NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
http://steelers.hu/rajatszas-elott/
Az AFC elemzése így a rájátszás előttpolamalu
Érdekes ez. sokan irtóznak a Madaraktól, pedig náluk kevés jobb ellenfelet tudok elképzelni számunkra. Abszolút ideális matchup. Ha BB van, akkor rendre szoros meccs és nyerünk. Jobbak vagyunk náluk. Ha vkit nagyon-nagyon nem akarok, az pl épp a Colts (a Pats mellett, de ugye ahogy én azt már korábban írtam, mindenképpen a Patset akarom ellenfélnek az esetleges AFC-döntőben). Tehát én nagyon örülnék a Ravens-nek, szvsz 10-ből 7-szer mi nyerünk. Ellenben a Colts-nál fordított arányt mondanék.

A Colts sztem 70%, hogy zakó lenne, a Jets 60%, Ravens 65%, a Chiefs 70% siker a szememben.Soldados
Jó cikk!

Én nagyon remélem, hogy összejön a Ravens-Steelers AFC elődöntő. 😊 😉

AFC döntő vagy Patriots-Steelers, vagy Patriots-Ravens
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Troy játékáról pénteken döntenek. Mewelde Moore kérdéses térdsérülés miatt.

Még van vmi nyűgje Woodley, Jason Worildsnak és McFaddennek. De őket az első hírekből nem érzem komolynak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
http://steelers.hu/rajatszas-elott/
Az AFC elemzése így a rájátszás előttpolamalu
Érdekes ez. sokan irtóznak a Madaraktól, pedig náluk kevés jobb ellenfelet tudok elképzelni számunkra. Abszolút ideális matchup. Ha BB van, akkor rendre szoros meccs és nyerünk. Jobbak vagyunk náluk. Ha vkit nagyon-nagyon nem akarok, az pl épp a Colts (a Pats mellett, de ugye ahogy én azt már korábban írtam, mindenképpen a Patset akarom ellenfélnek az esetleges AFC-döntőben). Tehát én nagyon örülnék a Ravens-nek, szvsz 10-ből 7-szer mi nyerünk. Ellenben a Colts-nál fordított arányt mondanék.

A Colts sztem 70%, hogy zakó lenne, a Jets 60%, Ravens 65%, a Chiefs 70% siker a szememben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
http://steelers.hu/rajatszas-elott/
Az AFC elemzése így a rájátszás előtt
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nem láttam a madarakat a barnák ellen. Látta valaki azt a meccset?
Mire számíthatunk Clevelandben? Mármint a barnák részéről, mert számunkra csak a győzelem elfogadható. Azzal ugye mégse kalkulálhatunk, hogy a kóbór macskák merő udvariasságból megverik nekünk a Hollókat!Red Star
Nem volt rossz a Cleveland, meglepő módon egész jó playhívás volt náluk. Végül sima meccs lett, mivel McCoynak meglett az első rookie-mistakekkel teli rossz mérkőzése, 0 TD, 3 INT.
A Ravens megfogta Hillist, nekünk is ezt kell, és akkor megkönnyítjük a saját dolgunkat.tenorx
Szerintem enyhén túlzó megállapítás, hogy nem volt rossz a Browns. Mangini talán az edzői zsenialitását akarta csillogtatni, vagy nem is tudom mi volt a szándéka, de ezekkel a trükkös hívásokkal sokat kockáztatott és nagyokat is bukott (egy mondjuk bejött), úgyhogy ilyenre ellenünk nem hiszem, hogy számítani lehet. Hillis csak a drive-ok elején tudta hozni a yardokat és egy-két first downt, a dolog ott bukott meg, amikor McCoy-t és a passzjátékot kellett előhúzni. Ha ellenünk is ilyen formát fog ki, akkor még akár olyan mutatókkal is zárhat a secondary, mint a Panthers ellen, csak kérdés, hogy kell-e ahhoz Troy, hogy McCoy most is olyan gyenge legyen (mint ahogy a 'hollóknál' ebből kiemelkedő szerepet vállalt Ed Reed).

Ha a 'barnák' nyernek, és mellette még a Ravens is győzni tud, akkor a hatodik seedre küldhetnek vissza minket, úgyhogy a motiváció nem fog belőlük hiányozni.
több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
megverték magukat a TO-kkal, nekünk nem teszik meg ezt a szívességet valószínűleg...bár lehet, hogy csak érzelmi túlfűtöttség hiányában tűnt nagyon sima meccsnek...én nem éreztem veszélyesnek a Browns-t a Ravensre a meccs alatt...de ha McCoy Nem erőlteti a hosszúpasszokat, akkor valóban más a kép...de mi magunkat szoktuk megverni, tehát tökmindagy
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem láttam a madarakat a barnák ellen. Látta valaki azt a meccset?
Mire számíthatunk Clevelandben? Mármint a barnák részéről, mert számunkra csak a győzelem elfogadható. Azzal ugye mégse kalkulálhatunk, hogy a kóbór macskák merő udvariasságból megverik nekünk a Hollókat!Red Star
Nem volt rossz a Cleveland, meglepő módon egész jó playhívás volt náluk. Végül sima meccs lett, mivel McCoynak meglett az első rookie-mistakekkel teli rossz mérkőzése, 0 TD, 3 INT.
A Ravens megfogta Hillist, nekünk is ezt kell, és akkor megkönnyítjük a saját dolgunkat.
több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Nem láttam a madarakat a barnák ellen. Látta valaki azt a meccset?
Mire számíthatunk Clevelandben? Mármint a barnák részéről, mert számunkra csak a győzelem elfogadható. Azzal ugye mégse kalkulálhatunk, hogy a kóbór macskák merő udvariasságból megverik nekünk a Hollókat!





