Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Idei teljesítménye alapján, Mike Pouncey már akkor is örülhet, hogyha a 2. kört elcsípi. ELhiszem hogy imádod, én viszont láttam az összes meccsét a karrierje alatt. Maurkice eleve mindig jobb volt, de az idei éve totális kuka. És nem csak amiatt hogy nem tudott snappet adni, hanem a blokkolásban is visszaesett. Szóval erről ennyitharomt
és ha direkt csinálja, mert tudja hogy SB-t nyerünk? 😂 😂 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Idei teljesítménye alapján, Mike Pouncey már akkor is örülhet, hogyha a 2. kört elcsípi. ELhiszem hogy imádod, én viszont láttam az összes meccsét a karrierje alatt. Maurkice eleve mindig jobb volt, de az idei éve totális kuka. És nem csak amiatt hogy nem tudott snappet adni, hanem a blokkolásban is visszaesett. Szóval erről ennyit
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Itt a PFF elemzés is
http://www.profootballfocus.com/blog/2010/12/25/re-focused-week-16-panthers-at-steelers/
suti: Én nagyon is elképzelhetőnek tartom a Punci 2. draftot, de ez még majd kiderül. (Bár már én is a draftot várom a legjobban)tenorx
30 éve nem volt minden meccsen kezdő rúki. tudom Soldi óva int minket az istenitéstől, de letette a névjegyet a fiú csak úgy döng az asztal. Ketteske- ugye direkt nem jöttek ki egy drafton, hogy egy csapatba tudjanak kerülni. Hármaska - a zalig-aligátor falrendszer miatt, ha jól tudom bármilyen posztra bevethető a falban még a D-be is. Én elképzelhetőnek tartom, hogy akár a Séf, akár Kugli lát benne annyi fantáziát, hogy meggyőzzék az FO-t. Bárcsaksutianap
Jó játékos és most látszik. Sosem vitattam ezt. 😉 De nem Pro Bowl-szintű még, amilyenek tenorx látja. De az lehet belőle, a határ valóban a csillagos ég, mert rendkívül bíztató, de JELENLEG még nem PB-szint.

Amúgy Colbert neve a lényeg. Ő a rostermenedzsment királya nálunk. 😉 Őt kell meggyőzni. De mi rendre needre húzunk (szerencsére), így Pouncey nincs a kalapban, mert nem az OG poszt élvez prioritást. 😉

Amúgy konkrét nevekről meg pláne totális ostobaság ilyenkor beszélni. Nincs CBA, lesznek hosszabbítások, FA, közbe jöhet sérülés a csapatnál és prospecteknél, a combine-on hatalmasat lehet csúszni és emelkedni. Ez ilyenkor csak egy üres szófosás, főleg egy SB-esélyes csapatnál.

Nem győzöm hangsúlyozni soha, JELEN ÁLLÁS szerint. És ez alapján Pouncey 2 no chance. Persze változhatnak a dolgok, de ahhoz irreálisan sok változás kell, pl hogy Kemo Achilles-ínszakadást szenvedjen, újraigazoljuk az összes CB-nket és Woodleyt, FA-n meg hozzunk egy OT-t, hogy meglegyen azon a sokkal fontosabb poszton a mélységünk.Soldados
azér mi már most kibaszottul többet tudunk, tudod ott van a neve mellett TWIN -és a párja a markaink közt csiszolódik, ennél tutibbra nem mehetünk


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Itt a PFF elemzés is
http://www.profootballfocus.com/blog/2010/12/25/re-focused-week-16-panthers-at-steelers/
suti: Én nagyon is elképzelhetőnek tartom a Punci 2. draftot, de ez még majd kiderül. (Bár már én is a draftot várom a legjobban)tenorx
30 éve nem volt minden meccsen kezdő rúki. tudom Soldi óva int minket az istenitéstől, de letette a névjegyet a fiú csak úgy döng az asztal. Ketteske- ugye direkt nem jöttek ki egy drafton, hogy egy csapatba tudjanak kerülni. Hármaska - a zalig-aligátor falrendszer miatt, ha jól tudom bármilyen posztra bevethető a falban még a D-be is. Én elképzelhetőnek tartom, hogy akár a Séf, akár Kugli lát benne annyi fantáziát, hogy meggyőzzék az FO-t. Bárcsaksutianap
Jó játékos és most látszik. Sosem vitattam ezt. 😉 De nem Pro Bowl-szintű még, amilyenek tenorx látja. De az lehet belőle, a határ valóban a csillagos ég, mert rendkívül bíztató, de JELENLEG még nem PB-szint.

