Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
pedig most még nincs vesztes

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nagyobb szájkaratéra számítottam de látom öregszik a brigád 😊Janek
Majd a meccs után. 😀 Most mindkét brigád óvatos duhaj. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
Nagyobb szájkaratéra számítottam de látom öregszik a brigád 😊

több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Azt álmodtam az éjjel hogy 28-14re kiszívtunk 😕
Jó volt felébredni 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Amikor először olvastam a hírt, hogy Big Ben lába eltört, a ... is meghűlt bennem, de aztán szerencsére kiderült, hogy a megfogalmazás nem egészen volt pontos. Amolyan Favre-effektus... 😊 Nem tudom, milyen mértékben fogja hátráltatni BB-t ez a sérülés, nyilván nem most fogja élete legnagyobb meccsét játszani, de ettől még nyernünk kell! 😉

In response to inquiries about Ben Roethlisberger having a broken foot, Steelers spokesperson Dave Lockett said there is no new fracture in Ben’s foot. Ben’s current injury is an aggravation of an old injury where scar tissue is present.vassadi27
Pedig arra számítok, hogy sokat kell menekülnie Bennek, és ha nem egészséges a lába, akkor rákfeélhet ős is meg a Steelers is keményen :/kishaszi
Ettől félek én is h a mobilitás szenvedheti ezt meg.
A csütörtöki edzés után írták róla:
TV news clips that showed Ben Roethlisberger during individual drills suggest he's in pain and that his movement may be affected.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Amikor először olvastam a hírt, hogy Big Ben lába eltört, a ... is meghűlt bennem, de aztán szerencsére kiderült, hogy a megfogalmazás nem egészen volt pontos. Amolyan Favre-effektus... 😊 Nem tudom, milyen mértékben fogja hátráltatni BB-t ez a sérülés, nyilván nem most fogja élete legnagyobb meccsét játszani, de ettől még nyernünk kell! 😉

In response to inquiries about Ben Roethlisberger having a broken foot, Steelers spokesperson Dave Lockett said there is no new fracture in Ben’s foot. Ben’s current injury is an aggravation of an old injury where scar tissue is present.vassadi27
Pedig arra számítok, hogy sokat kell menekülnie Bennek, és ha nem egészséges a lába, akkor rákfeélhet ős is meg a Steelers is keményen :/

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Egy rövid eszmefuttatás a Ravens-meccs előtt arról, hogy milyen befolyással is bír ez az összecsapás, ill. ennek végkimenetele:
W: Kis túlzással egyenes út vezet a divízióelsőségig, illetve hogy az AFC-ben (minimum) a második helyen végezzünk, és így bye a Wild Card hétvégén
L: Marad a csoport második helye és ezáltal a Wild Card, a playoff első körében az ellenfél a Colts (esetleg a Jaguars) vagy a Chargers (esetleg a Chiefs).
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kemonak, Fosternek és Easonnek is sikerült bekerülnie a 12. hét Not All-Pro csapatába a pff szerint:
http://www.profootballfocus.com/blog/2010/12/03/week-12-had-a-bad-day-team/
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Aaron Smith nem doubtful, hanem továbbra is out, ahogy Spaeth is.

BB questionable, de nyilván játszani fog. Többiek probable, azaz mind készen állnak.

Amúgy Rooney is felszólalt a büntik ügyében. Persze diplomatikusan, ahogy tőle kell, de kiállt a csapat mellett és szerinte is igazságtalanul büntetik a csapatot. Ez kellett most, mert ennek már súlya van, azért Rooney szava nagyon is számít a ligában.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
The Pittsburgh Steelers listed quarterback Ben Roethlisberger as questionable for Sunday night's AFC North showdown with the Baltimore Ravens after a foot injury limited him in practice all week. Despite his official injury status, Roethlisberger is expected to play, NFL Network insider Jason La Canfora reported Friday.

