NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
remélem ez nem tör meg senkit - mert a cél ez is lehet -, hanem még inkább zúzni fogunk, a sok hisztis picsa nyávogása ellenére.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Nem tudom azért nekem ez büdös egy kicsit.
Pont a legutóbbi MNF közben játszottak be képeket a Titans def.coordinátoráról, meg nem mondom hogy hívják sajnos, de 4akkora ütközést mutattak tőle hogy ezért idén ott helyben szerintem villamosszékbe raknák a tettest a "puhapöcs szabállyal". Nem tudom annó kapott-e érte büntetéseket, de szerintem most azért játszották be ezeket hogy annak idején milyen fasza csávó volt hogy kíméletlenül mészárolt.
Lehet 20év múlva majd James barátunknál ismétlik ezeklet, és mindenki elismerően csettint hogy ez igen, jól tolta a fazon.The terrible towel
Egyetértek!
Szerintem mikor Harrisont az év def. játékosának választották, akkor is ugyanígy nyomta. Csak akkor sztárolták érte, most meg pellengérre állítják- ugyanazért. :/

Ok, csinált 1 szabálytalan ütközést, fizessen. De azért nem kéne közellenséget kreálni belőle.
Gondolom nem véletlenül találták ki anno a sisakviselést, tehát valszeg nem JH az első -és nem is az utolsó- aki megfejelt valakit. Ehhez képest qrva nagy cirkuszt csinálnak belőle.

A régi dolgokról csak annyit: akik anno ripityára törtek embereket, (Steelers D 70's) azok rég HoF-ben vannak. Ott a példa a mostaniak szeme előtt.

Amúgy meg ha valaki a "jajistenem hozzámértek, most meghalok" típusú játékot értékeli, az nézzen spanyol vagy olasz focit, ne NFL-t. Szerintem.
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Nem tudom azért nekem ez büdös egy kicsit.
Pont a legutóbbi MNF közben játszottak be képeket a Titans def.coordinátoráról, meg nem mondom hogy hívják sajnos, de 4akkora ütközést mutattak tőle hogy ezért idén ott helyben szerintem villamosszékbe raknák a tettest a "puhapöcs szabállyal". Nem tudom annó kapott-e érte büntetéseket, de szerintem most azért játszották be ezeket hogy annak idején milyen fasza csávó volt hogy kíméletlenül mészárolt.
Lehet 20év múlva majd James barátunknál ismétlik ezeklet, és mindenki elismerően csettint hogy ez igen, jól tolta a fazon.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81b77d1c/article/steelers-lb-harrison-mulling-retirement-after-75k-fine-for-hit?module=HP_headlines
Ez meg remélem csak hiszti...tenorx
Harag és frusztráció! Szerintem baromi pipa, amit nem csodálok, mert gykorlatilag zászlajára tűzte minden a témában publikáló megmondóember, mint antihőst. Ha már valakit kellett volna, nem ő lett volna a célpontom. Nem vitatom a büntit, de volt ezen a héten értelmetlenebb, feleslegesebb erőszak, szerintem.
R Harrison önmarcangolása pedig nálam a véleményes kategória, ... kb ez jut eszembe..
http://www.youtube.com/watch?v=giMQ05Q97mU&feature=related
...de én elfogult vagyok.


Üdv
H
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom elképzelni h abbahagyja.
Majd Tomlinék elbeszélgetnek vele, kicsit teleszaladt a töke az általa nem igazán értett "új trend" miatt...
Szarok bele ki mit gondol róla, minden 3-4-es csapat szivesen tudná az LB sorában.
Azt Harrison is nyilatkozta, h odakint "átkapcsol", ott nincs barátság, haverság, ennyi.
Majd lehiggad és zúz tovább.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81b77d1c/article/steelers-lb-harrison-mulling-retirement-after-75k-fine-for-hit?module=HP_headlines
Ez meg remélem csak hiszti...
több mint 13 éve
catattack 3 520
Az NFL legálisnak ítélte Harrison Cribbsen végrehajtott hitjét. A másikat vizsgálja csak. Engem nem lep meg, másik topikban írtam, hogy én is inkább csak a másodikat tartottam aggályosnak.Soldados
Harrison egy antiszociális állat. Szerintem nem állok túl messze a valóságtól, ha azt mondom, hogy mindkét esetben benne volt a szándékosság enyhe szikrája.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát akkor "kicsit" több lett, de azért valahogy csak kiperkálja a többmillás fizujából. 😊

Merriweather és Dunta Robinson 50k-t kapott. Harrison azért kapott 75-t, mert ő visszaesőnek számít. Következőre tuti eltiltja a a puhafocsit szorgalmazó liga...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Harrison 75K nfl.com szerint.
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Merriweather 50k-s büntetést kapott, szal Harrisonnál is lehet több 20-nál.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az NFL legálisnak ítélte Harrison Cribbsen végrehajtott hitjét. A másikat vizsgálja csak. Engem nem lep meg, másik topikban írtam, hogy én is inkább csak a másodikat tartottam aggályosnak.Soldados
Igazából mindenhol a Massaquoi-tacklet tartották inkább büntetés-veszélyesnek, és szerintem lesz is belőle egy durva pénzbüntetés, szerintem eltiltás nem.tenorx
Én is így látom. Kap egy 20k-s büntit, de nem hiszem, hogy olyan súlyú kirívó durvaság lett volna, hogy eltiltás legyen belőle. Radásul volt olyan Barna, aki kiállt mellette, és a Steelers vezetése is teljes mellszélességgel megvédte.

