Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 14 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Ahogy olvasom első passzára BB telibetalálta Mikey-t egy deep route-on, úgyhogy nem kell olyan sok felhozó munka neki 😊
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Gondolom, mindenkit meglepek: Big Ben lesz a kezdő a Browns ellen. 😊

Ben, Welcome back!

Now, it's your turn, lead this team (to The Seventh Heaven): http://www.youtube.com/watch?v=Lto9O19RLpMSoldados
nemááááááááá 😛
a hónunk alatt bibliával fogunk kifutni
eddig ez volt :
adok kapok
futás10 133y/g 62y/g
futás09 112y/g 90y/g
+20y -30y = 50y
dobás10 136y/g,77rate 226y/g,71rate
Bang09 259y/g,98rate
2008def 157y/g,63rate
+100y -50y =150y és annyi (s még szerény voltam)
EZITTAZÚJVILÁG!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gondolom, mindenkit meglepek: Big Ben lesz a kezdő a Browns ellen. 😊

Ben, Welcome back!

Now, it's your turn, lead this team (to The Seventh Heaven): http://www.youtube.com/watch?v=Lto9O19RLpM


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Pouncey belekóstolt a lecsó legjavába vasárnap 😉, de ez kell hogy fejlődjön.
Sztem nem volt rossz, néha kicsit olyan zavartnak, "azt se tudom hol vagyoknak" tűnt.
A brillírozó Ngata (még) nagy falat volt neki.

Keisel úgy néz ki jól van és valószínű új külsőt is kap: 😀
Keisel, who had five tackles yesterday, may soon have a new look. The ninth-year veteran has been growing a beard since June and had said he wouldn't shave until the Steelers lost. "It might mean the beard is gone," Keisel said of the Steelers' losing their first game of the season. "I don't think (my wife) was rooting to get rid of it, but it might be time for it to go."
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
El a Pats vs Steelers témától, messze van még, kell csámcsognivaló jövő hétre is 😀
Mit gondoltok Pounceyról illetve Hoodról? Pounceyt külön figyeltem, kurva jónak tűnik eddig, nagyon jól csinálja a dolgát. Hoodot még ugyan nem volt időm teljesen visszanézni, csak pár playt, de valóban elég gyenge a run ellen.tenorx
Pouncey az első három meccsen jó volt, de a Ngata megette reggelire. Hood nem rossz, de nincs Smith és Keisel szintjén.Soldados
Ngata félelmetesen jól játszott ezen a meccsen.
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem szeretem ezt az előre iszunk a medve bőrére stílust 😀kishaszi
Nem azt mondtam, hogy simán nyerünk, csak azt, hogy a Pats offense nem több egy jó/átlagon felüli offense-nél. Ha a mi védelmünk elit, ahogy gondoljuk, akkor nem jelenthet neki gondot a Pats O.Soldados
Láttam őket persze, azért is írtam, h nehéz dolgotok lesz a védekezésben, csak úgy látatlanban nem mondanám 😊 Persze lehet, h neked lesz igazad, meglátjuk.Szesze
Hát én legalább 10 csapat offense-től jobban félnék, mint a Patsétől. Legalábbis jelenleg, az eddig látottak alapján.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
El a Pats vs Steelers témától, messze van még, kell csámcsognivaló jövő hétre is 😀
Mit gondoltok Pounceyról illetve Hoodról? Pounceyt külön figyeltem, kurva jónak tűnik eddig, nagyon jól csinálja a dolgát. Hoodot még ugyan nem volt időm teljesen visszanézni, csak pár playt, de valóban elég gyenge a run ellen.tenorx
Pouncey az első három meccsen jó volt, de a Ngata megette reggelire. Hood nem rossz, de nincs Smith és Keisel szintjén.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Láttatok már Pats meccset idén? Nagyon gyenge playcalling. Kifejezetten egysíkú játék, semmiféle kihívást nem jelenthet egy great defense-nek. Ahogy a Jetsnek sem jelentett a 2. félidőre.Soldados
Nem szeretem ezt az előre iszunk a medve bőrére stílust 😀kishaszi
Nem azt mondtam, hogy simán nyerünk, csak azt, hogy a Pats offense nem több egy jó/átlagon felüli offense-nél. Ha a mi védelmünk elit, ahogy gondoljuk, akkor nem jelenthet neki gondot a Pats O.Soldados
Láttam őket persze, azért is írtam, h nehéz dolgotok lesz a védekezésben, csak úgy látatlanban nem mondanám 😊 Persze lehet, h neked lesz igazad, meglátjuk.
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
El a Pats vs Steelers témától, messze van még, kell csámcsognivaló jövő hétre is 😀
Mit gondoltok Pounceyról illetve Hoodról? Pounceyt külön figyeltem, kurva jónak tűnik eddig, nagyon jól csinálja a dolgát. Hoodot még ugyan nem volt időm teljesen visszanézni, csak pár playt, de valóban elég gyenge a run ellen.
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A colts fala pl szintén igen gyengus idén és a Patsé sem igazán jó. Már ha megfelelő front-7 teszteli. 😉

