Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Egy kis Troy hype a Def MVP címre: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81cbe43c/article/impact-big-plays-make-polamalu-nfls-best-defensive-player?module=HP_cp2

Itt pedig best rivalrynak nevezik jelenleg a Steelers-Ravens-t, illetve az év eddigi legjobb meccsének nevezik a mostanit: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81cbe43c/article/impact-big-plays-make-polamalu-nfls-best-defensive-player?module=HP_cp2Soldados
Olvastam, de egyelőre még nálam nem elsőszámú Troy😊kishaszi
Miért ne lehetne Troy a Def MVP? Harrison eddig nálam is előrébb van, de ő az MVP lesz 😛
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szerdán Troy, Flozell és Miller nem edzett.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Minden védelemben van ilyen ember, mármint kláccs... tálatok troy és harrison (szvsz) nálunk Ed és Ray... később talán Haloti..
mindenhol van ilyen...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Egy kis Troy hype a Def MVP címre: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81cbe43c/article/impact-big-plays-make-polamalu-nfls-best-defensive-player?module=HP_cp2

Itt pedig best rivalrynak nevezik jelenleg a Steelers-Ravens-t, illetve az év eddigi legjobb meccsének nevezik a mostanit: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81cbe43c/article/impact-big-plays-make-polamalu-nfls-best-defensive-player?module=HP_cp2Soldados
Olvastam, de egyelőre még nálam nem elsőszámú Troy😊kishaszi
És sztem az év eddigi legjobb meccse is erős 😊Szesze
Túlzó a cikk, kicsit egydimenziós. Ami viszont kétségtelen, hogy clutch player és a védelem talán legfontosabb láncszeme, márha lehet ilyet mondani a Steelers esetében...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Egy kis Troy hype a Def MVP címre: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81cbe43c/article/impact-big-plays-make-polamalu-nfls-best-defensive-player?module=HP_cp2

Itt pedig best rivalrynak nevezik jelenleg a Steelers-Ravens-t, illetve az év eddigi legjobb meccsének nevezik a mostanit: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81cbe43c/article/impact-big-plays-make-polamalu-nfls-best-defensive-player?module=HP_cp2Soldados
Olvastam, de egyelőre még nálam nem elsőszámú Troy😊kishaszi
És sztem az év eddigi legjobb meccse is erős 😊
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Egy kis Troy hype a Def MVP címre: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81cbe43c/article/impact-big-plays-make-polamalu-nfls-best-defensive-player?module=HP_cp2

Itt pedig best rivalrynak nevezik jelenleg a Steelers-Ravens-t, illetve az év eddigi legjobb meccsének nevezik a mostanit: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81cbe43c/article/impact-big-plays-make-polamalu-nfls-best-defensive-player?module=HP_cp2Soldados
Olvastam, de egyelőre még nálam nem elsőszámú Troy😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egy kis Troy hype a Def MVP címre: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81cbe43c/article/impact-big-plays-make-polamalu-nfls-best-defensive-player?module=HP_cp2

Itt pedig best rivalrynak nevezik jelenleg a Steelers-Ravens-t, illetve az év eddigi legjobb meccsének nevezik a mostanit: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81cbe43c/article/impact-big-plays-make-polamalu-nfls-best-defensive-player?module=HP_cp2


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azt azért tegyük hozzá, hogy a Ravens 2006 óta csak akkor tudott nyerni ellenünk, ha Big Ben nem játszott. 😉 Tehát az elmúlt 4 évben BB-vel a fedélzeten 6-0 ide. :cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Van amire nem éri meg reagálni 😛

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Baltimore and Pittsburgh have played four times in the past two years.

Baltimore 2 wins, Pittsburgh 2.

Baltimore 67 points, Pittsburgh 67.

Baltimore 7 touchdowns and 6 field goals, Pittsburgh 7 touchdowns and 6 field goals.kishaszi
Ebből is látszik, hogy jobbak vagyunk és csak a rabszolgáink lehetnek a hollók.. 😛
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Baltimore and Pittsburgh have played four times in the past two years.

Baltimore 2 wins, Pittsburgh 2.

Baltimore 67 points, Pittsburgh 67.

Baltimore 7 touchdowns and 6 field goals, Pittsburgh 7 touchdowns and 6 field goals.kishaszi
Még jó, hogy a csapatok színei és játékosai különböznek 😊Collapo
😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Baltimore and Pittsburgh have played four times in the past two years.

