Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Hölgyeim és Uraim!

Vasárnap este 18.00 után a Sugár Bowlban újra összegyűlünk páran Steelers meccset nézni. Az ESPN műsorújságjában ugyan a Giants@Vikings meccs szerepel, de a tv-ben a reklámspotban egyértelműen a mi találkozónkat hirdetik.
Akinek van kedve csatlakozni szívesen várjuk. További infók és elérhetőségek az alábbi linken:
http://steelers.hu/nezzuk-eggyutt-a-bengals-elleni-hazai-merkozest/polamalu
az Espn America közel keletre sugárzó adása bizonyosan a Steelers meccset adja. Ezt elég megnézni az espn america honlapján (pl. Szaud-Arábia). Az európába sugárzó adás viszont a Giants meccset írja. Nem tudom végül mi lesz.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Steve McLendon (stinger), Heath Miller (concussion) are out; Flozell, Troy and Isaac Redman are probable.

For the Bengals, starting CB Johnathan Joseph (ankle) is questionable


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Mondjuk az is egy nagy sztori lenne, ha 11 éves dallasi szolgálat után az ősi nagy rivális Steelers színeiben nyerne gyűrűt. 😊

De tényleg az idény talán legkellemesebb csalódása ő és látszik, hogy mindent feltesz erre az évre, hogy megszerezze azt a hőn áhított bajnoki címet.Soldados
Ráadásul pont Dallasban...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Cowher sztem visszatér jövőre HC-nek: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81cca328/article/exsteelers-coach-cowher-open-to-a-return-to-the-field?module=HP_headlines

A tippem szerint Carolina lesz az állomás, alig várta hogy kirúgják vagy lejárjon Fox szerződése. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
mimimimimi ?

Az ESPNA adja a meccset ?gabtsi
Még vannak kétségek, de a reklámspotban saját szememmel láttam és a fülemmel hallottam, hogy igen. A honlapon a műsorújságban nem az van. Döntse el mindenki kinek hisz.
Mi készülünk B tervvel is, kábel, laptop, mobilnet és megpróbáljuk TV-re kirakatni. Folynak a tárgyalások 😉
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mimimimimi ?

Az ESPNA adja a meccset ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Hölgyeim és Uraim!

Vasárnap este 18.00 után a Sugár Bowlban újra összegyűlünk páran Steelers meccset nézni. Az ESPN műsorújságjában ugyan a Giants@Vikings meccs szerepel, de a tv-ben a reklámspotban egyértelműen a mi találkozónkat hirdetik.
Akinek van kedve csatlakozni szívesen várjuk. További infók és elérhetőségek az alábbi linken:
http://steelers.hu/nezzuk-eggyutt-a-bengals-elleni-hazai-merkozest/
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nembaj Mikey, homi barátunk biztos sok bengals meccset látott meg az összes többi csapatot is, hogy ezt így meg tudja ítélni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
A cicáktól pedig abszolút nem tartok, a liga leggyengébb csapata.Szokol
Múlt héten a liga leggyengébb csapata nagyon jól játszott, és csak Sims f_szságán múlt, hogy nem verte meg a címvédőt.

Persze ez semmit nem jelent, csak gondoltam szólok.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Mondjuk az is egy nagy sztori lenne, ha 11 éves dallasi szolgálat után az ősi nagy rivális Steelers színeiben nyerne gyűrűt. 😊

De tényleg az idény talán legkellemesebb csalódása ő és látszik, hogy mindent feltesz erre az évre, hogy megszerezze azt a hőn áhított bajnoki címet.Soldados
Ez lenne az újabb BUS szerű sztori. Rajta fiúk tegyétek meg FLO-ért!!!! És értünk is egy kicsit 😉
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mondjuk az is egy nagy sztori lenne, ha 11 éves dallasi szolgálat után az ősi nagy rivális Steelers színeiben nyerne gyűrűt. 😊

De tényleg az idény talán legkellemesebb csalódása ő és látszik, hogy mindent feltesz erre az évre, hogy megszerezze azt a hőn áhított bajnoki címet.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
Profi játékos. Azt utálja, akit utálnia kell.
Gyűrűt akar. Érthető. Mindent Látott már ebben a ligában, ezt az egyet nem. Kifejezetten ezért akart "versenyképes csapathoz igazolni", őt már csak ez motiválja és most van esélye rá, hát mindent megtesz érte. Szűkszavú, csendes, a tettek embere, olyan, amilyent szeretnek errefelé.

Nyugdíj v. Gyűrű és Nyugdíj
Ő választott amikor leigazolt, rajta nem fog múlni
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Flo tényleg bejött, örültem is neki, amikor aláírt hozzánk 😀
Azóta még királyabb, amikor lenyilatkozta a Ravens előtt, hogy ő mindenkit utál 😀
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Miller és Troy továbbra sem edzett. Aaron Smith pedig az alapszakaszban tuti nem fog pályára lépni, mondjuk ez nem is baj, csak legyen meg a 2. kiemelés.

