NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
The Steelers 23 points in the fourth quarter marked their highest-scoring quarter of the past 10 years
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
a Raiders-t és a Bills-t így is meg kell verni, különben vége... 😐vassadi27
A Bills-t talán igen. A Raiders-t sztem nem. Őszintén szólva a Raiders sztem ki tudná használni ezeket a hibákat. Nagyon csücskös meccs lesz...

De a Raiders L-lel sem lenne vége, ha utána visszajönnek a sérültek. De a kulcskérdés az LT poszt. Ha az nincs megoldva, nincs miről beszélni. Meccsneként 10-15 ponttal nem fogunk nyerni egy megtépázott, kezdőket nélkülöző D-vel.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Igazából tök igaz amit írsz. A szezon nem ment el. A szezon akkor ment el, ha nem épülnek fel az embereink.Soldados
Ennyi. Épp ezért mondom én is, hogy a következő két meccs létfontosságú (bár most lehet mondani, hogy melyik nem az); biztos, hogy nem lesz minden, jelenleg sérült játékos hadra fogható (természetesen itt most nem Smith-ről vagy Starks-ról beszélek), örülhetünk, ha néhányuk játszhat, de a Raiders-t és a Bills-t így is meg kell verni, különben vége... 😐
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
BB-nek semmi ideje nem volt ezt már ti is írtátok, esélytelen lesz így. Wallace meg hiába rohadt jó ha nem lesz ideje elfutni odáig.laby
Az O-val kapcsolatban kétes érzéseim vannak, mert ők eddig azt lehet mondani, hogy várakozáson felül teljesítettek (Big Ben miatt mondom ezt elsősorban, bár gondolom egyértelmű), csak most volt gyenge az offense (a 4. negyedet leszámítva), bár ugyanez akár a D-re is igaz lehet, mert az eddigi meccseken hozták a kötelezőt, most pedig láthattuk... Ki lehet jelenteni, ez teljességgel méltatlan volt egy pittsburghi defense-hez. :mad:

Reed-et meg már múltkor is írtam hogy rúgják ki, akkor még mondtátok hogy belefér meg minden. Ő esetében nem ez az első meccs amikor egy sima 20-30 yardos FG-nél is az van bennem hogy ezt nem rúgja be. Egyszerűen nem tudom elképzelni már róla hogy beverné az FG-ket ahogy kéne, mindig szerencsétlenkedik és ezt előre lehet érezni ami azért vicces.
Ha utolsó mp-be győztes FG-ről lenne szó 45-ről akkor még azt mondom oké, de hogy minden meccsen mellé rúg 1-et legalább és hogy 20-30-ról ne rúgja be úgy hogy nem is volt stressz...laby
Ezt a vereséget nem varrnám az ő nyakába, bár azzal egyetértek, hogy idén a szokásosnál is gyengébb a hatékonysága, és bennem is egyre többször felötlik, hogy talán váltani kellene...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egy "átlagos" vereség azt gondolom, belefért volna a Pats ellen, ezek után viszont nem csodálkozom a radikálisabb megszólalásokon sem. :/ (Mondjuk azt azért kicsit túlzásnak érzem, hogy kijelentsük, elszállt a szezon, mert ez messze nem igaz). Tény, a Steelers nulla volt ezen a meccsen (csak hogy finoman fejezzem ki magam). Engem különösen a D botránkoztatott meg, az, hogy 39 pontot kaptunk, önmagában mindent elmond, aztán hogy egy Pats-futójátékkal nem tudtak mit kezdeni, 0 sack, stb., de ezeket most nem sorolnám újra.

