Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
C.Matthews-nak fogják adni a DPOY címet szerintem, ahogy bekezdett az elején azt már nehéz elveszíteni 😊

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Csökkentek az esélyei, de ha nem lesz brutál kiemelkedő vki az uccó 3 héten, akkor sztem még így is megkaphatja.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Így sajnos már nem lesz Troy DPOY, de nem baj, a rájátszás a lényeg.tenorx
Hát, ha a Browns ellen, ne adj isten kellene, akkor bebiztosíthatja egy hatalmas játékkal. Bár átgondolva, ne legyen rá szükség.polamalu
Igazából volt pár homály meccse az éven, és szerintem kellene a DPOYhoz az, hogy most itt a végjátékban folyamatosan szem előtt legyen. Ha kihagyja ezt az 1-2 meccset, az eléggé nagy érvágás lehet DPOY szinten, de nem baj, majd a SB kárpótol 😀
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Így sajnos már nem lesz Troy DPOY, de nem baj, a rájátszás a lényeg.tenorx
Hát, ha a Browns ellen, ne adj isten kellene, akkor bebiztosíthatja egy hatalmas játékkal. Bár átgondolva, ne legyen rá szükség.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Így sajnos már nem lesz Troy DPOY, de nem baj, a rájátszás a lényeg.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jelentés a kórházból.

Troy most nem lép pályára és mivel a köv. meccsünk Thursday Night Football a gyengécske Panthers ellen, így szinte biztos, hogy elővigyázatosságból, akkor sem lép pályára. A Browns ellen is csak akkor játszik, ha még lesz tétje a meccsnek, azaz nem lesz bebiztosítva a csoportgyőzelem és a 2. kiemelés. Megijedni nem kell, ha ma lenne a Super Bowl, akkor most is játszana a Jets ellen. De most, jelen helyzetben jobb az óvatosság, mert megtehetjük.

Aaron Smith-ről viszont jó hír érkezett. Állítólag a rájátszásra bevethető lesz. De jó lenne és de szép álom, hogy a rájátszásra összeállna egy verhetetlen D. 😊

Miller nem játszik a Jets ellen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem volt az annyira kellemetlen szvsz, egy ideig kontrolláltuk a meccset, de aztán a fos falunkon simán felül kerekedett a Giants DL és lett vagy 4 pickje BB-nek, de abból igazából 1-ről tehetett. Ami lehetett odapattant nekik, a kezükben kötött ki a labda. Jók voltak, de akkor minden összej9tt nekik. Ugyanúgy meggyőződésem, hogy a PO-ban meg nem ez lett volna az eredmény, mivel mi később jobbak lettünk,l a NY meg visszaesett- Az arányon lehetne vitatkozni.kishaszi
]Ráadásul azon a meccsen az igazi meccset megfordító momentum az volt, hogy megsérült Greg Warren longsnapperünk és James Harrison rossz long snapet adott, amiből így safetyt szívtunk. Onnantól már nem volt sanszunk, pedig addig a D elképesztő munkát végzett.Soldados
ÍÚh tényleg, és láttuk milyen sokat számít. Lehet viccelődni, mint ahogy akkor megtették páran, meg amikor Seput méltattad, hogy a Steelersnél a punter a kulcsember, de az igazság az, hogy eme lesajnált posztok meccsekről dönthetnek. Ha csak simán elvégzik a dolgukat, akkor észrevehetetlenek, vállrándítást se érdemelnek, de ha kiesik, akkor látható mennyire fontos az is, hogy valaki pl. mindig ugyanúgy dobja hátra a labdát, és ne a budiajtó felé...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az a baj, hogy sztem az Eagles és a Titans kb ugyanarra a nyomásra képes lett volna a meglátásom szerint, mert olyan D-sémában tolják, ami a mi falunk iszonyatosan nem ízlik. Persze az O-t mi is megfogtuk volna, de szvsz csak úgy nyerhettünk volna, ha a D olyan brutális mennyiségű labdát szerez, mint idén a Titans ellen. Más különben ezt erősen kétlem. Én ebből a hármasból még pont a Coltsot tartottam volna legverhetőbbnek, mert ott azért egyrészt nagy mákjuk volt, másrészt az D sebezhető lett volna legalább futással. De az Eagles és Titans szvsz nagyon kedvezőtlen matchup lett volna. De persze ez nem azt jelenti, hogy totál esélytelenek lettünk volna, mert azzal a D-vel bárkit képesek lehettünk volna legyőzni, tehát csak azt állítom, hogy azért mindig a kedvezőbb matchupot kaptuk.Soldados
Ráadásul abban az évben volt, ha jól emlékszem a Ginats ellen is egy baromi kellemetlen meccsünk, de az Eagles elleni meg egyenesen megalázó volt sokszor. :/

