NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hehe.
Itt nagyobb a letargia mint a Lions topikban.
Ti is 2-7el álltok?

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Naccerű hírek: jövőre elmegy Coach Dad, Aaron Smith visszavonul, Reed kibaszva, átállunk 4-3-as D-re és még BB helye se biztos...

Wtf,,,kishaszi
Valamiről lemaradtam, de nagyon!!! Átállunk 4-3 ?Darth
nem maradtál le egyelőre semmiről, de Lebau visszavonulása után benne van a pakliban szvsz. Soldi pedzegette korábban a témát, amikor idehoztuk Tomlint, hogy ő 4-3-hoz jobban ért és akkor ugye jó döntésnek bizonyult, hogy hagyja az Öreget és a régi rendszert.

TT: Szesze is ironikusan értette, hogy vicces.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
How did the Steelers cut Jeff Reed? Reportedly through a phone call made by coach Mike Tomlin.
By M. Bires

Ha ez tényleg így volt elég tetű dolog. Basszus csak 2 gyűrűt nyert ő is és szerették a csapattársai is.
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Naccerű hírek: jövőre elmegy Coach Dad, Aaron Smith visszavonul, Reed kibaszva, átállunk 4-3-as D-re és még BB helye se biztos...

Wtf,,,kishaszi
Valamiről lemaradtam, de nagyon!!! Átállunk 4-3 ?

több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Nem értem. Lehet, hogy az év végén az edzőkérdés is időszerűvé válik? Sok hibát érzek mostanában a háttérben. Persze az ott ülők jobban belelátnak zsugába. Ekkora nyomás talán még sincs a következő gyűrűvel kapcsolatban. Jó lenne megnyerni, de be kell ismerni, hogy több csapat is van aki joggal pályázik rá. A túlzott akarás nyögést szül!!!!
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Hát nekem nvalahogy nem a nevetés volt az első reakcióm, sokkal inkább egy kiadós facepalm...
Baz+...
Nehogymár az Oakland megverjen zsinórban 3szor :mad:

szerk: Azt mondta Tomlin Scott performed well enough... mihez képest? Egy dummie-hoz képest amit eddzésen kerülgetnek? Lehet ez volt az összehasonlítási alapja, így már mondjuk világos, necces döntés még így is, de világosabb lenne már.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Hát ez egyáltalán nem volt egy 'steelers'-es megoldás az biztos, akárhogy is sül el végül. Sokkal többet használt volna a csapatmorálnak (főleg egy ilyen vereség után), ha Tomlin inkább kiállt volna mellette, eddig amúgy is ez volt rá a jellemző...Szesze
Egyetértek. A J. Scottról tett nyilatkozatán pedig én is csak nevetni tudok. Lehet, hogy most Tomlinra is ráférne egy kis fejmosás... Vagy egyszerűen csak üljön le pár percre egymagában, és gondolkodjon el egy kicsit.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Volt korábban egy aranyköpés Beni álmáról karácsonyra: gimme an O-line,,,
Most ott tartunk, hogy Tomlinnak kéne kérni új szemeket.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jézusom...
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Neeeeeee, ezt nem hiszem el...

Tomlin said Jonathan Scott performed well enough to keep his job at left tackle after making his first start for injured Max Starks.

A sérültekről annyit, hogy Kemo valszeg visszatér, Polamalu és Timmons egy ideig limitált lesz, de valszeg játszhatnak, viszont Keisel valszeg továbbra is maródi lesz.

