NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 290 — capitaine du château de Vienne 1487
megtaláltam
http://www.teamrankings.com/nfl/stat/penalty-first-downs-per-game
http://www.teamrankings.com/nfl/stat/opponent-penalties-per-game
http://www.teamrankings.com/nfl/stat/opponent-penalty-first-downs-per-game
http://www.teamrankings.com/nfl/stat/penalty-yards-per-penalty

gyűvőhétem megin mekktekincsünk


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
G.r.a.t.u.Helmut Zimmer
A gratuláció Nektek is jár vastagon, ott volt a tökünk a kezetekben többször is, csak le kellett volna szakítani 😊The terrible towel
Köszönöm, mindannyiunk nevében 😊
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 290 — capitaine du château de Vienne 1487
hogyáll a sérültlista?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
A D szerintem rendben volt, 16 pontot engedtek, nem mondanám soknak.

Az O a 2. félidőre elfogyott, BB nem adott TD passzt, a futásunkat is megfogták.
Nem érdekel hogy össz hány y-ot passzolt BB, meg hányat futott Mendenhall, 16 pontot írtak fel, amivel szó-szó nem sok csapatot lehet megverni.

Ha nincs a Bills drop a végén akkor egyértelmű bukó, és egy szót sem szólhattunk volna.

Mára ennyit, jó éjt mindenkinek!
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
G.r.a.t.u.Helmut Zimmer
A gratuláció Nektek is jár vastagon, ott volt a tökünk a kezetekben többször is, csak le kellett volna szakítani 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
G.r.a.t.u.
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
nem érdekel hogyan nyertünk, az érdekel, hogy Woodley ellen egész meccsen egyszer sem holdingoltak.
hát Goodell, irányítsd csak az egész ligát kedved szerint.

a Billst és a Raiderst meg lehet így verni, de egy komolyabb csapat ellen elég lesz ennek a fele a bíróktól és esélyünk sincs.

ja szarok is voltunk a másodikban, de megint Harrison büntijével kezdődött.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
Jézusom.... na ennyit nem idegeskedtem egy ideje.... ez malac volt....
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Röfögős egy meccs volt ez így ebben a formában, mondhatni...
Simán benne volt a zacsi ebben, és ez kurva szomorú.
Tud küzdeni a Buffalo ez nem vitás, de azért...

Mindegy, W az W, ez most a lényeg semmi más.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A papírforma szerint 3 Steeler van a HoF-elődöntősök között: Jerome "The Bus" Bettis, Kevin Greene, Dermontti Dawson. Előbb-utóbb mind be fog kerülni sztem. Én Dawsont szeretném bent látni idén.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 290 — capitaine du château de Vienne 1487
Gameday van....már várom a ma estét. Hozni kell ezt a meccset,rashardtól nagy meccset várok és remélem , hogy Silverbackék is nagy kergetőzést fognak tartani megfűszerezve egy pickkel vagy pick for sixel 😀Haggans
hát azt érzem a bal fülem megett hogy ez a meccs lehet a 100+100yardos a Mendy-Vörös párosnak :cool:

ja és Krügerre visszatérve, ha jól látta akkor Ziggynek kását kell csinálnia Urbikból


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 784 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Gameday van....már várom a ma estét. Hozni kell ezt a meccset,rashardtól nagy meccset várok és remélem , hogy Silverbackék is nagy kergetőzést fognak tartani megfűszerezve egy pickkel vagy pick for sixel 😀

" class="embed">
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 290 — capitaine du château de Vienne 1487
no nézzünk reá Kugli bá körmire
QBhits 39 (liga 8.) - tavaly 78 (liga 17.)
Zacsi 23(liga 23.) - tavaly 50 (liga 31.)
Rásh 1180y(liga12.) - tavaly 1793 (liga 19.)

mindezt az adott körülmények közt, Everest után, ha legyűri a Spilert , mögkapatná a birodalmi ezüstöt
KÉREMSZÉPEN EEEEEEEEEEEEEEZ MUNKA!