Egyébként szerintem ez most így - Polamalu nélkül - L lesz a Jets ellen, ami bele is fér. Én sokkal jobb játékosnak tartom "San Antonio" Holmest annál, mint ti itt többségben, és ezt most bizonyítani fogja újra. Nem baj, szimpatikus a Jets számomra, ahogy a Ravens, az Eagles is, így úgy néz ki jó PO-m lesz, mert ott lesznek, ebben biztos vagyok. 😉 A Colts, a Patriots, a Saints viszont elég kedvezőtlen ellenfél lenne, de a New England ellen én is szívesen látnám még egyszer a Steelerst - visszavágni. :cool:FranzFerdinand
Nem volt az annyira kellemetlen szvsz, egy ideig kontrolláltuk a meccset, de aztán a fos falunkon simán felül kerekedett a Giants DL és lett vagy 4 pickje BB-nek, de abból igazából 1-ről tehetett. Ami lehetett odapattant nekik, a kezükben kötött ki a labda. Jók voltak, de akkor minden összej9tt nekik. Ugyanúgy meggyőződésem, hogy a PO-ban meg nem ez lett volna az eredmény, mivel mi később jobbak lettünk,l a NY meg visszaesett- Az arányon lehetne vitatkozni.kishaszi
Ráadásul azon a meccsen az igazi meccset megfordító momentum az volt, hogy megsérült Greg Warren longsnapperünk és James Harrison rossz long snapet adott, amiből így safetyt szívtunk. Onnantól már nem volt sanszunk, pedig addig a D elképesztő munkát végzett.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
A steelers.hu már a facebook-on is megtalálható!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
No, azért. Én ezek köül a PO-ban csak a Coltstól tartottam volna, hiába kaptunk ki a alapszakaszban mindtől, ráadásul tőlük is csak azé' mer Peyton bármire képes. Igazából az az alapszakasz is egy ajándék volt tőlünk, két szar dobásból lett INT helyett TD nekik...
Az Eagles ellen mi volt? 15-6? csak FG-t tudtak elérni, a védelem bőven megtette a magáét, az O-nak az impotenciája volt a sáros. Viszont azon a meccsen asszem 9x sackelték Bent, és megannyi knockdown is volt. A PO-ra viszont elég jól összeállt a fal, korántse lettek volna annyira szarban az O játékosok, mint voltak az alapszakaszban. Jah, ezt azé írtam mert pár hsz-el korábban írtad, hogy bizonyíthasson a D. Bizonyított eleget, az alapszakaszban is.
A Titansnek meg azon a meccsen kb. minden összejött, mi meg betliztünk. Folyamatosan nem lehet nyerni😛kishaszi
Az a baj, hogy sztem az Eagles és a Titans kb ugyanarra a nyomásra képes lett volna a meglátásom szerint, mert olyan D-sémában tolják, ami a mi falunk iszonyatosan nem ízlik. Persze az O-t mi is megfogtuk volna, de szvsz csak úgy nyerhettünk volna, ha a D olyan brutális mennyiségű labdát szerez, mint idén a Titans ellen. Más különben ezt erősen kétlem. Én ebből a hármasból még pont a Coltsot tartottam volna legverhetőbbnek, mert ott azért egyrészt nagy mákjuk volt, másrészt az D sebezhető lett volna legalább futással. De az Eagles és Titans szvsz nagyon kedvezőtlen matchup lett volna. De persze ez nem azt jelenti, hogy totál esélytelenek lettünk volna, mert azzal a D-vel bárkit képesek lehettünk volna legyőzni, tehát csak azt állítom, hogy azért mindig a kedvezőbb matchupot kaptuk.Soldados
Ráadásul abban az évben volt, ha jól emlékszem a Ginats ellen is egy baromi kellemetlen meccsünk, de az Eagles elleni meg egyenesen megalázó volt sokszor. :/

