NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
36. Bettis catches Stewart shovel pass for score
Dátum: 1997. október 26.
Ellenfél: Jacksonville Jaguars
Főszereplők: Jerome Bettis, Kordell Stewart


"Kordell Stewart connects on a shovel pass to Jerome Bettis, who runs 17 yards for the touchdown and an overtime win."

Szabler
áááááh mekkora videó ez, mit tudott a Pufi bakker, kár, hogy alig láttam játszani.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
😀 A legdurvább stat viszont az, hogy egy meccsen a falunk több büntetést kapott, mint a Falcons fal az egész szezon alatt 😀tenorx
Mert mi dörtik vagyunk, már hagyományosan... és nem nézik jó szemmel, hogy bántjuk a jólnevelt úrifiúkat.

A "Pittsburgh ellen nincs holding" szövegedet használhatom aláírásként? 😀 😀Jan
Megtisztelsz 😀
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
😀 A legdurvább stat viszont az, hogy egy meccsen a falunk több büntetést kapott, mint a Falcons fal az egész szezon alatt 😀tenorx
Mert mi dörtik vagyunk, már hagyományosan... és nem nézik jó szemmel, hogy bántjuk a jólnevelt úrifiúkat.

A "Pittsburgh ellen nincs holding" szövegedet használhatom aláírásként? 😀 😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Jó hírek:
Tomlin is optimistic about Keisel, Eason, Brown and Ben being healthy enough for Sunday. More hopeful than optimistic about McFadden.Soldados
Na, kíváncsi leszek Keiselre, hogy mi lesz ebből az "optimistic"-ből szombatra/vasárnapra... BB-vel szerintem nem lesz gond, és remélhetőleg Eason is felépül
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
😀 A legdurvább stat viszont az, hogy egy meccsen a falunk több büntetést kapott, mint a Falcons fal az egész szezon alatt 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Linkeltem, hogy itt annyira nem szeretik Pounceyt, azt hiszem a 4. legtöbb pressuret engedte a QBnak. De azért ebben vastagon benne van, hogy a guardok mellette elég szarul játszanak.
Meg amúgy is én a run blockingot emeltem ki, meg a vezérségét, pass blockban még valóban van mit javulnia.tenorx
Nem vitatkozni akarok, de Te azt is írtad, hogy ő a falunk legjobbja és hogy megérdemelten van TOP5-ben a PB-listán, ez egyik sem igaz. A jelenlegi fal legjobbja Flozell. Sőt Kemót is hamarabb mondanám, bár neki ez a Bills meccs elképesztően szar volt. PB-n pedig - egyelőre - szóba se jöhetne a neve nálam.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Linkeltem, hogy itt annyira nem szeretik Pounceyt, azt hiszem a 4. legtöbb pressuret engedte a QBnak. De azért ebben vastagon benne van, hogy a guardok mellette elég szarul játszanak.
Meg amúgy is én a run blockingot emeltem ki, meg a vezérségét, pass blockban még valóban van mit javulnia.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nah meghunyászkodok Soldi előtt ezúttal, úgy néz ki valóban jól játszott Gay. Ma újranéztem meg elolvastam a pff elemzést, és valszeg pont az egy szar playnél sikerült lekurvaanyáznom 😛

Egyébként értékelés a meccsről: http://www.profootballfocus.com/blog/2010/11/30/re-focused-week-12-pittsburgh-at-buffalo/tenorx
Jééé és Pounceyt is lehúzza... 😉

Továbbá attól nem szar, hogy engedett egy 10 yardos elkapást. Az még lehetett attól egy jó play tőle. 😉 Csak ki vagytok hegyezve rá a tavalyi év miatt és minden egyes alkalommal elkülditek a faszba, ha csak elkapást csinálnak mellette, pedig az önmagában nem bűn, ha mellette sikerül egy catch, attól még lehetett jó a coverage.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nah meghunyászkodok Soldi előtt ezúttal, úgy néz ki valóban jól játszott Gay. Ma újranéztem meg elolvastam a pff elemzést, és valszeg pont az egy szar playnél sikerült lekurvaanyáznom 😛

Egyébként értékelés a meccsről: http://www.profootballfocus.com/blog/2010/11/30/re-focused-week-12-pittsburgh-at-buffalo/
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
haszi: Akkor ebben is egyetértünk.