Amúgy Colbert neve a lényeg. Ő a rostermenedzsment királya nálunk. 😉 Őt kell meggyőzni. De mi rendre needre húzunk (szerencsére), így Pouncey nincs a kalapban, mert nem az OG poszt élvez prioritást. 😉

Amúgy konkrét nevekről meg pláne totális ostobaság ilyenkor beszélni. Nincs CBA, lesznek hosszabbítások, FA, közbe jöhet sérülés a csapatnál és prospecteknél, a combine-on hatalmasat lehet csúszni és emelkedni. Ez ilyenkor csak egy üres szófosás, főleg egy SB-esélyes csapatnál.

Nem győzöm hangsúlyozni soha, JELEN ÁLLÁS szerint. És ez alapján Pouncey 2 no chance. Persze változhatnak a dolgok, de ahhoz irreálisan sok változás kell, pl hogy Kemo Achilles-ínszakadást szenvedjen, újraigazoljuk az összes CB-nket és Woodleyt, FA-n meg hozzunk egy OT-t, hogy meglegyen azon a sokkal fontosabb poszton a mélységünk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Az OG-kérdésbe nem megyek bele még egyszer. De kb no chance. Az hogy ki mit akar és mikor az egy dolog. Meg lehet fogalmazni a vágyálmokat, hogy pl Luckot, vagy Pouncey 2-t akarja vki, de ez nem ugyanaz, hogy mi a realitás. Józan gondolkodással JELEN ÁLLÁS szerint nem lesz OG-pick az 1. körben. CB-OT-DL hármasból érdemes "kedvenc vágyálmokat" keresgélni.Soldados
Ahogy nézegettem, elég sok csapatnál várható, hogy CB-t fog húzni az első körben, remélhetőleg nekünk is marad a jóból. Úgyhogy az első körös pick szerintem tuti CB, meg utána az OT-DL is biztosnak tűnik, bár itt a sorrend szerintem változhat (és szvsz nagy valószínűséggel fog is).

Ifjabb Pouncey szerintem sem elképzelhetetlen, aztán lehet belőlük egy olyan páros, mint Pat és Kevin Williams, csak épp az O-ban. 😊
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Itt a PFF elemzés is
http://www.profootballfocus.com/blog/2010/12/25/re-focused-week-16-panthers-at-steelers/
suti: Én nagyon is elképzelhetőnek tartom a Punci 2. draftot, de ez még majd kiderül. (Bár már én is a draftot várom a legjobban)tenorx
30 éve nem volt minden meccsen kezdő rúki. tudom Soldi óva int minket az istenitéstől, de letette a névjegyet a fiú csak úgy döng az asztal. Ketteske- ugye direkt nem jöttek ki egy drafton, hogy egy csapatba tudjanak kerülni. Hármaska - a zalig-aligátor falrendszer miatt, ha jól tudom bármilyen posztra bevethető a falban még a D-be is. Én elképzelhetőnek tartom, hogy akár a Séf, akár Kugli lát benne annyi fantáziát, hogy meggyőzzék az FO-t. Bárcsak


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
(Bár már én is a draftot várom a legjobban)tenorx
Ezt a hozzáállást végképp nem tudom megérteni egy SB-esélyes csapatnál. Egy TOP10-es gárdánál érthető már ilyenkor, na de annál a csapatnál, amely SB-be vágyik...!?

Az OG-kérdésbe nem megyek bele még egyszer. De kb no chance. Az hogy ki mit akar és mikor az egy dolog. Meg lehet fogalmazni a vágyálmokat, hogy pl Luckot, vagy Pouncey 2-t akarja vki, de ez nem ugyanaz, hogy mi a realitás. Józan gondolkodással JELEN ÁLLÁS szerint nem lesz OG-pick az 1. körben. CB-OT-DL hármasból érdemes "kedvenc vágyálmokat" keresgélni.