Emlékezhettek, én nagyon nem örültem Flozellnek, szinte semmit nem vártam tőle, de hihetetlen pozitív csalódás nekem. Visszatért az edzésre, úgyhogy kezdeni fog. Szeretem a harcosokat és belőle ezt már nem néztem ki, ráadásul a pályán is jobb teljesítményt nyújt az általam vártnál. Komolyan meghajlok előtte.Soldados
Emlékezz vissza, amikor Steelers embert blokolt meg😀😀😀 Azóta kurvajól játszik.
Btw Aaron maradjon csak a fenekén, elvégre izomszakadásról beszlélüknk. Legyen meg a PO és a 2th seed most főleg a sérültek miatt kell, pedig nekünk az underdog szerep szokott passzolni, csak a sok sérülés egyszerűen nem fér bele. Mint pl. a Jaguars elleni zakónál a PO-ban...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Miller és Troy továbbra sem edzett. Aaron Smith pedig az alapszakaszban tuti nem fog pályára lépni, mondjuk ez nem is baj, csak legyen meg a 2. kiemelés.

Emlékezhettek, én nagyon nem örültem Flozellnek, szinte semmit nem vártam tőle, de hihetetlen pozitív csalódás nekem. Visszatért az edzésre, úgyhogy kezdeni fog. Szeretem a harcosokat és belőle ezt már nem néztem ki, ráadásul a pályán is jobb teljesítményt nyújt az általam vártnál. Komolyan meghajlok előtte.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
vesztenivalótok csak nektek van. más kérdés h ez jellemzően nem szokott benneteket zavarni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintem nagyon kemény lesz ez a Bengals meccs, én félek tőle eléggé. Igazából a Bengalsnak valszeg már csak ennyi célja van a szezonban, hogy agyonverjen minket.
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 934 — Steelers fan
köszönöm a jókívánságokat 😊gabtsi
Puszi 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
köszönöm a jókívánságokat 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Oké, játék, csak ilyenkor szoktak nagyot koppanni.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 934 — Steelers fan
Ez a Titans nagyon szét van zuhanva, nem hiszem, hogy elbírnának a Colts-szal. De nekünk nem is kell ezzel foglalkoznunk, az egész ott kezdődik, hogy verjük meg a Cincyt.Soldados
...és ott is fejeződik be. Egész egyszerűen én speckó mindig hülyét kaptam az efféle latolgatásoktól. Mindig meg kell ütni a szembejövőt, amikor számít, oszt annyi. Ha sikerül, akkor mi vagyunk a legjobbak, ha nem, akkor meg van mit dolgozni.kishaszi
Ez csak egy játék, nem kell neki különösebb jelentőséget tulajdonítani. Ráadásul a fő cél kimondva-kimondatlanul a főcsoportgyőzelem, nem a szimpla PO, egy havas-jeges Heinz Field akár SB-t is érhet.

A cicáktól pedig abszolút nem tartok, a liga leggyengébb csapata. Remélem durván alázni fogunk, hadd röhögjek majd Gabtsin, aki bele fog őrülni szépen lassan ebbe a párharcba.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ez a Titans nagyon szét van zuhanva, nem hiszem, hogy elbírnának a Colts-szal. De nekünk nem is kell ezzel foglalkoznunk, az egész ott kezdődik, hogy verjük meg a Cincyt.Soldados
...és ott is fejeződik be. Egész egyszerűen én speckó mindig hülyét kaptam az efféle latolgatásoktól. Mindig meg kell ütni a szembejövőt, amikor számít, oszt annyi. Ha sikerül, akkor mi vagyunk a legjobbak, ha nem, akkor meg van mit dolgozni.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azt mondom, felesleges más csapatok meccseivel foglalkozni.
Jön a Bengals, meg kell őket verni.Tibi76
Nem tudom, de ettől a meccstől jobban tartok mint a Ravens vagy a Jets meccstől.
Ennek egy kötelező győzelemnek kellene lenni. Az ilyen meccseket nem szeretem, olyan nyögvenyelősre tudnak sikeredni.kittli
Pláne h a Bengalsnek csak ez maradt kb. az évből, biztos ránk akarnak pirítani a Heinzen...
Én a B-Mac vs. TO kettőstől tartok, az első meccsen is agyon szopatta.
Flo viszon remek hír, km-ekkel nyugotabb lennék mint Essex-szel.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Azt mondom, felesleges más csapatok meccseivel foglalkozni.
Jön a Bengals, meg kell őket verni.Tibi76
Igaz, de azért mindenki nyugodtabb, ha már mondjuk a hét végén eldől a tuti PO. Bár sztem erről lecsúszni már nagy lúzerség lenne. 😉
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
Azt mondom, felesleges más csapatok meccseivel foglalkozni.
Jön a Bengals, meg kell őket verni.Tibi76
Nem tudom, de ettől a meccstől jobban tartok mint a Ravens vagy a Jets meccstől.
Ennek egy kötelező győzelemnek kellene lenni. Az ilyen meccseket nem szeretem, olyan nyögvenyelősre tudnak sikeredni.