NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Te most több száz élet kioltását összehasonlítottad a puskázással? Egyébként ha már nagyon puskázáshoz akarod hasonlítani, akkor úgy 200hoz hasonlítsd, és akkor kicsapnak. (Nem, és nem vesznek vissza).
És erre recskáznátok, igen szegényes világotok lehet, ha ez nyújtana nektek örömet. hmmSoldados)
Ezt hol olvastad amúgy? Én csak nem szeretném példaképként látni Vicket.

Jah és az alap, mivel nem szeretem Vicket, ezért fogalmam sincs a sportról.tenorx
1 kijelentés: de más iskolában kapsz új esélyt és ő is kapott másik csapatnál.

1 kérdés: az nem lehet példakép, aki egy életre szóló hiba után talpra tud állni és megmuatja megannyi megtévedt embernek, hogy igenis van visszaút?

Azt megérteném, ha azért szurkolnál, hogy ne legyen sikeres, mert utálod, én is ezt teszem, az általam nem kedvelt emberekkel, sportolókkal, de IR-t kívánni nagyon más tészta. Márpedig ha ezt kívánod, akkor gondolom, örülnél neki, ami a szememben nagyon szegényes világot takar, hogy más nyomorának tudsz örülni, hogy vkinek kerékbe törnek önhibáján kívül az álmai, a tervei.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Soldi!!!!!
Bills azt elemezzük, ne hagyd magad húzni mert arra élveznek egyesek.
Van valakinek híre, a hét végén hiányzókról, pl. Brett?polamalu
újabb taggal bővült a nemzet, mivel "nagyszakáll" vasárnap kétszeres apuka lett 😊

nem tudom igazán mi volt az oka, de nagyon jó döntés volt Foster RG szerepeltetése, azok után h elvileg ő kimondottan is Kemo backupja.
klasszisokkal jobb pass prot.-ben mint Essex, úgyhohy maradhatna is ez a felállás.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Te most több száz élet kioltását összehasonlítottad a puskázással? Egyébként ha már nagyon puskázáshoz akarod hasonlítani, akkor úgy 200hoz hasonlítsd, és akkor kicsapnak. (Nem, és nem vesznek vissza).
És erre recskáznátok, igen szegényes világotok lehet, ha ez nyújtana nektek örömet. hmmSoldados)
Ezt hol olvastad amúgy? Én csak nem szeretném példaképként látni Vicket.

Jah és az alap, mivel nem szeretem Vicket, ezért fogalmam sincs a sportról.
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Kicsit túl van ez már ragozva.
Abban megerősít, hogy még jobban szeressem ezt a csapatot, és az összes múltbeli, jelenlegi, és jövőben mészárosát.
Kimot és Wardot különösen:.-)

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Adott egy blokkot blind side-ról. Na bumm. És most Rivers azért nem olyan kiemelkedő idén, vagy micsoda? Ezt Te se gondolhatod komolyan...

A futball erről (is) szól. Lezúzni a másikat. Ez a védelem feladata. Ne tegyünk úgy, mintha Steelereket nem zúznának le. Benne van. Szívunk is vele renesen idén és máskor is, mégsem azt látod, hogy köcsög Sanders, menjen IR-re, bassza meg a liga, tiltsák el, stb. És igen inkább vki egy playben osszon ki egy kemény, akár dirty blokkot vagy hitet, minthogy vki megüssön egy másik játékost csak úgy, playen kívül. Az egyik a játék része, a másik nem. Semmivel sem volt veszélyesebb Ward blokkja, mint BigSey ütése, az egyiknek felállva tapsikoltál, a másiknál IR-re kívánod a végrehajtót. Hogy is van ez...?Soldados
így van Soldi, Hines Wardot senki nem tartja dirty playernek, egyszer adott ki véletlenül egy rossz blokkot és én ezen felháborodtam. elnézést érte.

a hozzászólás második fele akkora LOL hogy nem is kommentálom. ha nem akarod megérteni amit mondok, legalább hülyeségeket ne írjál. inkább személyeskedj tovább, az jobban megy.

igyekszem megigerni, hogy nem rontom itt a csodálatos levegőt.gabtsi
Továbbra se hallottam olyan nevet, akinek tönkretette volna a pályáját. És ahogy Te is felvállalod a véleményed én is. Én szánalmasnak tartom a véleményed és tenorxét is, ha személyeskedés, ha nem. A hideg kiráz tőle. Bár talán inkább szomorú, fogalmatok sincs a sportról.

