne, de összességében simán megoldottuk a távozását, így sztem kár is ezen agonizálni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mivel nem kellett, megkérdeztünk 28 csapatot, hogy kinek mit ér. Kaptunk egy alacsony picket, mivel nem kellett, eladtuk Ennyi. Kár ezt túlragozni.
Soldados
Értelek, de ha én vagyok a végső döntnök, aki azt mondom, hogy öcsikém, vaj van a füled mögött, akkor le is út , fel is út. Nem kérdezek meg senkit, hogy ad-e érte egy labdát, vagy egy cipőfűzőt, mert én azzal nem vagyok beljebb, viszont megalázó a játékosnak is - bár ez utóbbi a bizniszben nem számít😛 Pont ez a baj, ez biznisz. Csak ne takarózzunk fennkölt dolgokkal.

Sztem várható volt, hogy simán pótoljuk. Egyrészt a WR az egyik legértéktelenebb poszt, mert ahhoz hogy kit tudd használni, kell egy fal, majd kell egy QB. Másrészt Ward eddig is volt, első 4 meccsen ígyis úgyis futni kellett, Wallace már tavaly megmutatta, hogy gyémántra bukkantunk, ráadásul előttünk volt egy teljesen off-season, hogy további erősítéseket hajtsunk végre, ha szükségesnek véljük.Soldados
Igen, de ettől még lutri. Wallace ugyanúgy mehetett volna a bányába, mint Svéd akár. Ugyanis Svéd is tehetséges gyerek, mert gyors, és kurvajól vált irányt, könnyen tisztára játsza magát. Arra nem számíthatott senki, hogy csiriz nélkül viszont nem megy a gömbérzék neki.
Offszízon: megint lutri, vagy összejön vagy nem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Oké.
Holmes a "Steelers Etikai Kódexe" ellen vétett, ami elfogadhatalan volt a FO szerint és azonnal meg kellett tőle szabadulni, bármi áron. Soldi azt mondta annó h az 5. körössel érzékeltetni akarták h ennyit ér a csapatnak.
De akkor miért van mégis sokaknak hiányérzete a trade után?
Sztem ha azonnal cut lett volna -hamár az érték nem számít - senkinek nem maradt volna keserű a szája íze, de így ez akkor is rossz business volt.Chrisdol
szerintem így sem maradt senkinek keserű a szájíze, hiszen egy olyan játékosért sikerült kicsikarni legalább egy 5-dik kört - ami Brady óta tudjuk sokat is érhet még 😛 - akire abszolút nem számítottak volna az elkövetkezőkben... remek húzás, az adott vesztes helyzetből a maximum szerintem, ez azt hiszem egy kiváló vezető ismérve... szerintemGeronimo
Oké, de a probléma azon van, hogy Steelers hagyományok vs. business. Ha azért kellett mennie, mert adunk a konvenciókra, problémás játékos nem kell, akkor ezt az azonnali cut tudta volna igazolni.
Mivel nem így történt, hanem végül csencselés áldozata lett, így a business része is szar, mert többet ér egy 4. körösnél, ugyanakkor már nem is lehet maximális mellvéddel azt hangoztatni, hogy ez bizony azért kellett, mert nem volt méltó a Steelershez.

(Egyébként az teljesen egyértelmű, hogy ha nem számítottunk volna rá a jövőben, akkor mennie kellett.
Soldi, neked még egy dolog sajnos az, hogy Holmes nem hiányzik az nem azért van, mert jó döntés született, hanem azért mert k nagy szerencsénk van azzal, hogy Wallace kb. 5x jobban játszik, mint azt szerintem bárki is várta volna. Jól sült el, de attól még a sztori sánta.)kishaszi
Mivel nem kellett, megkérdeztünk 28 csapatot, hogy kinek mit ér. Kaptunk egy alacsony picket, mivel nem kellett, eladtuk Ennyi. Kár ezt túlragozni.

