Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
bódog karácsonyt belétek, én ugyis februárba ünnepelem majd :cool:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Boldog bejlglit mindenkinek! 😀
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Megkérdezték Wallacetól, hogy mi a francért ugranak rá 4en Hamtponra, és mit csinálnak 😀 Erre a válasz: Próbálják lehúzni a cipőjét, de ezt minden héten eljátszák. WTF? 😀
Amúgy nagyon durva, ahogy 4 ember próbálja lefogni Caseyt 😀tenorx
Pedig nem szegények, vehetnének rendes kábítószert, de a függőség nagy úr, és ők a megfelelő lábszagot bírják csak. De azért bármit! :cool:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Azt a nevezetes play-t újravizsgálva Mendenhall Jets elleni futott yardjainak számát a liga hivatalosan 100-ról 99-re redukálta. No komment. 😊
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
sérültek?
Moore, Mundy, Mendenhall???


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Megkérdezték Wallacetól, hogy mi a francért ugranak rá 4en Hamtponra, és mit csinálnak 😀 Erre a válasz: Próbálják lehúzni a cipőjét, de ezt minden héten eljátszák. WTF? 😀
Amúgy nagyon durva, ahogy 4 ember próbálja lefogni Caseyt 😀tenorx
Engem ez a hazai disznóvágásokra emlékeztet 😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nem láttam a meccset, de az eredmény és az összefoglaló alapján sima W. Statisztikajavító meccs, ahogy megmondtam. 😊 Különösen a secondary-re vagyok büszke, Troy nélkül mindössze 72 passzolt yardot engedni az ellenfélnek (még ha az a liga egyik leggyengébb offense-ével is "büszkélkedhet"), nem rossz - de legfőképpen statisztikajavítás, ami ebben a mutatóban ránk is fért. 😉 Nagyon én se mennék bele a további részletekbe, mert egy ilyen meccs után nem igazán van miről beszélni. Én is remélem (bár nem hiszem), hogy a Browns vasárnap meglepi a Ravens-t, de ha ez nem is jön össze, az alapszakasz utolsó fordulójában még mindig a saját kezünkben lesz a sorsunk. 😉

KELLEMES ÜNNEPEKET KÍVÁNOK ÉN IS MINDENKINEK!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Megkérdezték Wallacetól, hogy mi a francért ugranak rá 4en Hamtponra, és mit csinálnak 😀 Erre a válasz: Próbálják lehúzni a cipőjét, de ezt minden héten eljátszák. WTF? 😀
Amúgy nagyon durva, ahogy 4 ember próbálja lefogni Caseyt 😀
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Boldog, Békés karácsonyt és Barnagyöztes vasárnapot kívánok minden Steelers hívőek.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Goodellnek vajon tetszett?...vassadi27
Már le is szedette😛kishaszi
Nem mentette le valaki??? Nagyon kéne még az a videó és nem gondoltam hogy leszedik.laby
A steelers.hu-n megvan még.
több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Gyenge ellenféllel szemben túl hamar eldőlt ez a meccs ahhoz, hogy bármiféle érdemi következtetést vonjunk le belőle. Karácsonyi ajándéknak tökéletes.
Minden Steelers hívőnek, - s persze az ellenfeleinknek is - boldog, békés karácsonyt kívánok.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
Boldog Karácsonyt kívánok én is mindenkinek, egy ajándékot ezzel a könnyed győzelemmel már kaptunk is.
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 785 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Statjavítás. Több szót nem is érdemel ez a meccs.

Drukkoljunk a Barnáknak és akkor Troynak nem kell játszania jövő héten sem, plusz Smith-nek is nyernénk egy újabb teljes hetet.Soldados
Így van!kishaszi
csatlakozom!Valamint szeretnék minden kedves Steelers szurkoló társamnak ÁLDOTT,BÉKÉS ÉS HIHETETLENÜL BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNNI!!!! GO STEELERS!!!!!!

" class="embed">
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Statjavítás. Több szót nem is érdemel ez a meccs.

Drukkoljunk a Barnáknak és akkor Troynak nem kell játszania jövő héten sem, plusz Smith-nek is nyernénk egy újabb teljes hetet.Soldados
Így van!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Végre egy meccs amin nem kellett tövig rágnom a körmeim 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Statjavítás. Több szót nem is érdemel ez a meccs.