undisputedly: Welker szvsz jó lesz, igazából én mesze tőle tartok leginkább. Moss hosszú route-jaitól a jó passrush miatt nem igazán tartok, persze egy big play bármikor összejöhet.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem azt mondtam, hogy simán nyerünk, csak azt, hogy a Pats offense nem több egy jó/átlagon felüli offense-nél. Ha a mi védelmünk elit, ahogy gondoljuk, akkor nem jelenthet neki gondot a Pats O.Soldados
Azt azért emeljük ki,hogy a pats O eddig azért hagyott kívánni valót maga mögött, mert rossz volt a játék hívás. Van két fantasztikus rookie TE-ünk, a liga legjobb Slot-elkapója, Tate is kezd belelendülni, újonnan a futójátékot is felfedeztük.Plussz egy leendő HoF irányító, és egy jó O-fal. Talán-talán a játékhívás színvonala is elkezdett emelkedni.undisputedly
A játékhívás botrányos, Brady bár nagyon jó, messze nem olyan zavarba hozhatatlan mint 2008 előtt, az O-falat abszolút nem tartanám kiemelkedően jónak, a rookie TE-k azért még messze vannak a fantasztikustól, a futás senkinek nem megy a Steelers ellen.

Hogy őszinte legyek, ott van Moss, Welker és egy jó Brady, de az O-falat sztem lenyeljük kleresztbe.Soldados
Leszögezem: csak részleteket láttam a Patsből idén, de nekem feltűnt megint, hogy Brady többször a zsebben olyan vígan totyorog, mint egy kívános tojó. Miniszökdécselés úgy, hogy semerre nem kell lépnie. Hosszú-hosszú másodpercekig. Na most ilyet helyet és időt kb. PM-nek tudnak biztosítani a ligában meg neki... ööö... Persze legyen igazad és varrjuk be a zsebüket rendesen😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem azt mondtam, hogy simán nyerünk, csak azt, hogy a Pats offense nem több egy jó/átlagon felüli offense-nél. Ha a mi védelmünk elit, ahogy gondoljuk, akkor nem jelenthet neki gondot a Pats O.Soldados
Azt azért emeljük ki,hogy a pats O eddig azért hagyott kívánni valót maga mögött, mert rossz volt a játék hívás. Van két fantasztikus rookie TE-ünk, a liga legjobb Slot-elkapója, Tate is kezd belelendülni, újonnan a futójátékot is felfedeztük.Plussz egy leendő HoF irányító, és egy jó O-fal. Talán-talán a játékhívás színvonala is elkezdett emelkedni.undisputedly
A játékhívás botrányos, Brady bár nagyon jó, messze nem olyan zavarba hozhatatlan mint 2008 előtt, az O-falat abszolút nem tartanám kiemelkedően jónak, a rookie TE-k azért még messze vannak a fantasztikustól, a futás senkinek nem megy a Steelers ellen.

Hogy őszinte legyek, ott van Moss, Welker és egy jó Brady, de az O-falat sztem lenyeljük kleresztbe.Soldados
Megnéztem tegnap a Ravens elleni mérkőzéseteket, tényleg nagyon jók vagytok. Timmons és Polamalu játéka nagyon lenyűgöző, főleg az utóbbié.
Amit a TE-ekről írtam, az tényleg szurkolói szemmel befolyásolt, és talán kincstári optimizmus, de ha méginkább bevesszük őket a rövid passzos játékba, bőven lehet keresnivalónk. Gronk remekül blokkol + elkapni is tud, Hernandez pedig "egy állat". Welkerrel pedig ti sem fogtok tudni nagyon mit kezdeni.Abban is biztos vagyok,hogy Moss-t kellő őrizettel látjátok el a mélységi routjain (HAbár remélem nem fogjuk felé erőszakolni a labdát).Ha az első 1-2 playben sikerül elfogadhatóan passzolnunk, talán egy kis futójátékra is lehetőség nyílik.
Mindezt annak fényében írom,hogy mint említettem, tisztában vagyok vele,milyen jó a védelmetek.
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem szeretem ezt az előre iszunk a medve bőrére stílust 😀kishaszi
Nem azt mondtam, hogy simán nyerünk, csak azt, hogy a Pats offense nem több egy jó/átlagon felüli offense-nél. Ha a mi védelmünk elit, ahogy gondoljuk, akkor nem jelenthet neki gondot a Pats O.Soldados
Azt azért emeljük ki,hogy a pats O eddig azért hagyott kívánni valót maga mögött, mert rossz volt a játék hívás. Van két fantasztikus rookie TE-ünk, a liga legjobb Slot-elkapója, Tate is kezd belelendülni, újonnan a futójátékot is felfedeztük.Plussz egy leendő HoF irányító, és egy jó O-fal. Talán-talán a játékhívás színvonala is elkezdett emelkedni.undisputedly
A játékhívás botrányos, Brady bár nagyon jó, messze nem olyan zavarba hozhatatlan mint 2008 előtt, az O-falat abszolút nem tartanám kiemelkedően jónak, a rookie TE-k azért még messze vannak a fantasztikustól, a futás senkinek nem megy a Steelers ellen.