Ezek után azt hiszem át kell értékelnünk a szezonunkat, nagyon nagy mélységekből kell visszakapaszkodnunk (önmagában nem is a 6-3-mal van a baj, hanem azzal, amit tegnap láthattunk). A következő két mérkőzés szerintem is vízválasztó lesz, ezeket minden nehézség közepette is kötelező megnyerni. Ha sikerül, és meglesz a 8-3, onnan még vissza lehet jönni és újra élhetnek akár azok a várakozások is, amelyeket a fordulót megelőzően támasztottunk a csapat felé, ez a Pats elleni meccs viszont még sokáig csúnya folt marad... :rolleyes:vassadi27
Igazából tök igaz amit írsz. A szezon nem ment el. A szezon akkor ment el, ha nem épülnek fel az embereink. Miért tudott futni a Pats? A megszokott 6 helyett 5 DL-emberünk van, és a 2 kezdő DE hiányzik. Miért nem ültek a blitzek? Kb ugyanezért, a zseb simán tartotta DL-t. Egyszerre kissé soknak bizonyult Aaron és Keisel hiánya. Miért b.szták szét a támadásainkat? Mert az OL bal oldala egész egyszerűen nem létezett. A kérdés az, hogy ezeket ki tudja kihasználni. A Pats ki tudta, simán szét is vertek minket. De a Patsnél rosszabb csapat is ki fogja tudni használni - főleg ezt az OL bal oldala nyújtotta előnyt.

Tehát a képlet egyszerű, vagy visszatérnek még időben a sérültek (Keisel és Kemo, no meg Ward és Timmons), vagy vérverejtékes szopások lesznek. Persze nem mindig ekkora, de a vége ez lesz - L. De a legfontosabb, vmit csinálni kell az LT poszttal mert az mindennek a leggázosabbik pontja. Hiába jönnek vissza az említett úriemberek, ha Scottot minden playben agyonverik. Tehát egyrészt egészségesebbnek kell lennünk és az LT posztra más megoldás kell. Ha ez a 2 pont megvalósul, akkor még van szezonunk, ha nem, akkor szép lassan, szenvedve elvérzünk. Ha netán életben maradunk, akkor várhatjuk vissza Aaront is, ami nagy plusz lehet. De ezzel jelenleg nem szabad foglalkozni, mert túl kell élni a szezont, jelenleg ennyi célunk lehet, hogy ennyi mínusszal vhogy versenyben maradjunk és közben megpróbáljuk megoldani az LT-kérédését, mert anélkül nem fog menni.

Ettől persze igaz, hogy a sec gyenge. De ezt el lehet tűntetni passrush-sal. Csakhogy ahhoz kellene DL... És akkor ugyanott vagyunk, amit az előbb írtam. Muszáj visszajönnie az embereknek, mert így csak az a kérdés, ki tudja kihasználni a hibáinkat, és erre a válasz nagyon sok csapat. Az egyetlen szerencse, ami életben tarthat most minket, hogy a hátralévő menetrend gyenge. Legalábbis jóval gyengébb, mint az eddigi. 9 meccsből 7 50% feletti csapat volt eddig, most már csak 2 van hátra a 7-ből. De ezekkel a lyukakkal a gyenge csapatokkal is gondunk lehet, ahogy a Bengals ellen is volt már.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Ez tényleg elég tré volt.
Brady-nál néha olyan érzésem volt mintha buszra várna, hátra lépett megállt egy helybe, oldalra se kellett mozognia semmi. Aztán oda rakta valakinek aki épp üresen volt. Az oldalra quick passzokkal semmit nem tudtunk kezdeni, volt a meccs azon szakasza amikor rendre ezt dobálták.
BB-nek semmi ideje nem volt ezt már ti is írtátok, esélytelen lesz így. Wallace meg hiába rohadt jó ha nem lesz ideje elfutni odáig.

Reed-et meg már múltkor is írtam hogy rúgják ki, akkor még mondtátok hogy belefér meg minden. Ő esetében nem ez az első meccs amikor egy sima 20-30 yardos FG-nél is az van bennem hogy ezt nem rúgja be. Egyszerűen nem tudom elképzelni már róla hogy beverné az FG-ket ahogy kéne, mindig szerencsétlenkedik és ezt előre lehet érezni ami azért vicces.
Ha utolsó mp-be győztes FG-ről lenne szó 45-ről akkor még azt mondom oké, de hogy minden meccsen mellé rúg 1-et legalább és hogy 20-30-ról ne rúgja be úgy hogy nem is volt stressz...

