Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
A Steelers karácsonyi üdvözlete!
http://www.youtube.com/watch?v=rYKDfwJ0cCs
Minden Steelers hívőnek kötelezően a gyertyagyújtáskor ennek kell szólnia.
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
Mondjuk azért az a halom büntetés visszavehetett a kedvéből. De ettől függetlenül nem hiszem, hogy a PO-ban visszafogott lesz majd. Ezt a meccset viszont nem szabad a bírókra fogni. Hibáztak. Na bumm. Ettől még meg lehetett volna nyerni.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Anno sportolóként arra lettem tanítva, hogy olyan fölénnyel kell nyerni, hogy a bíróknak esélye se legyen belenyúlni a meccsbe. persze az egyéni sportág volt és ezért más. Azért az egyéni sportokban (Judo, Bírkózás) is látunk néha érdekes dolgokat. Egy csapatnak, versenyzőnek nem szabad a bírókra fogni a vereséget. Egy kivétel van amikor mindent, de tényleg mindent megtett a sikerért, 150% felett teljesített, de így is a bírók verték meg. Ez a találkozó nem az volt. Voltunk közel ilyenhez, de annál jobbak voltunk, minthogy ez sikerüljön. Engem jelenleg jobban aggaszt, hogy JH-ban nem látom már 2 v. 3 meccse azt a tüzet amit tőle megszoktunk. Most is csak ült a padon és húzogatta a száját, máskor ilyenkor habzott a szája és vissza akart menni "mészárolni". Az a fajta JH hiányozni fog a PO-ban.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igen, itt nekünk tévedtek, bár nagy valószínűséggel jelentősége nem volt. 2. és 1 helyett megkaptuk a 1st downt. Továbbá Ryan challengelhetett is volna. Clark-féle 15 yard szánalmas volt, no meg hogy Revisre az uccsó drive-ban elfelejtettek DPI-t dobni, amikor Sanderst ellökte az elkapáws előtt közvetlenül. No mindegy esélyünk így is volt, de túl sokat hibáztunk, így jogos eredmény született.

Ellenben a zászlókat (vagy azok elmaradását) nem lehet challangelni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Úgy látszik, a zebrák néha minket is segíthetnek, ill. a mi javunkra is tévedhetnek:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d16e04/article/tomlin-admits-steelers-given-first-down-on-9yard-run-vs-jets?module=HP_headlines
Gyanús volt az eset már a meccsen is, csak a nyalókákkal rendesen bekavartak, és ott sem tűnt fel senkinek a kis "turpisság". 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 15. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1856


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
LaMarr Woodley
Oh and as a reminder no i DONT wanna go 2 the pro bowl bc i wanna b in dallas instead!! sorry max lo


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
50 Greatest Plays/Games - Steelers

6. Stallworth settles the score
Dátum: 1980. január 20.
Ellenfél: Los Angeles Rams
Főszereplő: John Stallworth


"John Stallworth caught one for 73 yards in Super Bowl XIV to boost Steelers to 24-19 fourth-quarter lead and a win over the Rams."



http://www.youtube.com/watch?v=f_mYwedhA0I 4:43-tól!

5. Randle El hits Ward
Dátum: 2006. február 5.
Ellenfél: Seattle Seahawks
Főszereplő: Antwaan Randle El, Hines Ward


"Wide receiver Antwaan Randle El's 43-yard pass completion to Hines Ward clinched the Super Bowl XL win."



http://www.youtube.com/watch?v=srcqADaO8og

4. Bradshaw dominates Dallas
Dátum: 1979. január 21.
Ellenfél: Dallas Cowboys
Főszereplő: Terry Bradshaw


"Terry Bradshaw, Super Bowl XIII's MVP, connected with John Stallworth on a 28-yard lob for the first touchdown in a high-scoring affair."



http://www.youtube.com/watch?v=tNFHAPqJyig 7:10-től!

