NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
azér mi már most kibaszottul többet tudunk, tudod ott van a neve mellett TWIN -és a párja a markaink közt csiszolódik, ennél tutibbra nem mehetünksutianap
Na most ha vmit totálisan leszar ez a profi világ, mint az NFL, az a testvéri szeretet, meg hogy ők együtt akarnak játszani. Továbbá az, hogy Maurkice jó, nem jelenti, hogy a testvére is az lesz. Ezek nem racionális érvek, márpedig amikor a Steelersön a sor, akkor racionális, profi döntést kell hozni.Soldados
nem a testvéri szeretetről van szó, hanem arról hogy ikrek 100% azonos genetikai anyag.
a Barberek egy drafton jöttek s ha jól tudom egész más pozikat is játszottak Virginiában.
Tehát nem a Swárcenéger-DeVito duóról beszélek, hanem kézzel fogható dolgokról, van egy O-fal emberünk akinek az adottságait napról napra jobban ismerjük - az ugye elvitathatatlan, hogy nagyon igéretes. Meg egy vele adottságait tekintve 100%-ban megegyező másolatról. Erről beszéltem, hogy ennél tutibbra nem mehetünk- profizmus ide oda.

Megin kezdesz menni témavezető irányba. Te!

Soldi kapitánynak jelentem, vezetésre nincs szükségem! 😛sutianap
Csak a 100%-os genetikai anyaghoz szeretném hozzáfűzni, hogy ez így nem helytálló asszem, mert az ikrek genetikailag nem 100%-os másolatok, ha jól tudom, de lehet, hogy tévedek.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mennyi BAZ megyei 😊

Soldi nem megsértődtem, csak kicsit elegem lett belőle, hogy attól függetlenül, hogy mit írok, neked muszáj ellentmondani neki valamivel. Ha személyes problémád van, mondtam már, írjál PMet, ilyen faszságokon nem vagyok többet hajlandó itt vitatkozni.

Draftról valóban február-március környékén érdemes beszélni, de nem tudom, hogy miért baj az, hogy beszélünk róla, amikor több, mint egy hét van hátra a meccsünkig. Ahogy valaki írta, ha nem érdekel nem kell hozzászólni. De rendben, majd akkor februárban, megvan a hely arra, ahol ilyenekről is lehet beszélni 😊
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 785 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Deeee, szóljunk még hozzá, és akkor megelőzzük a Pats topicot, mi leszünk a legnagyobbak 😀bcsarli
off: 😊....ha jól nézem te is miskolci vagy tetszik a mondandód vége 😊

" class="embed">
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
azér mi már most kibaszottul többet tudunk, tudod ott van a neve mellett TWIN -és a párja a markaink közt csiszolódik, ennél tutibbra nem mehetünksutianap
Na most ha vmit totálisan leszar ez a profi világ, mint az NFL, az a testvéri szeretet, meg hogy ők együtt akarnak játszani. Továbbá az, hogy Maurkice jó, nem jelenti, hogy a testvére is az lesz. Ezek nem racionális érvek, márpedig amikor a Steelersön a sor, akkor racionális, profi döntést kell hozni.Soldados
nem a testvéri szeretetről van szó, hanem arról hogy ikrek 100% azonos genetikai anyag.
a Barberek egy drafton jöttek s ha jól tudom egész más pozikat is játszottak Virginiában.
Tehát nem a Swárcenéger-DeVito duóról beszélek, hanem kézzel fogható dolgokról, van egy O-fal emberünk akinek az adottságait napról napra jobban ismerjük - az ugye elvitathatatlan, hogy nagyon igéretes. Meg egy vele adottságait tekintve 100%-ban megegyező másolatról. Erről beszéltem, hogy ennél tutibbra nem mehetünk- profizmus ide oda.

Megin kezdesz menni témavezető irányba. Te!

Soldi kapitánynak jelentem, vezetésre nincs szükségem! 😛sutianap
Nincs 100%-os másolat. Bár rengeteg mindenben ugyanolyanok, s KÜLSŐLEG meg aztán tényleg szinte összetévesztésig ugyanolyanok, de bizony vannak különbségek. A nagymamám pl egypetéjű ikrek egyik tagja. És belül bizony sok mindenben eltérnek, kívül pedig szinte semmiben.