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Egy "átlagos" vereség azt gondolom, belefért volna a Pats ellen, ezek után viszont nem csodálkozom a radikálisabb megszólalásokon sem. :/ (Mondjuk azt azért kicsit túlzásnak érzem, hogy kijelentsük, elszállt a szezon, mert ez messze nem igaz). Tény, a Steelers nulla volt ezen a meccsen (csak hogy finoman fejezzem ki magam). Engem különösen a D botránkoztatott meg, az, hogy 39 pontot kaptunk, önmagában mindent elmond, aztán hogy egy Pats-futójátékkal nem tudtak mit kezdeni, 0 sack, stb., de ezeket most nem sorolnám újra.

Ezek után azt hiszem át kell értékelnünk a szezonunkat, nagyon nagy mélységekből kell visszakapaszkodnunk (önmagában nem is a 6-3-mal van a baj, hanem azzal, amit tegnap láthattunk). A következő két mérkőzés szerintem is vízválasztó lesz, ezeket minden nehézség közepette is kötelező megnyerni. Ha sikerül, és meglesz a 8-3, onnan még vissza lehet jönni és újra élhetnek akár azok a várakozások is, amelyeket a fordulót megelőzően támasztottunk a csapat felé, ez a Pats elleni meccs viszont még sokáig csúnya folt marad... :rolleyes:
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 326 — Ajmo Vatreni
mondjuk kíváncsi lennék, ha most lett volna az a welker elleni ütközés, mit kapott volna a db-tek (talán smith volt? már sajna nem rémlik :/)Wyatt
Semmit. A 2008-as hit sem h2h volt.Soldados
Ebbe nem vagyok otthon, de mintha az új szabályok szerint nem lehetne "védekezésre alkalmatlan" állapotban lévő játékost úgy leütközni, mint a szóban forgó eset. De kétségtelen, hogy nem h2h volt.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 056 — #NoStress
Viszont az pozitív hogy BB még mindig a 4. negyedek istene!kicsi joe
A garbage time-ban kozmetikáztunk csak.Soldados

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
mondjuk kíváncsi lennék, ha most lett volna az a welker elleni ütközés, mit kapott volna a db-tek (talán smith volt? már sajna nem rémlik :/)Wyatt
Semmit. A 2008-as hit sem h2h volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát aludva egyet a történtekre sem változott a véleményem.

LT (és LG) nélkül nem lehet ezt a játékot játszani, erről nem Tomlin vagy Arians tehet. A fal bal oldala mintha nem is létezett volna. Katasztrófa. Jonathan Scott (vagy bárki más) persze RT-nek sem lesz császár, de ott az kezelhetőbb, mert BB látja, ha vki érkezik, a vakoldalon - nevéből adódóan - nem. Ezt sztem muszáj meghúzni, különben keserves lesz a szezon hátralévő része. A gyenge RT valamelyest kezelhető. Nem ideális, de kezelhető.

Colon tuti elengedjük. Achilles-ínsérülés után kizárt, hogy megtartsuk, Flozellnek van még 1 év a szerződéséből, egyelőre nagyon is jól játszik. Felesleges Colont megtartani, nagy rizikó a sérülése miatt, nem fogjuk megtenni, mert Ike és Woodley is fontosabb.

h2h: én nem büntetném Sanders-t. Most sem változott a véleményem, hogy az egyik kedvencemet ütötték ki. Ez benne van a játékban, semmi különös nem történt. Az én megítélésem szerint nem volt szabálytalan. Ez nem kisasszony sport. Ez egy veszélyes sport, nem szidnám Sanders-t. Ez van. Ward kemény gyerek, Raiders ellen már játszani fog sztem.

Passrush: most jött ki a 2 DE hiánya. Nemcsak futás ellen. Harrison és Woodley dolga is könnyebb, ha az eredeti DL van nálunk. Ők összeroppantják zsebet és a QB belefut a blitzbe. Most a zseb 5 mp után sem roppant össze, nem is értünk oda. Ha néha-néha beomlott a zseb, azt csak Hampton tudta elérni.

