Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Itt most annyi a különbség,hogy Suggsnak nem volt idén h2h szerelése sem ,így büntetése sem.Egyébként dobtak olyanokat rá,hogy maga volt a vicc és még meg is büntették pár ezer dollárra.
A Palmer "elleni" late hit,ami mókás volt vagy az Atlanta elleni face mask,amit rajta követtek el(látszik tisztán a közvetítésen)és rá dobták a zászlót.
Egy poszton játszanak,ha most nem szólna Harrison mellett,maga ellen beszélne.kátrány
Mivel vétlen hitekért neki volt - tudjuk, egyébként valójában a nyakát akarta törni JH az áldozatainak -, közben meg playen kívüli cuccokért nem volt semmi másnak, így nem hat meg Goodel köcsögsége.

Az meg, hogy OLB Suggs is az csak félig van benne a pakliban, miért ne állhatna ki TS, hogy "Harrison egy köcsög, megérdemli, tessék példát venni rólam, hogy milyen szabályosan csinálom ugyanazt a melót"? Simán megtehetné, pláne rivális játékos. Valószínűleg nem saját poziícióját félti Suggs, hanem úgy általánosságban nem ért egyet az ilyen szintű, kontrollálatlan szankcionálással. Szerintem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
persze, mert ma Harrison---->holnap ő következik... amúgy valamilyen szinten érthető a dolog, nem jó ha lesérül egy több millió dolláros projekt, csak engem speciel az idegesít, hogy konkrétan mindenféle egzakt, vegytiszta elvek nélkül megy a dolog, és úgy tudnak belenyúlni a meccsbe, ahogy éppen jólesik, és ami idegesítő, hogy idén bele is nyúlnak... mondom ezt úgy, hogy nem vagyok közel sem Steelers drukker... és még finoman fogalmaztam 😉Geronimo
Igen, ez az, amit lehet flagfootballnak hívni, nem hiszem, hogy ebbe az irányba kell elmenni, és igen, az erkölcsi alap nincs meg, mivel az úgy nem működik, hogy osztogatom a 3-4-125K büntiket, mert nem teszik egy ütközés, ezt is hasraütve. Az egyértelmű, playen kívüli pofánbaszások és egyebek meg mehetnek. Nem hiszem, hogy ezt egy átlagos jogász nem tudná lenyomni a torkán egy szaros suttyónak, még ha az a liga főfigurája is.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
nem is értem, hogy ezen idén miért pörögnek ennyire... egy védelem basszon oda, ha nem basz oda, akkor nem lehet elit védelem, legalábbis nehézkesen...

Polamalu mondta, hogy teljesen más lett a játék az elmúlt 30 évben, ebben tökéletesen igaza van, de nem hiszem, hogy ez lenne a megoldás, h begyűjtenek pár milliót évente a büntikbőlGeronimo
Most az, hogy pár milla ide vagy oda az némiképp érdektelen, csak egy része a sztorinak, a gond azzal van, hogy tönkreteszik a játékot, belenyúlnak meccsekbe. Let the players play the game. Ez a baj!
Egyértelmű tendencia, amit a sporik művelnek, és azért az félig jelzésértékű, ha Suggs azt mondja, hogy feltűnően rászálltak Harrisonra. Nem hinném, hogy csak a hasonló stílus miatt mondana ilyet, ősi riválisként pont leszarhatná és dörzsölhetné a tenyerét.kishaszi
Itt most annyi a különbség,hogy Suggsnak nem volt idén h2h szerelése sem ,így büntetése sem.Egyébként dobtak olyanokat rá,hogy maga volt a vicc és még meg is büntették pár ezer dollárra.
A Palmer "elleni" late hit,ami mókás volt vagy az Atlanta elleni face mask,amit rajta követtek el(látszik tisztán a közvetítésen)és rá dobták a zászlót.
Egy poszton játszanak,ha most nem szólna Harrison mellett,maga ellen beszélne.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
nem is értem, hogy ezen idén miért pörögnek ennyire... egy védelem basszon oda, ha nem basz oda, akkor nem lehet elit védelem, legalábbis nehézkesen...

