Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Hááát.. azért rohadt ideges voltam, bármennyire is nem számított a meccs.
Mondjuk így hogy nyertek a Varnyak is, elég necces, mert pihennünk kéne az első PO körben...
Na mind1, tanulni kell a pofonból, és többet nem kikapni idén 😊

A fal meglepő volt számomra is, annyira nem volt az okádék, jó lenne ha valahogy egybekovácsolódtak volna. Jó, a safety-t levéve, végülis azon ment el a meccs egyértelműen, de tényleg hagyjuk 😀 Viszont a végén Tomlin hozta le Scottot, vagy volt valami nyűgje amit nem láttam? Elég pukkancs képet vágott a pálya szélén, mint egy óvodás akitől elvették a nyalókáját éppen 😀 Jól láttam hogy Essex játszott a helyén, a másik díszpinty?
BB... hát nem tudom voltak olyan homály passzai amik nem tudom miből fakadtak, hogy Sanders-sel nem értették meg egymást, vagy csak simán félredobta... azért ez nekem piszkálja picit a csőrömet. A végén persze nagy volt, hogy visszakormányozta a szakadék széléről a csapatot, de a végső döfés nem ment be. Kár, Heath nagyon hiányzott!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nah, szóval BB passzolt 260 yardot, Rashard futott 100-at, mégse nyertünk.
Kifejezetten nem tetszett, hogy ha átengedték a passrusht, akkor simán bedobta az üresen maradt területre Száncsó rendre.
BB-nek voltak homály passzai, de bakker, szvsz megint kjó volt.
Bírózni nem akarok, de megint minket sújtottak döntő szituban, persze nekünk csalnak. Amúgy ettől függetlenül nyerni kellett volna.
3 negyedig futni se tudtak szinte, aztán többet futottak 1 negyed alatt, mint előtte 3-ban. Oké, a faluk jó, de pl. Aaronnal ez se lett volna így. VIszont a Jets ügyes playcallingot választott, sokszor megleptek minket. Sokat számított a return TD, végül igaza lett Ricsiéknek.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Félelmetes, hogy Troy mennyire fontos. Ilyenkor félek belegondolni, hogy mi lesz, ha 3-4-5-6 év múlva visszavonul...tenorx
Lehet, hogy hülye vagyok, de ma (a statokat még nem láttam) Mundy biztató volt. Van még mit tanulni, de a legjobb mestertől tanulhatja a szakmát!polamalu
sztem tenorx a "troy faktorra" gondolt. egy Mundy lehetőségtől eltekintve, halovány esély se volt a turnoverre, int-re a secondary-től.
Ha ment az elején a futás akkor mi a rákért 17 futott play vs. 44 pass play lett a vége?
A ST mai botrányos teljesítménye remélem az első és utolsó is volt idénre: hulladék puntok, rossz döntések a puntreturnöknél, misstackle-ök
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Félelmetes, hogy Troy mennyire fontos. Ilyenkor félek belegondolni, hogy mi lesz, ha 3-4-5-6 év múlva visszavonul...tenorx
Lehet, hogy hülye vagyok, de ma (a statokat még nem láttam) Mundy biztató volt. Van még mit tanulni, de a legjobb mestertől tanulhatja a szakmát!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Félelmetes, hogy Troy mennyire fontos. Ilyenkor félek belegondolni, hogy mi lesz, ha 3-4-5-6 év múlva visszavonul...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Steelers facebook oldalán az van, hogy a vereség ellenére megvan a PO a strength of victory által.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Először is Goodell a qrva anyád!

Ettől függetlenül hiába voltak komoly bírói hibák elenünk, nem voltunk elég jók. Scott miatt nyeltük be a safetyt, a védelem Troy nélkül nem tudott nagy playt csinálni, se turnover, se sack (Warrior sackje is 0 yardos vol) és Troy nélkül futás ellen sem voltunk elég jók, persze a Jets run blockingja az egyik legjobb a ligában. Amikor megvolt a nyomás a mejicanón, akkor is kicsúszott a karmaink közül. A spec team idén először volt szar, de itt is hozzátenném, hogy ebben a Jets az egyik legjobb. Egy évben egy ilyen belefér.

Ami viszont pozitívum, hogy az Offense és főleg az O-line (még Scott balfaszkodását is beleszámítva) jobb volt mint vártam. Igazán olyan elképesztően hatalmas nyomás nem volt BB-n. És még valami, ha 4. negyed, akkor soha, de soha nem választanék más QB-t, mint Big Bent. Elképesztő a pali, mindattól függetlenül, hogy most a végén nem sikerült.