Hidd el, ezért nem fogjuk leigazolni, hogy ők együtt akarnak lenni és azért sem, mert genetikailag ismerjük az egyik felét. Csak akkor fog idejönni, ha nekünk szükségünk lesz OG-ra és az adott poszton belül ő lesz a legmegfelelőbb jelöltünk, de ehhez semmi köze nem lesz, hogy ők ketten mit akarnak, ez tisztán, objektív döntés lehetNE.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Karácsonykor is veszekedtek, vúúúúzik

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Az a helyzet, hogy ez az iker duma, marhaság. Iker fiaim vannak, igaz két petéjűek, de ahogy a fotókat néztem ott is az a helyzet. Nagyon ideális esetnek kell lennie, hogy hasonlítsanak bármiben is. Az enyéim tűz és víz. Még az egy petéjűek sem tuti ugyanazok. Szerintem sima testvérekként elég kezelni őket. Ebben az esetben pedig már nem ennyire tiszta a kép, Amennyiben igaz az idei teljesítményromlás, akkor azt is meg kell vizsgálni ennek mi az oka. Egyébként iker v. testvér mindegy lehet. "Hosszú" edzői pályafutásom alatt láttam olyat, hogy két testvér egymás jelenlétében sokkal jobb teljesítményre volt képes, mint, ha valamelyik akár csak táborban volt, vagy beteg volt, de a versenyen nem volt jelen. Sok minden lehet, de ezek misztikumok. Ebben a ligában a szigorú észérvek döntenek. Várjuk meg a szezonunk végét, reméljük a gyűrűosztás utánig kell várni, és akkor beszéljünk a lehetséges választásokról. Az igaz, hogy addig lehet egy két nevet bedobni, hogy aki nem követi a dolgokat olyan mélyen tájékozódhasson, de ebben az esetben szerintem le kellene írni a posztját, mutatóit és azt, hogy milyen eséllyel pályázhatna nálunk pickre. Ezt csak a pontos tájékoztatás miatt.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Jó játékos és most látszik. Sosem vitattam ezt. 😉 De nem Pro Bowl-szintű még, amilyenek tenorx látja. De az lehet belőle, a határ valóban a csillagos ég, mert rendkívül bíztató, de JELENLEG még nem PB-szint.

Amúgy Colbert neve a lényeg. Ő a rostermenedzsment királya nálunk. 😉 Őt kell meggyőzni. De mi rendre needre húzunk (szerencsére), így Pouncey nincs a kalapban, mert nem az OG poszt élvez prioritást. 😉

Amúgy konkrét nevekről meg pláne totális ostobaság ilyenkor beszélni. Nincs CBA, lesznek hosszabbítások, FA, közbe jöhet sérülés a csapatnál és prospecteknél, a combine-on hatalmasat lehet csúszni és emelkedni. Ez ilyenkor csak egy üres szófosás, főleg egy SB-esélyes csapatnál.

Nem győzöm hangsúlyozni soha, JELEN ÁLLÁS szerint. És ez alapján Pouncey 2 no chance. Persze változhatnak a dolgok, de ahhoz irreálisan sok változás kell, pl hogy Kemo Achilles-ínszakadást szenvedjen, újraigazoljuk az összes CB-nket és Woodleyt, FA-n meg hozzunk egy OT-t, hogy meglegyen azon a sokkal fontosabb poszton a mélységünk.Soldados
azér mi már most kibaszottul többet tudunk, tudod ott van a neve mellett TWIN -és a párja a markaink közt csiszolódik, ennél tutibbra nem mehetünksutianap
Na most ha vmit totálisan leszar ez a profi világ, mint az NFL, az a testvéri szeretet, meg hogy ők együtt akarnak játszani. Továbbá az, hogy Maurkice jó, nem jelenti, hogy a testvére is az lesz. Ezek nem racionális érvek, márpedig amikor a Steelersön a sor, akkor racionális, profi döntést kell hozni.Soldados
nem a testvéri szeretetről van szó, hanem arról hogy ikrek 100% azonos genetikai anyag.
a Barberek egy drafton jöttek s ha jól tudom egész más pozikat is játszottak Virginiában.
Tehát nem a Swárcenéger-DeVito duóról beszélek, hanem kézzel fogható dolgokról, van egy O-fal emberünk akinek az adottságait napról napra jobban ismerjük - az ugye elvitathatatlan, hogy nagyon igéretes. Meg egy vele adottságait tekintve 100%-ban megegyező másolatról. Erről beszéltem, hogy ennél tutibbra nem mehetünk- profizmus ide oda.

Megin kezdesz menni témavezető irányba. Te!

Soldi kapitánynak jelentem, vezetésre nincs szükségem! 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 559 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Deeee, szóljunk még hozzá, és akkor megelőzzük a Pats topicot, mi leszünk a legnagyobbak 😀

