NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Ide is!

Három legújabb könyvszerzeményem három különböző csapat történetével kapcsolatos, de közös bennük, hogy az adott csapatok legnagyobb, legjelentősebb meccseit tárgyalják több/kevesebb részletességgel. A sorozat korábban 50 Greatest Plays in "XY team" History néven, ma Game Changers-ként fut és az általam első körben beszerzett Eagles-, Giants- és Steelers-kötetek mellett van Bears-es, Bills-es, Cowboys-os és Pats-es kötet is. Sőt az Alabama, az Iowa, a Georgia, és a Penn State történetének legnagyobb momentumait tárgyaló könyv is létezik.

A kötetek tartalmilag lehetnének picit alaposabbak, de képanyaguk remek és szerintem minden focitörténet iránt érdeklődő vagy az adott csapatért szorító szurkoló könyvespolcán ott a helyük. A cím egy picit megtévesztő, mert nem igazán konkrét játékok kerülnek terítékre, hanem sokkal inkább sorsfordító meccsek.

A könyvek ihletésére át is tekinteném, hogy a könyvek szerzői mit tartanak a kérdéses együttesek történetében a legmeghatározóbb momentumoknak. Az áttekintést folytatásokban tenném meg és ha esetleg van igény rá áthelyezem a szóban forgó csapatok topikjába is.

Steve Hickoff: The 50 Greatest Plays in Pittsburgh Steelers Football History. 2008


50 Greatest - Steelers

50. Harrison hammers Reed
Dátum: 2007. november 5.
Ellenfél: Baltimore Ravens
Főszereplő: James Harrison


James Harrison's tenacious tackle during a punt return linked the 2007 team with the classic Steel Curtain defense in more ways than one.

http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d803f35ff/Steelers-38-Ravens-7

49. Tarkenton takes a safety
Dátum: 1975. január 12., Super Bowl IX
Ellenfél: Minnesota Vikings
Főszereplők: Fran Takenton, Dave Osborn, Dwight White


Dwight White's end-zone tackle in Super Bowl IX signaled the beginning of a Steelers dinasty.

7:50-től. http://www.youtube.com/watch?v=8ZXqgciCLaw

48. Anderson drills a 50-yard game winner
Dátum: 1989. december 31., AFC Wild Card Playoffs
Ellenfél: Houston Oilers.
Főszereplő: Gary Anderson


Pittsburgh Steelers kicker Gary Anderson drills a 50-yard field goal in overtime for a dramatic playoff win.

Videót nem találtam, de a meccsről már írtam egy cikket. http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=483

