NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 785 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Minden Steelers Nation tagnak nagyon Boldog Új Esztendőt Kívánok!!! Ja és még azt kívánom magunknak, hogy áprilisban 32.ként húzzunk a drafton 😀

" class="embed">
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Minden seelers drukkernek BUÉK! aki nem részeg már most az nem is szereti a D-t 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Troy, Aaron mellett Moore nem edzett tegnap, mindenki más már igen. Ha Moore nem tudja vállalni a játékot, akkor Dwyer először beöltözhet tétmeccsen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ma néztem a Washington- Nebraska NCAA meccset. Ami feltűnt, bár lehet, hogy ez minden irányítónál így van az egyetemen, mert hát mint kifejtettem nem ismerem a ligát, az a Washington irányítójának mozgékonysága. 84 yardot futott és 1 TD-t. 6,2 átlag. Ugyanúgy kamikaze mint a Mi Benünk. Volt is agyrázkódás egy H2H után a meccsen, de visszaállt. Fut mint Vick és fejjel előre mint Ben. Remélem fogom látni NFL csapatban is, esetleg egyszer Big utódjaként, ha fel tud nőni arra a szintre. Érzem benne ugyanazt a vezéregyéniséget mint a nagyfiúban.
Láttam játszani Amukamarát akit valamelyik nap itt feldobtam, hát ha ennyit tud akkor nem oldaná meg a CB gondunkat.polamalu
Egy meccsből nem rdemes messzemenő következtetéseket levonni. Ugye nem kell mondanom, hogy Troynak is volt azért rossz meccse. 😉

Más: Brett Keisel was voted a first-alternate for the Pro Bowl, which means if any of the three AFC defensive ends cannot play, he would be the first player to be offered the vacant spot.

Ez meglepett, de jó, hogy őt is elismerik.

Szintén alternate-k, de nem első helyen: Mike Wallace, Casey Hampton, Ryan Clark, LaMarr Woodley, Heath Miller and Ben Roethlisberger.

Ez viszont röhejes...

Troy amúgy nemcsak a csapat MVP-je lett tegnap, hanem Walter Payton-díjra is őt jelölték. (Erre a díjra minden csapat egy embert jelölhet, így összesen 32 jelölt van, az SB-re 3-ra csökkentik, majd a meccs előtt jelentik be és adják át)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Ma néztem a Washington- Nebraska NCAA meccset. Ami feltűnt, bár lehet, hogy ez minden irányítónál így van az egyetemen, mert hát mint kifejtettem nem ismerem a ligát, az a Washington irányítójának mozgékonysága. 84 yardot futott és 1 TD-t. 6,2 átlag. Ugyanúgy kamikaze mint a Mi Benünk. Volt is agyrázkódás egy H2H után a meccsen, de visszaállt. Fut mint Vick és fejjel előre mint Ben. Remélem fogom látni NFL csapatban is, esetleg egyszer Big utódjaként, ha fel tud nőni arra a szintre. Érzem benne ugyanazt a vezéregyéniséget mint a nagyfiúban.
Láttam játszani Amukamarát akit valamelyik nap itt feldobtam, hát ha ennyit tud akkor nem oldaná meg a CB gondunkat.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Boldog, Gyűrűvel ragyogó Új Évet Kívánok a HSN minden tagjának.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Én is boldog, a Steelers SB-győzelmét hozó új évet kívánok Mindenkinek! 😉
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Boldog Új Évet srácok!!

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Harrison h2h hitjét 75k-ról 50k-ra csökkentették.

Ettől még pusztulj meg Goodell és takarodj!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
http://insidepittsburghsports.com/story/troy-polamalu-to-be-named-steelers-team-mvp-this-afternoon/33332/Tibi76
Pouncey pedig az év újonca lett a csapatban, ezért övé a Joe Greene Award, míg Big Ben kapta a The Chief Awardot.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
http://insidepittsburghsports.com/story/troy-polamalu-to-be-named-steelers-team-mvp-this-afternoon/33332/Tibi76
Megérdemli 😊
Egyébként kikészít, hogy minden nyamvadt cikkhez minden oldalon insider kell...
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
http://insidepittsburghsports.com/story/troy-polamalu-to-be-named-steelers-team-mvp-this-afternoon/33332/