Jó hírek:
Tomlin is optimistic about Keisel, Eason, Brown and Ben being healthy enough for Sunday. More hopeful than optimistic about McFadden.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Amire igazán kíváncsi vagyok, hogy BB tackle-je hol lesz a Colts ellen div round Game-n, nálam TOP5. Bettis over Urlacher is nálam TOP10, ott kezdődött a 2005-ös nagy menetelés. Ez a 2 legnagyobb play 2005-ből. Persze érdekel hogy hova sorolták a sokak által ismertebb Cincy elleni trükkös playt a WC-n, vagy 2 SB-playt (Willie longest run az SB-n, és Randle El pass to Ward), de számomra az előbbi 2 fontosabb volt.Soldados
A trükkös play fasza volt, de ott nyertünk volna anélkül is, így hátrább sorolnám, mint a "The Tacklet" és Bettis vs. Urlacher momentumot.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hogy mi lett a legelső, az nem nagyon kérdés.Szabler
Csak nem az Immaculate Reception? 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Amire igazán kíváncsi vagyok, hogy BB tackle-je hol lesz a Colts ellen div round Game-n, nálam TOP5. Bettis over Urlacher is nálam TOP10, ott kezdődött a 2005-ös nagy menetelés. Ez a 2 legnagyobb play 2005-ből. Persze érdekel hogy hova sorolták a sokak által ismertebb Cincy elleni trükkös playt a WC-n, vagy 2 SB-playt (Willie longest run az SB-n, és Randle El pass to Ward), de számomra az előbbi 2 fontosabb volt.Soldados
Egyelőre maradjunk annyiban, hogy a felsoroltak - a Cincy elleni trükkös play kivételével, ami külön nincs a listán - a Top 15-ben vannak. 😊

Hogy mi lett a legelső, az nem nagyon kérdés.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ismét köszi Szabler!Soldados
Nem kell mindig megköszönni, hiszen szívesen teszem. 😊 Még van 34 play! Aztán viszont érdekelne, hogy esetleg melyik momentumot tennétek előkelőbb vagy kevésbé előkelő helyre.

Illetve, hogy hová kerülnének olyan játékok, amelyek - lévén 2008-ban jelent meg - még nem kerülhettek be a könyvbe: pl. Harrison INT return TD-je a Super Bowlon.Szabler
Townsend pick-six a Dallas ellen, Troy pick-six az AFC-döntőn, Holmes GW Catch a SB XLIII, Harrison pick-six SB XLIII, Holmes punt return TD a Chargers elleni Div Roundban, Holmes +60 yd-os TD catch az AFC-döntőn. Holmes GW TD-catch a 2. Ravens elleni alapszakaszmeccsen.

Számomra ezek a legfontosabb játékok a 2008-as évből.

Amire igazán kíváncsi vagyok, hogy BB tackle-je hol lesz a Colts ellen div round Game-n, nálam TOP5. Bettis over Urlacher is nálam TOP10, ott kezdődött a 2005-ös nagy menetelés. Ez a 2 legnagyobb play 2005-ből. Persze érdekel hogy hova sorolták a sokak által ismertebb Cincy elleni trükkös playt a WC-n, vagy 2 SB-playt (Willie longest run az SB-n, és Randle El pass to Ward), de számomra az előbbi 2 fontosabb volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Ismét köszi Szabler!Soldados
Nem kell mindig megköszönni, hiszen szívesen teszem. 😊 Még van 34 play! Aztán viszont érdekelne, hogy esetleg melyik momentumot tennétek előkelőbb vagy kevésbé előkelő helyre.