Baltimore 2 wins, Pittsburgh 2.

Baltimore 67 points, Pittsburgh 67.

Baltimore 7 touchdowns and 6 field goals, Pittsburgh 7 touchdowns and 6 field goals.kishaszi
Még jó, hogy a csapatok színei és játékosai különböznek 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Baltimore and Pittsburgh have played four times in the past two years.

Baltimore 2 wins, Pittsburgh 2.

Baltimore 67 points, Pittsburgh 67.

Baltimore 7 touchdowns and 6 field goals, Pittsburgh 7 touchdowns and 6 field goals.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Tight end Matt Spaeth (concussion) has been cleared by doctors to return to practice Wednesday. While Spaeth is returning, right tackle Flozell Adams (high ankle sprain) is unlikely to play against Cincinnati (2-10).polamalu
Délelőtt ugyanezt tettem közzé a 2564-es számú hsz.-ben. 😊vassadi27
Bocs figyelmetlen voltampolamalu
😂 😂
imétlésatudásannya


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Tight end Matt Spaeth (concussion) has been cleared by doctors to return to practice Wednesday. While Spaeth is returning, right tackle Flozell Adams (high ankle sprain) is unlikely to play against Cincinnati (2-10).polamalu
Délelőtt ugyanezt tettem közzé a 2564-es számú hsz.-ben. 😊vassadi27
Bocs figyelmetlen voltam
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Tight end Matt Spaeth (concussion) has been cleared by doctors to return to practice Wednesday. While Spaeth is returning, right tackle Flozell Adams (high ankle sprain) is unlikely to play against Cincinnati (2-10).polamalu
Délelőtt ugyanezt tettem közzé a 2564-es számú hsz.-ben. 😊
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Már megjelent egyszer ezért töröltem
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Troy Polamalu was named AFC Defensive Player of the Week.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ha a kicker a punter is egész meccsen és teszem azt megoldjátok máshogy a holder kérdést - pl csereirányító ilyesmi - akkor is marad a kérdés, mi van, ha egy ST megmozdulás után kicker/punter nélkül maradtok, ki rúg jó nagyot a lasztiba, az OL?
Punter, kicker muszáj minden csapatba... OL meg eddig is megoldotta a dolgokat...Collapo
Hm... erre halványan emlékeztem, de azért ezt nehéz utánuk csinálni NFL szinten
http://highschool.rivals.com/content.asp?CID=892888

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
50 Greatest Plays/Games - Steelers

20. Lambert's forced fumble, recovery and return
Dátum: 1975. december 13.
Ellenfél: Cincinnati Bengals
Főszereplő: Jack Lambert


"Steelers linebacker Jack Lambert seemed to do it all in one key play as Pittsburgh clinched its third AFC Central title in four years."



http://www.youtube.com/watch?v=hxRkxO7lunk 4:13-tól!

Amint a videón is látható, a könyv szerzője ezúttal téved. A fumble-t nem Lambert, hanem Dwight White harcolta ki. A labdát először Mel Blount kapta föl, de rögtön kiejtette, másodjára kaparintotta meg Lambert, aki pár yard után tovább adta laterallal J.T. Thomas-nak, ő pedig meg sem állt a célterületig.

19. Stewart runs for 40
Dátum: 1998. január 3.
Ellenfél: New England Patriots
Főszereplő: Kordell Stewart


"The Steelers defense made victory possible by stuffing the Patriots' running game and holding New England to just two field goals."

"Pittsburgh QB Kordell 'Slash' Stewart's 40-yard touchdown run in the first quarter proved to be the most important play all day. The Steelers defense did the rest."



http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d80747e62/Top-Ten-Most-Versatile-Kordell-Stewart

http://www.youtube.com/watch?v=DlQYIFDJLr8 1996-ban a Panthers ellen!

18. Eric Williams intercepts
Dátum: 1984. december 30.
Ellenfél: Denver Broncos
Főszereplő: Eric Williams


"With the AFC divisional playoff game tied, the Steelers' interception of John Elway sets up the winning touchdown."



"Elway had the game in the palm of his hands, not even feeling the pressure of playing from behind. On second down, Steelers' safety Eric Williams cut in front of an Elway pass over the middle, stunned Mile High Stadium, and ran the pick all the way down to the Denver two-yard line. Are you kidding me? Pollard plowed in from the one and Pittsburgh lead, 24-17."