Polamalu mondta, hogy teljesen más lett a játék az elmúlt 30 évben, ebben tökéletesen igaza van, de nem hiszem, hogy ez lenne a megoldás, h begyűjtenek pár milliót évente a büntikbőlGeronimo
Most az, hogy pár milla ide vagy oda az némiképp érdektelen, csak egy része a sztorinak, a gond azzal van, hogy tönkreteszik a játékot, belenyúlnak meccsekbe. Let the players play the game. Ez a baj!
Egyértelmű tendencia, amit a sporik művelnek, és azért az félig jelzésértékű, ha Suggs azt mondja, hogy feltűnően rászálltak Harrisonra. Nem hinném, hogy csak a hasonló stílus miatt mondana ilyet, ősi riválisként pont leszarhatná és dörzsölhetné a tenyerét.kishaszi
persze, mert ma Harrison---->holnap ő következik... amúgy valamilyen szinten érthető a dolog, nem jó ha lesérül egy több millió dolláros projekt, csak engem speciel az idegesít, hogy konkrétan mindenféle egzakt, vegytiszta elvek nélkül megy a dolog, és úgy tudnak belenyúlni a meccsbe, ahogy éppen jólesik, és ami idegesítő, hogy idén bele is nyúlnak... mondom ezt úgy, hogy nem vagyok közel sem Steelers drukker... és még finoman fogalmaztam 😉

több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Szerintem egy ilyen országban, -ahol a média ekkora befolyással bír az emberek gondolkodására,- a játékosok nagyon bután kommunikálják ezt a dolgot. (a mieink)

Azt kéne mondani, hogy jajj, de sajnálom, tiszta véletlen volt, isten ments hogy még egy ilyen legyen, stb stb... Aztán ugyanúgy odavágni mint előtte.

Következő nyilatkozatban megint elmondani, hogy hát mi ezt egyáltalán nem akarjuk, csak a játék hevében így sikerült, de aztán tényleg soha többet... úttörő becsszóra... csak néha becsúszik, mert ilyen a foci...
Egy idő után szvsz leszállnának róluk.

Így viszont egyértelmű a helyzet: főgonosz, fődirty, fő-sportszerűtlen, fő-ellenség: Steelers D, kiváltképp JH. És szépen belesulykolják a fejekbe, hogy ezeket ki kell nyírni, mert addig nem lesz rend, és ezért sérülnek a játékosok, és ha ezek a JH-félék nem lesznek, akkor minden happy lesz, ööm-bódottá.

A Goodell-csicskások meg persze kielemzik Harrisont minden sportműsorban, és elmondják hogy ez a tulok az oka mindennek. A sok birka meg bólogat hozzá. Ez már csak így működik a nagy vízen túl.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
nem is értem, hogy ezen idén miért pörögnek ennyire... egy védelem basszon oda, ha nem basz oda, akkor nem lehet elit védelem, legalábbis nehézkesen...

Polamalu mondta, hogy teljesen más lett a játék az elmúlt 30 évben, ebben tökéletesen igaza van, de nem hiszem, hogy ez lenne a megoldás, h begyűjtenek pár milliót évente a büntikbőlGeronimo
Most az, hogy pár milla ide vagy oda az némiképp érdektelen, csak egy része a sztorinak, a gond azzal van, hogy tönkreteszik a játékot, belenyúlnak meccsekbe. Let the players play the game. Ez a baj!
Egyértelmű tendencia, amit a sporik művelnek, és azért az félig jelzésértékű, ha Suggs azt mondja, hogy feltűnően rászálltak Harrisonra. Nem hinném, hogy csak a hasonló stílus miatt mondana ilyet, ősi riválisként pont leszarhatná és dörzsölhetné a tenyerét.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Ward szava nem hiteles? Kapott a Pats ellen egy h2h hitet. És mit mondott utána? "It was clear hit". Szerdán pedig az agyrázkódása ellenére edzett, pedig ő - veteránként - szerdánként sosem szokott edzeni az elmúlt 2-3 évben. Azt mondta, ez benne van ebben a játékban. Ez sztem teljesen összecseng mostani szavaival.

És vajon Warrior miért nem hiteles? Ő rá még azt se lehet mondani, hogy dirty. De Clarkra se, őt csak a Patsesek utálják, de nem dirty. Ahogy Woodley sem. Sőt, messzebb megyek, Harrison sem. (Ward az, ez nem is kérdés, de amikor ő kap olyan hitet, azt következetesen "clearnek" titulálja).

És itt a kifogások között sok minden van. (Pl Harrison legutóbbi büntije kb semmi nem volt, ellenben a földön fekvő BB lábtekergetése, amely sérülést okozott neki, azt le se szarta a liga. Hát ez normális bárki szerint??????) Itt már rég nemcsak Harrison büntetéseiről van szó. Az aránytalanságokról és a flagfootball erőltetéséről. Meg arról az álszent dumáról, hogy a játékosok egészsége a legfontosabb.

