NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
http://www.post-gazette.com/pg/10295/1097163-66.stm
Itten a lényeg, uraim - ebben az ügyben ezt vártam a tulajdonostól. Még lesz kettő-három és miszter GodWell atyaisten veheti a motyóját a picsába. Tényleg kezdi túljátszani az eszét mr.comissioner. És itt a válasz arra is, hogy Harrison nem hisztizik, hanem kő komolyan gondolja. És végre nyomaték legyen azon is hogy nem a rinya számit, hanem a játék. Ó igen és szegény Massaquoi-nak nem volt róla tudomása, hogy ővéle bizony ütközni fognak, bizony baszki aki uránbányába megy csillézni az ne csodálkozzon ha némileg sugárzik. hm..........


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Most lehet jönni a sok "Megmondó embernek" és fröcsögni h na ugye csak hisztizett én megmondtam!!
Le vannak sajnálva mi örülhetünk h ezzel nincs vége az ellenfél rettegésének...... 😀

"After having some time to think about the situation, talk to my family, friends and the Steelers organization, I have come to the decision that I cannot and will not let the league office stop me from playing the game I love," Harrison said"

Az Eason vs. Ziggy párharc is eldőlt előbbi javára. Érdekes :/ mi van Hood-dal?
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Én örülnék ha a Dallasban csak egy ilyen hardhitter is lenne,RW kb 4 éve volt ilyen formában,azóta senki...ez egy ilyen sport,és ezek ilyen játékosok,akiket csak az adott csapat szurkolói szeretnek,de ettől még nem lesznek dirty playak,ennyi.Cowboykarcsi
Nem, azok az ellenfél öklözésétől válnak azzá amíg az a földön van, lásd SB XLIII. Most meg visszavonulással dobálózik Harrison? Persze b+, most úgy vérigsértették szegény Jimmyt, hogy rögvest kidobja az ablakon a zsíros szerződését, sőt talán Rambo módjára szerzetesek közé vonul vissza, messze a civilizációtól.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 493 — Steelers fan
én csak azt mondom h amíg faltörő kosként mennek a játékosok ütközni ráadásúl fejre, akkor igenis sokkal nagyobb eséllyel lesz sérülés..csebi
1 védő azért mehet előre faltörő kosként,mert mélyebben akar menni mint a vele szemben lévő labdás....ha majd a labdavivő huszártesttartással,magát szépen kihuzva közlekedik a pályán....na majd akkor fognak velük is ugyanugy szembe jönni
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 783 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Harrison ma ( Csüt.) újra edzett a nfl.com szerint. Egyébként meg azt mondom, hogy amit kell azt büntessen a kiga, de ne essünk már át a ló másik oldalára és ugyan hagy nézzünk már kurva nagy hiteket...sisak lerepüléssel mindennel...én mondjuk amúgy is kemény D football imádom...felőlem hajingálhat 500 yardot Brady Manning Rodgers vagy Schaub, de BigBen is nem hoz úgy lázba mint a brutál D játék

" class="embed">
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Kicsit zavarban vagyok. Megnéztem vasárnap a meccset, aztán álomra hajtottam a fejem, majd miután kidolgoztam a belem négy teljes napon át, meglepődve olvastam végig az elmúlt pár oldalt. Nem volt egy szép ütközés, de azért ekkora ügyet csinálni belőle... Legalább 10-12 ilyen ütközés történik fordulónként, nem értem miért kellett éppen ezt felfújni, élőben nem tűnt komolyabbnak, mint bármelyik más.

Lehet most én leszek a büdös paraszt, de vállalom a véleményem: körülbelül nem érdekel, hogy melyik sráccal mi lesz harminc év múlva. A játékosok igen kis százaléka ütteti magát hülyére azért hétről-hétre, mert szereti a játékot, szinte mindenki a jó pénzért csinálja, pedig már itt fáj, ott fáj. Megfizetik őket jól, hogy én szórakozzak, ők pedig önként és dalolva sétálnak ki a pályára, vállalva a sérülést is. (lásd: az Irakban állomásozó magyar kontingens, de ez más téma 😊 )

Elfogadom, hogy a szabály az szabály, még a hetvenötezres bünti is belefér, de eltiltással fenyegetőzni a szememben pofátlanság.

