Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Ja Soldi!
Még valami!

Ha Big Sey állcsúcson baszta volna a rostély alatt BB-t, akkor kibaszottul ki kellett volna számolni a BB-t...
Gondolom ezzel azért te is egyet értesz. :cool:deepsilver
Fura ezt így leírni pont a tegnapi meccs után, amit törött bokával és orral nyomott végig a liga egyik legkeményebb védelme ellen mindenféle hiszti nélkül.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ja Soldi!
Még valami!

Ha Big Sey állcsúcson baszta volna a rostély alatt BB-t, akkor kibaszottul ki kellett volna számolni a BB-t...
Gondolom ezzel azért te is egyet értesz. :cool:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
........., ellenben a playen kívüli szándékos ütéseket (BigSey) és verekedéseket (A. Johnson, finnegan) kegyetlenül megszórnám.Soldados
Akkor a pályán történő "szándékos", és nem direkt a játékhoz tartozó pofázást, valamint a La Ligára jellemző olcsó szappanoperába való színészi alakítást is pont annyira...(BigBen kontra BigSey)! 😉 :cool:deepsilver
😂

Üssön meg téged állon BigSey, azt maradj talpon... Ezt az embert agyba-főbe verik minden meccsen, és minden esetben feláll és küzd tovább. Aki ismeri őt, és hétről hétre látja játszani, az nagyon jól tudja a legkeményebb QB a ligában. Nem fog lennmaradni, ha nem fáj. Ez tisztán kiderült a Ravens ellen is. Csak erős rosszindulattal lehet színészkedéssel vádolni. Kb mintha egy 8 éves gyerek ütötte volna meg, pedig egy 130 kilós drabális állat adott egy maflást neki a védőrács alá...Soldados
Ó-Ó!
Egy könny csepp végig slisszant az orcámon....is. 😂
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Akkor a pályán történő "szándékos", és nem direkt a játékhoz tartozó pofázást, valamint a La Ligára jellemző olcsó szappanoperába való színészi alakítást is pont annyira...(BigBen kontra BigSey)! 😉 :cool:deepsilver
És pontosan mit is mondott BB Sey-nek?Jan
Honnan a picsából kellene azt nekem tudni? 😀
De a pofája be sem állt egész meccs alatt BB-nek.... 😉 😀
Ölég elvakultnak(ez jó) kell lenni, hogy ne vedd észre. :cool:

De gondolom te sem fogadnál azért rá, hogy BB kussolt mint állat....

Pontosan mit is nem mondott BB Sey-nek? 😉deepsilver
Hát pedig mindkét fél elmondása szerint, semmit nem mondott neki...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
........., ellenben a playen kívüli szándékos ütéseket (BigSey) és verekedéseket (A. Johnson, finnegan) kegyetlenül megszórnám.Soldados
Akkor a pályán történő "szándékos", és nem direkt a játékhoz tartozó pofázást, valamint a La Ligára jellemző olcsó szappanoperába való színészi alakítást is pont annyira...(BigBen kontra BigSey)! 😉 :cool:deepsilver
És pontosan mit is mondott BB Sey-nek?Jan
Honnan a picsából kellene azt nekem tudni? 😀
De a pofája be sem állt egész meccs alatt BB-nek.... 😉 😀
Ölég elvakultnak(ez jó) kell lenni, hogy ne vedd észre. :cool:

De gondolom te sem fogadnál azért rá, hogy BB kussolt mint állat....

Pontosan mit is nem mondott BB Sey-nek? 😉
több mint 13 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 357
marhara elveztem a meccset...az ev eddigi legjobb meccse volt szamomra...
Ahogy BB harcolt azert, hogy eldobhassa a fenebe a lasztit...es az egesz csapat meghalt a palyan minden labdaert.

Bmac-nek nem ment...

