NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Egyébként hozzáteszem, hogy nem a fanok választották be Pounceyt, mivel ott a harmadik helyen volt, szóval vagy a játékosoknak, vagy az edzőknek (esetleg mindkettőnek) magasabban kellett rangsorolnia őt, mint Macket, Saturdayt, etc., etc.

Egyébként a legnagyobb vicc az Brandon Meriweather. Na ő az, akinek talán egy jó megmozdulása nem volt a szezonban, és ha jól emlékszem szezon elején még benchelték is.
Vagy a Giantsből O'Hara aki asszem 6 meccsen játszott, és pro bowler 😀tenorx
Na azt a buta f.szt ne is mondd... B.szd meg, Merriweather!? Arra WTF-LOL!? egyszerre sem elég. És ez a rettenetesen ostoba játékos másodszor megy PB-ra, miközben qrva szar, de legalábbis nem jó. 😊 De hogy majd ez az ember váltja Troyt vagy Reedet a PBon az elég kontrasztos. 😀 😀Soldados
most miért mondod kis irigykedő 😛 Vödör igenis megérdemelte 😂

majd Reeddel cserélik egymást, mi is cserélhetnénk őt Reedre a Hollókkal 😊

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nekem az a véleményem a PB-ről, mint a viccben a papper, akinek mondja a gazdája, hogy otthagyja az üveg viszkijét, de nem ihat bele, különben kitépi az összes tollát.- Jön vissza a gazdi a papper meg magából kikelve, fetrengve, üveg viszki a kezében (pár csepp van már csak benne) maradék tollát tépkedve és üvölti, hogy ki a faszomnak van szüksége itt tollakra??

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 785 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Úgy látom itt kb. Soldi védelemről szóló írása ért valamit tegnap óta.

PB?
Ki a faszomat érdekli, most komolyan?Tibi76
Nem magáról a meccsről van itt szó,az engem sem nagyon hoz lázba hanem arról,hogy ez bizony egy elismerés az éves produkciót nézve...legalábbis annak kéne lennie. Ezen viszont nyugodtan háboroghat az ember, hogy mondjuk élete egyik legjobb szezonját futó játékos azért nem lesz PBs,mert xy-nak nagyobb neve van.Ez vicc alapvetően. Mégegyszer mondom nem a meccsről van szó magáról,hanem, hogy akárhonnan is nézzük ez egy elismerés.Ráadásul nem is kicsi.

" class="embed">
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ami a PBt illeti,hát vegyes érzelemk: Mike elképesztő,hogy nem került be.Troy és Silverback maximálisan megérdemli.Ahogy a Woodley,Timmons,Hampton trio minden tagjának ott lenne a helye.

Az meg valahol röhej,hogy PM messze karrierje legszarabb szezonját futja és simán PBs. Rivers még annyira nem is háborgok,mert szvsz jó szezonja van,bár utálom,mint a sz@rt...Haggans
Akik bekerültek tőlünk, azok megérdemlik, Hamptonnak, és főleg Wallace-nak ott kellett volna lennie, ez tényleg a vicc kategória, ahogy Manning beválasztása is, helyette is simán beférne Big Ben, de rajta kívül is tudok még mondani egy-két QB-t az AFC-ből. Timmons-al kapcsolatban vegyesek az érzelmeim, ez a kis visszavétele engem is elbizonytalanít, Woodley kimaradását pedig valahogy le lehet nyelni. De nevetséges az egész, tényleg.
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Úgy látom itt kb. Soldi védelemről szóló írása ért valamit tegnap óta.

PB?
Ki a faszomat érdekli, most komolyan?

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Egyébként hozzáteszem, hogy nem a fanok választották be Pounceyt, mivel ott a harmadik helyen volt, szóval vagy a játékosoknak, vagy az edzőknek (esetleg mindkettőnek) magasabban kellett rangsorolnia őt, mint Macket, Saturdayt, etc., etc.