Zárszóként egy példa: szerintem a forma-1-et a nézők 80 %-a azért nézi, hogy ütközéseket lásson. Ilyen az emberi természet. Aztán van aki felvállalja, van aki nem. 😊
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Megelőztek. 😕Soldados
Gondolom neked sem okozott volna gondot a megfejtés. 😊

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Megelőztek. 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
a) Mel Blount
b) Lynn Swann
c) Jack Lamberttenorx
Természetesen. Ugye gugli sem kellett hozzá? 😉Szabler
Már olvastam ezt a The Super '70st 😊 Legalábbis azt a 70 oldalt ami fent van googlebookson, a többit nem találtam sajnos neten.
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
a) Mel Blount
b) Lynn Swann
c) Jack Lamberttenorx
Természetesen. Ugye gugli sem kellett hozzá? 😉

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem aktualitás, de a topik, ahová eredetileg raktam - enyhén szólva - keveset látogatott. Itt is talán csak Soldit érdekelheti a dolog.

Egy kis fejtörő. Három scouting report alapján találjátok ki, kikről van szó!

a)
"Perfect size and speed ... Very tall and rangy, but still moves feet well ... Comes up to hit good on drills ... Covered man-to-man well and they have some fast kids here ... Quick, but seems to lose something when receiver makes a break. I don't know if it's a lack of acceleration or a coaching point ... His coaches say he hits I saw him crack a kid in practice ... I think he could help us at free safety ... I'd like to say for sure he could be a cornerback but I don't know how he would do with a guy like Jefferson all the way deep ... Maybe I'm too cautious about this. Projection: potential starter, 2nd round pick."

b)
"Fine quick athlete who reminds me of Jon Staggers ... Good body control and quickness ... Makes use of the talent he has, which is not great but good ... Good field vision as a punt return man. Has a burst and a smooth gait ... Hand are good ... Can adjust and catch in noise ... Can make the over the shoulder catch of the bomb ... Routes are disciplined but not mechanical ... A fair blocker but on the semi-tough side ... I don't feel he is a starter but he can make it and contribute. Projection: potential starter, 4th/5th round pick."

c)
"Narrowly built guy but has gotten stronger since last spring ... Looks like a smart and great effort player ... Seems to play with reckless abandon at times ... Flexibility and quickness in his pass drop ... With his height he's a big obstacle to the passer ... Good blitz ... Uses arms and hands to play off blockers ... At times get his legs tied up but his balance is good ... Must get a bit more buck and develop his strength ... I feel he will make it and develop into an NFL starter. Projection: potential starter, 3rd round pick"Szabler
a) Mel Blount
b) Lynn Swann
c) Jack Lambert
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Nem aktualitás, de a topik, ahová eredetileg raktam - enyhén szólva - keveset látogatott. Itt is talán csak Soldit érdekelheti a dolog.

Egy kis fejtörő. Három scouting report alapján találjátok ki, kikről van szó!

a)
"Perfect size and speed ... Very tall and rangy, but still moves feet well ... Comes up to hit good on drills ... Covered man-to-man well and they have some fast kids here ... Quick, but seems to lose something when receiver makes a break. I don't know if it's a lack of acceleration or a coaching point ... His coaches say he hits I saw him crack a kid in practice ... I think he could help us at free safety ... I'd like to say for sure he could be a cornerback but I don't know how he would do with a guy like Jefferson all the way deep ... Maybe I'm too cautious about this. Projection: potential starter, 2nd round pick."

b)
"Fine quick athlete who reminds me of Jon Staggers ... Good body control and quickness ... Makes use of the talent he has, which is not great but good ... Good field vision as a punt return man. Has a burst and a smooth gait ... Hand are good ... Can adjust and catch in noise ... Can make the over the shoulder catch of the bomb ... Routes are disciplined but not mechanical ... A fair blocker but on the semi-tough side ... I don't feel he is a starter but he can make it and contribute. Projection: potential starter, 4th/5th round pick."