folyt. köv.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Valamiért ettől a Bills meccstől egy picit tartok, ez a Fitzpatrick gyerektől bármi lehet egy meccsen a Steelers D ellen, az az érzésem. Vagy 1/20 5yard 5 pick, egészen a Brady-féle teljesítményig. Legalábbis emiatt aggódom erőteljesen.
Azt tegyük hozzá, hogy nem ismerem a Bills passzjátékának a stílusát ...marescha
Fitz nem marad a zsebben. Ennyiben Bradytől mindenképp eltér. Gyorsan tud döntést hozni ezér hagyják, hogy szabadon játsszon. Nyugodt játékos, bírja a pass rusht. A Bills passzjátéka erre épül.
És Gailey meg szereti, ha egy meccsen mindenféle play bemutatásra kerül, nem szívbajos, bármikor hív bármit, ha úgy érzi menni fog. Kockáztathat is, mert mindig underdog szerepben vannak szinte. Ennek minden előnyével és hátrányával.
TE játék nem menő, de például HB passzok (dump) nagyon jól működnek ilyen játékoskerettel. De ez 3-4 ellen nehezebb kicsit, főleg a Steelers féle 3-4 ellen. Amennyire lehet, bent kell tartani a zsebben Fitzet, akkor nem lesz gond.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
"The 13 quarterback disruptions given up by Maurkice Pouncey are fourth most of all centers."
Hmm hát ez így leírva annyira nem hangzik túl jól, bár ebben zsírosan benne van a másik két szerencsétlen Punci mellett.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Valamiért ettől a Bills meccstől egy picit tartok, ez a Fitzpatrick gyerektől bármi lehet egy meccsen a Steelers D ellen, az az érzésem. Vagy 1/20 5yard 5 pick, egészen a Brady-féle teljesítményig. Legalábbis emiatt aggódom erőteljesen.
Azt tegyük hozzá, hogy nem ismerem a Bills passzjátékának a stílusát ...marescha
teljesen kizártnak tartok egy Pats féle teljesítményt a Bills O-tól.. nem hiszem, h sok esélyük lesz, hacsak a támadójátékotok nem lesz nagyon fos
több mint 13 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
Valamiért ettől a Bills meccstől egy picit tartok, ez a Fitzpatrick gyerektől bármi lehet egy meccsen a Steelers D ellen, az az érzésem. Vagy 1/20 5yard 5 pick, egészen a Brady-féle teljesítményig. Legalábbis emiatt aggódom erőteljesen.
Azt tegyük hozzá, hogy nem ismerem a Bills passzjátékának a stílusát ...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Úgy néz ki, hogy Keisel játszhat a Bills ellen.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 290 — capitaine du château de Vienne 1487
- no fijaim erre vessetek nehány bárgyú pillantást! émmá előbb kitalálatm mindent, azér vagyok most ennyire beáálllva - Arians
http://www.behindthesteelcurtain.com/photos/my-take-on-in-game-adjustments-courtesy-of-bruce-arians


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Utoljára kívánok most mindenféle büntetéssel foglalkozni. A primadonna fociban a hét végén E'to egy Materazzis mellbefejelés után több meccs+pénzbünti. Talán Goodell-nek át kellene ruccanni európába és az itteni fegyelmi testületekkel összeülni, hogy hogyan is megy ez kérem.
Ezzel erre az idényre a büntetések milyenségével és jogosságával ill. mértékével kapcsolatos kommentjeim megszűntek. Persze a zebrák továbbra is kapják ha f...szok
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Nem kéne ilyen könnyen venni a Bills meccset! Ravens ellen is nagyot játszottak, legutóbb is honnan nyertek...
Ha jön a lazítás a D-nél (mint a Cincy ellen) akkor beszophatunk, mert ők nagyon fel tudnak jönni a végére, többször megmutatták.

Királyság hogy megvolt az Oakland, de abból a következő meccsen nem élünk meg. Kemény lesz a Bills, szvsz keményebb mint a Raiders.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 290 — capitaine du château de Vienne 1487
most komolyan aki a Young Christan Woman nyári mellékleteként nézi ezt a sportot annak valami relé kiolvadt az agyában. Attól hogy mister Jóisten ezt akarja belelátni a "széplelkü" focistáiba az az ő hülyesége nem muszály bevenni a maszlagot, ez nem a macskafogó vége ahun masnival a nyakán Harrison Úr görgeti a pöttyöslabdát, és attól hogy azt hiszitek hogy mondjuk Polamalu ilyen, nem vagyok 100% benne biztos, hogy az ellenfelek a pályán érzik a belőle áradó "visszafogottságot és szerénységet". Ez egy ilyen játék és legjobb eseteben sem érdekes a játékosok katolikus egyház szerint kimért lelki és testi élete csak amit a pályán nyújt. Ijen alapon mindenki az Üdvhadseregtől meg a YMCA-től jönne. (ajánlott Saboltól - a hogyan lett az University-ből U). az emberi magasságokról meg annyit hogy Leonardo közismert pedofil és szodomita és kiafaszt érdekel????? Attól hogy valaki milyen jellemű nem lesz sem jobb se rosszabb játékos, Hümmmmmmmm..