ui.: Ezért tettem ki a videót. Elképesztő ember és csodálatos játékos szívszorító története. És hát ő is a mi kib.szott dirty csapatunk ékköve. 😊Soldados
Nem véletlenül írtam, hogy csak egy érzés, bőven lehet, hogy nincs igazam, nem is mélyedtem bele a pittsburghi esetekbe, hogy mi történt pontosan. Ugyanakkor:
- Ward nem véletlenül lett dirty player díjnyertes (anno Rodney Harrison sem)... ez nem jelenti azt, hogy maga a megtestesült gonosz, csak a játékstílusából fakad... de attól még jobban tenné, ha csendben lenne. A h2h után pedig emlékeim szerint azért volt hibáztatás (http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4687855/ward-says-chung-should-be-fined).
- Big Ben számomra erkölcsi nulla... erről nem tehetek... ettől még persze tehetséges játékos. (Az meg, hogy mi történik játékok végén, a kupacban...stb... nem jó, de általános... nem akarok panaszkodni, mert szerintem tök hülyeség ezen rágódni és kiakadni, minden meccsen előfordul, és van aki elégedetlenkedik... nem mintha ezt jogosabbnak tartanám a többinél, másik meccset is választhattam volna, csak persze ez ugrott be példaként: http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4687524/mankins-no-messing-with-brady)
- Harrison az érintett fél, persze, hogy szerinte igaza van 😊
- Clark-kal alapból semmi bajom, bár akár mit is mond Welker (roppant fair módon), az a szerelés anno nem volt szép, de ez előfordul....
...attól, hogy előfordul nem lesz valaki dirty, csak ha rendszeresen megesik. Tényleg nem akarok vitatkozni ezen, megértem a steelers szurkolók érzését is, csak az enyém kicsit más._bb
Ward itt azt mondja, hogy megbüntetheti a liga. Ez nem hibáztatás. Abban foglal állást, hogy szerinte meg fogják büntetni, nem abban, hogy szerinte helyes-e. Amikor erről kérdezték, akkor a Post-Gazette-nek egyértelmű választ adott: "It was clear hit".

BB lehet erkölcsi nulla a pályán kívüli dolgai miatt. Mindenkinek szive joga, hogy mit gondol róla, de ennek semmi köze a játékhoz és ahhoz, hogy a pályán mi történik. Tehát ilyen ügyben a pályán kívüli dolgai miatt nem válik hiteltelenné, hisz nem az udvarlási szokásokról tartott erkölcsi beszédet. 😊 Annyi ütést pedig QB nem kapott, mint ő az elmúlt 5 évben, valahogy nála mégsem repkednek a zászlók. Na most egy földön fekvő ember lábcsavargatására azt mondod, hogy előfordul, akkor egy keménynek sem nevezhető hitre (Brees vagy most Fitzpatrick ellen) fokozottan igaz ez. Fura, de előbbiből sérülés lett, utóbbiakból nem...

Harrisonnak továbbra is mindössze egyetlen egy illegálisnak tartott h2h hitje van ebben a szezonban. Ésa nemcsak szerinte és csapattársai szerint van igaz. Jól jellemzi a helyzetet, hogy a gyűlölt Ravensből is hangot adtak annak, hogy igazságtalanul sújtják őt, de az ügy kirobbanásakor nagyon sokan megszólaltak és a játékosok döntő többsége, beleértve a támadókat is, egyértelműen úgy foglaltak állást, hogy ezek benne vannak a játékban.

Az a szerelés, ahogy Welker is sportszerűen mondta, clear volt. Beleértek a labdába, ettől kezdve szabad a préda. Ő volt a célpont és Clark nyomott egy hard hitet, ráadásul mindezt vállal. Kemény, de tiszta, minden szabálynak megfelelő ütközés volt.

De továbbra is azt mondom, habár nyilvánvalóan érintettek vagyunk, de nem a Steelersről van szó, hanem elvekről, aránytalanságokról és álszent süketelésekről.Soldados
nem is értem, hogy ezen idén miért pörögnek ennyire... egy védelem basszon oda, ha nem basz oda, akkor nem lehet elit védelem, legalábbis nehézkesen...

Polamalu mondta, hogy teljesen más lett a játék az elmúlt 30 évben, ebben tökéletesen igaza van, de nem hiszem, hogy ez lenne a megoldás, h begyűjtenek pár milliót évente a büntikből

több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
50 Greatest Plays/Games - Steelers

30. Hoge's Mile-High effort erased by Elway
Dátum: 1990. január 7.
Ellenfél: Denver Broncos
Főszereplő: Merril Hoge


"Hoge posted 120 yards against the Broncos but this effort and his second-quarter TD-run wasn't enough to earn a victory in Chuck Noll's last postseason game."



29. Zereoue's short run times 2 equals 12
Dátum: 2002. január 20.
Ellenfél: Baltimore Ravens
Főszereplő: Amos Zereoue


"Offensive points balanced a great defensive showing in the first-ever Heinz Field playoff game."



28. Harris's nine yards toward MVP
Dátum: 1975. január 12., Super Bowl IX
Ellenfél: Minnesota Vikings
Főszereplő: Franco Harris


"Game MVP Franco Harris matched a strong defensive effort with a third-quarter nine-yard scoring run - Pittsburgh's first Super Bowl touchdown ever."



http://www.youtube.com/watch?v=JX39jt75npI 8.40-től!