Ez a meccs lényegtelen volt számunkra, ha megnyerjük a hátralévő 2 kötelezőt, akkor megvan a 2. kiemelés.

Én végre nem láttam sérülést, és ezúttal talán ez volt a legfontosabb. A Panthers ellen vélhetően Miller visszatér, de Troy és Smith pihenni fog. Reméljük, szép karácsonyunk lesz a Thursday Night Football révén. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Csak én érzem, hogy Polamaluval meg lett volna a meccs? ... Hihetetlen, hogy mennyit számít a Pitts-nek. Valamiért én nem tudtam a Jetsnek drukkolni ebben az összecsapásban sem :/
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
az utolsó két meccset nyerni kell.
ha nem nyerjük, akkor úgy sem érdemlünk semmit.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
ritka az olyan, ha egy nálunk gyengébb csapat megver minket😀
persze kellettek a bírók is, de így megy ez a szezon közepe óta.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az utóbbi két SuperBowl győzelem nagyban köszönhető annak, hogy gyakorlatilag decembertől minden meccs playoff meccs jellegű volt.... és a csapat végig 17554%-on égett, magyarán a végén nem érdemes kiengedni, meg számolgatni, mert meglepetés a vége...

Én ettől a jelenségtől fosok... egyáltalán nem meggyőződésem a fentebbi verzió, nem biztos hogy ez fog történni... de fosok....marescha
2008-ban az utolsó meccsen már pihentettük azokat, akiknek volt nyűgje. Most ezt megtehetjük, ez a meccs "nem fontos", persze fontossá válhat, ha kinyalunk a Pantherstől, de az vérciki lenne. A Browns ellen mindenki játszani fog, ha számít még az a meccs. És csak az nem fog játszani, akinek nyűgje van. Tomlin sosem pihentet "csak úgy", csak az kap felmentést a meccsről, akinek baja van.

Én nem hiszem, hogy "leülnénk", inkább arra játszunk, hogy a PO-ra teljes csapattal állhassunk ki. A "sérültek pihentetése" ezt szolgálja, nélkülük nem lenne sanszunk, így meg csak sansz van arra, hogy esetleg leülünk, de a biztos rosszat elkerüljük, hogy esetleg Troy nélkül kelljen nekivágni a PO-nak.

De abban maximálisan egyetértek, hogy a sport 90%-ban fejben dől el. tehát reális veszélyről írsz. De itt nem egy átlagos pihentetésről van szó, hanem a több sérüléssel nis bajlódó szupersztárunkat akarjuk megóvni, hogy a PO-ban 100%-osan lehessen ott.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
Azért maradjunk annyiban, hogy kikapni sosem szerencsés még akkor sem, ha nem feltétlenül szükséges a győzelem a továbbhaladáshoz... Van amikor elkezdik nyugtatni magát a játékosok, hogy nem számít, meg majd a kövire felpörgünk, és ilyenkor szokott jönni a következő zacskó, ami a jelenlegi helyzetben (Troy és Aaron out) bármikor bekövetkezhet. Nem a D bénázása miatt, hanem az O-line esetleges bénázásai miatt, tudom is én, sack+ recovery a mi 30-as vonalunkon, amit a D a fentebb említett játékosok hiányában nem 3 pontot enged az ellennek hanem 7-et. Abban a pillanatban az ellen vérszemet kap, és vége lehet a meccsnek... a sport pszichológiai oldalát ne felejtsétek el.
Az utóbbi két SuperBowl győzelem nagyban köszönhető annak, hogy gyakorlatilag decembertől minden meccs playoff meccs jellegű volt.... és a csapat végig 17554%-on égett, magyarán a végén nem érdemes kiengedni, meg számolgatni, mert meglepetés a vége...