Ez 2 kib.szott rossz döntés Tomlintól... Reedet kibassza, miközben a sok hibája ellenére igazán sorsdöntő egy sem volt és a 9 éve alatt bizonyított eleget, de ezt a kiváló Jonathan Scott fiút ott hagyjuk a vakoldal szélén, hogy megölessük a 100 millás farokhuszár QB-nkat... Brávó...Soldados
Hogy nyilatkozhatta ezt? 😊 Azt mondhatta volna, h ő úgy érzi több van benne és ezért kitart a szerepeltetése mellett, de hogy azt mondja, h elég jó volt az vicces..
több mint 13 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 357
kicsit ugy erzem, hogy egyreszt tuldramatizaljuk a legutobbi meccset.
masreszt meg mintha Tomlin egyre surubben 'hibazna'...
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Naccerű hírek: jövőre elmegy Coach Dad, Aaron Smith visszavonul, Reed kibaszva, átállunk 4-3-as D-re és még BB helye se biztos...

Wtf,,,

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Reedet elküldtem az anyjába, de most már nem basztam volna ki, elég lett volna az év végén.
Úgy érzem Tomlin kezdi elveszíteni a fonalat...amúgy nem tudom mi igaz abból, hogy Tomlin igazából nem ragaszkodott nyáron BigBenhez...

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Neeeeeee, ezt nem hiszem el...

Tomlin said Jonathan Scott performed well enough to keep his job at left tackle after making his first start for injured Max Starks.

A sérültekről annyit, hogy Kemo valszeg visszatér, Polamalu és Timmons egy ideig limitált lesz, de valszeg játszhatnak, viszont Keisel valszeg továbbra is maródi lesz.

Ez 2 kib.szott rossz döntés Tomlintól... Reedet kibassza, miközben a sok hibája ellenére igazán sorsdöntő egy sem volt és a 9 éve alatt bizonyított eleget, de ezt a kiváló Jonathan Scott fiút ott hagyjuk a vakoldal szélén, hogy megölessük a 100 millás farokhuszár QB-nkat... Brávó...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Mélységesen egyetértek a cikkel, hogy Tomlin nagy hibát követett el Reed kirúgásával: http://www.post-gazette.com/pg/10321/1103821-87.stm

Idén szar, volt, de ettől csak rosszabb lett a csapatunk, Reed majd szépen talál egy csapatot és újra az egyik legbiztosabb rúgó lesz. Érthetetlen számomra, hogy 9 meccset miért helyezett 8 év elé....Soldados
Hát ez egyáltalán nem volt egy 'steelers'-es megoldás az biztos, akárhogy is sül el végül. Sokkal többet használt volna a csapatmorálnak (főleg egy ilyen vereség után), ha Tomlin inkább kiállt volna mellette, eddig amúgy is ez volt rá a jellemző...
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Á basszus, most jutottam csak odáig hogy Reedet kivágtuk 😕
lehetett volna még várni ezzel szezon végéig, max nem kapott volna új szerződést.
De így, ilyen tűzoltómunkával érkezett Szvisem gyerek, hát...

Továbbra sincs hír egyébként a kétT cseréjéről? 😕
Séfbácsinak be kéne látni, és még most megpróbálni menteni a menthetőt 😕
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mélységesen egyetértek a cikkel, hogy Tomlin nagy hibát követett el Reed kirúgásával: http://www.post-gazette.com/pg/10321/1103821-87.stm

Idén szar, volt, de ettől csak rosszabb lett a csapatunk, Reed majd szépen talál egy csapatot és újra az egyik legbiztosabb rúgó lesz. Érthetetlen számomra, hogy 9 meccset miért helyezett 8 év elé....


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért kibaszottul nem jellemző, h menne nekik 😊Szesze
7-2 😉
Valahogy csak itt tartunk. 😊deepsilver
A 7-2 nagyon szép eredmény, csak kicsit irreális 😉 de komolyra fordítva, abból a 7ből hány volt olyan amikor a védelem olyan szenzációsan játszott?Szesze
#1876 😉