Hogy őszinte legyek, ott van Moss, Welker és egy jó Brady, de az O-falat sztem lenyeljük kleresztbe.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Láttatok már Pats meccset idén? Nagyon gyenge playcalling. Kifejezetten egysíkú játék, semmiféle kihívást nem jelenthet egy great defense-nek. Ahogy a Jetsnek sem jelentett a 2. félidőre.Soldados
Nem szeretem ezt az előre iszunk a medve bőrére stílust 😀kishaszi
Nem azt mondtam, hogy simán nyerünk, csak azt, hogy a Pats offense nem több egy jó/átlagon felüli offense-nél. Ha a mi védelmünk elit, ahogy gondoljuk, akkor nem jelenthet neki gondot a Pats O.Soldados
Azt azért emeljük ki,hogy a pats O eddig azért hagyott kívánni valót maga mögött, mert rossz volt a játék hívás. Van két fantasztikus rookie TE-ünk, a liga legjobb Slot-elkapója, Tate is kezd belelendülni, újonnan a futójátékot is felfedeztük.Plussz egy leendő HoF irányító, és egy jó O-fal. Talán-talán a játékhívás színvonala is elkezdett emelkedni.
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Láttatok már Pats meccset idén? Nagyon gyenge playcalling. Kifejezetten egysíkú játék, semmiféle kihívást nem jelenthet egy great defense-nek. Ahogy a Jetsnek sem jelentett a 2. félidőre.Soldados
Nem szeretem ezt az előre iszunk a medve bőrére stílust 😀kishaszi
Nem azt mondtam, hogy simán nyerünk, csak azt, hogy a Pats offense nem több egy jó/átlagon felüli offense-nél. Ha a mi védelmünk elit, ahogy gondoljuk, akkor nem jelenthet neki gondot a Pats O.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Láttatok már Pats meccset idén? Nagyon gyenge playcalling. Kifejezetten egysíkú játék, semmiféle kihívást nem jelenthet egy great defense-nek. Ahogy a Jetsnek sem jelentett a 2. félidőre.Soldados
Nem szeretem ezt az előre iszunk a medve bőrére stílust 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kint Hoodot szidják nagyon, le fogom tölteni a meccset és újranézni onnantól, hogy feljön Keisel helyére.
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A NO keménynek tűnik, de a Pats, hogy őszinte legyek, egyáltalán nem tűnik életveszélyesnek az eddigiek alapján.
Soldados
Sztem a Pats O is nagyon erős, nem lesz könnyű őket sem levédekeznetek (más kérdés, h a védelmük nagyon gyenge, így ott az O-tok jó lehet és emiatt nyerni fogtok vszínű). Az NO offense az meg kb külön kategória (talán az Indy O mérhető még hozzzájuk), egyik legérdekesebb párharc lesz idén a meccsetek.Szesze
Egyetértek. Bradyék bivalyok. Ráadásul 2-3 éve, amikor arról voltszó, hogy szintén gyengék D téren, akkor se nagyon tudtunk mit kezdeni velük és szép nagy verést kaptunk. Willinek volt egy nagyobb futása -végül 124 yarddal zárt, de BB 1 TD - 0 INT-jével szemben ott volt TB 4 TD - 0 INT teljesítménye. Asszem az volt a "guarantee" meccs.
Ozst hiába futottunk majd 200 yardot, abból nem volt TD. Polamalu nem játszott, és az O-faluk jobb volt a mi D lineunknál sokkal.kishaszi
Láttatok már Pats meccset idén? Nagyon gyenge playcalling. Kifejezetten egysíkú játék, semmiféle kihívást nem jelenthet egy great defense-nek. Ahogy a Jetsnek sem jelentett a 2. félidőre.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A NO keménynek tűnik, de a Pats, hogy őszinte legyek, egyáltalán nem tűnik életveszélyesnek az eddigiek alapján.
Soldados
Sztem a Pats O is nagyon erős, nem lesz könnyű őket sem levédekeznetek (más kérdés, h a védelmük nagyon gyenge, így ott az O-tok jó lehet és emiatt nyerni fogtok vszínű). Az NO offense az meg kb külön kategória (talán az Indy O mérhető még hozzzájuk), egyik legérdekesebb párharc lesz idén a meccsetek.Szesze
Egyetértek. Bradyék bivalyok. Ráadásul 2-3 éve, amikor arról voltszó, hogy szintén gyengék D téren, akkor se nagyon tudtunk mit kezdeni velük és szép nagy verést kaptunk. Willinek volt egy nagyobb futása -végül 124 yarddal zárt, de BB 1 TD - 0 INT-jével szemben ott volt TB 4 TD - 0 INT teljesítménye. Asszem az volt a "guarantee" meccs.
Ozst hiába futottunk majd 200 yardot, abból nem volt TD. Polamalu nem játszott, és az O-faluk jobb volt a mi D lineunknál sokkal.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
A NO keménynek tűnik, de a Pats, hogy őszinte legyek, egyáltalán nem tűnik életveszélyesnek az eddigiek alapján.
Soldados
Sztem a Pats O is nagyon erős, nem lesz könnyű őket sem levédekeznetek (más kérdés, h a védelmük nagyon gyenge, így ott az O-tok jó lehet és emiatt nyerni fogtok vszínű). Az NO offense az meg kb külön kategória (talán az Indy O mérhető még hozzzájuk), egyik legérdekesebb párharc lesz idén a meccsetek.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Soldi! érdekelne a véleményed a (1.)4FD-t érő büntinkről, illetve hogy (2.)köbö mennyi P.I.-t lehetett volna fújni a 17esre,
(3.) akkor most van hazai pálya vagy nincs (úgy jártunk kb. mint a Jets) vagy az van hogy a előre felértékelt (túlértékelt) csapatok javára könnyebben lebben a sárga?