Egyébként a legnagyobb vicc az Brandon Meriweather. Na ő az, akinek talán egy jó megmozdulása nem volt a szezonban, és ha jól emlékszem szezon elején még benchelték is.
Vagy a Giantsből O'Hara aki asszem 6 meccsen játszott, és pro bowler 😀tenorx
Na azt a buta f.szt ne is mondd... B.szd meg, Merriweather!? Arra WTF-LOL!? egyszerre sem elég. És ez a rettenetesen ostoba játékos másodszor megy PB-ra, miközben qrva szar, de legalábbis nem jó. 😊 De hogy majd ez az ember váltja Troyt vagy Reedet a PBon az elég kontrasztos. 😀 😀Soldados
off:
Bár Pats frukker vagyok, de ebben egyetértek. Vödör egy remek fizikális adottságokkal megáldott Safety dió méretű aggyal. Hihetetlenül buta. Ő tényleg semmi másra nem jó csak, hogy ütközzön. örömteli lesz ha jövőre visszatér McGowan.
on.
több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Semmi baj sincs Puncival, újoncként nagyon jól teljesített, de ez még nem PB szint. Túl azon, hogy mások, akik jobban megérdemelnék a beválasztást ezt ugyanolyan keserűen veszik tudomásul, mint a mi érdemtelenül kihagyott játékosaink, még az a veszély is fenyegethet, hogy elszáll vele a ló, mert esetleg azt képzeli magáról, hogy ő már csakugyan PB szintű játékos, akinek már nincs is hová fejlődnie. Ne adj isten, hogy ez bekövetkezzen, de a sportban az effajta nem valós érdemekre alapozott elismerésből fakadó népszerűség akár ketté is törheti az adott játékos karrierjét. Mondjuk remélem, hogy annál azért több esze van neki, vagy ha nem, akkor Tomlinék legalább majd időben jól oldalba rugdalják.Red Star
Na erre látok kb 0% esélyt. Egyszerűen nem olyan a srác. Nagyon hard worker, elsőként kezd el gyúrni, és utolsóként jön el, és nem is egy öntelt ember, szóval tényleg példakép-szerű. Volt róla egy nagyon jó interjú még a draftolása után.tenorx
Úgy legyen!





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 785 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Soldi Lebeau méltatása: zseniális...hálás vagyok,hogy megadta a jó Isten és láthattam ezt az egységet játszani....Istenem az a 2008as védelem...mind a mai napig kiráz tőle a hideg,ha belegondolok miket művelt az az egység.Méltán Steel Courtain 2.0 a nevük.

Ami a PBt illeti,hát vegyes érzelemk: Mike elképesztő,hogy nem került be.Troy és Silverback maximálisan megérdemli.Ahogy a Woodley,Timmons,Hampton trio minden tagjának ott lenne a helye.

Az meg valahol röhej,hogy PM messze karrierje legszarabb szezonját futja és simán PBs. Rivers még annyira nem is háborgok,mert szvsz jó szezonja van,bár utálom,mint a sz@rt...

