Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 14. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1834


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ugyanez fordítva is érdekes lesz, vagyis hogy Santonio mit produkál a mi cornerjeinkkel szemben, illetve hát a volt csapata ellen.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
bőven láthatták egymást a Heintzföldön


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
“They are dominant,” said Ward. “Those guys are the best tandem we will face all year, such great talent. I am a big Revis fan.
Ward nyilatkozata a hétvégi összecsapás előtt a két rájuk váró CB-ről. Azért az utolsó mondat nem gyenge 😀polamalu
Wardnak igaza van, lehet, hogy "csonka" a Jets-secondary, de a liga egyik, ha nem a legjobb CB-párosa ettől még ott lesz a pályán. Revis nekem is az egyik kedvenc védőjátékosom a ligában, remélem nem adunk neki túl sok okot az örömre. 😊
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
“They are dominant,” said Ward. “Those guys are the best tandem we will face all year, such great talent. I am a big Revis fan.
Ward nyilatkozata a hétvégi összecsapás előtt a két rájuk váró CB-ről. Azért az utolsó mondat nem gyenge 😀
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Van egy mondás "Nem az a legény aki kapja, hanem aki állja" BB állja. Sőt többen is a keretből. Igen kikaptunk tőletek, de remélem (Soldi is ezt szeretné), hogy az AFC döntőben visszavágunk és mondjuk 10-6-ra nyerünk úgy, hogy TomTom a rózsaszínű zsepijébe sírdogál mert a nagy bácsik megütötték. Az alapban ki lehet kapni egyszer egyszer, majd a PO.polamalu
Ez a kedvezőtlen matchup a PO-ra sem változna.. nem véletlen volt az a zacsi, ráadásul a Pats O azóta nagyságrendekkel jobb is lett. Igazából jobb lenne nektek, ha elkerülnétek őket.Szesze
Ez igaz. De valóban a Patset szeretném ellenfélnek egy esetleges AFC-döntőben.

Ez a csapat már nyert 2 Super Bowlt. Tehát ez a csapat nem az első gyűrűre hajt, ráadásul 2008-ban megkaptuk azt, hogy csupa kedvező matchup volt nekünk a playoffban. Éppen ezért azt szeretném, ha ez a védelem kapna még egy esélyt, hogy bizonyíthasson a számunkra kedvezőtlen Pats ellen. Kedvezőtlen matchup, de éppen ezért lenne óriási siker, amely legitimálná ezt a védelmet, akár a 2010-es, akár a LeBeau egész, 7éves nálunk végzett munkásságát nézem. Azt hiszem, a 7 évet ez emelné igazán legendás egységek közé. Arról nem beszélve, hogy a Pats mennyi fájdalmat okozott nekünk a hazai pályán elveszített AFC-döntőkkel, most itt lehet az ideje, hogy mi mennénk hozzájuk underdogként, és diadallal távozunk.

Persze nem lennék boldogtalan, ha Pats legyőzése nélkül nyernénk SB-t, de én azt szeretném, hogy rajtuk keresztül át vezessen az út. Ha nem sikerül, akkor elkönyvelhetjük, hogy jobb csapat Pats, nekünk nem fekszik, amit játszanak, de legalább volt még egy sansza ennek a D-nek, hogy bizonyítson a Pats ellen. Hasonló bravúrt a 2005-ös bajnokcsapat már megtett. Akkor a Colts -szintén Prime Time-ban - rommá vert minket az alapszakaszban, ahogy most a Pats, de visszamentünk a PO-ban és a bírói tévedések ellenére nyertünk. Tehát én szeretném, ha ennek a D-nek lenne még sansza megmutatni, hogy annál többet tud, mint amit az alapszakaszban mutatott a Pats ellen.Soldados
ha mindez igaz, akkor igy http://www.youtube.com/watch?v=l1MM4aNZMZY&feature=related megyek veled kávézni :cool:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hagyjad már...
A vas és edényboltok hazájában az a mű Májjer csákó akit félholtra vernek egy meccs alatt.
Nem baj ha kikapnak is, de legalább veséjüket leverik. 😀
Komolyan mondom néha ez már sado-mazo.... 😊deepsilver
Van egy mondás "Nem az a legény aki kapja, hanem aki állja" BB állja. Sőt többen is a keretből. Igen kikaptunk tőletek, de remélem (Soldi is ezt szeretné), hogy az AFC döntőben visszavágunk és mondjuk 10-6-ra nyerünk úgy, hogy TomTom a rózsaszínű zsepijébe sírdogál mert a nagy bácsik megütötték. Az alapban ki lehet kapni egyszer egyszer, majd a PO.polamalu
Ez a kedvezőtlen matchup a PO-ra sem változna.. nem véletlen volt az a zacsi, ráadásul a Pats O azóta nagyságrendekkel jobb is lett. Igazából jobb lenne nektek, ha elkerülnétek őket.Szesze
Ez igaz. De valóban a Patset szeretném ellenfélnek egy esetleges AFC-döntőben.

