NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Breaking news: Goodell megbüntette a Steelerst, sajnos túl sok SB gyűrűnk van.
Ez az ember valóban egy fasz, de nem kell vele foglalkozni. Harrison lenyilatkozta, ez csak összetartja a csapatot, ad egy "mi a világ ellen" mentalitást.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A büdös qrva anyádat Te szarrágó szemét szar alak Goodell. Ha ez 25k volt, akkor Harrison fizetését mostantól 2 évig neked kellene állnod... Botrány, ami büntetések címén megy... Egy valamelyest véletlennek tekinthető szabálytalanság 75k, szándékos ütés 25 k, akkor a revolverrel fejbelövés 5k...? Nem normális ez a liga... Következetlen ostobaságok sora...

Gyökér Goodell takarodj!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 056 — #NoStress
Seymour 25ezres büntetést kapott. Hát ez bizony lófasz se.tenorx
Ezek a büntetések teljesen koncepciótlanok, összevisszák, és így semmi látható értelmük nincs.
Legyen kemény fellépés minden durvasággal, szabálytalansággal szemben, rendben, de következetesen, arányosan.Sobri Jóska
Ennyi. Ha Harrison "h2h"je 75.000et ért, akkor ez legalább eltiltás.tenorx
Vagy ha ez 25, akkor az 10.
Bár én mindkettőt büntetném, de valami értelmes koncepció mentén, aminek az az eredménye, hogy kevesebb a sérülés, mert végtére is a pénzbüntetéseknek kb. semmi értelme, foganatja, haszna.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Seymour 25ezres büntetést kapott. Hát ez bizony lófasz se.tenorx
Ezek a büntetések teljesen koncepciótlanok, összevisszák, és így semmi látható értelmük nincs.
Legyen kemény fellépés minden durvasággal, szabálytalansággal szemben, rendben, de következetesen, arányosan.Sobri Jóska
Ennyi. Ha Harrison "h2h"je 75.000et ért, akkor ez legalább eltiltás.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 056 — #NoStress
Seymour 25ezres büntetést kapott. Hát ez bizony lófasz se.tenorx
Ezek a büntetések teljesen koncepciótlanok, összevisszák, és így semmi látható értelmük nincs.
Legyen kemény fellépés minden durvasággal, szabálytalansággal szemben, rendben, de következetesen, arányosan.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Seymour 25ezres büntetést kapott. Hát ez bizony lófasz se.
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
jaj mennyivel jobb ezt a jó hangulatot olvasni itten. 😀
Igaz ha így játszik a csapat rögtön a kedv is megjön.

Tényleg hatalmas +++ volt a játék egy NEM gyenge Raiders ellen. Félhalott falakkal.

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Gyakran, a válasz! Sebaj van egy új csúcsunk meg kell dönteni 😉
Talán most jobban figyelnek a bíróküldésre és nem a 2. ligás fa...kat küldik.polamalu
Van egy olyan érzésem, hogy azon a meccsen nem lesznek olyan problémáink a zebrákkal, mint a tegnapin. Elég nagy visszhangot fognak kapni a tegnapi események, és ha azt is hozzávesszük, hogy idén mennyire 'elfajultak' az ellentétek Goodell és a csapat között, úgyhogy szerintem most kiemelt figyelmet fogunk kapni. 😊 Csak nehogy aztán megint azzal vádoljanak minket, hogy a bírók nekünk fújnak (a tegnapi eset ha másra nem is, arra biztosan jó volt, hogy ezek a hangok legalább a következő meccsig elhallgatnak 😊 ).