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
semmi kedvem kötözködni, de
"Eredménykövetőn kívül, max zárszóként használom, de csak ha témába vág."

De tök mindegy, félreérthettem én is, lényegtelen a téma is, továbbá amúgy se lenne kedvem ezen órákat lovagolni, most meg főleg nem, inkább megyek vissza játszani a kislányommal. Részemről lezárva.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Öngól. 😊 Az igazság az, hogy tisztában vagyok vele, hogy mit csinálok és írok. 😉 Ha megnéznéd a felette levő HSZ-t, akkor látnád, hogy azt sem a vakvilágba írtam... De jöhetsz kötözködni, nem zavar, tőled már megszoktam ezt a hozzáállást. 😊

Bár az kissé zavar, hogy megint értelmetlen, a Steelers-höz semennyire sem kapcsolódó vitát generálsz, csak azért hogy velem kötözködj... De ugye ez sem szokatlan tőled. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
erre emlékeztem
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=149346#p149346
de mindegy is, gyorsan megpróbálom visszazökkenteni magamat karácsonyi hangulatba, amiben Goodell és édesanyja nem segít.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
válts aláírást, spórolnál 10%-nyi hozzászólást.atapapa
Nem. Tetszik az aláírásom. 😊 És csak akkor írom le, ha épp témába vág. 😉 És akkor sem csak ez szerepel a HSZ-ben, ez csak a zárszó.Soldados
Láttam én szvsz nem egyszer a semmiből előtörve csak azt a tőmondatot 😊 De persze a te dolgodatapapa
Hát pedig eredménykövetőn kívül csak ezt a mondatot nem láthattad. 😉 És ott is csak, akkor, ha faszságokra repültek a zászlók. 😉 Eredménykövetőn kívül, max zárszóként használom, de csak ha témába vág.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Szal marad a szlogen: Goodell a qrva anyád! Takarodj!
Soldados
válts aláírást, spórolnál 10%-nyi hozzászólást.atapapa
Nem. Tetszik az aláírásom. 😊 És csak akkor írom le, ha épp témába vág. 😉 És akkor sem csak ez szerepel a HSZ-ben, ez csak a zárszó.Soldados
Láttam én szvsz nem egyszer a semmiből előtörve csak azt a tőmondatot 😊 De persze a te dolgod

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szal marad a szlogen: Goodell a qrva anyád! Takarodj!
Soldados
válts aláírást, spórolnál 10%-nyi hozzászólást.atapapa
Nem. Tetszik az aláírásom. 😊 És csak akkor írom le, ha épp témába vág. 😉 És akkor sem csak ez szerepel a HSZ-ben, ez csak a zárszó.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Szal marad a szlogen: Goodell a qrva anyád! Takarodj!
Soldados
válts aláírást, spórolnál 10%-nyi hozzászólást.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
kicsit off ez itt, de soldi itt biztos olvassa. Neki küldöm szeretettel 😂

"Current & former players: Commish works “to make NFL better place”; “He cares about players” http://tinyurl.com/2g7mp78 "haromt
PR-anyag. Nem véletlen, hogy ilyen csak ezen a labor megállapodás oldalán jelent meg.

Szal marad a szlogen: Goodell a qrva anyád! Takarodj!

Én lockoutot akarok, hogy ez a buzi eltakarodjon a picsába.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kicsit off ez itt, de soldi itt biztos olvassa. Neki küldöm szeretettel 😂

