NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
én - bár paraszt vagyok - felállva tapsoltam, és komolyan úgy gondolom h seymour több millió ember vágyálmát valósította meg.gabtsi
"ward IR-re számítok." (ez egy régebbi volt)

Ha neked ez okoz kielégülést....
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Majd lesz jövőre Harrison klauzula, ahogy volt Kimo féle is 2006-ban.
Mi már csak ilyen geci csapat vagyunk, gyártatjuk a szabálymódosításokat.
Ja Kimo az egyik kedvencem volt😀Tibi76
Van egy pár ilyen. 😊

Mel Blount Rule (DPI), Jerome Bettis Rule (hosszabbítások pénzfeldobása), Hines Ward Rule (Keith Rivers-eset). Mit számít eggyel több vagy kevesebb. 😊Soldados
De ha egyszer a Steelers a legjobb... 😊 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Majd lesz jövőre Harrison klauzula, ahogy volt Kimo féle is 2006-ban.
Mi már csak ilyen geci csapat vagyunk, gyártatjuk a szabálymódosításokat.
Ja Kimo az egyik kedvencem volt😀Tibi76
Van egy pár ilyen. 😊

Mel Blount Rule (DPI), Jerome Bettis Rule (hosszabbítások pénzfeldobása), Hines Ward Rule (Keith Rivers-eset). Mit számít eggyel több vagy kevesebb. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Majd lesz jövőre Harrison klauzula, ahogy volt Kimo féle is 2006-ban.
Mi már csak ilyen geci csapat vagyunk, gyártatjuk a szabálymódosításokat.
Ja Kimo az egyik kedvencem volt😀

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Te sportot szerető embernek tartod magad.... gratulálok.
Chrisdol
hol olvastál ilyet tőlem ?

én csak a kettős mérce, felesleges hangulatkeltés és hiszti ellen vagyok.

nemtudom sportoltál-e életetben, különösen akkor amikor nagy verést kapsz - és talán nem erre számítasz -, ... és igen van olyan pillanat amikor lehúzzák a rolót és idegből cselekszel. annyit mondtam, hogy én nem csodálom hogy egy ilyen pojáca miatt egy amúgy idegileg nem biztos h toppon lévő embernek elszállt az agya. én is ilyen típus vagyok és voltam is a pályán is anno. emiatt bűnhődtem is sokat. ezért mondom, hogy mindenképpen jogos lett volna az eltiltás mert ilyet nem lehet. de aki azon csodálkozik, hogy ilyen megtörténik az még nem látott sportot.

a probléma onnan jön, hogy a Ti mentalitásotok az, hogy a steelers über alles, és dögöljön meg a szomszéd kurvaanyja is, mert persze harrisont egyből keresztrefeszítették, és micsoda dolog az hogy mást nem.

azon lehet és érdemes vitázni, hogy melyik milyen súlyú büntetést érdemel. de az hogy beárullak apukámnak mert ő más büntetést kapott az közröhej.

(nem akarok feleslegesen hangulatot kelteni, ha akarja vki folytatni, pm-ben kifejtem - bár lehet nem leszek ennyire sem szalonképes)gabtsi
érdekes módon normálisan meg tudtál nyilvánulni - bár a kérdés nem erre vonatkozott -ellentétben a mai első beböfögéseddel.
1. ne általánosits vagy olvass előtte utánna,
2. én a BB leütését "dicsöitö" hsz-edre reagáltam, hiába okoskodsz itt a nagy sportmultaddal.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
3T, igazat is adnék Neked, ha eddig is erről beszéltél volna, mert egyébként amit most leírtál az úgy nagyon korrekt.
Attól függetlenül még mindig áll, hogy egy vétlen hth-ért 75K jár, akkor egy szándékosan elkövetett, playen kívüli SISAK alá, a nyakra bevitt ütésért arányosan kéne büntetni. Itt a történet lényege. Nem pedig azon, hogy Harrison milyen ember, vagy milyen a pályán...

kishaszi
Ez is plusz 1.

