NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Utólag is Boldog Új Évet mindenkinek! 😊
Előre a Puffinért őőő csoportgyőzelemért 😀
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Hát ha valakire akkor a Bengals-ra nem bíznám magunkat 😀 Csak a győzelem!!!!!!!!!

több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Indítsuk ma este az évet csoport elsőséggel! És ne valami mázlival, hogy a cicák segítsenek hozzá, hanem a Ravens győzelme ellenére!





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Qrva jó cikk a CBA-ról. Interjú DeMaurice Smith-szel, aki az NFLPA elnöke. Szinte mindenben a Steelers-playákkal egyetértésben van és bizony qrvára a 18 meccses alapszakasz ellen van. De mondom érdemes elolvasni, mert egészségügyi biztosításról, büntikről, és még megannyi CBA-val kapcsolatos problémáról szó van.Soldados
Jó-jó, de hol? 😛Szokol
Upsz. 😊

Itt: http://www.post-gazette.com/pg/11002/1114981-66.stm


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
Qrva jó cikk a CBA-ról. Interjú DeMaurice Smith-szel, aki az NFLPA elnöke. Szinte mindenben a Steelers-playákkal egyetértésben van és bizony qrvára a 18 meccses alapszakasz ellen van. De mondom érdemes elolvasni, mert egészségügyi biztosításról, büntikről, és még megannyi CBA-val kapcsolatos problémáról szó van.Soldados
Jó-jó, de hol? 😛
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
http://steelers.hu/gameday-steelers-browns/
A mai game day!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Qrva jó cikk a CBA-ról. Interjú DeMaurice Smith-szel, aki az NFLPA elnöke. Szinte mindenben a Steelers-playákkal egyetértésben van és bizony qrvára a 18 meccses alapszakasz ellen van. De mondom érdemes elolvasni, mert egészségügyi biztosításról, büntikről, és még megannyi CBA-val kapcsolatos problémáról szó van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
o_O
Nem gondoltam volna, de Brett Keisel a #1 alternate DEnek. Ha Babin, Freeney vagy Mathis nem megy el, akkor ő is Pro Bowler 😊tenorx
Lehetne, ha nem éppen Dallasban készülne a nagydöntőre 😛Szokol
Miért melyik másik sportban rendeznék még döntőt? 😛
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
o_O
Nem gondoltam volna, de Brett Keisel a #1 alternate DEnek. Ha Babin, Freeney vagy Mathis nem megy el, akkor ő is Pro Bowler 😊tenorx
Lehetne, ha nem éppen Dallasban készülne a nagydöntőre 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
o_O
Nem gondoltam volna, de Brett Keisel a #1 alternate DEnek. Ha Babin, Freeney vagy Mathis nem megy el, akkor ő is Pro Bowler 😊
több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Boldog Űjévet szerencsét, egészséget, jólétet kívánok minden érző lénynek !!!

Hajrá Pittsburgh Steelers !!!

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Boldog Új évet ,és Steelers sikereket 😊
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Eredményes és boldog új évet kívánok!
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
Boldog és sikerekben gazdag új évet mindenkinek. Kívánok egy SB gyűrűt és nagyon rövid offseasont.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
BUÉK !

Köszöntök Minden Steelers rajongót !
több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Minden Steelers hívőnek boldog új évet, és a hetediket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
http://steelerstoday.com/?p=7929&utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+SteelersToday+%28Steelers+Today%29

LOL-

Mondjuk pont a tavalyi év a cáfolat erre, óriás hidegzuhany, de ettől még jópofa😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
off:

a Penguins-Capitals Winter Classic úgy néz ki, hogy vasárnap hajnal kettőkor kezdődik az eső miatt, és nem ma este 7-kor, sajnos.

on

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Létezik olyan oldal, ahol tüzetesen utána lehet nézni a Steelersnek? Jó lenne több mindent megtudni a klubról, ki tudja még kedvenc csapat is lehet 😊 . Persze én magyar nyelvűre gondolnék elsősorban, és persze nem a Steelers.hu ra, nekem olyan hiányos az oldal.Béczkó
Miben vagyunk hiányosak? Mire lennél kíváncsi? Ez az első szezonunk és a holtszezonban szeretnénk fejlődni ill. több történelmi és portré tartalmat feltölteni, de hát a szezon közben erre szerencsére a jó játék miatt nem sok idő volt. 😀
Boldogabb új évet mindenkinek!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Létezik olyan oldal, ahol tüzetesen utána lehet nézni a Steelersnek? Jó lenne több mindent megtudni a klubról, ki tudja még kedvenc csapat is lehet 😊 . Persze én magyar nyelvűre gondolnék elsősorban, és persze nem a Steelers.hu ra, nekem olyan hiányos az oldal.Béczkó
Keresgélj az archívumban, írtam pár cikket a Steelers halhatatlanjairól (Blount, Noll, asszem Lambert és JJ tollából Webster), és ezen írásokból azért sok mindent megtudhatsz a klubról, a hagyományairól, tradícióiról.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Steelers sikerekben gazdag új évet kívánok srácok!
több mint 13 éve
Béczkó 1 264
Létezik olyan oldal, ahol tüzetesen utána lehet nézni a Steelersnek? Jó lenne több mindent megtudni a klubról, ki tudja még kedvenc csapat is lehet 😊 . Persze én magyar nyelvűre gondolnék elsősorban, és persze nem a Steelers.hu ra, nekem olyan hiányos az oldal.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
“Football is such a perfect team sport. It’s hard to make anybody, especially on our team the way we play defense, a most valuable player,” said Polamalu. “If I was ever a coach, I would never have an award like this because it’s such a team sport. There are so many parts that go into making plays on the football field. I think people just vote because they have to vote.”

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Boldog Új évet kívánok minden nfl fannak,a steelers szurkolókna ehez még egy sb győzelmet is . 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Moore out, Troy és Worilds Q. Plusz természetesen Smith sem játszik.

Szal Dwyer fanok készüljetek! 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!