Drukkoljunk a Barnáknak és akkor Troynak nem kell játszania jövő héten sem, plusz Smith-nek is nyernénk egy újabb teljes hetet.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem mentette le valaki??? Nagyon kéne még az a videó és nem gondoltam hogy leszedik.laby
http://www.steelers.com/video-and-audio/videos/Merry-Christmas-from-the-Steelers/a649647a-80f1-4d87-8f00-d38ac55c85a0vassadi27
Kösz, csak innen nem tudom lelopni a gépemre 😊 Meg Facebook-on menőzni se tudok 😀laby
Replay Media Catcherrel letudod (sőt minden ilyen oldalról le tudod vele 😉 )
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Nem mentette le valaki??? Nagyon kéne még az a videó és nem gondoltam hogy leszedik.laby
http://www.steelers.com/video-and-audio/videos/Merry-Christmas-from-the-Steelers/a649647a-80f1-4d87-8f00-d38ac55c85a0vassadi27
Kösz, csak innen nem tudom lelopni a gépemre 😊 Meg Facebook-on menőzni se tudok 😀

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hoke viszi a prímet. Millerék büntetnek, inkább egy rakás sittes, akik büntiből sarokba lettek állítva és énekelniük kell, hogy beszopatják a végén ppuncit😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nem mentette le valaki??? Nagyon kéne még az a videó és nem gondoltam hogy leszedik.laby
http://www.steelers.com/video-and-audio/videos/Merry-Christmas-from-the-Steelers/a649647a-80f1-4d87-8f00-d38ac55c85a0
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Goodellnek vajon tetszett?...vassadi27
Már le is szedette😛kishaszi
Nem mentette le valaki??? Nagyon kéne még az a videó és nem gondoltam hogy leszedik.laby
Steelers.com-on fent van, gondolom ők szedették le, mert nem ők töltötték fel 😊
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Néhány játékosunknak ezután meg se kell ütnie az ellenfelet, elég ha rázendít fahangján, s a némi hallással rendelkező ellenfelek ettől tökéletesen lebénulnak. Némi rizikó azért van a dologban, mert ezt könnyen minősíthetik szükségtelen keménységnek, ami az adott esetben sajnos megalapozottnak tekinthető.Red Star
Goodellnek vajon tetszett?...vassadi27
Már le is szedette😛kishaszi
Nem mentette le valaki??? Nagyon kéne még az a videó és nem gondoltam hogy leszedik.

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A Steelers karácsonyi üdvözlete!
http://www.youtube.com/watch?v=rYKDfwJ0cCs
Minden Steelers hívőnek kötelezően a gyertyagyújtáskor ennek kell szólnia.polamalu
Néhány játékosunknak ezután meg se kell ütnie az ellenfelet, elég ha rázendít fahangján, s a némi hallással rendelkező ellenfelek ettől tökéletesen lebénulnak. Némi rizikó azért van a dologban, mert ezt könnyen minősíthetik szükségtelen keménységnek, ami az adott esetben sajnos megalapozottnak tekinthető.Red Star
Goodellnek vajon tetszett?...vassadi27
Már le is szedette😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A Steelers karácsonyi üdvözlete!
http://www.youtube.com/watch?v=rYKDfwJ0cCs
Minden Steelers hívőnek kötelezően a gyertyagyújtáskor ennek kell szólnia.polamalu
Néhány játékosunknak ezután meg se kell ütnie az ellenfelet, elég ha rázendít fahangján, s a némi hallással rendelkező ellenfelek ettől tökéletesen lebénulnak. Némi rizikó azért van a dologban, mert ezt könnyen minősíthetik szükségtelen keménységnek, ami az adott esetben sajnos megalapozottnak tekinthető.Red Star
Goodellnek vajon tetszett?...
több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
A Steelers karácsonyi üdvözlete!
http://www.youtube.com/watch?v=rYKDfwJ0cCs
Minden Steelers hívőnek kötelezően a gyertyagyújtáskor ennek kell szólnia.polamalu
Néhány játékosunknak ezután meg se kell ütnie az ellenfelet, elég ha rázendít fahangján, s a némi hallással rendelkező ellenfelek ettől tökéletesen lebénulnak. Némi rizikó azért van a dologban, mert ezt könnyen minősíthetik szükségtelen keménységnek, ami az adott esetben sajnos megalapozottnak tekinthető.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.