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Alapból azért néztem be ide, mert kiváncsi voltam a hangulatra. (Tagadhatatlanul nagyon tehetséges játékosok vannak a csapatban, de valahol úgy érzem (teljesen felületes szemlélőként), és Ward esetében leginkább, hogy hiányzik egy fair-play alap a játékosok egy részénél, hogy kinyissák a szájukat. Polamalu a leghitelesebb számomra, a félreértés elkerülése végett.... tényleg csak egy érzés, elnézést, biztos van abban igazság, hogy a liga részéről nem konzekvensek, túllőnek a célon...stb. csak nem feltétlenül a megfelelő emberek, a megfelelő módon intézik.)

...de nem is emiatt írok, hanem hogy megköszönjem a Soldi aláírásában belinkelt videót. Smith tényleg minden tiszteletet megérdemel. (Akárcsak LeBeau.)_bb
Ward szava nem hiteles? Kapott a Pats ellen egy h2h hitet. És mit mondott utána? "It was clear hit". Szerdán pedig az agyrázkódása ellenére edzett, pedig ő - veteránként - szerdánként sosem szokott edzeni az elmúlt 2-3 évben. Azt mondta, ez benne van ebben a játékban. Ez sztem teljesen összecseng mostani szavaival.

És vajon Warrior miért nem hiteles? Ő rá még azt se lehet mondani, hogy dirty. De Clarkra se, őt csak a Patsesek utálják, de nem dirty. Ahogy Woodley sem. Sőt, messzebb megyek, Harrison sem. (Ward az, ez nem is kérdés, de amikor ő kap olyan hitet, azt következetesen "clearnek" titulálja).

És itt a kifogások között sok minden van. (Pl Harrison legutóbbi büntije kb semmi nem volt, ellenben a földön fekvő BB lábtekergetése, amely sérülést okozott neki, azt le se szarta a liga. Hát ez normális bárki szerint??????) Itt már rég nemcsak Harrison büntetéseiről van szó. Az aránytalanságokról és a flagfootball erőltetéséről. Meg arról az álszent dumáról, hogy a játékosok egészsége a legfontosabb.

ui.: Ezért tettem ki a videót. Elképesztő ember és csodálatos játékos szívszorító története. És hát ő is a mi kib.szott dirty csapatunk ékköve. 😊Soldados
Nem véletlenül írtam, hogy csak egy érzés, bőven lehet, hogy nincs igazam, nem is mélyedtem bele a pittsburghi esetekbe, hogy mi történt pontosan. Ugyanakkor:
- Ward nem véletlenül lett dirty player díjnyertes (anno Rodney Harrison sem)... ez nem jelenti azt, hogy maga a megtestesült gonosz, csak a játékstílusából fakad... de attól még jobban tenné, ha csendben lenne. A h2h után pedig emlékeim szerint azért volt hibáztatás (http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4687855/ward-says-chung-should-be-fined).
- Big Ben számomra erkölcsi nulla... erről nem tehetek... ettől még persze tehetséges játékos. (Az meg, hogy mi történik játékok végén, a kupacban...stb... nem jó, de általános... nem akarok panaszkodni, mert szerintem tök hülyeség ezen rágódni és kiakadni, minden meccsen előfordul, és van aki elégedetlenkedik... nem mintha ezt jogosabbnak tartanám a többinél, másik meccset is választhattam volna, csak persze ez ugrott be példaként: http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4687524/mankins-no-messing-with-brady)
- Harrison az érintett fél, persze, hogy szerinte igaza van 😊
- Clark-kal alapból semmi bajom, bár akár mit is mond Welker (roppant fair módon), az a szerelés anno nem volt szép, de ez előfordul....
...attól, hogy előfordul nem lesz valaki dirty, csak ha rendszeresen megesik. Tényleg nem akarok vitatkozni ezen, megértem a steelers szurkolók érzését is, csak az enyém kicsit más._bb
Ward itt azt mondja, hogy megbüntetheti a liga. Ez nem hibáztatás. Abban foglal állást, hogy szerinte meg fogják büntetni, nem abban, hogy szerinte helyes-e. Amikor erről kérdezték, akkor a Post-Gazette-nek egyértelmű választ adott: "It was clear hit".

