Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Daniel Sepulveda tore the ACL in his right knee.deny79
már megint a térde.
nem fogunk vele hosszabbítani így.Tibi76
Ha jól tudom már 2006-ban az egyetemen is volt szakadása, így ez már a 3. FUCK........

Adamsről nincs valami közelibb infó azon felül h boka?
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Daniel Sepulveda tore the ACL in his right knee.deny79
már megint a térde.
nem fogunk vele hosszabbítani így.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
Az eredmény: 😀 😀 😀 😀

A sérülések: 😕 😕 😕
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Daniel Sepulveda tore the ACL in his right knee.
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nagy meccsen, nagy eredmény született... ezúttal a számotokra.... de kérem, mi
ez, ha nem FOCI... grat

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
FranzFerdinand Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 83
Véres, verítékes, de annál nagyobb győzelem ez, ráadásul megérdemelt is. Nem hittem volna. A szoros, ki-ki meccsben reménykedtem, de tartottam tőle, hogy egy 10 pont feletti vereség is kinézhet a jelenlegi helyzetben, de szerencsére a csapat nem így gondolta. Ez a csapat bármire képes. :cool:
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez sokáig a kihasználatlan lehetőségek meccse volt számunkra (2 big play, Ward drop), de a 2. félidőt szarrá domináltuk, de ott se sikerült bevinni a döntő ütést, a D viszont újra lehetőséget teremtett és megcsináltuk. Teljesen megérdemeltük a sikert, jobbak voltunk, ha kikapunk csak magunkat okolhattuk volna a megannyi kihagyott helyzetért.

Innen viszont tulajdonképpen megvan a bye week a WC-hétvégére, nagyon szomorú lennék, ha innen azt nem érnénk el, ugyanis a 2 meccs fórunk van a Ravens-szel szemben. Ehhez a Browns, Cincy, Panthers hármast kell ütni és akkor mindegy mi van a Jets ellen. Ez hihetetlen fontos most ennek a csapatnak, mert ezer sebből vérzünk, egész egyszerűen elementális szükségünk van arra a pihenőhétre.

A D gigantikus plusz - no persze a 2 big playen kívül, B-Macnek igen szar napja volt.
BB szintén gigantikus plusz, hihetetlen mit küzdött sérült lábbal, vérző orral, de ugyanúgy kivárt, kivárt, benyelte az ütést, de amikor kelett, odadobta a labdát. BB soft? Akkor Te mi az anyám kínja vagy TO? Életedben nem küzdöttél úgy, ahogy BB ma.
Tetszett a BB állapotához alakított playcalling is.
Redman is óriási plusz a TD-jéért.
Suisham is hibátlan eddig, engem ez nagyon meglep.

Azt azért lássuk, hogy megint vezéráldozatokkal járt a W: Miller, Adams, Sepu.

De azt is látni kell, hogy az O-sérülések közel sem befolyásolják annyira a csapat eredményességét, mert ez a csapat arra van kitalálva, hogy végigszenvedjen minden meccset és megnyerje, amikor üt az óra. Ehhez pedig a D kell. A D meccsben tart, akármilyen szarok is vagyunk, s amikor eljön a 4. negyed, akkor kell nyerni. Mi ezt tudjuk, se többet, se kevesebbet. Nézzük meg mit jelentett Keisel visszatérése: 20 futásból 43 yd, és ismét ültek a blitzek, s kb ezzel nyertünk, ez hozta meg a döntő playt is. Mi erre vagyunk felépítve, a low scoring szoros meccsek megnyerésére, ezt senki nem csinálja jobban. Mi lesz, ha végre Aaron is visszatér. 😊

Igazi Ravens-Steelers derbi volt, aki megnézte, nem bánta meg, csontzene, védelmi filozófia és szoros, presztízsmeccs.

Good Night! Go Steelers!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Stev Pittsburgh Steelers 25
Redman TDje óriási volt. Végre megmutatta h mit tud a red zoneban!!! óriási meccs volt!!

