Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
http://steelers.hu/gyozelemre-vezette-sereget-a-santa-orias/
Meccselemzés a tollamból. Hát ez óriási D munka volt.
Köszönöm a közös élményt a Sugárban velem együtt ülőknek és az oldalon kommentelőknek is.polamalu
Jó kis meccelemzés, grat hozzá. Amit Harrisonról írtál azzal viszont nem értek egyet, tény h most volt pár halványabb meccse, de azért nem nevzném középszerűnek, csak most nála van egy kisebb hullámvölgy, mint ahogy Troynál is volt a szezon közepén. Nem hiszem, h ez a köcsög goodell miatt van, inkább azért mert jobban figyelnek rá, viszont így Woodley villoghat a túloldalon... Azért kíváncsi lennék mi lenne, ha mindenki egyszerre top formában játszana a D-ből, reméljük majd a playoffban kiderül (főleg ha Aaron is visszatérne)... Mondjuk a Pats ellen szükség is lesz rá - őket várom az AFC döntőbe + persze magunkat - hihetetlen h szétkaptak minden top D-t (mi, Jets, Bears) az utóbbi hetekben...Shilkor
Nem is középszerű, még véletlenül sem. Viszont az, hogy ma egy statban sem volt mérhető, azért magáért beszél. A tüzet hiányolom. Azt pedig G locsolgatja a csekkekkel 😕
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
http://steelers.hu/gyozelemre-vezette-sereget-a-santa-orias/
Meccselemzés a tollamból. Hát ez óriási D munka volt.
Köszönöm a közös élményt a Sugárban velem együtt ülőknek és az oldalon kommentelőknek is.polamalu
Jó kis meccelemzés, grat hozzá. Amit Harrisonról írtál azzal viszont nem értek egyet, tény h most volt pár halványabb meccse, de azért nem nevzném középszerűnek, csak most nála van egy kisebb hullámvölgy, mint ahogy Troynál is volt a szezon közepén. Nem hiszem, h ez a köcsög goodell miatt van, inkább azért mert jobban figyelnek rá, viszont így Woodley villoghat a túloldalon... Azért kíváncsi lennék mi lenne, ha mindenki egyszerre top formában játszana a D-ből, reméljük majd a playoffban kiderül (főleg ha Aaron is visszatérne)... Mondjuk a Pats ellen szükség is lesz rá - őket várom az AFC döntőbe + persze magunkat - hihetetlen h szétkaptak minden top D-t (mi, Jets, Bears) az utóbbi hetekben...
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
tenorx: már megint nem higgadtan gondolkozol. 😛Soldados
Ennél nem tudnék higgadtabban. 2-3 meccse azt nézzük, hogy rommá törik BBt, nyúlik a bokaszalagja és törik az orra. Ez egyáltalán nem normális, és van egy határa, ami után egyszerűen nem fog tudni játszani. Falat kell húzni.tenorx
az a baj, hogy tényleg vannak a "kedvenc" QB-k, meg a "rosszfiúk". utóbbiba tartozik BB meg Vick, mert ők úgyis bírják, úgyhogy minek zászlókat dobni. meg persze vannak azok, akiket értelmes mértékben védenek meg..

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
tenorx: már megint nem higgadtan gondolkozol. 😛Soldados
Ennél nem tudnék higgadtabban. 2-3 meccse azt nézzük, hogy rommá törik BBt, nyúlik a bokaszalagja és törik az orra. Ez egyáltalán nem normális, és van egy határa, ami után egyszerűen nem fog tudni játszani. Falat kell húzni.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sima meccs. A D parádés volt, 1 drive-juk volt, azt is csak 2 bünti miatt vitték TD-re, azonkívül teljes uralom.

Az O csalóka. Tökéletesen kontrollálta az órát, csak a pontokat nem sikerült a táblára írni, de nem volt annyira katasztrofális, mint azt a 3 FG mondatná.

Ward 10. helyre jött fel elkapásokban, Art Monkot előzte meg.

Egyre inkább azt gondolom, hogy habár Troy nem God Mode-ban nyomta végig az évet, lehet idén megkapja a Def MVP címet.

Ja és Goodell a qrva anyád!!!! Takarodj! Agybafőbe verik a QB-nkat, de az semmi. Ha Harrison hozzáért a nagyrabecsült Breesre, az zászló... Anyád baszd meg! (Amúgy örülök, hogy nem kaptak zászlót a begáliak, csak nem tetszik a Harrisont sújtó kettős mérce...)

tenorx: már megint nem higgadtan gondolkozol. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
http://steelers.hu/gyozelemre-vezette-sereget-a-santa-orias/
Meccselemzés a tollamból. Hát ez óriási D munka volt.
Köszönöm a közös élményt a Sugárban velem együtt ülőknek és az oldalon kommentelőknek is.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Woodley eléggé utálja a Bengalst, mióta lesoftozta BBt TO.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Lamarr továbbra is pakolja a képeket a facebookjára 😀
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1364.snc4/163621_177170435634222_132914193393180_538259_1740000_n.jpg, http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1203.snc4/155553_177170215634244_132914193393180_538257_1203474_n.jpgtenorx
Óriásiak 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Lamarr továbbra is pakolja a képeket a facebookjára 😀