Mindezek konklúziója, ha nem épülnek fel mielőbb a sérültjeink és nem oldjuk meg vhogy a vakoldalt, akkor roló lehúzva, vége a szezonnak. Elfogytunk. Ez van. Ha felépülnek, és megoldjuk az LT-kérdést, akkor van remény, de a PO-ban JELEN ÁLLÁS szerint kevés lesz.

Timmons... Nem is tudom mit mondjak. Iszonyatosan hiányozna. 😕 De úgy tűnik, ez már csak egy ilyen szezon nekünk, hogy mindenki szép lassan meghal, s így a csapat is, amely így visszatekintve, teljes harci díszben simán TOP3 volt...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Azért a Ward féle helmet to helmet-re is járna valami!!!!!!!!polamalu
Arra nem lesz semmi, de én nem is foglalkoznék vele, benne van.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
mondjuk kíváncsi lennék, ha most lett volna az a welker elleni ütközés, mit kapott volna a db-tek (talán smith volt? már sajna nem rémlik :/)Wyatt
Ryan Clark. Most is volt egy majdnem hasonló ütközés... :/

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Úgy látom:
1. Goodell amióta betalálta Harrisont, meccsről meccsre szarabbul játszik az egész védelem (persze ehhez jönnek a sérülések). Körülbelül az önbizalmát sikerült elvennie egy komplett egységnek. Ehhez gratula Goodellnek.
2. Jövőre valami megoldás kellene fal ügyben (főleg támadófal) , plusz egy értelmes CB is jól jönne (ha nem kettő), plusz Reed bácsi idén lefőtt, mint a kávé.... ez kurva sok minden, persze lehet, hogy a zakó mondatja velem.... 😕 .

Nem tudom, most egy picit érdekes a Steelers sztori idén.... Tudtam, ha visszajön BigBen nem lesz 15-1, de azért kezd már ez a sok szarság a PO rovására menni. Vannak még kőkemény meccseink bőven: Oakland jövőhéten, Baltimore idegenben, Jets (akik nem tudnak kikapni, bárhogyan is játszanak) itthon.

Mondjuk összességében leszarom, hogy mi vár ránk. Most nem adhatjuk meg magunkat!!! Fog összeszorít és vicsorogni ezerrel 😊 !!! Goodell meg hadd írogassa a csekkjeit...marescha
Goodelnek nem hiszem h van köze ehhez.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
gsn 3 548
Azért a Ward féle helmet to helmet-re is járna valami!!!!!!!!polamalu
Na jó, azért ne varrjunk mindent Goodell nyakába, inkább meg kellene kérdezni a D-től, hogy miért nem játszottak úgy, ahogy szoktak. A meccs vége felé volt egy szokásos LB blitz, amit ki is emeltek Collinsworthék, hogy végre egy Steelersre jellemző D play, hát bizony, addig semmi ilyesmi nem volt. Brady dobta is el a labdát amerre állt.

Egyébként ebből a Ward sérülésből látszik igazán, mennyire veszélyes a hemlet-to-helmet, és miért lépnek fel ellene ennyire. Élőben észrevehetetlen, viszonylag kis ütközés volt, mégis kiütötte a liga egyik legkeményebb játékosát az egész meccsről.gsn
Nem akarom én Goodell nyakába varrni. Mi voltunk egy sapka sz.r. Csak az egyenlő bánásmód miatt. A pályán ugyebár zászló sem repült. Meg is értem, a játék része. Sztem Ward is így nyilatkozott. Ez benne ven, csak ha Harrison meg lett büntetve.....polamalu
Persze, egyértelmű, senki nem vitatja. De Sanderst sem kerülgeti majd emiatt az éhhalál, akárcsak Harrisont, vagy a többi megbüntetett. 😀

