Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
ott van Johnson, simán nyomjasutianap
Háát... 😊

tényleg Spét listán van vagy visszajönsutianap
Nincs IR-en, de tudomásom szerint a Bengals ellen sem léphet pályára.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
😊 :cool:
Ti tudjátok.
Én tartom a véleményem, 10 éves élsportban eltöltött tapasztalattal.... 😉 😊
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Azért én lehet, hogy inkább az O line-t próbáltam volna feltölteni. Tudom, hogy Soldi majd elmagyarázza, hogy ez miért volt jó döntés, de szerintem a jelen helyzetünkben arra nagyobb szükség lett volna. Szusi is tud rúgni láttuk.polamalu
Ez tényleg butaság lett volna. 😉 Igazolsz egy no name semmire sem jó OL-t azzal nem vagy beljebb egy fokkal sem. Viszont punter kell, ez nem lehet vitatéma. Suisham rúgdosott vagy 35-40 yardokat, míg egy punter fog átlagosan 40-45-t, de tud jól sikerült rúgással 50-60 yardot is. Ez pedig sokat érhet egy szoros meccsen, míg egy tutira inaktív senkinek sem kellő OL-playának semmi hasznát nem vesszük idén.Soldados
Soldi!
Én leírtam a gondolatom, azt, hogy jelenleg milyen szabadügynökök vannak megvallom őszintén fingom sincs. Igen valóban egy használhatatlan hústorony felesleges lett volna. Amennyiben nem volt használható akkor persze megértem a döntést. Mástól megkaptam már, hogy mi van, ha Szusi is lesérül. Igaz. Továbbvíve, mi van ha a fal impotenciája miatt Ben sérül meg, meg is történt? Na ugye. Lábtörés, orrtörés, mi jön még? Nem az lenne a cél, hogy a csapat "gyémántját" védjük?
Igazából "vitánk" elvi síkon mozog, mert se téged, se engem nem kérdeznek. meg, hogy helyesen vagy sem az más kérdés 😉
A legfontosabb, hogy vasárnap nyerni kell, azokkal a játékosokkal akik Tomlin edző rendelkezésére állnak. És kívánjunk mihamarabbi gyógyulást Millernek.
Más, fel tudsz hívni valamikor? Kérdezni szeretnék. Köszi
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Heath Miller, who suffered a concussion against the Ravens, is probably doubtful to play this week. Tomlin said he had yet to speak with Miller, but the tight end is feeling the effects of post-concussion syndrome and the organization will err on the side of caution.

Tomlin described Flozell Adams’ injury as a "mild high ankle sprain" and said his status will be determined later in the week. Trai Essex, who replaced Adams against the Ravens, would be first up to start in his place at right tackle.NFL.com
Millert egy meccs erejéig talán tudjuk nélkülözni, ha a tőle megszokott fontos elkapások most el is maradnak, és gyakorlatilag a TE Option hívásokról is lemondhatunk, WR-ekből még így is jól állunk, és egyébként is úgy érzem, Wallace meccse lesz ez a Cincy elleni (persze a két játékos nem ugyanaz a kategória). Adams-szel meglátjuk mi lesz.vassadi27
ott van Johnson, simán nyomja - tényleg Spét listán van vagy visszajön


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Suisham Reed útjára lépett.

