Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
skacok mennyi esély van ma a fürdősribanc játékára ? egész héten edzett nem ?gabtsi
Értem én hogy szar a haja (szerintem is bánat egyébként), de valamiféle tiszteletet mutassunk már felé mégiscsak 3 SB-t nyert. Kösz.nDRo
harrison ? mikor ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
skacok mennyi esély van ma a fürdősribanc játékára ? egész héten edzett nem ?gabtsi
Értem én hogy szar a haja (szerintem is bánat egyébként), de valamiféle tiszteletet mutassunk már felé mégiscsak 3 SB-t nyert. Kösz.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ja ezért kérdezem, leültettem miatta beasont, jó lenne ha aprítana.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
skacok mennyi esély van ma a fürdősribanc játékára ? egész héten edzett nem ?gabtsi
Ez Tomyboyra vonatkozott? Vagy netán Harrisonra? Tomy fiú tuti játszik, Harrison sztem játszik, de senki nem tud róla semmit, mert a Steelers utólag, szombaton tette a sérültlistára Q-val, pedig egész héten edzett. Nem tudjuk miért került Q-val a sérültek közé, mikor, miben sérült meg.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
skacok mennyi esély van ma a fürdősribanc játékára ? egész héten edzett nem ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
embertelen időpont ez a SNF.
napok óta 3 órát alszom, miért nem játszhatunk már végre a 10-es időpontban?Tibi76
asszem lefexem hatkó ozt főkelek 3kó igyaztán jutis maradis, és nyóckó mehetek dódozni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
New England has downgraded G Stephen Neal, DE Myron Pryor and RB Fred Taylor to out for Sunday's game.

Hát náluk is lesz hiányzó bőven.Soldados
Pryor és Neal hiányozni fog. Főleg Neal a falból.

Mondjuk Mankins visszatértével már lehet azért variálni, de ha most Neal úgy sérül meg, hogy Mankins még nincs a csapatnál, akkor nagy szarban lennénk.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ma egy iylen védelmi bemutatóra vágyom: http://www.nfl.com/videos/pittsburgh-steelers/09000d5d80cedb85/WK-13-Steelers-defensive-highlight 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
embertelen időpont ez a SNF.
napok óta 3 órát alszom, miért nem játszhatunk már végre a 10-es időpontban?

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Valszeg én is leszek, jön Fega hozzánk meccset nézni, hogy élőben tudjak rajta röhögni, ha nyerünk 😀
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Apropó kijön ma éjjel eredménykövetőzni? Én leszek terveim szerintHaggans
Én is sztem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
A www.steelers.hu-n a szokásos élő meccsnézés és fórumozás lesz ma is. Mindenkit szeretettel várunk. A jövő hét végi Raiders elleni meccsre pedig egy közös meccsnézést szervezünk.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én is leszek. Harrison sztem game time decision lesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 784 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Apropó kijön ma éjjel eredménykövetőzni? Én leszek terveim szerint

" class="embed">
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 784 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Az mikor dől el, hogy Silverback játszik-e ma? Vagy Tomlinék csak meccs előtt fognak róla dönteni?
Megmondom őszinté n az nem elképzelhetetlen számomra most, hogyha játszik is rotált felállás lesz azaz Timmons is fogja nyomni OLBként és így Foote is többet lesz pályán.

" class="embed">
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
New England has downgraded G Stephen Neal, DE Myron Pryor and RB Fred Taylor to out for Sunday's game.

Hát náluk is lesz hiányzó bőven.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem tudom, folyamatosan próbálom nyomon követni a csapat körüli történéseket, hogy képben legyek, de egy szót nem szólt senki Harrisonról. A pats twitt, meg nem biztos, hogy a legbiztosabb forrás! Ilyen alapon a Steelers Twittwerre kirakhatnánk, hogy Brady nem játszik. Mint tudjuk ez nem lenne valós.polamalu
Ez valószínűleg igaz. Ugyanis a csapatnak kötelezően jeleznie kell a sérüléseket. Pénteken kell leadni a sérültlistát, azon nem szerepelt Harrison és egész héten edzett. A Steelers minden bizonnyal ma utólag tette hozzá a sérültlistához, gondolom, meghúzta a hátát vagy ilyesmi az ájszaka, vagy a mai edzésen. A Pats természetesen értesül a sérültlista kiegészítéséről, és ezt tette közzé. Éppen ezért ilyenben nem valószínű, hogy ez téves infó.Soldados
Soldi!
Neked van igazad
The Pittsburgh Steelers added linebacker James Harrison to their injury report and listed him as questionable with back spasms.

