NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Uraim, ha teszem azt ez most a 70-es évek Steelerse, Big Say történetesen agyonverik a pályán a védelem tagjai. Az akkori mentalitás az egymásért való kiállás ezt hozta volna. Nem helyes, de ez tény. Nézzétek meg egy hokimeccsen, ha a kapust támadják mit kap a csatár. Mindkét sport a keménységről híres. Viszont a szándékos, alattomos dolgokat meg kell szüntetni a pályán. A véletlenül bekövetkező, bár veszélyes, szabálytalanságok benne vannak. Azokat is büntessék, de akkor a szezon elején rakjanak ki egy táblázatot.
Az első H2H 1000$
A második 5000$
stb
Minden a liga által szabálytalannak és büntetendőnek számító cselekmény kerüljön be (pályán belüli) ezután kiszámítható lesz a büntetések mértéke, és nincs háborgás.
A zászlós buziság valóban élvezhetetlen. Ma vagy holnap visszanézem egyben, eddig nem volt időm, és újra morgolódom a zebrákon.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
most ez nekem ? mernemnagyon értem, pedig téged szoktalak.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Igen, tudjuk, Te még nem kerültél olyan helyzetbe, hogy a munkahelyeden azt mondtad, hogy tele a faszod az egésszel és elmész a picsába, aztán másnap nem így gondoltad. Én is megvetem az ilyen kollégáimat...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jaja, sajnos én ilyen beteg, megosztó alak vagyok, vagy nagyon szeretnek v nagyon nem. de legalább nagyon nem is érdekel 😉

viszont nem változtatom hetente a véleményem 😊 szívből megvetem az embert és azt amit képvisel, szerinted miért ne tetszett volna ha leütik ? de ez Te úgyse fogod sose megérteni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Aoner még mindig meg tudok döbbenni rajtad.
Neked súlyos problémáid vannak, vagy csak ennyire írigy vagy nem tudom..... és még Te papoltál multkor tenorx-nek az értelmes hsz-ek miatt.

Elgondolkodtató h ha győzünk, ha vesztünk bazdmeg itt mindig megjelennek a "sportot űzünk abból h rákontrázunk Soldira és társaira" emberek.
Mindegy miért csak ellent tudjanak mondani a legkissebb fasznyi dologért is!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ja és még egy kis kiegészítés. Az vajon nem sérülésveszélyes, hogy vkit nyakánál, sisakrácsnál fogva rántanak vissza, majd' minden 2. playben? És mivel ez is veszélyes, nagyon komoly nyaksérülést lehet szenvedni, így akkor ezért pl nem járna pénzbüntetés???

Ezek már csak költői kérdések, amelyeken azért érdemes elgondolkodni, mert az non-sense, hogy a védőket agyba-főbe büntetik, de a támadókat a játék jellegéből fakadóan szinte soha... És sztem ez sincs rendjén.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Idealis esetben minden D-t hentesek alkotnak.
A flagfootballal egyetertek viszont es nekem sem jon be.
Pont a kemenysege miatt tetszik ez a sport. (tobbek kozott)
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hmm, mint Baltimore drukker mondom, hogy kurvára igazat adok nektek ebben az ügyben.
Ez eléggé felháborító, az ilyenekre nagyon ki tudok akadni, teljesen mindegy melyik csapattal szemben csinálják.
Goodell tényleg egy f@sz.

Következetesség fogalmát nem ismeri(k)?
Ha nem ismerik, akkor idióták, ha meg ismerik, de nem alkalmazzák, akkor meg no comment.

Bele se merek gondolni, hogy esetleg kettős mércét alkalmaz...
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ez aztán rovott múlt, hogy volt előtte egy 5k-s büntije...Soldados
idén
de igazad van, 5K után nem feltétlenül kéne 75-nek jönnie, kivéve ha valakit már az előző szezonokban is büntettek a hülyeségei miatt.atapapa
Sajnálom, de sportban az új idény kezdetével mindenki tiszta lappal indul, azaz az új idényben nem számít rovott múltnak, hogy mi volt előző idény(ek)ben.
Soldados
Szerintem nem szorul komolyabb bizonyításra az, hogy az NFL gyakorlata ezzel szembe megy évek óta.
Nézzük meg mennyit kapott pl. twitterért Ocho még az előszezonban és mennyit más, de akár a pályán kívül elkövetett balhék után is automatikusan sokkal szigorúbb következményeket alkalmaz az NFL, ha visszaeső volt az illető egy korábbi szezonban.
Továbbá biztos vagyok benne hogy Harrison helyzetét súlyosbította az a bizonyos nyilatkozata is.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Látom, nem sikerül, vagy nem akarják érteni egyesek a problémát, amit írunk.