" class="embed">
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
én nem értem mi ez a nagy Móricka utálat, van vezére az O-falnak, a sérülések ellenére is jobb a fal mint tavaly, és Steeler a PB-n mindig öröm. És a kölök még kezdő. Csak aztán ne legyen dobva egy hátas ha behúzzuk a párját.
Flo - köbö minden meccsünkön bevágják, hogy mennyire suta - vagy Ben-nek vagy Mandy-nek útba van.sutianap
Semmi baj sincs Puncival, újoncként nagyon jól teljesített, de ez még nem PB szint. Túl azon, hogy mások, akik jobban megérdemelnék a beválasztást ezt ugyanolyan keserűen veszik tudomásul, mint a mi érdemtelenül kihagyott játékosaink, még az a veszély is fenyegethet, hogy elszáll vele a ló, mert esetleg azt képzeli magáról, hogy ő már csakugyan PB szintű játékos, akinek már nincs is hová fejlődnie. Ne adj isten, hogy ez bekövetkezzen, de a sportban az effajta nem valós érdemekre alapozott elismerésből fakadó népszerűség akár ketté is törheti az adott játékos karrierjét. Mondjuk remélem, hogy annál azért több esze van neki, vagy ha nem, akkor Tomlinék legalább majd időben jól oldalba rugdalják.Red Star
Na erre látok kb 0% esélyt. Egyszerűen nem olyan a srác. Nagyon hard worker, elsőként kezd el gyúrni, és utolsóként jön el, és nem is egy öntelt ember, szóval tényleg példakép-szerű. Volt róla egy nagyon jó interjú még a draftolása után.
több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
én nem értem mi ez a nagy Móricka utálat, van vezére az O-falnak, a sérülések ellenére is jobb a fal mint tavaly, és Steeler a PB-n mindig öröm. És a kölök még kezdő. Csak aztán ne legyen dobva egy hátas ha behúzzuk a párját.
Flo - köbö minden meccsünkön bevágják, hogy mennyire suta - vagy Ben-nek vagy Mandy-nek útba van.sutianap
Semmi baj sincs Puncival, újoncként nagyon jól teljesített, de ez még nem PB szint. Túl azon, hogy mások, akik jobban megérdemelnék a beválasztást ezt ugyanolyan keserűen veszik tudomásul, mint a mi érdemtelenül kihagyott játékosaink, még az a veszély is fenyegethet, hogy elszáll vele a ló, mert esetleg azt képzeli magáról, hogy ő már csakugyan PB szintű játékos, akinek már nincs is hová fejlődnie. Ne adj isten, hogy ez bekövetkezzen, de a sportban az effajta nem valós érdemekre alapozott elismerésből fakadó népszerűség akár ketté is törheti az adott játékos karrierjét. Mondjuk remélem, hogy annál azért több esze van neki, vagy ha nem, akkor Tomlinék legalább majd időben jól oldalba rugdalják.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát én inkább a kurva szar irányba mennék el. Minden egyes Pats meccsen amin látok elképesztően szar.

P.s.: Megnéztem a top10 Steelers videókat nfl.com-on, hát elég szar minőségűek mit ne mondjak, elég szégyenletes. A videó végén a mondatok fele le van csapva, meg ugye 3 alapból nincs fent... Reméltem, hogy majd felrakják Steelers.com-ra, mert a beharangozó is ott volt fent, de nem akarják. Ez így gáz.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyébként hozzáteszem, hogy nem a fanok választották be Pounceyt, mivel ott a harmadik helyen volt, szóval vagy a játékosoknak, vagy az edzőknek (esetleg mindkettőnek) magasabban kellett rangsorolnia őt, mint Macket, Saturdayt, etc., etc.

Egyébként a legnagyobb vicc az Brandon Meriweather. Na ő az, akinek talán egy jó megmozdulása nem volt a szezonban, és ha jól emlékszem szezon elején még benchelték is.
Vagy a Giantsből O'Hara aki asszem 6 meccsen játszott, és pro bowler 😀tenorx
Na azt a buta f.szt ne is mondd... B.szd meg, Merriweather!? Arra WTF-LOL!? egyszerre sem elég. És ez a rettenetesen ostoba játékos másodszor megy PB-ra, miközben qrva szar, de legalábbis nem jó. 😊 De hogy majd ez az ember váltja Troyt vagy Reedet a PBon az elég kontrasztos. 😀 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyébként hozzáteszem, hogy nem a fanok választották be Pounceyt, mivel ott a harmadik helyen volt, szóval vagy a játékosoknak, vagy az edzőknek (esetleg mindkettőnek) magasabban kellett rangsorolnia őt, mint Macket, Saturdayt, etc., etc.