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Pouncey és Keisel is rendben lesz vasárnapra.
Allen szintén felépült.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Soha a közelébe nem ért volna a Manning vagy Brady szintnek, sőt még sorolhatnám a neveket... ha a népszerűségére gondolsz akkor abban lehetne valami, bár azért ő már a kutyás história előtt is eléggé megosztó személyiség/játékos volt, én pl sose kedveltem. Ettől függetlenül sztem is unalmas már a csesztetése, ez egy lejárt lemez.Szesze
Én mondjuk kutyás ügy és börtönbüntetés ide vagy oda, a játéktudása és a sportemberi(!) nagysága miatt bírom Vicket, bár az nekem is furcsán hatott, hogy Nr. 1 QB... Kiváló irányító, de nem Manning-Brady-Brees(-Rivers) szint, inkább "csak" a második vonal. 😉

(Amúgy mit is keres ő a Pittsburgh-topikan?... 😊 )
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Most vagy félreértettelek, de abból indult az egész, hogy IR-t kívánni egy játékosnak. gabtsi Wardnak, Te Vicknek. Mert mit most írál az más tészta.Soldados
Fogalmazzuk meg így, nem akarom a ligában látni, tőlem cutolhatják, vagy IRre is pakolhatják, csak ne játszon. Nem akarom, hogy nyomorék legyen, vagy hogy súlyos sérülése legyen, tőlem élje az életét, de ne legyen minden nap az emberek előtt, mint egy vezér, egy példakép.tenorx
Nem tömeggyilkos, vagy tévedek? Valóban nagy hiba volt, bűnhödött. Lehet onnan is megközelíteni, hogy azoknak példakép akik szeretnének visszatérni a társadalomba. Talán ők is fontosak. Mindenkinek jár az esély!!! Az én véleményem, hogyha nem csinálja azt az eszméletlen marhaságot, most ő lenne a liga legnagyobb sztárirányítója, legalábbis az idén látottak alapján.
Még egyszer mondom, jön a Bills meccs, ha nincs mit írnunk készüljünk, ha van akkor írjunk, csak azért, hogy a billentyű kopjon...
Grat az új apukának 😊polamalu
Soha a közelébe nem ért volna a Manning vagy Brady szintnek, sőt még sorolhatnám a neveket... ha a népszerűségére gondolsz akkor abban lehetne valami, bár azért ő már a kutyás história előtt is eléggé megosztó személyiség/játékos volt, én pl sose kedveltem. Ettől függetlenül sztem is unalmas már a csesztetése, ez egy lejárt lemez.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Esetleg valaki nem szokta venni a meccseket a Sport TV ről?Béczkó
Ha a Sport TV-s közvetítéseken belül is egy konkrét csapatra mész, a törekvésed már eleve nem lehet túl eredményes... 😊
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Kíván a franc IRt, csak ne lássam az NFLben, tőlem elengedheti az Eagles is év végén (bár erre olyan 0% az esély).tenorx
Most vagy félreértettelek, de abból indult az egész, hogy IR-t kívánni egy játékosnak. gabtsi Wardnak, Te Vicknek. Mert mit most írál az más tészta.Soldados
Fogalmazzuk meg így, nem akarom a ligában látni, tőlem cutolhatják, vagy IRre is pakolhatják, csak ne játszon. Nem akarom, hogy nyomorék legyen, vagy hogy súlyos sérülése legyen, tőlem élje az életét, de ne legyen minden nap az emberek előtt, mint egy vezér, egy példakép.tenorx
Nem tömeggyilkos, vagy tévedek? Valóban nagy hiba volt, bűnhödött. Lehet onnan is megközelíteni, hogy azoknak példakép akik szeretnének visszatérni a társadalomba. Talán ők is fontosak. Mindenkinek jár az esély!!! Az én véleményem, hogyha nem csinálja azt az eszméletlen marhaságot, most ő lenne a liga legnagyobb sztárirányítója, legalábbis az idén látottak alapján.
Még egyszer mondom, jön a Bills meccs, ha nincs mit írnunk készüljünk, ha van akkor írjunk, csak azért, hogy a billentyű kopjon...
Grat az új apukának 😊
több mint 13 éve
Béczkó 1 264
Igen azt én is ismerem, hát nekem néha az a bajom vele, hogy a felbontása a videónak nem valami nagy szokott lenni, szeretem ha 1280 x 720 as egy meccs felbontása! Csak az a jó minőség 😊 . Esetleg valaki nem szokta venni a meccseket a Sport TV ről?
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Steelers fanoktól kérdezném azt, hogy ti honnan szoktatok Steelers meccseket tölteni? Engem is elkezdett egy kicsit érdekelni a Steelers! 😊Béczkó
Tenyardtorrentről általában 😊
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Kérlek fejtsd ki, hogy miért.
Off topicba akár, mert ez már odaillik.tenorx
Nem akarok vitába bonyolódni senkivel, úgyhogy legyen elég annyi, amit te is írtál, hogy ez már off-topikba illő, lehetőség szerint nem vinném tovább a dolgot.