Nekem 2 gondom van, és egyik sem a Steelers-playák büntetéséről szól:
1, aránytalan büntetések
2, flagfootball.

Indoklás:
Nevetséges roughing the passer (a la Brees, vagy most Campbell), majd ezekért röhejes 20k-s büntetések, mikor nem is keményen ütközte le, csak ledöntötte a QB-t). Ennek csúcsa, vagy most középpontba kerülő h2h, ami ebben a sportban benne van. Ha nem akarod, akkor is megtörténik néha, 1000 tackle-ből 1-2 alkalommal. Na most azt büntetni, ami véletlenül történik nagyon nagy ostobaság, és jobban büntetni, mint egy szándékos, kirívóan sportszerűtlen, playen kívüli ütést, az nálam a felháborító kategória. A szándékosság szvsz mindig súlyosabb, mint a véletlen megkövetkező balesetek. A Raiders ellen igazi fizikális és paprikás hangulatú meccsből a liga ostoba játékelméleti politikája flagfootballt csinált. Volt, aki leírta és igaza volt: élvezhetetlen volt, mert minden playben 3 zászló repült. Leírtam ezt a Ravens-Bengals meccs kapcsán is, ahol ezzel a Hollókat sújtották. Nekem ezek nem tetszenek, az aránytalan büntetések és a liga ezen ostoba játékelméleti politikájából származó puhulás és flagfootball. Legyen ennek szenvedő alanya a Steelers, vagy éppen a Ravens. Ezek a fiúk egytől egyig elmondták a ligában, hogy aki futballista, az tudja mit vállalt és milyen veszélyekkel jár. Ha 80 év alatt nem volt ez probléma, mert azért hiába van benne, mégis igen ritka a maradandó sérülés, akkor ne ez a faszfej akarja megváltoztatni puhafocivá tenni ezt a játékot.

Én sem tiltanám el Seymourt alapesetben, de figyelembevéve, hogy másokat mennyire büntetnek véletlenszerű balesetek miatt, felháborítóan enyhe. Jól jellemzi a helyzetet, és fordított esetben kb így reagáltam volna némi éllel, hogy a Raiders topikban kb az volt rá a reakció, hogy ennyiért megérte...

Az itteni helyzetet pedig csak fokozza, hogy itt egyesek váltig hangoztatják, hogy a Steelers a bírók kedvence, Ben színészkedik, és hogy hentesek alkotják a D-t. Na most ezek az emberek, ha a BigSey tettét egy Steeler csinálja (ne adj Isten Harrison), azonnali év végéig tartó eltiltást reklamálnának és a legnagyobb féreg lenne. De majd kíváncsi leszek, ha Brady, Brees, Orton, vagy bármelyik QB kap egy ilyen ütést, akkor mi lesz a vélemény.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én - bár paraszt vagyok - felállva tapsoltam, és komolyan úgy gondolom h seymour több millió ember vágyálmát valósította meg.

szerintem egy meccs legalább jogos lett volna, ahogy fürdősribancnak is, attól függetlenül h az almát akarjátok a körtével összehasonlítani.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
http://www.youtube.com/watch?v=3kUxBCsxkek
Nem tudom valaki emlékszik e erre, mondjuk ezek nem 140 kilósak stb, meg nem is akkora pofonokat nyomnak, de azért itt is volt némi ütögetés, és ha jól emlékszem ők nem kaptak sem pénzbüntit sem eltiltást, de javítson ki valaki ha tévedek. Seymour megkapta a pénzbűntetését, megérdemelte, Big Bennek nem lett baja, ennyi, le lehet zárni a témát. Elég unalmas hogy egész nap ez megy itt, ahelyett hogy a jövendőbeli ellenfelekre koncentrálna mindkét(vagytöbb) fél.
Békepipa oszt szoszi. 😊



Just Win Baby!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Sok meccsen van sisakrács alá ütés? Érdekes, én eddig más ligát néztem.
Befejeztem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Micsoda vita megy itt😊

TTT nek igaza van, mert a liga megmondta, hogy par dolgot nagyon kemenyen buntetnek a paralizisek es a rengeteg komoly serules miatt ezek pl h2h, az iranyito play utani es alulrol tamadasa, a vedekezni keptelen jatekos szandekos durva megutese. Ha tetszik ha nem ezt ezentul is buntetni fogjak.
Akinek a jatekaban ez fokozottan benne van sivni fog vele.