Egyébként szerintem ez most így - Polamalu nélkül - L lesz a Jets ellen, ami bele is fér. Én sokkal jobb játékosnak tartom "San Antonio" Holmest annál, mint ti itt többségben, és ezt most bizonyítani fogja újra. Nem baj, szimpatikus a Jets számomra, ahogy a Ravens, az Eagles is, így úgy néz ki jó PO-m lesz, mert ott lesznek, ebben biztos vagyok. 😉 A Colts, a Patriots, a Saints viszont elég kedvezőtlen ellenfél lenne, de a New England ellen én is szívesen látnám még egyszer a Steelerst - visszavágni. :cool:FranzFerdinand
Nem volt az annyira kellemetlen szvsz, egy ideig kontrolláltuk a meccset, de aztán a fos falunkon simán felül kerekedett a Giants DL és lett vagy 4 pickje BB-nek, de abból igazából 1-ről tehetett. Ami lehetett odapattant nekik, a kezükben kötött ki a labda. Jók voltak, de akkor minden összej9tt nekik. Ugyanúgy meggyőződésem, hogy a PO-ban meg nem ez lett volna az eredmény, mivel mi később jobbak lettünk,l a NY meg visszaesett- Az arányon lehetne vitatkozni.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Soldi, nem kötekedés, de a csapat hivatalos oldalán Miller doubtful. Lehet, hogy az a rossz, de akkor melyiket kell nézni?polamalu
NFL.com-ról: TE Heath Miller (concussion), who sat out Thursday's practice with a headache, also practiced and is listed as questionable.

Ha tegnap edzett, akkor sanszosabb, hogy inkább questionable a státusza. Elképzelhető, hogy a csapat hivatalos oldalán nem frissítették az Injury Reportot.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
No nézzük a sérültlistát:

Aaron Smith - out - nem újdonság
Troy - doubtful - nem fog játszani
McLendon - doubtful - nem fog játszani
Miller - questionable - ha nem lesz fejfájása szombaton, akkor vasárnap pályán lesz
B-Mac, Flozell - probable - játszanak.

Hát kíváncsi vagyok milyen lesz a D Troy nélkül. :/ Remélem, nem olyan, mint tavaly. Állítólag Ryan Clark lesz a SS és Mundy a FS.Soldados
Soldi, nem kötekedés, de a csapat hivatalos oldalán Miller doubtful. Lehet, hogy az a rossz, de akkor melyiket kell nézni?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
No nézzük a sérültlistát:

Aaron Smith - out - nem újdonság
Troy - doubtful - nem fog játszani
McLendon - doubtful - nem fog játszani
Miller - questionable - ha nem lesz fejfájása szombaton, akkor vasárnap pályán lesz
B-Mac, Flozell - probable - játszanak.