BB lehet erkölcsi nulla a pályán kívüli dolgai miatt. Mindenkinek szive joga, hogy mit gondol róla, de ennek semmi köze a játékhoz és ahhoz, hogy a pályán mi történik. Tehát ilyen ügyben a pályán kívüli dolgai miatt nem válik hiteltelenné, hisz nem az udvarlási szokásokról tartott erkölcsi beszédet. 😊 Annyi ütést pedig QB nem kapott, mint ő az elmúlt 5 évben, valahogy nála mégsem repkednek a zászlók. Na most egy földön fekvő ember lábcsavargatására azt mondod, hogy előfordul, akkor egy keménynek sem nevezhető hitre (Brees vagy most Fitzpatrick ellen) fokozottan igaz ez. Fura, de előbbiből sérülés lett, utóbbiakból nem, előbbit nem büntették, utóbbiakat igen...

Harrisonnak továbbra is mindössze egyetlen egy illegálisnak tartott h2h hitje van ebben a szezonban. És nemcsak szerinte és csapattársai szerint van igaza. Jól jellemzi a helyzetet, hogy a gyűlölt Ravensből is hangot adtak annak, hogy igazságtalanul sújtják őt, de az ügy kirobbanásakor nagyon sokan megszólaltak és a játékosok döntő többsége, beleértve a támadókat is, egyértelműen úgy foglaltak állást, hogy ezek benne vannak a játékban.

Az a szerelés, ahogy Welker is sportszerűen mondta, clear volt. Beleértek a labdába, ettől kezdve szabad a préda. Ő volt a célpont és Clark nyomott egy hard hitet, ráadásul mindezt vállal. Kemény, de tiszta, minden szabálynak megfelelő ütközés volt.

De továbbra is azt mondom, habár nyilvánvalóan érintettek vagyunk, de nem a Steelersről van szó, hanem elvekről, aránytalanságokról és álszent süketelésekről.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
Az SB-ben a trófea átadásakor mosolyogni kell Goodell-re és megköszönni. Talán ez a cinizmus bosszantaná a legjobban.polamalu
Igen, és utána bedobná a sárga zászlót "unsportman like conduct" címszó alatt és 2500 yard büntetést róna ki + vissza kell adni a SB-t 😀 + egy év eltiltás az NFL-ből kollektívan, mint csapat 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Alapból azért néztem be ide, mert kiváncsi voltam a hangulatra. (Tagadhatatlanul nagyon tehetséges játékosok vannak a csapatban, de valahol úgy érzem (teljesen felületes szemlélőként), és Ward esetében leginkább, hogy hiányzik egy fair-play alap a játékosok egy részénél, hogy kinyissák a szájukat. Polamalu a leghitelesebb számomra, a félreértés elkerülése végett.... tényleg csak egy érzés, elnézést, biztos van abban igazság, hogy a liga részéről nem konzekvensek, túllőnek a célon...stb. csak nem feltétlenül a megfelelő emberek, a megfelelő módon intézik.)

...de nem is emiatt írok, hanem hogy megköszönjem a Soldi aláírásában belinkelt videót. Smith tényleg minden tiszteletet megérdemel. (Akárcsak LeBeau.)_bb
Ward szava nem hiteles? Kapott a Pats ellen egy h2h hitet. És mit mondott utána? "It was clear hit". Szerdán pedig az agyrázkódása ellenére edzett, pedig ő - veteránként - szerdánként sosem szokott edzeni az elmúlt 2-3 évben. Azt mondta, ez benne van ebben a játékban. Ez sztem teljesen összecseng mostani szavaival.

És vajon Warrior miért nem hiteles? Ő rá még azt se lehet mondani, hogy dirty. De Clarkra se, őt csak a Patsesek utálják, de nem dirty. Ahogy Woodley sem. Sőt, messzebb megyek, Harrison sem. (Ward az, ez nem is kérdés, de amikor ő kap olyan hitet, azt következetesen "clearnek" titulálja).

És itt a kifogások között sok minden van. (Pl Harrison legutóbbi büntije kb semmi nem volt, ellenben a földön fekvő BB lábtekergetése, amely sérülést okozott neki, azt le se szarta a liga. Hát ez normális bárki szerint??????) Itt már rég nemcsak Harrison büntetéseiről van szó. Az aránytalanságokról és a flagfootball erőltetéséről. Meg arról az álszent dumáról, hogy a játékosok egészsége a legfontosabb.