BigSey pedig bevert egyet, kiallitottak megbuntettek. Paraszt dolog persze, de egy meccsen eleg sok ilyen van csak okosabban csinaljak. En pl a Ravens futo kopeseert is erosen elvakargatnam a fejem... Nem egy kalap mielott azt hinned. Es ennyi.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
na msot egy pofontól komoly megsérülés esély (főleg sisakon keresztül, ami mondjuk 100/100 playban van az OL-DL csatában), 0,0000001%, míg egy h2h ütésnél bármelyik fél legalább agyrázkódási sansza úgy 40% körül van.
Azt nem látjátok hogy a h2h komoly büntetése az azt adó személyének védelmében is szól, mert ő is ugyan úgy belerokkanhat mint aki kapja.

Mellesleg nem tiltották el Harrisont. A 75k dollár sem hiszem hogy földhözvágja. még ha 10x kell befizetnie akkor sem. Akkor megérteném a sírást ha eltiltották volna mondjuk egy fontos meccsre, míg seymourt mondjuk nem. Egyiket sem tiltották el és nem is ti fizettétek a büntetésüket. Ezek után nem mindegy?

az ellen inkább lehet hőzöngeni, hogy már az is roughing the passer, ha hozzáérsz a QB-hoz. az valóban orbitális hülyeség. Na meg még jó pár szabály az az NFL-ben (OT szabály, DPI mint spot foul stb.)haromt
Az a baj, hogy a sisakrács alá ütött. Ott meg a gigáját nem kell túl erősen megütni, hogy baj legyen. A lehetőség benne van. Ebben.
Nem a pofonban, a sisakra.

Mint mondtam: nem óhajtok mártírt csinálni belőle, de tényszerűségnél maradjunk meg. Ugyanúgy, ahogy Harrison többszörös visszaeső, minden meccsen hth direkt és hasonló dolgok hazugságok, úgy ez a dolog se olyan, hogy legyinteni kéne rá. Mindezek mellett írtam, hogy én se tiltanám el alapból, de van veszély egy ilyenben is - mondom, nem abban, ha a sisakra ad kokit -, és akkor arányosítani kéne! Soldadosék ezen vannak kiakadva. Ha csak fellökte volna, akkor valószínűleg le se szarná se tenorx, se Soldados, se senki.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na msot egy pofontól komoly megsérülés esély (főleg sisakon keresztül, ami mondjuk 100/100 playban van az OL-DL csatában), 0,0000001%, míg egy h2h ütésnél bármelyik fél legalább agyrázkódási sansza úgy 40% körül van.
Azt nem látjátok hogy a h2h komoly büntetése az azt adó személyének védelmében is szól, mert ő is ugyan úgy belerokkanhat mint aki kapja.

Mellesleg nem tiltották el Harrisont. A 75k dollár sem hiszem hogy földhözvágja. még ha 10x kell befizetnie akkor sem. Akkor megérteném a sírást ha eltiltották volna mondjuk egy fontos meccsre, míg seymourt mondjuk nem. Egyiket sem tiltották el és nem is ti fizettétek a büntetésüket. Ezek után nem mindegy?

az ellen inkább lehet hőzöngeni, hogy már az is roughing the passer, ha hozzáérsz a QB-hoz. az valóban orbitális hülyeség. Na meg még jó pár szabály az az NFL-ben (OT szabály, DPI mint spot foul stb.)
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én speciel csak amögött látok zsidókat, ahol pénz van, meg antiszemitizmus.
Amúgy meg nem hiszem, hogy öe elméleteket kell gyártani, de az tényszerű, hogy mostanában nyilvánvaló a bírók tevékenykedése, de még ez se zavarna, ha nem tartanánk még mindig ott, hogy nekünk mindig csalnak. Ehhez képest meg baromira nem. Ez a történet.
A verekedést nem tudom minek kevered ide, Seymour nem verekedés közben szállt el, hanem minden ok nélkül. Amúgy cska szólok, hogy egy rosszul eltalált ütéssel ölni lehet és különösebb erő nem is kell hozzá.kishaszi
Jó, persze, a középkorban meg biztosak voltak benne, hogy szemmelveréssel is lehet ölni, égessük meg Seymourt....

