NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Olvastam a cikket 😛
Attól még továbbra is szar, hogy jókat nyilatkoznak róla a csapattársak. Egyébként szerintem egy jó meccs volt idén, akkor vegyünk a tegnapit annak, és a többi rossz, ahelyett, hogy egy rossz lett volna.
Továbbra se kezdő szint.tenorx
Komolyan néha elsírom magam rajtad 😛, mintha nem is azt a meccset néznéd, amit én.

Nemcsak a játékosok nyilatkoznak róla jókat, hanem jól játszik. Nem egy vagy 2 meccsen, hanem minden. Egyedül a Pats ellen volt szar. Ott kaptunk is róla 3 TD-t. 😀 Egy rossz meccse viszont mindenkinek lehet. De ennyit arról, hogy tegnap is kirúgattad volna, holott qrva nagyot játszott, nélküle úgy kiszoptunk volna, mint a szar, és ezek után csodálkoztál, hogy kvázi miért hülyézlek le, amikor szidtad. 😉 Óriásit játszott, miközben Te kirúgatnád.

De valóban nem kezdő szint, viszont nickelnek nagyon is jó. Márpedig nickel is kell egy csapatba. 😉 Ennyi.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Olvastam a cikket 😛
Attól még továbbra is szar, hogy jókat nyilatkoznak róla a csapattársak. Egyébként szerintem egy jó meccs volt idén, akkor vegyünk a tegnapit annak, és a többi rossz, ahelyett, hogy egy rossz lett volna.
Továbbra se kezdő szint.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezt tenorxnak küldeném:


Gay steps up
Cornerback William Gay, who has been picked on and victimized for several touchdowns as the nickel back, played exceptionally well after he had to step in at left cornerback for injured Bryant McFadden.

Gay was credited with a team-high four passes defensed, none bigger than when he stepped in front of a pass intended for Bills receiver Stevie Johnson on second-and-7 from the Steelers' 12 in the fourth quarter. When the ball popped in the air, Polamalu made a diving interception at the 2, preventing the Bills from scoring the go-ahead touchdown or even kicking the tying field goal.

"William Gay made a ton of plays," Ryan Clark said.

Egyszer próbáld meg hideg fejjel nézni a meccset. 😉 Gay jól játszott. Idén egyetlen szar meccse volt, a Pats ellen, azon kívül nemhogy megfelelő, sokkal inkább nagyon jó nickelnek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jájj! Sweet memories. Deshea nem volt egy nagy corner, de lehúzott nálunk egy évtizedet és ez a playe örökké emlékezetes marad, no meg a Cowboys elleni pick-six. Andy Russell fumble returnje TD-ért minden idők leglassabb returnjeként is ismert. 😀 😀 DL-emberek futották le, de azért csak bevitte. 😊 Stautner pedig a Steelers törénetének egyetlen játékosa, akinek mezszámát HIVATALOSAN is visszavonultatták.

Köszi Szabler.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
50 Greatest Plays/Games - Steelers

40. Steelers stifle record streak
Dátum: 2004. október 31.
Ellenfél: New England Patriots
Főszereplő: Deshea Townsend


"New England had won 21 straight games until Tom Brady was hammered by the Steelers defense and gave up a costly pick."



http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d8018a02a/Steelers-34-Patriots-20

39. Russell's fumble recovery and ("slow-mo") touchdown run
Dátum: 1975. december 27.
Ellenfél: Baltimore Colts
Főszereplő: Andy Russell


"Linebacker Andy Russell's big play after Jack Ham forced a fumble clinched a 1975 AFC divisonal playoff win."



http://www.youtube.com/watch?v=VeXiOuUGSNs 12:05-től!

38. Ernie Stautner's punishing payback
Dátum: 1952. november 30.
Ellenfél: New York Giants
Főszereplő: Ernie Stautner


"A hard-nosed tackle forces third-string quarterback and future Dallas Cowboys coach Tom Landry out of the game."