ui.: Ezért tettem ki a videót. Elképesztő ember és csodálatos játékos szívszorító története. És hát ő is a mi kib.szott dirty csapatunk ékköve. 😊Soldados
Nem véletlenül írtam, hogy csak egy érzés, bőven lehet, hogy nincs igazam, nem is mélyedtem bele a pittsburghi esetekbe, hogy mi történt pontosan. Ugyanakkor:
- Ward nem véletlenül lett dirty player díjnyertes (anno Rodney Harrison sem)... ez nem jelenti azt, hogy maga a megtestesült gonosz, csak a játékstílusából fakad... de attól még jobban tenné, ha csendben lenne. A h2h után pedig emlékeim szerint azért volt hibáztatás (http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4687855/ward-says-chung-should-be-fined).
- Big Ben számomra erkölcsi nulla... erről nem tehetek... ettől még persze tehetséges játékos. (Az meg, hogy mi történik játékok végén, a kupacban...stb... nem jó, de általános... nem akarok panaszkodni, mert szerintem tök hülyeség ezen rágódni és kiakadni, minden meccsen előfordul, és van aki elégedetlenkedik... nem mintha ezt jogosabbnak tartanám a többinél, másik meccset is választhattam volna, csak persze ez ugrott be példaként: http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4687524/mankins-no-messing-with-brady)
- Harrison az érintett fél, persze, hogy szerinte igaza van 😊
- Clark-kal alapból semmi bajom, bár akár mit is mond Welker (roppant fair módon), az a szerelés anno nem volt szép, de ez előfordul....
...attól, hogy előfordul nem lesz valaki dirty, csak ha rendszeresen megesik. Tényleg nem akarok vitatkozni ezen, megértem a steelers szurkolók érzését is, csak az enyém kicsit más.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Az SB-ben a trófea átadásakor mosolyogni kell Goodell-re és megköszönni. Talán ez a cinizmus bosszantaná a legjobban.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Alapból azért néztem be ide, mert kiváncsi voltam a hangulatra. (Tagadhatatlanul nagyon tehetséges játékosok vannak a csapatban, de valahol úgy érzem (teljesen felületes szemlélőként), és Ward esetében leginkább, hogy hiányzik egy fair-play alap a játékosok egy részénél, hogy kinyissák a szájukat. Polamalu a leghitelesebb számomra, a félreértés elkerülése végett.... tényleg csak egy érzés, elnézést, biztos van abban igazság, hogy a liga részéről nem konzekvensek, túllőnek a célon...stb. csak nem feltétlenül a megfelelő emberek, a megfelelő módon intézik.)

...de nem is emiatt írok, hanem hogy megköszönjem a Soldi aláírásában belinkelt videót. Smith tényleg minden tiszteletet megérdemel. (Akárcsak LeBeau.)_bb
Ward szava nem hiteles? Kapott a Pats ellen egy h2h hitet. És mit mondott utána? "It was clear hit". Szerdán pedig az agyrázkódása ellenére edzett, pedig ő - veteránként - szerdánként sosem szokott edzeni az elmúlt 2-3 évben. Azt mondta, ez benne van ebben a játékban. Ez sztem teljesen összecseng mostani szavaival.

És vajon Warrior miért nem hiteles? Ő rá még azt se lehet mondani, hogy dirty. De Clarkra se, őt csak a Patsesek utálják, de nem dirty. Ahogy Woodley sem. Sőt, messzebb megyek, Harrison sem. (Ward az, ez nem is kérdés, de amikor ő kap olyan hitet, azt következetesen "clearnek" titulálja).

És itt a kifogások között sok minden van. (Pl Harrison legutóbbi büntije kb semmi nem volt, ellenben a földön fekvő BB lábtekergetése, amely sérülést okozott neki, azt le se szarta a liga. Hát ez normális bárki szerint??????) Itt már rég nemcsak Harrison büntetéseiről van szó. Az aránytalanságokról és a flagfootball erőltetéséről. Meg arról az álszent dumáról, hogy a játékosok egészsége a legfontosabb.

ui.: Ezért tettem ki a videót. Elképesztő ember és csodálatos játékos szívszorító története. És hát ő is a mi kib.szott dirty csapatunk ékköve. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Alapból azért néztem be ide, mert kiváncsi voltam a hangulatra. (Tagadhatatlanul nagyon tehetséges játékosok vannak a csapatban, de valahol úgy érzem (teljesen felületes szemlélőként), és Ward esetében leginkább, hogy hiányzik egy fair-play alap a játékosok egy részénél, hogy kinyissák a szájukat. Polamalu a leghitelesebb számomra, a félreértés elkerülése végett.... tényleg csak egy érzés, elnézést, biztos van abban igazság, hogy a liga részéről nem konzekvensek, túllőnek a célon...stb. csak nem feltétlenül a megfelelő emberek, a megfelelő módon intézik.)