Azért ne vegyük már egy kalap alá a pofont meg a helmet to helmet ütközéseket, ennyire nem kell elvakulnak lenni.somoskovig
"btw én írtam, hogy alsó hangon el se tiltanám, szóval ez a része úgymond nem lep meg és nem zargat"

"Az a durva, hogy én nem tiltanám el automatikusan Seymourt😛 Az eject jogos volt, de ez egy ilyen sport... Csúnya volt, rács alá beverni, talán csak ezért el lehet tiltani, de mondjuk ha csak szimplán fellökte volna, akkor bünti, de el nem tiltanám..."


Akarsz még elvakultságról beszélni???

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Én speciel csak amögött látok zsidókat, ahol pénz van, meg antiszemitizmus.
Amúgy meg nem hiszem, hogy öe elméleteket kell gyártani, de az tényszerű, hogy mostanában nyilvánvaló a bírók tevékenykedése, de még ez se zavarna, ha nem tartanánk még mindig ott, hogy nekünk mindig csalnak. Ehhez képest meg baromira nem. Ez a történet.
A verekedést nem tudom minek kevered ide, Seymour nem verekedés közben szállt el, hanem minden ok nélkül. Amúgy cska szólok, hogy egy rosszul eltalált ütéssel ölni lehet és különösebb erő nem is kell hozzá.kishaszi
Jó, persze, a középkorban meg biztosak voltak benne, hogy szemmelveréssel is lehet ölni, égessük meg Seymourt....

Azért ne vegyük már egy kalap alá a pofont meg a helmet to helmet ütközéseket, ennyire nem kell elvakulnak lenni.

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
nagyjából olyan ez a dolog, mintha azt hasonlítanátok össze, hogy

átmegyek a záróvonalon a szembesávba, akár véletlenül is
vagy a rokihelyen parkolok az X5-össel

attól hogy eltiltották volna seymourt még nem lenne kevésbé életveszélyes a h2h ütközés. Persze hogy benne van a játékban, de már két éve meg lett mondva hogy kurvára büntetni fogják, hogy próbáljanak leszokni róla.
haromt
Aha. Szóval ezek szerint Seymour arconpattintja a gazgaládsutyerák Rőtliszburgert, mert beszólt - ami kiderült, hogy faszság - és ez az X5össel parkolok tilosban analógia. Ehhez csak gratulálni tudok neked.

(btw én írtam, hogy alsó hangon el se tiltanám, szóval ez a része úgymond nem lep meg és nem zargat, csak ha Harrisont 75-re büntetik egy ütközésért, ami h-t-h volt - szó nincs arról, hogy direkt úgy ütközött volna, ezt max bebeszélni lehet a hatereknek -, szóval vétlen volt, akkor egy szándékos pofáncsapásért ha nincs eltiltás, akkor az aránytalan.)

Ulpianus: lényeg, hogy az illető akkor is itt osztotta
"a eszét", amikor a hth szopri volt.kishaszi
látom sikerült nem megértened az analógiát
a X5-össel rokihelyre, analógia arra, hogy giganagy parasztság, mint amit Seymour csinált. Azt is büntetni kell, de evidens hogy jobban kell büntetni azt, hogy véletlenül áthajtok a záróvonalon, mert abban benne van hogy frontálisan letarolok egy családot. Nem tudom ezen mi a nem érthető.haromt
Pontosan értettem, és egy baromság. A parkolással nem veszélyeztetsz senkit, arcra, fejre ütéssel viszont igen. Nem csinálok mártírt BB-ből, mert nem lett komoly baja, a meccsen se problémáztam ezen, de ettől még az ütés veszélyes, nem kicsit. Ugyanúgy lehetne dobálózni azzal, hogy a hth se életveszélyes minden esetben, mert elég sok van belőle, de komolyabb gond ritkán. Ide pont nem passzol a parkolásos párhuzamod.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én speciel csak amögött látok zsidókat, ahol pénz van, meg antiszemitizmus.
Amúgy meg nem hiszem, hogy öe elméleteket kell gyártani, de az tényszerű, hogy mostanában nyilvánvaló a bírók tevékenykedése, de még ez se zavarna, ha nem tartanánk még mindig ott, hogy nekünk mindig csalnak. Ehhez képest meg baromira nem. Ez a történet.
A verekedést nem tudom minek kevered ide, Seymour nem verekedés közben szállt el, hanem minden ok nélkül. Amúgy cska szólok, hogy egy rosszul eltalált ütéssel ölni lehet és különösebb erő nem is kell hozzá.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nagyjából olyan ez a dolog, mintha azt hasonlítanátok össze, hogy

