NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Seymour esetében ezt már kibeszéltétek, hogy kurvára aránytalan ahogy büntet és logikátlan. Ráadásul egy köcsög amit mind alá is írok. Csak amikor ez téma volt akkor 5 oldal lett tele 1 nap alatt sok vita miatt, szóval szerintem most ebbe ne kezdjünk bele. Ugyan az csak más személy a vétkes.laby
Nincs vita. Goodell egy faszfej. Aki meg idejön megmondani az okost, hogy nincs igazunk, az is😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én nagyon is tisztában vagyok, hogy jelenleg nem vagyunk elitek. Ahhoz kell Keisel, Smith meg egy normális fal. Egyáltalán nem vagyunk SB esélyesek, az első 5 meccs alapján azok voltunk, de azóta lesérült elég sok ember.
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Na eljött ez az idő is, "kioktatom" a rég itt lévőket (egy részüket). Szerintem itt egyesek el vannak tévedve, ez a csapat idén nem elit. Ez a csapat egy nagyon jó csapat, de koránt sem a SB első számú esélyese. Mi most abban a fázisban vagyunk, hogy képesek vagyunk bárkit elverni és képesek vagyunk bárkitől kikapni.

Tegye mindenki a szívére a kezét: mi abban a helyzetben vagyunk, hogy egy ilyen hajtós csapatot, mint a Bills a saját otthonában hülyére verünk?

Én azért voltam nyugodt a Pats meccs után is, mert érezhető volt, hogy kicsit túlértékeltük saját magunkat. Szerintem mi most egy jó PO csapat vagyunk, odáig illene eljutni (a csoportgyőzelem nem fog összejönni, wild card lesz belőle), semmi több. Ezt kell most megbecsülni, mert a következő évek még gyengébbek lesznek - szerintem. De legalább majd kiderül, ki a bandwagon és ki nem! 😊
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Seymour esetében ezt már kibeszéltétek, hogy kurvára aránytalan ahogy büntet és logikátlan. Ráadásul egy köcsög amit mind alá is írok. Csak amikor ez téma volt akkor 5 oldal lett tele 1 nap alatt sok vita miatt, szóval szerintem most ebbe ne kezdjünk bele. Ugyan az csak más személy a vétkes.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nyivák nyivákharomt
Nyugi, még fogod párszor olvasni. 😉 Ez van, nekem nem tetszik flagfootball, amit ez a gyökér hozott, főleg, hogy a kirívóan sportszerűtlen cselekedeteket pedig nem bünteti az a faszfej.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nyivák nyivák
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A tény: Az NFL elutasította Harrison fellebbezését a 75k-s h2h és a 20k-s Brees late hit ügyében is.

Az adalék: A nyíltan összeverekedő Finnegan és A. Johnson 25-25k-t kapott, eltiltás nincs...

Szubjektív vélemény: Goodell a kurva anyád! Takarodj!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő 12. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1740


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 290 — capitaine du château de Vienne 1487
nem MelegVili a legnagyobb problémánk, hanem EZE
az utolsó négy mecss, forditott időrendbe
456yp/150yp

Penalties (Number-Yards) 10 - 107 Penalties (Number-Yards) 4 - 20
Penalties (Number-Yards) 7 - 55 Penalties (Number-Yards) 14 - 163
Penalties (Number-Yards) 10 - 113 Penalties (Number-Yards) 6 - 45
Penalties (Number-Yards) 7 - 73 Penalties (Number-Yards) 3 - 30

no comment 😕


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért egy kicsit túlzásnak érzem, hogy Gay kurva jó lett volna tegnap. A Bills ellen hozott egy korrekt meccset.
Nem kezdő, nem komoly szint, ezt a Pats ellen bizonyította.
Igazából ott kellett volna ennek ellenkezőjét, de baszottul nem sikerült neki. Persze nem volt kétségem.Tibi76
Ez így erős túlzás. Nem kezdő, ez tény, senki nem vitatja. De nickelnek jó. Pats ellen szar volt, ok. De játszottunk még pár jó csapattal és azokon nem volt szar, csak a Pats ellen. Szal összességében nem kell őt szidni, idén azt hozza, amit várunk tőle -> simán és összességében jól megoldja a nickel posztot, ami szintén fontos feladat a mai passzligában.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Azért egy kicsit túlzásnak érzem, hogy Gay kurva jó lett volna tegnap. A Bills ellen hozott egy korrekt meccset.
Nem kezdő, nem komoly szint, ezt a Pats ellen bizonyította.
Igazából ott kellett volna ennek ellenkezőjét, de baszottul nem sikerült neki. Persze nem volt kétségem.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
És most tartunk megint 2W-nél, újraindult a ciklus, úgyhogy ha létezik mágia akkor tollfosztás lesz a hétvégén 😛 😀
Tudom menjek a francba 😂The terrible towel
Kábé. 😀 😉 A győzelemben mindenesetre én is bízom, ahhoz viszont sürgősen össze kell állnia például egy (viszonylag) normális D-line-nak.