Illetve, hogy hová kerülnének olyan játékok, amelyek - lévén 2008-ban jelent meg - még nem kerülhettek be a könyvbe: pl. Harrison INT return TD-je a Super Bowlon.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
2008-ban csak az nem tartott minket SB-esélyesnek, aki nem értett a focsihoz. Az a védelem bárki ellen győzelmi esélyt teremtett a csapatnak. Soldados
Na maradjunk annyiban, hogy a fórum szakértő fele ilyen volt. Te minden héten beírtad, hogy a liga legjobb D, mások meg minden héten jöttek be megmondani, hogy ez faszság, nem így van, a mutatók nem érnek semmit, meg a statok, overrated a védelem pl. a Ravenshez képest, stb. Név nélkül, nálam az NFL-hez sokkal jobban értők.
Megköszönöm Nekik is a 2008-as győzelmet, úgy néz ki a sok fika kontraproduktív😛kishaszi
Legjobb passzvédelem (yd/attempt), legjobb futásvédelem (yd/carry), legjobb 3rd down mutató, legjobb RZ-mutató, legkevesebb kapott pont, legkevesebb engedett big play (+20, +40) mind passz mind futás ellen, 2. legtöbb sack. Mindezt a PO-csapatok közül a legkeményebb schedule mellett. (Ezt csak azért írtam le (ismét), mert ezzel mindig jól esik szembesülni, hogy az milyen csodálatos Defense volt :cool😊

Aki ebben nem hitt, vagy erről nem vett, esetleg nem akart tudomást venni, azt nyilvánvalóan elvakította Steelers-utálata.

Ismét köszi Szabler!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
50 Greatest Plays/Games - Steelers

37. Joe Greene crushes Campbell
Dátum: 1980. január 6.
Ellenfél: Houston Oilers
Főszereplő: Joe Greene


"In the 1979 AFC Championship Game, the Steel Curtain defense held Earl Campbell to just 15 yards on 17 carries."

"Campbell got the ball, intent on following up with even more yards. Green crushed that thought when he crashed through the line and hammered Campbell for a one-yard, in-your-face loss, the kind of tackle Greene had built his reputation on."



http://www.youtube.com/watch?v=AgBMGI5mDJY 2:45-től!

36. Bettis catches Stewart shovel pass for score
Dátum: 1997. október 26.
Ellenfél: Jacksonville Jaguars
Főszereplők: Jerome Bettis, Kordell Stewart


"Kordell Stewart connects on a shovel pass to Jerome Bettis, who runs 17 yards for the touchdown and an overtime win."



http://www.youtube.com/watch?v=_wW-1wGgq4k 4:40-től!

35. Pittsburgh's onside kick, recovery, and touchdown
Dátum: 1996. január 28., Super Bowl XXX
Ellenfél: Dallas Cowboys
Főszereplők: Norm Johnson, Deon Figures


"An unexpected onside kick with 11:20 left in Super Bowl XXX almost helps achieve a comeback win against the favored Cowboys."



http://www.youtube.com/watch?v=_y3O7_uEDWI 3:46-tól!

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
2008-ban csak az nem tartott minket SB-esélyesnek, aki nem értett a focsihoz. Az a védelem bárki ellen győzelmi esélyt teremtett a csapatnak. Soldados
Na maradjunk annyiban, hogy a fórum szakértő fele ilyen volt. Te minden héten beírtad, hogy a liga legjobb D, mások meg minden héten jöttek be megmondani, hogy ez faszság, nem így van, a mutatók nem érnek semmit, meg a statok, overrated a védelem pl. a Ravenshez képest, stb. Név nélkül, nálam az NFL-hez sokkal jobban értők.
Megköszönöm Nekik is a 2008-as győzelmet, úgy néz ki a sok fika kontraproduktív😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Akik Penguins fanokból lettek Steelers fanok, azoknál ennek zéró az esélye😊kishaszi
Ezt adom én is!!!

