Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én speciel a pentörsz meccsnek jobban örültem volna, mert reményeim szerint a jets meccs nem fog számítani, karácsonykor meg úgyse lesz értelmes műsor, legalább az eleje jó lett volna.kishaszi
espn america nincs nálad?
majd csinálok neked sztrímet😀Tibi76
szaros fiber nyet van, nyet eszpen, nyet hokejka, nyet láblabda, nyet focsi

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Én speciel a pentörsz meccsnek jobban örültem volna, mert reményeim szerint a jets meccs nem fog számítani, karácsonykor meg úgyse lesz értelmes műsor, legalább az eleje jó lett volna.kishaszi
espn america nincs nálad?
majd csinálok neked sztrímet😀

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én speciel a pentörsz meccsnek jobban örültem volna, mert reményeim szerint a jets meccs nem fog számítani, karácsonykor meg úgyse lesz értelmes műsor, legalább az eleje jó lett volna.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Nem, de mivel TNF gondoltam képernyőn lesz. Az Espn akkor is tuti és az is jobb mint a stream 😉polamalu
Csak már korábban mondták, hogy az egyik TNF-et ki kell hagyniuk, és mivel már csak kettő maradt, és jövő héten a Chargers-49ers képernyőre kerül, így pechünkre a Panthers-Steelers az, amelyik nem lesz a Sport TV-n. 😕 Kár, mert jó kis felvezetés lett volna a karácsonyhoz. 😊

ESPN-t pedig nem tudom fogni, mivel Digim van, úgyhogy ennyi hátránya mégiscsak van a többi szolgáltatóval szemben. 😊vassadi27
😕
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nem, de mivel TNF gondoltam képernyőn lesz. Az Espn akkor is tuti és az is jobb mint a stream 😉polamalu
Csak már korábban mondták, hogy az egyik TNF-et ki kell hagyniuk, és mivel már csak kettő maradt, és jövő héten a Chargers-49ers képernyőre kerül, így pechünkre a Panthers-Steelers az, amelyik nem lesz a Sport TV-n. 😕 Kár, mert jó kis felvezetés lett volna a karácsonyhoz. 😊

ESPN-t pedig nem tudom fogni, mivel Digim van, úgyhogy ennyi hátránya mégiscsak van a többi szolgáltatóval szemben. 😊
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Aztán a Panthers ellen a thursday night-on újra képernyőn leszünk.polamalu
Mármint ezt is ők mondták, hogy a Sport TV adja azt a meccset, vagy itt nem Sport TV-ről van szó? Mert Port.hu szerint ez a TNF lesz az, amelyik nem kerül képernyőre...

A Steelers-Jets-nek örülök, az mondjuk alapelvárás is volt. 😉vassadi27
Nem, de mivel TNF gondoltam képernyőn lesz. Az Espn akkor is tuti és az is jobb mint a stream 😉
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Aztán a Panthers ellen a thursday night-on újra képernyőn leszünk.polamalu
Mármint ezt is ők mondták, hogy a Sport TV adja azt a meccset, vagy itt nem Sport TV-ről van szó? Mert Port.hu szerint ez a TNF lesz az, amelyik nem kerül képernyőre...

A Steelers-Jets-nek örülök, az mondjuk alapelvárás is volt. 😉
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Aztán a Panthers ellen a thursday night-on újra képernyőn leszünk. Dec 24-én reggelre virradóra. Reméljük a jézuska egy szép győzelemmel ajándékoz meg minden HSN (Hungarian Steelers Nation) tagot. 😀
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Dedikáláson megkérdeztem Ricsiéket, hogy a Super Bowlon kívül adnak-e Steelers meccset idén, és jövő héten Steelers - Jets 😊tenorx
Igen én is rákérdeztem ma és örömömre azt mondták, hogy a jövő vasárnap a mién 😀. Ennek örömére a jövő héten egy meglepetés interjúval szolgálunk a steeles.hu-n.
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Morcos lettem volna ha nem az lesz 😊
Idén még csak egyszer voltunk képernyőn, nem hallottam eleget a fujjfujj már megin Sztílersz' kezdetű sanzonokat 😀The terrible towel
Voltunk már képernyőn?tenorx
Cicák ellen egyszer MNF-en.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Morcos lettem volna ha nem az lesz 😊
Idén még csak egyszer voltunk képernyőn, nem hallottam eleget a fujjfujj már megin Sztílersz' kezdetű sanzonokat 😀The terrible towel
Voltunk már képernyőn?
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Morcos lettem volna ha nem az lesz 😊
Idén még csak egyszer voltunk képernyőn, nem hallottam eleget a fujjfujj már megin Sztílersz' kezdetű sanzonokat 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Dedikáláson megkérdeztem Ricsiéket, hogy a Super Bowlon kívül adnak-e Steelers meccset idén, és jövő héten Steelers - Jets 😊
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81cb7bfa/article/who-is-playoffbound-toxic-differential-tells-the-tale