Szusit majd akkor magasztaljuk amikor a SB-ban a z utolsó 10 sec-ben bevágja 45-ről és ezzel nyerjük a gyűrűt. Eddig biztató valóban, de a kétség még ott van bennem. Oldja fel ezért fizetik.polamalu
Így van, épp ezért mondtam azt, hogy szép teljesítmény, de azért csak óvatosan vele.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Szusit majd akkor magasztaljuk amikor a SB-ban a z utolsó 10 sec-ben bevágja 45-ről és ezzel nyerjük a gyűrűt. Eddig biztató valóban, de a kétség még ott van bennem. Oldja fel ezért fizetik.
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Hát, ha követjük az eddigi sormintánkat, akkor nyernünk kéne... 😀
3W-1L
2W-1L
1W-1L
És most tartunk megint 2W-nél, újraindult a ciklus, úgyhogy ha létezik mágia akkor tollfosztás lesz a hétvégén 😛 😀
Tudom menjek a francba 😂
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Részemről még egy gyors értékelés a tegnapi meccsről, aztán megpróbálom felvenni a fonalat. 😊

Rendes játékidő: A mérkőzés előtt azt mondtam, szerintem a Pittsburgh offensének teljesítménye lesz az, ami elsődlegesen befolyásolja a találkozót, és ez valamilyen szinten be is igazolódott. Fitzpatricket összességében jól megfogta a D (ugyanakkor a Bills TD-jénél nagyot hibáztak, a hosszabbításban pedig hatalmas szerencsénk volt, amikor Johnson elejtette a labdát), az O-nak viszont tegnap nem igazán ment, nem tudták szállítani a pontokat, és legfőképpen az ő "érdemük", hogy hosszabbításig "fajult" a mérkőzés.

OT: Az offense tagjai áldhatják a szerencséjüket és a D-t, akik kétszer is visszaszerezték nekik a labdát. Óriási blama lett volna, ha a hosszabbításban három labdabirtoklással nem tudjuk megnyerni a meccset, de szerencsére ezt nem kellett megélnünk, úgyhogy W, és 8-3. 😉

Összességében: A Bills hiába rendelkezik idén az egyik leggyengébb mérleggel a ligában, fordulók óta megszorongatja (sőt, van, hogy le is győzi) ellenfeleit, és mi is megtapasztalhattuk, mennyire meg kell ellenük szenvedni a győzelemért. Nem kis szerencse közreműködésével, négy váltást hozó hosszabbításban, de kiharcoltuk a W-t, és ez a lényeg. Suishamnek nagy pluszpont (remélem majd Soldi is hasonlóképp gondolja ezt, amikor a soros AFC North-os cikkét készíti 😊 ) a négy értékesített FG miatt, ezen a mérkőzésen azt gondolom kellőképpen bizonyított, persze csak óvatosan, mert Reednél is előfordult, hogy az egyik meccset még ő hozta a mezőnygóljaival, a következőn pedig az ő lelkén száradt a vereség - de a tegnapi produkció biztató volt Suishamtől.

A Raiders és a Bills elleni összecsapásokat a Pats elleni kisebb(?) krízis után óriási jelentőségűnek tituláltuk, a most következő pedig egyenesen sorsdöntő lehet: ha a divízióelsőségre hajtunk, a Ravens-t mindenképpen meg kell vernünk Baltimore-ban, mert könnyen elképzelhető, hogy ők ezután már csak a Saints ellen (vagy még ott sem) szenvednek vereséget. Úgyhogy hétvégén meg kell kopasztani a hollókat! 😉

Ui.: A Troy pickről meg is feledkeztem. 😉
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nézd fordítva. Ha úgy gondolnák, hogy Gay a megoldás erre a posztra, kellene első körös CB?

Egyébként tudom hogy lejár a szerződésük, de szvsz ettől még nem fognak mind elmenni. És ebből a háromból -ha csak a teljesítményt nézzük- Gay a leggyengébb. Ha látnák benne a lehetőséget, hogy egyszer ő lesz az 1 számú CB, akkor is kellene draftolni erre a posztra, de nem feltétlenül első körben.

