Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Mondjuk a faszért kell ezt oldalakon át csinálnotok?
Meggyőzni úgy sem fogjátok egymást, már Robi is ezért húzott el a topikból.
Szerintem igenis joga van bárkinek a needről úgy gondolkodni, ahogy szeretne, erre lehet reagálni, de kicsit finomabban is lehetne.
Egyébként nekem könnyű dolgom van, felőlem azt húzunk és oda a drafton akit akarunk, egyrészről koca szurkoló vagyok, akinek a Penguins mellé jött a Steelers és akkor is érdekelne mit művelünk, ha 0-13-al állnánk, másrészt azért is mindegy kit húzunk, mert ez a kurva franchise győzelemre született😀

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
De Soldi, nem ez a személyeskedés, hanem ez:
Te azért akarsz OG-t, mert nem látod át ezt a játékot, képtelen vagy rostert elemezni, globálisan nézni egy csapatot, depth-szel és minden egyébbel együtt. Te látsz egy hibát, felkúrod magad és azt mondod az kell. De ez nem így működik...
Tisztában vagyok vele, hogy nagy need a CB, és nagy need a DE poszt is, de akkor is meg kell védenünk BBt, különben baszhatjuk.

Te írod, hogy egy RGtől nem javulna a fal, de ez nem igaz. Egyébként rosszul fogalmaztam, nem csak az RGre gondoltam, OTre is ugyanúgy szükségünk van, szóval OL draftot szeretnék. Ha esetleg felépül Colon még ő is beállhat Gnek, és még Flo is maradhat egy évig RT, hogy tanuljon a rookie, aztán valamelyikük helyett beállhat. Ha viszont Colon nem épül fel, akkor ott lesz nagyobb lyuk.

A 70es években volt egy Bradshawnk, egy Franco Harrisünk, egy Stallworthünk meg egy Lynnünk azért. Nyilván a defense nyerte a bajnokságokat, nem is azt mondom, hogy teljesen hanyagoljuk el, a 2. körben szeretnék CBt illetve a 3. ban DEt ugyanúgy, csak erősebb neednek érzem azt, hogy megvédjük az egyik legfontosabb nyerőemberünket.

Jah és még hozzáteszem, én nem szeretnék összeveszni veled, mert én egyébként is szeretek vitatkozni (egy jó vitatkozásnál nincs is jobb a világon ismeretszerzésre), de a személyeskedést nem szeretem, és szerintem szükség sincs rá azért, mert én máshogy látom a legnagyobb needünket.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én nem azt mondom, hogy OGt fogunk húzni, hanem hogy szerintem azt kellene. Tavaly is volt corner needünk, mégse Kyle Wilson jött, hanem egy center rohadt magasan. Egyszerűen meg kell védeni a franchise QBt. Amúgy ez a 4+ körtől majd húzunk OGt eddig is kurvára bevált, tele van 3+ körös hulladékkal meg UDFAval a fal, na olyan is.tenorx
Már megint ostobaságokat beszélsz. 😛 Tavaly kellett OL, mert nagy centergondunk volt. Magam is írtam, sőt a draft alatti podcastben Pouncey volt az egyik jelölt. Ez nem volt kérdés. CB-t nem húztunk, mert visszahoztuk B-Macet, tehát ha úgy tetszik húztunk egy azonnal bevethető veteránt.

Te azért akarsz OG-t, mert nem látod át ezt a játékot, képtelen vagy rostert elemezni, globálisan nézni egy csapatot, depth-szel és minden egyébbel együtt. Te látsz egy hibát, felkúrod magad és azt mondod az kell. De ez nem így működik...Soldados
Vártam már, hogy mikor jön a nem látom át a játékot érv.

Ha előre építünk, ahogy írtad ugyanúgy húzhattunk volna cornert mert tudtuk, hogy le fog járni idén Taylor és Gay, és ugye rookie évében úgyse kezd nálunk senki (mint ahogy mindig kihangsúlyozod) így pont jövőre lett volna faszányos kezdő. Egyébként center se olyan fontos, mert azt is látja a BB és majd megoldja és elfut. Szerintem mostantól kizárólag UDFA ofal kell a C, RG és RT pozícióba, mert azt úgyis látja BB, LTnek meg LGnek meg jó lesz valami 7. körös, hogy mégse legyen már UDFA mert vakoldal meg minden.