Bár sztem inkább mindenki az SB-ről szövögessen álmokat, ha már abban a szerencsés helyzetben vagyunk, hogy ilyen kiváló gárdának szurkolunk. Örüljünk, hogy még tart a szezon és nekünk decemberben sem ér véget, az októbertől draftbuzulást hagyjuk meg a Lions fanoknak, bár tenorx esküszöm jobban örülne, ha 0-10-zel állnánk és már draftról írogathatna... 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Itt a PFF elemzés is
http://www.profootballfocus.com/blog/2010/12/25/re-focused-week-16-panthers-at-steelers/
suti: Én nagyon is elképzelhetőnek tartom a Punci 2. draftot, de ez még majd kiderül. (Bár már én is a draftot várom a legjobban)tenorx
És az SB? Az smafu 😉
Nem tudom kell-e nekünk még egy punci, bár ha olyan jó mint a testvére, és vagy fél fejjel magasabb is a képeket elnézve. Falemberként biztosan megállná a helyét.
Sosem láttam játszani így szakmai véleményt nem tudnék mondani róla. A stáb biztosan tudja mit akar. Sokat keresnek a megfigyelők, gondolom nemhiába.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Itt a PFF elemzés is
http://www.profootballfocus.com/blog/2010/12/25/re-focused-week-16-panthers-at-steelers/
suti: Én nagyon is elképzelhetőnek tartom a Punci 2. draftot, de ez még majd kiderül. (Bár már én is a draftot várom a legjobban)
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Amúgy nfl.com megcsinálta a TOP 10 Steeler all-Time sorozatot. Én csak az első 8 videóját találtam meg.Soldados
Egy korábbi összeállítás:
1. Mean Joe Greene
2. Terry Bradshaw
3. Jack Lambert
4. Franco Harris
5. Rod Woodson
6. Mike Webster
7. Jack Ham
8. Ernie Stautner
9. John Stallworth
10. Mel Blount

OFF: polamalu, írtam PM-t, majd olvasd el és válaszolj, ha kérhetem. 😉
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
http://steelers.hu/a-parducok-csak-fogatlan-cicak-voltak/
Bár megígértem, hogy csak az ünnepek után foglalkozom újra a csapattal, de nem bírtam ki. Remélem senki nem kövez meg érte. A meccs elemzés, már amit lehet elemezni. 😉
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Kellemes ünnepeket mindenkinek!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d2aa2e/article/falcons-biermann-fined-15k-in-latest-wave-of-nfl-sanctions?module=HP_headlines
Nincs benne egy, azaz 1 Steelers-es sem 😀parker39
Az érdekesebb dolog, hogy 1 (azaz egy) db támadójátékost büntettek meg. Gyakorlatilag ez azt jelenti, hogy a védekező oldalon játszanak a gennyes, alávaló, alattomos férgek, a támadó oldalon pedig a szentemberek gyülekezete.... ez vicc...
Úgy nem jó ez, mint ahogy a lófasz nem furulya....
Goodell nem normális...marescha
Azzal azért nem lehet vitatkozni, hogy a Defense oldalon sokkal gyakoribb a facemask,h2h stb büntetés.FViktor93
Meg is kapják érte a 15 yardos büntit. Nem kellene még pénzbüntit is adni nekik.