Talán a Ravens, a Charchers és a Vikings ellen játszottak "szenzációsan"....,talán! :cool:
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Pedig pont ez a hektikusan játszó Pats D húzza a legváratlanabb dolgokat!
Konkrétan szerintem a Pats szemszögéből nézve a dolgot az ő játékuk dönti el a meccseinket.
Ha kibaszottul megy nekik akkor nyerünk símán.
Ha csak megyeget akkor kétesélyes a dolog (és itt valljuk meg férfiasan, hogy mocskos nagy szerencséink voltak).
Ha meg szenved a D-nk akkor jönnek a zakók.( Lásd Clevlandbeli "venég játunkat".... :o)

:cool:deepsilver
Azért kibaszottul nem jellemző, h menne nekik 😊Szesze
7-2 😉
Valahogy csak itt tartunk. 😊deepsilver
A 7-2 nagyon szép eredmény, csak kicsit irreális 😉 de komolyra fordítva, abból a 7ből hány volt olyan amikor a védelem olyan szenzációsan játszott?
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
7-2 😉
Valahogy csak itt tartunk. 😊deepsilver
mák? 😀Gyurma Pappa
"Ha csak megyeget akkor kétesélyes a dolog (és itt valljuk meg férfiasan, hogy mocskos nagy szerencséink voltak)."

By: Én. 😀deepsilver
Mondom én 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
7-2 😉
Valahogy csak itt tartunk. 😊deepsilver
mák? 😀Gyurma Pappa
"Ha csak megyeget akkor kétesélyes a dolog (és itt valljuk meg férfiasan, hogy mocskos nagy szerencséink voltak)."

By: Én. 😀
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
7-2 😉
Valahogy csak itt tartunk. 😊deepsilver
mák? 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ami miatt a Pats számomra nem olyan markáns tényező az a gyenge védelme miatt van.Szesze
Pedig pont ez a hektikusan játszó Pats D húzza a legváratlanabb dolgokat!
Konkrétan szerintem a Pats szemszögéből nézve a dolgot az ő játékuk dönti el a meccseinket.
Ha kibaszottul megy nekik akkor nyerünk símán.
Ha csak megyeget akkor kétesélyes a dolog (és itt valljuk meg férfiasan, hogy mocskos nagy szerencséink voltak).
Ha meg szenved a D-nk akkor jönnek a zakók.( Lásd Clevlandbeli "venég játunkat".... :o)

:cool:deepsilver
Azért kibaszottul nem jellemző, h menne nekik 😊Szesze
7-2 😉
Valahogy csak itt tartunk. 😊
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Én sajnálom Reedet, egyfelől szentimentális okokból (azért csak tagja volt annak a csapatnak, ami miatt megszerettem az amerikai focit), másfelől mert egy igazi egyéniség (milyen hajszerkezetei voltak már), harmadrészt pedig szerintem egy jó képességekkel megáldott rúgó, akinek az utóbbi időben mentális problémái lehettek.

A döntés szempontjából csak az a kérdés számomra, hogy ezek a problémák kezelhetőek lettek volna a Steelersnél vagy a megújuláshoz már egy másik csapat, másik környezet kell.

Zárójelben megjegyzem, hogy számomra nem az a jó rugó, aki 50 yardnál messzebbről berugdossa a labdákat, hanem az, aki 40-45-ről is berúgja tízből kilencszer. Ebben a szezonban sajnos már ezeknek a kritériumoknak sem felelt meg.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Ami miatt a Pats számomra nem olyan markáns tényező az a gyenge védelme miatt van.Szesze
Pedig pont ez a hektikusan játszó Pats D húzza a legváratlanabb dolgokat!
Konkrétan szerintem a Pats szemszögéből nézve a dolgot az ő játékuk dönti el a meccseinket.
Ha kibaszottul megy nekik akkor nyerünk símán.
Ha csak megyeget akkor kétesélyes a dolog (és itt valljuk meg férfiasan, hogy mocskos nagy szerencséink voltak).
Ha meg szenved a D-nk akkor jönnek a zakók.( Lásd Clevlandbeli "venég játunkat".... :o)

:cool:deepsilver
Azért kibaszottul nem jellemző, h menne nekik 😊