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula a Steelersnek; nagyon nagy W volt; ennyi sérültel és úgy hogy Big Ben-t orrba verték az elején.
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Basszus azt hittem Miller többet nem áll lábra... gondolom ilyen után Harrisonnak már nagyon csekkönyvét se kellene kinyitnia, menne az egész éves fizuja Gooddelhez.pherczeg
szerintem az egy szerencsétlen ütközés volt.

amúgy meg hatalmasat küzdöttünk. büszke vagyok a csapatra.
a védelem a két nagy playen kívül hatalmas volt.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Basszus azt hittem Miller többet nem áll lábra... gondolom ilyen után Harrisonnak már nagyon csekkönyvét se kellene kinyitnia, menne az egész éves fizuja Gooddelhez.
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Meg kéne előznünk ezt a matekozást és kopasztani a tollasokat de kegyetlenül 😀
Nyerjük meg!!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Köszönjük meg a Raidersnek, eléggé jó esélyt adtak nekünk így a WC helyre (gyakorlatilag biztost) akkor is, ha kikapunk a Ravenjstől és a Jetstől is.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
végignéztem a sorsolásokat.
a tuti wild cardhoz már csak egy vereség fér bele.Tibi76
A tutihoz ja, de 2-vel biztos meglenne, sőt valszeg 3-mal is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
végignéztem a sorsolásokat.
a tuti wild cardhoz már csak egy vereség fér bele.Tibi76
Legyen az ma! 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
végignéztem a sorsolásokat.
a tuti wild cardhoz már csak egy vereség fér bele.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Na az Espn countdownban mindenki Ravens győzelmet jósolt.
Helyes.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Egy kissé elkanyarodva az aktuális témától: a Sport TV számára meg van szabva, hogy évente egy TNF-et ki kell hagyniuk, azzal pedig, hogy jövő héten adják a Titans-Colts összecsapást, két meccsre, a 15. fordulóban játszandó Chargers-49ers-re és az egy körrel utána esedékes Steelers-Panthers-re szűkült a kör. Örömhír számunkra, hogy a Sport TV-nél jó döntést hoztak, és a mi meccsünk kerül majd képernyőre. 😉 Mondjuk személy szerint fel is lettem volna háborodva, ha ez nem így alakult volna 😊 : a Chargers idén már jónéhányszor szerepelt a Sport TV-n (és a 14. héten, vasárnap is ők lesznek képernyőn, a Chiefs elleni, minden bizonnyal a csoportelsőségről döntő összecsapásukat adják), a 49ers is volt emlékeim szerint háromszor, míg mi csak egyszer ("kényszerből", MNF-en), a Panthers pedig egyszer sem, úgyhogy már csak ezért is illett ezt a találkozót választaniuk. Úgyhogy Szenteste napján hajnalban Pittsburgh-meccs. 😉

Elvileg az azt megelőző héten, a Jets elleni vasárnapi meccsünket is adniuk kellene, de mivel akkor már a spanyol bajnokságban szünet lesz (NBI-ben pedig már most is az van), elképzelhető, hogy az 1 órai idősávból a Giants-Eagles kerül képernyőre (a Phili idén már sokat szerepelt, de a mi ellenfelünk, a Jets is, ráadásul az gyakorlatilag az NFC East elsőségéről is dönt). Reméljük nem. :rolleyes: 😊