Sztem várható volt, hogy simán pótoljuk. Egyrészt a WR az egyik legértéktelenebb poszt, mert ahhoz hogy kit tudd használni, kell egy fal, majd kell egy QB. Másrészt Ward eddig is volt, első 4 meccsen ígyis úgyis futni kellett, Wallace már tavaly megmutatta, hogy gyémántra bukkantunk, ráadásul előttünk volt egy teljesen off-season, hogy további erősítéseket hajtsunk végre, ha szükségesnek véljük.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Gondolom elsőre Ők se 5. kört vártak érte... az jött, nekik nem kellett, elment...
szvsz ennyi,.... így megmaradt a mundér becsülete, de jött ellenérték is...Collapo
Oké.
Holmes a "Steelers Etikai Kódexe" ellen vétett, ami elfogadhatalan volt a FO szerint és azonnal meg kellett tőle szabadulni, bármi áron. Soldi azt mondta annó h az 5. körössel érzékeltetni akarták h ennyit ér a csapatnak.
De akkor miért van mégis sokaknak hiányérzete a trade után?
Sztem ha azonnal cut lett volna -hamár az érték nem számít - senkinek nem maradt volna keserű a szája íze, de így ez akkor is rossz business volt.Chrisdol
szerintem így sem maradt senkinek keserű a szájíze, hiszen egy olyan játékosért sikerült kicsikarni legalább egy 5-dik kört - ami Brady óta tudjuk sokat is érhet még 😛 - akire abszolút nem számítottak volna az elkövetkezőkben... remek húzás, az adott vesztes helyzetből a maximum szerintem, ez azt hiszem egy kiváló vezető ismérve... szerintemGeronimo
Oké, de a probléma azon van, hogy Steelers hagyományok vs. business. Ha azért kellett mennie, mert adunk a konvenciókra, problémás játékos nem kell, akkor ezt az azonnali cut tudta volna igazolni.
Mivel nem így történt, hanem végül csencselés áldozata lett, így a business része is szar, mert többet ér egy 4. körösnél, ugyanakkor már nem is lehet maximális mellvéddel azt hangoztatni, hogy ez bizony azért kellett, mert nem volt méltó a Steelershez.

(Egyébként az teljesen egyértelmű, hogy ha nem számítottunk volna rá a jövőben, akkor mennie kellett.
Soldi, neked még egy dolog sajnos az, hogy Holmes nem hiányzik az nem azért van, mert jó döntés született, hanem azért mert k nagy szerencsénk van azzal, hogy Wallace kb. 5x jobban játszik, mint azt szerintem bárki is várta volna. Jól sült el, de attól még a sztori sánta.)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Gondolom elsőre Ők se 5. kört vártak érte... az jött, nekik nem kellett, elment...
szvsz ennyi,.... így megmaradt a mundér becsülete, de jött ellenérték is...Collapo
Oké.
Holmes a "Steelers Etikai Kódexe" ellen vétett, ami elfogadhatalan volt a FO szerint és azonnal meg kellett tőle szabadulni, bármi áron. Soldi azt mondta annó h az 5. körössel érzékeltetni akarták h ennyit ér a csapatnak.
De akkor miért van mégis sokaknak hiányérzete a trade után?
Sztem ha azonnal cut lett volna -hamár az érték nem számít - senkinek nem maradt volna keserű a szája íze, de így ez akkor is rossz business volt.Chrisdol
szerintem így sem maradt senkinek keserű a szájíze, hiszen egy olyan játékosért sikerült kicsikarni legalább egy 5-dik kört - ami Brady óta tudjuk sokat is érhet még 😛 - akire abszolút nem számítottak volna az elkövetkezőkben... remek húzás, az adott vesztes helyzetből a maximum szerintem, ez azt hiszem egy kiváló vezető ismérve... szerintem