Hát kíváncsi vagyok milyen lesz a D Troy nélkül. :/ Remélem, nem olyan, mint tavaly. Állítólag Ryan Clark lesz a SS és Mundy a FS.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
FranzFerdinand Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 83


Egyszer már leírtam, 2008-ban megérdemelten lett bajnok a Steelers. Sztem ezt kevesen vitatják. De! Óriási mákunk volt a PO-ban az ellenfeleket illetően. Colts helyett Chargers-t kaptuk, Titans helyett a Ravens-t kaptuk, Eagles helyett a Cardsot kaptuk. A legkedvezőtlenebb matchupok helyett (mindtől kikaptunk az alapszakaszban, mert O-nk halálra volt ítélve az ellen passrusha miatt) megkaptuk a számunkra elképesztően kedvező matchupokat, amelyekben, az O-nk tudott érvényesülni. Mert feküdt nekünk az ellenfelek D-je. Pedig szvsz a Ravens D erősebb volt mind az Eagles, mind a Colts, mind a Titans D-jénél, de nekünk mégis jobban feküdt a labda mindkét oldalán a Ravens, mint a másik három.

Soldados
No, azért. Én ezek köül a PO-ban csak a Coltstól tartottam volna, hiába kaptunk ki a alapszakaszban mindtől, ráadásul tőlük is csak azé' mer Peyton bármire képes. Igazából az az alapszakasz is egy ajándék volt tőlünk, két szar dobásból lett INT helyett TD nekik...
Az Eagles ellen mi volt? 15-6? csak FG-t tudtak elérni, a védelem bőven megtette a magáét, az O-nak az impotenciája volt a sáros. Viszont azon a meccsen asszem 9x sackelték Bent, és megannyi knockdown is volt. A PO-ra viszont elég jól összeállt a fal, korántse lettek volna annyira szarban az O játékosok, mint voltak az alapszakaszban. Jah, ezt azé írtam mert pár hsz-el korábban írtad, hogy bizonyíthasson a D. Bizonyított eleget, az alapszakaszban is.
A Titansnek meg azon a meccsen kb. minden összejött, mi meg betliztünk. Folyamatosan nem lehet nyerni😛kishaszi
Az a baj, hogy sztem az Eagles és a Titans kb ugyanarra a nyomásra képes lett volna a meglátásom szerint, mert olyan D-sémában tolják, ami a mi falunk iszonyatosan nem ízlik. Persze az O-t mi is megfogtuk volna, de szvsz csak úgy nyerhettünk volna, ha a D olyan brutális mennyiségű labdát szerez, mint idén a Titans ellen. Más különben ezt erősen kétlem. Én ebből a hármasból még pont a Coltsot tartottam volna legverhetőbbnek, mert ott azért egyrészt nagy mákjuk volt, másrészt az D sebezhető lett volna legalább futással. De az Eagles és Titans szvsz nagyon kedvezőtlen matchup lett volna. De persze ez nem azt jelenti, hogy totál esélytelenek lettünk volna, mert azzal a D-vel bárkit képesek lehettünk volna legyőzni, tehát csak azt állítom, hogy azért mindig a kedvezőbb matchupot kaptuk.Soldados
Ráadásul abban az évben volt, ha jól emlékszem a Ginats ellen is egy baromi kellemetlen meccsünk, de az Eagles elleni meg egyenesen megalázó volt sokszor. :/

Egyébként szerintem ez most így - Polamalu nélkül - L lesz a Jets ellen, ami bele is fér. Én sokkal jobb játékosnak tartom "San Antonio" Holmest annál, mint ti itt többségben, és ezt most bizonyítani fogja újra. Nem baj, szimpatikus a Jets számomra, ahogy a Ravens, az Eagles is, így úgy néz ki jó PO-m lesz, mert ott lesznek, ebben biztos vagyok. 😉 A Colts, a Patriots, a Saints viszont elég kedvezőtlen ellenfél lenne, de a New England ellen én is szívesen látnám még egyszer a Steelerst - visszavágni. :cool:
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
50 Greatest Plays/Games - Steelers

9. Joe Greene locks down Houston
Dátum: 1972. december 10.
Ellenfél: Houston Oilers
Főszereplő: Joe Greene


"The defensive tackle locked down the Houston Oilers in a one-man Steel Curtain performance that included five sacks, a blocked field goal, and a forced and recovered fumble."