The announcement Saturday didn't come from the Steelers, but rather their Sunday night opponents, the New England Patriots.

Harrison hasn't missed a game this season, and he has 55 tackles and a team-high seven sacks.
Az NFL.com vezető hírei közt találtam, ottani idő szerint 11.52-kor rakták fel vagyis nemrégen.

A fenébe. Remélem semmi komoly és TomTom kapitány t..keit meg tudja csavargatni.polamalu
nem akarjuk stresszelni TomiTomit, ezér inkább bemondtuk, hogy elaludta a nyakát, ennyi
jókis korner-bliccel készülünk a hanyattvágásra 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
http://steelers.hu/ben-a-3rd-down-ok-kiralya/

Egy rövid elemzés az egyre javuló O mutatókról
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Ja, a Facebookon a hivatalos Steelers oldal is lehozta már. Bár ez rohadtul nem hiányzott, de sztem ez még mindig kezelhetőbb, minthogy mindkét DE-nk és a támadófal egész bal oldala sérült... Na ezek sokkal gázabbak, mert én speciel Foote kezdőbe kerülésétől nem tartanék, noha persze azért jobb az eredeti felállás Harrisonnal. Már csak azért is mert fantasyban Timmons OLB-ként nem hozna annyi pontot, mint ILB-ként. 😀 😀Soldados
yahoo-s fantasyba nálam is kezdő...de most megbocsájtok ha nem termel sokat 😀
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Akkor ez vmi új dolog. Mondjuk pont ez hiányzott még nekünk, amikor már amúgy is ezer sebből vérzünk...Soldados
És még így is ti vagytok az esélyesek. Amúgy Worilds mennyire tudná pótolni Harrison-t ha mégsem játszana? Amikor fent volt a pályán biztatóan mozgott? Jobban örülnék ha "csak" Worilds és Woodley kergetné Brady-t. Így is sokat homálykodik mostanában + a lába is megsérült, nem kéne, hogy Harrison meg Woodley begyalulja.nDRo
Pedig el kell keserítselek, be fogja. 😉polamalu
Nem tudsz, számítok rá... Bár Kaczur ne lenne sérült, már rég Vollmer lenne LT. Vele azért nehezebb dolga lenne. Szegény Light úgy mozog már mint egy nyerges vontató. :/
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ja, a Facebookon a hivatalos Steelers oldal is lehozta már. Bár ez rohadtul nem hiányzott, de sztem ez még mindig kezelhetőbb, minthogy mindkét DE-nk és a támadófal egész bal oldala sérült... Na ezek sokkal gázabbak, mert én speciel Foote kezdőbe kerülésétől nem tartanék, noha persze azért jobb az eredeti felállás Harrisonnal. Már csak azért is mert fantasyban Timmons OLB-ként nem hozna annyi pontot, mint ILB-ként. 😀 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Akkor ez vmi új dolog. Mondjuk pont ez hiányzott még nekünk, amikor már amúgy is ezer sebből vérzünk...Soldados
Nem tudom, folyamatosan próbálom nyomon követni a csapat körüli történéseket, hogy képben legyek, de egy szót nem szólt senki Harrisonról. A pats twitt, meg nem biztos, hogy a legbiztosabb forrás! Ilyen alapon a Steelers Twittwerre kirakhatnánk, hogy Brady nem játszik. Mint tudjuk ez nem lenne valós.polamalu
Ez valószínűleg igaz. Ugyanis a csapatnak kötelezően jeleznie kell a sérüléseket. Pénteken kell leadni a sérültlistát, azon nem szerepelt Harrison és egész héten edzett. A Steelers minden bizonnyal ma utólag tette hozzá a sérültlistához, gondolom, meghúzta a hátát vagy ilyesmi az ájszaka, vagy a mai edzésen. A Pats természetesen értesül a sérültlista kiegészítéséről, és ezt tette közzé. Éppen ezért ilyenben nem valószínű, hogy ez téves infó.Soldados
Soldi!
Neked van igazad
The Pittsburgh Steelers added linebacker James Harrison to their injury report and listed him as questionable with back spasms.