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Szerencsére nem megyünk Carolinába, hanem ők jönnek hozzánk. 😉Soldados
Hopp, elnézést, nem tudom miért élt bennem annyira az a tudat, hogy ezt a meccset idegenben játszuk. 😊

Nem mindegy kik voltak itthon. Jets, Pats és a BB nélküli Ravens.

Ez ennyin múlik.Soldados
A Vikings-Bears meccs közben jutott eszembe nekem is, hogy a hazai mérlegünk nem túl fényes (amikor Ricsiék pont azt mondták, hogy mekkora tett volt a Jets-től, hogy győzött a Heinz Fielden 😊 - és ezt nem arra értették, hogy Pennsylvaniában korábban még sohasem győztek), de a magyarázat ennyire egyszerű.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Name Position Injury Mon. Tue. Wed. Game Status
McLendon, Steve DT Stinger LP - - -
Polamalu, Troy SS Ankle LP - - -
Smith, Aaron DE Triceps DNP - - -

A sérült lista. Gondolom egyikük sem játszik mert nem életbevágó, akármilyen állapotban lennének.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
http://www.profootballfocus.com/blog/2010/12/21/re-focused-week-15-jets-at-steelers/
Itt a PFF elemzés a meccsről.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
http://steelers.hu/a-tigrisek-utan-most-parducokat-kell-szeliditeni/
A meccs felhozója.
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
Beszélgettünk korábban arról, hogy AR2-t mennyire elismerik odaát, kedvelik a szurkolók, játékosok, stb. Ő vajon hogyan áll a lock outhoz, mit nyilatkozott róla?
több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Lezárásként még annyit, hogy Goodell a meccs tapasztalataiból kiindulva várhatóan javasolni fogja a H2H szabály olyan értelmű módosítását, hogy ha egy védő - különösen Steelers védő - sisakkal a köldöke fölött találja el az elkapót, az már szabálytalannak minősül és automatikusan -15 yard, 50 ropi pénzbüntetés és 30 év fegyház jár érte.Red Star
az az ütközés hth volt? én vállnak láttam, de javítsatok kikishaszi
A zebrákat kivéve mindenki annak látta.
A bíráskodás egyébként is egészen silány vásári bohóckodás szintjére züllött le. Most néztem a Vikings-Bears meccset, ahol szintén hihetetlenül nevetséges büntetéseket osztottak ki Goodell lakájai.
Követeljük vissza a focinkat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Szerencsére nem megyünk Carolinába, hanem ők jönnek hozzánk. 😉

sztem ez vagy nagyon könnyű lesz (ha az elején el tudunk húzni és megtörjük őket), vagy a megszokott nyögvenyelős meccs lesz. De azért amit idén láttam a Párducoktól, az alapján nem tartom kizártnak a viszonylag sima győzelmet, még ha ez nem is jellemző ránk.Soldados
Ezt a szerencsére dolgot gondold át, és nézd meg a mutatóinkat otthon és idegenben 😛
(Itthon 4-3, idegenben 6-1)
Nem azt mondom, hogy itthon biztos kikapunk, csak én most fosok ettől a meccstől attól függetlenül, hogy ez a Panthers csapat sokkal rosszabb, mint a 0-16os Lions.tenorx
Nem mindegy kik voltak itthon. Jets, Pats és a BB nélküli Ravens.

Ez ennyin múlik.Soldados
Esküszöm mint Károly bácsi meg Irma néni a Frakkból 😛

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szerencsére nem megyünk Carolinába, hanem ők jönnek hozzánk. 😉

sztem ez vagy nagyon könnyű lesz (ha az elején el tudunk húzni és megtörjük őket), vagy a megszokott nyögvenyelős meccs lesz. De azért amit idén láttam a Párducoktól, az alapján nem tartom kizártnak a viszonylag sima győzelmet, még ha ez nem is jellemző ránk.Soldados
Ezt a szerencsére dolgot gondold át, és nézd meg a mutatóinkat otthon és idegenben 😛
(Itthon 4-3, idegenben 6-1)
Nem azt mondom, hogy itthon biztos kikapunk, csak én most fosok ettől a meccstől attól függetlenül, hogy ez a Panthers csapat sokkal rosszabb, mint a 0-16os Lions.tenorx
Nem mindegy kik voltak itthon. Jets, Pats és a BB nélküli Ravens.