Érdekes statok, bár ez is olyan, hogy 1-1 meccset vizsgálva kirakhatjuk az ablakba az ilyen adatokat is, ha nincs PO, vagy ha a PO-ban elbukik az ember.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
http://www.behindthesteelcurtain.com/photos/the-bloody-season
-még jóhogy neked kutya bajod, kobold 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
az Espn America közel keletre sugárzó adása bizonyosan a Steelers meccset adja. Ezt elég megnézni az espn america honlapján (pl. Szaud-Arábia). Az Európába sugárzó adás viszont a Giants meccset írja. Nem tudom végül mi lesz.Tibi76
Igen mint írtam volt a honlapon a Giants van feltüntetve, de a helyileg Mo-on lévő tv-en a spotban a Steelers@Ravens felirat volt és a mi játékosaink, egyeseknek talán impozáns, feneke.polamalu
A Ravens meccs múlt héten volt, szal az gyanús :pShilkor
Igen elírtam bocs. Steelers@Bengals lett volna a helyes!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Na, ma kinek lesz nagyobb a répája?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 13. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1803


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Láttam azt a meccset és valóban klasszisokkal jobban játszottak a cincogik, mint ellenünk. A költői túlzás inkább csak a mívesen mívelt szurkolótársadnak szólt, hadd emelkedjen egy kicsit a vérnyomása.Szokol
nagyon örülök, hogy ennyire megérintettelek. de te ehhez nagyon, de nagyon kevés vagy.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Feleslegesen senkit nem kell provokálni. 😉Soldados
igyvan
busz-láb-junikum


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Feleslegesen senkit nem kell provokálni. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 934 — Steelers fan
A cicáktól pedig abszolút nem tartok, a liga leggyengébb csapata.Szokol
Múlt héten a liga leggyengébb csapata nagyon jól játszott, és csak Sims f_szságán múlt, hogy nem verte meg a címvédőt.

Persze ez semmit nem jelent, csak gondoltam szólok.Mikey
Láttam azt a meccset és valóban klasszisokkal jobban játszottak a cincogik, mint ellenünk. A költői túlzás inkább csak a mívesen mívelt szurkolótársadnak szólt, hadd emelkedjen egy kicsit a vérnyomása.
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Hölgyeim és Uraim!

Vasárnap este 18.00 után a Sugár Bowlban újra összegyűlünk páran Steelers meccset nézni. Az ESPN műsorújságjában ugyan a Giants@Vikings meccs szerepel, de a tv-ben a reklámspotban egyértelműen a mi találkozónkat hirdetik.
Akinek van kedve csatlakozni szívesen várjuk. További infók és elérhetőségek az alábbi linken:
http://steelers.hu/nezzuk-eggyutt-a-bengals-elleni-hazai-merkozest/polamalu
az Espn America közel keletre sugárzó adása bizonyosan a Steelers meccset adja. Ezt elég megnézni az espn america honlapján (pl. Szaud-Arábia). Az Európába sugárzó adás viszont a Giants meccset írja. Nem tudom végül mi lesz.Tibi76
Igen mint írtam volt a honlapon a Giants van feltüntetve, de a helyileg Mo-on lévő tv-en a spotban a Steelers@Ravens felirat volt és a mi játékosaink, egyeseknek talán impozáns, feneke.polamalu
A Ravens meccs múlt héten volt, szal az gyanús :p
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Hölgyeim és Uraim!

Vasárnap este 18.00 után a Sugár Bowlban újra összegyűlünk páran Steelers meccset nézni. Az ESPN műsorújságjában ugyan a Giants@Vikings meccs szerepel, de a tv-ben a reklámspotban egyértelműen a mi találkozónkat hirdetik.
Akinek van kedve csatlakozni szívesen várjuk. További infók és elérhetőségek az alábbi linken:
http://steelers.hu/nezzuk-eggyutt-a-bengals-elleni-hazai-merkozest/polamalu
az Espn America közel keletre sugárzó adása bizonyosan a Steelers meccset adja. Ezt elég megnézni az espn america honlapján (pl. Szaud-Arábia). Az Európába sugárzó adás viszont a Giants meccset írja. Nem tudom végül mi lesz.Tibi76
Igen mint írtam volt a honlapon a Giants van feltüntetve, de a helyileg Mo-on lévő tv-en a spotban a Steelers@Ravens felirat volt és a mi játékosaink, egyeseknek talán impozáns, feneke.
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Hölgyeim és Uraim!

Vasárnap este 18.00 után a Sugár Bowlban újra összegyűlünk páran Steelers meccset nézni. Az ESPN műsorújságjában ugyan a Giants@Vikings meccs szerepel, de a tv-ben a reklámspotban egyértelműen a mi találkozónkat hirdetik.
Akinek van kedve csatlakozni szívesen várjuk. További infók és elérhetőségek az alábbi linken:
http://steelers.hu/nezzuk-eggyutt-a-bengals-elleni-hazai-merkozest/polamalu
az Espn America közel keletre sugárzó adása bizonyosan a Steelers meccset adja. Ezt elég megnézni az espn america honlapján (pl. Szaud-Arábia). Az európába sugárzó adás viszont a Giants meccset írja. Nem tudom végül mi lesz.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."