Én ettől a jelenségtől fosok... egyáltalán nem meggyőződésem a fentebbi verzió, nem biztos hogy ez fog történni... de fosok....
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Igazából volt pár homály meccse az éven, és szerintem kellene a DPOYhoz az, hogy most itt a végjátékban folyamatosan szem előtt legyen. Ha kihagyja ezt az 1-2 meccset, az eléggé nagy érvágás lehet DPOY szinten, de nem baj, majd a SB kárpótol 😀tenorx
Lehet, hogy az utolsó meccseken nem hárul majd rá komolyabb szerep, de én is úgy gondolom, hogy ettől függetlenül még megkaphatja az elismerést, sőt, az elsőszámú esélyes is ő marad, mivel más sem nyújtott olyan kiemelkedőt éves szinten nézve. Én bízom benne, hogy ő lesz a DPOY, nagyon megérdemelné már. 😉
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Őszintén szólva szarok a rekordokra, dpoy címre. Legyen meg a PO pihenővel, ha lehet, épüljön fel teljesen Aaron, BB, Troy és a többiek, és baaszunk szét mindenkit😊kishaszi
drága barátom, minden szavad kincs 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Nah, egyébként utoljára 2007-ben játszottunk a Jets ellen. Akkor papíron elvileg sokkal esélyesebbek voltunk, ehhez képest lett egy upset 19-16 nekik. Azóta sokkal jobb lett a passzjátékuk, futóik, védelmük... Sok jót nem vetít előre, az hiszem itt valami trükknek kéne lennie, ha akarunk valamit.kishaszi
Jets O szerintem elég gyenge. Volt 0 meg 3 pontos meccsük is, azért mi ennél többet tudunk, akárki ellen is. Sanchezt meg elég könnyen bele lehet kergetni a hülyeségbe, ha ennek a meccsnek komoly tétje lenne, és a most pihenő játékosok is játszanának, szerintem behúzhatnánk.

Lehet hogy így is meglesz, de ha bukó, az sem fog meghatni túlzottan.
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
igazából a Ravens-Saints meccs függvényében lehet ennek a meccsnek minimális tétje.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Szancsót ütni kell, de legalább folyamatos nyomás kell rá, plusz természetesen a futást fogni és jöhet egy low-scoring struggle 😀
Scott remélem a jobbik bal lábával kel ma fel, és nem lesz akkora okádék, bár erre nem sok esély van.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nah, egyébként utoljára 2007-ben játszottunk a Jets ellen. Akkor papíron elvileg sokkal esélyesebbek voltunk, ehhez képest lett egy upset 19-16 nekik. Azóta sokkal jobb lett a passzjátékuk, futóik, védelmük... Sok jót nem vetít előre, az hiszem itt valami trükknek kéne lennie, ha akarunk valamit.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
C.Matthews-nak fogják adni a DPOY címet szerintem, ahogy bekezdett az elején azt már nehéz elveszíteni 😊laby
Bebaszna. Egyelőre sima egydimenziós passrusher. Harrison a néhány gyenge meccs ellenére is állat volt hozzá kképest, sőt, lassan dudli is. James és Lamarr komplettebb játékos, akik nem csak az irányító leverését tudják.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Őszintén szólva szarok a rekordokra, dpoy címre. Legyen meg a PO pihenővel, ha lehet, épüljön fel teljesen Aaron, BB, Troy és a többiek, és baaszunk szét mindenkit😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
A hátralévő 3 fordulóra a Rush D-nek kell odatennie magát, hogy a 2000-ben elért Ravens teljesítményt 970 engedett yard túl (alul, nézőpont kérdése) szárnyalják. Az '82-es saját rekordunk (762) már nem lesz meg, de azért még lehet egy nagyszerű eredményt elérni! A 40-es évekbeli számokat én nem adnám igazán statnak, a jóval kevesebb meccs miatt. Igazán a mai szisztéma bevezetésétől a Ravensé az abszolút elsőség. Na ezt el kell venni tőlük és akkor jönni fog a gyűrű!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
http://steelers.hu/game-day-jets-steelers/
Reggeli mellé a Game Dayre.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Ámen! 😉 Szerintem is, leszámítva a rettentő nagy rokonszenvet, a liga legjobb védőjátékosa. Posztjától függetlenül komplex játékot nyújt és erősen meghatározza a teljes D teljesítményét. Mindenki számíthat rá, hogy ha egy picit is ront a Tasmán Ördög megjelenik és megcsinálja a tackle-t. Persze neki is volt egy pár gyengébb estéje, de nézzünk magunkba mi sem vagyunk minden pillanatban a topp-on néha mi is kiengedünk és, hát Ő is csak ember még ha ördög is. 😀
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Legyen igazad Soldi 😊

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Matthews nem érdemli meg. Nála a vele azonos poszton játszó Harrison is sokkal-sokkal jobban megérdemelné, mert minden mutatóban produktívabb volt, kizárólag sackben marad el, de ott se sokkal.

Pont azért fogja Troy kapni - a sérülés ellenére is -, mert nincs annyira kiemelkedő védő most. 😉 Troy pedig 13 meccsen ehhez elegendő nagy playt csinált sorsdöntő pillanatban.

Troy a liga legjobb védője. Nem idén, hanem úgy összességében. 2008 óta nincs akkora gamechanger a ligában, mint ő. Ezért fogja megkapni ezt a díjat idén, amikor nincs kiemelkedő egyéniség.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!