Tetszett volna erről beszélni eddig is. 😉 De ettől még aránytalan a Harrison és Seymour bünti. Az egyik hozzátartozik a játékhoz (sajnos), hiába veszélyes, a másik viszont nem. És inkább legyen vki kis Harrison, legyen ő a példaképe a h2h hittel együtt, mert sportolóként sok példamutató dolgot láthat tőle, minthogy kis Seymour, aki azt látja, hogy ha vmi nem tetszik, akkor lezúzok egyet az arcnak. Ez mentalitásbeli különbség.

Vannak dolgok amivel nem értek egyet. De ez korrekt HSZ volt Tibi. Ilyen például a játékosok véleménye. Azok alapján, amiket olvastam, Duntáét és Harrisonét a játékosok döntő többsége legálisnak vélte, egyedül Butavödöréről olvastam több olyan véleményt, hogy nem volt az. A játékosok és ebbe a támadók is beletartoznak, többségében úgy foglaltak állást, hogy hülyeség, amit a liga csinál. Továbbá arra a kérdésre ez nem válasz, hogy vétlen, véletlen dolgokért, balesetekért nem szabad büntetni, főleg nem ilyen mértékben. Mert mit tehet arról a védő, hogy az ütés közeledtét észlelve a támadó az utolsó pillanatban összehúzza magát, lehajtja a fejét, vagy ne adj Isten irányt vált, hátha ki tudja még kerülni az ütközést, és így máris nem mellkason találja el a védő, vagy nem vállal ütközik, hanem h2h lesz. Erről a védő tehet? Nem hinném, már nem tud változtatni a mozgásán. Ez ugyanaz, mint a roughing the passer. Mit kéne csinálnia egy levegőben úszó 120 kilós tömegnek, hogy megálljon? Már semmit, nem tud megállni. És ezekért is röpködnek a 20k-k. És ez nem válasz arra, hogy egyszer majd kitörik Harrison nyakát egy ilyen nyaknál fogva visszarántásnál. Ezeket miért nem bünteti a liga? A védőknek nem jár védelem? Ezek igazságtalan dolgok. És én ezt teszem szóvá. Lehet büntetni Harrisont, de akkor ennek megfelelő büntetés legyen másra is másért is, például a védőkre sérülésveszélyes megmozdulásokra. Ezek mégsincsenek. De a h2h túlzott büntetésével "alig várom", hogy a védők elkezdjenek lábra utazni és mondjuk CJ2K-nek így törjék ketté a csodás karrierjét... Akkor majd a kutya a saját farkába harap?

És azt azért szögezzük le, hogy itt sokan félreértették, de nem homerségről van szó. Többen leírtuk, hogy Sanders ne kapjon büntit a h2h hitért, amit Ward kapott. Tehát itt a többség konzekvensen úgy gondolja, hogy ezt nem kellene, vagy legalábbis messze nem ilyen mértékben kellene sújtani, legyen ez akkor is így, ha Steeler adja és akkor is, ha Steeler kapja. Ez a XX. és XXI. század gladiátorsportja. Aki ezt űzi, az tudja, hogy ez mivel jár, mivel járhat, és ezt a játékosok is lenyilatkozták sok esetben, mióta kirobbant az ügy.