A football jellegéből következik, hogy "durva szabálytalanságot" csak védő követhet el. Akik meg is kapják érte a büntit a pályán. De az nem igazságos, hogy támadó hazaviheti fizetése 100%-t, míg a védők nem. Egyesek (rookie szerződésű 50K-s büntetést kapó playák, pl Sherrod Martin a Panthersből), akár éves bérük 10%-át bukják el egyetlen football hit miatt. Pedig az esetek 99%-ában nem szándékos szabálytalanságokról beszélünk, hanem a játék jellegéből fakadóakról. Gyalázat, amit a liga művel. Papol itt az egészségvédelemről, miközben 18 meccses alapszakaszt akar? Szégyenteljes álszentség, amit művel.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d2aa2e/article/falcons-biermann-fined-15k-in-latest-wave-of-nfl-sanctions?module=HP_headlines
Nincs benne egy, azaz 1 Steelers-es sem 😀parker39
Az érdekesebb dolog, hogy 1 (azaz egy) db támadójátékost büntettek meg. Gyakorlatilag ez azt jelenti, hogy a védekező oldalon játszanak a gennyes, alávaló, alattomos férgek, a támadó oldalon pedig a szentemberek gyülekezete.... ez vicc...
Úgy nem jó ez, mint ahogy a lófasz nem furulya....
Goodell nem normális...marescha
Azzal azért nem lehet vitatkozni, hogy a Defense oldalon sokkal gyakoribb a facemask,h2h stb büntetés.
több mint 13 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d2aa2e/article/falcons-biermann-fined-15k-in-latest-wave-of-nfl-sanctions?module=HP_headlines
Nincs benne egy, azaz 1 Steelers-es sem 😀parker39
Az érdekesebb dolog, hogy 1 (azaz egy) db támadójátékost büntettek meg. Gyakorlatilag ez azt jelenti, hogy a védekező oldalon játszanak a gennyes, alávaló, alattomos férgek, a támadó oldalon pedig a szentemberek gyülekezete.... ez vicc...
Úgy nem jó ez, mint ahogy a lófasz nem furulya....
Goodell nem normális...
több mint 13 éve
parker39 34
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d2aa2e/article/falcons-biermann-fined-15k-in-latest-wave-of-nfl-sanctions?module=HP_headlines
Nincs benne egy, azaz 1 Steelers-es sem 😀

" a könnyű nap tegnap volt"
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Soldi, mi az esélye egy újabb Punci draftnak?sutianap
Sztem semmi. Pouncey OG lehet az NFL-ben, nekünk pedig CB, OT és DL kell, márpedig 3-4. körben a kis Pouncey nem lesz bent.Soldados
és D-lineba jönne, oda is kell pina 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amúgy nfl.com megcsinálta a TOP 10 Steeler all-Time sorozatot. Én csak az első 8 videóját találtam meg.

1. Mean Joe Greene
2. Terry Bradshaw - számomra vicc ez a hely
3. Franco Harris
4. Rod Woodson - mindenki tudja, hogy nálam Mel Blount a király.
5. Jack Lambert - 5th? WTF!? Az 1-2. kiléte nem lehetett volna kérdés a szememben.
6. Mel Blount - lásd 4. pont. A videóban Woodson is azt mondja rá: The best cornerback of all-time.
7. Troy Polamalu - itt a helye
8. Hines Ward - itt a helye - hogy jobb elkapó lenne, mint Swann? No way. Jobb elkapó lenne, mint Stallworth? No way? Jobb játékos, mint Swann és Stallworth? Absolutely. Ő jelképezi mindazt, ami a Steelers maga.

Sajnos a 9. és 10. videója nincs fent. 😕 És még nem is néztem utána, hogy kik ők. De nyilván a Bus, Webster, Swann, Stallworth, Stautner ötösből került ki.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi, mi az esélye egy újabb Punci draftnak?sutianap
Sztem semmi. Pouncey OG lehet az NFL-ben, nekünk pedig CB, OT és DL kell, márpedig 3-4. körben a kis Pouncey nem lesz bent.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Soldi, mi az esélye egy újabb Punci draftnak?
http://www.gettyimages.com/detail/83682195/Sports-Illustrated
enézegetnék énis :cool:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Boldog Karácsonyt minden Steelers fannak és Nfl őrültnek. 😀
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
sérültek?
Moore, Mundy, Mendenhall???sutianap
Mundy mind1, amúgy meg Redman-time + Dwyer, powa running powa! (Remélem azért egyik sérülés se túl komoly)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Greene lett a #1 az NFL Network szerint a legjobb Steelers játékos 😊
Jah és Polamalu befér 7.nek, tényleg egyre jobban elismerik, még DPOY is lehet.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Letöltöttem a meccsetek úgyh most néztem csak meg, hát jobban is eltölthettem volna az időt 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
http://www.steelers.com/video-and-audio/videos/The-Night-Before-Christmas/4b5b361c-0162-4570-be9d-f774f111b779
The Night Before Chritmas Coach Dad előadásában 😊