tenorx: elkövetett egy bűncselekményt. Megbüntették. Miért ne játszhatna? Te sose hibáztál? Ennyi erővel, ha valaha puskáztál az iskolában, akkor csapjanak ki és maradj írástudatlan hülye, mert egyszer hibáztál... Nem, a helyes, hogy megkapod az 1-st, aztán tanulhatsz tovább. Az ember hibázik, mindenki, de miután az ember megbűnhődött a hibájáért, ahogy Vick is, utána meg kell adni neki a lehetőséget, hogy jó útra térjen. Ja nem törjön ki a bokája is, sőt dögöljön meg...

Lehet én vagyok mimóza, de én még embernek nem kívántam sérülést vagy betegséget, pedig én sem vagyok kivétel, hogy vannak utált emberek a sportvilágában és a környezetemben is...

Nem is tudom ilyenkor mit gondoljak, hogy sportért rajongó emberek bárkinek súlyos, netán career ending sérülést kívánnak. Annyira szegényes... És erre recskáznátok, igen szegényes világotok lehet, ha ez nyújtana nektek örömet. :/


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Soldi ezt a Vick témát már egyszer kitárgyaltuk, ne menjünk megint bele.tenorx
Sajnálom, én már csak ilyen vagyok, nem bírok elmenni szó nélkül az emberi gyökérség és szűklátókörűség mellett, mert kiráz a hideg az ilyen elborult, beteges gondolatoktól.Soldados
Mint már leírtam, ez egyáltalán nem szűklátókörűség. Én sajnos nem tudok elmenni több száz állat csonkítása, kínzása mellett úgy, hogy még épeszűnek is tartsam azt az embert. Nyilván belecsöppent a jóba, meg volt börtönbe is, de továbbra se vagyok képes elhinni, hogy játszhat a ligában. A gyerekek meg gondolom veszik a Vick mezeket, és felnéznek rá. De ezt már egyszer elmondtam, és nem is hozom fel, ha csak nem provokálnak (gyökérség, szűklátókörűség).
Jah és hagyjuk ezt a témát.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Adott egy blokkot blind side-ról. Na bumm. És most Rivers azért nem olyan kiemelkedő idén, vagy micsoda? Ezt Te se gondolhatod komolyan...

A futball erről (is) szól. Lezúzni a másikat. Ez a védelem feladata. Ne tegyünk úgy, mintha Steelereket nem zúznának le. Benne van. Szívunk is vele renesen idén és máskor is, mégsem azt látod, hogy köcsög Sanders, menjen IR-re, bassza meg a liga, tiltsák el, stb. És igen inkább vki egy playben osszon ki egy kemény, akár dirty blokkot vagy hitet, minthogy vki megüssön egy másik játékost csak úgy, playen kívül. Az egyik a játék része, a másik nem. Semmivel sem volt veszélyesebb Ward blokkja, mint BigSey ütése, az egyiknek felállva tapsikoltál, a másiknál IR-re kívánod a végrehajtót. Hogy is van ez...?Soldados
így van Soldi, Hines Wardot senki nem tartja dirty playernek, egyszer adott ki véletlenül egy rossz blokkot és én ezen felháborodtam. elnézést érte.

a hozzászólás második fele akkora LOL hogy nem is kommentálom. ha nem akarod megérteni amit mondok, legalább hülyeségeket ne írjál. inkább személyeskedj tovább, az jobban megy.

igyekszem megigerni, hogy nem rontom itt a csodálatos levegőt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi!!!!!
Bills azt elemezzük, ne hagyd magad húzni mert arra élveznek egyesek.
Van valakinek híre, a hét végén hiányzókról, pl. Brett?polamalu
Én pihentetném Brettet, ez az a meccs, amit be kell húzni nélküle is. A Ravens ellen viszont ott kell lennie, most nem szabad kockáztatni, amikor amúgy is vékony jégen táncolunk a DL-posztokon.