Ez a videó nem a szóban forgó play-t mutatja be, de van köze a meccshez. 😊 http://www.youtube.com/watch?v=v9miblLfGUU

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ha a kicker a punter is egész meccsen és teszem azt megoldjátok máshogy a holder kérdést - pl csereirányító ilyesmi - akkor is marad a kérdés, mi van, ha egy ST megmozdulás után kicker/punter nélkül maradtok, ki rúg jó nagyot a lasztiba, az OL?
Punter, kicker muszáj minden csapatba... OL meg eddig is megoldotta a dolgokat...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért én lehet, hogy inkább az O line-t próbáltam volna feltölteni. Tudom, hogy Soldi majd elmagyarázza, hogy ez miért volt jó döntés, de szerintem a jelen helyzetünkben arra nagyobb szükség lett volna. Szusi is tud rúgni láttuk.polamalu
Ez tényleg butaság lett volna. 😉 Igazolsz egy no name semmire sem jó OL-t azzal nem vagy beljebb egy fokkal sem. Viszont punter kell, ez nem lehet vitatéma. Suisham rúgdosott vagy 35-40 yardokat, míg egy punter fog átlagosan 40-45-t, de tud jól sikerült rúgással 50-60 yardot is. Ez pedig sokat érhet egy szoros meccsen, míg egy tutira inaktív senkinek sem kellő OL-playának semmi hasznát nem vesszük idén.Soldados
Soldi!
Én leírtam a gondolatom, azt, hogy jelenleg milyen szabadügynökök vannak megvallom őszintén fingom sincs. Igen valóban egy használhatatlan hústorony felesleges lett volna. Amennyiben nem volt használható akkor persze megértem a döntést. Mástól megkaptam már, hogy mi van, ha Szusi is lesérül. Igaz. Továbbvíve, mi van ha a fal impotenciája miatt Ben sérül meg, meg is történt? Na ugye. Lábtörés, orrtörés, mi jön még? Nem az lenne a cél, hogy a csapat "gyémántját" védjük?
Igazából "vitánk" elvi síkon mozog, mert se téged, se engem nem kérdeznek. meg, hogy helyesen vagy sem az más kérdés 😉
A legfontosabb, hogy vasárnap nyerni kell, azokkal a játékosokkal akik Tomlin edző rendelkezésére állnak. És kívánjunk mihamarabbi gyógyulást Millernek.
Más, fel tudsz hívni valamikor? Kérdezni szeretnék. Köszipolamalu
Aki ilyenkor szabadügynök OL-playaként annak hasznát nem vesszük. Nem szeretnék megint kioktató lenni, de ez nem kérdés, hogy jó vagy rossz döntés. Ez nem "jó" döntés, hanem az egyetlen lehetséges döntés, hogy puntert igazolunk. A punter egy külön poszt, ha kidől a puntered, puntert kell igazolni. Fel sem merül más. Hidd el, még csak szóba sem jön más poszt. Ez nem választható kérdés. 😉 És egy no-name OL-emberre pláne nincs szükség, ettől nem lenne jobban megvédve Ben.

Természetesen felhívlak, küldd el légy szíves a számod PM-ben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
tényleg Spét listán van vagy visszajönsutianap
Nincs IR-en, de tudomásom szerint a Bengals ellen sem léphet pályára.vassadi27
Tight end Matt Spaeth (concussion) has been cleared by doctors to return to practice Wednesday. While Spaeth is returning, right tackle Flozell Adams (high ankle sprain) is unlikely to play against Cincinnati (2-10).

Akkor Spaeth valószínűleg mégiscsak játszani fog. Jó hír, Adams valószínűsíthető kimaradása már kevésbé, de az a fontos, hogy a Jets ellen bevethető legyen.
több mint 13 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 358
Kibaszott qrva jó hír! Aaron Smith megkezdheti a súlyzózást!!!!

Aaron Smith had an MRI; results such that he will begin lifting weights. Another MRI in 2 weeks, and Mike Tomlin said he's "encouraged".Soldados
mi a felepules menete?
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Suisham Reed útjára lépett.

http://twitpic.com/3dtkhyTibi76
Megijedtem, hogy részegen papírtörlő tartókat molesztál a vécében, vagy mifasz?😀
Jó gyerek ez Sisám, egyre szimpatikusabb😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."