Szerk.: Ez annyira mégse biztos, mivel a Port.hu-n beírták a Chargers-49ers-t, de bennük ilyen téren nem lehet maximálisan megbízni, úgyhogy még nem veszett el a remény. 😉 De ha nem adják legalább az egyik meccset, vérengzés lesz...
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Most néztem meg a 2001-es szezonról szóló NFL filmet. Egy nagyon jó csapatot láttam aki az AFC döntőt bukta 17-24-re a Pats ellen. Akkor már játszott egy két ma is ismerős név. Plaxico Burres, igen mi draftoltuk 1. körben, Joey Porter, A BUS, és egy bizonyos úr aki 86-al játszott Burres mellet mint 2. WR. Ki lehetett? Igen Ward! Volt egy remek irányítónk aki ha futott, márpedig sokszor tette, nem lábbal előre fejezte be. Na jó nem is tigrisbukfenccel. Abban az évben a két Ravens meccs közül az elsőt szűken buktuk majd a másodikat simán hoztuk. Akkor is a Brownssal zártuk az alapszakaszt. Mindezek a babonásoknak, hogy aki talál benne valami fogódzót estére az tegye!polamalu
Tévedés, Ward volt az 1. számú WR. Burressnak többek között éppen ezért kellett mennie, mert kicsit kikezdte Wardot és 1. WR akart lenni. Nálunk nem lehetett Ward miatt.Soldados
Bocs, de eza filmből számomra nem derült, ki és nem akartam rangsorolni, hanem úgy gondoltam, hogy az egyik Plexico a másik Ward. A lényeg az, hogy a babonások meregessenek vagy nem? 😉
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Most néztem meg a 2001-es szezonról szóló NFL filmet. Egy nagyon jó csapatot láttam aki az AFC döntőt bukta 17-24-re a Pats ellen. Akkor már játszott egy két ma is ismerős név. Plaxico Burres, igen mi draftoltuk 1. körben, Joey Porter, A BUS, és egy bizonyos úr aki 86-al játszott Burres mellet mint 2. WR. Ki lehetett? Igen Ward! Volt egy remek irányítónk aki ha futott, márpedig sokszor tette, nem lábbal előre fejezte be. Na jó nem is tigrisbukfenccel. Abban az évben a két Ravens meccs közül az elsőt szűken buktuk majd a másodikat simán hoztuk. Akkor is a Brownssal zártuk az alapszakaszt. Mindezek a babonásoknak, hogy aki talál benne valami fogódzót estére az tegye!polamalu
Tévedés, Ward volt az 1. számú WR. Burressnak többek között éppen ezért kellett mennie, mert kicsit kikezdte Wardot és 1. WR akart lenni. Nálunk nem lehetett Ward miatt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Kíváncsi vagyok mennyi büntetést fog kapni Harrison a meccs után, a Ravens Ol eléggé szarul muzsikál az utóbbi meccseken. Illetve még arra, hogy fognak-e holdingot fújni Oherre.tenorx
RuginaPasszert kapjon feltétlen!
ROKKKK, AMADEUS


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Most néztem meg a 2001-es szezonról szóló NFL filmet. Egy nagyon jó csapatot láttam aki az AFC döntőt bukta 17-24-re a Pats ellen. Akkor már játszott egy két ma is ismerős név. Plaxico Burres, igen mi draftoltuk 1. körben, Joey Porter, A BUS, és egy bizonyos úr aki 86-al játszott Burres mellet mint 2. WR. Ki lehetett? Igen Ward! Volt egy remek irányítónk aki ha futott, márpedig sokszor tette, nem lábbal előre fejezte be. Na jó nem is tigrisbukfenccel. Abban az évben a két Ravens meccs közül az elsőt szűken buktuk majd a másodikat simán hoztuk. Akkor is a Brownssal zártuk az alapszakaszt. Mindezek a babonásoknak, hogy aki talál benne valami fogódzót estére az tegye!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kíváncsi vagyok mennyi büntetést fog kapni Harrison a meccs után, a Ravens Ol eléggé szarul muzsikál az utóbbi meccseken. Illetve még arra, hogy fognak-e holdingot fújni Oherre.
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
Megint alvás nélkül kell a melóba menni, még jó, hogy nincs főnököm😀Tibi76
Nekem van, de le...om. Ez ma éjjel bármit megér.polamalu
Így van. Én már szóltam, hogy 6-ra nem érek be. De sietni fogok.. 😊
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Megint alvás nélkül kell a melóba menni, még jó, hogy nincs főnököm😀Tibi76
Nekem van, de le...om. Ez ma éjjel bármit megér.