Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Adom a mai Colts zakót. Ha Finnegan ki tudja kapcsolni Waynet,akkor nagyon passzjátéka sem biztos, hogy lesz Manningéknek.Ellentétbe meg Moss és az általunk is igen jól ismert Washington fogja nyomin úgy,hogy mind a két kezdő CBjük és Sanders is hiányozni fog a Coltsnál.Haggans
Britt jelentheti majd a Colts secondarynek a nagy problémát. AMúgy Moss leginkább az ellenfél 12. embere a pályán mióta Nashvillebe került...
Érdekes meccs lesz ez; de egyetértek azokkal akik itt Colts W-t jósolnak.
több mint 13 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
A Colts különben is ideges a múlt hét miatt, szétkapják a Titanst mint hülyegyerek a mesekönyvet. Akkor viszont a Baltimore-nak ki kellene kapnia a Saintstől?? Érdekes négy hét lesz...

Mindig jövőre
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez a Titans nagyon szét van zuhanva, nem hiszem, hogy elbírnának a Colts-szal. De nekünk nem is kell ezzel foglalkoznunk, az egész ott kezdődik, hogy verjük meg a Cincyt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez a Titans nagyon szét van zuhanva, nem hiszem, hogy elbírnának a Colts-szal. De nekünk nem is kell ezzel foglalkoznunk, az egész ott kezdődik, hogy verjük meg a Cincyt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 784 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Már most van 5 olyan verzió, hogy bejuthatunk a rájátszásba matematikailag is.

Íme:
1) PIT win + JAC loss or tie + NE win or tie + MIA loss or tie OR
2) PIT win + IND loss or tie + NE win or tie + MIA loss or tie OR
3) PIT win + IND loss or tie + NE win or tie + OAK loss or tie + SD loss or tie OR
4) PIT win + IND loss or tie + MIA loss or tie + OAK loss or tie OR
5) PIT tie + MIA loss or tie + OAK loss or tie + SD loss or tie + IND loss
2-től 4-ig szerintem a Colts-vereség miatt nem jöhet számításba, szvsz Manning most már felébred, és a Titans-t megverik, és van egy olyan érzésem, a Jax sem fog hibázni hazai pályán, úgyhogy az első lehetőség is kilőve. Most még nem lesz matematikailag is biztos a PO-részvétel, de afelől nincs kétségem, hogy ott leszünk. 😉
Szerintem, esélyes a mai Titans győzelem. A Colts is rengeteg sérülttel küzd. Ez döntően befolyásolhatja a végkimenetet. Azért holnap reggel úgy ébredni, hogy matematikailag megvan a PO, de szép is lenne (tudom, hogy ahhoz nekünk is nyerni kell és kell még pár eredmény, de bízom nagyon).polamalu
Adom a mai Colts zakót. Ha Finnegan ki tudja kapcsolni Waynet,akkor nagyon passzjátéka sem biztos, hogy lesz Manningéknek.Ellentétbe meg Moss és az általunk is igen jól ismert Washington fogja nyomin úgy,hogy mind a két kezdő CBjük és Sanders is hiányozni fog a Coltsnál.

" class="embed">
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Még csapaton belül is nehéz lenne def MVP-t mondani. Timmons, Harrison és Troy jöhet szóba. Ami vicc, hogy mindhárman szóba jöhetnek az NFL def MVP-jeként is.

Jelenleg nálam csapaton belül Harrison kapná, mert Timmons produktivitása kicsit lassul, Troynak a szezon közepén volt egy üresjárata. Ugyanakkor liga szinten szvsz Harrisonnak a büntik miatt nincs esélye, Timmons-nak meg nincs elég hype-ja (még), de Troynak ez megvan és szerethető is, úgyhogy neki lehet sansza. De félő hogy a 3 Steelers-esélyes épp egymás elől viszi majd el a szavazatokat, s így más csapatból kerül majd ki a def MVP. Igazából nehéz döntés lesz, most nincs annyira kiemelkedő ember. Talán pont ezért Troy lenne a legjobb döntés, mert egy ilyen kaliberű embernek jár egy ilyen cím. 😊Soldados
hááát, bever még JH 5 sacket, két forszfumblit és akkor már nagyon csúf lenne, ha nem ú kapná büntik idem goodelmegbasszaazanyját oda...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Szerintem, esélyes a mai Titans győzelem. A Colts is rengeteg sérülttel küzd. Ez döntően befolyásolhatja a végkimenetet. Azért holnap reggel úgy ébredni, hogy matematikailag megvan a PO, de szép is lenne (tudom, hogy ahhoz nekünk is nyerni kell és kell még pár eredmény, de bízom nagyon).polamalu
Ha a Colts ma vereséget szenved, onnantól viszont elég nagy esély nyílik arra, hogy biztossá váljon a PO-helyünk, elvégre az ehhez szükséges eredmények (Pats-győzelem, 'Fins-vereség, stb.) korántsem állnak messze a realitásoktól.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Már most van 5 olyan verzió, hogy bejuthatunk a rájátszásba matematikailag is.