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gondolom elsőre Ők se 5. kört vártak érte... az jött, nekik nem kellett, elment...
szvsz ennyi,.... így megmaradt a mundér becsülete, de jött ellenérték is...Collapo
Oké.
Holmes a "Steelers Etikai Kódexe" ellen vétett, ami elfogadhatalan volt a FO szerint és azonnal meg kellett tőle szabadulni, bármi áron. Soldi azt mondta annó h az 5. körössel érzékeltetni akarták h ennyit ér a csapatnak.
De akkor miért van mégis sokaknak hiányérzete a trade után?
Sztem ha azonnal cut lett volna -hamár az érték nem számít - senkinek nem maradt volna keserű a szája íze, de így ez akkor is rossz business volt.Chrisdol
Az 5. kör is jobb, mint a semmi. Nem kellett, amúgy is csökkentett értékű playa volt a fentebb említett okok miatt, ígyennyit kaptunk. Ha nem adnak érte semmit, akkor cut lett volna. Nem kell ezt túlragozni. Persze vannak szituk amikor jól jönne, de összességében a csapat nem sínylette meg a távozását.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gondolom elsőre Ők se 5. kört vártak érte... az jött, nekik nem kellett, elment...
szvsz ennyi,.... így megmaradt a mundér becsülete, de jött ellenérték is...Collapo
Oké.
Holmes a "Steelers Etikai Kódexe" ellen vétett, ami elfogadhatalan volt a FO szerint és azonnal meg kellett tőle szabadulni, bármi áron. Soldi azt mondta annó h az 5. körössel érzékeltetni akarták h ennyit ér a csapatnak.
De akkor miért van mégis sokaknak hiányérzete a trade után?
Sztem ha azonnal cut lett volna -hamár az érték nem számít - senkinek nem maradt volna keserű a szája íze, de így ez akkor is rossz business volt.
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Gondolom elsőre Ők se 5. kört vártak érte... az jött, nekik nem kellett, elment...
szvsz ennyi,.... így megmaradt a mundér becsülete, de jött ellenérték is...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Holmes ügyből nekem egy bajom van, volt. Tegyük ki mutassunk példát, de ne így, hogy elbasszuk egy 4.pickért.
Ennyire erővel ha BigBent is kiraktuk volna kérünk érte egy 2picket. Naneee már.

Megfelelőbb ellenérték kellett volna!!!!!

Reed továbbra is sajnálom.

A sérüléshullám mert ultra gáz, a sok Steelers ellenes drukker most örülhet.
Ilyen szerencsétlen helyzetet, hogy azonos posztokról, vagy azonos oldalakról dőlnek ki sorra a játékosok hihetetlen.Darth
Persze a kapot ellenértéknél többet ér, de azért bivaly értéke nem volt, mert egyrészt kapott egy 4 meccses eltiltást, másrészt most kell majd vele hosszabbítani. Nálunk létszámfeletti lett, így eladtuk kb az első vevőnek. Ha vkinek ennyire meg akarnak szabadulni, azért amúgy sem adnak sokat a csapatok, akkor inkább megvárjáka cutot és ingyen szerzi meg, aki akarja.Soldados
A régi nóta..... 😊
Én ezt értem Soldi, csak akkor miért nem cut azonnal, hamár ennyire az elvek mentén haladunk és akkor nem nevettettük volna ki magunkat az 5. körössel?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Holmes ügyből nekem egy bajom van, volt. Tegyük ki mutassunk példát, de ne így, hogy elbasszuk egy 4.pickért.
Ennyire erővel ha BigBent is kiraktuk volna kérünk érte egy 2picket. Naneee már.

Megfelelőbb ellenérték kellett volna!!!!!

Reed továbbra is sajnálom.