Ez a csapat már nyert 2 Super Bowlt. Tehát ez a csapat nem az első gyűrűre hajt, ráadásul 2008-ban megkaptuk azt, hogy csupa kedvező matchup volt nekünk a playoffban. Éppen ezért azt szeretném, ha ez a védelem kapna még egy esélyt, hogy bizonyíthasson a számunkra kedvezőtlen Pats ellen. Kedvezőtlen matchup, de éppen ezért lenne óriási siker, amely legitimálná ezt a védelmet, akár a 2010-es, akár a LeBeau egész, 7éves nálunk végzett munkásságát nézem. Azt hiszem, a 7 évet ez emelné igazán legendás egységek közé. Arról nem beszélve, hogy a Pats mennyi fájdalmat okozott nekünk a hazai pályán elveszített AFC-döntőkkel, most itt lehet az ideje, hogy mi mennénk hozzájuk underdogként, és diadallal távozunk.

Persze nem lennék boldogtalan, ha Pats legyőzése nélkül nyernénk SB-t, de én azt szeretném, hogy rajtuk keresztül át vezessen az út. Ha nem sikerül, akkor elkönyvelhetjük, hogy jobb csapat Pats, nekünk nem fekszik, amit játszanak, de legalább volt még egy sansza ennek a D-nek, hogy bizonyítson a Pats ellen. Hasonló bravúrt a 2005-ös bajnokcsapat már megtett. Akkor a Colts -szintén Prime Time-ban - rommá vert minket az alapszakaszban, ahogy most a Pats, de visszamentünk a PO-ban és a bírói tévedések ellenére nyertünk. Tehát én szeretném, ha ennek a D-nek lenne még sansza megmutatni, hogy annál többet tud, mint amit az alapszakaszban mutatott a Pats ellen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Én Bettis over Urlacher playt sokkal előrébb tettem volna. Ez a play volt a momentum, amely a csapatot a Super Bowl megnyerésére tette. Nálam TOP5-ben lett volna a helye.Soldados
+ talán jobban szimbolizálja a Steelers hagyományos smashmouth stílusát.Szabler
NO1nállam


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
úgy emlékszem 2 embert blokkolt meg egyszerre.kishaszi
Így születnek a legendák 😉 . 1-et blokkolt meg (Hillt #56), de ez épp elég volt, a másik védő (Boulware #28) rossz szögből jött, esélye sem volt. A vele szemben álló DT-t meg a Hartings blokkolta. (Szabler feljebb linkelte a vidit.)BleedingGreen
Megmondom őszintén minthaS oldi mondta volna egyszer és azóta nem néztem vissza😛, de jogos, bár én úgy látom, hogy Boulwarenek ott akkor lett volna esélye, ha a jövőbe lát...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
úgy emlékszem 2 embert blokkolt meg egyszerre.kishaszi
Így születnek a legendák 😉 . 1-et blokkolt meg (Hillt #56), de ez épp elég volt, a másik védő (Boulware #28) rossz szögből jött, esélye sem volt. A vele szemben álló DT-t meg a Hartings blokkolta. (Szabler feljebb linkelte a vidit.)