Részletesebben a Steelers 63-7-es győzelméről. http://www.profootballresearchers.org/Coffin_Corner/07-04-231.pdf

"The Giants kicked off, and true to form Lynn Chandnois caught the ball on the dead run at the nine-yard line. Not a Giant touched him. It was a 91-yard kick-off return for a touchdown. Exactly 17 seconds into the game the Steelers had a 7-0 lead. The Steelers rang up a second touchdown by Chandnois in the first quarter, and scored twice in the second quarter on passes from Jim Finks to Elbie Nickel (21 yards) and to Ray Mathews (42 yards).

The situation looked bad for the Giants.

Then disaster struck. Their regular quarterback, Charlie Conerly, and their back-up quarterback, Fred Benners, were both injured during the first half. In those days, NFL teams only carried two quarterbacks. Even Kyle Rote, who had served as an insurance quarterback in such emergencies, had been put out of the game with a concussion.

The second half quarterback duties fell to Tom Landry who had handled the ball only as a punter and defensive back.

The third quarter was played evenly with both teams scoring a touchdown. The Giants score came on a 70-yard flea-flicker pass from Tom Landry.

But the final quarter was a nightmare for the Giants. The Steelers scored four unanswered touchdowns: one on a blocked kick, one on a short run following a Landry fumble, and two on passes. Near the end of the game, the Steelers even toyed with the Giants by putting linebacker Jerry Shipkey in at fullback and defensive back Jack Butler in at flanker."

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Naná, hogy a DE poszt mostoha a mostani NFL-ben... a legnagyobb/leggyakrabb veszélyt ők jelentik a QB-re,
nehogy már istenítsük őket, ha pass-heavy-full-qb-protected időszak van...
Nekem akkor is a második kedvenc posztom... DT az első 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azt ugye azért sejted Soldi, hogy Aaronék nélkül hosszú távon, a régi ligában valszeg nem 2,9 lenne, de egyébként durván erőn felüli szerintem, hogy Keisel sincs. Szerintem ő is underrated palay kicsit.kishaszi
Egyértelmű. A hosszútávon ez nem tartható a kezdő DE-k nélkül, illetve Keisel is alulértékelt. Ez van, a liga nem becsüli őket, mi annál jobban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Azt ugye azért sejted Soldi, hogy Aaronék nélkül hosszú távon, a régi ligában valszeg nem 2,9 lenne, de egyébként durván erőn felüli szerintem, hogy Keisel sincs. Szerintem ő is underrated palay kicsit.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A sérüléshullámotokat figyelembe véve szép győzelem...
A bírókkal továbbra sem kell foglalkozni, úgyse lehet velük mit tenni, valamint a héten (is) bíróstul volt meg a meccs.

Külön kiemelném, hogy a Bills sok csapatnak okozott már komoly fejfájást, stat ide vagy oda... szimpi csapat...

Várom a jövőheti meccset... izgalmas lesz... kemény, mint mindig...
A várt végeredményt tekintve persze az itt írók többségével nem értünk majd egyet, szóval csak annyit mondok,
legyen szoros, igazi rangadó... a többi "majdnem" mellékes...

SZVSZ ez az igazi foci... amikor a végsőkig kiélezett a csoport, nem vagy csak minimálisan lehet hibázni, a végéig
nyomni kell, ami a csövön kifér....

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mindenképpen CB-pick kell 1. körben: Ike, Gay és B-Mac szerződése is lejár. Akkor is CB kell, ha Colont elengedjük (el fogjuk), mert Flozell még van egy évig, viszont cornerünk nincs...

A futás elleni stat pedig nem csalóka. Csak sose azt nézzétek, hogy yd/match. Azt nézzétek, hogy yd/carry, passz esetén pedig yd/attempt. Na most yd/carryben is toronymagasan elsők vagyunk 2,9-cel.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
A másik, még nagyobb gáz: Jonathan Scott. Ilyen LT-lel semmi sanszunk a PO-ban, vagy egy normális csapat ellen... Ennyi. Ezt kár túlragozni...