átmegyek a záróvonalon a szembesávba, akár véletlenül is
vagy a rokihelyen parkolok az X5-össel

attól hogy eltiltották volna seymourt még nem lenne kevésbé életveszélyes a h2h ütközés. Persze hogy benne van a játékban, de már két éve meg lett mondva hogy kurvára büntetni fogják, hogy próbáljanak leszokni róla.
haromt
Aha. Szóval ezek szerint Seymour arconpattintja a gazgaládsutyerák Rőtliszburgert, mert beszólt - ami kiderült, hogy faszság - és ez az X5össel parkolok tilosban analógia. Ehhez csak gratulálni tudok neked.

(btw én írtam, hogy alsó hangon el se tiltanám, szóval ez a része úgymond nem lep meg és nem zargat, csak ha Harrisont 75-re büntetik egy ütközésért, ami h-t-h volt - szó nincs arról, hogy direkt úgy ütközött volna, ezt max bebeszélni lehet a hatereknek -, szóval vétlen volt, akkor egy szándékos pofáncsapásért ha nincs eltiltás, akkor az aránytalan.)

Ulpianus: lényeg, hogy az illető akkor is itt osztotta
"a eszét", amikor a hth szopri volt.kishaszi
látom sikerült nem megértened az analógiát
a X5-össel rokihelyre, analógia arra, hogy giganagy parasztság, mint amit Seymour csinált. Azt is büntetni kell, de evidens hogy jobban kell büntetni azt, hogy véletlenül áthajtok a záróvonalon, mert abban benne van hogy frontálisan letarolok egy családot. Nem tudom ezen mi a nem érthető.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ulpi.
DJ-t nem goodell tiltotta el, hanem JMD.
mint ahogy most Mike Williamst is a tampa bírságolta meg.

nem is foglalkozott a liga ezekkel.
de ez a h2h megvolt mondva, hogy most ezeket büntetjük súlyosan. Mint ahogy soccerben is meg van mondva mindig hogy msot a könyöklést, most meg a hátulról becsúszást, stb.

Most az a trend hogy a h2h a legsúlyosabb, ez nem is baj, mert tényleg a legveszélyesebb dolog.
Na meg hogy az irányító szent. EZ már jóval nagyobb fasság, mert itt az üzleti szempontok játszanak szerepet (a QB a legnagyobb reklámérték)

A verekedések más dolgok. Azt soha nem fogod tudni kiküszöbölni, mert ahol 120-150 kilós felbőszült állatok játszanak, ott mindig el fog csattanni pár pofon. Megkapják érte a büntit azt csá (gondolom Vickerson is fog kapni hogy pofántörölte McNeill-t), de ezek miatt a pofonok miatt nem bénult le még senki. a h2h hiteket sem fogod tudni soha kivenni a játékból, mert a fele véletlen, de a hatalmas erre vonatkozó büntetésekkel próbálják visszaszorítani.

Fel lehet ezt úgy fogni hogy ez a keménykedő csapatok ellen szól de ez akkor sem lesz így. Ez a játékosok védelmében van. Emögött összesküvés elméleteket látni kb olyan mint minden mögött zsidókat szimatolni...
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
nagyjából olyan ez a dolog, mintha azt hasonlítanátok össze, hogy

átmegyek a záróvonalon a szembesávba, akár véletlenül is
vagy a rokihelyen parkolok az X5-össel

attól hogy eltiltották volna seymourt még nem lenne kevésbé életveszélyes a h2h ütközés. Persze hogy benne van a játékban, de már két éve meg lett mondva hogy kurvára büntetni fogják, hogy próbáljanak leszokni róla.
haromt
Aha. Szóval ezek szerint Seymour arconpattintja a gazgaládsutyerák Rőtliszburgert, mert beszólt - ami kiderült, hogy faszság - és ez az X5össel parkolok tilosban analógia. Ehhez csak gratulálni tudok neked.