Egyébként a legnagyobb vicc az Brandon Meriweather. Na ő az, akinek talán egy jó megmozdulása nem volt a szezonban, és ha jól emlékszem szezon elején még benchelték is.
Vagy a Giantsből O'Hara aki asszem 6 meccsen játszott, és pro bowler 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
én nem értem mi ez a nagy Móricka utálat, van vezére az O-falnak, a sérülések ellenére is jobb a fal mint tavaly, és Steeler a PB-n mindig öröm. És a kölök még kezdő. Csak aztán ne legyen dobva egy hátas ha behúzzuk a párját.
Flo - köbö minden meccsünkön bevágják, hogy mennyire suta - vagy Ben-nek vagy Mandy-nek útba van.sutianap
A PB megtiszteltetés (kéne hogy legyen). Na most ha egy Pouncey játszhat, miközben mások lemaradnak róla, akik sokkal-sokkal jobban megérdemelték volna, így elveszik a megtiszteltetés rangja. Ez inkább szomorú a szememben, mint örömteli, még akkor is ha ezúttal egy Steeler a kedvezményezettje. De ez számomra nem öröm, az menjen, aki rászolgált. Pouncey valóban rookie-ként vezér lett az OL-ben, ez örömteli - a jövőre nézve. De ettől nem PBer szint.

Flozell? Kb az 1-2. meccsről láthatsz ilyet. Elképesztően jól játszik. Mondom ezt úgy, hogy elleneztem egyáltalán a leigazolását is, mert már nem hittem benne. De messze a falunk legjobbja. Kimagaslóan.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
én nem értem mi ez a nagy Móricka utálat, van vezére az O-falnak, a sérülések ellenére is jobb a fal mint tavaly, és Steeler a PB-n mindig öröm. És a kölök még kezdő. Csak aztán ne legyen dobva egy hátas ha behúzzuk a párját.
Flo - köbö minden meccsünkön bevágják, hogy mennyire suta - vagy Ben-nek vagy Mandy-nek útba van.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mennyi BAZ megyei 😊
tenorx
off:

Helló BAZ megye, Barcika is jó hely.
Helló BAZ megye , Sátoraljaújhely.
Helló BAZ megye, áruld el a titkod.
Helló BAZ megye, mondd meg hogy csinálod!

on

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Ugye mondtam, hogy hülye vagyok :rolleyes:
Mindegy a többi leírtat akkor is tartom.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tudom, hogy egy ökör vagyok, de ez a közönség a rajongók szeretete alapján készült lista.polamalu
Ez így nem igaz. 1/3-részt rajongók, viszont a maradék 2/3 az a játékosok és az edzők szavazata alapján kerül be.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
http://steelers.hu/az-ev-eddigi-talan-legfontosabb-talalkozoja/
Egy rövid Prewiev cikk!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Tudom, hogy egy ökör vagyok, de ez a közönség a rajongók szeretete alapján készült lista. Talán kombinálni illene a mutatók alapján elkészült NFL rangsorral. A kettő súlyozásából kellene kialakítani a mezőnyt. Mert hát ugyebár így előfordulhat, hogy olyan jut oda aki esetleg a szakértők szerint nem érdemli meg (nem biztos, hogy párév múlva nem fogja) vagy olyan aki aztán tényleg mindent megtett lemarad. Persze tudjuk, hogy ez csak a jelölt lista. Ezek a játékosok nagy részben nem fognak pályára lépni (idén is Hawaii?) a gálameccsen. Sokan, reméljük mi is az SB miatt. Sokan a sérülések miatt.
Soldi Lebou méltatása: kalapemelés Coach Dad előtt! Bár azért kellettek ilyen korszakos játékosok is. Valóban olyan védelem mint a 70-es években volt nem lesz még egy. Azért ez az egység tényleg méltán érdemli ki az utódok után a SC II. címet. Bár még két gyűrű hiányzik hozzá 😉
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Korrekt.
NTben viszont azért nem értek veled egyet, mert Hamtponnak jó szezonja van, de van akinek jobb egyszerűen. Nálam a legnagyobb gáz Kyle Williams kimaradása, aki tényleg minden egyes meccsen szenzációsan játszott a Billsben, őt raknám be Seymour helyett. Esetleg Wilfork helyett férhetett volna be Hampton, de ő se egy rossz NT, szóval ezen ezért nem vagyok felháborodva.