"Current & former players: Commish works “to make NFL better place”; “He cares about players” http://tinyurl.com/2g7mp78 "
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
http://wikiszotar.hu/wiki/magyar_ertelmezo_szotar/Egypet%C3%A9j%C5%B1_ikrek
tessönek olvasgatni
persze van az öröklött és a szerzett, azon megy a vita, hogy milyen arányban van szerepük.sutianap
Komolyan, ez lassan már kezd durvább lenni, mint a Pats-topik... 😀
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
http://wikiszotar.hu/wiki/magyar_ertelmezo_szotar/Egypet%C3%A9j%C5%B1_ikrek
tessönek olvasgatni
persze van az öröklött és a szerzett, azon megy a vita, hogy milyen arányban van szerepük.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
A Ravens tegnap megverte a Browns-t, úgyhogy az utolsó forduló előtt matematikailag még nincs biztosítva az AFC második helye, nekünk is W kell a 'barnák' ellen. Remélhetőleg ellenünk is úgy játszanak majd, mint tegnap a 'hollók' ellen, és akkor adott esetben még Troy nélkül sem okozhat gondot a győzelem.vassadi27
sőt, akár még 6-ak is lehettekHurka
Egyszerű a képlet. Nyerni kell és akkor nem kell számolgatni, az ellenfeleket figyelni.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
A Ravens tegnap megverte a Browns-t, úgyhogy az utolsó forduló előtt matematikailag még nincs biztosítva az AFC második helye, nekünk is W kell a 'barnák' ellen. Remélhetőleg ellenünk is úgy játszanak majd, mint tegnap a 'hollók' ellen, és akkor adott esetben még Troy nélkül sem okozhat gondot a győzelem.vassadi27
sőt, akár még 6-ak is lehettek
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A Ravens tegnap megverte a Browns-t, úgyhogy az utolsó forduló előtt matematikailag még nincs biztosítva az AFC második helye, nekünk is W kell a 'barnák' ellen. Remélhetőleg ellenünk is úgy játszanak majd, mint tegnap a 'hollók' ellen, és akkor adott esetben még Troy nélkül sem okozhat gondot a győzelem.
több mint 13 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 358
nem a testvéri szeretetről van szó, hanem arról hogy ikrek 100% azonos genetikai anyag.
a Barberek egy drafton jöttek s ha jól tudom egész más pozikat is játszottak Virginiában.
Tehát nem a Swárcenéger-DeVito duóról beszélek, hanem kézzel fogható dolgokról, van egy O-fal emberünk akinek az adottságait napról napra jobban ismerjük - az ugye elvitathatatlan, hogy nagyon igéretes. Meg egy vele adottságait tekintve 100%-ban megegyező másolatról. Erről beszéltem, hogy ennél tutibbra nem mehetünk- profizmus ide oda.

Megin kezdesz menni témavezető irányba. Te!

Soldi kapitánynak jelentem, vezetésre nincs szükségem! 😛sutianap
Csak a 100%-os genetikai anyaghoz szeretném hozzáfűzni, hogy ez így nem helytálló asszem, mert az ikrek genetikailag nem 100%-os másolatok, ha jól tudom, de lehet, hogy tévedek.marescha
Az egypetéjűek úgy tudtam, hogy 100%osok, de ez persze nem azt jelenti, hogy ugyanaz a személyiségük. Mondjuk a bioszt mindig is utáltam, szóval tényleg nem vagyok benne biztos.tenorx
ha erdekel, akkor nezz utanna a mitokondrialis dns fogalmanak...egyebkent nem 100%...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az egypetéjűek sem 100%-os másolatok. Ha pedig különböző hatások érik őket, akkor pláne nem. Márpedig 2 külön embert naná hogy más hatások érnek, még akkor is, ha egy családban vannak. 😉

tenorx: nem "direkt" mondok ellent. Ez nem kenyerem. De ha "butaságot" (Gay, Pouncey, Pouncey 2) vagy "értelmetlenséget" (név szerinti draftok) írsz, arra reagálok. Részemről ennyi. Nem kell ezen besértődni, ha nem tetted, annak örülök.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na most ha vmit totálisan leszar ez a profi világ, mint az NFL, az a testvéri szeretet, meg hogy ők együtt akarnak játszani. Továbbá az, hogy Maurkice jó, nem jelenti, hogy a testvére is az lesz. Ezek nem racionális érvek, márpedig amikor a Steelersön a sor, akkor racionális, profi döntést kell hozni.Soldados
nem a testvéri szeretetről van szó, hanem arról hogy ikrek 100% azonos genetikai anyag.
a Barberek egy drafton jöttek s ha jól tudom egész más pozikat is játszottak Virginiában.
Tehát nem a Swárcenéger-DeVito duóról beszélek, hanem kézzel fogható dolgokról, van egy O-fal emberünk akinek az adottságait napról napra jobban ismerjük - az ugye elvitathatatlan, hogy nagyon igéretes. Meg egy vele adottságait tekintve 100%-ban megegyező másolatról. Erről beszéltem, hogy ennél tutibbra nem mehetünk- profizmus ide oda.

Megin kezdesz menni témavezető irányba. Te!

Soldi kapitánynak jelentem, vezetésre nincs szükségem! 😛sutianap
Csak a 100%-os genetikai anyaghoz szeretném hozzáfűzni, hogy ez így nem helytálló asszem, mert az ikrek genetikailag nem 100%-os másolatok, ha jól tudom, de lehet, hogy tévedek.marescha
Az egypetéjűek úgy tudtam, hogy 100%osok, de ez persze nem azt jelenti, hogy ugyanaz a személyiségük. Mondjuk a bioszt mindig is utáltam, szóval tényleg nem vagyok benne biztos.