Remélem a komisszár úr valamit nyilatkozik majd ebben a témában, kíváncsian várom, hogy mi a véleménye erről. 😉
több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
A Pats elleni vereség úgy ért minket, mint egy alattomos tökön rúgás. Hát a Raiders elleni meccs sokkal kellemesebb volt, de legalább olyan meglepő. Kínkeserves győzelemben reménykedtünk - nesze neked előrelátás! Most meg el vagyunk hűlve, és annyira szokatlan érzés az, hogy tönkrevertük ellenfelünket, mint alkoholistának az ivóvíz. Köszönjük Steelers!!!!!!!!!!!!
Azokat a csíkos bohócokat meg utalják már be valami jobb képességű pszichiáterhez, aki meg tudja értetni velük, hogy a footballpálya nem kifestőkönyv, és mellesleg az utóbbit sem csak sárgára kell festeni.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Inkább az lesz az érdekes, hogy a Bills ellen milyen sűrűséggel fognak repkedni a zászlók.
Gyakran, a válasz! Sebaj van egy új csúcsunk meg kell dönteni 😉
Talán most jobban figyelnek a bíróküldésre és nem a 2. ligás fa...kat küldik. Bár megmondom a frankót fogalmam nincs mi a menete a bíróküldésnek. Remélem G a fejéhez kap egy kicsit és elgondolkodik, hogy hiába nem szeretné, hogy 7burgh legyen a nevünk 😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Soldi, jó szónoklat volt. 😉

Meccs közben Farriort dicsértem, de így a meccs után, a statisztikák alapján azt kell hogy mondjam, a D legnagyobb királya tegnap Harrison volt (5 tackle, 2 sack, 1 INT, 1 FF). Gondolom Goodell és a zebrák ténykedése miatt is volt ilyen feltüzelt állapotban, de ő ilyenkor a legveszélyesebb. 😊 Akit defense-oldalról még kiemelnék, az - nem tagadom, nem kis elfogultság miatt is - Polamalu: a meccs előtti napon pont arról beszélgettünk itt a fórumon, hogy idén valamivel szürkébb a tőle megszokottnál, de ez a pick egy klasszikus Troy-villanás volt. :cool: És hát természetesen a két csere DE érdemei mellett sem lehet szó nélkül elmenni, és ha ezt tudják, akkor ezek után tegyék is ezt minden mérkőzésen. Big Ben is parádézott, 3 passzolt és 1 futott TD, összesen több mint 300 yard, ezen nincs is mit túlragozni.

Most már csak arra vagyok kíváncsi, hogy Goodell milyen büntetéseket oszt ki, bár van egy olyan érzésem, hogy a korábbi bírságok és a tegnapi események után most nem lesz mersze elővenni minket... Inkább az lesz az érdekes, hogy a Bills ellen milyen sűrűséggel fognak repkedni a zászlók.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
és sose mond többet Soldi hogy ez az O 20 pöttyöt tud csak lerakni 😉 igen! egy negyedbensutianap
Ez meccs, pontosabban matchup függő. 😉 Egy Eagles, Titans, Colts ellen én a 20-tól már boldog lennék. Ahol kicsi, de qrva gyors DE-k vannak, azzal a mi behemót falunk nem tud mit kezdeni. Ezek ultraszopó matchupok és ezzel nehéz mit kezdeni bármelyik OC-nak, egyszerűen a fal alkalmatlan ezen párharcokra.

Ezzel kapcsolatban megjegyezném, hogy a 2008-as meneteléskor óriási mákunk volt. 😉 A WC-hétvégén a nekünk rettenetesen fekvő Chargers kiverte előlünk a Coltsot, akiktől kikaptunk az alapszakaszban. Majd a Div Roundban a hozzánk hasonlóan fizikális Ravens kiverte előlünk a Titanst, amely az alapszakaszban szintén elvert minket. ezek után az NFC-döntőben a Cards kiverte előlünk az Eagles-t, amely szintén elpicsázott minket az alapszakaszban. Mindhárom esetben a nekünk kedvező ellenfelet kaptuk. Garantálom, hogy az ellentétes hármast nem éltük volna túl. 😉 Ettől még ki merem jelenteni, hogy 2008 legjobb csapata mi voltunk, de ez nem azt jelenti, hogy bárkit bármikor le tudtunk volna verni. 😉

