NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81c8f9c7/article/fed-up-steelers-ward-says-nfl-is-hypocritical-on-hits?module=HP_headlines

jókat mondtak. félek rájuk szállnak még jobban. a szabaság országában sem igazán szeretik, ha cincognak az egerek.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Elgondolkodtató Ward-nyilatkozat a büntetésekről és a liga felfogásáról: http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5871501

Hát nem fura, hogy egy nevetséges "late" hit 25k, míg a földön fekvő lábának tekergetése lófasz se...!? (Ez már csak zárójeles, de nem fura, hogy Palmer Rule nem volt, de Brady Rule az igen...) És lám-lám, ezúttal nagy az egyetértés a Ravens és a Steelers játékosok között.

Goodell a qrva anyád! Takarodj te álszent köcsög!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
In keeping with the plan from the past 2 weeks, Troy Polamalu didn't practice Wednesday. Flozell Adams, Ben (foot), Nick Eason (knee), Bryant McFadden (hamstring) all worked on a limited basis. The only guy to miss for the Ravens was RB Le'Ron McClain (ankle)

Egyelőre úgy tűnik, mindenki harcra kész lesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
http://www.youtube.com/watch?v=3xDBFIAgp58&feature=related azt hiszem ennyit üzennék Goodellnek rólatok 😀

több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Lehet.. Szerintem ezzel nincs baj, ha eredeti, vagy jól néz ki. Pl. az NHL-ben is vannak olyan szokások, amit több csapat csinál és nincs ezzel gond - whiteout és társai.kishaszi
így van... lényeg a lényeg, a közeljövőben nem szeretnék lengő lila törcsiket az M&T-ben...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Szerintem ez kevésbé a Ti lengetéseteknek, mint a mi "tervezett" lengetésünknek lámaságára utalt, de
ki tudja... szvsz szép, érdekes dolog - bár az eredetét nem tudom, szóval valaki okosabb elmondhatná nekem - amit n
nem kell másolni, ez a Ti védjegyetek... ha már itt tartunk szerintem a lembólípet is meg kellett volna hagyni a
sajtfejűeknek...
Nekünk meg nem lehet lila majmunk, mert azt is levédte már egy-két szurkolótábor az Újpest FC-t illetően... (ténymegállapítás nem vélemény)...
Talán tehetnénk azt, hogy nem találunk ki mindenféle rituálét, ha már a nézők nem tették, hanem hagyjuk őket
őrjöngeni... ennyiCollapo
Lehet.. Szerintem ezzel nincs baj, ha eredeti, vagy jól néz ki. Pl. az NHL-ben is vannak olyan szokások, amit több csapat csinál és nincs ezzel gond - whiteout és társai.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Degáz, lopnak a szarkák.
http://www.baltimoresun.com/sports/ravens/bs-sp-cowherd-ravens-1201-20101130,0,2875449.column
Még hogy Purple Towel 😀 Mekkora gáááááááááááááz.
Kitalálhatnának valami eredetit.tenorx
Nem tudom ki találta ezt ki, de:

But a lot of Ravens fans aren't too crazy about waving towels of any kind.
They think it's lame. And they think it smacks too much of what Steelers fans do with those Terrible Towels.

Szóval reméljük, hogy nem történik meg.Collapo
jaj, ez ilyen nagyon pöcsduma, hogy nem tudunk kitalálni eredetit, akkor fikázzuk a másik szokását😊
Lengethetnének lila majmokat😀😀😀kishaszi
Szerintem ez kevésbé a Ti lengetéseteknek, mint a mi "tervezett" lengetésünknek lámaságára utalt, de
ki tudja... szvsz szép, érdekes dolog - bár az eredetét nem tudom, szóval valaki okosabb elmondhatná nekem - amit n
nem kell másolni, ez a Ti védjegyetek... ha már itt tartunk szerintem a lembólípet is meg kellett volna hagyni a
sajtfejűeknek...
Nekünk meg nem lehet lila majmunk, mert azt is levédte már egy-két szurkolótábor az Újpest FC-t illetően... (ténymegállapítás nem vélemény)...
Talán tehetnénk azt, hogy nem találunk ki mindenféle rituálét, ha már a nézők nem tették, hanem hagyjuk őket
őrjöngeni... ennyi