Mert azt a 1st round picket azért el lehetne sütni másra is... de úgy néz ki ezt tartják pillanatnyilag a legfontosabbnak, és nyilván nem azért mert Gayban látják a jövő nagy kornerbekkjét.Jan
Tévedés. Gay jelenleg a legjobb közülük a maguk posztján. Persze tény, hogy ő nem az első és második WR-eket fogja, de tuti hogy róla szívtük a legkevesebb yardot. Akármekkora utálatot váltott ki belőletek a tavalyi botrányos éve, idén kifejezetten jól játszik az egyszem Pats meccset leszámítva. Pl neki van a legtöbb kivédekezett passza a hármasból. 😉 Sokat mondó...

Az 1. körös CB egyáltalán nem Gay miatt kell. Valszeg mindhárom corner nem marad. Mögöttük nincs senki (Lewis és Madison nem megoldás, ez jól látszik), így kell egy corner mindenképpen, aki azonnal legalább nickelben használható. Emellett a csapat elsőszámú cornere az ezen a poszton már veszélyes 30-as éveibe lépett. Nincs választási lehetőség, CB kell. De nem Gay miatt, ő nickelnek jó.

Én pl Ike-ot és Gayt iratnám alá, és 1. körös CB-t draftolnék. Aki 1 év után Gayt visszaküldené nickelbe, ahol nagyon is jó.Soldados
Ez elég világos ok-okozat: nem az 1. 2. elkapókat fogja, így kevesebbet nyelünk róla mint tavaly. Gondolom ugyanezért van a több levédekezett passz is, nem az ászokat kell levédekeznie.
Kiváncsi vagyok, ha ugyanazokat fogná mint tavaly, mekkora javulás látszana a statjaiban?

Akik idén fogják az 1-2 elkapókat, azok viszont nem szívnak akkorákat (legalábbis nem olyan látványosakat) mint tavaly Gay.

Egyébként a fene tudja ezt a draftot... jó CB-t szerintem könnyebb szerezni, mint jó falembert.Jan
Így van. 😉 Kezdő CB-ként valszeg most sem állná meg a helyét, mert oda nem elég fizikális, és persze nem is elég jó, de nickelnek jó. Ő jobbat nyújt a nickel pozícióban, mint mondjuk B-Mac 2nd cornerként. Ezért kellene megtartani, de természetesen kizárólag nickelnek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
...

Jan: nem azért emlegetnek CB-picket 1. körre, mert Ike, B-Mac és Gay hulladék, hanem azért mert mindhárom szerződése lejár, ráadásul Ike, mint 1. számú corner 30 éves.Soldados
Nézd fordítva. Ha úgy gondolnák, hogy Gay a megoldás erre a posztra, kellene első körös CB?

Egyébként tudom hogy lejár a szerződésük, de szvsz ettől még nem fognak mind elmenni. És ebből a háromból -ha csak a teljesítményt nézzük- Gay a leggyengébb. Ha látnák benne a lehetőséget, hogy egyszer ő lesz az 1 számú CB, akkor is kellene draftolni erre a posztra, de nem feltétlenül első körben.

Mert azt a 1st round picket azért el lehetne sütni másra is... de úgy néz ki ezt tartják pillanatnyilag a legfontosabbnak, és nyilván nem azért mert Gayban látják a jövő nagy kornerbekkjét.Jan
Tévedés. Gay jelenleg a legjobb közülük a maguk posztján. Persze tény, hogy ő nem az első és második WR-eket fogja, de tuti hogy róla szívtük a legkevesebb yardot. Akármekkora utálatot váltott ki belőletek a tavalyi botrányos éve, idén kifejezetten jól játszik az egyszem Pats meccset leszámítva. Pl neki van a legtöbb kivédekezett passza a hármasból. 😉 Sokat mondó...

Az 1. körös CB egyáltalán nem Gay miatt kell. Valszeg mindhárom corner nem marad. Mögöttük nincs senki (Lewis és Madison nem megoldás, ez jól látszik), így kell egy corner mindenképpen, aki azonnal legalább nickelben használható. Emellett a csapat elsőszámú cornere az ezen a poszton már veszélyes 30-as éveibe lépett. Nincs választási lehetőség, CB kell. De nem Gay miatt, ő nickelnek jó.