The announcement Saturday didn't come from the Steelers, but rather their Sunday night opponents, the New England Patriots.

Harrison hasn't missed a game this season, and he has 55 tackles and a team-high seven sacks.
Az NFL.com vezető hírei közt találtam, ottani idő szerint 11.52-kor rakták fel vagyis nemrégen.

A fenébe. Remélem semmi komoly és TomTom kapitány t..keit meg tudja csavargatni.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
a hivatalos pats twitter:

The #Steelers have added LB James Harrison to the injury report with back spasms. His status for tomorrow's game is #Questionable. #fb #NFLtriangle
Akkor ez vmi új dolog. Mondjuk pont ez hiányzott még nekünk, amikor már amúgy is ezer sebből vérzünk...Soldados
Nem tudom, folyamatosan próbálom nyomon követni a csapat körüli történéseket, hogy képben legyek, de egy szót nem szólt senki Harrisonról. A pats twitt, meg nem biztos, hogy a legbiztosabb forrás! Ilyen alapon a Steelers Twittwerre kirakhatnánk, hogy Brady nem játszik. Mint tudjuk ez nem lenne valós.polamalu
Ez valószínűleg igaz. Ugyanis a csapatnak kötelezően jeleznie kell a sérüléseket. Pénteken kell leadni a sérültlistát, azon nem szerepelt Harrison és egész héten edzett. A Steelers minden bizonnyal ma utólag tette hozzá a sérültlistához, gondolom, meghúzta a hátát vagy ilyesmi az ájszaka, vagy a mai edzésen. A Pats természetesen értesül a sérültlista kiegészítéséről, és ezt tette közzé. Éppen ezért ilyenben nem valószínű, hogy ez téves infó.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
a hivatalos pats twitter:

The #Steelers have added LB James Harrison to the injury report with back spasms. His status for tomorrow's game is #Questionable. #fb #NFLtriangle
Akkor ez vmi új dolog. Mondjuk pont ez hiányzott még nekünk, amikor már amúgy is ezer sebből vérzünk...Soldados
És még így is ti vagytok az esélyesek. Amúgy Worilds mennyire tudná pótolni Harrison-t ha mégsem játszana? Amikor fent volt a pályán biztatóan mozgott? Jobban örülnék ha "csak" Worilds és Woodley kergetné Brady-t. Így is sokat homálykodik mostanában + a lába is megsérült, nem kéne, hogy Harrison meg Woodley begyalulja.nDRo
Pedig el kell keserítselek, be fogja. 😉
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
a hivatalos pats twitter:

The #Steelers have added LB James Harrison to the injury report with back spasms. His status for tomorrow's game is #Questionable. #fb #NFLtriangle
Akkor ez vmi új dolog. Mondjuk pont ez hiányzott még nekünk, amikor már amúgy is ezer sebből vérzünk...Soldados
És még így is ti vagytok az esélyesek. Amúgy Worilds mennyire tudná pótolni Harrison-t ha mégsem játszana? Amikor fent volt a pályán biztatóan mozgott? Jobban örülnék ha "csak" Worilds és Woodley kergetné Brady-t. Így is sokat homálykodik mostanában + a lába is megsérült, nem kéne, hogy Harrison meg Woodley begyalulja.nDRo
Ha Harrison nem játszik, akkor sem Worilds lesz a kezdő, ugyanis akkor Timmons megy ki Harrison helyére és Larry Foote kerül kezdőbe Timmons helyére.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!