Timmons lassulását én úgy 9-10. hét körül vettem észre, de nem azért, mert rosszabb, hanem mert egyszerűen Farrior lett állat hirtelen. Ha megnézed a két ILBnk game logját, akkor ott a váltás a 9-10. hét környékén, amikor Farrior általában jobban teljesített Timmonsnál, pl. onnantól kezdte el a sackeket gyártani. Egyébként én is egy Mayo-Timmons párost láttam volna szívesen, főleg, ahogy már írtam Ray Lewisnak mégcsak jó szezonja sincs.
http://www.nfl.com/players/jamesfarrior/gamelogs?id=FAR709765
http://www.nfl.com/players/lawrencetimmons/gamelogs?id=TIM589720
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sztem az AFC is legalább annyira ultragáz. Pouncey ebben az egyik legnagyobb LOL. Én nem örülök neki, hogy megy idén PB-ra, mert nem érdemli meg, pl az általad említett 2 úriember, de nálam Birk is előrébb van, azaz van nála legalább 4 jobb C csak az AFC-ben, akkor nem tudok annak örülni, hogy megy, mert nem szolgált rá és sajnálom a többit, hogy miatta igazságtalanul lemarad a PB-ról. Ugyanúgy sajnálom őket, mint pl Timmons-t. OT-kérdés nehéz, ott azért nem is említettem nevet, csak úgy általánosságban írtam, hogy Flozell megérdemelné. Mendyvel ugyanez a szitu. Szép-szép, de a 3 RB egyikét sem szívesen dobnám ki, így ezek elfogadhatóak, hogy nem kerültek be. BB nálam tuti PBer lenne. PM a 17 INT-jével mi az anyját keres a keretben!? Akkor már inkább Cassel... Amúgy meg Rivers keze is remegett, amikor meccset kellett volna nyerni. Nálam épp ezért megkérdőjelezhetetlen BB helye. Ha GW-drive kell, csak őt választanám, ez a gyerek a győzelemre született. Wallace helye sem lehetett volna kérdés. Bár a felhozatal erős volt, de azt az irdatlan mennyiségű big playt figyelmen kívül hagyni, több mint vicces.

Hampton qrva jól nyomta idén. Azért neki komoly érdemei vannak abban, hogy a 2 kezdő DE nélkül ilyen a futás elleni védelmünk. Bezzeg ahonnan bekerültek... Igazi LOL, hogy Óriásbébinek nem jutott hely a PB-keretben. Keisellel egyetértek, de ő kihagyott 6 meccset, így ez esélytelen volt.

LB-corp? Most komolyan a Ravensből ott van 3 ember a front-7-ből!? WTF? A Steelers front-7 messze kiemelkedően a liga legjobbja. Érthetetlen. Hampton, Timmons és Harrison helye kb megkérdőjelezhetetlen kéne hogy legyen, de Woodleyt már csak azért nem írom, mert Harrison és Wake mellett harmadikként a KC-ből Halit elfogadtam volna. A Madárkáktól tőlem csak Ngata lett volna Pro Bowler, no meg Reed. Timmons lassulásához még annyit, hogy gyengébb ellenfelekkel játszunk, kevesebbet van náluk a labda, ez kevesebb szerelést is eredményez. Amúgy teljesen jól játszik. A legjobb, legkomplettebb 3-4-es ILB jelenleg a ligában.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Troy és Harrison maximálisan megérdemli. Sőt, még azzal is egyet értek, amit Torry Holt mondott, az AFC linebacker sornak meg kellene egyeznie a Steelers LB sorral. Woodley is zseniálisan játszik idén, bár mivel többet van coverageben kevesebb a sack, és kisebb a hype, mindenesetre idén is zseniális.