Ez ennyin múlik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerencsére nem megyünk Carolinába, hanem ők jönnek hozzánk. 😉

sztem ez vagy nagyon könnyű lesz (ha az elején el tudunk húzni és megtörjük őket), vagy a megszokott nyögvenyelős meccs lesz. De azért amit idén láttam a Párducoktól, az alapján nem tartom kizártnak a viszonylag sima győzelmet, még ha ez nem is jellemző ránk.Soldados
Ezt a szerencsére dolgot gondold át, és nézd meg a mutatóinkat otthon és idegenben 😛
(Itthon 4-3, idegenben 6-1)
Nem azt mondom, hogy itthon biztos kikapunk, csak én most fosok ettől a meccstől attól függetlenül, hogy ez a Panthers csapat sokkal rosszabb, mint a 0-16os Lions.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szerencsére nem megyünk Carolinába, hanem ők jönnek hozzánk. 😉

Soldados
Ez a szerencse alighanem Luck-ot hoz a Panthersnek. 😀Bazzani
😂 😂

Ez tetszett. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerencsére nem megyünk Carolinába, hanem ők jönnek hozzánk. 😉

Soldados
Ez a szerencse alighanem Luck-ot hoz a Panthersnek. 😀

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szerencsére nem megyünk Carolinába, hanem ők jönnek hozzánk. 😉

sztem ez vagy nagyon könnyű lesz (ha az elején el tudunk húzni és megtörjük őket), vagy a megszokott nyögvenyelős meccs lesz. De azért amit idén láttam a Párducoktól, az alapján nem tartom kizártnak a viszonylag sima győzelmet, még ha ez nem is jellemző ránk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Nem, szimplán azért vagyok szkeptikus mert évente szokott lenni egy olyan meccsünk ahol papíron gyengébb csapat úgy megver minket mint szódás a lovát 😀
De én mindig szkeptikus vagyok úgyhogy igazából nem mérvadó 😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Felsejlik még nekem pár statisztikajavítgató meccsünk a múltból... 😂
Nem lesz ez közel sem egy teadélután a Panthers ellen, abban biztos vagyok.The terrible towel
OK, félvállról ezt sem lehet venni, mint ahogy egyik másik mérkőzést sem, de nyilván te is csak azért írtad ezt le, mert tegnap megverték a Cardinals-t (és ha már itt tartunk, őket legyőzni idén azért nem mérvadó dolog). Ha ugyanaz a kilátástalanság folytatódott volna, mint a szezon eddig eltelt részében, akkor most mindenki halál nyugodt lenne, hogy "megyünk Carolinába, és mi is belerúgunk egyet az 1-13-as párducokba".
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Megint úgy találkozunk a liga egyik legrosszabb mutatóval rendelkező csapatával, hogy az előző körben nyertek (lásd: Bills). Szóval a lelki plusz most megvan, de ennyiben remélhetőleg ki is merül a dolog. Troy szerintem a Panthers ellen is out lesz, de őket nélküle is simán kell verni. Papíron ez a meccs offense- és defense-részről is "statisztikajavítgató".vassadi27
szóval nehéz lesz.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Felsejlik még nekem pár statisztikajavítgató meccsünk a múltból... 😂
Nem lesz ez közel sem egy teadélután a Panthers ellen, abban biztos vagyok.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Megint úgy találkozunk a liga egyik legrosszabb mutatóval rendelkező csapatával, hogy az előző körben nyertek (lásd: Bills). Szóval a lelki plusz most megvan, de ennyiben remélhetőleg ki is merül a dolog. Troy szerintem a Panthers ellen is out lesz, de őket nélküle is simán kell verni. Papíron ez a meccs offense- és defense-részről is "statisztikajavítgató".