c)
"Narrowly built guy but has gotten stronger since last spring ... Looks like a smart and great effort player ... Seems to play with reckless abandon at times ... Flexibility and quickness in his pass drop ... With his height he's a big obstacle to the passer ... Good blitz ... Uses arms and hands to play off blockers ... At times get his legs tied up but his balance is good ... Must get a bit more buck and develop his strength ... I feel he will make it and develop into an NFL starter. Projection: potential starter, 3rd round pick"

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem nem "Hattyúk tavára" szeretnének jegyet/bérletet váltani az emberek, ahol 22 buzeráns simogatja egymást.... :cool: 😀deepsilver
Te hol láttad a 6tyúk tavát? 😛 😀 Ne oda járj sztem. 😀 :cool:ulpianus
Nekem is gyanús volt, hogy szar helyen járok, :cool: 😛 😂 de mit lehet tudni....
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Szerintem nem "Hattyúk tavára" szeretnének jegyet/bérletet váltani az emberek, ahol 22 buzeráns simogatja egymást.... :cool: 😀deepsilver
Te hol láttad a 6tyúk tavát? 😛 😀 Ne oda járj sztem. 😀 :cool:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én meg azt mondom, hogy kapnak éppen elég zsozsót ahhoz, hogy vállalható legyen számukra még akár a túl kemény ütközés is.
Ha elmaradnak a nagy ütközések előbb vagy utóbb elmaradnak a nézők is...
Szerintem nem "Hattyúk tavára" szeretnének jegyet/bérletet váltani az emberek, ahol 22 buzeráns simogatja egymást.... :cool: 😀
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
Soldi nem kell a szabályoktatás tudom h lehet fejjel taklezni, nem kell lenézni egyből az embert...
és még mindig ajánlom: nézzetek meg egy két 80as évek beli 49ers meccset és megláthatjátok h Lott hogyan ütközött szabályosan keményeket... sosem a feje volt elől amivel ütközött, azt kellene tanítani nem pedig hogy sérülést okozzanak.
Cribbs hitet nem láttam csak a mass-t. a szabály szerint akkor illegal ha elkapásnál blind sideról jön, ahonnan nem láthatja az elkapó és közben helmettel/ felhúzott alkarral leütközi a fejét. ha vállal az legal, ha helmettel/felhúzott alkarral fej alatt ütközik szintén legal. tehát ne játszuk azt a témát, hogy szegény védő játékosok akkor nem tudnak mit csinálni.
az meg mindent elmond rólad Soldi, hogy fontosabbnak tartod azt, hogy incomplete pasz legyen mint a nem steeler játékos testi épségét...csebi
Nem néztelek le, sajnálom, ha ez jött le. Sztem normális választ adtam.

Másrészt mutass egy videót, amikor nincs elől a védő feje, amikor szemből próbálja megállítani a támadót... A fej akkor is elől van, ha vállal akar tackle-t csinálni.

Harmadrészt, nem mondtam, hogy fontosabb az incomplete, mint a sérülés elkerülése. De összefüggést nem látok. Ebben a sportban mindig is lesznek sérülések. És igen egy védőtől azt várom, hogy üssön oda a lehető legkeményebben, hogy megakadályozza az elkapást. Ez nem egyenlő azzal, hogy sérüljön is meg az illető. Ilyet senkinek nem kívánnék, de ebben a sportban ez benne van. Nincs meccs, hogy ne sérülne meg játékos, ez a játék jellegéből fakad.Soldados
melóban vagyok, itt sajnos nem tudok youtube-n keresgélni, majd PM-ben küldök holnap otthonról videót biztosan találok sztem.
én csak azt mondom h amíg faltörő kosként mennek a játékosok ütközni ráadásúl fejre, akkor igenis sokkal nagyobb eséllyel lesz sérülés. Üssön oda legkeményebben, ebben egyetértünk, de pl Bossnál minden szezonban van 3-4 hit ami után rettegek h feláll-e valaha (azért giantset mondok mert azt követem állandóan, tavaly pl Rolle ütközte le durván - asszem zászló sem volt-)
Játék jellegéből akad, de vannak olyan ütközések, amiket el lehetne kerülni, hogy veszélyesek legyenek a testi épségre.