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Degáz, lopnak a szarkák.
http://www.baltimoresun.com/sports/ravens/bs-sp-cowherd-ravens-1201-20101130,0,2875449.column
Még hogy Purple Towel 😀 Mekkora gáááááááááááááz.
Kitalálhatnának valami eredetit.tenorx
Nem tudom ki találta ezt ki, de:

But a lot of Ravens fans aren't too crazy about waving towels of any kind.
They think it's lame. And they think it smacks too much of what Steelers fans do with those Terrible Towels.

Szóval reméljük, hogy nem történik meg.Collapo
jaj, ez ilyen nagyon pöcsduma, hogy nem tudunk kitalálni eredetit, akkor fikázzuk a másik szokását😊
Lengethetnének lila majmokat😀😀😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Degáz, lopnak a szarkák.
http://www.baltimoresun.com/sports/ravens/bs-sp-cowherd-ravens-1201-20101130,0,2875449.column
Még hogy Purple Towel 😀 Mekkora gáááááááááááááz.
Kitalálhatnának valami eredetit.tenorx
Nem tudom ki találta ezt ki, de:

But a lot of Ravens fans aren't too crazy about waving towels of any kind.
They think it's lame. And they think it smacks too much of what Steelers fans do with those Terrible Towels.

Szóval reméljük, hogy nem történik meg.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Degáz, lopnak a szarkák.
http://www.baltimoresun.com/sports/ravens/bs-sp-cowherd-ravens-1201-20101130,0,2875449.column
Még hogy Purple Towel 😀 Mekkora gáááááááááááááz.
Kitalálhatnának valami eredetit.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ehhh... Azt hittem, hogy Harbaugh Hail Maryje előrébb lesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
50. Greatest Plays/Games - Steelers

34. Norm Johnson's 45 yard field goal
Dátum: 1996. január 6.
Ellenfél: Buffalo Bills
Főszereplő: Norm Johnson


"In a playoff win over the Bills, Norm Johnson's long field goal would be the highlight of a day when he put 16 points on the board himself."



33. O'Donnell's touchdown pass to Thigpen
Dátum: 1995. január 7.
Ellenfél: Cleveland Browns
Főszereplő: Neil O'Donnell, Yancey Thigpen


"This second of two touchdown passes during the first half set the tone for a big 1994 AFC divisional playoff win."



32. Harbaugh's bobbled Hail Mary
Dátum: 1996. január 14.
Ellenfél: Indianapolis Colts
Főszereplők: Jim Harbaugh, Aaron Bailey


"In the AFC Championship game, Colts quarterback Jim Harbaugh's en-zone-seeking bomb is broken up for an incompeltion as time expires."



http://www.youtube.com/watch?v=bqooASh-eA0 7:40-től!

31. Steelers strike out three for shutout
Dátum: 1993. november 15.
Ellenfél: Buffalo Bills
Főszereplő: Steelers D


"The Steelers stop Buffalo Bills' high-octane, no-huddle offense by knocking Jim Kelly, Andre Reed and Don Beebe out of the game."


Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
WANTED. James Harrison Ht. 6-0 Wt. 242 College Kent State. Any info call 1800-PLAY2HARD... Cash Reward $125,000.00
Woodley faceebok bejegyzésben!!
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Nah meghunyászkodok Soldi előtt ezúttal, úgy néz ki valóban jól játszott Gay. Ma újranéztem meg elolvastam a pff elemzést, és valszeg pont az egy szar playnél sikerült lekurvaanyáznom 😛

Egyébként értékelés a meccsről: http://www.profootballfocus.com/blog/2010/11/30/re-focused-week-12-pittsburgh-at-buffalo/tenorx
Jééé és Pounceyt is lehúzza... 😉

Továbbá attól nem szar, hogy engedett egy 10 yardos elkapást. Az még lehetett attól egy jó play tőle. 😉 Csak ki vagytok hegyezve rá a tavalyi év miatt és minden egyes alkalommal elkülditek a faszba, ha csak elkapást csinálnak mellette, pedig az önmagában nem bűn, ha mellette sikerül egy catch, attól még lehetett jó a coverage.Soldados
Na ebben igazad van teljesen Soldi!