The Steelers listed defensive end Aaron Smith (triceps) and tight end Matt Spaeth (concussion) as doubtful to play against the Ravens. Offensive tackle Flozell Adams (back), defensive ends Nick Eason (knee) and Brett Keisel (calf), cornerback Bryant McFadden (hamstring) and safety Troy Polamalu (ankle) are probable.NFL.com
Smith nyilván nem fog játszani, de a doubtful státusz már haladás, a probable-ként megjelöltekkel valószínűleg nem lesz gond, remélhetőleg már Keisellel sem.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Amikor először olvastam a hírt, hogy Big Ben lába eltört, a ... is meghűlt bennem, de aztán szerencsére kiderült, hogy a megfogalmazás nem egészen volt pontos. Amolyan Favre-effektus... 😊 Nem tudom, milyen mértékben fogja hátráltatni BB-t ez a sérülés, nyilván nem most fogja élete legnagyobb meccsét játszani, de ettől még nyernünk kell! 😉

In response to inquiries about Ben Roethlisberger having a broken foot, Steelers spokesperson Dave Lockett said there is no new fracture in Ben’s foot. Ben’s current injury is an aggravation of an old injury where scar tissue is present.
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Harrisont mennyire fogják megbüntetni, amiért eltölt BB lába?
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
mindenkit gyűlölök 😂Geronimo
😀😀😀kishaszi
Zebráknak drukkor biztosan, vagy Goodell-nek 😂 😂 😂 😂 (bocs az off-ért)

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
mindenkit gyűlölök 😂Geronimo
😀😀😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
A sérülés fényében érthető -bár nem elfogadható- a sok holding az OL-ben. Sajnos várható is...de még mindig jobb mint a gyalu a sérült QB-n
Sajnos ez kicsit eleszi a büntinormát a front 7 elől...DPI-re nem marad a sec-nek.
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
[ vasárnap h2h-től agyrázkódást szenvedett, szerdán sosem edz, de az ominózus meccs után mégis szerelést húzott önszántából. Sztem példamutató.

.Soldados
ezt hívják nálam úgy, hogy felelősség! Nem szeretem Wardot, de a tisztelet nem szeretem/nemszeretem kérdése - nálam, és ebben is példát mutat a fiataloknak, hogyan is kell csinálni egy karriert. Mennyiben másabb ez, hogy ezt látják a rookiek, nem pedig a TOcho Showt... 😉

Amúgy meg Goodell rohadjon megGeronimo
Te Márk, mostanában annyiszor leírtad, hogy nem szereted a Steelerst, Roethlisbergert, Wardot, tulajdonképpen Te kivel szimpatizálsz?😊) Tudom off, de most már tényleg kiváncsi vagyok😀kishaszi
mindenkit gyűlölök 😂

több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Sajnálatos, amennyiben tényleg eltört, mert már nem lehet bírságolni rá... habár talán péntek a dead-line ilyen esetben!?
Merthogy most megérdemelné az ellen is... ez szándékos, sunyi...
Remélem azért tud majd vele "rendesen" játszani, igazán jó lenne egy kemény, szokásos Holló-Vasas meccs...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Fasza, BBnek nem megnyúlt valamelyik szalagja a bokájában, hanem eltört a bokája....
Kibaszott jó. Ha bárki hozzá mer nyúlni remélem az OL lezúzza, 25 ezret megér.
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5876391&campaign=rss&source=twitter&ex_cid=Twitter_espn_5876391tenorx
http://www.thepittsburghchannel.com/steelers/26000578/detail.html

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Fasza, BBnek nem megnyúlt valamelyik szalagja a bokájában, hanem eltört a bokája....
Kibaszott jó. Ha bárki hozzá mer nyúlni remélem az OL lezúzza, 25 ezret megér.
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5876391&campaign=rss&source=twitter&ex_cid=Twitter_espn_5876391
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
[ vasárnap h2h-től agyrázkódást szenvedett, szerdán sosem edz, de az ominózus meccs után mégis szerelést húzott önszántából. Sztem példamutató.

.Soldados
ezt hívják nálam úgy, hogy felelősség! Nem szeretem Wardot, de a tisztelet nem szeretem/nemszeretem kérdése - nálam, és ebben is példát mutat a fiataloknak, hogyan is kell csinálni egy karriert. Mennyiben másabb ez, hogy ezt látják a rookiek, nem pedig a TOcho Showt... 😉

Amúgy meg Goodell rohadjon megGeronimo
Te Márk, mostanában annyiszor leírtad, hogy nem szereted a Steelerst, Roethlisbergert, Wardot, tulajdonképpen Te kivel szimpatizálsz?😊) Tudom off, de most már tényleg kiváncsi vagyok😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
[ vasárnap h2h-től agyrázkódást szenvedett, szerdán sosem edz, de az ominózus meccs után mégis szerelést húzott önszántából. Sztem példamutató.