De mondom, sok minden mással egyetértek, amit leírtál, pl a nyilatkozatokról, Tomlinról és még megannyi másról. De engem az védőket érő hátrányos megkülönböztetés igazságtalansága, az emiatt bekövetkező puhulás és a következetlen döntések zavarnak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Úgy látszik tényleg nem vagyok érthető. Én adom azt, amit Tibi mond, és igaza is van, nem is azzal van a baj, hogy megbüntették Harrisont.
Viszont a büntetés aránya Seymouréhoz képest, az már egy más tészta. Arról nem is beszélve, hogy Harrison szerelése valamilyen szinten benne van a játékban, míg sípszó után fejbebaszni a QBt teljesen más tészta.
tenorx
Ha a 75K annyira Harrison ellen szólt volna, akkor ugyanazon a héten nem mérnek ki 50 rugót a Harrisonhoz képest kezesbárány Robinsonra. Aki ráadásul nem azzal kezdte a nyilatkozatát az eset után, hogy ő szeret fájdalmat okozni, hanem a szándékosság teljes hiányát hangsúlyozta.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Úgy látszik tényleg nem vagyok érthető. Én adom azt, amit Tibi mond, és igaza is van, nem is azzal van a baj, hogy megbüntették Harrisont.
Viszont a büntetés aránya Seymouréhoz képest, az már egy más tészta. Arról nem is beszélve, hogy Harrison szerelése valamilyen szinten benne van a játékban, míg sípszó után fejbebaszni a QBt teljesen más tészta.
Jah és lehet mondani, hogy Harrisont visszaeső, de mint már korábban írtam, Seymourt is büntették már meg 2szer, és pont ugyanilyen dolgokért, sípszó utáni verekedésért.tenorx
Nem, egyszer azért, mert megráncigálta Ryan Clady haját, azért csak 7500 járt. 😀Döme
Én Jerome Harrisont meg valami Colts Ol ember taposát olvastam.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Úgy látszik tényleg nem vagyok érthető. Én adom azt, amit Tibi mond, és igaza is van, nem is azzal van a baj, hogy megbüntették Harrisont.
Viszont a büntetés aránya Seymouréhoz képest, az már egy más tészta. Arról nem is beszélve, hogy Harrison szerelése valamilyen szinten benne van a játékban, míg sípszó után fejbebaszni a QBt teljesen más tészta.
Jah és lehet mondani, hogy Harrisont visszaeső, de mint már korábban írtam, Seymourt is büntették már meg 2szer, és pont ugyanilyen dolgokért, sípszó utáni verekedésért.tenorx
Nem, egyszer azért, mert megráncigálta Ryan Clady haját, azért csak 7500 járt. 😀Döme
igen az csodálatos volt. Le is vágatta miatt a dreadlockst. Viszont jóval szarabb is lett
Ergo: Clady = Sámson 😛
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Úgy látszik tényleg nem vagyok érthető. Én adom azt, amit Tibi mond, és igaza is van, nem is azzal van a baj, hogy megbüntették Harrisont.
Viszont a büntetés aránya Seymouréhoz képest, az már egy más tészta. Arról nem is beszélve, hogy Harrison szerelése valamilyen szinten benne van a játékban, míg sípszó után fejbebaszni a QBt teljesen más tészta.
Jah és lehet mondani, hogy Harrisont visszaeső, de mint már korábban írtam, Seymourt is büntették már meg 2szer, és pont ugyanilyen dolgokért, sípszó utáni verekedésért.tenorx
Nem, egyszer azért, mert megráncigálta Ryan Clady haját, azért csak 7500 járt. 😀
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Haszi!

Én ebbe nem megyek bele!
Ha nem látod, hogy milyen "lény" lett abból a srácból, akit mind imádtunk, akkor valószínűleg nem ugyanúgy látunk bizonyos dolgokat, és nincs nagyon mit mondanom. 😊 Kérlek, ezért tényleg ne orrolj meg rám!