Amúgy Keisel kiesésével van egy nagyon érdekes kérdés. Kit vágunk ki? Merthogy mindig 6 DL-emberrel megyünk a meccsekre, így McLendont megint le fogjuk igazolni szombaton. Sztem Batch vagy Leftwich lesz az. Aztán hétfőn természetesen visszaigazoljuk bármelyik is legyen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az NFL legálisnak ítélte Harrison Cribbsen végrehajtott hitjét. A másikat vizsgálja csak. Engem nem lep meg, másik topikban írtam, hogy én is inkább csak a másodikat tartottam aggályosnak.Soldados
Igazából mindenhol a Massaquoi-tacklet tartották inkább büntetés-veszélyesnek, és szerintem lesz is belőle egy durva pénzbüntetés, eltiltás nem.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az NFL legálisnak ítélte Harrison Cribbsen végrehajtott hitjét. A másikat vizsgálja csak. Engem nem lep meg, másik topikban írtam, hogy én is inkább csak a másodikat tartottam aggályosnak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
There were some bits of new regarding personnel that came out of the weekly Mike Tomlin press conference. DE Brett Keisel (hamstring) will not play in Miami, and Tomlin said he'll match Nick Eason vs. Ziggy Hood this week to see who starts at that spot. The starter at RG will be the healthier of the two: Doug Legursky (knee) and Trai Essex (ankle).
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 783 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Hát ha Ocho-t 25K-ra büntették meg twitterezés miatt, Harrisont legalább erre a szezonra eltiltatnám....de sajnos nekem nincs beleszólásom.

btw: imádom a big hiteket, de nem az ilyen aljasokat mint amit ez a .... művelt a pályán. Szégyen. 😐MarioAna
http://www.youtube.com/watch?v=DksSPZTZES0tenorx
Nekünk nem jutott Peyton Manning, és Tom Brady se.
Nincs sztárelkapónk, csak dirty-e?
Nem passzolunk 500 yardot meccsenként, hisz handoff a QB-nk.
Amúgy is csak mákosak vagyunk, mert a védelem is gyenge.
Igaz, hogy szeretünk zúzni, és mocskosak is vagyunk, de nekünk csak ez jutott.
Pittsburgh Steelers.
Én így szeretlek.kishaszi
Ez kurva jó 😉

" class="embed">
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na röviden.

Összességében nagyon jó volt ez, mert megmutatta miért is volt fontos ennek a csapatnak BB visszatérése. Egész egyszerűen folyamatosan saját 10-en belül indultunk és mégis ki tudtuk hozni a labdát, ilyen helyzetben is mertünk passzolni és Wallace révén életveszélyesek vagyunk mélységben, és ezt most már rendszeresebben ki is tudjuk használni, pedig még BB is aluldobta néhányszor. De a lényeg, hogy ki tudtuk hozni és ugyebár éppen ez hiányzott a Ravens ellen. A védelem hozta, amit vártunk, de McCoy nagyon bíztató volt a jövőre nézve. Igazából több yardot nyalunk, mint 2008-ban, de sokkal több turnoverünk is van, így a mostani D legalább egyenértékű a 2 évvel ezelőttivel, s a brutálisan sok turnover miatt állunk még kevesebb kapott ponttal, mint akkor.

BB - kicsit még rozsdás volt, ez látszott 1-2 homály passzán és az INT-en, de vele mélységi veszély sokkal reálisabb, amit Wallace nyújt, s meg tudjuk oldani vele a kényesebb helyzeteket, lásd a 10-en belüli indulások. Szép volt visszatérésnek!

Wallace - embertelen, hogy képtelenek megfogni, annyira gyors, és ezekben sokkal több van, de még BB is aluldobja.

Sanders - ez a gyerek qrva jó, két nagyon fontos 1st down elkapása volt, teljesen érthető, hogy BB visszatérésével inkább ő az aktív Brown helyett, mert BB-vel már hasznos a 4. WR is és ő méltó rá az eddigiek alapján.

Ward - imádom, minden inchért megdolgozik, TD érte a jutalma.

OL - sokkal jobb, mint azt szezon előtt várhattuk.