A sérüléshullám mert ultra gáz, a sok Steelers ellenes drukker most örülhet.
Ilyen szerencsétlen helyzetet, hogy azonos posztokról, vagy azonos oldalakról dőlnek ki sorra a játékosok hihetetlen.Darth
Persze a kapot ellenértéknél többet ér, de azért bivaly értéke nem volt, mert egyrészt kapott egy 4 meccses eltiltást, másrészt most kell majd vele hosszabbítani. Nálunk létszámfeletti lett, így eladtuk kb az első vevőnek. Ha vkinek ennyire meg akarnak szabadulni, azért amúgy sem adnak sokat a csapatok, akkor inkább megvárjáka cutot és ingyen szerzi meg, aki akarja.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Troynak mia nyűgje? Remélem nem szalaghúzódás....kishaszi
Bingo.... Achilles, tipikusan az a sérülése van ami tökéletesen lehetetlenné teheti az ő játékát, gyors-hirtelen irányváltások.
pihentetni kéne, de hát Allen is sérült. Bele se akarok gondolni ha erre rásérül :o
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Holmes ügyből nekem egy bajom van, volt. Tegyük ki mutassunk példát, de ne így, hogy elbasszuk egy 4.pickért.
Ennyire erővel ha BigBent is kiraktuk volna kérünk érte egy 2picket. Naneee már.

Megfelelőbb ellenérték kellett volna!!!!!

Reed továbbra is sajnálom.

A sérüléshullám mert ultra gáz, a sok Steelers ellenes drukker most örülhet.
Ilyen szerencsétlen helyzetet, hogy azonos posztokról, vagy azonos oldalakról dőlnek ki sorra a játékosok hihetetlen.

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Troynak mia nyűgje? Remélem nem szalaghúzódás....

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Vannak pótolhatatlan playák. Ilyen Manning, vagy éppen Troy. Őket nem tudod pótolni, ha belegebedsz sem. Ha kidől 5 falembered, azt se fogod tudni megoldani. Ez ilyen játék. Ha megnézed 2008-ban is sok mindent túléltünk, most ezt nem lehet, mert csak a falemberek fogynak... Nincs olyan csapat, ahol 53 "NB I-es" játékosa van. Ez megoldhatatlan. Minden csapatban van olyan, akit tudsz pótolni és van olyan, akit nem, vagy mert az adott személy önmagában pótolhatatlan, vagy mert épp azon a poszton nincs megfelelő backup. Pl Hamptont simán tudjuk pótolni, de 2 DE-t vagy az OL komplett bal oldala megoldhatatlan számunkra.

Tomlin nem dönthet egyedül, pl Colbert is ott volt, amikor Suisham volt kipróbáláson. De szinte biztos, hogy Reed nyilatkozatai tették be a kaput idei gyengébb játéka mellett. A csapattársak pl nagyon sajnálták, hogy elküldték őt. Sokkal nagyobb respektje volt az öltözőben, mint egy átlag kickernek. Nálunk nincs mérlegelés, ha vki nem tetszik a FO-nak, akkor elküldik és nem nagyon számít nekik attól kezdve az ellenérték.

Sérültek:
teljes edzés: Ward, Timmons, Kemo
limitált: Keisel
out: Allen, Troy..., Eason


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
...Jan
Ezekre reagálnék. Reed kritizálta a csapatvezetést, hogy nem kötöttek vele hosszútávút és a Pats meccs után a szurkolókat is. Valszeg emiatt tették ki, de ettől ez még egy elbaszott lépés volt.

Holmes-ügy teljesen más. Neki komoly off field problémái voltak, ráadásul pótlását meg lehetett oldani draftról (Brown, Sanders), FA-ről (Randle El, Battle) és belülről (Wallace). Itt viszont Reed helyére nem tudunk ugyanolyan kickert találni, ettől a Suishamtől még mindig kiráz a hideg.