Lassan majd jönnek a hírek Tomlin sajtójáról, én Pounceyra vagyok kíváncsi, de az első, meccs utáni hírek alapján tud játszani.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Soldi!!!!!
Bills azt elemezzük, ne hagyd magad húzni mert arra élveznek egyesek.
Van valakinek híre, a hét végén hiányzókról, pl. Brett?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
aki látta a rookie évben és azóta az tudja miről beszélek, az ember sunyi módon (nyilván pályafutása során először) egy védtelen rookie zúzott porrá, nem az álkpocscsont-törés a lényeg. a másik meg egy elborult pillanatában, nem gondolkodva cselekedett.

az a baj Soldi, hogy 4000 éve arról híres / abból él a ti franchise-otok, hogy gecikeményen zúz le mindenkit. aztán egyszer van egy olyan pillanat amikor vki azt mondja, hogy talán ezt már nem kellett volna akkor megvagyunk sértődve és futballhalált vizionálunk.gabtsi
Adott egy blokkot blind side-ról. Na bumm. És most Rivers azért nem olyan kiemelkedő idén, vagy micsoda? Ezt Te se gondolhatod komolyan...

A futball erről (is) szól. Lezúzni a másikat. Ez a védelem feladata. Ne tegyünk úgy, mintha Steelereket nem zúznának le. Benne van. Szívunk is vele renesen idén és máskor is, mégsem azt látod, hogy köcsög Sanders, menjen IR-re, bassza meg a liga, tiltsák el, stb. És igen inkább vki egy playben osszon ki egy kemény, akár dirty blokkot vagy hitet, minthogy vki megüssön egy másik játékost csak úgy, playen kívül. Az egyik a játék része, a másik nem. Semmivel sem volt veszélyesebb Ward blokkja, mint BigSey ütése, az egyiknek felállva tapsikoltál, a másiknál IR-re kívánod a végrehajtót. Hogy is van ez...?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Szerintem az egész témára sokkal több időt és energiát vesztegettünk mit amit kellett volna.
Javaslom, mivel tudtommal ez egy Steelers topic, hogy beszéljünk a Bills elleni meccsünkről. Esélyek, érzések, hírek, nyilatkozatok. Na ebben látok fantáziát. Egy lerágott csontot már a kutyák is undorkodva néznek. 😉polamalu
Szerintem is beszéljünk a Bills elleni meccsről: mindenki szarrágó, aki nem azt mondja, mint mi.
😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Szerintem az egész témára sokkal több időt és energiát vesztegettünk mit amit kellett volna.
Javaslom, mivel tudtommal ez egy Steelers topic, hogy beszéljünk a Bills elleni meccsünkről. Esélyek, érzések, hírek, nyilatkozatok. Na ebben látok fantáziát. Egy lerágott csontot már a kutyák is undorkodva néznek. 😉
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
aki látta a rookie évben és azóta az tudja miről beszélek, az ember sunyi módon (nyilván pályafutása során először) egy védtelen rookie zúzott porrá, nem az álkpocscsont-törés a lényeg. a másik meg egy elborult pillanatában, nem gondolkodva cselekedett.

az a baj Soldi, hogy 4000 éve arról híres / abból él a ti franchise-otok, hogy gecikeményen zúz le mindenkit. aztán egyszer van egy olyan pillanat amikor vki azt mondja, hogy talán ezt már nem kellett volna akkor megvagyunk sértődve és futballhalált vizionálunk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Haszi!

Én ebbe nem megyek bele!
Ha nem látod, hogy milyen "lény" lett abból a srácból, akit mind imádtunk, akkor valószínűleg nem ugyanúgy látunk bizonyos dolgokat, és nincs nagyon mit mondanom. 😊 Kérlek, ezért tényleg ne orrolj meg rám!

Ten Orcs, Szesze köszönöm, sajnos a Bills topic nem túl bőkezű e téren 😊Helmut Zimmer
Oké, csak nem értem.
Az emberi dolgokra gondolsz?
Ha arra gondolsz, hogy volt 2 nőügye, és akkor utálnunk kéne...?! Mint embert.
Játékost és tudását kivesszük a kalapból, de utáljuk, mint játékost. Nekem ez nem tiszta annyira.
Oké. Farokhuszár, és nem egy észlény...
Mondjuk még mindig olyan, aki nem basz le másokat, nem keni másokra még az olyan egyértelmű hibákat se, amik nem az ő sara, hanem magára vállalja a hibákat és a gyenge szereplést.- Olyan sokat nem változott. Szvsz.
Ettől még utálhatja tőlem más, de jól emlékszem, hogy Te írtad a fórum előző verziójában még, hogy Peyton mekkora egy beképzelt, beszólogatós (Bradynek) kis sutyerák volt - nem ezekkel a szavakkal -, ugyanúgy utálod akkor őt is? Vagy hogy van ez?

