Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Megint úgy találkozunk a liga egyik legrosszabb mutatóval rendelkező csapatával, hogy az előző körben nyertek (lásd: Bills). Szóval a lelki plusz most megvan, de ennyiben remélhetőleg ki is merül a dolog. Troy szerintem a Panthers ellen is out lesz, de őket nélküle is simán kell verni. Papíron ez a meccs offense- és defense-részről is "statisztikajavítgató".
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Miller játszik csütörtökön, Troy limitáltan mozog, de sztem nem fognak kockáztatni vele.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
"You have seen him do it over and over," Jets coach Rex Ryan said. "It's one where if you're a defensive coordinator, you're just looking for the nearest building or something. He throws, it's third and a zillion, and he hits that pass. He's that kind of quarterback, and that's what scares you down there."

Ez azért qrva nagy bók a Rex Ryantől, merthogy ezt ő mondta BB-re.Soldados
Mellesleg ő tapasztalatból mondta ezt. 😊

Ami még pozitívum a meccs után, hogy az Injury Reportra ránézve végre nem látunk újabb neveket. Egyébként Troy limitált edzésmunkát végzett.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
"You have seen him do it over and over," Jets coach Rex Ryan said. "It's one where if you're a defensive coordinator, you're just looking for the nearest building or something. He throws, it's third and a zillion, and he hits that pass. He's that kind of quarterback, and that's what scares you down there."

Ez azért qrva nagy bók a Rex Ryantől, merthogy ezt ő mondta BB-re.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Lezárásként még annyit, hogy Goodell a meccs tapasztalataiból kiindulva várhatóan javasolni fogja a H2H szabály olyan értelmű módosítását, hogy ha egy védő - különösen Steelers védő - sisakkal a köldöke fölött találja el az elkapót, az már szabálytalannak minősül és automatikusan -15 yard, 50 ropi pénzbüntetés és 30 év fegyház jár érte.Red Star
az az ütközés hth volt? én vállnak láttam, de javítsatok ki

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Arra senkinek nincs kézzelfogható magyarázata hogy Scott miért került partvonalra a meccs végén?
Csak nem Tomlinnak szaladt tele a diója vele?

vassadi: Van egy boltok vagy miylen nevű topic itt a fórumon az egyéb témák közt. JJ-t keresd, nem tudom rendel-e még, de azelőtt ő szokta teríteni az árut mindenkinek 😀The terrible towel
Állitólag meg is sérült Scott a safety play közben, de ez elég büdi nekem.
Ami dúrva h lehet megnézzük többet tud-e Essex egy egész meccsen át LT-ként a panthers ellen... :/
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Arra senkinek nincs kézzelfogható magyarázata hogy Scott miért került partvonalra a meccs végén?
Csak nem Tomlinnak szaladt tele a diója vele?The terrible towel
Most már Tomlinnak is elég volt az a safety, hogy kivegye.

vassadi: Van egy boltok vagy miylen nevű topic itt a fórumon az egyéb témák közt. JJ-t keresd, nem tudom rendel-e még, de azelőtt ő szokta teríteni az árut mindenkinek 😀The terrible towel
Kösz az infót, utánanézek. 😉
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Arra senkinek nincs kézzelfogható magyarázata hogy Scott miért került partvonalra a meccs végén?
Csak nem Tomlinnak szaladt tele a diója vele?

vassadi: Van egy boltok vagy miylen nevű topic itt a fórumon az egyéb témák közt. JJ-t keresd, nem tudom rendel-e még, de azelőtt ő szokta teríteni az árut mindenkinek 😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Troy-hoz még annyit, hogy kissé abszurd ugyan, de talán ez a vereség is csak erősíti a DPOY-esélyeit, mivel ebből is látszott, hogy mennyire fontos tagja a D-nek, mellesleg idén most először hagyott ki meccset, és rögtön L.