több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én Bettis over Urlacher playt sokkal előrébb tettem volna. Ez a play volt a momentum, amely a csapatot a Super Bowl megnyerésére tette. Nálam TOP5-ben lett volna a helye.Soldados
Azért Faneca is besegített a Bus-nak 😊gdovin43
Faneca legnagyobb playe pedig az éppen most listára kerülő Fast Willie longest TD run in SB playnél volt. Hatalmas blokkot osztott ki, ha jól emlékszem Hillnek. Az volt a kulcsblokk.Soldados
úgy emlékszem 2 embert blokkolt meg egyszerre.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Ha jól láttam az NFL.com-on új hírek jönnek a szerződéskötésről. Remélem, nem leszünk idény nélkül. Folyamatosan tárgyalnak, bár vannak tulajdonosok akik nem nagyon hajlanak a megegyezésekre. A játékos szakszervezet szóvivője nem kívánt nyilatkozni, szerinte most nincs mit mondani.
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Én Bettis over Urlacher playt sokkal előrébb tettem volna. Ez a play volt a momentum, amely a csapatot a Super Bowl megnyerésére tette. Nálam TOP5-ben lett volna a helye.Soldados
Azért Faneca is besegített a Bus-nak 😊gdovin43
Faneca legnagyobb playe pedig az éppen most listára kerülő Fast Willie longest TD run in SB playnél volt. Hatalmas blokkot osztott ki, ha jól emlékszem Hillnek. Az volt a kulcsblokk.Soldados
Itt van egy kis elemzés a play-ről. http://fifthdown.blogs.nytimes.com/2009/08/28/smart-football-with-chris-brown-a-look-at-steelers-strategy/

A word on the Pittsburgh run game. Schematically the Steelers use the same basic plays as most other N.F.L. teams: the inside zone, outside zone, power and the counter trey. Tomlin still believes in the traditional Steeler muscled approach to a football game, where “establishing the run” was not something Bill Walsh debunked but an immutable maxim of how football is played. And when it works, it works. The counter trey, made famous by Joe Gibbs’s Redskins, is still probably Pittsburgh’s go-to run. The mechanics of the play are simple: the playside of the line — i.e. if the play is going to the right, the right side of the line — steps “down” to cave in the defense, making double teams where possible. The backside guard, however, pulls, while another blocker, either the backside tackle or possibly an H-back, pulls and either “kicks out” the end man on the line or leads up to hit a linebacker himself. The running back takes a short counterstep, then takes the handoff and explodes into the hole, looking to follow his blockers and cut off their blocks. The basics of the play are diagrammed below.



There is perhaps no better illustration of the play than Willie Parker’s 75-yard touchdown run against the Seahawks in Super Bowl XL. When you watch the video, watch the line: see how the H-back/tight end [ezúttal Hines Ward] goes in motion and kicks out the end man on the line for Seattle’s defense, while the backside guard [Faneca] pulls and gets just enough of a block to spring Willie for the long run. Unsurprisingly, this play is still in the Steelers’ book.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
gdovin43 16 — Steelers fan
Én Bettis over Urlacher playt sokkal előrébb tettem volna. Ez a play volt a momentum, amely a csapatot a Super Bowl megnyerésére tette. Nálam TOP5-ben lett volna a helye.Soldados
Azért Faneca is besegített a Bus-nak 😊gdovin43
Faneca legnagyobb playe pedig az éppen most listára kerülő Fast Willie longest TD run in SB playnél volt. Hatalmas blokkot osztott ki, ha jól emlékszem Hillnek. Az volt a kulcsblokk.Soldados
Nagy játékos volt, kár, hogy elengedtük.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én Bettis over Urlacher playt sokkal előrébb tettem volna. Ez a play volt a momentum, amely a csapatot a Super Bowl megnyerésére tette. Nálam TOP5-ben lett volna a helye.Soldados
Azért Faneca is besegített a Bus-nak 😊gdovin43
Faneca legnagyobb playe pedig az éppen most listára kerülő Fast Willie longest TD run in SB playnél volt. Hatalmas blokkot osztott ki, ha jól emlékszem Hillnek. Az volt a kulcsblokk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én Bettis over Urlacher playt sokkal előrébb tettem volna. Ez a play volt a momentum, amely a csapatot a Super Bowl megnyerésére tette. Nálam TOP5-ben lett volna a helye.Soldados
+ talán jobban szimbolizálja a Steelers hagyományos smashmouth stílusát.Szabler
Erről nem is beszélve.