Mint ahogy sokszor 20 pont felírása a táblára is bravúr. 😉

Viszont örülök, hogy kiemelted a 2 új edzőt, Everestet és Kuglert. Mindkettő hatalmas munkát végzett, melynek látványos javulás az eredménye.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Wallace +++++++++ s a drop után felkúrta az agyát azt TD, karaj volt a futása is
BarnaTóni++++++++ kár a return TD-jéér, aranyat ér a gyerek
Spét, Johnson+++++ végre végre rágyöttünk, hogy csak Millerre fenik a fogukat
Arians - király - végre, még két ilyen produkció és lehet törni a buksikat mert az LS mögött állók közül BÁRKI elkap
Futás- - faszányos, Mendy szépen mozgott, 5ys átlag és iszonyat utat nyitott meg föleg mikor begyött a trükkös - asse tutták hun vannak
BB 😀 😀 😀 - csak a firstdown akarta futni kb. 3 mp-ig atzán bevállata, hogy odaérnek tökösaztökös mögcsinálta
Dick -szobrot neki meg
Everest nagyot alkot azért a Speccel tőle se vegyük el, meg Kugli is a viharvert fallal

egy hiányzot egy slot-elkapás Kemo-tól 😂 😂 😂
ugyhogy ezt elbaszták 😛

és sose mond többet Soldi hogy ez az O 20 pöttyöt tud csak lerakni 😉 igen! egy negyedben


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 784 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Mindent leírtatok már a meccsről,ezért én nem ismételnélek titeket.Csak egy valakit emelnék még ki...egy bizonyos Mike Wallace nevű úriembert...baszott nagy húzás volt...egy gyögyszem..élmény nézni, ahogy elkapja a lasztit és 2 méteren 5 métert ver a védőjére....imádom.

" class="embed">
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Természetesen nem is kértem számon, gondotam, hogyha tudsz megjelensz.polamalu
Nem lehetett volna úgy idézni, hogy csak azt az egy mondatot hagyod meg, ami kell?😊 szerkeszt opció 😉kishaszi
De biztosan, de amikor két gyerek rángatja a kezed közben, hogy "Gyere játszani apa!!!"
Bocsánat, hogy a sietségem a gyerekek felé elragadott.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Természetesen nem is kértem számon, gondotam, hogyha tudsz megjelensz.polamalu
Nem lehetett volna úgy idézni, hogy csak azt az egy mondatot hagyod meg, ami kell?😊 szerkeszt opció 😉

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez azért jó hír, mert nem tudom, hogy még egy sérülést el tudna-e viselni az OL.

Steelers center Maurkice Pouncey (knee contusion), left guard Chris Kemoeatu (cramps) and left tackle Jonathan Scott (ankle) suffered injuries in the win, but none appear serious.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Nagyon tetszett a 70-es évek Raiders-Steelers paprikás hangulatát idéző derbi. 😊

De akkor: Goodell a mocskos qrva anyádat b.szd telibe az okádék flag footballoddal együtt Te gyökér. Most jutottam el oda, hogy remélem, lockout lesz, mert akkor ennek az istent játszó f.szfej paprikajancsinak takarodnia kell. Buzeráns köcsög homokos játékot akar csinálni a footballból.

Ettől függetlenül ismét bebizonyosodott, hogy miért nem kell foglalkozni a zebrákkal, ha elég jó vagy, akkor ha belegebednek sem tudják elvenni tőled a győzelmet. De hogy Harrisonra megint mire dobtak zászlót b.szod... Szegény Ike végre szedett egy INT-et, ráadásul picksix azt elvették tőle ilyen gyökérség miatt. Csak azt nem tudom mi f.szt kellene csinálnia ilyenkor Harrisonnak, amikor már repül a QB-ra... És ha már a gyökér pénzbüntikről beszélünk, akkor megkérdezném, hogy ha Harrison h2h hitje 75k-ba fáj, akkor a köcsög Seymour SZÁNDÉKOS ütése vajon mennyit ér...? Gondolom 20k, Te paraszt gyökér Goodell... Tudom, tudom, mi egy undorító, dirty, mindenkinek csak sérülést okozó csapat vagyunk, de vajon a sportág jellegéből fakadó hiteket, vagy az eféle szándékos ütéseket kellene büntetni...? (Költői kérdés)