Egyszerűen nem lehet veled vitatkozni, mert 2-3 poszt után előjönnek a teljesen oda nem illő érvek és a személyeskedés.
Egyébként ha már itt tartunk te meg azt nem látod át, hogy a védelem is emberekből áll, és nem gépekből, egyszerűen nem bírják egy egész szezonon keresztül a terhelést ha totálisan impotens az offense, és jelenleg elég közel jár hozzá, és ez úgy 70%ban az OL hibája. De nem bántom őket, mert egyszerűen ennyire képesek, ez olyan, mint amikor Derek Andersont szidják, mert nem franchise QB. Ha nem az, akkor nem az.

Ja és ne érts félre, én értékelem azt, hogy foglalkozol a csapattal, meg figyelőt írsz, de egyszerűen nem lehet veled vitatkozni, mert rögtön jössz a személyeskedéssel.

Jah és még annyit, hogy amikor tavaly előhoztam, hogy OLBt is kellene húzni ugyanígy lehurrogtál, mert felesleges.tenorx
Édes istenkém... Olyan ostabaságokat zagyválsz össze, hogy szörnyű... RG... Broáf. Mintha ez lenne a csapatunk legnagyobb gondja, holott TOP3-ban nincs ember! Én próbállak érvekkel meggyzni, de nem lehet és folytatod az ostobaságokat. Olyanokba már nem akarok belemenni, hogy a center és az RG között rettentő nagy különbség van, ráadásul egy belső falember mindenképpen kellett, mert 2 szar elviselhetetlen, de egy, abszolút kezelhető. De RG-re most semmi szükség, nem lesz tőle jobb a fal.

Az OLB épp annyira volt fontos, hogy amikor megszorultunk más poszton, rögtön onnan basztuk ki az újoncot. 😉 Egyre szükség volt, a 2. luxuspick volt, amit nem is sikerült megtartanunk a sérülések miatt.

Az újabb ostoba érved az a D, hogy ezt nem lehet bírni. De lehet. A 70-es években így nyertünk 4 SB-t, a 2000-es években újabb 2-t. A D végigbírja, mert elit. Igenis lehet bírni és ez a csapat, ez a D ezt számtalanszor bebizonyította. Ez a csapat erreépül. A védelem meccsben tart, a végén pedig megnyerjük a low scoring meccset. Végigbírtak már nem egy idényt és akkor jössz ilyen maszlaggal, hogy nem lehet végigbírni...?! Röhej.

És végül kedves tenorx, én most is, ahogy mindig, pontról pontra végigcáfolom érvekkel és tényekkel a butaságaidat. Amennyiben azt személyeskedésnek veszed, hogy butaság, azt sajnálom. De ettől még butaság marad. Az OG nincs TOP3 needben a Steelersnél. CB, OT és DL. E 3 kell nekünk. Ezen belül a sorrendről lehet vitatkozni, ízlések és pofonok, de aki ezt nem így látja, az nem ismeri a rosterünket, vagy csak nem akarja megfelelően elemezni és tudomásul venni a tényeket.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Tejóég mi lenne itt, ha a Steelersnek drukkolna viito, gabtsi, 3té... 😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDkishaszi
Mindenki köcsög, aki nem sárga-feketében játszik, és amúgy is, Tomlin takaroggy. 😊

Mondjuk az első fele így is igaz. 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én nem azt mondom, hogy OGt fogunk húzni, hanem hogy szerintem azt kellene. Tavaly is volt corner needünk, mégse Kyle Wilson jött, hanem egy center rohadt magasan. Egyszerűen meg kell védeni a franchise QBt. Amúgy ez a 4+ körtől majd húzunk OGt eddig is kurvára bevált, tele van 3+ körös hulladékkal meg UDFAval a fal, na olyan is.tenorx
Már megint ostobaságokat beszélsz. 😛 Tavaly kellett OL, mert nagy centergondunk volt. Magam is írtam, sőt a draft alatti podcastben Pouncey volt az egyik jelölt. Ez nem volt kérdés. CB-t nem húztunk, mert visszahoztuk B-Macet, tehát ha úgy tetszik húztunk egy azonnal bevethető veteránt.

Te azért akarsz OG-t, mert nem látod át ezt a játékot, képtelen vagy rostert elemezni, globálisan nézni egy csapatot, depth-szel és minden egyébbel együtt. Te látsz egy hibát, felkúrod magad és azt mondod az kell. De ez nem így működik...Soldados
Vártam már, hogy mikor jön a nem látom át a játékot érv.

