Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Favre-esetet ne hasonlítsuk ehhez. Ő kb a rekordja miatt csinálta, ez viszont most Steelers-Ravens derbi. Ide illik tolókocsiban is pályára menni. Tavaly nem véletlen szólta meg BB-t Ward, amikor agyrázkódás miatt nem lépett pályára. It aki járni tud, az játszik és ez így van rendjén.

Este leszek, hiába kell 8-ra a városban lennem. :cool:Soldados
8-ra? kezdő😛

Más dolog, hoyg egy kis fájdalom van, vagy törés. Töréssel ne játsszon, mondjuk az ucsó hír szerint nem az. Egyébként emg utópisztikus dolog erről beszélni, mer úgyis játszik Ben.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Favre-esetet ne hasonlítsuk ehhez. Ő kb a rekordja miatt csinálta, ez viszont most Steelers-Ravens derbi. Ide illik tolókocsiban is pályára menni. Tavaly nem véletlen szólta meg BB-t Ward, amikor agyrázkódás miatt nem lépett pályára. It aki járni tud, az játszik és ez így van rendjén.

Este leszek, hiába kell 8-ra a városban lennem. :cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 784 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Szerintem ma simán ki fogunk kapni mégpedig 10 ponttal...sajnos. Ez a törött lábfej história nem lesz jobb sőt, nem értem miért kell egyáltalán BB-t pályára küldeni...Steelers-Nation
először kapjunk ki, majd ráérünk sirni akkor
addig
http://www.youtube.com/watch?v=ab2jpNNwwvs
http://www.youtube.com/watch?v=GtU1wRlFoAksutianap
😂 😂

" class="embed">
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 784 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Na gyerekek GAME DAY!!!! Az sem érdekel, ha nyerünk 2:0ra egy Harrison safetyvel 😂 csak vhogy húzzuk be .Ja és remélem a srácok már megírták a csekkeket Goodell bácsinak és kőkemény focit fognak ma nyomni 😊. GO STEELERS!!!!!!!!!!!!

Apropó ki jön ma este/éjszaka eredménykövetőzni? Én biztos, hogy leszek.

" class="embed">
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 290 — capitaine du château de Vienne 1487
Szerintem ma simán ki fogunk kapni mégpedig 10 ponttal...sajnos. Ez a törött lábfej história nem lesz jobb sőt, nem értem miért kell egyáltalán BB-t pályára küldeni...Steelers-Nation
először kapjunk ki, majd ráérünk sirni akkor
addig
http://www.youtube.com/watch?v=ab2jpNNwwvs
http://www.youtube.com/watch?v=GtU1wRlFoAk


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Én inkább vagyok egy kicsit pesszimista (mondjuk arról szó nincs, hogy határozottan a Ravens-t tartanám esélyesebbnek), és ha nyerünk, akkor annál nagyobb az öröm, minthogy totál magabiztosan várjam a mérkőzést, aztán egy nagy lebőgés legyen a vége. De ez csak szurkolói mentalitás kérdése. 😊vassadi27
Szerintem ma simán ki fogunk kapni mégpedig 10 ponttal...sajnos. Ez a törött lábfej história nem lesz jobb sőt, nem értem miért kell egyáltalán BB-t pályára küldeni...Steelers-Nation
Tessék, erről beszéltem... 😊
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Szerintem ma simán ki fogunk kapni mégpedig 10 ponttal...sajnos. Ez a törött lábfej história nem lesz jobb sőt, nem értem miért kell egyáltalán BB-t pályára küldeni...Steelers-Nation
No igen, Favre is hogy tovább haladjon a rekord játszott, aztán dobott 10 INT-et 3 meccs alatt, meg 1 TD-t kb...
sok értelme volt annak is.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Szerintem ma simán ki fogunk kapni mégpedig 10 ponttal...sajnos. Ez a törött lábfej história nem lesz jobb sőt, nem értem miért kell egyáltalán BB-t pályára küldeni...

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
optimizmusom jelenleg kincstári 😉 sutianap
Azt látjuk, csak aztán nehogy úgy kedved (kedvünket) szegje ez az összecsapás, mint anno a Pats-meccs... Én inkább vagyok egy kicsit pesszimista (mondjuk arról szó nincs, hogy határozottan a Ravens-t tartanám esélyesebbnek), és ha nyerünk, akkor annál nagyobb az öröm, minthogy totál magabiztosan várjam a mérkőzést, aztán egy nagy lebőgés legyen a vége. De ez csak szurkolói mentalitás kérdése. 😊
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 290 — capitaine du château de Vienne 1487
Jets-et verjük - Holmész-hol nem mész, LT is nekünk való falat, nem beszélve Szancsiról
a három egymáskövető csoportmeccs - nagy levegő- necces,az erősorrend miatt is.Mindenképp ütnünk köll a Varnyakat. Reedéktől nem tartok, kijátszották magukat - Falkót gyalulni köll, meg a kicsi Rizset megfogni szépen és nem lehet bajunk. Ám ha megbasz minket a Poebanda, a Barnák is leszivatnak és akkor Ochoék is fölállnak egy szép mészárlásra. Muszálymuszály muszi-muszály telibeverni a mocskos csőrüket