Áttérve a meccsre:
O playcalling A++++++++++++++ (Gyerünk Arians én bízok benned - talán egyedül 😛)
D-performance A+++++++++++++++ (hihetetlenül pörögtünk és hatalmas tűz volt mindenkiben, így kell játszani, akkor nem kaphatunk ki)

Amúgy nagyon durván McClainre játszottunk, akit szarrá sz.pattunk. 😀 😀 (lám-lám tenorx 😛 - ne vedd magadra, de nem bírtam ki 😉)

Tavaly Tomlin szóban beszélt unleash hellről, az nem jött be, most tettekben bizonyított, szerdára full contactos edzés a csúfos zakó miatt, plusz Ward, aki sosem edz szerdán, most agyrázkódás után is szerelést húzott példát mutatva mindenkinek. Így kell ezt, nem szóban kell elszabaduló pokolról beszélni, hanem tenni kell Mike bátyjám... Ez természetszerűleg jobban hat.

Hatalmas + a 2 csere DE-nek. Most megmutatták, hogy tudnak ők, pedig a Raiders egy jól futó csapat. Mostantól ez a standard, amit várunk, nem az a puhapöcs játék, amit a Pats ellen műveltek.

Bills jön. 2W-vel fogadnak minket, hiába szarok, utolsó leheletig küzdenek mindig, úgyhogy nem lehet őket megtörni, figyelni kell végig, különben megégethetjük magunkat, de ez egy kötelező W. És ezt az elmebeteg gyilkoló játékot akarom mostantól, akkor bárkit megverhetünk. Tegnap pl sztem kevés csapat bírt volna el a D-vel, így kell játszani, brutálisan, ütni-vágni mindenkit.

Randle El szóba került. Nem egy ász, sosem volt az, Tomlinék megmondták már a leigazolásakor, hogy az öltöző miatt hozták vissza. Jól tették, kell ő ide, szeretjük és szeretik a csapattársak.

polamalu: sorry, de bnőm kavart kicsit, így nem jött össze, de telón mondtam is, hogy "csak" 90%.Soldados
Természetesen nem is kértem számon, gondotam, hogyha tudsz megjelensz.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Igazából rohadt nagy mázlink van, hogy mind a két 3. körös WR nagyon-nagyon bejönni látszik. Még egy falat kell húzni Mendenhall elé és jön még 4 gyűrű 😛
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jaja. 😊 Te tudom, hogy elfogadod. 😉 De sokszor érdemtelenül kap eszméletlen fikaáradatot.

Most kiváló playeket hívott,, de amikor fikázzák, szvsz akkor sem szar, csak akkor nincs meg az a plusz, ami most megvolt.