Ha előre építünk, ahogy írtad ugyanúgy húzhattunk volna cornert mert tudtuk, hogy le fog járni idén Taylor és Gay, és ugye rookie évében úgyse kezd nálunk senki (mint ahogy mindig kihangsúlyozod) így pont jövőre lett volna faszányos kezdő. Egyébként center se olyan fontos, mert azt is látja a BB és majd megoldja és elfut. Szerintem mostantól kizárólag UDFA ofal kell a C, RG és RT pozícióba, mert azt úgyis látja BB, LTnek meg LGnek meg jó lesz valami 7. körös, hogy mégse legyen már UDFA mert vakoldal meg minden.

Egyszerűen nem lehet veled vitatkozni, mert 2-3 poszt után előjönnek a teljesen oda nem illő érvek és a személyeskedés.
Egyébként ha már itt tartunk te meg azt nem látod át, hogy a védelem is emberekből áll, és nem gépekből, egyszerűen nem bírják egy egész szezonon keresztül a terhelést ha totálisan impotens az offense, és jelenleg elég közel jár hozzá, és ez úgy 70%ban az OL hibája. De nem bántom őket, mert egyszerűen ennyire képesek, ez olyan, mint amikor Derek Andersont szidják, mert nem franchise QB. Ha nem az, akkor nem az.

Ja és ne érts félre, én értékelem azt, hogy foglalkozol a csapattal, meg figyelőt írsz, de egyszerűen nem lehet veled vitatkozni, mert rögtön jössz a személyeskedéssel.

Jah és még annyit, hogy amikor tavaly előhoztam, hogy OLBt is kellene húzni ugyanígy lehurrogtál, mert felesleges.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tejóég mi lenne itt, ha a Steelersnek drukkolna viito, gabtsi, 3té... 😀😀😀DDDDDDDDDDDDDD

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 052 — Giants fan
Kössetek fogadást és akkor nem kell vitázni 😊 Mondjuk OG-t tuti nem fogtok húzni első körben, de az OT-ben azért simán lenne logika, mert az látszik, h ez a depth iszonyat fos, igazából csoda, h így mennek a dolgok ezzel a fallal.. CB poszt need ez egyértelmű, de azért lesz egy FA lehetőség is előtte, így akár mindkettőtöknek lehet igaza a végén. (mármint, ha RG helyett RT-ben gondolkodunk)
Mellesleg mi idén az 5. körben húztuk Petrust (LG) és simán bevált, már kezdőként is szerephez jutott a sérülések után.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én nem azt mondom, hogy OGt fogunk húzni, hanem hogy szerintem azt kellene. Tavaly is volt corner needünk, mégse Kyle Wilson jött, hanem egy center rohadt magasan. Egyszerűen meg kell védeni a franchise QBt. Amúgy ez a 4+ körtől majd húzunk OGt eddig is kurvára bevált, tele van 3+ körös hulladékkal meg UDFAval a fal, na olyan is.tenorx
Már megint ostobaságokat beszélsz. 😛 Tavaly kellett OL, mert nagy centergondunk volt. Magam is írtam, sőt a draft alatti podcastben Pouncey volt az egyik jelöltem. Ez nem volt kérdés. CB-t nem húztunk, mert visszahoztuk B-Macet, tehát ha úgy tetszik húztunk egy azonnal bevethető veteránt.

Te azért akarsz OG-t, mert nem látod át ezt a játékot, képtelen vagy rostert elemezni, globálisan nézni egy csapatot, depth-szel és minden egyébbel együtt. Te látsz egy hibát, felkúrod magad és azt mondod az kell. De ez nem így működik... Egy RG-től semmit nem javulna a falunk. Az javítana rajta, ha Scott helyett Starks lenne a vak oldalon a kezdő. Ha figyeled sokkal gázabb a fal bal széle, mint az egész jobb oldala.