Timmons megérdemelte volna, de sajnos a statjai elkezdtek gyengülni a szezon 3/4énél, Ray Lewis meg agyon van hypeolva annak ellenére, hogy sorozatosan szar meccsei vannak idén, már nagyon nem az igazi.

BBt én nem biztos, hogy beraknám QBnak, nagyon esetleg PM helyett, de Rivers helyett biztos nem, zseniálisan játszik idén, mégha egy köcsög is.

Flozell... Hát nem tudom, te melyik tacklet hagytad volna ki? Joe Thomas, Jake Long meg D'Brickshaw is maximálisan megérdemli, talán valami #1 alternatenek esetleg.

Pounceyt meg hagyjad már, jó lesz neki önbizalomnövelőnek, nem volt annyira szar, hogy ennyire felháborodj, Mack és Saturday férhetett volna be elé.

Egyébként akit én beraktam volna még a defenseből, bár totál 0 esélye volt, az Keisel. Már Smith is lassan megkapja a hírnevet, amit érdemel, most már csak Keiselt kéne elismerni. Meg lehet nézni a defenset akkor, amikor Keisel + Hood van fent, illetve amikor Hood + Eason, nagyon fontos ő is a Dnek. De hát ugye úgyis a 4-3as DEk kerülnek be, bár Babin akkor is nagy wtf. Hamptonnak szerintem nincs akkora szezonja azért, hogy Pro Bowler legyen, ott Kyle Williams érdemelte volna meg nagyon a bekerülést, zseniális éve van.

Aki nagy gáz, hogy nincs bent: Wallace. Ha valaki, akkor ő megérdemelte volna a Pro Bowlt, zseniális idén... Na nem baj, majd jövőre.

Mendenhall azért még említést érdemel, mert nagyon jó szezonja van, de nem tudnék nyugodt szívvel kirakni senkit a RBk közül, hogy legyen helye.

Meg amúgy is, irány Dallas, ahogy Woodley írta facebookon 😀

Egyébként az AFCs korrektebb, mint az NFCs, abban sokkal nagyobb faszságok vannak.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Pro Bowlra 3 Steeler mehet: Troy, Harrison és Pouncey. Sajnos szokásosan undorító lett a keret, csak a nevek számítanak.

Pouncey!? WTF??? Röhej. Ellenben Flozell szvsz megérdemelte volna.

Ja és PM vagy a KÖCSÖG helyett simán BigBennek kellett volna mennie. Dehát ugye őket nem lehet kihagyni... Mike Wallace sehol... Minden idők egyik legjobb futás elleni védelméből SENKI... Hampton? Timmons?

Azaz a szokásos hypoltak kerültek be. Nem a teljesítmény számított. Mindegy, mi remélem Dallasban leszünk. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egy kis LeBeau méltatás tőlem 😊:

LeBeau 2004-ben érkezett vissza hozzánk, Steelers Defense 2004:
Aaron Smith, Hampton, von Oelhoffen - Joey Porter, Foote, Warrior, Haggans - Ike, Polamalu, Hope, Townsend - ebből 6-an most is nálunk, 5-en kezdők, 3-an máshol kezdők, 1 visszavonult, 1 csere.

Steelers Defense 2010:
Aaron Smith, Hampton, Keisel - Harrison, Timmons, Warrior, Woodley - Ike, Polamalu, Clark, B-Mac - A 6 új kezdőből 3-an már 2004-ben is a csapat tagjai voltak, a 3 abszolút új közül 1 FA és 1-1 első és második körös pick 2006-ból.