Ez a Tomlin nem tudja kezelni a sérüléseket sem ennyire egyszerű. BB 4 meccses hiányát túléltük. Hampton hiányát is túléltük, sőt a Titans ellen a D jóvoltából Starks hiányát is túléltük, sőt Essex 3-4 meccses kihagyását is túéltük. 2008-ban B-Mac, Keisel, Hampton, Marvel Smith és Simmons, vagy éppen Fast Willie és Mendenhall sérülését is túléltük. Van olyan sérülés amit túl lehet élni és van olyan amit nem. Ha hosszútávra kidől mindkét kezdő DE-d és az OL komplett bal oldala, azt nem tudom mely csapat élné túl, ahhoz óriási szerencse kell. Ez most szvsz nem az ő hibája, ezt a helyzetet rohadt nehéz kezelni. Minden poszton nem lehet kezdő szintű cseréd, ráadásul sokkal jobb lenne, ha külön álló posztokon lenne egy-egy sérültünk, de nem, nekünk a DL és az OL-ben van minden sérültünk, azaz ide kellene most hirtelen 4 kezdő szintű playa. Ez értelemszerűen nincs. Sehol sincs, képtelenség az NFL-ben.Soldados
Lehet hogy a Reed ügyben ez a hivatalos álláspont, de szvsz lehetett ott más is. Nyilván a stáb mérlegelte hogy a csapatnak mi a hasznosabb, ha Reed marad, vagy ha megy. Nem gondolnám hogy ez csak úgy kipattant Tomlin fejéből, és önhatalmúlag kivágta, anélkül hogy egyeztetett volna a többiekkel.

Holmes: SB MVP szintű elkapó nem terem minden bokorban. Ha azt látták volna, hogy képtelenek pótolni, szerintem másképp oldották volna meg a fegyelmezési gondokat, és nem engedik el.

A csapatépítésről pedig bejön egy régi-régi nyilatkozat: anno Csank "1-12" Jánost kérdezték, miképp tudott a Váccal bajnokságot nyerni, úgy, hogy egyetlen válogatott játékosa sincs?
Azt mondta, nem a válogatottakkal lehet bajnokságot nyerni. Azzal nyertek, hogy minden meccsen pályára tudott küldeni 11 NB I-es futballistát.

Ezt akkor nem is értettem, később (mikor igazoltan játszottam, és belülről láttam hogy működik egy csapat) akkor vettem le, hogy mit is akart ezzel mondani.

Annyiban igazad van, hogy idén főleg falemberek dőltek ki, és ennyi tartalék falember sehol sincs.
De -csak elméleti síkon- ha Troy lesérül, kivel pótolnád? Mendenhall mögött ki van, aki kb ugyanezt hozza? CB poszton tartalékok? stb...

Szvsz nem arról kéne szólni a történetnek, hogy összerakunk egy kezdőcsapatot, és ha nem sérül senki, akkor SB-t játszunk. Ha páran kiesnek, akkor meg bedőlünk mint a kártyavár... én inkább arra készülnék, hogy sérülés 100%-osan lesz, és -nyilván nem is minden egyes posztra- de legalább egységenként (fal, LB sor, sec) legyen pár olyan csere, aki értékelhető módon tud helyettesíteni.

Azaz ne egy probowler playa, mögötte meg cserének egy "NB II-es" meg egy tökhomály arc. Mert így sérülés esetén azonnali és nagyarányú visszaesés jön a poszton, amit csak síkhülye ellenfelek nem használnak ki, - de mint tudjuk olyanok ezen a szinten nem nagyon vannak. Szerintem, persze. Magánvélemény.

ps :
BB hiányát nem túléltük, hanem jobb a mérlegünk mint vele. BB-t kell túlélnünk. 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Reed témához csak annyit: mivel nem a csapatnál megszokott módon zajlott a történet, szerintem olyasmi lehet a háttérben, amiről pillanatnyilag fogalmunk sincs. Talán mentális problémák, valamiben szembeállt a vezetőséggel, vagy olyat mondott/tett amivel a csapatmorált rontotta, vagy valami olyasmi amiről Tomlin úgy gondolta, hogy azonnal véget kell vetni, még azon az áron is hogy gyengébb rúgót hoznak.
Mert szimplán a pályán nyújtott teljesítménye nem indokolta, hogy szezon közben így kivágják. Mégiscsak valaki volt a csapatnál, nem egy névtelen rookie. Szerintem.