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mondjuk kíváncsi lennék, ha most lett volna az a welker elleni ütközés, mit kapott volna a db-tek (talán smith volt? már sajna nem rémlik :/)Wyatt
Clark volt.
Nem csinálunk ebből az egyértelmű h-t-h-ből mi sem, és sztem Ward sem problémát, néha a fagyi visszanyal, ennyi. Ward eddig is jószándékú gyerek volt, jobban szeretett adni mint kapni 😛
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Úgy látom:
1. Goodell amióta betalálta Harrisont, meccsről meccsre szarabbul játszik az egész védelem (persze ehhez jönnek a sérülések). Körülbelül az önbizalmát sikerült elvennie egy komplett egységnek. Ehhez gratula Goodellnek.
2. Jövőre valami megoldás kellene fal ügyben (főleg támadófal) , plusz egy értelmes CB is jól jönne (ha nem kettő), plusz Reed bácsi idén lefőtt, mint a kávé.... ez kurva sok minden, persze lehet, hogy a zakó mondatja velem.... 😕 .

Nem tudom, most egy picit érdekes a Steelers sztori idén.... Tudtam, ha visszajön BigBen nem lesz 15-1, de azért kezd már ez a sok szarság a PO rovására menni. Vannak még kőkemény meccseink bőven: Oakland jövőhéten, Baltimore idegenben, Jets (akik nem tudnak kikapni, bárhogyan is játszanak) itthon.

Mondjuk összességében leszarom, hogy mi vár ránk. Most nem adhatjuk meg magunkat!!! Fog összeszorít és vicsorogni ezerrel 😊 !!! Goodell meg hadd írogassa a csekkjeit...marescha
Azért a Ward féle helmet to helmet-re is járna valami!!!!!!!!polamalu
Na jó, azért ne varrjunk mindent Goodell nyakába, inkább meg kellene kérdezni a D-től, hogy miért nem játszottak úgy, ahogy szoktak. A meccs vége felé volt egy szokásos LB blitz, amit ki is emeltek Collinsworthék, hogy végre egy Steelersre jellemző D play, hát bizony, addig semmi ilyesmi nem volt. Brady dobta is el a labdát amerre állt.

Egyébként ebből a Ward sérülésből látszik igazán, mennyire veszélyes a hemlet-to-helmet, és miért lépnek fel ellene ennyire. Élőben észrevehetetlen, viszonylag kis ütközés volt, mégis kiütötte a liga egyik legkeményebb játékosát az egész meccsről.gsn
Nem akarom én Goodell nyakába varrni. Mi voltunk egy sapka sz.r. Csak az egyenlő bánásmód miatt. A pályán ugyebár zászló sem repült. Meg is értem, a játék része. Sztem Ward is így nyilatkozott. Ez benne ven, csak ha Harrison meg lett büntetve.....
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
mondjuk kíváncsi lennék, ha most lett volna az a welker elleni ütközés, mit kapott volna a db-tek (talán smith volt? már sajna nem rémlik :/)

több mint 13 éve
gsn 3 548
Úgy látom:
1. Goodell amióta betalálta Harrisont, meccsről meccsre szarabbul játszik az egész védelem (persze ehhez jönnek a sérülések). Körülbelül az önbizalmát sikerült elvennie egy komplett egységnek. Ehhez gratula Goodellnek.
2. Jövőre valami megoldás kellene fal ügyben (főleg támadófal) , plusz egy értelmes CB is jól jönne (ha nem kettő), plusz Reed bácsi idén lefőtt, mint a kávé.... ez kurva sok minden, persze lehet, hogy a zakó mondatja velem.... 😕 .

Nem tudom, most egy picit érdekes a Steelers sztori idén.... Tudtam, ha visszajön BigBen nem lesz 15-1, de azért kezd már ez a sok szarság a PO rovására menni. Vannak még kőkemény meccseink bőven: Oakland jövőhéten, Baltimore idegenben, Jets (akik nem tudnak kikapni, bárhogyan is játszanak) itthon.