A befalóbüllsz ellen pedig sömmi más csak futás (RD No1. against RD last) runrunrunrunrunbitangnagypasszrunrunrun ijesmi
ennyi szerintem elég kell legyen erre a meccsre


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
http://steelers.hu/steelers-bills-game-day/
A mai meccs elé egy kis olvasnivaló a Bowl.hu felhozó után.
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 784 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Keisel ne játsszon ha nyűgje van, inkább kell majd a Madárkák ellen, akkorra kéne összeszednie magát.The terrible towel
Egyetértek.Sokkal fontosabb lesz ő a madarak ellen.Elvileg a bölények zsebét így is össze kéne roppantanunk....mármint Easonnal és Hooddal

" class="embed">
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Keisel ne játsszon ha nyűgje van, inkább kell majd a Madárkák ellen, akkorra kéne összeszednie magát.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Sztem Troy játszani fog, mert pénteken edzett. Keisel pedig most gondolom a pénteki edzésen vmi új sérülést szedett össze, mert eddig sztem nem calf problémái voltak.Soldados
Polamalu szerintem se fogja kihagyni a meccset. Nem örülök Keisel újabb problémáinak, bár így előzetesen azt lehet mondani, hogy a Bills esetében nem a futójátéktól, sokkal inkább az egyre jobb formába lendülő Fitzpatrick által (is) okozott légiveszélytől kell tartani. Szvsz elsősorban a mi offense-ünk teljesítménye fogja meghatározni a meccs összképét/alakulását.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nah, a Penguinses streamet levette a broadcaster, a Penn Statet meg bucira veri egyelőre a Michigan...
Megyek inni😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Új cucc, mert ez vádlisérülés, eddig meg vmi szalaghúzódása volt asszem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Keisel képtelen meggyógyulni baszod...

"Brett Keisel has been downgraded to questionable with a calf injury. If he can't play Eason and Hood will start at DE."

Azaz Brown out, Troy és Brett pedig Q.Soldados
Ezek szerint Troy nem játszik.
Brett is olyan lassan, mint Aaron. Fasz ki van. Persze szerintem most amúgyse kéne játszania, de akkor is.kishaszi
Sztem Troy játszani fog, mert pénteken edzett. Keisel pedig most gondolom a pénteki edzésen vmi új sérülést szedett össze, mert eddig sztem nem calf problémái voltak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Keisel képtelen meggyógyulni baszod...

"Brett Keisel has been downgraded to questionable with a calf injury. If he can't play Eason and Hood will start at DE."

Azaz Brown out, Troy és Brett pedig Q.Soldados
Ezek szerint Troy nem játszik.
Brett is olyan lassan, mint Aaron. Fasz ki van. Persze szerintem most amúgyse kéne játszania, de akkor is.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Keisel képtelen meggyógyulni baszod...

"Brett Keisel has been downgraded to questionable with a calf injury. If he can't play Eason and Hood will start at DE."

Azaz Brown out, Troy és Brett pedig Q.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Mennyire megy szembe Goodell hülyeségeivel az, hogy Harrison a PB-szavazáson az AFC-ben magasan az első helyen áll az OLB-k között? De az egész ligából jelenleg csak Matthews előzi meg. Még hogy nem ez kell a nézőknek!Szokol
azért el tudom képzelni, hogy a legközelebbi büntetése majd pártízezer szavazat mínusz lesz.Tibi76
Oszt ki nem szarja le a prób ólt?😊 Rosszabb, mint az ALL-STAR...kishaszi
én leszarom, Goodell nem hiszem.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mennyire megy szembe Goodell hülyeségeivel az, hogy Harrison a PB-szavazáson az AFC-ben magasan az első helyen áll az OLB-k között? De az egész ligából jelenleg csak Matthews előzi meg. Még hogy nem ez kell a nézőknek!Szokol
azért el tudom képzelni, hogy a legközelebbi büntetése majd pártízezer szavazat mínusz lesz.Tibi76
Oszt ki nem szarja le a prób ólt?😊 Rosszabb, mint az ALL-STAR...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Mennyire megy szembe Goodell hülyeségeivel az, hogy Harrison a PB-szavazáson az AFC-ben magasan az első helyen áll az OLB-k között? De az egész ligából jelenleg csak Matthews előzi meg. Még hogy nem ez kell a nézőknek!Szokol
azért el tudom képzelni, hogy a legközelebbi büntetése majd pártízezer szavazat mínusz lesz.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."