De sztem összességében igen jó kis OC, főleg azt figyelembe véve, hogy az OL eléggé limitálja a lehetőségeket, ahhoz képest szvsz közel maximumot hozza ki az egységből hosszútávon.Soldados
Abszolút kezdek Steelers franchise szemléletű lenni😊 = én se voltam sose híve a hirtelen változtatásoknak. Időt kell adni bizonyos embereknek, és tudomásul kell venni, hogy ez alatt az idő alatt is lehetnek hullámvölgyek, oylan időszakok, amikor kevésbé megy. Legyen szó csapatról, néhány emberrő, vagy csak egy személyről. Lásd az OC poszt. Azért ez is erősen rizikós állás, akárhogy is nézzük és függ sok mindentől. Ráadásul szerintem egyáltalán nem szerencsés, hogy ha valakinek úgy kell dolgoznia, hogy közben az lebeg a feje fölött, hogy bármikor kibaszhatják, ha nincs minden évebn pozitív mérleg adott esetben-. Nem szerencsés a QB szempontjából se, mégiscsak szimbiózisban kell, hogy éljen az irányító a játékmesterrel. Év közbeni belenyúlás ebbe a rendszerbe sosem szerencsés. Ezért is írtam akkor, amikor el kezdtek cikkezni, hogy bajban van Arians és menjünk vissza a rush heavyhez stb. dologhoz, hogy nem szerencsés, és elhamarkodott lenne. Indulatok lehetnek, de ilyen döntést hozni nagy felelősség és jól át kell gondolni a lehetőségeket. Érzelmi dolgok hamar kijönnek a szurkolókból is, de azért van a FO is, hogy objektíven vizsgálja a dolgokat, és ne emócionálisan, pláne nem egy-egy szituációra kihegyezve. (+ szvsz baromság lenne ilyen QB-val, Bettis-mentes korszakban nekiállni állandóan handoffolni, és nézzük meg a falat is. Nem ez a realitás. Szerintem okosabb egy kiegyensúlyozott offense stratégiát felépíteni, mert erre meg vannak a lehetőségeink. Nem lehet minden csapatban Manning, ráadásul nézzük meg: lehet ott is okokat keresni, de hiába passzol 400 yardot minden meccsen, ha 6-4 a mérlegük - más kérdés, hogy még így is toronymagas esélyesek. Míg ott van Tommyboy, mostanában passzol 200 yardotkat, de mindig ott van a 2 TD pickek nélkül, futnak is ha kell, a védelem is teszi a dolgát és 8-2... Brees is szárnyalt tavaly, de idén látjuk, hogy ott se megy minden feltételtől függetlenül a szétpasszolunk akárkit offense...)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Arians: Vaktyúk is talál szemet effektus 😀
McClain: Én is néztem, hogy sokat elbaszott, hozzánk kellett volna jönnie, Coach Dad MVPt csinál belőle 😀 Nem baj, majd kivágja az Oakland és felszedjük 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
O playcalling A++++++++++++++ (Gyerünk Arians én bízok benned - talán egyedül 😛)
Soldados
Nem, én is bízom benne, ezt már többször írtam, de ha éppenséggel kiszámítható, illogikus a playcalling, akkor azt szóvá teszem. Ez most pont azellenkezője volt: ötletes és ha kellett: az egyszerű, de hatásos playek megjátszása! Be is jöttek. Nem kell mindenáron minden meccsen 5+ 40 yardos play, mert ha csak first down kell, akkor fölösleges kockáztatni ilyeneket. Ennyi.kishaszi
Jaja. 😊 Te tudom, hogy elfogadod. 😉 De sokszor érdemtelenül kap eszméletlen fikaáradatot.

Most kiváló playeket hívott,, de amikor fikázzák, szvsz akkor sem szar, csak akkor nincs meg az a plusz, ami most megvolt.

De sztem összességében igen jó kis OC, főleg azt figyelembe véve, hogy az OL eléggé limitálja a lehetőségeket, ahhoz képest szvsz közel maximumot hozza ki az egységből hosszútávon.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
O playcalling A++++++++++++++ (Gyerünk Arians én bízok benned - talán egyedül 😛)
Soldados
Nem, én is bízom benne, ezt már többször írtam, de ha éppenséggel kiszámítható, illogikus a playcalling, akkor azt szóvá teszem. Ez most pont azellenkezője volt: ötletes és ha kellett: az egyszerű, de hatásos playek megjátszása! Be is jöttek. Nem kell mindenáron minden meccsen 5+ 40 yardos play, mert ha csak first down kell, akkor fölösleges kockáztatni ilyeneket. Ennyi.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nagyon tetszett a 70-es évek Raiders-Steelers paprikás hangulatát idéző derbi. 😊

De akkor: Goodell a mocskos qrva anyádat b.szd telibe az okádék flag footballoddal együtt Te gyökér. Most jutottam el oda, hogy remélem, lockout lesz, mert akkor ennek az istent játszó f.szfej paprikajancsinak takarodnia kell. Buzeráns köcsög homokos játékot akar csinálni a footballból.