Miller serulese nem volt szandekos...keson erkezett, ezzel egyutt nem lattam benne semmit problemat.
illegal use of hands...lett volna szamomra a torott orr...ha mar vedjuk az iranyitokat.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
........., ellenben a playen kívüli szándékos ütéseket (BigSey) és verekedéseket (A. Johnson, finnegan) kegyetlenül megszórnám.Soldados
Akkor a pályán történő "szándékos", és nem direkt a játékhoz tartozó pofázást, valamint a La Ligára jellemző olcsó szappanoperába való színészi alakítást is pont annyira...(BigBen kontra BigSey)! 😉 :cool:deepsilver
És pontosan mit is mondott BB Sey-nek?Jan
Seymour elmondása szerint semmit, csak támadásnak vélte, ahogy BB odafurakodott volna a falemebrekhez.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
........., ellenben a playen kívüli szándékos ütéseket (BigSey) és verekedéseket (A. Johnson, finnegan) kegyetlenül megszórnám.Soldados
Akkor a pályán történő "szándékos", és nem direkt a játékhoz tartozó pofázást, valamint a La Ligára jellemző olcsó szappanoperába való színészi alakítást is pont annyira...(BigBen kontra BigSey)! 😉 :cool:deepsilver
És pontosan mit is mondott BB Sey-nek?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
........., ellenben a playen kívüli szándékos ütéseket (BigSey) és verekedéseket (A. Johnson, finnegan) kegyetlenül megszórnám.Soldados
Akkor a pályán történő "szándékos", és nem direkt a játékhoz tartozó pofázást, valamint a La Ligára jellemző olcsó szappanoperába való színészi alakítást is pont annyira...(BigBen kontra BigSey)! 😉 :cool:deepsilver
😂

Üssön meg téged állon BigSey, azt maradj talpon... Ezt az embert agyba-főbe verik minden meccsen, és minden esetben feláll és küzd tovább. Aki ismeri őt, és hétről hétre látja játszani, az nagyon jól tudja a legkeményebb QB a ligában. Nem fog lennmaradni, ha nem fáj. Ez tisztán kiderült a Ravens ellen is. Csak erős rosszindulattal lehet színészkedéssel vádolni. Kb mintha egy 8 éves gyerek ütötte volna meg, pedig egy 130 kilós drabális állat adott egy maflást neki a védőrács alá...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
........., ellenben a playen kívüli szándékos ütéseket (BigSey) és verekedéseket (A. Johnson, finnegan) kegyetlenül megszórnám.Soldados
Akkor a pályán történő "szándékos", és nem direkt a játékhoz tartozó pofázást, valamint a La Ligára jellemző olcsó szappanoperába való színészi alakítást is pont annyira...(BigBen kontra BigSey)! 😉 :cool:
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Én Zastudilt szeretném.

Ngata és McClain hitje sztem football hit volt. Sajnálom őket. Goodell a qrva anyád! Takarodj!Soldados
Bár ezzel magunk ellen beszélek - már ha hosszabb időt ott tölt majd Zastudil - de én is rá gondoltam nektek először...
"nagy" lába van, szerintem jó játékos a posztján.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Sajnáltam és csodálkoztam amikor kivágták Reedet, de eddig a tények azt mutatják hogy jó döntés volt.
Az utóbbi két meccshez létfontosságú volt a jó kicker teljesítmény. Csak így lehetett hozni őket, hogy megbízhatóan beverték a 3 pontokat.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én Zastudilt szeretném.

Ngata és McClain hitje sztem football hit volt. Sajnálom őket. Goodell a qrva anyád! Takarodj!Soldados
Ngata még oké, de McClain-é sztem absz nem, főleg az utóbbi idők szankcionálása után, de ez még amúgy sem, jóval később ért oda amikor Miller már nem is számított rá, iszonyat szerencséje volt Millernek, h ennyivel megúszta.Szesze
Persze, késve érkezett, de nem érzek szándékosságot rajta. Ezek benne vannak a footballban. Én a véletlenszerű baleseteket nem büntetném pénzzel, eltiltással, ellenben a playen kívüli szándékos ütéseket (BigSey) és verekedéseket (A. Johnson, finnegan) kegyetlenül megszórnám.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Én Zastudilt szeretném.

Ngata és McClain hitje sztem football hit volt. Sajnálom őket. Goodell a qrva anyád! Takarodj!Soldados
Ngata még oké, de McClain-é sztem absz nem, főleg az utóbbi idők szankcionálása után, de ez még amúgy sem, jóval később ért oda amikor Miller már nem is számított rá, iszonyat szerencséje volt Millernek, h ennyivel megúszta.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én Zastudilt szeretném.

Ngata és McClain hitje sztem football hit volt. Sajnálom őket. Goodell a qrva anyád! Takarodj!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Srácok! Mivel utóbbi meccsek arról szóltak hogy minden play után sárga zászló, és hogy elküldjük a picsába a zebrákat. Szerintem most azért emeljük ki azt hogy most nem fújták szét az egész meccset és lehetett élvezni a játékot.