De igazából hagylak is, semmi értelmét nem látom, hogy az ember próbáljon neked érvelni, abszolút nem vagy fogékony arra, hogy valami mögé lássál.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én nem azt mondom, hogy OGt fogunk húzni, hanem hogy szerintem azt kellene. Tavaly is volt corner needünk, mégse Kyle Wilson jött, hanem egy center rohadt magasan. Egyszerűen meg kell védeni a franchise QBt. Amúgy ez a 4+ körtől majd húzunk OGt eddig is kurvára bevált, tele van 3+ körös hulladékkal meg UDFAval a fal, na olyan is.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Steelers idény közben nem tárgyal senkivel, így szezon után kezdődnek a tárgyalások.Soldados
Félreértesz, az NFL és a játékosok közti tárgyalásról beszélek.polamalu
A legutóbbi info az, hogy közelednek az álláspontok, de igazán érdemleges tárgyalásokra csak január-február környékén lehet majd számítani szerintem.tenorx
Továbbá az NFLPA felhívta a játékosok figyelmét, hogy tartalékoljanak, mert könnyen lockout lehet.

Az RG poszt nem vakoldal, látja, hogy onnan jönnek, ergó lényegtelen, mert az ő mobilitásával ez nem gond. Ez a kidől, nem dől ki, pedig maszlag, 5 éve mondják, 5 éve nem dőlt ki. De a világ legjobb fala mögött is megtörténhetne, elég egy szerencsétlen szerelés, sőt, akár egy szerencsétlen lépés is. De nem az RG poszton múlik a fal, az eredeti kezdő fal pedig elérte az átlagos szintet. Viszont cornerünk egyáltalán nincs, úgyhogy ne bolondozz nekem ilyen OG-hülyeségekkel, mert totálisan értelmetlenség. Megint csak csalódni fogsz, mert nem hallgatsz rám. 😛 Nézd már globálisan a rostert, a depthet és a csapat történelmét. Nem fogunk OG-t húzni, nemhogy az 1. körben, de még a harmadikban sem túl valószínű. Mert sokkal nagyobb needjeink vannak máshol. RG nélkül elkaristol ez a c sapat, de CB és DL vérfrissítés nélkül nem. RT pedig a jövőre nézve kell, OG, ja majd ha már megtehetjük, hogy luxuspickeket áldozzunk (kb 4. körtől), akkor jöhet. 😉

Batchet nem először láttam játszani, ennyit tud. Nem volt abban semmi mák. És jól megmutatta, hogy Ben nélkül is jó ez a csapat, mert a D hajtja. Ezt kellene végre felfognod. Ben csak a bajnoki címhez szükséges luszt adja. De a csapat sikere nem rajta áll vagy bukik, ahnem a D-n, ahogy ez tavaly ki is derült...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
A Steelers idény közben nem tárgyal senkivel, így szezon után kezdődnek a tárgyalások.Soldados
Félreértesz, az NFL és a játékosok közti tárgyalásról beszélek.polamalu
A legutóbbi info az, hogy közelednek az álláspontok, de igazán érdemleges tárgyalásokra csak január-február környékén lehet majd számítani szerintem.tenorx
Köszönöm, bár a Jézuskától ennek is örültem volna. Lehet, hogy már túl sokat kaptam 😀
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Igen néha én is azt érzem, hogy ez az utolsó D által nyert meccs. Aztán nem. Mindig jön egy újabb. Sajnos az idén egyértelmű, hogy a D-nk kiemelkedően a liga legjobbja a futás ellen, ellenben a passz ellen a mezőny vége felé kullogunk. Ezt a szakadékot a CB-k okozzák. Az O fal, igen harmatgyenge. Mutassatok két találkozót ahol pontosan azok voltak a kezdők a falban? Persze ez ki túlzás, de így van. Amennyiben a valódi kezdők játszanának a mostani kezdők backupnak egy két drive-ra jók lennének. Pouncey, pedig sztem rookie létére egészen jól teszi a dolgát, bár tegnap is volt egy komoly elváltása amikor az ő helyén a falember jött be blitzre. Pár Pouncey képességű embert lehet találni 3. és 4. körben is a falba.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kérdés, a tárgyalásokról hallani valami érdemi infót. Nagyon csend van körülötte. polamalu
A Steelers idény közben nem tárgyal senkivel, így szezon után kezdődnek a tárgyalások.Soldados
Félreértesz, az NFL és a játékosok közti tárgyalásról beszélek.polamalu
A legutóbbi info az, hogy közelednek az álláspontok, de igazán érdemleges tárgyalásokra csak január-február környékén lehet majd számítani szerintem.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Kérdés, a tárgyalásokról hallani valami érdemi infót. Nagyon csend van körülötte. polamalu
A Steelers idény közben nem tárgyal senkivel, így szezon után kezdődnek a tárgyalások.Soldados
Félreértesz, az NFL és a játékosok közti tárgyalásról beszélek.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
De egyszerűen nem lényegtelen az OG poszt, ha onnan is ugyanúgy agyonverik Big Bent. Főleg, egy ilyen divízióban, ahol mindenhol brutális a front7.
Batchről meg annyit, hogy azért a Tampa ellen a 3 TD, főleg a 2 Mike Wallacenak, ami csak a Tampa védők faszságain múlott, azért ne mond nekem, hogy nem mák 😀