Ettől függetlenül ismét bebizonyosodott, hogy miért nem kell foglalkozni a zebrákkal, ha elég jó vagy, akkor ha belegebednek sem tudják elvenni tőled a győzelmet. De hogy Harrisonra megint mire dobtak zászlót b.szod... Szegény Ike végre szedett egy INT-et, ráadásul picksix azt elvették tőle ilyen gyökérség miatt. Csak azt nem tudom mi f.szt kellene csinálnia ilyenkor Harrisonnak, amikor már repül a QB-ra... És ha már a gyökér pénzbüntikről beszélünk, akkor megkérdezném, hogy ha Harrison h2h hitje 75k-ba fáj, akkor a köcsög Seymour SZÁNDÉKOS ütése vajon mennyit ér...? Gondolom 20k, Te paraszt gyökér Goodell... Tudom, tudom, mi egy undorító, dirty, mindenkinek csak sérülést okozó csapat vagyunk, de vajon a sportág jellegéből fakadó hiteket, vagy az eféle szándékos ütéseket kellene büntetni...? (Költői kérdés)

Áttérve a meccsre:
O playcalling A++++++++++++++ (Gyerünk Arians én bízok benned - talán egyedül 😛)
D-performance A+++++++++++++++ (hihetetlenül pörögtünk és hatalmas tűz volt mindenkiben, így kell játszani, akkor nem kaphatunk ki)

Amúgy nagyon durván McClainre játszottunk, akit szarrá sz.pattunk. 😀 😀 (lám-lám tenorx 😛 - ne vedd magadra, de nem bírtam ki 😉)

Tavaly Tomlin szóban beszélt unleash hellről, az nem jött be, most tettekben bizonyított, szerdára full contactos edzés a csúfos zakó miatt, plusz Ward, aki sosem edz szerdán, most agyrázkódás után is szerelést húzott példát mutatva mindenkinek. Így kell ezt, nem szóban kell elszabaduló pokolról beszélni, hanem tenni kell Mike bátyjám... Ez természetszerűleg jobban hat.

Hatalmas + a 2 csere DE-nek. Most megmutatták, hogy tudnak ők, pedig a Raiders egy jól futó csapat. Mostantól ez a standard, amit várunk, nem az a puhapöcs játék, amit a Pats ellen műveltek.

Bills jön. 2W-vel fogadnak minket, hiába szarok, utolsó leheletig küzdenek mindig, úgyhogy nem lehet őket megtörni, figyelni kell végig, különben megégethetjük magunkat, de ez egy kötelező W. És ezt az elmebeteg gyilkoló játékot akarom mostantól, akkor bárkit megverhetünk. Tegnap pl sztem kevés csapat bírt volna el a D-vel, így kell játszani, brutálisan, ütni-vágni mindenkit.

Randle El szóba került. Nem egy ász, sosem volt az, Tomlinék megmondták már a leigazolásakor, hogy az öltöző miatt hozták vissza. Jól tették, kell ő ide, szeretjük és szeretik a csapattársak.

polamalu: sorry, de bnőm kavart kicsit, így nem jött össze, de telón mondtam is, hogy "csak" 90%.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Az előzmények alapján álmomban sem gondoltam volna, hogy ilyen sima győzelmet aratunk, óriási gratuláció az egész csapatnak! 😉

Az utolsó negyedet már nem tudtam megnézni, NFL-es oldalakra pedig nem akarok felmenni, mert ma még szeretném megnézni a Pats-Colts összecsapás két és fél negyedét, úgyhogy statisztikákkal kapcsolatban én nem tudok nyilatkozni, pedig nagyon kíváncsi vagyok, hogy hány yardot sikerült futni a kezdő DE-k nélkül felálló acélfüggöny ellen, érdekelne JC passer ratingje, és persze az is, hogy végül meg lett-e a franchise-rekord a büntetések, ill. büntetőyardok tekintetében... 😊 :mad: (de ez gondolom még úgyis sokáig téma lesz a ligán belül). Úgyhogy én majd bővebben csak este, addig is mégegyszer fejet hajtok a csapat előtt. 😉vassadi27
61 yard, francsi rekord összejött, de a liga rekord nem. Röviden tömören.