Értem én, hogy nem kisasszony sport, de nem is Harcosok Klubja.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi nem kell a szabályoktatás tudom h lehet fejjel taklezni, nem kell lenézni egyből az embert...
és még mindig ajánlom: nézzetek meg egy két 80as évek beli 49ers meccset és megláthatjátok h Lott hogyan ütközött szabályosan keményeket... sosem a feje volt elől amivel ütközött, azt kellene tanítani nem pedig hogy sérülést okozzanak.
Cribbs hitet nem láttam csak a mass-t. a szabály szerint akkor illegal ha elkapásnál blind sideról jön, ahonnan nem láthatja az elkapó és közben helmettel/ felhúzott alkarral leütközi a fejét. ha vállal az legal, ha helmettel/felhúzott alkarral fej alatt ütközik szintén legal. tehát ne játszuk azt a témát, hogy szegény védő játékosok akkor nem tudnak mit csinálni.
az meg mindent elmond rólad Soldi, hogy fontosabbnak tartod azt, hogy incomplete pasz legyen mint a nem steeler játékos testi épségét...csebi
Nem néztelek le, sajnálom, ha ez jött le. Sztem normális választ adtam.

Másrészt mutass egy videót, amikor nincs elől a védő feje, amikor szemből próbálja megállítani a támadót... A fej akkor is elől van, ha vállal akar tackle-t csinálni.

Harmadrészt, nem mondtam, hogy fontosabb az incomplete, mint a sérülés elkerülése. De összefüggést nem látok. Ebben a sportban mindig is lesznek sérülések. És igen egy védőtől azt várom, hogy üssön oda a lehető legkeményebben, hogy megakadályozza az elkapást. Ez nem egyenlő azzal, hogy sérüljön is meg az illető. Ilyet senkinek nem kívánnék, de ebben a sportban ez benne van. Nincs meccs, hogy ne sérülne meg játékos, ez a játék jellegéből fakad.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
"The zone blitz is pressure, but not maximum pressure"
És válasz arra a kérdésre, hogy mi a fontosabb a sack vagy a nyomás: The Pressure".Soldados
Ezt úgy kell érteni szted, hogy kevés sack, de sok hurry? Lehet így értette.

Én azonban azt gondolom, hogy úgy kell ezt érteni, miszerint a zone blitz nem alkalmaz annyi blitzelő embert, nem ez a fegyver lényege. Ettől még ugyanolyan nyomást lehet okozni vele, de nem kell sok emberes blitz, vagyis max pressure hozzá. Én legalábbis így értem, aztán lehet tévedek.ulpianus
Ez 2 külön nyilatkozat, de jól jelképezte a választ Jan kérdésére.

Woodson kérdése az volt, hogy a pressure vagy a sack a fontosabb. Ő azt mondta, a pressure. Ez egyértelmű.

A másik, Sabol-kérdése a zone blitzre vonatkozott. És sztem jól érted, arra vonatkozik a válasz, hogy nem a max pressure a cél a sok blitzelő által, nem ez a fegyver lényege.

De ha gondolod belinkelem ezt az interjút vagy akár mindkettőt.Soldados
Nem kel, olvastam sztem mindkettőt. Csak úgy értettem, hogy azt mondod, a "The zone blitz is pressure, but not maximum pressure" azt jelenti kevés sack de sok hurry. Ezért kérdeztem. De akkor világos. Ha ugyanazt értjük alatta, akkor nincs kérdés. Kösz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Sanszos, hogy az egesz onnan ered, hogy a Kent State LB coach nem tudta megtanitani neki, hogyan kell utkozni.. de a junioroknal/kozepsuliban igy utkozik, akkor kirugjak a csapatbol.