Hármas kudarcszériát követően fogadtuk a nyolcas győzelmi sorozattal érkező Bears-t. Mindkét offense szenvedett, ekkor Cowher előhúzta a tarsolyból Bust. Aki hirtelen mozgásba hozta a támadósort és a végén a Bears ikonját átgázolva megfordította a csapat sorsát. Többet nem kaptunk ki az idényben. "Smashmouth Football, Pittsburgh's style" - ekkor hangzott el, ez a legendás mondat is. S ez volt Bus utolsó 100 yardos meccse. Warrior ekkor mondta a partvonalon: Here comes The Bus" és dudált egyet. 😊

Ahogy a 70-es években az Immaculate reception volt a sorsfordító, dinasztia alapító play, úgy azt hiszem, a 2000-es évek nagy, 2 SB-t nyert csapatát (nem dinasztia, csak nagy csapat), ez a play alapozta meg. Sajnálom, hogy csak 12. lett, nálam tényleg ötben lett volna a helye.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gdovin43 16 — Steelers fan
Én Bettis over Urlacher playt sokkal előrébb tettem volna. Ez a play volt a momentum, amely a csapatot a Super Bowl megnyerésére tette. Nálam TOP5-ben lett volna a helye.Soldados
Azért Faneca is besegített a Bus-nak 😊

több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Én Bettis over Urlacher playt sokkal előrébb tettem volna. Ez a play volt a momentum, amely a csapatot a Super Bowl megnyerésére tette. Nálam TOP5-ben lett volna a helye.Soldados
+ talán jobban szimbolizálja a Steelers hagyományos smashmouth stílusát.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én Bettis over Urlacher playt sokkal előrébb tettem volna. Ez a play volt a momentum, amely a csapatot a Super Bowl megnyerésére tette. Nálam TOP5-ben lett volna a helye.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
50 Greatest Games/Plays - Steelers

12. The Bus rides over Chicago
Dátum: 2005. december 11.
Ellenfél: Chicago Bears
Főszereplő: Jerome Bettis


"The Steelers won a snowy game against the Bears thanks largely to Jerome Bettis's unstoppable touchdown run over linebacker Brian Urlacher."



http://www.youtube.com/watch?v=DcLNwdzh4Es

11. Maddox rallies to win wild-card game
Dátum: 2003. január 5.
Ellenfél: Cleveland Browns
Főszereplő: Tommy Maddox


"Tommy Maddox leads Pittsburgh back from 24-7 third-quarter deficit in a dramatic AFC wild-card win againts the Browns."



Részletesebben. http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=559

10. Willie Parkers's record run
Dátum: 2006. január 5.
Ellenfél: Seattle Seahawks
Főszereplő: Willie Parker


"The longest running play in Super Bowl history, 75 yards, offered leverage in a game that threatened to go either way."



http://www.youtube.com/watch?v=udJx6nTgBxQ

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szerdán öten nem edzettek: Polamalu (ankle), Flozell Adams (ankle), James Harrison (illness), Bryant McFadden (hamstring) és Aaron Smith (triceps).