...de nem is emiatt írok, hanem hogy megköszönjem a Soldi aláírásában belinkelt videót. Smith tényleg minden tiszteletet megérdemel. (Akárcsak LeBeau.)
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
125k-nál tart. Mindezt kizárólag play közbeni hitekért. De mondom, lehet jobban járna, ha csak úgy kedvtelésből 2 play között menne oda egy QB-hoz és adna egy öklöst neki, ahogy BigSey és a Johnson-Finnegan duó csinálta, az se kerülne többe...Soldados
Az egy vicc amit Harrisonnal művelnek. A foci megcsúfolása. Ma reggel le tudtam volna rúgni a tvt is emiatt. Jim Rome is burning volt és ebben is benn volt ez a play. De még ő is Godellnek ad igazat. Ha nagyon szigorúak akarnak lenni akkor max zászlót dobnak az esetre. Mondjuk szerintem még az se volt. Nem még utána büntetés. A végén az lesz, hogy nem lehet majd blitzelni és a QBkhez hozzáérni. Tönkreteszik a focit.visi_b
Amúgy a liga arculcsapása lenne, ha Harrison ismét Def. MVP lenne. Márpedig jelen állás úgy tűnik, hogy még erősebb számokat hoz, mint 2008-ban, amikor megkapta a díjat. 😊Soldados
Igen, egyelőre megint top favorit szerintem, brutál mit művel, és az a durva, hogy még így is voltak olyan meccsek, ahol relatíve észrevehetetlen volt - abba most ne menjünk bele, hogy mennyire nem fújták le a holdingokat, vagy befújták-e, mert én se tudok potnos statot. Persze mindenkinél van, hoyg szarabb meccsei vannak, de mondjuk ha olyan arányban fújnának be holdingot rajta, mint ahogy dobálják a sárga zászlót, akkor igen csúf adatok lennének az ellenfél falembereinél. Pusztán "hihető" kategória amennyit nagy kegyesen észre óhajtanak venni a bírók, ha erről van szó.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért ennek a nagy "ellenállásnak" ellentmondani látszik Tomlin egy mondata, miszerint valóban nem kell változtatni JH játékstílusán, de a technikáján igen mert a ligának ez nem tetszetős.
Érthetően dacosak a fiúk 😊 , de itt azért sztem messzebbre kell látni....és Tomlinék ezt pedzegetik már. Sajnos muszáj lesz alkalmazkodni.Chrisdol
Korábban ulpi Jonathan Scott esetén írta, amit én most érzek. Sztem más az amit a sajtónak mond, és más az, amit Harrisonnak.Soldados
nyilván, de neki is be kell látni h nem harcolhatunk egy teljes szezont a liga ellen, mert ezer% h mi húzzuk majd a rövidebbet. Ha csak szavakkal is de "simulni" kell.Chrisdol
Ez idén nem fog megtörténni. A tegnapi nyilatkozatok után nyilvánvalóvá vált, hogy idén mi a "dacból is szétzúzunk mindenkit" alapelvre építjük fel a motivációnkat a PO-ra. Úgyhogy idén ezt már végig fogjuk nyomni széllel szemben húgyozva és árral szemben úszva, idén biztosan nem változtatunk semmin és nem fogunk alkalmazkodni, ez nyilvánvaló a nyilatkozatokból. Tomlin pedig majd ilyen kis finomságokkal fog ellenpólust nyújtani.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Azért ennek a nagy "ellenállásnak" ellentmondani látszik Tomlin egy mondata, miszerint valóban nem kell változtatni JH játékstílusán, de a technikáján igen mert a ligának ez nem tetszetős.
Érthetően dacosak a fiúk 😊 , de itt azért sztem messzebbre kell látni....és Tomlinék ezt pedzegetik már. Sajnos muszáj lesz alkalmazkodni.Chrisdol
Egy lófaszt kell alkalmazkodni.
Csak megerősítenénk őket abban, hogy itt mindent meg lehet csinálni.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért ennek a nagy "ellenállásnak" ellentmondani látszik Tomlin egy mondata, miszerint valóban nem kell változtatni JH játékstílusán, de a technikáján igen mert a ligának ez nem tetszetős.
Érthetően dacosak a fiúk 😊 , de itt azért sztem messzebbre kell látni....és Tomlinék ezt pedzegetik már. Sajnos muszáj lesz alkalmazkodni.Chrisdol
Korábban ulpi Jonathan Scott esetén írta, amit én most érzek. Sztem más az amit a sajtónak mond, és más az, amit Harrisonnak.Soldados
nyilván, de neki is be kell látni h nem harcolhatunk egy teljes szezont a liga ellen, mert ezer% h mi húzzuk majd a rövidebbet. Ha csak szavakkal is de "simulni" kell.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
(kérdés: mennyi Harrison összbírsága idén? Több már mint az évi fizuja, vagy ahhoz még kell mondjuk két 25K-s bünti?)Collapo
125k-nál tart. Mindezt kizárólag play közbeni hitekért. De mondom, lehet jobban járna, ha csak úgy kedvtelésből 2 play között menne oda egy QB-hoz és adna egy öklöst neki, ahogy BigSey és a Johnson-Finnegan duó csinálta, az se kerülne többe...Soldados