Timmons: Pro Bowlt és All-Prot emlegettünk/emlegettem eddig. Ha nem sérül meg és így folytatja, akkor akár Def. MVP is lehet. Brutálisan jól játszik, egész bámulatos minden meccsen, védelmünk motorja, olyan játékossá lépett elő, mint Troy vagy A. Smith, akit egyszerűen képtelenség lenne pótolni.

Harrison: leszarom, hogy dirty, qrva nagy playa. Rettegjenek csak tőle és az egész védelmünktől. A D-nél az nem erény, hogy nem bántjuk a másikat... Igenis üssünk és büntessünk.

Az igazi értékünk azonban csak most fog kiderülni: 3 idegenbeli meccs Miamiban, Cincyben és New Orleansban, ráadásul utána otthon Pats. Fórban vagyunk a csoportban, így akár a 2-2-vel is elégedett leszek, ha abban a Cincy és az egyik AFC East csapat lesz benne, a 3-1 pedig abszolút elitcsapattá tenne minket.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Most olvasom, Bouchette szerint szinte el lehet könyvelni a büntit és örüljünk ha nem titják el.
Az NFL berágott, remélem nem rajtunk akarnak szankcionálni.
Harrison kijelentése ott is kibaszhatta a bisztit, nem véletlen moderálták azt....Chrisdol
Igen, meg most eléggé köztudatban van a Rutgerses eset óta a sérülés.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Én is megnéztem, hogy ki húzta be és mikor, mert nem bánnám, ha nálam lenne 😀tenorx
Ha már köcsög csapatot építesz, eladó Moss és Barron is. 😂
no de off végeStez
Off offja: Az a Barron akit előlem húztál be FAról még nem volt netem? 😀tenorx
Mr. Flag Barron

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egyébként a sajtósunk úgy látom megrugdosta Harrisont, mert miután lenyilatkozta, hogy szeret sérüléseket okozni, mostmár módosítva van, hogy nem célja a sérülés okozás, az viszont igen, hogy fájjon. És teljesen igaza van, lelki terror 😛
Már benne lesz a WR/RB/QBban, hogy ha ő közeledik fosni kell, ezáltalán kevésbé koncentrál és el is rontja 😊


Most olvasom, Bouchette szerint szinte el lehet könyvelni a büntit és örüljünk ha nem titják el.
Az NFL berágott, remélem nem rajtunk akarnak szankcionálni.
Harrison kijelentése ott is kibaszhatta a bisztit, nem véletlen moderálták azt....
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
off: és GM-ben valami 6. kör környékén húzta be gabo 😊Stez
Én is megnéztem, hogy ki húzta be és mikor, mert nem bánnám, ha nálam lenne 😀tenorx
Ha már köcsög csapatot építesz, eladó Moss és Barron is. 😂
no de off végeStez
Off offja: Az a Barron akit előlem húztál be FAról még nem volt netem? 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezt a Shipleys ütközést még nem is láttam, nem semmi ez a Ward gyerek, mi is behúzhattuk volna Clark helyére 😛 Úgyis utál minket mindenki, ez már nem oszt nem szorosz 😀tenorx
off: és GM-ben valami 6. kör környékén húzta be gabo 😊Stez
Én is megnéztem, hogy ki húzta be és mikor, mert nem bánnám, ha nálam lenne 😀tenorx
Ha már köcsög csapatot építesz, eladó Moss és Barron is. 😂
no de off vége

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ezt a Shipleys ütközést még nem is láttam, nem semmi ez a Ward gyerek, mi is behúzhattuk volna Clark helyére 😛 Úgyis utál minket mindenki, ez már nem oszt nem szorosz 😀tenorx
off: és GM-ben valami 6. kör környékén húzta be gabo 😊Stez
Én is megnéztem, hogy ki húzta be és mikor, mert nem bánnám, ha nálam lenne 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezt a Shipleys ütközést még nem is láttam, nem semmi ez a Ward gyerek, mi is behúzhattuk volna Clark helyére 😛 Úgyis utál minket mindenki, ez már nem oszt nem szorosz 😀tenorx
off: és GM-ben valami 6. kör környékén húzta be gabo 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ezt a Shipleys ütközést még nem is láttam, nem semmi ez a Ward gyerek, mi is behúzhattuk volna Clark helyére 😛 Úgyis utál minket mindenki, ez már nem oszt nem szorosz 😀
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Szerk.: én erről az esetről beszélek, itt messze nincs meg az elkapás: http://www.youtube.com/watch?v=FqnkvQt4F8UMikey
a kis fasszopót ott a helyszínen kellett volna agyonütni. én tuti nem bírtam volna magammal.

más kérdés, ha ezt a mi csapatunkból csinálja vki, felállva tapsolok. ilyen a futball.

de ettől még az eltiltás jogos lesz mindenkinek, mert mással nem tudod ezt rendszabályozni. és minumum annyi meccs amennyire az ellenfél harcképtelen.

ami nem hajlik, az törik!