Ez a kidől-nem dől ki meg nem maszlag, nézz már rá, hogy hogy néz ki. Már járni alig tud, még egy-két ilyen meccs, és akkor mehetünk Batchcsal a POba. A BB meg csak arra kell, hogy a POban esélyünk legyen, ez viccnek is rossz, ne írj már le ilyeneket, csak azért, hogy igazad legyen veled szembe. Egy defensenek is vannak korlátai, nem tud egyszerűen minden meccsen maxot nyújtani.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért ne feledd nem nehéz hatása alá kerülni az eseményeknek. Most is kapott BB (a soft) annyit, amennyi másnak több meccsre elég lenne, a rossz lábával futott 23 yardot, megint bebizonyította, hogy mekkora küzdő és harcos. De tényleg borzalmas, hogy attól kell "rettegni", hogy mikor nem áll fel.
Jelzem én Troyt sem mertem volna már a TD után visszaengedni, folyamatosan húzta a lábát, aztán csak összeszedett még egy lasztit. Ők tudják mit bírnak még ezt tudom, de akkor sem jó ezt nézni.kittli
Nem Benen múlik a csapat sorsa. Ben nélkül is tudunk nyerni (3-1 😉), ő ahhoz kell, hogy elitcsapat legyünk. Ennek a csapatnak az igazi ereje - még mindig - a D. Corner kell, nem egy látványos javulást nem eredményező OG, vagy egy jövőre még hasztalan (Starks és Flozell lesz a kezdő) OT.Soldados
Egy darabig bírja a defense ezt a terhet, és ne feledd, hogy pár meccsen azért ott elég nagy mákunk volt, mondjuk amikor Batch megtáltosodott. Ezt viszont nem lehet a szezon végéig csinálni, maximum bejutunk a playoffba és ott kizúgunk az első körben irányító, és fal híján futójáték nélkül. Egyébként meg nézd így: mi a jobb? Most húzunk egy falat, mondjuk RGt vagy tacklet. Így esetleg meglesz az esélye, hogy a secondarynk borzasztó lesz (mondjuk most se fényes), viszont lesz futójáték, BBnek ideje és ugyanaz az állat front7. Ha viszont húzunk egy CBt akkor fasza, lehet, hogy lesz egy shutdown cornerünk, a defensünk még jobb lesz, azonban egyre nagyobb az esélye annak, hogy BBt kiütik pár meccsre, esetleg IRre rakják, mert amennyi ütést kapott az utóbbi 3 évben az nem normális...

Én inkább vállalok egy átlagos szezont jövőre úgy, hogy szarrá szopatják a secondaryt, ha BB egészséges maradhat, mint egy esetleges állat szezont, hangsúlyozom esetleges, amiben bőven benne van BB sérülésének a veszélye. Meg egyébként is, a jelenlegi állás szerint jókis cornerek lesznek idén, lesz bőven a 2. körben is megfelelő.

A meccsről meg annyit, hogy Palmer megnyerette velünk a meccset a kolis lakótársával 😀tenorx
Továbbra sem tudok neked mást mondani, minthogy képtelen vagy globálisan nézni a helyzetet. Ráadásul egy nem rebuilding alatt álló franchise-nak mindig a soron következő idény a legfontosabb. Nem a 2015-ös, hanem amikor vége az idénynek, attól kezdve csak a 2011-es szezon számít.