Tudtok olyan hazai webshopot, ahol Steelers-ös ereklyéket lehet kapni? Gondolok itt elsősorban a Terrible towelre. 😊
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Lezárásként még annyit, hogy Goodell a meccs tapasztalataiból kiindulva várhatóan javasolni fogja a H2H szabály olyan értelmű módosítását, hogy ha egy védő - különösen Steelers védő - sisakkal a köldöke fölött találja el az elkapót, az már szabálytalannak minősül és automatikusan -15 yard, 50 ropi pénzbüntetés és 30 év fegyház jár érte.Red Star
Nem a szabály az lesz, hogyha egy védő és különösen Steelers védő. Szerelni mer és közben nem hátrafelé fut az H2H lesz és akkor lépnek életbe a fent említett büntetések.
több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Lezárásként még annyit, hogy Goodell a meccs tapasztalataiból kiindulva várhatóan javasolni fogja a H2H szabály olyan értelmű módosítását, hogy ha egy védő - különösen Steelers védő - sisakkal a köldöke fölött találja el az elkapót, az már szabálytalannak minősül és automatikusan -15 yard, 50 ropi pénzbüntetés és 30 év fegyház jár érte.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
BB-nek volt pár homály passza Spaeth felé, azok közül Heath elkapott volna párat... Nem bántom Spaethet, mert bírom, de nekem picit zavarodottnak tűnt, valahogy érződött rajta, hogy Heath miatt sokkal limitáltabb szerepköre szokott lenni, és nem lehet csak úgy átvenni Miller posztját, legalábbis ebben a Steelers rendszerben.kishaszi
Ugyebár eddig meccsenként kapott pár playt. Most pedig mindegyiknél szinte a pályán kellett lenni és rá játszottak sok hívást. Máskor amikor fent van blokkolni kell. Igen nem könnyű a beugró szerepből főszereplővé válni, de szerintem nem csinálta rosszul. A végső roham ott volt. A ST szerintem a kulcs. Persze ha nem 80 fokon ég a teljes D hanem a tőlük elvárt 1000 C-on akkor ez is sima lett volna. Nem éreztem, és a mutatók sem igazolják, hogy egy percig is jobb lett volna a Jets. Kivéve persze a specet 😕
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 785 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
na már mindent leírtatok a meccsel kapcsolatban.Én abszolút nem vagyok csalódott. A playoff megvan. Most meg rástartolhatunk a pihenő napra a wildcard körben. Plussz ha minden jól alakul akkor a div. körre visszajön troy és Aaron...lesz itt még nemulass 😀...ja és egyetértek: baszott jó nézegetni a csapat neve mellett azt a kis "x"-t 😊

" class="embed">
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
BB-nek volt pár homály passza Spaeth felé, azok közül Heath elkapott volna párat... Nem bántom Spaethet, mert bírom, de nekem picit zavarodottnak tűnt, valahogy érződött rajta, hogy Heath miatt sokkal limitáltabb szerepköre szokott lenni, és nem lehet csak úgy átvenni Miller posztját, legalábbis ebben a Steelers rendszerben.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Ismét bebizonyosodott amit mindig is tudtunk, hogy Troy nagyságrendekkel növeli a defense hatékonyságát. Nélküle ez az egység bármilyen kiváló erőkből is áll, nem képes domináns szerepet játszani.
ST. Egyetértek Soldival, ezúttal szarok voltak, de évente egyszer ez belefér. Még akkor is, ha ez a balfaszkodás ezúttal döntően hozzájárult a vereséghez.
Az O line totál Janus arcú volt. Szinte az egész meccsen magabiztosan tette a dolgát, nemcsak BB-t védték meg, de a futójátékot is rég nem látott hatékonysággal segítették. Amikor viszont a Scotty gyerek hibázott, az mindig valami borzalmas szarvashiba volt. A rendelkezésre álló állományból azonban képtelenség olyan embert a helyére állítani, aki minőségi javulást eredményezhetne.
Big Ben igazi harcos, egy érzéketlen állat, aki fütyül a sérüléseire, csak a győzelem érdekli. A fumlik aggasztóak, ám ezen túlmenően abszolút nem éreztem gáznak a játékát, még a homály passzoknál sem. Nem rajta múlt a fordítás.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
De tényleg kár is ezen rágódni, a Panthers-t és a Brownst ütni kell és akkor div roundban jöhet vissza Troy és Aaron, s akkor lesz aztán ne mulass. 😊

Amúgy gecijó a csapat neve mellett nézegetni azt kis "x" betűt. 😊Soldados
Jó érzés, biztos, de a PO már egy ideje nem volt kérdéses, a bye weekhez pedig ahogy írtad is, még ugyanúgy hozni kell az utolsó két meccset.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sztem összességében jól futottak, fontos 1st downokat szereztek és ellenünk a 23 futásból 89 yard az nagyon jó, közel 4-es átlag, amit a futóik hoztak. Ez nagyon emberes. Sőt a Spec team és Scott mellett a harmadik számú ok, ami miatt kikaptunk. Ezt jobban meg kellett volna fogni és szvsz azért ezen is segített volna Troy. Ettől függetlenül jól tettük, hogy nem kockáztattuk a játékát, mert nélküle is nyerhettünk volna. De tényleg kár is ezen rágódni, a Panthers-t és a Brownst ütni kell és akkor div roundban jöhet vissza Troy és Aaron, s akkor lesz aztán ne mulass. 😊

Amúgy gecijó a csapat neve mellett nézegetni azt kis "x" betűt. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Először is Goodell a qrva anyád!

Ettől függetlenül hiába voltak komoly bírói hibák elenünk, nem voltunk elég jók. Scott miatt nyeltük be a safetyt, a védelem Troy nélkül nem tudott nagy playt csinálni, se turnover, se sack (Warrior sackje is 0 yardos vol) és Troy nélkül futás ellen sem voltunk elég jók, persze a Jets run blockingja az egyik legjobb a ligában. Amikor megvolt a nyomás a mejicanón, akkor is kicsúszott a karmaink közül. A spec team idén először volt szar, de itt is hozzátenném, hogy ebben a Jets az egyik legjobb. Egy évben egy ilyen belefér.

Ami viszont pozitívum, hogy az Offense és főleg az O-line (még Scott balfaszkodását is beleszámítva) jobb volt mint vártam. Igazán olyan elképesztően hatalmas nyomás nem volt BB-n. És még valami, ha 4. negyed, akkor soha, de soha nem választanék más QB-t, mint Big Bent. Elképesztő a pali, mindattól függetlenül, hogy most a végén nem sikerült.