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Köszi a segítséget. Megpróbálom magam beleásni, mert eddig ezt csak nagyon felületesen figyeltem. Azonban az az érzésem, hogy a játékosokat igazán fel tudjam mérni ahhoz nézni kellene pár meccset is. Ez idő hiányában sajna nem megy. Azért köszönöm a segítséged és Soldi válaszát is.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én azért kérdeztem neveket, mert k..ra nem figyelem az egyetemi bajnokságokat. Időhiány. Olvastam itt ott neveket és gondoltam, T, Ti, mint nálam témát jobban ismerők leírjátok majd, hogy az első azért nem jó, mert a nagynénje Moszkvában volt parkett táncos, és egyébként földig ér neki és folyton rálép, meg ilyesmi. Igen tudom, hogy nem szeretsz nevekkel dobálózni csak posztokkal, de itt a posztok nem viszont a nevek kérdőjellel szerepeltek. Amennyiben ma kezdődne a draft kimaradt a mondat elejéről. 😉polamalu
Ha érdekel a draft akkor ajánlom a draftcountdown.com-ot, itt tudsz olvasgatni prospect rangsorokat, interjúkat, stb.
Esetleg walterfootball.com, hetente frissített mockkal, de van egy stílusa, ami nem mindenkinek jön be.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát ha ma kezdődne, felőlem bármelyik jöhetne, de jelenleg Carimit leszámítva, valszeg mind hamarabb kimegy. De ugye pont ezért nem szeretek nevekkel foglalkozni, mert ez változhat. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Én azért kérdeztem neveket, mert k..ra nem figyelem az egyetemi bajnokságokat. Időhiány. Olvastam itt ott neveket és gondoltam, T, Ti, mint nálam témát jobban ismerők leírjátok majd, hogy az első azért nem jó, mert a nagynénje Moszkvában volt parkett táncos, és egyébként földig ér neki és folyton rálép, meg ilyesmi. Igen tudom, hogy nem szeretsz nevekkel dobálózni csak posztokkal, de itt a posztok nem viszont a nevek kérdőjellel szerepeltek. Amennyiben ma kezdődne a draft kimaradt a mondat elejéről. 😉
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Dehogynem tudjuk, 32.

Egyébként tényleg csak a top20-25 lock miután nyilatkoznak a juniorok, a legjobb példa erre Donovan Warren tavalyról. Michigani junior CB, mivel a draft advisory board hátsó első kör-második kört mondott neki, ezért kijött. Sérülés, elkúrta a combinet és nagyon lassú 40et futott, UDFA lett, aztán felszedte a Jets, mert a nagybátyja ott dolgozik. Oda viszont nem kell CB, így cut, és ennyi volt kb.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ahogy tenorxnak is mindig mondom, nevekkel kár dobálózni ilyenkor. Lehet vki óriásit csúszik a combine miatt, vagy ACL-szakadást szenved a hátralévő Bowl-meccsén. A combine után érdemes neveket mondani, addig inkább posztokban érdemes gondolkodni. Plusz mi se tudjuk, hogy 22., vagy 32. helyen választunk majd.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kis Puncit az Eaglesnek jósolják. Az első helyre rakják a rangsorban mint OG és hát valószínűleg az első körben ki is megy, de nem hozzánk.polamalu
A mockoknak ilyenkor még nem sok értelme van, csak szórakozás (mondjuk később is csak az). Az Eagles szerintem CBt fog húzni Asante mellé az első körben.

PP meg Prince ki fog menni valszeg a top10ben, Harris ha kijön valszeg elmegy 3-4. cornerként Janoris Jenkinsszel együtt. Ha CBket akasz nézegetni, akkor akire reális esélyünk van 28-32 környékén az Aaron Williams, Jimmy Smith vagy Brandon Burton, jelen állás szerint ők lesznek elérhetők akörül.

Carimi meg nekem a kedvenc OTm idén, nagyon jól játszik, bár sokan az NFLben csak RTnek gondolják, mivel nem elég atletikus ahhoz, hogy vakoldalt is védjen (ebben nem értek mondjuk egyet).

Egyébként sokkal tisztább lesz minden majd ha tudjuk, hogy melyik juniorok jönnek ki, és kik maradnak.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Kis Puncit az Eaglesnek jósolják. Az első helyre rakják a rangsorban mint OG és hát valószínűleg az első körben ki is megy, de nem hozzánk.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Soldi ezekhez a nevekhez mit szólnál? Bár sajna hamarabb el fognak kelni mint ahogy húzhatnánk őket.
CB-n😛eterson v. Amukamara esetleg Harris
OT: Carimi
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
passz. De könnyen visszanézhető. A 2 csapat topik valamelyikének elején kell hogy legyen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én úgy emlékszem Igorral volt valami fogadása, hogy több TD-je lesz asszem, mint McGaheenek és még valami hasonló. Ha jól memorizáltam a dolgot.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
Soldi! Ha jól emlékszem az év elején volt valami fogadásod Mendenhallra futott és elkapott yardok tekintetében.
Ez most hogy áll itt a Browns meccs előtt?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 16. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1887


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!