Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Megelőztél, pont azért jöttem, hogy beírjam ezt a jó hírt.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Vissza a csapathoz: Miller átment a teszteken, így szerdán teljes edzést végezhet szerencsére, azaz vasárnap a pályán lesz!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mondjuk minimum azt kellett volna megkérdezni, hogy hogy látják, mennyire fontos az RG pozíció a falban a többihez képest 😛
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
P.s.: Nem én voltam 😀tenorx
Jó, most ne jöjjön ide mindenki, hogy nem ő volt. 😛 Nem érdekel ki volt, tök lényegtelen, jót nevetett, ártani pedig nem ártott senkinek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Azért ez csúnya sértés 😉 Soldit Ravens fannak nevezni, hááááááát. 😂
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
😂

Tuti vki innen volt. Mindegy, ennyi öröme legyen a provokatív elemeknek. 😊 Idén nem kérdés a kérdés, Steelers D >>>> Ravens D. :cool:Soldados
Elég furcsa lenne, ha valaki nem innen írt volna.

P.s.: Nem én voltam 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Soldados Ravens szurkolo kerdese
Uraim onok is ugy latjak h a Ravense a liga legjobb vedelme ?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
😂

Tuti vki innen volt. Mindegy, ennyi öröme legyen a provokatív elemeknek. 😊 Idén nem kérdés a kérdés, Steelers D >>>> Ravens D. :cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Soldi! Tudom, hogy nagyon off, de nem fetrengtél a röhögéstől a Texans-Ravens meccs 3. negyedében? Gondolom már hallottál az "SMS-edről"... én konkrétan felébredtem, mikor beolvasták és hangosan röhögtem 😂N-Drew
Láttam a meccset, de angolul. Leírnád mi volt, mert fogalmam sincs mire gondolsz? :/Soldados
Menj be az eredménykövetőbe és nézd meg, azt hiszem Höri hívta fel rá a figyelmet, talán a 2. oldal közepén! Valaki beírt Soldados néven, hogy mi a véleményük arról, hogy a Ravens-é a liga legjobb védelme... kb. mindenki szakadt a röhögéstől aki a bowl.hu-s 😉

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem szeretem Caruccit, de beteszem amit írt:

Let's just say it: Tom Brady, MVP. Everyone else, including Vick, is everyone else.

Let's just say it, Part II: Troy Polamalu, Defensive Player of the Year. Everyone else, including Clay Matthews, is everyone else

Sztem is meg fogja kapni Troy. Idén nincs kiemelkedő védő, ő sem az. De a sok kiváló közül a neve és a korábbi teljesítménye emeli majd a többiek fölé. (No meg, hogy ő nagy pillanatokban csinálja a nagy játékokat) Persze nem érdemtelenül lesz övé a cím, de azt mindannyian tudjuk, hogy volt már jobb éve.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi! Tudom, hogy nagyon off, de nem fetrengtél a röhögéstől a Texans-Ravens meccs 3. negyedében? Gondolom már hallottál az "SMS-edről"... én konkrétan felébredtem, mikor beolvasták és hangosan röhögtem 😂N-Drew
Láttam a meccset, de angolul. Leírnád mi volt, mert fogalmam sincs mire gondolsz? :/


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Soldi! Tudom, hogy nagyon off, de nem fetrengtél a röhögéstől a Texans-Ravens meccs 3. negyedében? Gondolom már hallottál az "SMS-edről"... én konkrétan felébredtem, mikor beolvasták és hangosan röhögtem 😂

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Mindenesetre elfogadható felfogás, még ha az én gondolkodásmódomtól messze is áll. 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A meccseket külön-külön vizsgálva nem a mérleg, vagy a túl és alulértékeltség számít, hanem a matchupok.Soldados
Soldi!