8. Fumble recovery starts scoring spree
Dátum: 1979. január 7.
Ellenfél: Houston Oilers
Főszereplő: Rick Moser


"A Rick Moser kickoff fumble recovery spurs a 17-point run in just one minute during the AFC Championship Game versus the Houston Oilers."



http://www.youtube.com/watch?v=tNFHAPqJyig 2:06-től!

7. Blount's interception kills drive
Dátum: 1975. január 12.
Ellenfél: Minnesota Vikings
Főszereplő: Glen Edwards, Mel Blount


"As Minnesota threatened in Super Bowl IX, Glen Edwards hit the Vikings' John Gilliam, the ball went airborne, and Mel Blount made the key pick."


A képen Edwards látható.

http://www.youtube.com/watch?v=Yu8wGkSlhn8 9:33-tól!

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Polamalu nem fog játszani vasárnap.Tibi76
Nyilván a csapatnál is úgy kalkulálnak, hogy ha netán kikapunk a Jets-től, akkor sincs tragédia, az utolsó két meccset Troy nélkül is hozni kell, és az a fő, hogy a PO-ban bevethető legyen. Mindenesetre én még nem tettem le arról, hogy vasárnap harcra kész lesz, és pályára lép.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Megy a Troy hype keményen. 😊

By ALAN ROBINSON=
AP Sports Writer=
PITTSBURGH (AP) _ Troy Polamalu returned an interception
for a touchdown then sealed the Pittsburgh Steelers' 23-7
win over the Cincinnati Bengals with a second interception
last weekend.
So why was the NFL star nearly in tears afterward,
apologetic to a fault about a rare error in judgment?
After making his second interception, Polamalu _ about to
be tackled _ threw a spiraling pass across the field to
teammate Bryant McFadden. The ball bounced around and the
Bengals easily could have recovered it but McFadden fell on
it.
To Polamalu, one lapse ruined an afternoon's worth of
mostly exceptional work.
+It was incredibly arrogant and selfish,; Polamalu said.
+I represent something bigger than myself _ my faith, my
family and this team. I'll try to never let that happen
again. It was just a very arrogant play.;
Polamalu's hastiness to keep a play going led to a rare
chastising from defensive coordinator Dick LeBeau, who
almost never questions the instincts of his five-time Pro
Bowl safety. LeBeau doesn't want Polamalu attempting such a
risky play in a closer game.
+I think it is a great teaching tool moving forward,;
coach Mike Tomlin said.
So might a video of Polamalu's ever-growing succession of
textbook-worthy plays over a season in which one of the
NFL's most recognizable players _ his nearly meter-long
hair is insured by a shampoo endorser for $1 million _ has
re-established himself as one of the few who can regularly
change the course of games. In each of the last three
weeks, a single Polamalu play has turned around a Steelers
game.
+Troy and I always talk,; quarterback Ben Roethlisberger
said. +I tell him to do something magical ... and Troy
always does it.;
Polamalu's interception at the goal line late in
regulation time on Nov. 28 in Buffalo possibly prevented
one of the NFL's biggest upsets this season. The fumble by
Baltimore quarterback Joe Flacco that Polamalu caused on
Dec. 5 gave the Steelers the ball at the Ravens' 9-yard
line and set up their only touchdown during a 13-9 victory.
Because they won, the Steelers lead the AFC North division,
rather than Baltimore.
+It's going to help when you have Troy back there doing
the stuff he does,; linebacker James Farrior said. +He's
playing amazing right now, and I definitely think he's a
candidate for defensive player of the year. When you got
him back there, and the guys up front are communicating and
playing good, sound defense, it's going to make your team
better.;
The NFL's defensive player of the week for two weeks
running, Polamalu's impact on the Steelers can't be
measured entirely by statistics as the regular season winds
down, although his six interceptions are one fewer than his
career high of seven in 2008.
Sometimes what he doesn't do is as important as what he
does. He'll line up near the line of scrimmage as if he
might blitz, possibly causing a quarterback to change a
play call at the line of scrimmage, only to sprint backward
into pass coverage moments before the ball is snapped _
disrupting a play even before it has been run.
No, the Steelers know what they've got in Polamalu,
because they have plenty of evidence to suggest they aren't
the same team when they don't have him.
At this time a year ago, with Polamalu out with an injured
left knee, the Steelers had a 6-7 record and were on a
five-game losing streak. With Polamalu sidelined, they lost
five games by 3 points, one by 6 and another by 7.
This season, with Polamalu not missing a game yet despite
a bothersome ankle/Achilles' tendon injury that causes
Tomlin to rest him during Wednesday and Thursday practices,
the Steelers have three victories by 3 points or fewer, and
two by 6 points.
Is Polamalu entirely the reason for the Steelers winning
the close games they lost last season? No, but try getting
one of his teammates to say that.
One statistic that shows how Polamalu's presence makes the
Steelers better: Bengals quarterback Carson Palmer targeted
wide receiver Terrell Owens on six passes. Owens caught
one. Polamalu caught two.
+They saw me line up in certain situations and certain
formations and come across the middle,; Owens said.
+Polamalu was coming downhill on those routes. I think
they did a great job of gameplanning.;
Not that it's any surprise the Steelers are measurably
better when Polamalu plays. Over the last three seasons,
they allow an average of about 60 yards and 9 points per
game fewer when Polamalu plays as compared to when he
doesn't.
+He's playing amazing, the stuff he does on Sundays is
unbelievable,; Farrior said. +I've said it, I think he's
the best player I've ever played with.;