Íme:
1) PIT win + JAC loss or tie + NE win or tie + MIA loss or tie OR
2) PIT win + IND loss or tie + NE win or tie + MIA loss or tie OR
3) PIT win + IND loss or tie + NE win or tie + OAK loss or tie + SD loss or tie OR
4) PIT win + IND loss or tie + MIA loss or tie + OAK loss or tie OR
5) PIT tie + MIA loss or tie + OAK loss or tie + SD loss or tie + IND loss
2-től 4-ig szerintem a Colts-vereség miatt nem jöhet számításba, szvsz Manning most már felébred, és a Titans-t megverik, és van egy olyan érzésem, a Jax sem fog hibázni hazai pályán, úgyhogy az első lehetőség is kilőve. Most még nem lesz matematikailag is biztos a PO-részvétel, de afelől nincs kétségem, hogy ott leszünk. 😉
Szerintem, esélyes a mai Titans győzelem. A Colts is rengeteg sérülttel küzd. Ez döntően befolyásolhatja a végkimenetet. Azért holnap reggel úgy ébredni, hogy matematikailag megvan a PO, de szép is lenne (tudom, hogy ahhoz nekünk is nyerni kell és kell még pár eredmény, de bízom nagyon).
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Még csapaton belül is nehéz lenne def MVP-t mondani. Timmons, Harrison és Troy jöhet szóba. Ami vicc, hogy mindhárman szóba jöhetnek az NFL def MVP-jeként is.

Jelenleg nálam csapaton belül Harrison kapná, mert Timmons produktivitása kicsit lassul, Troynak a szezon közepén volt egy üresjárata. Ugyanakkor liga szinten szvsz Harrisonnak a büntik miatt nincs esélye, Timmons-nak meg nincs elég hype-ja (még), de Troynak ez megvan és szerethető is, úgyhogy neki lehet sansza. De félő hogy a 3 Steelers-esélyes épp egymás elől viszi majd el a szavazatokat, s így más csapatból kerül majd ki a def MVP. Igazából nehéz döntés lesz, most nincs annyira kiemelkedő ember. Talán pont ezért Troy lenne a legjobb döntés, mert egy ilyen kaliberű embernek jár egy ilyen cím. 😊Soldados
Én is rájuk gondoltam. Alapvetően nem lehetetlen, de Harrisont a büntetések miatt nem fogják számításba venni, Timmons is valóban kicsit szürkébb, mint ahogy a szezont kezdte, Polamaluról pedig már beszéltem. Bár lehet, hogy a szakemberek is úgy gondolják majd, hogy egy ilyen ember megérdemelné, amolyan életmű-díjként, meg valami ellenérvet úgyis minden jelöltben lehet találni. És ha abból indulok ki, hogy tavaly Woodson kapta az elismerést, akkor idén Troy is megnyerheti. 😊

egyértelmű, hogy puntert kellett igazolnotok, de miért pont Kapinost? 😛 engem nem győzött meg tavaly, persze voltak szép puntjai néha, de összességében sztem nem túl konzisztens...
viszont Suishamnek grat, mert viszonylag szépeket puntolt 😊Hurka
Tomlin azzal indokolta a választást, hogy Kapinos-nak nagy tapasztalata van abban, ha kedvezőtlen időjárási körülmények közepette kell elvégezni a puntot, és a Steelers hátralévő alapszakaszmeccseinek bármelyikén (Cincinnati, New York, Carolina, Cleveland) elképzelhető, hogy hasznosítania kell majd ezt a tudást.

Már most van 5 olyan verzió, hogy bejuthatunk a rájátszásba matematikailag is.

Íme:
1) PIT win + JAC loss or tie + NE win or tie + MIA loss or tie OR
2) PIT win + IND loss or tie + NE win or tie + MIA loss or tie OR
3) PIT win + IND loss or tie + NE win or tie + OAK loss or tie + SD loss or tie OR
4) PIT win + IND loss or tie + MIA loss or tie + OAK loss or tie OR
5) PIT tie + MIA loss or tie + OAK loss or tie + SD loss or tie + IND lossSoldados
2-től 4-ig szerintem a Colts-vereség miatt nem jöhet számításba, szvsz Manning most már felébred, és a Titans-t megverik, és van egy olyan érzésem, a Jax sem fog hibázni hazai pályán, úgyhogy az első lehetőség is kilőve. Most még nem lesz matematikailag is biztos a PO-részvétel, de afelől nincs kétségem, hogy ott leszünk. 😉
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
adom. csak most kurva jó és félisten közé próbálom belőni.gabtsi
Legyen kurvajó, aki jelenleg még nem éri el a félisten szintet, én most annak örülök, hogy egészséges, és nem az van mint tavaly, hogy 1 meccs 5 kihagyás, 2 meccs 6 kihagyás...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Mondjuk ha Harrison lenne a def MVP az jó kis fricska lenne a köcsög Goodellnek, bár valószínű pont ezért nem fogja megkapni, pedig a teljesítménye alapján simán esélyes lenne ő is. Bár az sem baj, ha Troy kapja, télleg kijárna már neki is.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Már most van 5 olyan verzió, hogy bejuthatunk a rájátszásba matematikailag is.