Ezt megzenésíthetnéd 😊Helmut Zimmer
de ez teljesen igaz állítás egyébkéntSzesze
Van olyan, hogy a 6-6-os csapat esélyesebb a 8-4-esnél, de esélytelenebb a 4-8-asnál? Van. Kinek milyen játékstílus fekszik, kinek mi a gyengéje, erőssége. Ezek döntik el a meccseket és a szememben azt is, hogy ki az esélyese egy-egy meccsnek. A Falcons nekünk jobban fekszik, mint a Saints. Pedig jobb mérlege van a Falcons-nak és talán jobb is a Saints-nél. De a Falcons-t sztem 10-ből 7-szer vernénk, a Saints-től 10-ből 7-szer sz.pnánk.

De kicsiben mondok mást. Ki a jobb passrusher Jared Allen, vagy Freeney? Sztem Allen. Starks azonban leszedné Allent (meg is tette), ellenben a kicsi és gyors DE-kel szemben, mint Freeney, tehetetlen. Máris összeomlik a támadójátékunk.

Egyszer már leírtam, 2008-ban megérdemelten lett bajnok a Steelers. Sztem ezt kevesen vitatják. De! Óriási mákunk volt a PO-ban az ellenfeleket illetően. Colts helyett Chargers-t kaptuk, Titans helyett a Ravens-t kaptuk, Eagles helyett a Cardsot kaptuk. A legkedvezőtlenebb matchupok helyett (mindtől kikaptunk az alapszakaszban, mert O-nk halálra volt ítélve az ellen passrusha miatt) megkaptuk a számunkra elképesztően kedvező matchupokat, amelyekben, az O-nk tudott érvényesülni. Mert feküdt nekünk az ellenfelek D-je. Pedig szvsz a Ravens D erősebb volt mind az Eagles, mind a Colts, mind a Titans D-jénél, de nekünk mégis jobban feküdt a labda mindkét oldalán a Ravens, mint a másik három.

Hát ilyenekre gondolok. Nekünk a Jets nagyon nem fog ízleni sztem. A kérdés az, mennyire van megtörve a gárda. Ha igen, akkor nyerhetünk, ha viszont nem, akkor sz.pni fogunk, mert a matchupok nekik kedveznek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 052 — Giants fan
A meccseket külön-külön vizsgálva nem a mérleg, vagy a túl és alulértékeltség számít, hanem a matchupok.Soldados
Soldi!

Ezt megzenésíthetnéd 😊Helmut Zimmer
de ez teljesen igaz állítás egyébként
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
50 Greatest Plays/Games - Steelers

14. The greatest interception never made
Dátum: 2005. január 16.
Ellenfél: Indianapolis Colts
Főszereplő: Troy Polamalu


"At a crucial point in an AFC divisional playoff game vesrus the Indianapolis Colts, safety Troy Polamalu's apparent interception was overturned on further review."



http://www.youtube.com/watch?v=MFoT7FpEAcs 1:46!

13. Thornton's first touchdown leads to two more
Dátum: 1979. december 30.
Ellenfél: Miami Dolphins
Főszereplő: Sidney Thornton


"The Steelers scored 20 points in the game's first quarter to lock things early."



Thortonról az elejétől és egy kis ízelítő a meccsből 13:20-tól! http://www.youtube.com/watch?v=UyBaSWJT_Lw

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
A meccseket külön-külön vizsgálva nem a mérleg, vagy a túl és alulértékeltség számít, hanem a matchupok.Soldados
Soldi!