http://twitpic.com/3dtkhy

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Persze, késve érkezett, de nem érzek szándékosságot rajta. Ezek benne vannak a footballban. Én a véletlenszerű baleseteket nem büntetném pénzzel, eltiltással, ellenben a playen kívüli szándékos ütéseket (BigSey) és verekedéseket (A. Johnson, finnegan) kegyetlenül megszórnám.Soldados
Benne van, de sztem ez jogos büntetés akkor is. A második felével teljesen egyet értek, mint már írtam korábban.Szesze
Én nagyon adok a szavadra ezen a fórumon barátom, de ne vicceljünk már. Az amerikai fociban legjobb tudomásom szerint a büntetéseket pályára bedobott sárga zászlókkal jelzik és nem kitépett csekkekkel. Oda kellett volna baszni Ngatanak és Mclainnek is egy-egy 15 yardos büntit, aztán téma lezárva.Szokol
Az eleve vicc, h még zászló se volt... a pénzbüntetést az eddigi büntetések után tartom mindenképp jogosnak. Arról, h ezeknek a pénzbüntetéseknek egyáltalán van-e létjogosultsága az más kérdés, főleg h visszatartó ereje nem igazán van (sőt), de akármilyen is a szankcionálási rendszer az mindenképp alapető elvárás lenne, h legalább arányos legyen. Jelenleg ez finoman szólva se áll fenn, így viszont többet árt az egész, mint használ ez nyilvánvaló.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kész 😀
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Ngata még oké, de McClain-é sztem absz nem, főleg az utóbbi idők szankcionálása után, de ez még amúgy sem, jóval később ért oda amikor Miller már nem is számított rá, iszonyat szerencséje volt Millernek, h ennyivel megúszta.Szesze
Persze, késve érkezett, de nem érzek szándékosságot rajta. Ezek benne vannak a footballban. Én a véletlenszerű baleseteket nem büntetném pénzzel, eltiltással, ellenben a playen kívüli szándékos ütéseket (BigSey) és verekedéseket (A. Johnson, finnegan) kegyetlenül megszórnám.Soldados
Benne van, de sztem ez jogos büntetés akkor is. A második felével teljesen egyet értek, mint már írtam korábban.Szesze
Én nagyon adok a szavadra ezen a fórumon barátom, de ne vicceljünk már. Az amerikai fociban legjobb tudomásom szerint a büntetéseket pályára bedobott sárga zászlókkal jelzik és nem kitépett csekkekkel. Oda kellett volna baszni Ngatanak és Mclainnek is egy-egy 15 yardos büntit, aztán téma lezárva.
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Akkor a pályán történő "szándékos", és nem direkt a játékhoz tartozó pofázást, valamint a La Ligára jellemző olcsó szappanoperába való színészi alakítást is pont annyira...(BigBen kontra BigSey)! 😉 :cool:deepsilver
És pontosan mit is mondott BB Sey-nek?Jan
Honnan a picsából kellene azt nekem tudni? 😀
De a pofája be sem állt egész meccs alatt BB-nek.... 😉 😀
Ölég elvakultnak(ez jó) kell lenni, hogy ne vedd észre. :cool:

De gondolom te sem fogadnál azért rá, hogy BB kussolt mint állat....

Pontosan mit is nem mondott BB Sey-nek? 😉deepsilver
Honnan is? Hát pl onnan hogy utánaolvasol a dolognak, mielőtt elkezded osztani az észt. (csak egy tipp)

Itt Sey mondja el hogy mi volt:

http://voices.washingtonpost.com/early-lead/2010/11/richard_seymour_apologizes_--.html

De lehet hogy hazudik, és mégis neked van igazad. Meglehet.
több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Kényeztetett minket a mikulás. Remélem a büntetés kiróvó főköcsög is megkapta a jól kiérdemelt virgácsot. Egy ilyen fontos poszton trónoló személy esetében természetesen elvárható lenne, hogy az a virgács is felnőtt méretű legyen. Mondjuk olyan baseballütő forma...





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Én Zastudilt szeretném.

Ngata és McClain hitje sztem football hit volt. Sajnálom őket. Goodell a qrva anyád! Takarodj!Soldados
Ngata még oké, de McClain-é sztem absz nem, főleg az utóbbi idők szankcionálása után, de ez még amúgy sem, jóval később ért oda amikor Miller már nem is számított rá, iszonyat szerencséje volt Millernek, h ennyivel megúszta.Szesze
Persze, késve érkezett, de nem érzek szándékosságot rajta. Ezek benne vannak a footballban. Én a véletlenszerű baleseteket nem büntetném pénzzel, eltiltással, ellenben a playen kívüli szándékos ütéseket (BigSey) és verekedéseket (A. Johnson, finnegan) kegyetlenül megszórnám.Soldados
Benne van, de sztem ez jogos büntetés akkor is. A második felével teljesen egyet értek, mint már írtam korábban.
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Ja Soldi!
Még valami!