Hadjarat.. na persze. Sztem a hisztije rohejes, amit a sajtoba tereget.
Nagyobb buntit kapott, mint a masik ketto, mert az iden volt mar neki stiklije.. meg korabban is kapott mar hasonlo buntit. De milyen meghurcolasrol beszelsz?? A vicc, hogy o kezdett el mindenfelet nyilatkozni..
(Aki egyedul moroghat, az Dunta lehetne a harombol, sztem.)

Az 5k buntikkel sokra megy a liga.. az no comment.
Egyertelmu, hogy bekemenyitenek, de az hogy mindharmukat buntettek, jol mutatja, hogy nem egy szemely ellen iranyul.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
"The zone blitz is pressure, but not maximum pressure"
És válasz arra a kérdésre, hogy mi a fontosabb a sack vagy a nyomás: The Pressure".Soldados
Ezt úgy kell érteni szted, hogy kevés sack, de sok hurry? Lehet így értette.

Én azonban azt gondolom, hogy úgy kell ezt érteni, miszerint a zone blitz nem alkalmaz annyi blitzelő embert, nem ez a fegyver lényege. Ettől még ugyanolyan nyomást lehet okozni vele, de nem kell sok emberes blitz, vagyis max pressure hozzá. Én legalábbis így értem, aztán lehet tévedek.ulpianus
Ez 2 külön nyilatkozat, de jól jelképezte a választ Jan kérdésére.

Woodson kérdése az volt, hogy a pressure vagy a sack a fontosabb. Ő azt mondta, a pressure. Ez egyértelmű.

A másik, Sabol-kérdése a zone blitzre vonatkozott. És sztem jól érted, arra vonatkozik a válasz, hogy nem a max pressure a cél a sok blitzelő által, nem ez a fegyver lényege.

De ha gondolod belinkelem ezt az interjút vagy akár mindkettőt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
Soldi nem kell a szabályoktatás tudom h lehet fejjel taklezni, nem kell lenézni egyből az embert...
és még mindig ajánlom: nézzetek meg egy két 80as évek beli 49ers meccset és megláthatjátok h Lott hogyan ütközött szabályosan keményeket... sosem a feje volt elől amivel ütközött, azt kellene tanítani nem pedig hogy sérülést okozzanak.
Cribbs hitet nem láttam csak a mass-t. a szabály szerint akkor illegal ha elkapásnál blind sideról jön, ahonnan nem láthatja az elkapó és közben helmettel/ felhúzott alkarral leütközi a fejét. ha vállal az legal, ha helmettel/felhúzott alkarral fej alatt ütközik szintén legal. tehát ne játszuk azt a témát, hogy szegény védő játékosok akkor nem tudnak mit csinálni.
az meg mindent elmond rólad Soldi, hogy fontosabbnak tartod azt, hogy incomplete pasz legyen mint a nem steeler játékos testi épségét...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
"The zone blitz is pressure, but not maximum pressure"
És válasz arra a kérdésre, hogy mi a fontosabb a sack vagy a nyomás: The Pressure".Soldados
Ezt úgy kell érteni szted, hogy kevés sack, de sok hurry? Lehet így értette.

Én azonban azt gondolom, hogy úgy kell ezt érteni, miszerint a zone blitz nem alkalmaz annyi blitzelő embert, nem ez a fegyver lényege. Ettől még ugyanolyan nyomást lehet okozni vele, de nem kell sok emberes blitz, vagyis max pressure hozzá. Én legalábbis így értem, aztán lehet tévedek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Harrison azon van felháborodva, hogy amit 20 éve, azaz pályafutása kezdete óta tanítottak neki és minden más védőnek is, azt most szabálytalannak akarják titulálni. Soldados
Sztem ez humbug.. sehol nem tanitjak, hogy fejjel vezess/inditsd a tacklet-t, sot a legtobb helyen ifiknel meg tiltjak is. Ez egyedul az NFL-ben divat..
Volt aki belekotott abba, amit irtam korabban: nem azt mondtam, hogy tilos fejjel utkozni... azt mondtam, ne fejelve menjen valaki, nagy kulonbseg! Es eleg sok edzo nem is kedveli ezt, egyreszt mert veszelyes, masreszt meg mert konnyen elhibazod a jatekost, vagy mistacklehoz vezet..