Ezt megzenésíthetnéd 😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 052 — Giants fan
Ez a Jets a liga leginkább túlértékelt csapata...undisputedly
Deja vú.. a bajnokság elején ment ugyanez, aztán amikor elkezdtek nyerni akkor csöndben voltatok, most hirtelen megint ők lettek a legtúlértékeltebb csapat. Ilyen alapon sztem meg ti vagytok azok 😉Szesze
Mutass egy hsz-t amiben túlértékelésről írtam az év elején. Megkíméllek a kereséstől, nem fogsz találni.Ergo teljesen értelmetlen többesszámban hivatkozni rám.
Talán még pont,hogy úgy voltam vele, a Jets játékban is nagyon erős csapat lesz az évben.
Aztán jöttek a nyögvenyelés győzelmek, mindegyiknél Fortuna segítségével. Akkor azt mondtam, ez a nagy csapatok ismerve.
De elnézve az elmúlt meccseket, egyértelmű,hogy bőven gyengébb csapat mint ahogyan azt a számaik mutatják.Persze PO-ban még bármi történhet, de ez a Jets túl van értékelve, Rex-től Sanchezig...undisputedly
Bocsánat az általánosításért. Ettől függetlenül majd a végén kiderül, h kinek hol a helye. A Jets játéka kicsit hasonlít a Steelers-hez és emiatt kár tőlük gálameccseket várni, lévén h az offense nem képes arra, h szarráverje az ellenfeleket, ők is a védelemre építenek. Most egyértelműen gödörben vannak de minden csapatnál vannak hullámhegyek-hullámvölgyek, ti most épp a csúcson vagytok, kérdés meddig...
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Szerintem nagy jelmentőssége lehet a turnovereknek. A mi mutatónk +14, az ővék +5 (ha jól emlékszem). Sanchez nyomás alatt hamarabb dobja el homályra, minthogy benyeljen egy ütést. Ben inkább tartja a labdát. A homály dobásokkal, pedig megnyerheti a D a találkozót. Soldival kell egyetértsek, bár örültem volna ha nincs a mondatban "ha", valószínűleg meglesz e-nélkül is a csoport. A Houston segíthetett volna. :mad:
Holnap reggel jelenik meg a prewiev a steelers.hu-n.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Lassan szerintem kezdhetünk rátérni a Jets-re. Hogy látjátok az esélyeket azok után, hogy otthon kikaptak a 'Fins-től? Én személy szerint kicsit talán még jobban is aggódok ezek után, mert nehezen tudom elképzelni, hogy ez a Jets 5 vereséget szenvedjen el az alapszakaszban. :/vassadi27
Nos, futni nem fogunk, BB-t valószínűleg rommá fogják gyötörni, abban bízom, hogy futni ők sem fognak tudni, bár ők nem 1 futóra támaszkodhatnak - még ha Ladányi Tomlinsont álalában meg szoktuk oldani, de ez nem a Chargers és más játékot nyomnak, faluk is jobb. Szóval szerintem szoros meccs lesz ugyan, de bizton megmondani, hogy ki nyer az szvsz nem műxik.
Remélem, hogy száncsó panza se fogja jól érezni magát a meccsen.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lassan szerintem kezdhetünk rátérni a Jets-re. Hogy látjátok az esélyeket azok után, hogy otthon kikaptak a 'Fins-től? Én személy szerint kicsit talán még jobban is aggódok ezek után, mert nehezen tudom elképzelni, hogy ez a Jets 5 vereséget szenvedjen el az alapszakaszban. :/vassadi27
Ez a Jets a liga leginkább túlértékelt csapata...undisputedly
Deja vú.. a bajnokság elején ment ugyanez, aztán amikor elkezdtek nyerni akkor csöndben voltatok, most hirtelen megint ők lettek a legtúlértékeltebb csapat. Ilyen alapon sztem meg ti vagytok azok 😉Szesze
Mutass egy hsz-t amiben túlértékelésről írtam az év elején. Megkíméllek a kereséstől, nem fogsz találni.Ergo teljesen értelmetlen többesszámban hivatkozni rám.
Talán még pont,hogy úgy voltam vele, a Jets játékban is nagyon erős csapat lesz az évben.
Aztán jöttek a nyögvenyelés győzelmek, mindegyiknél Fortuna segítségével. Akkor azt mondtam, ez a nagy csapatok ismerve.
De elnézve az elmúlt meccseket, egyértelmű,hogy bőven gyengébb csapat mint ahogyan azt a számaik mutatják.Persze PO-ban még bármi történhet, de ez a Jets túl van értékelve, Rex-től Sanchezig...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Jets nagyon nem fog ízleni nekünk. Futni nem fogunk, az OL-t szét fogják kapni, azaz az O-nk teljesen le lesz bénulva. Ami a szerencsénk, hogy a várakozások szerint ez fordítva is így lesz. De ez akkor sem vetít előre 50%-osnál nagyobb győzelmi esélyt.