Ha Big Sey állcsúcson baszta volna a rostély alatt BB-t, akkor kibaszottul ki kellett volna számolni a BB-t...
Gondolom ezzel azért te is egyet értesz. :cool:deepsilver
Úgy látom Te nem láttad az esetet... Állon baszta rostély alatt, ezért került földre...Soldados
De láttam az esetet és már élőben is gyanús volt, vissza nézve meg kifejezetten színpadiasra sikeredett az esés. 😊
BB pofázott, Bsey meg tenyérrel(!) félig rostélyon, félig állon vágta BB-t. 😉 😛deepsilver
Sajnos nem pofázott BB, legalább leanyázta volna, vagy vmi.
Amúgy lerágott csont ez már, BB is - ahogy az összes többi Steelers játékos - egy szarházi, mi meg így szeretjük.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Heath Miller, who suffered a concussion against the Ravens, is probably doubtful to play this week. Tomlin said he had yet to speak with Miller, but the tight end is feeling the effects of post-concussion syndrome and the organization will err on the side of caution.

Tomlin described Flozell Adams’ injury as a "mild high ankle sprain" and said his status will be determined later in the week. Trai Essex, who replaced Adams against the Ravens, would be first up to start in his place at right tackle.NFL.com
Millert egy meccs erejéig talán tudjuk nélkülözni, ha a tőle megszokott fontos elkapások most el is maradnak, és gyakorlatilag a TE Option hívásokról is lemondhatunk, WR-ekből még így is jól állunk, és egyébként is úgy érzem, Wallace meccse lesz ez a Cincy elleni (persze a két játékos nem ugyanaz a kategória). Adams-szel meglátjuk mi lesz.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Miller erre a hétre doubtful, azaz valszeg nem játszik a Cincy ellen, BB viszont várhatóan nem hiányzik majd egyetlen edzésről sem az orrműtét ellenére sem. Flozellről még nem tudni, hogy vállalja-e hétvégén a játékot, ha nem, akkor Trai Essex fogja helyettesíteni.

Aaron Smith-ről már írtam, hogy elkezdhet súlyzózni, illetve hogy Seput Kapinos váltotta punter poszton.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
FranzFerdinand Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 83
Ja Soldi!
Még valami!

Ha Big Sey állcsúcson baszta volna a rostély alatt BB-t, akkor kibaszottul ki kellett volna számolni a BB-t...
Gondolom ezzel azért te is egyet értesz. :cool:deepsilver
Ne haragudj deepsilver, de nagyon bután állsz ehhez a játékhoz, ha így gondolkozol, ráadásul önellentmondásba is keveredsz. :/ Mindegy is, a lényeg az, hogy ez egy kemény sport, amiben benne vannak a sokszor kegyetlenül fájdalmas, sőt olykor szabálytalan ütközések is. Ami nincs benne, ami játékidegen, az az ütés például, amit jóval szigorúbban kell/kéne büntetni, mint a játék mivoltából adódó ütközéseket, szabálytalanságokat. Ha most, és nem kb. 15 éve látok először NFL-t, nem biztos, hogy megszeretem, és ez nagy részt Goodell és a hülye, nem arányos büntetések hibája, amivel jelentősen befolyásolják, puhítják ezt a játékot. 😐
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 784 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Kibaszott qrva jó hír! Aaron Smith megkezdheti a súlyzózást!!!!

Aaron Smith had an MRI; results such that he will begin lifting weights. Another MRI in 2 weeks, and Mike Tomlin said he's "encouraged".Soldados
na ez megkoronázta a napom....de kibaszott jó!!!!! 😊