(4.) én szeretnék elnézést kérni Robi-tól mindenki nevében, és szeretnénk ha visszatérne hazai pályára, pls.sutianap
(4.)
Csatlakozom, BB-vel együtt térj vissza Te is!!!
több mint 14 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
A NO keménynek tűnik, de a Pats, hogy őszinte legyek, egyáltalán nem tűnik életveszélyesnek az eddigiek alapján.

Nekem tetszett a D 59 percig. Az utolsó drive viszont gáz volt, de azt leszámítva ugyanazt hoztuk sztem, mint eddig.

szerk: végigolvastam az eredménykövetőt és többször emlegettél és valóban így volt: rajtad kívül még egy ember érezte, hogy megfogjuk őket: én. 😀 És azt is tudtam, hogy 3 and out lesz. És miután pikkpakk eljutottak a 20 yardosig, azt is éreztem, hogy most megcsinálják. 😊

Nagyon hasonlóképpen gondolkodunk a futballról és a játék mentális részéből is hasonlóak a megérzéseink. 😊Soldados
csodálkoztam volna ha nincs igazad 😂 😂 😂 😂 😂
majnem ojan jót röhögtem mint a rokkminsutianap
Ezúttal fültanúm is van rá. 😛Soldados
Aaoner a beépített szépség . 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez így van, ezen kívül valahogy volt egy lélektana is az egésznek. Sikerült 4th down-on megfognotok őket, holott előtte már szinte mindenki elkönyvelte, h úgy is beviszi majd a Ravens. Én akkor még éreztem, h ezt meg fogja fogni a Steelers D, be is írtam az eredménykövetőbe 😊 be is jött. Utána nem sikerült megoldani az O-nak 2 yardról a kihozatalt ami egy nagyon nehéz feladat ilyen esetben így bőven benne volt ez is. Viszont egy ilyen D-nek egy Ravens O ellen (sőt bárki ellen) az utsó drive-ot így beszívni nagyon durva hiba. Nekem egy picit ezt leszámítva is gyengébbnek tűnt a védelmetek, mint eddig (más megközelítésben a Ravens OL volt nagyon jó), kiváncsi leszek mire lesztek képesek egy NO vagy egy NE ellen, ott lesz igazán egész meccsen tesztelve ez a D.Szesze
A NO keménynek tűnik, de a Pats, hogy őszinte legyek, egyáltalán nem tűnik életveszélyesnek az eddigiek alapján.