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát azért 2008-ban még csak jó PO csapatnak is alig-alig számítottunk... 😊 Akkor is ki tudtunk ám kapni szarabbul álló csapatoktól, és meg tudtunk verni SB-esélyeseket. Amúgy én sem hiszem hogy itt bárki azért szurkolna a Steelersnek mert jól megy a szekér, főleg azért, mert nem megy jól, és itt mindenki tisztában van a hibákkal, a rossz döntésekkel, sérülésekkel, stb.kicsi joe
2008-ban csak az nem tartott minket SB-esélyesnek, aki nem értett a focsihoz. Az a védelem bárki ellen győzelmi esélyt teremtett a csapatnak. Nem volt véletlen, a Bengals, Pats, Cowboys, Ravens, Chargers ellen elért 5W-s sorozat. Az egészen kiváló, elit csapat volt. És 2008-ban csak PO-csapattól kaptunk ki. 😉 Eagles, Colts, Titans, Giants, mind PO-s volt.

Idén 1-5. meccsen megmutattuk, hogy elitcsapat vagyunk, de azóta a falak meghaltak. Így csak egy jó csapat vagyunk a sok közül. És mivel Jonathan Scott marad a LT, vele még csak véletlenül se mondanék egy csapatot se SB-esélyesnek. Ez van. PO-ra jók leszünk, ha addigra felépül mindenki, akkor talán még a vártnál is jobbak leszünk, de ha Jonathan Scott marad az LT, akkor is kevésnek fogunk találtatni. Pech az egyik legfontosabb poszton lett IR.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
még véletlenül sem szeretnék vitát generálni, szerintem is nevetséges, amilyen mennyiségben dobálják a zászlókat/büntetéseket (ráadásul következetlenül, lsd Johnson vs Finnegan). ettől függetlenül érdekes, amit Harrison mond a cikkben: nem gondolta, hogy zászlót kap a Fitzpatrick-hitért, de ha már kapott, szerinte nem kap büntetést, mert ez ugyanolyan ütés volt, amiért zászlót kapott a Raiders ellen, és akkor sem kapott büntit. (csak az érvelésre hívom fel a figyelmet, semmi több 😊)

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81c84d65/article/steelers-lb-harrisons-appeals-rejected-by-nfl?module=HP_headlines

több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Ez milyen már?



😂 😂 😂
több mint 13 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 99
Hát azért 2008-ban még csak jó PO csapatnak is alig-alig számítottunk... 😊 Akkor is ki tudtunk ám kapni szarabbul álló csapatoktól, és meg tudtunk verni SB-esélyeseket. Amúgy én sem hiszem hogy itt bárki azért szurkolna a Steelersnek mert jól megy a szekér, főleg azért, mert nem megy jól, és itt mindenki tisztában van a hibákkal, a rossz döntésekkel, sérülésekkel, stb.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Akik Penguins fanokból lettek Steelers fanok, azoknál ennek zéró az esélye😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Én azért voltam nyugodt a Pats meccs után is, mert érezhető volt, hogy kicsit túlértékeltük saját magunkat. Szerintem mi most egy jó PO csapat vagyunk, odáig illene eljutni (a csoportgyőzelem nem fog összejönni, wild card lesz belőle), semmi több. Ezt kell most megbecsülni, mert a következő évek még gyengébbek lesznek - szerintem. De legalább majd kiderül, ki a bandwagon és ki nem! 😊Szokol
Nem hiszem hogy itt lenne akár egyvalaki is közülünk aki csak azért szurkol a Steeresnek mert megy a szekér éppen 😊
Menne a savazás hogy xy takarodj, meg ilyen meg olyan rossz a csapat, de senki nem pártolna el 😊
Vagy naív vagyok? 😊