Soldados
Ezért gondolom, hogy ez a csapat túlteljesít idén erősen.... Ilyen szedett-vedett szar támadófallal (ráadásul minden meccsen más összetételben) + még szar teljesítménnyel is, általában más csapatok úgy megveretik magukat, mint annak a rendje. Mondjuk nekünk van egy hosszú hajú repkedő supermanünk, meg egy Big Benünk, akik kihúznak a legnagyobb szarból is egy komplett csapatok, és akkor még a linebacker sort nem is említettem.

Tegnap is annyi jó játékunk lett semmis holding miatt, hogy az összeadva legalább 100 yard volt.

Ja igen, tegnap kérdezte tőlem az öcsém a meccs közben ( félidőben), hogy nem-e fog elfáradni a támadófalunk, merthogy túl sokat volt nálunk a labda. Erre én nagy okos mondtam, hogy ááá dehogy.... meg hogy általában az ellenfél védelme szokott lemerülni.... háááát így utólag lehet, hogy a támadófalunk fáradt el....
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hát, pass buzi a liga, így azért csalóka egy ilyen stat.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Eason bal térd MCL, fasza... :/
Mostmár tényleg össze kell foltozni Keiselt, mert a D line jelenleg brutálisan fest a Ravens ellen: Ziggy, Hampton, Mclendon + egyszem HokeChrisdol
Az nagyszerű...
Gondolom akkor megy IR-re, és hozunk valakit a helyére.
MCL-t nem nagyon fog 2hét alatt lábon kihordani 😕

Egyébként nem tudom, lehet hogy érzésre csalóka, de tegnap azon gondolkodtam, hogy azért futnak olyan kevés yardot ellenünk, mert 80%ban inkább bombáznak az ellenfelek... Nem akarok túrni erről statisztikát, de nektek nem úgy tűnik? Hiába írtak ránk viszonylag kevés pontot, de kb 3szor múlt egy hajszálon hogy TD-t szopjunk. Troy pick saját 2yardon, endzone Bills drop, és erre nem emlékszem pontosan, de talán egy fumbli? Most mákunkra a jó felé állt ez a hajszál, de nem lesz ez mindig így.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Eason bal térd MCL, fasza... :/
Mostmár tényleg össze kell foltozni Keiselt, mert a D line jelenleg brutálisan fest a Ravens ellen: Ziggy, Hampton, Mclendon + egyszem Hoke
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
Tippjáték, hasonló, mint a többi topicban, de azért mégse:
Hány dollár büntetést fog kapni a csapat összesen?
A. 0-25.000
B. 25.000-50.000
C.50-100.000
D.100.000+

Én egy C-t tippelnék a hétre.tenorx
eltiltják Harrisont a Finnegan vs Johnson balhé miatt, ezt tegyük be E. lehetőségként.
és én erre szavazok.Tibi76
F. Troy min. 4 meccses eltiltás a hosszú haja miatt.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A múlt héten kicsit meglepődve olvastam Dulac válaszát a chatelő kérdésére, de mostmár valóban egyértelmű!!! Bár ehhez az is kell h Colont megtartsuk, vagy C. Scott beváljon.....

doyle37: Do Steelers look to O-line or D-line in 2011 draft ??
Gerry Dulac: If you mean with the No. 1 pick, neither. It's cornerback all the way.

Lewis meg menjen a picsába Burnett után.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kiszenvedett, tipikus Steelers diadal. Ja és ennyit arról, hogy mennyivel könnyebb a menetrendünk az alapszakasz második felében!Red Star
Sokkal könnyebb, de ez nem azt jelenti, hogy könnyen is nyerünk. A Patsig bezárólag vmi elképesztő brutális volt. Mindössze 2 negatív mérlegűvel, a maradék 7-ben meg mindössze 2 pozitív van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Kiszenvedett, tipikus Steelers diadal. Ja és ennyit arról, hogy mennyivel könnyebb a menetrendünk az alapszakasz második felében!