sutianap
Na persze, ez ilyen egyszerű. LT egyrészt kurvajó fal mögött bármire képes. 2: Szancsi msotanában eléggé belejött a játékba. 3. Falkót gyalulni köll persze, múltkor se nagyon értünk oda emlékeim szerint... 4. Rizst megfogni- Persze, valahogy a Ravens mindig odateszi magát e téren, na persze nem mindig futnak jól, de futott TD szinte mindig van...Ez korántsem olyan eygszerű történet, pláne, hogy BB is sérült,, a falunk is eléggé fos stb...kishaszi
optimizmusom jelenleg kincstári 😉
muszáj


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Azt álmodtam az éjjel hogy 28-14re kiszívtunk 😕
Jó volt felébredni 😀The terrible towel
Mint azt egykor a nagy uralkodó, őfelsége I. Fülig Jimmy megállapította, ilyet eddig csak legrosszabb álmában, vagy még rosszabb ébrenlétében látott. Ez most nem vészmadárkodás akar lenni ( a héten folyton üldöznek ezek a szárnyasok ), de tény, hogy ezúttal az előjelek nem igazán kedvezőek. Azonban milyen Steelers szurkoló az, aki a Ravens ellen nem győzelmet vár akkor is, ha a csapat csak két tucat mankós nyugdíjast tud pályára küldeni?





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
,majd aztán csinálhatunk a Patriótákból csoportelsőt 😂sutianap
Csinálunk mi magunkból hétfőn 😀
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jets-et verjük - Holmész-hol nem mész, LT is nekünk való falat, nem beszélve Szancsiról
a három egymáskövető csoportmeccs - nagy levegő- necces,az erősorrend miatt is.Mindenképp ütnünk köll a Varnyakat. Reedéktől nem tartok, kijátszották magukat - Falkót gyalulni köll, meg a kicsi Rizset megfogni szépen és nem lehet bajunk. Ám ha megbasz minket a Poebanda, a Barnák is leszivatnak és akkor Ochoék is fölállnak egy szép mészárlásra. Muszálymuszály muszi-muszály telibeverni a mocskos csőrüket

sutianap
Na persze, ez ilyen egyszerű. LT egyrészt kurvajó fal mögött bármire képes. 2: Szancsi msotanában eléggé belejött a játékba. 3. Falkót gyalulni köll persze, múltkor se nagyon értünk oda emlékeim szerint... 4. Rizst megfogni- Persze, valahogy a Ravens mindig odateszi magát e téren, na persze nem mindig futnak jól, de futott TD szinte mindig van...Ez korántsem olyan eygszerű történet, pláne, hogy BB is sérült,, a falunk is eléggé fos stb...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Érdemes azon is elgondolkozni, hogy ha csoportelsők leszünk, de valamilyen úton-módon az AFC második helye mégsem lesz meg, akkor a Wild Card hétvégén a Ravens vagy a Jets/Pats (előbbit tartom valószínűbbnek) lehet az ellenfél; viszont ha mi csúszunk be a PO-ba Wild Card helyen, akkor ahogy már korábban is írtam, Colts (esetleg Jaguars) vagy Chargers (vagy Chiefs). Lehet választani... Mondjuk ebbe nem érdemes túlzottan belemélyedni, mert jelen állás szerinti az AFC North első helye garantálja minimum a konferencia második helyét. De ebből is látszik, hogy a PO-ban könnyű meccs és legfőképpen könnyű ellenfél már nincs.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
ESPNen van playoff calculator. Magunknak Lt számoltam a Jets és a Ravens ellen is, úgy is PO. Arra kell vigyázni, hogy a Chief és a Chargers is lazán lehet még 11-5, ami mi is leszünk ha kiszopunk ettől a kettőtől, és valamelyiküket ki kell ütnünk a WC helyről.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 290 — capitaine du château de Vienne 1487
Sancso pass 55,2pct- ligue29., 1d% 33,2Lig22.,rate 81,9 Lig22.,
8INT-je van csak idén, idelye lenne belekergetni egy kis eladósdiba
az eddigi meccseinken soha nem okozott fejtörést LT, ezért gondolom most se fog

a D-nél, szintén futásblokkolásban ászok

megláttyuk kinél nyomják jobban a DPI-t, azér a Jets szépen összeszokott szedni

de mongyuk teljesen mindegy, előbb legyünk túl a divizión,majd aztán csinálhatunk a Patriótákból csoportelsőt 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
de itt bármi lehet, akár még egy olyan súlyos vereség is, mint amit a Pats ellen szenvedtünk el.

vassadi27
Ez egyáltalán nincs benne, a Jets nem tud olyan támadójátékot, mint a Pats.Soldados
Igazad van, nem fogalmaztam megfelelően: súlyos vereségtől jelen állás szerint valóban nem kell tartanunk, sima L viszont lehet.