(btw én írtam, hogy alsó hangon el se tiltanám, szóval ez a része úgymond nem lep meg és nem zargat, csak ha Harrisont 75-re büntetik egy ütközésért, ami h-t-h volt - szó nincs arról, hogy direkt úgy ütközött volna, ezt max bebeszélni lehet a hatereknek -, szóval vétlen volt, akkor egy szándékos pofáncsapásért ha nincs eltiltás, akkor az aránytalan.)

Ulpianus: lényeg, hogy az illető akkor is itt osztotta
"a eszét", amikor a hth szopri volt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
nagyjából olyan ez a dolog, mintha azt hasonlítanátok össze, hogy

átmegyek a záróvonalon a szembesávba, akár véletlenül is
vagy a rokihelyen parkolok az X5-össel

attól hogy eltiltották volna seymourt még nem lenne kevésbé életveszélyes a h2h ütközés. Persze hogy benne van a játékban, de már két éve meg lett mondva hogy kurvára büntetni fogják, hogy próbáljanak leszokni róla.
Arról sem kell vitatkozni hogy Goodell egy fasz. Nem a Steelers ellen fasz hanem mindenkivel szemben síkhülye. Lásd TD ünneplés büntetések és totálisan inkonzisztens büntetés politika, mind a dopping, mind a pályán kívüli fasságokban. Nem kell benne hátsó szándékot keresni, egyszerűen csak hülye. Magyar politikushoz tudnám hasonlítani, de az nem ide tartozik.haromt
Nekem a legfrissebb kedvencem, egy bizonyos Denver játékos "eltiltom egy negyedre vagy inkább egy playre" hihetetlen baromság volt. És akkor szögezzük le, megállapítható, hogy Goodell AFC WEST fan. Gyenge a csoport, így erősíti, hogy oda csökkentett büntiket ad. 😀 Nehogy valaki ezt is komolyan vegye!

De írtam Harrison eseténél is anno, hogy pont az ellenkezőjét fogja kiváltani, mint amit szeretne. Nagyon hülye döntés volt az is. Tessék, láthatjuk milyen jól bevált.

kishaszi! Én akkor nem értem, hogy ha nem gsnre írtad, (előbb amikor őt idézted) hogy akkor kire írtad? Lehet csak én értem ennyire rosszul, de most elolvastam vagy ötször hiába. Nyilván te írtad, és igazad van, hogy másról beszéltél. De kiről?ulpianus
Ha jól emlékszem az egy negyedes eltiltás az JMD volt, nem Goodell.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
nagyjából olyan ez a dolog, mintha azt hasonlítanátok össze, hogy

átmegyek a záróvonalon a szembesávba, akár véletlenül is
vagy a rokihelyen parkolok az X5-össel

attól hogy eltiltották volna seymourt még nem lenne kevésbé életveszélyes a h2h ütközés. Persze hogy benne van a játékban, de már két éve meg lett mondva hogy kurvára büntetni fogják, hogy próbáljanak leszokni róla.
Arról sem kell vitatkozni hogy Goodell egy fasz. Nem a Steelers ellen fasz hanem mindenkivel szemben síkhülye. Lásd TD ünneplés büntetések és totálisan inkonzisztens büntetés politika, mind a dopping, mind a pályán kívüli fasságokban. Nem kell benne hátsó szándékot keresni, egyszerűen csak hülye. Magyar politikushoz tudnám hasonlítani, de az nem ide tartozik.haromt
Nekem a legfrissebb kedvencem, egy bizonyos Denver játékos "eltiltom egy negyedre vagy inkább egy playre" hihetetlen baromság volt. És akkor szögezzük le, megállapítható, hogy Goodell AFC WEST fan. Gyenge a csoport, így erősíti, hogy oda csökkentett büntiket ad. 😀 Nehogy valaki ezt is komolyan vegye!

De írtam Harrison eseténél is anno, hogy pont az ellenkezőjét fogja kiváltani, mint amit szeretne. Nagyon hülye döntés volt az is. Tessék, láthatjuk milyen jól bevált.

kishaszi! Én akkor nem értem, hogy ha nem gsnre írtad, (előbb amikor őt idézted) hogy akkor kire írtad? Lehet csak én értem ennyire rosszul, de most elolvastam vagy ötször hiába. Nyilván te írtad, és igazad van, hogy másról beszéltél. De kiről?


Állat vagyok, ami enni kér...