Kicsit a Holmes-ügy is ilyesmi volt. Elengedték, mindenki a fejét fogta, hogy akkor most mi lesz... nyilván ők már akkor látták, amit mi csak most, hogy Wallace simán pótolni tudja.


Amit én egyértelműen Tomlin hibájának tartok, az, hogy tavaly sem, és -úgy látszik- idén sem tudja megfelelően kezelni a sérülésekből adódó helyzetet. Kicsit körülnézve a ligában, teljesen egyértelmű, hogy nem lehet egy szezont a kezdőkkel végigjátszani. Tehát valamilyen szinten ki kellene építeni egy második vonalat.

Ennek ellenére tavaly is bekezdtünk, kb a szezon feléig ment minden, aztán jöttek a sérülések és sorban 5 bukó, köztük 3 (akkor)hullagyenge csapattól. Kíváncsi vagyok mennyit tanult abból, és idén mennyire lesz más a helyzet. Ha az Oakland is átmegy rajtunk, akkor kb ugyanott tartunk mint tavaly, szerintem.Jan
Ezekre reagálnék. Reed kritizálta a csapatvezetést, hogy nem kötöttek vele hosszútávút és a Pats meccs után a szurkolókat is. Valszeg emiatt tették ki, de ettől ez még egy elbaszott lépés volt.

Holmes-ügy teljesen más. Neki komoly off field problémái voltak, ráadásul pótlását meg lehetett oldani draftról (Brown, Sanders), FA-ről (Randle El, Battle) és belülről (Wallace). Itt viszont Reed helyére nem tudunk ugyanolyan kickert találni, ettől a Suishamtől még mindig kiráz a hideg.