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ez igaz, de számít a pillanatnyi forma is. Igazából szerintem össze se lehetett hasonlítani a Steelers-t se az alapszakaszhoz képest, és feltehetőleg így lett volna az Eagles esetén. Soha nem tudjuk meg, hogy PO-ban mire lettünk volna képesek ellenük.
Lehet mondani, hogy hendikeppes bizonyos csapatok esetében, de ezekre lehet is készülni, és az engem nem is győz meg, ha kikapun kvalakiktől, akikkel 10 év alatt 2x játszunk 😉 Ettől persze igaz lehet, hogy az általad említett Saints is pirospacsit játszana velünk többnyire.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!


Egyszer már leírtam, 2008-ban megérdemelten lett bajnok a Steelers. Sztem ezt kevesen vitatják. De! Óriási mákunk volt a PO-ban az ellenfeleket illetően. Colts helyett Chargers-t kaptuk, Titans helyett a Ravens-t kaptuk, Eagles helyett a Cardsot kaptuk. A legkedvezőtlenebb matchupok helyett (mindtől kikaptunk az alapszakaszban, mert O-nk halálra volt ítélve az ellen passrusha miatt) megkaptuk a számunkra elképesztően kedvező matchupokat, amelyekben, az O-nk tudott érvényesülni. Mert feküdt nekünk az ellenfelek D-je. Pedig szvsz a Ravens D erősebb volt mind az Eagles, mind a Colts, mind a Titans D-jénél, de nekünk mégis jobban feküdt a labda mindkét oldalán a Ravens, mint a másik három.