Én pl Ike-ot és Gayt iratnám alá, és 1. körös CB-t draftolnék. Aki 1 év után Gayt visszaküldené nickelbe, ahol nagyon is jó.Soldados
Ez elég világos ok-okozat: nem az 1. 2. elkapókat fogja, így kevesebbet nyelünk róla mint tavaly. Gondolom ugyanezért van a több levédekezett passz is, nem az ászokat kell levédekeznie.
Kiváncsi vagyok, ha ugyanazokat fogná mint tavaly, mekkora javulás látszana a statjaiban?

Akik idén fogják az 1-2 elkapókat, azok viszont nem szívnak akkorákat (legalábbis nem olyan látványosakat) mint tavaly Gay.

Egyébként a fene tudja ezt a draftot... jó CB-t szerintem könnyebb szerezni, mint jó falembert.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
...

Jan: nem azért emlegetnek CB-picket 1. körre, mert Ike, B-Mac és Gay hulladék, hanem azért mert mindhárom szerződése lejár, ráadásul Ike, mint 1. számú corner 30 éves.Soldados
Nézd fordítva. Ha úgy gondolnák, hogy Gay a megoldás erre a posztra, kellene első körös CB?

Egyébként tudom hogy lejár a szerződésük, de szvsz ettől még nem fognak mind elmenni. És ebből a háromból -ha csak a teljesítményt nézzük- Gay a leggyengébb. Ha látnák benne a lehetőséget, hogy egyszer ő lesz az 1 számú CB, akkor is kellene draftolni erre a posztra, de nem feltétlenül első körben.

Mert azt a 1st round picket azért el lehetne sütni másra is... de úgy néz ki ezt tartják pillanatnyilag a legfontosabbnak, és nyilván nem azért mert Gayban látják a jövő nagy kornerbekkjét.Jan
Tévedés. Gay jelenleg a legjobb közülük a maguk posztján. Persze tény, hogy ő nem az első és második WR-eket fogja, de tuti hogy róla szívtük a legkevesebb yardot. Akármekkora utálatot váltott ki belőletek a tavalyi botrányos éve, idén kifejezetten jól játszik az egyszem Pats meccset leszámítva. Pl neki van a legtöbb kivédekezett passza a hármasból. 😉 Sokat mondó...

Az 1. körös CB egyáltalán nem Gay miatt kell. Valszeg mindhárom corner nem marad. Mögöttük nincs senki (Lewis és Madison nem megoldás, ez jól látszik), így kell egy corner mindenképpen, aki azonnal legalább nickelben használható. Emellett a csapat elsőszámú cornere az ezen a poszton már veszélyes 30-as éveibe lépett. Nincs választási lehetőség, CB kell. De nem Gay miatt, ő nickelnek jó.

Én pl Ike-ot és Gayt iratnám alá, és 1. körös CB-t draftolnék. Aki 1 év után Gayt visszaküldené nickelbe, ahol nagyon is jó.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
...

Jan: nem azért emlegetnek CB-picket 1. körre, mert Ike, B-Mac és Gay hulladék, hanem azért mert mindhárom szerződése lejár, ráadásul Ike, mint 1. számú corner 30 éves.Soldados
Nézd fordítva. Ha úgy gondolnák, hogy Gay a megoldás erre a posztra, kellene első körös CB?

Egyébként tudom hogy lejár a szerződésük, de szvsz ettől még nem fognak mind elmenni. És ebből a háromból -ha csak a teljesítményt nézzük- Gay a leggyengébb. Ha látnák benne a lehetőséget, hogy egyszer ő lesz az 1 számú CB, akkor is kellene draftolni erre a posztra, de nem feltétlenül első körben.

Mert azt a 1st round picket azért el lehetne sütni másra is... de úgy néz ki ezt tartják pillanatnyilag a legfontosabbnak, és nyilván nem azért mert Gayban látják a jövő nagy kornerbekkjét.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
tenorx: persze elsütheted, hogy velem felesleges vitatkozni, de a tény az, hogy rosszul látod... És ha tudsz értelmezve olvasni, akkor láthatnád, hogy én sem mondom kezdőnek, hanem annyit, hogy nickelnek jó. Azaz én megtartanám, de nem kezdőnek, hanem nickelnek, annak bevált 2008-ban is és idén is. Folyamatosan meccsről meccsre jó nickelben. Magyarázhatsz akármit, de Te (mint mindig) érzelemből beszélsz, nem pedig racionalitásból. És akkor még csodálkozol, amikor kvázi lehülyézlek egy ilyen meccs után, amikor szidtad (kirúgnád egy 10 yardos catch miatt, pfff...) Gayt, miközben qrva nagyot játszott. Pouncey pedig egyáltalán nem kiemelkedően jó. Jó center - rookie-hoz képest. Ennyi, de nem több. Az tény hogy van benne upside, lehet belőle évtizedes domináns center, de jelenleg még nem az. Az pedig, hogy vezér a falban, nem jelent semmit, Essex és Colon is az volt, de ennek nincs összefüggése a teljesítménnyel. Próbálj ne érzelemből ítélkezni, sokkal reálisabb képet kapnál. 😉