Steelers fanoktól kérdezném azt, hogy ti honnan szoktatok Steelers meccseket tölteni? Engem is elkezdett egy kicsit érdekelni a Steelers! 😊Béczkó
Életemben egy Steelers-meccset töltöttem le, a Super Bowl XLIII-t, úgyhogy ebben én nem nagyon tudok neked segíteni. 😊
több mint 13 éve
Béczkó 1 264
Steelers fanoktól kérdezném azt, hogy ti honnan szoktatok Steelers meccseket tölteni? Engem is elkezdett egy kicsit érdekelni a Steelers! 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
tenorx, ez már kezd nevetséges lenni...vassadi27
Kérlek fejtsd ki, hogy miért.
Off topicba akár, mert ez már odaillik.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
tenorx, ez már kezd nevetséges lenni...

Tomlin reakciója Seymour büntetésére:
"I don’t have a reaction. I tend to focus on the things that are relevant to our team, moving forward with the things that we can control. That doesn’t fall into either category. That is really between Richard Seymour and the NFL office."

Diplomatikus ember. Szerintem meg menjen az anyjába Goodell. 😉
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
1 kijelentés: de más iskolában kapsz új esélyt és ő is kapott másik csapatnál.

1 kérdés: az nem lehet példakép, aki egy életre szóló hiba után talpra tud állni és megmuatja megannyi megtévedt embernek, hogy igenis van visszaút?

Azt megérteném, ha azért szurkolnál, hogy ne legyen sikeres, mert utálod, én is ezt teszem, az általam nem kedvelt emberekkel, sportolókkal, de IR-t kívánni nagyon más tészta. Márpedig ha ezt kívánod, akkor gondolom, örülnél neki, ami a szememben nagyon szegényes világot takar, hogy más nyomorának tudsz örülni, hogy vkinek kerékbe törnek önhibáján kívül az álmai, a tervei.Soldados
Kíván a franc IRt, csak ne lássam az NFLben, tőlem elengedheti az Eagles is év végén (bár erre olyan 0% az esély).tenorx
Most vagy félreértettelek, de abból indult az egész, hogy IR-t kívánni egy játékosnak. gabtsi Wardnak, Te Vicknek. Mert mit most írál az más tészta.Soldados
Fogalmazzuk meg így, nem akarom a ligában látni, tőlem cutolhatják, vagy IRre is pakolhatják, csak ne játszon. Nem akarom, hogy nyomorék legyen, vagy hogy súlyos sérülése legyen, tőlem élje az életét, de ne legyen minden nap az emberek előtt, mint egy vezér, egy példakép.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Te most több száz élet kioltását összehasonlítottad a puskázással? Egyébként ha már nagyon puskázáshoz akarod hasonlítani, akkor úgy 200hoz hasonlítsd, és akkor kicsapnak. (Nem, és nem vesznek vissza).

Ezt hol olvastad amúgy? Én csak nem szeretném példaképként látni Vicket.

Jah és az alap, mivel nem szeretem Vicket, ezért fogalmam sincs a sportról.tenorx
1 kijelentés: de más iskolában kapsz új esélyt és ő is kapott másik csapatnál.

1 kérdés: az nem lehet példakép, aki egy életre szóló hiba után talpra tud állni és megmuatja megannyi megtévedt embernek, hogy igenis van visszaút?