Ezzel így vagyok, teljesen ha meglátom a pályán már ideges vagyok rá!!! (Tavalyi év után nem csoda!!!)

több mint 13 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
Elnézést, hogy rágódom a témán de:
James Harrison was fined $25,000 for roughing the passer; specifically, he made helmet contact to the chest of the Buffalo quarterback, who was in a defenseless position at the time the contact was made

Ha látod, hogy jön a vonat, akkor miért vagy védtelen??????
több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
Harrison 2010 Novemberében alapítványt hozott létre James Harrison Family Foundation néven.
A támogatók interaktív részeseivé válhatnak a meccseknek, ugyanis Harrison hit-eket finanszírozhatnak-cserébe kapnak saját büntit JH-n keresztül, az így "nyert" összeget pedig az alapítvány számlájára utalják, sőt egy titkos paktum eredményeképpen az NFL comm. off. megduplázza a kirótt összeget, ezzel is támogatva a rászoruló családokat.

Tessék nem szidni, hanem élvezni a névreszóló hit-eket, esetleg beszállni a támogatásba.
Megrendelésben nevesített célszemély esetén a norma 200%-a esedékes.

(Az alapítvány létrehozása igaz...a többi fake)
több mint 13 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
Szerintem már Harrison is röhög az egészen.... Már lenyugodott... tényleg röhej, ahogy a zászló is az volt. Az addig még nagy nehezen lenyelhető (főleg, hogy nyertünk), hogy bevágják a zászlót a meccs "hevében" (nem tudom, hogy mi volt benne a kegyetlen egyébként???). Az már viszont túlzás, hogy a videók alapján nem látták, hogy centiken múlott a dolog, hogy még a Fitz gyerek kezében legyen a labda.... Goodell elmész te a picsába, az a helyzet.

Nem verekszik a kis James, nem pofázik a pályán mégis ő rontja az NFL hírnevét, nem mások, akik ütnek/verekednek/bohóckodnak/ordibálnak a bíróval....
több mint 13 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 99
de nem értitek meg hogy ő visszaeső??? már az oviban is a fejére tette a kisvödröt és azzal fejelgette társait... 😀 Az óvónénit Martha Goodell-nek hívták, aki már akkor a sarokba állította a kis Dzsémszt. Azóta folyamatosan csak visszaesik, meg rá a szegény nádszál QB-kra akik azt mondják NI! beszarás komolyan 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
http://insidepittsburghsports.com/story/steelers-james-harrison-fined-25k/32228/Tibi76
😂 😂

Tehát a sisakledobás utáni összeverekedés playen kívül ugyanúgy 25k-t ér, mint egy szánalmas roughing the passer, amit még rosszindulattal sem neveznék late hitnek.

Ezek után remélem, James Harrison odamegy és arconbassza Flaccót. 😂 Ugyanannyiba kerül és lehet hatásosabb. 😀 😀 (Vicc)

Goodell a kurva anyád! Takarodj!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mikor fog Harrison büntit kapni, mert kiszállt a kocsijából, elhagyta a házát, rálépett a fűre...
😀😀😀 rodzserkúgel, te pöcspunci

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
http://insidepittsburghsports.com/story/steelers-james-harrison-fined-25k/32228/

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
RG mindegy volt, mert mindegyik ugyanolyan szar 😛
De akármennyire nem Pro Bowl szint egyelőre Punci, abban egyetérthetünk, hogy nagyon minőségit javult a falunk mióta lecseréltük Hartwigot rá.
Én jelenleg:
1. G
2. CB
3. DEt húznék.

De igazából a G vagy a CB felcserélhető, mert mindkettőből nagyon sok jó prospect jön ki előreláthatólag.
(Gből Hudson és Pouncey tetszik nagyon, CBből meg Brandon Harris a Uból).