Az biztos, hoyg még 1 dobása van BB-nek, de szerintem nem csak nálunk, hanem az egész NFL-ben...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi ezt a Vick témát már egyszer kitárgyaltuk, ne menjünk megint bele.tenorx
Sajnálom, én már csak ilyen vagyok, nem bírok elmenni szó nélkül az emberi gyökérség és szűklátókörűség mellett, mert kiráz a hideg az ilyen elborult, beteges gondolatoktól.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Soldi ezt a Vick témát már egyszer kitárgyaltuk, ne menjünk megint bele.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
pl kieth rivers.

hát az agyi kapacitásomról nem tehetek, de majd reklamálok fateréknál.gabtsi
Tönkretette volna? Én úgy tudom, most is kezdő nálatok... Azért direkt állkapocscsonttörést sztem nem lehet okozni egy hittel, de mindegy. Leütközte, sajnos peche volt Rivers-nek. De nem tette tönkre a pályáját. De akkor gondolom LT-t is utálod, mert ő viszont tényleg nem egy QB pályáját tette tönkre...

De nem fura, hogy BigSeyt véded, aminek ugyancsak lehetett volna pl arccsonttörés a vége, de Ward egy blokkért már egy IR-re való féreg. Érdekes, elborult egy látásmód...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
pl kieth rivers.

hát az agyi kapacitásomról nem tehetek, de majd reklamálok fateréknál.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
vszleg azért mert egy colts bengals v pats playa sem tette tönkre egy steelers karrierjét sem, és nem ezen csapatok játékosai miatt találnak ki újabb és újabb szabályokat a biztonság érdekében.

ezt mér lemeccseltük egyszer privátban, nem fogok beírni ide is, pontosan ismered a véleményemet. és ha ettől én emberileg nulla vagyok hát istenem. van aki nem így gondolja.

kár hogy olyan geci magas lovon ültök ahonnan más vélemény már nem hallható.

kéremkapcsoljaki.gabtsi
Megkérdezném, kinek is tette tönkre a karrierjét?

Lehet hogy ez geci magas ló, de van olyan vélemény, amit elfogadhatatlannak tartok. Ilyen az, ha egy sportolónak bárki komoly sérülést kíván. Szánalomra méltó és igen szegényes belsőt és agyi kapacitást feltételez.

(A személyeskedő HSZ-ért megint lehet utálkozni, de attól még ez a véleményem erről a gondolkodásról)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
vszleg azért mert egy colts bengals v pats playa sem tette tönkre egy steelers karrierjét sem, és nem ezen csapatok játékosai miatt találnak ki újabb és újabb szabályokat a biztonság érdekében.

ezt mér lemeccseltük egyszer privátban, nem fogok beírni ide is, pontosan ismered a véleményemet. és ha ettől én emberileg nulla vagyok hát istenem. van aki nem így gondolja.

kár hogy olyan geci magas lovon ültök ahonnan más vélemény már nem hallható.

kéremkapcsoljaki.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igen szánalomra méltónak tartom, ha bárki IR-t kíván egy játékosnak. Egyrészt megmutatja, hogy emberileg nulla, másrészt, hogy semmi, de semmi köze nincs a sporthoz és hogy igen beteg elme...