több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Mondja el. Én is elmondtam, hogy értelmetlen draftról beszélgetni, mert nem lehet reálisan látni még semmit. Ő meg ezen besértődött 😛 Ennyi történt.
Hagyd már a francba Soldi! Leírtad a lényeget, hogy értelmetlen erről beszélni. Akkor miért teszed? Ha valakinek öröme telik értelmetlen dolgokban, hagyd rá! Nem okoz se neked, se másnak kárt. Nem vagyunk az iskolában, ahol folyton ráripakodnak a kölykökre. Én is értelmetlennek tartom jelenleg még a draft említését is, mégse írtam ez ügyben eddig egyetlen szót sem. Az ilyen megnyilvánulásokkal egyszerűen nem kell foglalkozni. Egyik fúlön be, a másikon ki. Ha minden lényegtelen dologra reagálsz, elaprózod magad, és végül nem marad időd a fontosakra.
Uff! Téma részemről lezárva.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
tenorx: nem baj, csak értelmetlen ilyenkor ezzel foglalkozni. Nincs még drafthelyünk, PO, Bowl-szezon, hosszabbítások, FA, combine van hátra, plusz sérülések lehetnek a csapatban és a prospecteknél. Nincs CBA... Ergó üres locsogás minden draftról ejtett szó. Ezek miatt még a posztot is max 3-at megnevezve lehet mondani, nemhogy nevekkel dobálózni... Az inkább röhejes már.Soldados
Nehogy le legyen már szabályozva, hogy lehet-e tenorx draftos vágyálmairól beszélni vagy sem. Ha szerinted értelmetlen ez a téma ne szólj hozzá. (egyébként tényleg utópisztikusnak tűnik a dolog) De ne torkold már le mindenért amit ír.kittli
Mondja el. Én is elmondtam, hogy értelmetlen draftról beszélgetni, mert nem lehet reálisan látni még semmit. Ő meg ezen besértődött 😛 Ennyi történt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
tenorx: nem baj, csak értelmetlen ilyenkor ezzel foglalkozni. Nincs még drafthelyünk, PO, Bowl-szezon, hosszabbítások, FA, combine van hátra, plusz sérülések lehetnek a csapatban és a prospecteknél. Nincs CBA... Ergó üres locsogás minden draftról ejtett szó. Ezek miatt még a posztot is max 3-at megnevezve lehet mondani, nemhogy nevekkel dobálózni... Az inkább röhejes már.Soldados
Nehogy le legyen már szabályozva, hogy lehet-e tenorx draftos vágyálmairól beszélni vagy sem. Ha szerinted értelmetlen ez a téma ne szólj hozzá. (egyébként tényleg utópisztikusnak tűnik a dolog) De ne torkold már le mindenért amit ír.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Andrews Sisters is "játszott" nálunk.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De most megint itt háborogsz, amikor suti kérdezte, hogy mi a vélemény Pounceyról 😛tenorx
Én röviden, tömören válaszoltam. 😛 Te pedig erre megint jössz az elvakult vágyálmaiddal és dobálod a neveket, ami az abszolút értelmetlenség az előbb általam leírt helyzet miatt.Soldados
Soldi hallod, felesleges veled vitatkozni, szóval inkább hagyjuk.tenorx
Én a tényeket mondtam ezúttal is...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Champ és Boss Bailey játszott egy csapatban (utóbbira annyira nem emlékszem szivesen 😛)
Barberek, Santana-Sinorice Moss,
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
De most megint itt háborogsz, amikor suti kérdezte, hogy mi a vélemény Pounceyról 😛tenorx
Én röviden, tömören válaszoltam. 😛 Te pedig erre megint jössz az elvakult vágyálmaiddal és dobálod a neveket, ami az abszolút értelmetlenség az előbb általam leírt helyzet miatt.Soldados
Soldi hallod, felesleges veled vitatkozni, szóval inkább hagyjuk.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Látom erre a hétre is meglesz a vita témátok 😊laby
Én javaslom, hogy előzzük meg a "bajt", és halasszuk a vitát a draft idejére.
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Látom erre a hétre is meglesz a vita témátok 😊

több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ó de durva, nem is tudtam, hogy ők is tesók 😀 Köszi!tenorx
Én sem régóta tudom, itt olvastam:
link