Pont ugyanaz a velemenyem mint gabtsinek: lehet human missile-kent jatszana (ez viszont nem a basic tackling modszer, ezt azert szogezzuk mar le..), de akkor vallalja a kovetkezmenyeket.Igor
Lehet nem basic módszer, de nem szabálytalan. Ennyi a lényeg. Ezért nem értik a játékosok, hogy mi ez a faszkodás most.

Mi az hogy ne fejelve menjen? Ki tiltja? A szabály? Nem, az nem tiltja. Mellesleg a feje akkor is elől van, ha vállal akarja ledönteni a támadót és ahogy mondtam, elég egy apró irányváltás és máris ugyanúgy helmet to helmet lesz...

Amíg 5k-s bünti volt, senkit nem érdekelt a dolog, de most más a tét. A liga hadjáratot indított és meghurcul embereket, amire sokan felpattantak. Ez itt a fórumon is lemérhető, eddig senkit nem basztatott, hogy Harrison hogy csinálja a tackle-t most meg sokak szemében elsőszámú közellenség, akit el kell tiltani.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Más.

Elnézve a D idei tevékenységét, olyan érzésem támadt, hogy kevesebb a sack a korábbiakhoz képest. Mintha nem a QB lepusztítása lenne az elsődleges cél, hanem inkább a megzavarása, hibára kényszerítése, ezáltal nagyobb esély az int-re... szóval a ne engedjük eldobni/dobja el rosszul közül inkább az utóbbit preferálnák. Vagy egyszerűen csak jobb O falakkal találkoztunk?

Nem néztem a statokat, lehet hogy mást mutatnak, de időnként úgy éreztem hogy nem támadták max nyomással a QB-t. (nem pont Youngra gondolok 😉 )Jan
2 LeBeau idézet erre.

"The zone blitz is pressure, but not maximum pressure"
És válasz arra a kérdésre, hogy mi a fontosabb a sack vagy a nyomás: The Pressure".Soldados
Nem másokhoz képest gondolom, hanem ugyanennek a D-nek korábbi (konkrétan 2008-as) működéséhez képest.
A zone blitz akkor is ment, de mellette sok sack is volt -emlékeim szerint több mint most.Jan
Nincs lényegi különbség. 5 meccsen 17 sack. Ez levetítve több mint 50 lesz év végére, 2008-ban pedig 51 volt, azaz most még akár több is lehet.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Más.

Elnézve a D idei tevékenységét, olyan érzésem támadt, hogy kevesebb a sack a korábbiakhoz képest. Mintha nem a QB lepusztítása lenne az elsődleges cél, hanem inkább a megzavarása, hibára kényszerítése, ezáltal nagyobb esély az int-re... szóval a ne engedjük eldobni/dobja el rosszul közül inkább az utóbbit preferálnák. Vagy egyszerűen csak jobb O falakkal találkoztunk?

Nem néztem a statokat, lehet hogy mást mutatnak, de időnként úgy éreztem hogy nem támadták max nyomással a QB-t. (nem pont Youngra gondolok 😉 )Jan
2 LeBeau idézet erre.

"The zone blitz is pressure, but not maximum pressure"
És válasz arra a kérdésre, hogy mi a fontosabb a sack vagy a nyomás: The Pressure".Soldados
Nem másokhoz képest gondolom, hanem ugyanennek a D-nek korábbi (konkrétan 2008-as) működéséhez képest.
A zone blitz akkor is ment, de mellette sok sack is volt -emlékeim szerint több mint most.