Ten Orcs, Szesze köszönöm, sajnos a Bills topic nem túl bőkezű e téren 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Úgy látszik tényleg nem vagyok érthető. Én adom azt, amit Tibi mond, és igaza is van, nem is azzal van a baj, hogy megbüntették Harrisont.
Viszont a büntetés aránya Seymouréhoz képest, az már egy más tészta. Arról nem is beszélve, hogy Harrison szerelése valamilyen szinten benne van a játékban, míg sípszó után fejbebaszni a QBt teljesen más tészta.
Jah és lehet mondani, hogy Harrisont visszaeső, de mint már korábban írtam, Seymourt is büntették már meg 2szer, és pont ugyanilyen dolgokért, sípszó utáni verekedésért.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 290 — capitaine du château de Vienne 1487
idén
de igazad van, 5K után nem feltétlenül kéne 75-nek jönnie, kivéve ha valakit már az előző szezonokban is büntettek a hülyeségei miatt.atapapa
Sajnálom, de sportban az új idény kezdetével mindenki tiszta lappal indul, azaz az új idényben nem számít rovott múltnak, hogy mi volt előző idény(ek)ben.

Mellesleg akkor sem volt h2h-je, vagy legalábbis 1-2-nél biztos nem több, hanem sok - több esetben igen szánalmas - roughing the passer.Soldados
Ezeket a röhej RTP zászlókat mindenhol bejátszák... Suggson rendszeresen, Harrisonon is... hát épp csak a szél ne érje a QB-t, hamár a fal előtte nem tudja megvédeni, futni a tackle elől meg ugye ne máár, mert akkor néhány irányító mégse lenne olyan pontos.... amúgy baromság az is, hogy a DE-k nagyját állandóan holdolják, meg rácsnál/nyakon tartják meg a T-k, oszt' az meg valahogy nem ér zászlót....
"Let's make NoTuchFootball instead of NFL" (rarely quoted pijama quote of Cry Baby God Emperor Goodell)Collapo
ehun van a pont E
hun vannak az Ofal büntetések??????????
miszter Gudell . . . a lasztit ne duggde, segfeeeeeeeee


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Amit Tibi leírt, abban minden benne van. A h2h akkor is veszélyes, ha szabályos, és rá tud készülni az elszenvedő. Nem kell messzire menni, vasárnap este a Eagles-Giantsen Hobbsot full szabályosan verte telibe Tollefson sisak a sisaknak, mégis lent maradt, és leszíjazva kellett elvinni. Nekem is volt olyan (nyilván kis csíra magyar bajnokságban, de mindegy), hogy kickoffnál én mentem sisakkal sisaknak, utána a kórházból mesélték el mi lett a meccs vége. 10-ből nyolcszor csak zúg az ember feje, meg örül hogy mekkora mokkát nyomott, de pont egyszer elég egy rossz szög, és kész a baj.

Ezért kell gecire aránytalanul büntetni, mert erről tényleg le kell szokni.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
3T, igazat is adnék Neked, ha eddig is erről beszéltél volna, mert egyébként amit most leírtál az úgy nagyon korrekt.
Attól függetlenül még mindig áll, hogy egy vétlen hth-ért 75K jár, akkor egy szándékosan elkövetett, playen kívüli SISAK alá, a nyakra bevitt ütésért arányosan kéne büntetni. Itt a történet lényege. Nem pedig azon, hogy Harrison milyen ember, vagy milyen a pályán...

(= konzekvens büntetés)

Helmut: mi az hogy bekészült Big Ben az ucsó 3-4 évben?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Én is csodálkoztam, hogy nem volt egy újabb Turley incidens.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jó arc vagy Helmut, ezt minden hszeddel bizonyítod, hatalmas nagy like.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Ez utóbbi két hozzászólás vaskos +1 nálam 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Gabtsi!
Én csíplek! 😊

Röviden , szerintem...
Nem kell mondanom mennyire szeretem a Steelerst.
Harrison elképesztően jó játékos, nem is nagyon mennék bele a H2H dologba, szerintem életveszélyes. Harrison addig fogja csinálni, amíg egy valóban komoly O Lineman kevés erkölcsi érzékkel úgy meg nem fejeli, hogy eleresztenek a záróizmai. Utána el fog gondolkodni. A játékosok 90 %-nál biztos működik a szabályzás, ő a maradék 10%-ban van.

