NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Minden idők 2. legjobb rush Defense-nek rekordjairól (azt azért sajnálom, hogy 4 yarddal átcsúsztunk az 1000-es határon), a jövő évi ellenfelekről, egyéb érdekes statisztikákról és rekordokról: http://www.post-gazette.com/pg/11003/1115193-66.stm

20. divíziógyőzelem, amely a legtöbb az 1970-es NFL-AFL egyesülés óta. :cool:Soldados
Nekem úgy rémlik, hogy a közvetítésben az volt, hogy volt másik 4 jobb is, de lehet, hogy ez a stat akkor a SB korszakra vonatkozik?!

Mindenesetre a legjobb volt a Steelers D sackekben, kapott pontokban, futás elleni védekezésben, 20+ futás mutató, 40+ futás mutató (mondjuk ilyet 5 másik csapat is elér idén), rush TD (holtverseny a Ravensszel 5)

Passzolt TD-ben 3., INT 5. (21, holtverseny a Medvékkel)kishaszi
A másik két legjobb az a 12 meccses alapszakasz időkben volt. Azért azt összehasonlítani a 16-al nem túl etikus 😀
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Minden idők 2. legjobb rush Defense-nek rekordjairól (azt azért sajnálom, hogy 4 yarddal átcsúsztunk az 1000-es határon), a jövő évi ellenfelekről, egyéb érdekes statisztikákról és rekordokról: http://www.post-gazette.com/pg/11003/1115193-66.stm

20. divíziógyőzelem, amely a legtöbb az 1970-es NFL-AFL egyesülés óta. :cool:Soldados
Nekem úgy rémlik, hogy a közvetítésben az volt, hogy volt másik 4 jobb is, de lehet, hogy ez a stat akkor a SB korszakra vonatkozik?!

Mindenesetre a legjobb volt a Steelers D sackekben, kapott pontokban, futás elleni védekezésben, 20+ futás mutató, 40+ futás mutató (mondjuk ilyet 5 másik csapat is elér idén), rush TD (holtverseny a Ravensszel 5)

Passzolt TD-ben 3., INT 5. (21, holtverseny a Medvékkel)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Minden idők 2. legjobb rush Defense-nek rekordjairól (azt azért sajnálom, hogy 4 yarddal átcsúsztunk az 1000-es határon), a jövő évi ellenfelekről, egyéb érdekes statisztikákról és rekordokról: http://www.post-gazette.com/pg/11003/1115193-66.stm

20. divíziógyőzelem, amely a legtöbb az 1970-es NFL-AFL egyesülés óta. :cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Várj. lemaradtam valamiről. Nem tudom mit hallottál, mert már aludtam. Segítesz?polamalu
Beolvasták, hogy a steelers.hu szerkesztősége Terrible Towelt + mezt adott egy Down-kóros srácnak 😊tenorx
Ja igen ez az ötlet Kuhn Laci szerkesztő barátom fejéből pattant ki mert egy sport tv-s közvetítésnél hallotta, hogy egy bentlakásos intézményben minden hétvégén összeülnek a gyerekek és közösen nézik a meccset. Bemondták Ricsiék, hogy egyikük Steelers rajongó. Úgy gondoltuk, hogy ezzel megszépítjük a karácsonyát.
Az érdem az ötlet szülőjéé, a kivitelezés Urbanczyk Andrásé az oldal tulajdonosáé és főszerkesztőjéé.
Én is támogattam a dolgot, de ebben a távolság miatt nem tudtam tevékenyen részt venni.polamalu
Baromi nagy respekt mindannyiótoknak!!!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Most hallom a sporttvben, respect polamalu 😊 (Meg minden más steelers.hu szerkesztőnek, akiről nem tudok)tenorx
Várj. lemaradtam valamiről. Nem tudom mit hallottál, mert már aludtam. Segítesz?polamalu
Beolvasták, hogy a steelers.hu szerkesztősége Terrible Towelt + mezt adott egy Down-kóros srácnak 😊tenorx
Ja igen ez az ötlet Kuhn Laci szerkesztő barátom fejéből pattant ki mert egy sport tv-s közvetítésnél hallotta, hogy egy bentlakásos intézményben minden hétvégén összeülnek a gyerekek és közösen nézik a meccset. Bemondták Ricsiék, hogy egyikük Steelers rajongó. Úgy gondoltuk, hogy ezzel megszépítjük a karácsonyát.
Az érdem az ötlet szülőjéé, a kivitelezés Urbanczyk Andrásé az oldal tulajdonosáé és főszerkesztőjéé.
Én is támogattam a dolgot, de ebben a távolság miatt nem tudtam tevékenyen részt venni.
több mint 13 éve
gdovin43 16 — Steelers fan
Grat a csapatnak.
Valaki nem egy oldalt linkelni, ahol megtudom nézni az utóbbi évek díjjazottjait? (pl.😮POY, DOY, MVP, RPOY). Keressgéltem, de a google most nem volt a barátom :ogdovin43
Wikin keresd, minden fent van.tenorx
Köszi a segítséget 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyébként Mendenhall 2. lett futott TDk tekintetében, 13 TD azért nem gyenge teljesítmény. Viszont a 3.9es átlag az elég kevés, mondjuk ebben vastagon benne van a szégyenletes OL.

Wallace megfelkúszott 5. helyre elkapott yardokban 1257 yarddal. TDk tekintetében 4. 11 TDvel, szintén nagyon szép. Első helyen végzett azonban 40+ yardos elkapások tekintetében, 10el 😊 Ezzel megelőzte Desean Jacksont és Brandon Lloydot is, ami nem semmi. Volt azonban 3 fumbleja, ami a legtöbb a top WRek körében, e tekintetben még javulhat. Avg.ben második Desean Jackson(22.5) 21.0val.