A Starks-Kemo-Pouncey-x-Flozell fallal nincs semmi gond. Az RG tök mindegy ki. De corner nélkül nem lehet játszani. Batch nem megtáltosodott, hanem enniyt tud. Lemenedzselni a meccseket, ha jó/elit a D, akkor ennyi elég. Nem volt ebben semmi mák. BB-re 5 éve hallgatjuk ezt a maszlagot, hogy kidől, de nem dőlt ki... És mondok még vmit, felhúzhatod a világ legjobb falát, de akkor is megtörténhet egy szerencsétlen baleset, mint pl ami Bradyvel történt 2008-ban, a legjobb OL sem jelent garanciát semmire. (Persze az esély kisebb rá, de garanciát nem jelent) De ha van egy elit D-d, az sok mindent elvisel. Ben nekünk "csak" arra kell, hogy a PO-ban is jó esélyünk legyen. De ezt a csapatot a D vezeti.

Az OG poszt önmagában nem túl értékes, nekünk meg pláne nem, hogy csak egy RG kell. Ráadásul a csapat eredményességét egyáltalán nem befolyásolja. CB-nk viszont nincs a köv. szezonra. Egész egyszerűen nincs is miről beszélni. Másodiknak, vagy DL, vagy OT kell. OT elsősorban azért, hogy egy év tanulás után kezdő RT legyen, DL pedig tudjuk, hogy koros, kell oda a friss erő. 4. körtől pedig jöhetnek az olyan egyéb, lényegtelen kérdések, mint az OG poszt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Én is tenorx mellett vagyok 😛
Köpni tudnék amikor látom agyonverik BB-t, és amiatt nem tudunk értelmes drive-okat vezetni mert egy kósza pillantásra nincs átalában idő. Ott kezdődik a passzplay, hogy BigBennek odébb kell sasszézni 2kamikáze pilótaa elől akinek vérbe forognak a szemei, majd körülnézni a maradék fél másodpercben hogy mi van esetleg üresen, amíg nem jön meg a maradék 2védő. okádék egyszerűen, a kezdő falunk is. Pouncy mondjuk fog fejlődni, de a többi jómadár? Essex/Foster? Édes vicc. És hiába nem annyira jelentős poszt a RG, de ha 10ből 8szer seggrefejelik és az ott tátongó lyukon (is) ömlenek be a védők akkor nincs miről beszélni.

Volt egy példa erről már tavaly.
Akkor az volt, hogy tatarozzuk a házat, ha repedezik a fal.
D oldalon hajszálrepedések látszanak (nem mondom oda is kell pick, CB kell ez tuti, de második körben már nem lehet állat cb-t húzni?), Offenseben viszont igaz hogy nincs hajszálrepedés, de csak azért mert nincs fal sem amin keletkezhetne.

Értjük hogy ennek a csapatnak az az elve hogy a szenvedős meccseket nyerjük a D segítségével, de nem olyan áron kéne hogy 2év múlva BB tolószékbe kerüljön!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Túlságosan hatása alatt vagy bizonyos eseményeknek. Ezért olyan tényeket nem veszel figyelembe, hogy Starks IR-en, Colon IR-en (mondjuk utóbbinak a jövőre nézve semmi jelentősége), rookie center. Amíg az alap kezdő fal volt, addig az egy átlagos egység volt. De mit vársz akkor, amikor egy Jonathan Scott a vakoldali tackle...? Továbbá azt is figyelmen kívül hagyod, hogy az OL-problémákat tudjuk kezelni, mint az jól látható, de ha 1-3. cornered szerződése lejár, azt nem.

Változatlanul csak corner jöhet szóba 1. körben (hacsak nem vkit FA-piacról hozunk esetleg vagy mindhármat aláiratjuk).Soldados
Azért ne feledd nem nehéz hatása alá kerülni az eseményeknek. Most is kapott BB (a soft) annyit, amennyi másnak több meccsre elég lenne, a rossz lábával futott 23 yardot, megint bebizonyította, hogy mekkora küzdő és harcos. De tényleg borzalmas, hogy attól kell "rettegni", hogy mikor nem áll fel.
Jelzem én Troyt sem mertem volna már a TD után visszaengedni, folyamatosan húzta a lábát, aztán csak összeszedett még egy lasztit. Ők tudják mit bírnak még ezt tudom, de akkor sem jó ezt nézni.kittli
Nem Benen múlik a csapat sorsa. Ben nélkül is tudunk nyerni (3-1 😉), ő ahhoz kell, hogy elitcsapat legyünk. Ennek a csapatnak az igazi ereje - még mindig - a D. Corner kell, nem egy látványos javulást nem eredményező OG, vagy egy jövőre még hasztalan (Starks és Flozell lesz a kezdő) OT.Soldados
Egy darabig bírja a defense ezt a terhet, és ne feledd, hogy pár meccsen azért ott elég nagy mákunk volt, mondjuk amikor Batch megtáltosodott. Ezt viszont nem lehet a szezon végéig csinálni, maximum bejutunk a playoffba és ott kizúgunk az első körben irányító, és fal híján futójáték nélkül. Egyébként meg nézd így: mi a jobb? Most húzunk egy falat, mondjuk RGt vagy tacklet. Így esetleg meglesz az esélye, hogy a secondarynk borzasztó lesz (mondjuk most se fényes), viszont lesz futójáték, BBnek ideje és ugyanaz az állat front7. Ha viszont húzunk egy CBt akkor fasza, lehet, hogy lesz egy shutdown cornerünk, a defensünk még jobb lesz, azonban egyre nagyobb az esélye annak, hogy BBt kiütik pár meccsre, esetleg IRre rakják, mert amennyi ütést kapott az utóbbi 3 évben az nem normális...