Egyetértek veled abban, hogy kell a CB, de nem akarom, hogy kiüssék BBt, illetve szeretnék futást látni. A secondary gyengeségeit el tudjuk talán majd maszkolni megfelelő front 7el, de az Ofal ha így fog teljesíteni az nem lesz jó.tenorx
Én is ezt mondtam. Pouncey egy rookie-hoz képest nagyon jó. Sokat javult vele a falunk. Ez épp elég dicséret, de nem kell átesni a ló túloldalára és túlértékelni őt. Nagy potenciál van benne, de egyelőre azért nagyon nem elitkategória. De még lehet belőle az, mert bíztatóan kezdett.

Abban is egyetértünk, hogy tök mindegy ki volt az RG, szar volt, ez nem kérdés, valóban nincs megoldva a poszt. Csakhogy az nem a vakoldal és még csak nem is a tackle poszt, azt viszonylag jól látja a QB, ha onnan jön a nyomás, BB kvalitásait ismerve nem akkora probléma ez. Tehát akárki is volt az RG, szar volt, de kezelhető volt a szitu, nem volt tőle szar az egész fal. Épp ezért egy számunkra igen jelentéktelen posztra nem kellene ilyen korai picket áldozni, amikor a DL abszolút fiatalításra szorul, ráadásul az RG-nél sokkal kényesebb RT poszt is hamarosan gázos lesz. Oda 2012-re kell egy kezdő ember. Ismerve magunkat akkor oda most kell embert húzni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
RG mindegy volt, mert mindegyik ugyanolyan szar 😛
De akármennyire nem Pro Bowl szint egyelőre Punci, abban egyetérthetünk, hogy nagyon minőségit javult a falunk mióta lecseréltük Hartwigot rá.
Én jelenleg:
1. G
2. CB
3. DEt húznék.

De igazából a G vagy a CB felcserélhető, mert mindkettőből nagyon sok jó prospect jön ki előreláthatólag.
(Gből Hudson és Pouncey tetszik nagyon, CBből meg Brandon Harris a Uból).

Egyetértek veled abban, hogy kell a CB, de nem akarom, hogy kiüssék BBt, illetve szeretnék futást látni. A secondary gyengeségeit el tudjuk talán majd maszkolni megfelelő front 7el, de az Ofal ha így fog teljesíteni az nem lesz jó.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyébként valamit tényleg csinálni kell ezzel az offense fallal, mert ez borzalom.
Most mondanám, hogy 1. körben húzzunk CBt nyugodtan, de akkor valahogy tradeljünk fel egy guardért, de mi ugye nem vagyunk az a draftnapi tradelős fajta.
Mondjuk annyiból szerencsés a helyzet, hogy idén nagyon sok jó G prospect jön ki a draftra(előreláthatólag).tenorx
1. Drafton szoktunk fel-le trédelni.
2. Starks-Kemo-Pouncey-x-Flozell fallal nincs gond, tehát nem létszükséglet a korai falhúzás, legalábbis nem a 2011-es évet nézve.
3. OG 1-3. körben még csak véletlenül se jöjjön. RG poszt gyakorolja a legkisebb hatást a falra. Elég csak a saját példánkra gondolni, akárki játszott ott, csak elkaristolgattunk vhogy. A mostani visszaesés Starks kidőlésével kezdődött. RG jól láthatóan kb mindegy ki volt, nem azon múlott a fal teljesítménye.
4. Épp ezért OT kell, aki 2011-ben megfelelő depthet biztosít a posztra, 2012-től pedig kezdő lehet RT-ként.

1-3. kör: CB, majd ár/érték aránynak megfelelően 2.-3. körben DL és OT.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyébként valamit tényleg csinálni kell ezzel az offense fallal, mert ez borzalom.
Most mondanám, hogy 1. körben húzzunk CBt nyugodtan, de akkor valahogy tradeljünk fel egy guardért, de mi ugye nem vagyunk az a draftnapi tradelős fajta.
Mondjuk annyiból szerencsés a helyzet, hogy idén nagyon sok jó G prospect jön ki a draftra(előreláthatólag).