Amit Big Sey tett az nem sportemberhez méltó, kimeríti a szabálytalanság fogalmát, ráadásul elég kellemetlen helyzetbe hozta a csapatát. Az egy más dolog, hogy spec. nem háborodtam fel azon, hogy Chewbaccát megsújtotta.
Nem kedvelem a csávót, mert teljesen bekészült az elmúlt 3-4 évben. Ez szubjektív, érezhetem így.

Felesleges azon vitatkozni, hogy ez veszélyes e vagy sem. Az, mert egy 140 kilós elképzelhetetlenül erős atléta ad visszakézből pofont egy játékosnak, aki erre nincs felkészülve. Azért az emberi nyakcsigolyát nem erre tervezték, főleg nem úgy hogy a fejeden van még egy sisak!!!

Mondjuk nem értem, hogy miért nem vették az OL tagjai BigSey vérét ott helyben . Mondhatjuk, hogy nem ereszkedünk le a szintjére, mondhatjuk, hogy nem állíttatjuk ki magunkat, de a bottom line annyi, hogy a Steelers sztár irányítóját megcsapta a Raiders korszakos DL embere, foltok nélkül hagyta el a pályát.

Hangsúlyozom Szerintem!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Soldi.
Minden sportban megvannak azok a dolgok amiket kiemelten büntetnek, mert azokból van a legtöbb/legkomolyabb sérülés.
Soccerban a könyöklés, pároslábbal csúszás, hátulról becsúszás
Hokiban a magasbot, hátulról ütés, palánkra lökés
Fociban a helmet to helmet, chop blokk, facemask, horse collar
még akkor is, ha ezeket mind el lehet követni nem szándékosan, mint ahogy el is követik.

Ezeknél a büntetések azt a célt szolgálják, hogy megváltoztassák a védők hozzáállását. Változtassanak a tackle technikájukon. Megérthető ez
1. egészség védelmi szempontból. Senkinek nem érdeke, hogy évente 20-30 játékos kerüljön tolószékbe, vagy hagyja abba a focit 25 évesen 4 agyrázkódás után
2. megérthető üzleti szempontból. Több tízmillió dollárnyi befektetések és még több tízmillió dollárnyi reklám bevételek szaladgálnak a pályákon, egy olyan sportban ahol a teljesen szabályos játékokban is hatalmas valószínűsége van egy komoly sérülésnek.
3. Az NFL nézés inspirálja a jövő játékosait. A kis linebackereket, akik James Harrisonok akarnak lenni. Ők megpróbálnak a HS meccseken úgy játszani, ahogy a példaképtől látták. És ha ott helmet to helmeteket nyomnak, akkor méginkább veszélyes.

Iszonyatos módon felgyorsult a foci, ráadásul úgy, hogy a játékosok tömege folyamatosan növekedett, ebből adódóan az ütések is. Mindig amikor észrevehetően elharapódzott egy fajta sérülésveszélyes dolog, akkor elkezdték erősen szankcionálni. A 60 években pl leszarták a facemasket meg a chop blokkot. Hullottak is a játékosok miatta erősen. El kellett kezdeni büntetni. Meg is lett a hatása, mert manapság 2-3 facemasknél több nem nagyon van egy meccsen, horse collar esetében méginkább igaz, pedig azt csak pár éve kezdték büntetni.

Az hogy főleg a védőket büntetik abból fakad, hogy ők 90%ban a labdával vannak elfoglalva, vagy saját maguk védelmével, míg a defense játékos azzal, hogy lezúzza. És erre még most is számtalan hatásos és szabályos mód van. Senki nem fog szólni érte, ha vállal eltöröd 3 bordáját. Természetesen a h2h mindig része lesz a focinak, de a súlyos büntetések célja a számok csökkentése. Ez egy kibaszott életveszélyes sport, amiben csökkenteni kell a kockázati tényezőket, úgy, hogy a játék alapvető dolgai ne csorbuljanak. Az a baj, hogy a foci szeretők nagy része nem fogja fel, hogy ezek a srácok kvázi az életükkel játszanak minden egyes playben.