Én a többi divízió állásától függetlenül úgy számolok, hogy egy vereség fér még bele, ez vagy most, Baltimore-ban, vagy majd a Jets ellen; persze úgymond az sem kizárt, hogy mindkettőt megnyerjük, és én természetesen ebben a verzióban bízok. 😉
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
de itt bármi lehet, akár még egy olyan súlyos vereség is, mint amit a Pats ellen szenvedtünk el.

vassadi27
Ez egyáltalán nincs benne, a Jets nem tud olyan támadójátékot, mint a Pats. Nem a gyors, rövidpasszos játék az erényük, úgyhogy ettől nem kell tartani. Inkább egy totálisan impotens O részünkről és egy pár big playre alapozó Jets, tehát mondjuk 17-9 körüli eredmény, amely attól lehet nagyon fájó, hogy az O-nknak akár lehet hogy momentuma sem lesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nem értek egyet. A Jets fog nekünk legkevésbé ízleni a hátralévő 5 meccsből. Nekik van olyan D-jük, ami le fogja kapni az O-nkat, ez másról viszont nem mindható el. A Cincytől egyáltalán nem tartok, liga utolsók kb. Na jó a Panthers-szel versenyben vannak. Browns-tól szvsz csak akkor szívunk, ha nekünk már mindegy lesz, ha lesz tétje, begyaluljuk őket. Ráadásul nekünk fekszik, hogy igazán csak futástól kell tartani.

A Jets D viszont.... Hát nem akarom tudni mit fog művelni ellenünk...Soldados
A Jets D-től és Rex Ryantől én is tartok. A futás és a futás elleni védekezés mindkét oldalon nagyjából hasonló erősséget képvisel, a Jets passz elleni védekezése viszont idén kategóriákkal jobb a miénknél, ezt viszont valamennyire ellensúlyozza, hogy Sanchez ellen bármikor benne van egy defense-"parádé". A hazai pálya nekünk kedvez, de itt bármi lehet, akár még egy olyan súlyos vereség is, mint amit a Pats ellen szenvedtünk el.

A Browns ellen szerintem egy hasonlóan szoros meccset fogunk vívni, mint a Bills-el, függetlenül attól, hogy mekkora tétje lesz számunkra annak a meccsnek. Ne felejtsük el, hogy ha a Ravens-t most meg is verjük, a barnáktól viszont kikapunk, és mondjuk így áll majd mindkét csapat 12-4-gyel, és a csoporton belül is ugyanaz lesz a mérlegük, akkor korántsem garantált a divízióelsőség (a tie brakereket most nem néztem meg, úgyhogy nem tudom, ebben az esetben ki lenne a csoportgyőztes).
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
azér még nyugotan kikaphat mindenki a Barnáktól meg Csikoséktól, nem köll azt annyira tuttira vönni :cool:sutianap
Nem tuti, de nagyon valószínű.

Nekünk még Ravens, Browns, Bengals, Panthers és Jets van hátra, ebből 2 zakó még tutira belefér, de egyre inkább úgy vélem, hogy akár 3 is a PO-hoz.Soldados
Jets-et verjük - Holmész-hol nem mész, LT is nekünk való falat, nem beszélve Szancsiról
a három egymáskövető csoportmeccs - nagy levegő- necces,az erősorrend miatt is.Mindenképp ütnünk köll a Varnyakat. Reedéktől nem tartok, kijátszották magukat - Falkót gyalulni köll, meg a kicsi Rizset megfogni szépen és nem lehet bajunk. Ám ha megbasz minket a Poebanda, a Barnák is leszivatnak és akkor Ochoék is fölállnak egy szép mészárlásra. Muszálymuszály muszi-muszály telibeverni a mocskos csőrüket

yesz - két bukó belefér, de ne kezdjünkszériát- kölönben is a december nekünk dógzik - két meccsre van a Kóc, a DonDiego - ugyhoty az Iszt meg a Norsz adja a WC-t, szerintem tuttisutianap
Nem értek egyet. A Jets fog nekünk legkevésbé ízleni a hátralévő 5 meccsből. Nekik van olyan D-jük, ami le fogja kapni az O-nkat, ez másról viszont nem mindható el. A Cincytől egyáltalán nem tartok, liga utolsók kb. Na jó a Panthers-szel versenyben vannak. Browns-tól szvsz csak akkor szívunk, ha nekünk már mindegy lesz, ha lesz tétje, begyaluljuk őket. Ráadásul nekünk fekszik, hogy igazán csak futástól kell tartani.