Én inkább vállalok egy átlagos szezont jövőre úgy, hogy szarrá szopatják a secondaryt, ha BB egészséges maradhat, mint egy esetleges állat szezont, hangsúlyozom esetleges, amiben bőven benne van BB sérülésének a veszélye. Meg egyébként is, a jelenlegi állás szerint jókis cornerek lesznek idén, lesz bőven a 2. körben is megfelelő.

A meccsről meg annyit, hogy Palmer megnyerette velünk a meccset a kolis lakótársával 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kérdés, a tárgyalásokról hallani valami érdemi infót. Nagyon csend van körülötte. polamalu
A Steelers idény közben nem tárgyal senkivel, így szezon után kezdődnek a tárgyalások.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Rk Team G Pts/G TotPts Att Att/G Yds Avg Yds/G TD Lng 1st 1st% 20+ 40+ FUM
1 Pittsburgh Steelers 13 15.2 198 267 20.5 781 2.9 60.1 4 24 43 16.1 1 0 4

Futás elleni védekezés. Nehéz erre szavakat találni, s mindezt úgy, hogy a meccsek felén egyik kezdő DE-nk se volt a pályán...Soldados
Hát igen, és ez esetleg Aaronékkal még javulni tud 😀. Visszatérve egy előbbi fejtegetésedhez. Valóban CB kell mindenképpen. Vagy draft vagy Free piac. Kérdés, a tárgyalásokról hallani valami érdemi infót. Nagyon csend van körülötte. Amennyiben nem jár sikerrel a megbeszélés sorozat mindegy mit húzunk, mert egy évig úgysem próbálhatjuk ki. Ebben az esetben Flo-ék is az utolsó évükben járnak! Na erre nem is akarok gondolni. Szerencse az asszonynak nem mondtam el azt a lehetősége, lockout, mert biztos ezért imádkozna. 😀 Bár tegnap este hazaérkezés után azzal fogadott, hogy nézte a meccsünk elejét. 😛
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Rk Team G Pts/G TotPts Att Att/G Yds Avg Yds/G TD Lng 1st 1st% 20+ 40+ FUM
1 Pittsburgh Steelers 13 15.2 198 267 20.5 781 2.9 60.1 4 24 43 16.1 1 0 4

Futás elleni védekezés. Nehéz erre szavakat találni, s mindezt úgy, hogy a meccsek felén egyik kezdő DE-nk se volt a pályán...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ennél nem tudnék higgadtabban. 2-3 meccse azt nézzük, hogy rommá törik BBt, nyúlik a bokaszalagja és törik az orra. Ez egyáltalán nem normális, és van egy határa, ami után egyszerűen nem fog tudni játszani. Falat kell húzni.tenorx
Túlságosan hatása alatt vagy bizonyos eseményeknek. Ezért olyan tényeket nem veszel figyelembe, hogy Starks IR-en, Colon IR-en (mondjuk utóbbinak a jövőre nézve semmi jelentősége), rookie center. Amíg az alap kezdő fal volt, addig az egy átlagos egység volt. De mit vársz akkor, amikor egy Jonathan Scott a vakoldali tackle...? Továbbá azt is figyelmen kívül hagyod, hogy az OL-problémákat tudjuk kezelni, mint az jól látható, de ha 1-3. cornered szerződése lejár, azt nem.