Ez a meccs lényegtelen volt számunkra, ha megnyerjük a hátralévő 2 kötelezőt, akkor megvan a 2. kiemelés.

Én végre nem láttam sérülést, és ezúttal talán ez volt a legfontosabb. A Panthers ellen vélhetően Miller visszatér, de Troy és Smith pihenni fog. Reméljük, szép karácsonyunk lesz a Thursday Night Football révén. 😊Soldados
A safety döntött, amit stílszerűen Scottról kaptunk. Bíztam egy olyan drámai végjátékban, mint amilyen tavaly volt a Packers ellen, de Big Bennek most nem sikerült. Ettől függetlenül az az utolsó drive zseniális volt, BB ennek tényleg a mestere.

Troy hiányát szerintem a Jets annyira nem tudta kihasználni (ellentétben velünk, mert Leonhard helyén Wallace rendre megtalálták a labdák), a big playek nélküle tényleg nem jöttek, a futást pedig vele se tudtuk volna jobban fogni (bár néhány 1st downt kivéve nem gondolom, hogy Tomlinson és Greene annyira jó lett volna, jobbára inkább csak alibifutásokat hoztak, első kísérleteknél). Inkább Sanchezről hiányoltam a nyomást, ezt említeném csak a D kritikájaként.

Csalódott voltam a végén, mert partiban voltunk a Jets-el, de tartom azt, amit a meccs előtt is gondoltam; ha a hátralévő két meccs meglesz (márpedig hozni kell őket, mert a Ravens már nem fog hibázni, ráadásul nekik két csoporton belüli rivális jön), akkor megvan a bye week is. 😉
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
hát szopó ágon voltunk azér a kis Slotyinál is, voltak benézett felállások rendesen.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
Ez az a vereség amely engem legalábbis különösebben nem bosszantott. PO így is úgy is megvan, (persze hozni kell a köv. két meccset és pihenni az első körben) remélhetőleg idén több safety és ST balfaszkodás nem lesz és akkor bármi kisülhet az idei szereplésből.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én még véletlenül se varrnám ezt Arians nyakába... Egy egyszerű blokkot kellett volna Scottnak végrehajtania. Még ha át is engedi, mert béna, akkor is, ha csak egy tizedmásodpercre feltartja, már nem safety. Ez egyedül az ő sara, nem Ariansé és nem is Moore-é.

Scotton kívül az ST felelős elsősorban a zakóért, de egy ilyen belefér egy évben, még ha persze bántó is most. Mindenesetre a másik oldalon az egyik legjobb spec team volt, sajnos most felénk kerekedtek ebben és végül ez döntött. De azért az előrelépés nyilvánvaló tavalyhoz képest, ezért én nem ekézném az ST-t, noha tegnap valóban gyengus volt is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
ein-nos a Scott faktorhoz azt hozzátenném, hogy ugye ki is hivta a playt a leggyengébb futóval a leggyengébb láncszemen át??? hömm Arians csinálta nekünk meg a safety-t. túlpörgette az agyát - valszeg Mendy vagy a Vörös kiértek volna, de ezt nem tudjuk meg.

zwei- Valasz fijamat most meg túldobáljuk?

drei- ST-vel mitörtént, nem tudunk egy baszott tackle-t megcsinálni - a meccs az ő saruk valamint az O-é akik lelazsálták a második félidőt, talán nem táncikálni kellet volna Mórickának meg Ramon úrnak

fir- a két Fámblinál isszonyat mákkerek voltunk

fünf- azé szivemszerint egy-két DPI-t benne hagytak ebben a Jets D-ben


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
http://steelers.hu/a-tasman-ordog-nelkul-a-d-felkaru-orias/
Az elemzés a meccsről.
TYT-n próbálkozz Tomassi.
több mint 13 éve
Tomassi 11
Ez bele volt kalkulálva a menetrendbe. Csak az a bosszantó, hogy 2 mp-el a vége előtt is megvolt az esély a győzelemre és nem jött össze. Hozni kell a párducokat és a kutyákat és ennek a vereségnek nem lesz jelentősége. Amúgy tudna valaki adni olyan linket, amin korábbi fordulók mérkőzéseit meg lehet nézni teljes egészében?
Go Steelers!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Félelmetes, hogy Troy mennyire fontos. Ilyenkor félek belegondolni, hogy mi lesz, ha 3-4-5-6 év múlva visszavonul...tenorx
Lehet, hogy hülye vagyok, de ma (a statokat még nem láttam) Mundy biztató volt. Van még mit tanulni, de a legjobb mestertől tanulhatja a szakmát!polamalu
Nem hiszem, hogy amit Troy csinál, az tanulható, kell hozzá az a +. Mundy meg Allen amikor pályán voltak annyit csináltak, amennyit kellett, hálistennek nagy playt nem engedtek, legalábbis nem emlékszem olyanra, ami pont rajtuk ment volna el, de hiányzott a Troy faktor.