Jan: nem azért emlegetnek CB-picket 1. körre, mert Ike, B-Mac és Gay hulladék (bár persze messze nem ideális), hanem azért mert mindhárom szerződése lejár, ráadásul Ike, mint 1. számú corner 30 éves.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Az tény hogy Gay javult a tavalyi teljesítményéhez képest, de lássuk be, tavaly annyira sz@rul játszott, hogy azt nehéz lenne alulmúlni.

Lehet hogy jövőre még jobb lesz, azután meg még jobb, meg folyamatosan fejlődik stb... csak nekünk a következő meccset nem 2 év múlva kell megnyerni, hanem a jövő héten. És sajna akkor Gay még nem lesz király CB.

Nem csodálom, hogy CB picket emlegetnek, mert szvsz Gay hosszú távon nem megoldás erre a posztra.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Én egy nagy CB hibát láttam, amin elmehetett volna a meccs. OTban Ike nagyon csúnyán lemaradt Steve Johnsonról, és TD is lett volna (elkapta az end zone közepén igazából) csak dropolta. Na, ott a védelemnek köze nem volt semmihez. Clark volt még odaállítva, nagyjából volt csak a helyén, ha udvarias akarok lenni. De Gay speciel nem tűnt fel, hogy olyan rossz lett volna, bár egy-egy mentés másoktól (konkrétan Troy, Farrior, Timmons) segített neki. Ők azonban ha zónáznak, ez a dolguk. A Steelers féle zone blitzben ez nem extra tőlük, ettől jó a zone blitz többek közt.
Attól persze még cél, az 5 shutdown corner a rosteren, csak ugye az nem lesz, mert fontosabb király DE-NT-OLBket hozni, mint CBket, ez is a zone blitz hozadéka. De Gay sztem sem felülmúlhatatlan. Csak kérdés megéri-e ebben a rendszerben nickelbackre költeni?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jó Soldi veled felesleges vitatkozni.
Gay nem starter, nickelnek egy átlagos corner.
Az meg, hogy miatta nem kaptunk ki nem őt minősíti, hanem a secondaryt.
Jah és Pouncey meg kurvajó, főleg runblockingban, illetve már ő lett az Oline vezére, ez rookieként nem kis teljesítmény. Folyamatosan figyelem a játékát, és eddig nem okoz csalódást.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amikor beírtam éppen szoptunk tőle egy 10 yardos passzt úgy, hogy a közelbe se volt. Lehet, hogy volt pár nagy játéka, de attól még borzasztó homály néhány playnél, amit nem lehet megengedni.tenorx
Jézusom... Képzeld Polamalunak is vannak totál homály playei. A Pats ellen vagy tizet tudok mutatni...

Gay idén qrva jól játszik. Az hogy csinálnak egy 10 yardos playt rajta, attól még nem szar vki. Képzeld még Asón is szoktak ilyet csinálni...

Próbálj meg egyszer, csak egyszer hideg fejjel meccset nézni, vagy legalábbis reálisan és nem indulatból vagy pozitív irányban érzelemből (Pouncey) értékelni. Pl Harrison és Troy mellett Gay volt az, akinek ezt a sikert köszönhetjük... De persze basszuk ki, csak mert szoptunk róla egy 10 yardos passzt... És mert Te szarnak akarod látni a tavalyi éve miatt. Nickelbacknek kifejezetten jó azt az egyszem Pats meccset leszámítva.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Amikor beírtam éppen szoptunk tőle egy 10 yardos passzt úgy, hogy a közelbe se volt. Lehet, hogy volt pár nagy játéka, de attól még borzasztó homály néhány playnél, amit nem lehet megengedni.
És hogy egy kis öröm is legyen, http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81c81844/article/report-steelers-roethlisberger-to-undergo-tests-on-right-foot?module=HP_headlines
BB-nek talán van egy kisebb sérülése.