Azt nem értem mondjuk hogy Wallace-ra mért nem dobálunk több quick pass-t, meg 5-10 yardosokat. Minden védő 32km-re védekezik tőle a sebessége miatt, 2-3x legalább kapott már rövid passzt amit jól meg is oldott, de ilyen 5-10-15 yardos passzok is mehetnének az LB sor mögé, nem mindig a fly szerintem.

Soldi: "Goodell a qrva anyád! Takarodj!" üzenetedet tedd ki aláírásodba, úgy nem kell mindig írni 😀

több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
http://steelers.hu/az-izzo-acel-megkopasztotta-a-hollokat/
Tegnap már fent volt nálunk, de nem akartam Soldit beelőzni 😀
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
55K dodóból meg egész sok karácsonyi ajándékot lehet venni az NFL-es jótékonysági karácsonyi partyra...
Persze az is jogos, hogy ha most nem adja ezeket, akkor még nevetségesebb Goofdell, de hát ezen már akkor se tud segíteni, ha akar...
BB most eljátszotta velünk azt, amit Piciben mi Veletek a végéig küzdött, nem adta fel, meglett az eredménye. Extra érdem ez, még akkor is, ha mostanában a hollók O-ja nem tüze 60 percig... hiányzik valami, de az ilyen BB féle küzdés kell, hogy rájöjjünk, valamit nem jól csinálnak. Ez a W most kettőt ért, és tényleg! :/
A meccs akkor is jó volt, még1x grat...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Most tudtam megnézni a meccseteket, megérte kerülni az eredményt egész nap, bár persze nem nektek szurkoltam, de jó meccs volt. Igazából semmi meglepő nem történt, tök azt hozta mind2 csapat ami várható volt. Sztem ezt a sok off sérültet nem fogjátok elbírni, ennyit nem fog tudni kompenzálni a D az erősebb OL-ű+passzoló csapatok ellen, de majd meglátjuk. McClain-nek sztem mindenképp jár a büntetés, ez nagyon csúnya volt, csoda h Millernek nem szakadt le a feje.Szesze
Meg is kapta a büntetést, McClain 40ezer, Ngata pedig 15ezret kapott.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Most tudtam megnézni a meccseteket, megérte kerülni az eredményt egész nap, bár persze nem nektek szurkoltam, de jó meccs volt. Igazából semmi meglepő nem történt, tök azt hozta mind2 csapat ami várható volt. Sztem ezt a sok off sérültet nem fogjátok elbírni, ennyit nem fog tudni kompenzálni a D az erősebb OL-ű+passzoló csapatok ellen, de majd meglátjuk. McClain-nek sztem mindenképp jár a büntetés, ez nagyon csúnya volt, csoda h Millernek nem szakadt le a feje.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
BB orrát megműtik, de vasárnap játszik, Sepu ACL-szakadás, úgyhogy puntert és holdert keresünk, akinek leigazolásakor Sepu megy IR-re.

A liga megbünteti McClaint a Miller-hitért, ez már biztos... Pedig nem kéne, hiába jött késve, nem volt szándékos, sajnos ez benne a focsiban.

Goodell a qrva anyád! Takarodj!Soldados
Bowden, Bryant (aussi), Kapinos, Zastudil
hozzuk az osztrált


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
that was a huge win for the Steelers 😉 gratulálok srácok 😉

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Azért valahol fantasztikus, hogy ilyen szedett-vedett, sérülésekkel gazdagon megszórt csapattal itt tartunk, a PO kapujában. Vagy inkább félelmetes? 😉FranzFerdinand
és még mindig sokkal jobbal az OL statjai, mint tavaly 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
FranzFerdinand Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 83
Azért valahol fantasztikus, hogy ilyen szedett-vedett, sérülésekkel gazdagon megszórt csapattal itt tartunk, a PO kapujában. Vagy inkább félelmetes? 😉
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
BB orrát megműtik, de vasárnap játszik, Sepu ACL-szakadás, úgyhogy puntert és holdert keresünk, akinek leigazolásakor Sepu megy IR-re.

A liga megbünteti McClaint a Miller-hitért, ez már biztos... Pedig nem kéne, hiába jött késve, nem volt szándékos, sajnos ez benne a focsiban.

Goodell a qrva anyád! Takarodj!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!