És a végén a Harrison dolog. Nem rá akartam ezt kihegyezni, hanem a h2h büntetés dolgokra, de most ez még hozzá tartozik. Ő saját magának csinálta ezt. Nem is a folyamatos h2h ütésekkel, hanem azzal, hogy félreérthető nyilatkozatokat tesz, amivel azt éri el, hogy a liga 100x jobban odafigyel a dolgaira és minden szarért meg fogja baszni. Ha a Browns meccs vagy a Broncos preseason meccs után (asszem ott is volt valami balhéja) kussban maradt volna, vagy azt válaszolja a sajtónak, hogy bocs, elkúrtam, igyekszem odafigyelni már rég nem lenne ez téma, még akkor sem ha mégis szarna ezekre a dolgokra és csinálná továbbra is. Ugyan az van velemi mint olcsószinkóval, aki számtalanszor látványosan a sajtó nyilvánosság előtt szart a szabályokra, így persze hogy mindenért kapja a csekkeket. Harrison esetében ez Tomlin hibája is, mert ha tudja hogy nem egy észlény a játékosa, akkor megmondja neki alaposan, hogy "kussoljá ha kérdez a sajtó, felesleges magadra vonni a figyelmet"
Ott volt anno John Lynch aki szintén előszeretettel csapott oda sisakkal. Kapott is rendszeresen büntetéseket (Dallas Clark eset), de mindig azt mondta, hogy "sajnálom, nem akartam, így sikerült", így leszálltak róla

Ja és mégegy. Tényleg nem érdemes Goodellban semmi értelmet keresni. Még azt sem, hogy valakinek kedvezni akarna. SZámtalanszor bebizonyította, hogy alkalmatlan Commishnak, nem csak szabályalkotási szempontból (mellesleg a szabályok megalkotásába maguknak a játékosoknak is hatalmas beleszólásuk van az NFLPA-n keresztül, ergo a játékosok is a h2h komoly büntetése mellett vannak)

Lehet hogy úgy érzed, hogy elpicsul a foci meg flagfootball, de szerintem te sem szeretnéd, ha egy esetleges SB győzelem esetén csorgó nyállal tolokocsiban tolnák fel az egyik játékosotokat a pódiumra. Abban mindenki egyet fog érteni, hogy a QB-k tulzott védelme bassza el igazán a játékot, mert minden szarra flaget dobálnak, ráadásul következetlenül. Ez tiszta sor.

A Seymour dologgal meg tényleg felesleges összehasonlítani. Az egy fegyelmi ügy, nem szabálykérdés. Gondolom az ütésre is vannak vonatkozó szankciók és ebben az szerepel hogy 25k.

Na most már abbahagyom. Egymás torkának esni meg a másikat basztatni semmi értelme egy ilyen kérdésben
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Te sportot szerető embernek tartod magad.... gratulálok.
Chrisdol
hol olvastál ilyet tőlem ?

én csak a kettős mérce, felesleges hangulatkeltés és hiszti ellen vagyok.

nemtudom sportoltál-e életetben, különösen akkor amikor nagy verést kapsz - és talán nem erre számítasz -, ... és igen van olyan pillanat amikor lehúzzák a rolót és idegből cselekszel. annyit mondtam, hogy én nem csodálom hogy egy ilyen pojáca miatt egy amúgy idegileg nem biztos h toppon lévő embernek elszállt az agya. én is ilyen típus vagyok és voltam is a pályán is anno. emiatt bűnhődtem is sokat. ezért mondom, hogy mindenképpen jogos lett volna az eltiltás mert ilyet nem lehet. de aki azon csodálkozik, hogy ilyen megtörténik az még nem látott sportot.

a probléma onnan jön, hogy a Ti mentalitásotok az, hogy a steelers über alles, és dögöljön meg a szomszéd kurvaanyja is, mert persze harrisont egyből keresztrefeszítették, és micsoda dolog az hogy mást nem.

azon lehet és érdemes vitázni, hogy melyik milyen súlyú büntetést érdemel. de az hogy beárullak apukámnak mert ő más büntetést kapott az közröhej.