És gabtsi (és Te is tenorx) mélyen szálljatok magatokba sztem, mert ez nagyon sötét éjszaka, ami nálatok honol... Szomorú, ha 2 ilyen klasszis pályájából nektek annyi marad meg, hogy bárcsak vki tolószékbe kényszerítené őket. Mert gondolom ha már IR, akkor legyen inkább sztetek career ending nem? És igen gabtsi, hidd el, általam utált playának sem kívánok ilyet. Számomra sokkal jobb érzés, ha egy Ochót leszednek a pályáról és látom hisztizni, számomra sokkal jobb érzés, ha Brady 3. sackje után hisztispicsaként ordibál az OL-lal és bírókkal, hogy miért nem dobnak zászlót. Én ezt kívánom az általam nem kedvelt játékosoknak, hogy játszuk le őket a pályáról. Na az gecijó érzés, pl amikor a Bengals nagypofájú bohóctársulatát levertük 2005-ben, és mehetett haza TJ lábtörlő köcsög vagyok Husi. De sajnáltam, hogy nem Palmerrel kényszerítettünk titeket kétvállra. Boldog voltam, hogy a nagyképű, "this is our year" Coltsot elvertük az otthonukban, méghozzá bírói csalás ellenére a teljes harcidíszükben pompázva. Boldog voltam, amikor Cedric Wilson (who? 😊) átbaszta a nagy Champ Baileyt az AFC-döntőben. Örültem 2008-ban, hogy A KÖCSÖG-öt jópárszor becsomagoltuk, hogy Woodley földhöz baszta és örültem, hogy a nagy Chargers vele együtt volt rohadt impotens ellenünk mindkétszer. Ellenben sajnáltam, hogy 2008-ban nem a Brady az Isten PAts O-t b.sztuk agyon, így nem az igazi volt az a siker. Nem, én egyetlen sérülésnek sem tudok örülni, akár utálom, akár szeretem az adott játékost. Ezek a fiúk egytől egyig az életüket teszik a pályára hétről hétre, s aki bárkinek IR-t kíván az azt hiszem igen szegényes lelki világgal rendelkezik, továbbá igen kevés fogalommal bír erről a játékről és hogy mit állnak ki ezek a fiúk hétről hétre...

Én ilyeneket kívánok az általam nem kedvelt játékosoknak. (Felhívjuk a figyelmet, hogy a példákban szereplő játékosok jó része nem tartozik az általam nem kedvelt játékosok közé, csak a példa kedvéért szerepelnek a felsorolásban. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nyilván nem véletlenül írtam. tisztában vagyok vele 😉

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
érdekes módon normálisan meg tudtál nyilvánulni - bár a kérdés nem erre vonatkozott -ellentétben a mai első beböfögéseddel.
1. ne általánosits vagy olvass előtte utánna,
2. én a BB leütését "dicsöitö" hsz-edre reagáltam, hiába okoskodsz itt a nagy sportmultaddal.Chrisdol
1, én a véleményemet írtam le, az hogy téged ez sért/nem értesz vele egyet, pont nemérdekel.
2, sajnos nincs nagy sportmúltam, bár talán lehetett volna, de a lényege arról szólt, hogy miután én megvetem az embert örültem neki, hogy megtette vki azt, amit ha tehetném én tennék meg, ha nem is állandóan de évenként kettő hétfő reggelen biztos.

szal lehet itt álszenteskedni, hogy te nem látnál ilyet szívesen általad nem kedvelt pojácán, max senki nem hisz neked.

"ward IR-re számítok." (ez egy régebbi volt)

Ha neked ez okoz kielégülést....kittli
bocs, igazad van, a remélek jobb kifejezés lett volna.gabtsi
jól van, nehogy véletlen átláss a saját sötétségeden 😊
a mai első hsz-edből, egy dolog mindenképpen stimmel.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Erre most azért nem írok semmit, mert ugyanezt adtam elő a Phili topicban, csak BB helyett Vickkel.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
érdekes módon normálisan meg tudtál nyilvánulni - bár a kérdés nem erre vonatkozott -ellentétben a mai első beböfögéseddel.
1. ne általánosits vagy olvass előtte utánna,
2. én a BB leütését "dicsöitö" hsz-edre reagáltam, hiába okoskodsz itt a nagy sportmultaddal.Chrisdol
1, én a véleményemet írtam le, az hogy téged ez sért/nem értesz vele egyet, pont nemérdekel.
2, sajnos nincs nagy sportmúltam, bár talán lehetett volna, de a lényege arról szólt, hogy miután én megvetem az embert örültem neki, hogy megtette vki azt, amit ha tehetném én tennék meg, ha nem is állandóan de évenként kettő hétfő reggelen biztos.

szal lehet itt álszenteskedni, hogy te nem látnál ilyet szívesen általad nem kedvelt pojácán, max senki nem hisz neked.

"ward IR-re számítok." (ez egy régebbi volt)

Ha neked ez okoz kielégülést....kittli
bocs, igazad van, a remélek jobb kifejezés lett volna.

ami nem hajlik, az törik!