Az egy vicc amit Harrisonnal művelnek. A foci megcsúfolása. Ma reggel le tudtam volna rúgni a tvt is emiatt. Jim Rome is burning volt és ebben is benn volt ez a play. De még ő is Godellnek ad igazat. Ha nagyon szigorúak akarnak lenni akkor max zászlót dobnak az esetre. Mondjuk szerintem még az se volt. Nem még utána büntetés. A végén az lesz, hogy nem lehet majd blitzelni és a QBkhez hozzáérni. Tönkreteszik a focit.visi_b
Amúgy a liga arculcsapása lenne, ha Harrison ismét Def. MVP lenne. Márpedig jelen állás úgy tűnik, hogy még erősebb számokat hoz, mint 2008-ban, amikor megkapta a díjat. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért ennek a nagy "ellenállásnak" ellentmondani látszik Tomlin egy mondata, miszerint valóban nem kell változtatni JH játékstílusán, de a technikáján igen mert a ligának ez nem tetszetős.
Érthetően dacosak a fiúk 😊 , de itt azért sztem messzebbre kell látni....és Tomlinék ezt pedzegetik már. Sajnos muszáj lesz alkalmazkodni.Chrisdol
Korábban ulpi Jonathan Scott esetén írta, amit én most érzek. Sztem más az amit a sajtónak mond, és más az, amit Harrisonnak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért ennek a nagy "ellenállásnak" ellentmondani látszik Tomlin egy mondata, miszerint valóban nem kell változtatni JH játékstílusán, de a technikáján igen mert a ligának ez nem tetszetős.
Érthetően dacosak a fiúk 😊 , de itt azért sztem messzebbre kell látni....és Tomlinék ezt pedzegetik már. Sajnos muszáj lesz alkalmazkodni.
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
(kérdés: mennyi Harrison összbírsága idén? Több már mint az évi fizuja, vagy ahhoz még kell mondjuk két 25K-s bünti?)Collapo
125k-nál tart. Mindezt kizárólag play közbeni hitekért. De mondom, lehet jobban járna, ha csak úgy kedvtelésből 2 play között menne oda egy QB-hoz és adna egy öklöst neki, ahogy BigSey és a Johnson-Finnegan duó csinálta, az se kerülne többe...Soldados
Az egy vicc amit Harrisonnal művelnek. A foci megcsúfolása. Ma reggel le tudtam volna rúgni a tvt is emiatt. Jim Rome is burning volt és ebben is benn volt ez a play. De még ő is Godellnek ad igazat. Ha nagyon szigorúak akarnak lenni akkor max zászlót dobnak az esetre. Mondjuk szerintem még az se volt. Nem még utána büntetés. A végén az lesz, hogy nem lehet majd blitzelni és a QBkhez hozzáérni. Tönkreteszik a focit.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
(kérdés: mennyi Harrison összbírsága idén? Több már mint az évi fizuja, vagy ahhoz még kell mondjuk két 25K-s bünti?)Collapo
125k-nál tart. Mindezt kizárólag play közbeni hitekért. De mondom, lehet jobban járna, ha csak úgy kedvtelésből 2 play között menne oda egy QB-hoz és adna egy öklöst neki, ahogy BigSey és a Johnson-Finnegan duó csinálta, az se kerülne többe...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Igazából egyszerű a képlet... ne költsük el a sapka kétharmadát egy irányítóra... hagyjunk pénzt, hogy lehessen venni elé olyan falat, ami tart... vagy valahol neveljük ki a falat
Amúgy érdekes, hogy Goofdel sír, rí, de a Peppers által lezúzott - azóta újra sérült - Stafford meg se nyikkant... a Detroit se szövegelt a hiten... a macik hétről hétre úgy játszanak, hogy Cuttie menekül mindenki elől, lezúzzák, felkel és újra menekül... ott megy ez, máshol miért nem?... és még lehetne sorolni...
A témát a magam részéről azzal zárnám, hogy igazából jelenleg felvihetne a pályára minden csapat 3 irányítót... azokat úgyse lehet megütni, szóval ha valamelyik tud elkapni... na hagyjuk...
Ez van, ezt kell vagy nem kell szeretni...
(kérdés: mennyi Harrison összbírsága idén? Több már mint az évi fizuja, vagy ahhoz még kell mondjuk két 25K-s bünti?)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Huhh...

Végigolvastam a mai sajtót. Hát azt hiszem, itt most vmi elszabadult. Nagyon durva üzengetésbe kezdtünk a ligának. Ward, BB, Harrison, Warrior, Woodley, Clark és ugye korábban Troy is megszólalt az ügyben.

Clarké tetszett talán a legjobban: In response to the fines, he promised the team would be "hitting harder and more vicious". Én pontosan ezt is várom. Hétről hétre üssünk nagyobbat és amikor Tom Brady lesz egy esetleges AFC-döntőn az ellenfél, akkor üssük a legnagyobbat, ahogy 2005-ben Manningen. :cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!