Mondjuk összességében leszarom, hogy mi vár ránk. Most nem adhatjuk meg magunkat!!! Fog összeszorít és vicsorogni ezerrel 😊 !!! Goodell meg hadd írogassa a csekkjeit...marescha
Azért a Ward féle helmet to helmet-re is járna valami!!!!!!!!polamalu
Na jó, azért ne varrjunk mindent Goodell nyakába, inkább meg kellene kérdezni a D-től, hogy miért nem játszottak úgy, ahogy szoktak. A meccs vége felé volt egy szokásos LB blitz, amit ki is emeltek Collinsworthék, hogy végre egy Steelersre jellemző D play, hát bizony, addig semmi ilyesmi nem volt. Brady dobta is el a labdát amerre állt.

Egyébként ebből a Ward sérülésből látszik igazán, mennyire veszélyes a hemlet-to-helmet, és miért lépnek fel ellene ennyire. Élőben észrevehetetlen, viszonylag kis ütközés volt, mégis kiütötte a liga egyik legkeményebb játékosát az egész meccsről.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
legalább úgy menne kukába a szezon, hogy jó drafthelyünk van, de így, megint 6-2 után...ez szar.
a következő két meccsen elválik a szar a víztől😀

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Úgy látom:
1. Goodell amióta betalálta Harrisont, meccsről meccsre szarabbul játszik az egész védelem (persze ehhez jönnek a sérülések). Körülbelül az önbizalmát sikerült elvennie egy komplett egységnek. Ehhez gratula Goodellnek.
2. Jövőre valami megoldás kellene fal ügyben (főleg támadófal) , plusz egy értelmes CB is jól jönne (ha nem kettő), plusz Reed bácsi idén lefőtt, mint a kávé.... ez kurva sok minden, persze lehet, hogy a zakó mondatja velem.... 😕 .

Nem tudom, most egy picit érdekes a Steelers sztori idén.... Tudtam, ha visszajön BigBen nem lesz 15-1, de azért kezd már ez a sok szarság a PO rovására menni. Vannak még kőkemény meccseink bőven: Oakland jövőhéten, Baltimore idegenben, Jets (akik nem tudnak kikapni, bárhogyan is játszanak) itthon.

Mondjuk összességében leszarom, hogy mi vár ránk. Most nem adhatjuk meg magunkat!!! Fog összeszorít és vicsorogni ezerrel 😊 !!! Goodell meg hadd írogassa a csekkjeit...marescha
Azért a Ward féle helmet to helmet-re is járna valami!!!!!!!!
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
Nekem volt az az érzésem, hogy Brady néha olyan öregurasan fordult meg és állt bele a dobásba.
Semmi nyomást nem gyakoroltunk rajta. Illetve talán vagy kétszer értünk a közelébe, akkor viszont hibázott is.
több mint 13 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
Úgy látom:
1. Goodell amióta betalálta Harrisont, meccsről meccsre szarabbul játszik az egész védelem (persze ehhez jönnek a sérülések). Körülbelül az önbizalmát sikerült elvennie egy komplett egységnek. Ehhez gratula Goodellnek.
2. Jövőre valami megoldás kellene fal ügyben (főleg támadófal) , plusz egy értelmes CB is jól jönne (ha nem kettő), plusz Reed bácsi idén lefőtt, mint a kávé.... ez kurva sok minden, persze lehet, hogy a zakó mondatja velem.... 😕 .

Nem tudom, most egy picit érdekes a Steelers sztori idén.... Tudtam, ha visszajön BigBen nem lesz 15-1, de azért kezd már ez a sok szarság a PO rovására menni. Vannak még kőkemény meccseink bőven: Oakland jövőhéten, Baltimore idegenben, Jets (akik nem tudnak kikapni, bárhogyan is játszanak) itthon.

Mondjuk összességében leszarom, hogy mi vár ránk. Most nem adhatjuk meg magunkat!!! Fog összeszorít és vicsorogni ezerrel 😊 !!! Goodell meg hadd írogassa a csekkjeit...
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Felháborító vereség.
Nem ez megszokott errefelé, sok pontot kaptunk nagyon, ment a futás ellenünk, és pont a Pats-től......

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem láttam még ameccset, Timmons hogy és mikor dőlt ki?