Ez a Tomlin nem tudja kezelni a sérüléseket sem ennyire egyszerű. BB 4 meccses hiányát túléltük. Hampton hiányát is túléltük, sőt a Titans ellen a D jóvoltából Starks hiányát is túléltük, sőt Essex 3-4 meccses kihagyását is túéltük. 2008-ban B-Mac, Keisel, Hampton, Marvel Smith és Simmons, vagy éppen Fast Willie és Mendenhall sérülését is túléltük. Van olyan sérülés amit túl lehet élni és van olyan amit nem. Ha hosszútávra kidől mindkét kezdő DE-d és az OL komplett bal oldala, azt nem tudom mely csapat élné túl, ahhoz óriási szerencse kell. Ez most szvsz nem az ő hibája, ezt a helyzetet rohadt nehéz kezelni. Minden poszton nem lehet kezdő szintű cseréd, ráadásul sokkal jobb lenne, ha külön álló posztokon lenne egy-egy sérültünk, de nem, nekünk a DL és az OL-ben van minden sérültünk, azaz ide kellene most hirtelen 4 kezdő szintű playa. Ez értelemszerűen nincs. Sehol sincs, képtelenség az NFL-ben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Holmes-ra visszatérve többen is írták már hogy semmit sem buktunk hogy nincs itt. Nem tudom ki emlékszik én szezon előtt is már Wallace mániákus voltam és imádom most is. DE szerintem nem lehet a kettőt összehasonlítani. Wallace-nak rengeteg hosszú passza van abból vannak a yardjai rövid kiélezett szituációkba kevés elkapása van. Holmes meg hosszú passzokat is kapott el persze nem ennyit és a legfőbb tulajdonsága szerintem az volt hogy mindent elkapott szinte és BB amikor 8 ember volt a nyakán és valahogy kifordult akkor is Holmes üresen volt és mindig megtalálta 10-15 yardos átadásokkal is. Nem tudom van-e statisztika hogy Holmes hány 1st down-t hozott a csapatnak és Wallace mennyit de én szerintem Holmes sokkal többet hozott és most is elférne a sok 1st down, mert döcögős az offense.
Ezzel nem azt mondom hogy Holmes jobb elkapó vagy őt jobban szeretem, csak kifejtettem hogy szerintem azért nincs maximálisan pótolva.
Wallace meg iszonyat király és nagyon bírom 😊laby
Van abban, amit mondasz. Soldadossal ebben a kérdésben nem feltétlenül értek egyet a mit buktunk, mit kaptunkat vizsgálva.
Alapvetés, hogy a döntés jó volt már ami a mgöttes tartalmat, motivációt illeti. Innentől nézve viszont maradjunk annyiban, hogy baromira összetehetjük a kezünket, hogy Wallace egy gyémánt. Az, hogy a Holmes eset végül így sült el az elég nagy mázlifaktorral rendelkezik. Csak a játékot tekintve, a bizonytalant vizsgálva nem egy okos döntés egy ilyen elkapót csak úgy kibaszni a csapatból! Én csíptem Santoniot, zseni a srác, csak hülyeszegény😊 Szóval örülhetünk, hogy így alakult, mert sokkal kevésbé kell agonizálni, hogy vajon meg kellett volna-e tartani a balhéi ellenére, vagy az volt a helyes, hogy lemondunk egy clutch playerről, mert balhés.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Holmes-ra visszatérve többen is írták már hogy semmit sem buktunk hogy nincs itt. Nem tudom ki emlékszik én szezon előtt is már Wallace mániákus voltam és imádom most is. DE szerintem nem lehet a kettőt összehasonlítani. Wallace-nak rengeteg hosszú passza van abból vannak a yardjai rövid kiélezett szituációkba kevés elkapása van. Holmes meg hosszú passzokat is kapott el persze nem ennyit és a legfőbb tulajdonsága szerintem az volt hogy mindent elkapott szinte és BB amikor 8 ember volt a nyakán és valahogy kifordult akkor is Holmes üresen volt és mindig megtalálta 10-15 yardos átadásokkal is. Nem tudom van-e statisztika hogy Holmes hány 1st down-t hozott a csapatnak és Wallace mennyit de én szerintem Holmes sokkal többet hozott és most is elférne a sok 1st down, mert döcögős az offense.
Ezzel nem azt mondom hogy Holmes jobb elkapó vagy őt jobban szeretem, csak kifejtettem hogy szerintem azért nincs maximálisan pótolva.
Wallace meg iszonyat király és nagyon bírom 😊

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jah, meg interception csúcsokat is.
Jelzem a szalagsérülés rosszabb...kishaszi
Ez így van.
Mikor a bokaszalagom szakadt a röntgen előtt azzal bíztattak, hogy ha "szerencsém" van csak eltört. 😀 Nem volt 😕polamalu
Tört ketté a térdkalácsom keresztben és szakadt el egyszerre két bokaszalagom, hidd el, pontosan tudom melyik mit tud. A röhej inkább az, hogy egy elvileg felkészült csapatnál ennyire nem tudták megjósolni, hogy mikor épül fel egy kulcsember. Ideje kicsit az orvosi stábot is kritizálni.Szokol
Nem térdkalácsról volt szó. Lábcsonttöréssel, kézfejcsonttöréssel játszottak már NHL-ben is páran... Mondjuk egy bokatörés esetén nem fogsz lábraállni ellenben. Ugyanúgy szalagszakadás esetén se. Nekem most van 3 hete, hogy újabb bokasérülést szenvedtem egy okos belépőnek köszönhetően. Még csak részleges szakadás sincs. Rostok szakadtak. Kb. fél centi fordításra elviselhetetlen fájdalom. /Azóta a terhelés aszimmetriája miatt már mindkét lábam achilels környéke be van gyulaldva, sőt, a jobb bokámon már a 2. nap óta./ Ja, és a szalag gyógyulási folyamata hosszabb, és kéynesebb. Egy beforrt csont kevésbé törik, mint ahogy szakad egy már korábban sérült szalag. Tapasztalat.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."