Közülük valszeg csak Smith nem lesz bevethető vasárnap.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
http://steelers.hu/riport-a-riporterrel/
Az első interjú az oldalon, saját tollakból!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Hagyjad már...
A vas és edényboltok hazájában az a mű Májjer csákó akit félholtra vernek egy meccs alatt.
Nem baj ha kikapnak is, de legalább veséjüket leverik. 😀
Komolyan mondom néha ez már sado-mazo.... 😊deepsilver
Van egy mondás "Nem az a legény aki kapja, hanem aki állja" BB állja. Sőt többen is a keretből. Igen kikaptunk tőletek, de remélem (Soldi is ezt szeretné), hogy az AFC döntőben visszavágunk és mondjuk 10-6-ra nyerünk úgy, hogy TomTom a rózsaszínű zsepijébe sírdogál mert a nagy bácsik megütötték. Az alapban ki lehet kapni egyszer egyszer, majd a PO.polamalu
Ez a kedvezőtlen matchup a PO-ra sem változna.. nem véletlen volt az a zacsi, ráadásul a Pats O azóta nagyságrendekkel jobb is lett. Igazából jobb lenne nektek, ha elkerülnétek őket.Szesze
Jobb lenne, de ahogy Soldival beszáltük a gyürű akkor fénylene igazán, ha rajtuk keresztül vezetne az út!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 052 — Giants fan
Még szerencse, hogy ezt a sportot nem benyelt ütésekre játszák. 😊 A hisztis picsa meg berámolt az "állatoknak" 34 és 39 pontot az elmúlt két találkozásuk alkalmával...LordTamas
Hagyjad már...
A vas és edényboltok hazájában az a mű Májjer csákó akit félholtra vernek egy meccs alatt.
Nem baj ha kikapnak is, de legalább veséjüket leverik. 😀
Komolyan mondom néha ez már sado-mazo.... 😊deepsilver
Van egy mondás "Nem az a legény aki kapja, hanem aki állja" BB állja. Sőt többen is a keretből. Igen kikaptunk tőletek, de remélem (Soldi is ezt szeretné), hogy az AFC döntőben visszavágunk és mondjuk 10-6-ra nyerünk úgy, hogy TomTom a rózsaszínű zsepijébe sírdogál mert a nagy bácsik megütötték. Az alapban ki lehet kapni egyszer egyszer, majd a PO.polamalu
Ez a kedvezőtlen matchup a PO-ra sem változna.. nem véletlen volt az a zacsi, ráadásul a Pats O azóta nagyságrendekkel jobb is lett. Igazából jobb lenne nektek, ha elkerülnétek őket.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Még szerencse, hogy ezt a sportot nem benyelt ütésekre játszák. 😊 A hisztis picsa meg berámolt az "állatoknak" 34 és 39 pontot az elmúlt két találkozásuk alkalmával...LordTamas
Hagyjad már...
A vas és edényboltok hazájában az a mű Májjer csákó akit félholtra vernek egy meccs alatt.
Nem baj ha kikapnak is, de legalább veséjüket leverik. 😀
Komolyan mondom néha ez már sado-mazo.... 😊deepsilver
Van egy mondás "Nem az a legény aki kapja, hanem aki állja" BB állja. Sőt többen is a keretből. Igen kikaptunk tőletek, de remélem (Soldi is ezt szeretné), hogy az AFC döntőben visszavágunk és mondjuk 10-6-ra nyerünk úgy, hogy TomTom a rózsaszínű zsepijébe sírdogál mert a nagy bácsik megütötték. Az alapban ki lehet kapni egyszer egyszer, majd a PO.polamalu
Azért azt gondolom, hogy nem árt ezt a játékot időnként ésszel is játszani....

Az AFC döntő legyen úgy ahogy te párosítottad. 😊
Az eredmény mondjuk legyen 34-10 ide! 😉 😊
A legszembetűnőbb különbség az lesz, hogy a sárga sálaitokkal törölgetitek a könnyes szemeteket, majd a csöpögő orrotokat...(de lehet fordítva is... 😛 😀 )