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szarul játszottunk, főleg a 2. félidőben, de még így is megérdemeltük. +100 yarddal és ugyanannyi TO-val ezt a meccset legalább TD-különbséggel kellett volna nyerni. Hogy miért nem így lett az érdekesebb. Egyrészt ez a Bills az NFL legnagyobb küzdője, sosem lehet őket leírni, -20-nál is úgy mennek, mintha az SB lenne a tét. Óriási respekt.

De ami gáz ránk nézve: B-Mac... Amíg B-Mac volt a Bills offense nem létezett. ahogy kiszállt és pályára került Lewis és Madison, rögtön ültek a passzok. Katasztrófa, Madisont nem hibáztatom, ő spec teamer. De Lewis bust, egy épkézláb megmozdulása sincs. Gaynek vannak hibái, de most is csinált nagy playek, összességében jó volt. A lényeg, hogy a 2nd corner legalább annyira ott legyen, hogy a tackle-t megcsinálja, ezt megtette, sőt, néha többet is. De ha B-Mac nem jön vissza hamarosan, nagy gáz lesz...

A másik, még nagyobb gáz: Jonathan Scott. Ilyen LT-lel semmi sanszunk a PO-ban, vagy egy normális csapat ellen... Ennyi. Ezt kár túlragozni...

Hogy mégis miért nyertünk? Rashard (kár a fumbliért), BigBen (nincs még egy QB, aki megcsinálta volna a 3. és 18-at), Ward és Miller offense-ben, Harrison és Troy defense-ben (ondjuk Ike-nak és Clarknak is voltak momentumai). Csak a szokásos névsor.

Az az igazság, hogy jók vagyunk, ez a csapat egyszerűen arra van felépítve, hogy megnyerje a low scoring szoros meccseket, olyan blowoutokat nem tudunk rendszeresen, mint múlt héten. De LT nélkül lószart sem ér ez az egész, ma ráadásul Kemo is egy kalap szar volt, szvsz egyedül Flozell volt elfogdható a falból.

És a végére: Goodell a kurva anyád, te gyökér! Add vissza a focsit ehelyett a fos flagfootball helyett.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Tippjáték, hasonló, mint a többi topicban, de azért mégse:
Hány dollár büntetést fog kapni a csapat összesen?
A. 0-25.000
B. 25.000-50.000
C.50-100.000
D.100.000+

Én egy C-t tippelnék a hétre.tenorx
eltiltják Harrisont a Finnegan vs Johnson balhé miatt, ezt tegyük be E. lehetőségként.
és én erre szavazok.Tibi76
😀 😀

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Grat srácok a W-hez!

Az egyik kedvenc csapatom majdnem szívességet tett a másiknak (ha nyernek ma). 😊

Nem baj, jövőhéten HÁBORÚ. 😀 😛
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Tippjáték, hasonló, mint a többi topicban, de azért mégse:
Hány dollár büntetést fog kapni a csapat összesen?
A. 0-25.000
B. 25.000-50.000
C.50-100.000
D.100.000+

Én egy C-t tippelnék a hétre.tenorx
eltiltják Harrisont a Finnegan vs Johnson balhé miatt, ezt tegyük be E. lehetőségként.
és én erre szavazok.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tippjáték, hasonló, mint a többi topicban, de azért mégse:
Hány dollár büntetést fog kapni a csapat összesen?
A. 0-25.000
B. 25.000-50.000
C.50-100.000
D.100.000+

Én egy C-t tippelnék a hétre.
több mint 13 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 99
én szóbeli dícséretben részesíteném Suisham-et!!! 😊
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
A papírforma szerint 3 Steeler van a HoF-elődöntősök között: Jerome "The Bus" Bettis, Kevin Greene, Dermontti Dawson. Előbb-utóbb mind be fog kerülni sztem. Én Dawsont szeretném bent látni idén.

Soldados
Én a Bust szeretném bent látni!