A meccseket külön-külön vizsgálva nem a mérleg, vagy a túl és alulértékeltség számít, hanem a matchupok. És ez nekünk most nem kedvez. De ez a zakó még beleférne a 2, kiemeléshez, úgyhogy szarok is rá mi lesz, csak ne sérüljön meg újabb ember, mert már így is csoda, hogy még mindig versenyképesek vagyunk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Lassan szerintem kezdhetünk rátérni a Jets-re. Hogy látjátok az esélyeket azok után, hogy otthon kikaptak a 'Fins-től? Én személy szerint kicsit talán még jobban is aggódok ezek után, mert nehezen tudom elképzelni, hogy ez a Jets 5 vereséget szenvedjen el az alapszakaszban. :/vassadi27
6-ot fog, mert szerintem a Bills is megveri őket 😂 na jó, nem, bár tavaly is 1:1 lett.

Félreértés ne essen, papíron elképesztően erős csapat a Jets, de nem véletlenül szoktuk mondani, hogy a legtúlértékeltebb gárda. Dőreség lenne azt gondolni, hogy a Jets és Ryan módszere pusztán arra korlátozódna, hogy megtekerik a pénztárgépet, és a piacon elérhető minőségi szabad-ügynökökből próbálnak ütőképes gárdát építeni. Ennél azért sokkal alaposabb, megfontoltabb munkáról van szó, de már számtalanszor bebizonyosodott, hogy mint minden nem alulról építkező szupergrupp, a Jetsnél sincs igazán mihez nyúlni krízis idején. Most pedig krízis van. A Jets egy őszinte csapat, azt kapod, vagy annál kevesebbet, mint amennyit látsz. Tavaly a rájátszásban elgázolták a Chargerst, meglepetésre. (Tegyük hozzá, elképesztő ostoba def playhívások mentek a Chargers részéről). Következő meccs Indy ellen hatalmas zakót kaptak, közük nem volt a meccshez. A Chargers elleni meglepit leszámítva nagyon sok meglepit eredményben, playhívásban, játékfelfogásban pl. az O oldalán nem látsz. Attól sem tartok, hogy Danny Woodheadek kerüljenek elő a mellényzsebből...
Szóval az a Jets O is olyan, hogy annyira játszik jól, amennyire az ellenfél hagyja őket, de óriási meglepetésekre nem kell felkészülni kis Schottitól. Ha egy Steelers erejű csapat tisztességesen felkészül ellenük (hogy a Steelers idén ebben mennyire jó azt döntsétek el Ti), akkor azt a meccset hozni lehet, illetve szerintem hozni kell.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ebben a ligában csak túl- és alulértékelt csapatok vannak.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 052 — Giants fan
Lassan szerintem kezdhetünk rátérni a Jets-re. Hogy látjátok az esélyeket azok után, hogy otthon kikaptak a 'Fins-től? Én személy szerint kicsit talán még jobban is aggódok ezek után, mert nehezen tudom elképzelni, hogy ez a Jets 5 vereséget szenvedjen el az alapszakaszban. :/vassadi27
Ez a Jets a liga leginkább túlértékelt csapata...undisputedly
Deja vu.. a bajnokság elején ment ugyanez, aztán amikor elkezdtek nyerni akkor csöndben voltatok, most hirtelen megint ők lettek a legtúlértékeltebb csapat. Ilyen alapon sztem meg ti vagytok azok 😉