Soldados
No, azért. Én ezek köül a PO-ban csak a Coltstól tartottam volna, hiába kaptunk ki a alapszakaszban mindtől, ráadásul tőlük is csak azé' mer Peyton bármire képes. Igazából az az alapszakasz is egy ajándék volt tőlünk, két szar dobásból lett INT helyett TD nekik...
Az Eagles ellen mi volt? 15-6? csak FG-t tudtak elérni, a védelem bőven megtette a magáét, az O-nak az impotenciája volt a sáros. Viszont azon a meccsen asszem 9x sackelték Bent, és megannyi knockdown is volt. A PO-ra viszont elég jól összeállt a fal, korántse lettek volna annyira szarban az O játékosok, mint voltak az alapszakaszban. Jah, ezt azé írtam mert pár hsz-el korábban írtad, hogy bizonyíthasson a D. Bizonyított eleget, az alapszakaszban is.
A Titansnek meg azon a meccsen kb. minden összejött, mi meg betliztünk. Folyamatosan nem lehet nyerni😛kishaszi
Az a baj, hogy sztem az Eagles és a Titans kb ugyanarra a nyomásra képes lett volna a meglátásom szerint, mert olyan D-sémában tolják, ami a mi falunk iszonyatosan nem ízlik. Persze az O-t mi is megfogtuk volna, de szvsz csak úgy nyerhettünk volna, ha a D olyan brutális mennyiségű labdát szerez, mint idén a Titans ellen. Más különben ezt erősen kétlem. Én ebből a hármasból még pont a Coltsot tartottam volna legverhetőbbnek, mert ott azért egyrészt nagy mákjuk volt, másrészt az D sebezhető lett volna legalább futással. De az Eagles és Titans szvsz nagyon kedvezőtlen matchup lett volna. De persze ez nem azt jelenti, hogy totál esélytelenek lettünk volna, mert azzal a D-vel bárkit képesek lehettünk volna legyőzni, tehát csak azt állítom, hogy azért mindig a kedvezőbb matchupot kaptuk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan


Egyszer már leírtam, 2008-ban megérdemelten lett bajnok a Steelers. Sztem ezt kevesen vitatják. De! Óriási mákunk volt a PO-ban az ellenfeleket illetően. Colts helyett Chargers-t kaptuk, Titans helyett a Ravens-t kaptuk, Eagles helyett a Cardsot kaptuk. A legkedvezőtlenebb matchupok helyett (mindtől kikaptunk az alapszakaszban, mert O-nk halálra volt ítélve az ellen passrusha miatt) megkaptuk a számunkra elképesztően kedvező matchupokat, amelyekben, az O-nk tudott érvényesülni. Mert feküdt nekünk az ellenfelek D-je. Pedig szvsz a Ravens D erősebb volt mind az Eagles, mind a Colts, mind a Titans D-jénél, de nekünk mégis jobban feküdt a labda mindkét oldalán a Ravens, mint a másik három.

Soldados
No, azért. Én ezek köül a PO-ban csak a Coltstól tartottam volna, hiába kaptunk ki a alapszakaszban mindtől, ráadásul tőlük is csak azé' mer Peyton bármire képes. Igazából az az alapszakasz is egy ajándék volt tőlünk, két szar dobásból lett INT helyett TD nekik...
Az Eagles ellen mi volt? 15-6? csak FG-t tudtak elérni, a védelem bőven megtette a magáét, az O-nak az impotenciája volt a sáros. Viszont azon a meccsen asszem 9x sackelték Bent, és megannyi knockdown is volt. A PO-ra viszont elég jól összeállt a fal, korántse lettek volna annyira szarban az O játékosok, mint voltak az alapszakaszban. Jah, ezt azé írtam mert pár hsz-el korábban írtad, hogy bizonyíthasson a D. Bizonyított eleget, az alapszakaszban is.
A Titansnek meg azon a meccsen kb. minden összejött, mi meg betliztünk. Folyamatosan nem lehet nyerni😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért, hogy Troy és Miller várható hiányzása mellett jó hír is legyen: B-Mac és Flozell csütörtökön már edzett.

Troy és Miller mellett viszont James Harrison sem edzett, ő beteg, úgyhogy azért várhatóan vasárnap csatasorba áll.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Polamalu nem fog játszani vasárnap.Tibi76
Akkor most az O-nak kell megnyerni a meccset.kittli
Hát az biztos nem fogja. 😉 Troy ide vagy oda, ezt a meccset a D-nek kell hoznia.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
Polamalu nem fog játszani vasárnap.Tibi76
Akkor most az O-nak kell megnyerni a meccset.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Polamalu nem fog játszani vasárnap.Tibi76
miller is kérdéses, nem edzett tegnap. ugyanez volt will allennel is az agyrázkódása után, szerdán edzett aztán out volt hétvégére.
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Polamalu nem fog játszani vasárnap.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."