Ben 5. lett QB ratingben, ami kurva jó, ha tudjuk, hogy milyen fala van. Mivel sok meccsről hiányzott, így nála a yards/game pontosabb képet ad, amiben 6. lett 266.7el, az első Rivers 294.4el.

Troy 2. lett intekben 7el, Reednek sikerült megelőznie az utolsó meccsen.

Harrison 2. lett fumblek tekintetében, csak Umenyora előzte meg, mondjuk ő rendesen, hiszen neki 10 volt, míg Harrisonnak 6.
Timmons 8. lett tacklek tekintetében.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Most hallom a sporttvben, respect polamalu 😊 (Meg minden más steelers.hu szerkesztőnek, akiről nem tudok)tenorx
Várj. lemaradtam valamiről. Nem tudom mit hallottál, mert már aludtam. Segítesz?polamalu
Beolvasták, hogy a steelers.hu szerkesztősége Terrible Towelt + mezt adott egy Down-kóros srácnak 😊
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Most hallom a sporttvben, respect polamalu 😊 (Meg minden más steelers.hu szerkesztőnek, akiről nem tudok)tenorx
Várj. lemaradtam valamiről. Nem tudom mit hallottál, mert már aludtam. Segítesz?
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Grat a csoportgyőzelemhez! 😊

(Bevallom szezon előtt reméltem, hogy a 12-4 elég lesz a csoportgyőzelemhez, de nem így lett, no sebaj. 😛 😂 )
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Pedig ha a Colts továbbjut, akkor mindenképp ők jönnek hozzánk.
1. Pats
2. Steelers
3. Colts (ha nyernek)
4. Chiefs
5. Ravens
6. Jets
a sorrend, tehát Colts-Jets és Chiefs-Ravens lesz.
Innentől egyszerű a képlet, ha a Colts-Jetst a Colts nyeri akkor mindenképp ők jönnek hozzánk, ha meg a Jets nyeri akkor mindenképp a Chiefs-Ravens meccs győztese.

Én egy Steelers-Ravens meccset szeretnék látni.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bevallom, én nem néztem, biztos voltam a sikerben, mert érződött ez most nagyon fontos meccs nekünk, a Browns pedig most kiengedett az idény végére(, de szép jövő állhat előttük, én adnék ég egy évet Mangininek). Az egyetlen érdemi kérdésem: volt sérülés?

A Cincy fanok köszi a gratulációt, tőlük különösen jól esik.

Szvsz megérdemeltük. BB 4 meccs out, a komplett D-line volt sérült, az idény fele óta botrány szar az LT, amely az egyik legfontosabb poszt, szal nagyon hányattatott idény volt, de utolsó vérig küzdöttünk, amikor kellett, akkor mindig odatettük magunkat és behúztuk, amit be kellett húzni. Nincs új a nap alatt: az AFC Northot a legjobb D nyeri. Meggyőződésem, hogy a legjobb csapat nyerte az AFC Northot, és ha még őszintébb akarok lenni, egyáltalán nem félek a Ravenstől, nincs meg bennük a gyilkos ösztön egyik oldalon se. O-ban egyáltalán nincs, a D pedig Ray és Ed és más semmi kis túlzással. A Ravens nekünk egy rendkívül kedvező matchup. A Jets fogható, a Chiefs több mint verhető, egyedül a Coltstól fosnék, ott vannak nagyon gáz matchupok számunkra.

Én tehát annyit kérek, hogy ne Colts jöjjön a div Roundban. Az esetleges AFC Champ Game-re viszont a totál kedvezőtlen Patset akarom, ez a D megérdemel még egy esélyt ellenük. (Az álom kategória, hogy a kor másik nagy csapatán, azaz a Coltson és a Patsen keresztül vezessen az út az SB-be, de ennek csak utólag, siker esetén örülnék, inkább ne a Colts legyen a következő ellenfél.)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Grat a csapatnak.
Valaki nem egy oldalt linkelni, ahol megtudom nézni az utóbbi évek díjjazottjait? (pl.😮POY, DOY, MVP, RPOY). Keressgéltem, de a google most nem volt a barátom :ogdovin43
Wikin keresd, minden fent van.
több mint 13 éve
gdovin43 16 — Steelers fan
Grat a csapatnak.
Valaki nem egy oldalt linkelni, ahol megtudom nézni az utóbbi évek díjjazottjait? (pl.😮POY, DOY, MVP, RPOY). Keressgéltem, de a google most nem volt a barátom :o

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Most hallom a sporttvben, respect polamalu 😊 (Meg minden más steelers.hu szerkesztőnek, akiről nem tudok)
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Grt az eddigiekhez. Jövőre újra mi jövünk 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 008 — Believelander
grat. ! ez sajnos komoly zúzás volt.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
kellett a pihenés.
hamar eldöntöttük a mait.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A Steelers is azt akarja, hogy jövőhéten tudjak BSZt tanulni 😊
Gratula a csapatnak, már csak 3 győzelmet kell behúzni 😊
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
AFC champs,
2nd seed -> by week pihi.

Nagyon fontos volt, remélem Aaron felépül plusz a törpiek is, Punci sérülése ha minden igaz nem komoly...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Óriási gratuláció az egész csapatnak!
Punciról mi hír?





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Gratulálok a csoportgyőzelemhez!

férfimunka volt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
1st round bye :cool:
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Polamalu beöltözik ez már tuti
Safety Troy Polamalu is active Sunday for the Steelers’ showdown with the Browns.
NFL.com
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Mert csak a Puffin lekvár ad erőt és mindent lebíró akaratot!