Változatlanul csak corner jöhet szóba 1. körben (hacsak nem vkit FA-piacról hozunk esetleg vagy mindhármat aláiratjuk).Soldados
Azért ne feledd nem nehéz hatása alá kerülni az eseményeknek. Most is kapott BB (a soft) annyit, amennyi másnak több meccsre elég lenne, a rossz lábával futott 23 yardot, megint bebizonyította, hogy mekkora küzdő és harcos. De tényleg borzalmas, hogy attól kell "rettegni", hogy mikor nem áll fel.
Jelzem én Troyt sem mertem volna már a TD után visszaengedni, folyamatosan húzta a lábát, aztán csak összeszedett még egy lasztit. Ők tudják mit bírnak még ezt tudom, de akkor sem jó ezt nézni.kittli
Nem Benen múlik a csapat sorsa. Ben nélkül is tudunk nyerni (3-1 😉), ő ahhoz kell, hogy elitcsapat legyünk. Ennek a csapatnak az igazi ereje - még mindig - a D. Corner kell, nem egy látványos javulást nem eredményező OG, vagy egy jövőre még hasztalan (Starks és Flozell lesz a kezdő) OT.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
tenorx: már megint nem higgadtan gondolkozol. 😛Soldados
Ennél nem tudnék higgadtabban. 2-3 meccse azt nézzük, hogy rommá törik BBt, nyúlik a bokaszalagja és törik az orra. Ez egyáltalán nem normális, és van egy határa, ami után egyszerűen nem fog tudni játszani. Falat kell húzni.tenorx
Túlságosan hatása alatt vagy bizonyos eseményeknek. Ezért olyan tényeket nem veszel figyelembe, hogy Starks IR-en, Colon IR-en (mondjuk utóbbinak a jövőre nézve semmi jelentősége), rookie center. Amíg az alap kezdő fal volt, addig az egy átlagos egység volt. De mit vársz akkor, amikor egy Jonathan Scott a vakoldali tackle...? Továbbá azt is figyelmen kívül hagyod, hogy az OL-problémákat tudjuk kezelni, mint az jól látható, de ha 1-3. cornered szerződése lejár, azt nem.

Változatlanul csak corner jöhet szóba 1. körben (hacsak nem vkit FA-piacról hozunk esetleg vagy mindhármat aláiratjuk).Soldados
Azért ne feledd nem nehéz hatása alá kerülni az eseményeknek. Most is kapott BB (a soft) annyit, amennyi másnak több meccsre elég lenne, a rossz lábával futott 23 yardot, megint bebizonyította, hogy mekkora küzdő és harcos. De tényleg borzalmas, hogy attól kell "rettegni", hogy mikor nem áll fel.
Jelzem én Troyt sem mertem volna már a TD után visszaengedni, folyamatosan húzta a lábát, aztán csak összeszedett még egy lasztit. Ők tudják mit bírnak még ezt tudom, de akkor sem jó ezt nézni.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én azért Bent kiemelném megint. Volt 1-2 érdekes sztori, de az biztos, hogy ha nem olyan figura, amiylen, akkor egyrészt megint lett volna 10 sack rajta a csere cseréje O-falnak köszömhetően, és még úgy is nagyot küzdött, játszott, hogy agyonverték megint. Hiába nem dobott TD-t, megint harcos volt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
tenorx: már megint nem higgadtan gondolkozol. 😛Soldados
Ennél nem tudnék higgadtabban. 2-3 meccse azt nézzük, hogy rommá törik BBt, nyúlik a bokaszalagja és törik az orra. Ez egyáltalán nem normális, és van egy határa, ami után egyszerűen nem fog tudni játszani. Falat kell húzni.tenorx
Túlságosan hatása alatt vagy bizonyos eseményeknek. Ezért olyan tényeket nem veszel figyelembe, hogy Starks IR-en, Colon IR-en (mondjuk utóbbinak a jövőre nézve semmi jelentősége), rookie center. Amíg az alap kezdő fal volt, addig az egy átlagos egység volt. De mit vársz akkor, amikor egy Jonathan Scott a vakoldali tackle...? Továbbá azt is figyelmen kívül hagyod, hogy az OL-problémákat tudjuk kezelni, mint az jól látható, de ha 1-3. cornered szerződése lejár, azt nem.

Változatlanul csak corner jöhet szóba 1. körben (hacsak nem vkit FA-piacról hozunk esetleg vagy mindhármat aláiratjuk).


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!