Azt megérteném, ha azért szurkolnál, hogy ne legyen sikeres, mert utálod, én is ezt teszem, az általam nem kedvelt emberekkel, sportolókkal, de IR-t kívánni nagyon más tészta. Márpedig ha ezt kívánod, akkor gondolom, örülnél neki, ami a szememben nagyon szegényes világot takar, hogy más nyomorának tudsz örülni, hogy vkinek kerékbe törnek önhibáján kívül az álmai, a tervei.Soldados
Kíván a franc IRt, csak ne lássam az NFLben, tőlem elengedheti az Eagles is év végén (bár erre olyan 0% az esély).tenorx
Most vagy félreértettelek, de abból indult az egész, hogy IR-t kívánni egy játékosnak. gabtsi Wardnak, Te Vicknek. Mert mit most írál az más tészta.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Te most több száz élet kioltását összehasonlítottad a puskázással? Egyébként ha már nagyon puskázáshoz akarod hasonlítani, akkor úgy 200hoz hasonlítsd, és akkor kicsapnak. (Nem, és nem vesznek vissza).
És erre recskáznátok, igen szegényes világotok lehet, ha ez nyújtana nektek örömet. hmmSoldados)
Ezt hol olvastad amúgy? Én csak nem szeretném példaképként látni Vicket.

Jah és az alap, mivel nem szeretem Vicket, ezért fogalmam sincs a sportról.tenorx
1 kijelentés: de más iskolában kapsz új esélyt és ő is kapott másik csapatnál.

1 kérdés: az nem lehet példakép, aki egy életre szóló hiba után talpra tud állni és megmuatja megannyi megtévedt embernek, hogy igenis van visszaút?

Azt megérteném, ha azért szurkolnál, hogy ne legyen sikeres, mert utálod, én is ezt teszem, az általam nem kedvelt emberekkel, sportolókkal, de IR-t kívánni nagyon más tészta. Márpedig ha ezt kívánod, akkor gondolom, örülnél neki, ami a szememben nagyon szegényes világot takar, hogy más nyomorának tudsz örülni, hogy vkinek kerékbe törnek önhibáján kívül az álmai, a tervei.Soldados
Kíván a franc IRt, csak ne lássam az NFLben, tőlem elengedheti az Eagles is év végén (bár erre olyan 0% az esély).
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Soldi.
Minden sportban megvannak azok a dolgok amiket kiemelten büntetnek, mert azokból van a legtöbb/legkomolyabb sérülés.
Soccerban a könyöklés, pároslábbal csúszás, hátulról becsúszás
Hokiban a magasbot, hátulról ütés, palánkra lökés
Fociban a helmet to helmet, chop blokk, facemask, horse collar
még akkor is, ha ezeket mind el lehet követni nem szándékosan, mint ahogy el is követik.

Ezeknél a büntetések azt a célt szolgálják, hogy megváltoztassák a védők hozzáállását. Változtassanak a tackle technikájukon. Megérthető ez
1. egészség védelmi szempontból. Senkinek nem érdeke, hogy évente 20-30 játékos kerüljön tolószékbe, vagy hagyja abba a focit 25 évesen 4 agyrázkódás után
2. megérthető üzleti szempontból. Több tízmillió dollárnyi befektetések és még több tízmillió dollárnyi reklám bevételek szaladgálnak a pályákon, egy olyan sportban ahol a teljesen szabályos játékokban is hatalmas valószínűsége van egy komoly sérülésnek.
3. Az NFL nézés inspirálja a jövő játékosait. A kis linebackereket, akik James Harrisonok akarnak lenni. Ők megpróbálnak a HS meccseken úgy játszani, ahogy a példaképtől látták. És ha ott helmet to helmeteket nyomnak, akkor méginkább veszélyes.