A Jets D viszont.... Hát nem akarom tudni mit fog művelni ellenünk...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Pedig arra számítok, hogy sokat kell menekülnie Bennek, és ha nem egészséges a lába, akkor rákfeélhet ős is meg a Steelers is keményen :/kishaszi
Most legalább nem fog annyit bravúroskodni, mint a Bills ellen. 😊 De viccet félretéve, ez a sérülés egyrészt tényleg a mobilitás rovására megy, másrészt BB nem tudja majd használni egyik legjobb tulajdonságát, hogy az utolsó pillanatig kivár, és csak akkor jön a passz - sérült lábbal nyilván nem lehet annyit kockáztatni, főleg nem a Ravens-D ellen. :rolleyes:
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 290 — capitaine du château de Vienne 1487
Pont ezért óvatos duhaj mindenki. 😊 Aki nyer az tulajdonképpen csoportgyőztes és bye weekes a WC-hétvégén, a vesztes pedig küzdhet a South vagy a West győztesével idegenben a WC-hétvégén.

A tét persze nagy, de kissé csalóka, mert valszeg nem a PO múlik rajta, csak a presztízs, ami persze korántsem elhanyagolható a 2 csapat esetében. 😊Soldados
azér még nyugotan kikaphat mindenki a Barnáktól meg Csikoséktól, nem köll azt annyira tuttira vönni :cool:sutianap
Nem tuti, de nagyon valószínű.

Nekünk még Ravens, Browns, Bengals, Panthers és Jets van hátra, ebből 2 zakó még tutira belefér, de egyre inkább úgy vélem, hogy akár 3 is a PO-hoz.Soldados
Jets-et verjük - Holmész-hol nem mész, LT is nekünk való falat, nem beszélve Szancsiról
a három egymáskövető csoportmeccs - nagy levegő- necces,az erősorrend miatt is.Mindenképp ütnünk köll a Varnyakat. Reedéktől nem tartok, kijátszották magukat - Falkót gyalulni köll, meg a kicsi Rizset megfogni szépen és nem lehet bajunk. Ám ha megbasz minket a Poebanda, a Barnák is leszivatnak és akkor Ochoék is fölállnak egy szép mészárlásra. Muszálymuszály muszi-muszály telibeverni a mocskos csőrüket

yesz - két bukó belefér, de ne kezdjünkszériát- kölönben is a december nekünk dógzik - két meccsre van a Kóc, a DonDiego - ugyhoty az Iszt meg a Norsz adja a WC-t, szerintem tutti


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
pedig most még nincs vesztesJanek
Pont ezért óvatos duhaj mindenki. 😊 Aki nyer az tulajdonképpen csoportgyőztes és bye weekes a WC-hétvégén, a vesztes pedig küzdhet a South vagy a West győztesével idegenben a WC-hétvégén.

A tét persze nagy, de kissé csalóka, mert valszeg nem a PO múlik rajta, csak a presztízs, ami persze korántsem elhanyagolható a 2 csapat esetében. 😊Soldados
azér még nyugotan kikaphat mindenki a Barnáktól meg Csikoséktól, nem köll azt annyira tuttira vönni :cool:sutianap
Nem tuti, de nagyon valószínű.

Nekünk még Ravens, Browns, Bengals, Panthers és Jets van hátra, ebből 2 zakó még tutira belefér, de egyre inkább úgy vélem, hogy akár 3 is a PO-hoz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 290 — capitaine du château de Vienne 1487
pedig most még nincs vesztesJanek
Pont ezért óvatos duhaj mindenki. 😊 Aki nyer az tulajdonképpen csoportgyőztes és bye weekes a WC-hétvégén, a vesztes pedig küzdhet a South vagy a West győztesével idegenben a WC-hétvégén.

A tét persze nagy, de kissé csalóka, mert valszeg nem a PO múlik rajta, csak a presztízs, ami persze korántsem elhanyagolható a 2 csapat esetében. 😊Soldados
azér még nyugotan kikaphat mindenki a Barnáktól meg Csikoséktól, nem köll azt annyira tuttira vönni :cool:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
pedig most még nincs vesztesJanek
Pont ezért óvatos duhaj mindenki. 😊 Aki nyer az tulajdonképpen csoportgyőztes és bye weekes a WC-hétvégén, a vesztes pedig küzdhet a South vagy a West győztesével idegenben a WC-hétvégén.

A tét persze nagy, de kissé csalóka, mert valszeg nem a PO múlik rajta, csak a presztízs, ami persze korántsem elhanyagolható a 2 csapat esetében. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!