Jól látható, Coach Dad az elmúlt 7 évben nemcsak névleg, hanem játékosállományát tekintve is ugyanazt az egységet irányítja. Szinte példátlan, hogy egy egységet így egyben tudjon tartani egy csapat. De a 2000-es évek Steelersének motorja a Defense, az a Defense, amelyet Dick LeBeau irányít - addig, ameddig csak akarja.

2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010
pass yard 177,2 (4.) 198 (16.) 212,1 (20.) 176,5 (3.) 156,9 (1.) 215,4 (16.) 216,2 (14.)
yd/attempt 6,3 (2.) 6,3 (4.) 6,8 (16.) 5,7 (1.) 5,4 (1.) 6,9 (15.) 6,4 (2.)
rush yard 81,2 (1.) 86 (3.) 88,2 (3.) 89,9 (3.) 80,2 (2.) 89,9 (3.) 64,1 (1.)
yd/carry 3,6 (2.) 3,4 (1.) 3,5 (3.) 4 (13.) 3,3 (1.) 3,9 (5.) 3,0 (1.)
total yard 258,4 (1.) 284 (4.) 300,3 (9.) 266,4 (1.) 237,2 (1.) 305,3 (5.) 280,3 (2.)
yd/play 4,7 (3.) 4,6 (4.) 4,9 (9.) 4,6 (3.) 3,9 (1.) 5,1 (10.) 4,6 (1.)
sack 41 (7.) 47 (3.) 39 (11.) 36 (13.) 51 (2.) 47 (2.) 44 (1.)
3rd down 33% (6.) 40% (20.) 39% (19.) 40% (20.) 31% (1.) 42% (28.) 33% (2.)
turnover 32 30 29 25 29 22 32
pont/game 15,7 (1.) 16,1 (3.) 19,7 (11.) 16,8 (2.) 13,9 (1.) 20,2 (12.) 14,9 (1.)

Ez egy korszakos védelem, ha 2020-at írnánk legendaként élne. Nem mondom, hogy utoléri a Steel Curtaint, mert azt nem lehet utolérni, de méltán vívta ki magának azt a rangot, hogy ezt az egységet is Steel Curtainnek nevezzék. Döbbenetes számok sorjáznak egymás után

Pár érdekesség a 7 évről:
- scoring defense 3-szor 1., 5-ször dobogón, de sose volt rosszabb, mint 20,2 bekapott pont.
- sokan azt hiszik, a passz elleni védekezés évek óta neuralgikus pont: kétszer a liga legjobbja, kétszer 2., egyszer 4. legjobb a ligában. (a yd/attempt a sokat mondó stat, nem a yd/meccs) Sose volt 7-esnél rosszabb átlag
- de pass/meccsben is háromszor volt TOP5-ös egység, egyszer ebben is a legjobb. De sose volt 216-nál rosszabb
- futás ellen (yd/carry) háromszor legjobb, egyszer 2., egyszer 3., egyszer 5. Soha nem volt 4-es átlag felett
- de yardban MINDEN ÉVBEN TOP3... Soha nem érte el a 90 yardot! WTF? Soha senkinek nem volt ilyen korszakosan jobb futás elleni védelme.
- total yd? MINDEN ÉVBEN TOP10, hatszor TOP5, háromszor a legjobb. Valaki megkérdőjelezi a D korszakos mivoltát?
- sokan azt hiszik, hogy a Steelers mindene a sack. Nem. A NYOMÁS!!! Sackekben "csak" négyszer volt dobogón és csak idén vezeti a ligát.
- A 2008-as esztendőt pedig külön kiemelném, MINDEN főbb mutatóban TOP2, de inkább a legjobb! Minden idők egyik legjobb védelme. 3,9-es yd/play a XXI. század futballjában!? WTF!

Nem tudok mást mondani, mint Ron Jaworski:
"Dick LeBeau is arguably the best ever to coach defense. … He has done it on such a consistent basis over a long period of time".


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!