.Soldados
ezt hívják nálam úgy, hogy felelősség! Nem szeretem Wardot, de a tisztelet nem szeretem/nemszeretem kérdése - nálam, és ebben is példát mutat a fiataloknak, hogyan is kell csinálni egy karriert. Mennyiben másabb ez, hogy ezt látják a rookiek, nem pedig a TOcho Showt... 😉

Amúgy meg Goodell rohadjon meg

több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ward szava nem hiteles? Kapott a Pats ellen egy h2h hitet. És mit mondott utána? "It was clear hit".
Soldados
Az egész liga,szurkolóstól rajta röhögne,ha nyafogott volna utána.Szóval fordítsuk meg,mi mást mondhatott volna tekintélycsökkenés nélkül...kátrány
Egyértelmű volt, hogy ezt mondja, és nemcsak kötelességből, hogy ne legyen presztízsvesztesége, hogy korábbi szavaival összecsengjen a dolog. Ő ilyen, egyszerűen harcos, ez az ő játékából és legfőképpen a mentalitásából, hozzáállásából fakad. Nála nagyobb harcos kevés van ezen a pályán. De a tetteivel igazolta szavait: vasárnap h2h-től agyrázkódást szenvedett, szerdán sosem edz, de az ominózus meccs után mégis szerelést húzott önszántából. Sztem példamutató.

De az egész amit írtam róla, az arról szólt, hogy nem értem, miért ne lennének hitelesek a szavai ilyen ügyben, amikor egy h2h után nemcsak clearnek nyilvánítja az ütést, hanem egyenesen edzésbe áll már szerdán.Soldados
Ma kicsit cinikusabb vagyok az átlagosnál, 😊 😛
Más megközelítésből igazad van.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ward szava nem hiteles? Kapott a Pats ellen egy h2h hitet. És mit mondott utána? "It was clear hit".
Soldados
Az egész liga,szurkolóstól rajta röhögne,ha nyafogott volna utána.Szóval fordítsuk meg,mi mást mondhatott volna tekintélycsökkenés nélkül...kátrány
Egyértelmű volt, hogy ezt mondja, és nemcsak kötelességből, hogy ne legyen presztízsvesztesége, hogy korábbi szavaival összecsengjen a dolog. Ő ilyen, egyszerűen harcos, ez az ő játékából és legfőképpen a mentalitásából, hozzáállásából fakad. Nála nagyobb harcos kevés van ezen a pályán. De a tetteivel igazolta szavait: vasárnap h2h-től agyrázkódást szenvedett, szerdán sosem edz, de az ominózus meccs után mégis szerelést húzott önszántából. Sztem példamutató.

De az egész amit írtam róla, az arról szólt, hogy nem értem, miért ne lennének hitelesek a szavai ilyen ügyben, amikor egy h2h után nemcsak clearnek nyilvánítja az ütést, hanem egyenesen edzésbe áll már szerdán.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Itt most annyi a különbség,hogy Suggsnak nem volt idén h2h szerelése sem ,így büntetése sem.Egyébként dobtak olyanokat rá,hogy maga volt a vicc és még meg is büntették pár ezer dollárra.
A Palmer "elleni" late hit,ami mókás volt vagy az Atlanta elleni face mask,amit rajta követtek el(látszik tisztán a közvetítésen)és rá dobták a zászlót.
Egy poszton játszanak,ha most nem szólna Harrison mellett,maga ellen beszélne.kátrány
Mivel vétlen hitekért neki volt - tudjuk, egyébként valójában a nyakát akarta törni JH az áldozatainak -, közben meg playen kívüli cuccokért nem volt semmi másnak, így nem hat meg Goodel köcsögsége.

Az meg, hogy OLB Suggs is az csak félig van benne a pakliban, miért ne állhatna ki TS, hogy "Harrison egy köcsög, megérdemli, tessék példát venni rólam, hogy milyen szabályosan csinálom ugyanazt a melót"? Simán megtehetné, pláne rivális játékos. Valószínűleg nem saját poziícióját félti Suggs, hanem úgy általánosságban nem ért egyet az ilyen szintű, kontrollálatlan szankcionálással. Szerintem.kishaszi
Az tisztán nyalizás lenne és hiteltelenné tesz,mint ember,mind játékost.Suggs sem mondhat mást,mint ezt,ha már beleszól.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ward szava nem hiteles? Kapott a Pats ellen egy h2h hitet. És mit mondott utána? "It was clear hit".
Soldados
Az egész liga,szurkolóstól rajta röhögne,ha nyafogott volna utána.Szóval fordítsuk meg,mi mást mondhatott volna tekintélycsökkenés nélkül...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related