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 925 — no es importante
A TYT-ről leszedhető a következő könyv (pdf és e-pub):Szabler
az e-pubot mivel tudom megnyitni? a torrentnél ir egy adobe-s progit,de nekem azzal nem akartaStev
hát elvileg az adobe digital editions-szal lehet, de nekem sem sikerült. ha lesz valami fejlemény, jelezni fogom.Szabler
mentsétek le a gépre, majd ezen az oldalon könnyen és gyorsan át tudjátok konvertálni pdf formátumba (csak be kell tallózni, majd "convert file")
http://ebook.online-convert.com/convert-to-epub


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Woodley leírta, hogy mindenki tudja, hogy Carsonnak mit adott ajándékba 😀
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ma néztem a 95ös super bowlt. gúdell elélvezett volna annyi csekket oszthatott volna ki akkoriban. Ma ezeket Harrison ,de csak JH esetében mind late hit,

ÉS: MINDNEKI FEJJEL, SISAKKAL ELŐRE ÜTKÖZIK,

Bocsánat.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Troy az isten, Woodley pedig a prófétája, nincs egyéb mondanivalóm 😀


Ja, de csak annyi hogy a Grand Canyon nevű mélyedés egy kis kapavágás ahhoz képest amekkora szakadék volt az O meg a D közt ma...
Ez ma szerencsére elég volt! :cool:
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
ahogy vártuk, sima volt.
kicsit fel kellett pörögni, van ez így.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
Troy Polamalu 😀 , kezd belejönni a srác, pont amikor a legjobban számít 😀 imádom az embert na 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na jó, nem érdekel, hogy kell a CB, meg a DE, ha nem Ofalat húzunk az első körben rohadt mérges leszek. Egyszerűen nem lehet hagyni, hogy szarrá verjék a franchise QBnkat. Ha ez így marad akkor 1-2 év múlva nyugodtan húzhatunk QBt is, mert ezt már nem fogja sokáig bírni.
több mint 13 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 99
Steelers Inactives: CB Lewis, RB Dwyer, T CScott, T Hills, DE McLendon, TE Miller, DE ASmith. Batch is 3rd QB.

The Bengals released their inactive list, and on it is starting CB Johnathan Joseph. He returned an interception for a touchdown vs. the Steelers last season in Cincinnati, and he'll be replaced by 4-year pro Jonathan Wade. For the Steelers, both rookie WRs are active, and Crezdon Butler replaces Keenan Lewis.
több mint 13 éve
Szilgyo 14
Nekem sem sikerült megnyitni...

A TYT-ről leszedhető a következő könyv (pdf és e-pub):Szabler
az e-pubot mivel tudom megnyitni? a torrentnél ir egy adobe-s progit,de nekem azzal nem akartaStev
hát elvileg az adobe digital editions-szal lehet, de nekem sem sikerült. ha lesz valami fejlemény, jelezni fogom.Szabler
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
A TYT-ről leszedhető a következő könyv (pdf és e-pub):Szabler
az e-pubot mivel tudom megnyitni? a torrentnél ir egy adobe-s progit,de nekem azzal nem akartaStev
hát elvileg az adobe digital editions-szal lehet, de nekem sem sikerült. ha lesz valami fejlemény, jelezni fogom.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Stev Pittsburgh Steelers 25
A TYT-ről leszedhető a következő könyv (pdf és e-pub):Szabler
az e-pubot mivel tudom megnyitni? a torrentnél ir egy adobe-s progit,de nekem azzal nem akarta

több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Üdv mindenkinek ! Kaptam a családomtól egy NFL.com Game Pass előfizetést ! Wow man ... Remélem ma nyeerünk végre normálisan láthatom a csapatot, és nem magyar kommenttel...! :cool:

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
A TYT-ről leszedhető a következő könyv (pdf és e-pub):


Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Terry Bradshaw:
kk its time for the big question........ Ready? Ok here it is if you think the steelers will win 2maro's game against the bengals and make it 10-3 then put a 100%.....if you think the steelers will lose against the bengals and make it 9-4 put a 0%..... this answer can only be answered for BIG TIME STEELER FANS HAVE A GREAT DAY AND DONT FORGET TO VOTE Thanks.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Most már tuti, hogy a mi meccsünket adja az ESPN america, mivel a Giants@Vikings találkozó hétfőre került át, hajnali 02.00-kor kezdődik magyar idő szerint.
Mindenkit szeretettel várunk a Sugárban!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Dedikáláson megkérdeztem Ricsiéket, hogy a Super Bowlon kívül adnak-e Steelers meccset idén, és jövő héten Steelers - Jets 😊tenorx
Igen én is rákérdeztem ma és örömömre azt mondták, hogy a jövő vasárnap a mién 😀. Ennek örömére a jövő héten egy meglepetés interjúval szolgálunk a steeles.hu-n.polamalu
Mármint itt: http://steelers.hu/