(nem akarok feleslegesen hangulatot kelteni, ha akarja vki folytatni, pm-ben kifejtem - bár lehet nem leszek ennyire sem szalonképes)

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sztem gabtsinak az fáj, hogy nem vonult vissza, pedig akkor megúszta volna, hogy Harrison megb.ssza a csodás bengáli "franchise" QB-t is. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Uraim, ha teszem azt ez most a 70-es évek Steelerse, Big Say történetesen agyonverik a pályán a védelem tagjai. Az akkori mentalitás az egymásért való kiállás ezt hozta volna. Nem helyes, de ez tény. Nézzétek meg egy hokimeccsen, ha a kapust támadják mit kap a csatár. Mindkét sport a keménységről híres. Viszont a szándékos, alattomos dolgokat meg kell szüntetni a pályán. A véletlenül bekövetkező, bár veszélyes, szabálytalanságok benne vannak. Azokat is büntessék, de akkor a szezon elején rakjanak ki egy táblázatot.
Az első H2H 1000$
A második 5000$
stb
Minden a liga által szabálytalannak és büntetendőnek számító cselekmény kerüljön be (pályán belüli) ezután kiszámítható lesz a büntetések mértéke, és nincs háborgás.
A zászlós buziság valóban élvezhetetlen. Ma vagy holnap visszanézem egyben, eddig nem volt időm, és újra morgolódom a zebrákon.polamalu
Egyébként amikor néztem, pont ezt mondtam a barátnőmnek, hogy sztem jobban jár, ha kizárják, mert utána tuti jöttek volna a "véletlen rálépek, véletlen megcsavarom, véletlen kitöröm a kezét dolgok". És lássuk be, ez pont olyan, mintha hokiban a kapust bántották volna, azaz nagyon megbüntették volna BigSeyt ebben biztos vagyok, utaztak volna rá keményen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
most ez nekem ? mernemnagyon értem, pedig téged szoktalak.gabtsi
Neked, ja😊 Nézd, én értem, hogy Harrisontól mondjuk azt vártad volna, hogy szarik bele az egészbe, de azért most a részrehajlástól eltekintve az is érthető, ha valakire úgymond rászállnak bizonyos tettei miatt - amiben volt jogosan büntetendő, mégha véletlen is volt, de minden szarra példát statuálni és pellengérre állítani az embert -, akkor betelhet a pohár. Ezek a figurák is emberből vannak, elszakadhat a cérna, ha jön egy faszkalap, mint Goodell, aki kirakja a vitrinbe JH figuráját és aláírja, hogy Belzebúb . . . sorolva a rossztetteit, amiknek a fele már csak bolhacirkusz. Szerintem mással is előfordul, hogy indulatból mond valamit, amit később már máshogy gondol, kicsit lehiggadva. Nem kell szeretned, sőt, de kicsit túlreagálod szerintem a dolgot Harrison esetében, persze véleményem szerint😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jaja, sajnos én ilyen beteg, megosztó alak vagyok, vagy nagyon szeretnek v nagyon nem. de legalább nagyon nem is érdekel 😉

viszont nem változtatom hetente a véleményem 😊 szívből megvetem az embert és azt amit képvisel, szerinted miért ne tetszett volna ha leütik ? de ez Te úgyse fogod sose megérteni.gabtsi
Te sportot szerető embernek tartod magad.... gratulálok.
Akkor nem tehetek mást, mint én is felállva megtapsollak!!