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Persze, hogy leszarja a focivilág a tesókat, de azért nem lenne rossz. Egyébként szerintem is csúszik Pouncey a 2. kör közepe felé, szóval mákkal megcsíphetjük a második végén, elsőben meg mondjuk jó lenne Jimmy Smith 😊
Egyébként elég sok tesó játszik, és elég kevesen egy csapatban (hirtelen csak Palmerék jutnak eszembe a Bengalsnál, de hát az ugye más). Ott vannak a Babineux tesók Seattle-Atlanta, Davis tesók SF-Miami, ugye Manning duó, Jerry tesók Atlanta-Miami meg Kemoék Pittsburgh-Skins. Hirtelen elsőre így ennyi jut eszembe.tenorx
Meg a 3 Gronkowski: Denver, Dallas, New England.Gogo
Ó de durva, nem is tudtam, hogy ők is tesók 😀 Köszi!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De most megint itt háborogsz, amikor suti kérdezte, hogy mi a vélemény Pounceyról 😛tenorx
Én röviden, tömören válaszoltam. 😛 Te pedig erre megint jössz az elvakult vágyálmaiddal és dobálod a neveket, ami az abszolút értelmetlenség az előbb általam leírt helyzet miatt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Persze, hogy leszarja a focivilág a tesókat, de azért nem lenne rossz. Egyébként szerintem is csúszik Pouncey a 2. kör közepe felé, szóval mákkal megcsíphetjük a második végén, elsőben meg mondjuk jó lenne Jimmy Smith 😊
Egyébként elég sok tesó játszik, és elég kevesen egy csapatban (hirtelen csak Palmerék jutnak eszembe a Bengalsnál, de hát az ugye más). Ott vannak a Babineux tesók Seattle-Atlanta, Davis tesók SF-Miami, ugye Manning duó, Jerry tesók Atlanta-Miami meg Kemoék Pittsburgh-Skins. Hirtelen elsőre így ennyi jut eszembe.tenorx
Meg a 3 Gronkowski: Denver, Dallas, New England.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
De most megint itt háborogsz, amikor suti kérdezte, hogy mi a vélemény Pounceyról 😛
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
tenorx: nem baj, csak értelmetlen ilyenkor ezzel foglalkozni. Nincs még drafthelyünk, PO, Bowl-szezon, hosszabbítások, FA, combine van hátra, plusz sérülések lehetnek a csapatban és a prospecteknél. Nincs CBA... Ergó üres locsogás minden draftról ejtett szó. Ezek miatt még a posztot is max 3-at megnevezve lehet mondani, nemhogy nevekkel dobálózni... Az inkább röhejes már.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Persze, hogy leszarja a focivilág a tesókat, de azért nem lenne rossz. Egyébként szerintem is csúszik Pouncey a 2. kör közepe felé, szóval mákkal megcsíphetjük a második végén, elsőben meg mondjuk jó lenne Jimmy Smith 😊
Egyébként elég sok tesó játszik, és elég kevesen egy csapatban (hirtelen csak Palmerék jutnak eszembe a Bengalsnál, de hát az ugye más). Ott vannak a Babineux tesók Seattle-Atlanta, Davis tesók SF-Miami, ugye Manning duó, Jerry tesók Atlanta-Miami meg Kemoék Pittsburgh-Skins. Hirtelen elsőre így ennyi jut eszembe.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
30 éve nem volt minden meccsen kezdő rúki. tudom Soldi óva int minket az istenitéstől, de letette a névjegyet a fiú csak úgy döng az asztal. Ketteske- ugye direkt nem jöttek ki egy drafton, hogy egy csapatba tudjanak kerülni. Hármaska - a zalig-aligátor falrendszer miatt, ha jól tudom bármilyen posztra bevethető a falban még a D-be is. Én elképzelhetőnek tartom, hogy akár a Séf, akár Kugli lát benne annyi fantáziát, hogy meggyőzzék az FO-t. Bárcsaksutianap
Jó játékos és most látszik. Sosem vitattam ezt. 😉 De nem Pro Bowl-szintű még, amilyenek tenorx látja. De az lehet belőle, a határ valóban a csillagos ég, mert rendkívül bíztató, de JELENLEG még nem PB-szint.

Amúgy Colbert neve a lényeg. Ő a rostermenedzsment királya nálunk. 😉 Őt kell meggyőzni. De mi rendre needre húzunk (szerencsére), így Pouncey nincs a kalapban, mert nem az OG poszt élvez prioritást. 😉

Amúgy konkrét nevekről meg pláne totális ostobaság ilyenkor beszélni. Nincs CBA, lesznek hosszabbítások, FA, közbe jöhet sérülés a csapatnál és prospecteknél, a combine-on hatalmasat lehet csúszni és emelkedni. Ez ilyenkor csak egy üres szófosás, főleg egy SB-esélyes csapatnál.

Nem győzöm hangsúlyozni soha, JELEN ÁLLÁS szerint. És ez alapján Pouncey 2 no chance. Persze változhatnak a dolgok, de ahhoz irreálisan sok változás kell, pl hogy Kemo Achilles-ínszakadást szenvedjen, újraigazoljuk az összes CB-nket és Woodleyt, FA-n meg hozzunk egy OT-t, hogy meglegyen azon a sokkal fontosabb poszton a mélységünk.Soldados
azér mi már most kibaszottul többet tudunk, tudod ott van a neve mellett TWIN -és a párja a markaink közt csiszolódik, ennél tutibbra nem mehetünksutianap
Na most ha vmit totálisan leszar ez a profi világ, mint az NFL, az a testvéri szeretet, meg hogy ők együtt akarnak játszani. Továbbá az, hogy Maurkice jó, nem jelenti, hogy a testvére is az lesz. Ezek nem racionális érvek, márpedig amikor a Steelersön a sor, akkor racionális, profi döntést kell hozni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!