Íme:
1) PIT win + JAC loss or tie + NE win or tie + MIA loss or tie OR
2) PIT win + IND loss or tie + NE win or tie + MIA loss or tie OR
3) PIT win + IND loss or tie + NE win or tie + OAK loss or tie + SD loss or tie OR
4) PIT win + IND loss or tie + MIA loss or tie + OAK loss or tie OR
5) PIT tie + MIA loss or tie + OAK loss or tie + SD loss or tie + IND loss


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
egyértelmű, hogy puntert kellett igazolnotok, de miért pont Kapinost? 😛 engem nem győzött meg tavaly, persze voltak szép puntjai néha, de összességében sztem nem túl konzisztens...
viszont Suishamnek grat, mert viszonylag szépeket puntolt 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
adom. csak most kurva jó és félisten közé próbálom belőni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
például a ravens meccsen parádés volt a FF, de ugyanakkor a Boldin TD-t azt nagyon elnézte.gabtsi
Jogos. A Ravens meccsen ugyan a TD-ben ő is benne volt, de összességében nagyon jól játszott és nemcsak a FF miatt.

Viszont a szezon közepén, kifejezetten gyengén játszott. Sok-sok miss tackle, rosszul olvasta a playeket. Ez legalább 3-4 meccs volt, szal jogos az észrevétel, hogy idén valamelyest halványabb, mint az elmúlt 3 évben volt. De persze csak önmagához képest. Még így is abszolút elit védő.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
?????????????whatareyoutalkingabout??????????????

az egyetlen fájó:
http://www.youtube.com/watch?v=c7eD5mwZeBY
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
például a ravens meccsen parádés volt a FF, de ugyanakkor a Boldin TD-t azt nagyon elnézte.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem, valóban halványodik egy kicsit, vannak olyan meccsei, ahol nehéz észrevenni.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
kivételesen nem provokálni akarok, de akkor ezekszerint csak nekem tűnik úgy hogy halványabb Troy idén mint a sokévi átlag ?

bár azért nem túl nagy a mintám. de többet hibázik mint anno, aztán persze jön a nagy play, de nem ezt szoktuk meg sztem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egye fene, kapja meg Troy, nagyon megérdemelné. Nem csak az egyéni statisztikái durvák, inkább azok, hogy mit teljesít a csapat nélküle, illetve vele.tenorx
Bizony. Ez az igazán érdekes benne. És ilyen meghatározó játékosa sztem senki másnak nincs def. oldalon. Playmakerek persze vannak, de aki ilyen hatással lenne egy egész D-re, na ilyen nincs még egy jelenleg a ligában. (Korábban ilyen volt Reed és Ray, de most már nem)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egye fene, kapja meg Troy, nagyon megérdemelné. Nem csak az egyéni statisztikái durvák, inkább azok, hogy mit teljesít a csapat nélküle, illetve vele.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Még csapaton belül is nehéz lenne def MVP-t mondani. Timmons, Harrison és Troy jöhet szóba. Ami vicc, hogy mindhárman szóba jöhetnek az NFL def MVP-jeként is.

Jelenleg nálam csapaton belül Harrison kapná, mert Timmons produktivitása kicsit lassul, Troynak a szezon közepén volt egy üresjárata. Ugyanakkor liga szinten szvsz Harrisonnak a büntik miatt nincs esélye, Timmons-nak meg nincs elég hype-ja (még), de Troynak ez megvan és szerethető is, úgyhogy neki lehet sansza. De félő hogy a 3 Steelers-esélyes épp egymás elől viszi majd el a szavazatokat, s így más csapatból kerül majd ki a def MVP. Igazából nehéz döntés lesz, most nincs annyira kiemelkedő ember. Talán pont ezért Troy lenne a legjobb döntés, mert egy ilyen kaliberű embernek jár egy ilyen cím. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
"Mario Lemieux [a Penguins társtulajdonosa] told me I finally look like a hockey player. [...] Broken nose bones looked like corn flakes."

Kész ez az ember. 😊
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Túlzó a cikk, kicsit egydimenziós. Ami viszont kétségtelen, hogy clutch player és a védelem talán legfontosabb láncszeme, márha lehet ilyet mondani a Steelers esetében...kishaszi
Idén nagyon nehéz lesz dönteni a DPOY-címről, de Troy-t a legfőbb esélyesek között emlegetni szerintem is túlzás. Örülnék, ha ő kapná, de szvsz ebben a szezonban a ligában és a csapaton belül is akad(nak) olyan(ok), aki(k) nagyobb eséllyel pályáznak erre az elismerésre.
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Megfizetett érte a büntikkel? 😀😛

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!