Iszonyatos módon felgyorsult a foci, ráadásul úgy, hogy a játékosok tömege folyamatosan növekedett, ebből adódóan az ütések is. Mindig amikor észrevehetően elharapódzott egy fajta sérülésveszélyes dolog, akkor elkezdték erősen szankcionálni. A 60 években pl leszarták a facemasket meg a chop blokkot. Hullottak is a játékosok miatta erősen. El kellett kezdeni büntetni. Meg is lett a hatása, mert manapság 2-3 facemasknél több nem nagyon van egy meccsen, horse collar esetében méginkább igaz, pedig azt csak pár éve kezdték büntetni.

Az hogy főleg a védőket büntetik abból fakad, hogy ők 90%ban a labdával vannak elfoglalva, vagy saját maguk védelmével, míg a defense játékos azzal, hogy lezúzza. És erre még most is számtalan hatásos és szabályos mód van. Senki nem fog szólni érte, ha vállal eltöröd 3 bordáját. Természetesen a h2h mindig része lesz a focinak, de a súlyos büntetések célja a számok csökkentése. Ez egy kibaszott életveszélyes sport, amiben csökkenteni kell a kockázati tényezőket, úgy, hogy a játék alapvető dolgai ne csorbuljanak. Az a baj, hogy a foci szeretők nagy része nem fogja fel, hogy ezek a srácok kvázi az életükkel játszanak minden egyes playben.

És a végén a Harrison dolog. Nem rá akartam ezt kihegyezni, hanem a h2h büntetés dolgokra, de most ez még hozzá tartozik. Ő saját magának csinálta ezt. Nem is a folyamatos h2h ütésekkel, hanem azzal, hogy félreérthető nyilatkozatokat tesz, amivel azt éri el, hogy a liga 100x jobban odafigyel a dolgaira és minden szarért meg fogja baszni. Ha a Browns meccs vagy a Broncos preseason meccs után (asszem ott is volt valami balhéja) kussban maradt volna, vagy azt válaszolja a sajtónak, hogy bocs, elkúrtam, igyekszem odafigyelni már rég nem lenne ez téma, még akkor sem ha mégis szarna ezekre a dolgokra és csinálná továbbra is. Ugyan az van velemi mint olcsószinkóval, aki számtalanszor látványosan a sajtó nyilvánosság előtt szart a szabályokra, így persze hogy mindenért kapja a csekkeket. Harrison esetében ez Tomlin hibája is, mert ha tudja hogy nem egy észlény a játékosa, akkor megmondja neki alaposan, hogy "kussoljá ha kérdez a sajtó, felesleges magadra vonni a figyelmet"
Ott volt anno John Lynch aki szintén előszeretettel csapott oda sisakkal. Kapott is rendszeresen büntetéseket (Dallas Clark eset), de mindig azt mondta, hogy "sajnálom, nem akartam, így sikerült", így leszálltak róla

Ja és mégegy. Tényleg nem érdemes Goodellban semmi értelmet keresni. Még azt sem, hogy valakinek kedvezni akarna. SZámtalanszor bebizonyította, hogy alkalmatlan Commishnak, nem csak szabályalkotási szempontból (mellesleg a szabályok megalkotásába maguknak a játékosoknak is hatalmas beleszólásuk van az NFLPA-n keresztül, ergo a játékosok is a h2h komoly büntetése mellett vannak)

Lehet hogy úgy érzed, hogy elpicsul a foci meg flagfootball, de szerintem te sem szeretnéd, ha egy esetleges SB győzelem esetén csorgó nyállal tolokocsiban tolnák fel az egyik játékosotokat a pódiumra. Abban mindenki egyet fog érteni, hogy a QB-k tulzott védelme bassza el igazán a játékot, mert minden szarra flaget dobálnak, ráadásul következetlenül. Ez tiszta sor.

A Seymour dologgal meg tényleg felesleges összehasonlítani. Az egy fegyelmi ügy, nem szabálykérdés. Gondolom az ütésre is vannak vonatkozó szankciók és ebben az szerepel hogy 25k.

Na most már abbahagyom. Egymás torkának esni meg a másikat basztatni semmi értelme egy ilyen kérdésbenharomt
+1,Tibi,minden szavad arany,maximálisan egyetértek.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related