" class="embed">
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért én lehet, hogy inkább az O line-t próbáltam volna feltölteni. Tudom, hogy Soldi majd elmagyarázza, hogy ez miért volt jó döntés, de szerintem a jelen helyzetünkben arra nagyobb szükség lett volna. Szusi is tud rúgni láttuk.polamalu
Ez tényleg butaság lett volna. 😉 Igazolsz egy no name semmire sem jó OL-t azzal nem vagy beljebb egy fokkal sem. Viszont punter kell, ez nem lehet vitatéma. Suisham rúgdosott vagy 35-40 yardokat, míg egy punter fog átlagosan 40-45-t, de tud jól sikerült rúgással 50-60 yardot is. Ez pedig sokat érhet egy szoros meccsen, míg egy tutira inaktív senkinek sem kellő OL-playának semmi hasznát nem vesszük idén.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Azért én lehet, hogy inkább az O line-t próbáltam volna feltölteni. Tudom, hogy Soldi majd elmagyarázza, hogy ez miért volt jó döntés, de szerintem a jelen helyzetünkben arra nagyobb szükség lett volna. Szusi is tud rúgni láttuk.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
A wiki alapján:
Jeremy Kapinos
No. 3 Pittsburgh Steelers
Punter
Personal information
Date of birth: August 23, 1984 (1984-08-23) (age 26)
Place of birth: West Point, New York

Height: 6 ft 1 in (1.85 m)
Weight: 235 lb (107 kg)
Career information
College: Penn State
Undrafted in 2007
Debuted in 2007 for the New York Jets
Career history

* New York Jets (2007)
* Green Bay Packers (2008–2009)
* Indianapolis Colts (2010)
* Pittsburgh Steelers (2010–present)

Roster status: Active
Career highlights and awards

* Third-team AP All-American (2006)
* Ray Guy Award finalist (2006)
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Sepu a várakozásoknak megfelelően IR, az új punter pedig Jeremy Kapinos, aki tavaly Green Bayben játszott.Soldados
hazai húzás, Penn State-es
0 TD, és 10 TB egy évben


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kibaszott qrva jó hír! Aaron Smith megkezdheti a súlyzózást!!!!

Aaron Smith had an MRI; results such that he will begin lifting weights. Another MRI in 2 weeks, and Mike Tomlin said he's "encouraged".


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sepu a várakozásoknak megfelelően IR, az új punter pedig Jeremy Kapinos, aki tavaly Green Bayben játszott.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ja Soldi!
Még valami!

Ha Big Sey állcsúcson baszta volna a rostély alatt BB-t, akkor kibaszottul ki kellett volna számolni a BB-t...
Gondolom ezzel azért te is egyet értesz. :cool:deepsilver
Úgy látom Te nem láttad az esetet... Állon baszta rostély alatt, ezért került földre...Soldados
De láttam az esetet és már élőben is gyanús volt, vissza nézve meg kifejezetten színpadiasra sikeredett az esés. 😊
BB pofázott, Bsey meg tenyérrel(!) félig rostélyon, félig állon vágta BB-t. 😉 😛deepsilver
Inkább nem mondok semmit, ha szted ez színészkedés volt... Egyrészt akkor BB-t Te nem sokat látod, ha ezt feltételezed róla, másrészt fogalmad sincs milyen fájdalommal jár és milyen hatásai vannak/lehetnek egy állasnak és úgy tűnik azt sem tudod elképzelni, hogy milyen erő lehet egy 130 kilós állat állasában...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ja Soldi!
Még valami!

Ha Big Sey állcsúcson baszta volna a rostély alatt BB-t, akkor kibaszottul ki kellett volna számolni a BB-t...
Gondolom ezzel azért te is egyet értesz. :cool:deepsilver
Úgy látom Te nem láttad az esetet... Állon baszta rostély alatt, ezért került földre...Soldados
De láttam az esetet és már élőben is gyanús volt, vissza nézve meg kifejezetten színpadiasra sikeredett az esés. 😊
BB pofázott, Bsey meg tenyérrel(!) félig rostélyon, félig állon vágta BB-t. 😉 😛
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ja Soldi!
Még valami!

Ha Big Sey állcsúcson baszta volna a rostély alatt BB-t, akkor kibaszottul ki kellett volna számolni a BB-t...
Gondolom ezzel azért te is egyet értesz. :cool:deepsilver
Úgy látom Te nem láttad az esetet... Állon baszta rostély alatt, ezért került földre...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!