Nekem tetszett a D 59 percig. Az utolsó drive viszont gáz volt, de azt leszámítva ugyanazt hoztuk sztem, mint eddig.

szerk: végigolvastam az eredménykövetőt és többször emlegettél és valóban így volt: rajtad kívül még egy ember érezte, hogy megfogjuk őket: én. 😀 És azt is tudtam, hogy 3 and out lesz. És miután pikkpakk eljutottak a 20 yardosig, azt is éreztem, hogy most megcsinálják. 😊

Nagyon hasonlóképpen gondolkodunk a futballról és a játék mentális részéből is hasonlóak a megérzéseink. 😊Soldados
csodálkoztam volna ha nincs igazad 😂 😂 😂 😂 😂
majnem ojan jót röhögtem mint a rokkminsutianap
Ezúttal fültanúm is van rá. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Ez így nem igaz. Ez még egy igazán jó O-nak sem egyszerű feladat a körülményeket figyelembe véve.

Hogy milyen körülményekről beszélek? Íme:
1. saját 2 yardosunkról indulunk 2:30-cal a vége előtt 4 pontos előnynél
2. Ravens D van a túloldalonSoldados
Ez így van, ezen kívül valahogy volt egy lélektana is az egésznek. Sikerült 4th down-on megfognotok őket, holott előtte már szinte mindenki elkönyvelte, h úgy is beviszi majd a Ravens. Én akkor még éreztem, h ezt meg fogja fogni a Steelers D, be is írtam az eredménykövetőbe 😊 be is jött. Utána nem sikerült megoldani az O-nak 2 yardról a kihozatalt ami egy nagyon nehéz feladat ilyen esetben így bőven benne volt ez is. Viszont egy ilyen D-nek egy Ravens O ellen (sőt bárki ellen) az utsó drive-ot így beszívni nagyon durva hiba. Nekem egy picit ezt leszámítva is gyengébbnek tűnt a védelmetek, mint eddig (más megközelítésben a Ravens OL volt nagyon jó), kiváncsi leszek mire lesztek képesek egy NO vagy egy NE ellen, ott lesz igazán egész meccsen tesztelve ez a D.Szesze
A NO keménynek tűnik, de a Pats, hogy őszinte legyek, egyáltalán nem tűnik életveszélyesnek az eddigiek alapján.

Nekem tetszett a D 59 percig. Az utolsó drive viszont gáz volt, de azt leszámítva ugyanazt hoztuk sztem, mint eddig.

szerk: végigolvastam az eredménykövetőt és többször emlegettél és valóban így volt: rajtad kívül még egy ember érezte, hogy megfogjuk őket: én. 😀 És azt is tudtam, hogy 3 and out lesz. És miután pikkpakk eljutottak a 20 yardosig, azt is éreztem, hogy most megcsinálják. 😊

Nagyon hasonlóképpen gondolkodunk a futballról és a játék mentális részéből is hasonlóak a megérzéseink. 😊Soldados
csodálkoztam volna ha nincs igazad 😂 😂 😂 😂 😂
majnem ojan jót röhögtem mint a rokkmin


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Soldi! érdekelne a véleményed a (1.)4FD-t érő büntinkről, illetve hogy (2.)köbö mennyi P.I.-t lehetett volna fújni a 17esre,
(3.) akkor most van hazai pálya vagy nincs (úgy jártunk kb. mint a Jets) vagy az van hogy a előre felértékelt (túlértékelt) csapatok javára könnyebben lebben a sárga?

(4.) én szeretnék elnézést kérni Robi-tól mindenki nevében, és szeretnénk ha visszatérne hazai pályára, pls.sutianap
Nem éreztem túlzónak a bírókat. A ránk dobott zászlókat jogosnak találtam. Talán a másik oldalra is be lehetett volna dobni 1-2-t, de nem ezen múlott egyáltalán az én meglátásom szerint.

Sztem nem fújtak a Ravensnek.Soldados
a 329y penalty sem gyanús ellenük, amivel ligaelsők (vedd számba Jets meccset is). tehát csak ők rendelkeznek olyan elkapókkal, akiket semmilyen CB nem tarthat szabályosan hmmmmm...............sutianap
Nem hinnem, hogy annyira kiugro lenne.. plane, hogy ennek atlagnal magasabb resze (14/125 a Jets ellen jott) - es volt aki mar ezzel is kotozkodott, de Wilson/Cro igenis bohocok voltak azon a meccsen.
http://espn.go.com/nfl/statistics/team/_/stat/downs/sort/totalPenaltyYards/position/defense

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)