Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 14 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
20yardon múlt...jött is a 10yard amikor a legjobban kellett, csak az előjel nem stimmelt,+10 helyett -10, first down helyett punt az endzone-ból. De az esély legalább megvolt. A meccs képe alapján nem hittem volna, hogy egyáltalán lesz.
Batch azért nagyot küzdött a két meccsen...
több mint 14 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Na hát grat a Varnyaknak, szoros volt pont ahogy számította rá mindenki 😊
Sajnos szar végeredménnyel 😕
Flakon gw drive, D-nk beaszalt abban a drive-ban úgyhogy döngethetik a mellüket.
Nekünk meg vissza kell szállni a földre szépen, illetve pontosabban a sajtónak.
Semmi nincs veszve, BigBen is visszatér ráadásul 😊

Jah, és Reed... nem olyan gáz szerintem, 45+os fg-kat hagyott ki, egyik ráadásul kapufáról jött le.
Nem az ő nyakába varnám, ezt a D baszta el, bármennyire is volt fos az O, de erre mindenki számított 😊
több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nah, a playcallingra inkább nem mondok semmit. Most😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Reed menjen a picsába.
szar volt az O nem mondom, de be kellett volna lőni a két FG-t te szar.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 14 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 783 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Nálam a tisztelet azt jelenti, hogy elismerem az eredményeit amiket eddig elért,de ez számomra nem egyenlő azzal, hogy szeretem őket.Haggans
ott a pont Májszter! respect, not lovesutianap
pontosan

" class="embed">
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Nálam a tisztelet azt jelenti, hogy elismerem az eredményeit amiket eddig elért,de ez számomra nem egyenlő azzal, hogy szeretem őket.Haggans
ott a pont Májszter! respect, not love


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 783 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Nálam a tisztelet azt jelenti, hogy elismerem az eredményeit amiket eddig elért,de ez számomra nem egyenlő azzal, hogy szeretem őket.

" class="embed">
több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Üdv mindenkinek !!! Várom a meccset !!! 😊 Jó vételt mindenkinek!!! Lesz eredmény követő ???Steelers-Nation
Természetesen lesz.
Mendenhalltól várok valami váratlant megmondom őszintén. A Ravens nem fog olyan TD-ket engedni, mint múlt héten a Bucs - Wallacenak.kishaszi
Én zakót érzek ma, ellenben egy nagyon nagy meccset. Mendenhall szerintem nem fog sok yardot futni, mert folyamatosan 6-8 játékos lesz a boxban, mivel negyedik számú irányítóval játszunk. A D-n múlik ma is minden!Szokol
Azé mondtam h váratlant😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Üdv mindenkinek !!! Várom a meccset !!! 😊 Jó vételt mindenkinek!!! Lesz eredmény követő ???Steelers-Nation
Természetesen lesz.
Mendenhalltól várok valami váratlant megmondom őszintén. A Ravens nem fog olyan TD-ket engedni, mint múlt héten a Bucs - Wallacenak.kishaszi
Én zakót érzek ma, ellenben egy nagyon nagy meccset. Mendenhall szerintem nem fog sok yardot futni, mert folyamatosan 6-8 játékos lesz a boxban, mivel negyedik számú irányítóval játszunk. A D-n múlik ma is minden!
több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Üdv mindenkinek !!! Várom a meccset !!! 😊 Jó vételt mindenkinek!!! Lesz eredmény követő ???Steelers-Nation
Természetesen lesz.
Mendenhalltól várok valami váratlant megmondom őszintén. A Ravens nem fog olyan TD-ket engedni, mint múlt héten a Bucs - Wallacenak.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Üdv mindenkinek !!! Várom a meccset !!! 😊 Jó vételt mindenkinek!!! Lesz eredmény követő ???

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én nagyon tisztelem a Ravenst, de valahogy amikor eljön az a 2 nap, amikor találkozunk, akkor épp nagyon utálom őket. 😊 De imádom, hogy ez a 2 csapat egy csoportban van, mert számomra ez a football örömünnepe.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
http://www.nfl.com/videos/baltimore-ravens/09000d5d81af5dbc/Playbook-Ravens-vs-Steelers

Érdemes Coach Dad szavaira odafigyelni.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tisztelet != szeretet 😛
több mint 14 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Nekem is a 3 kedvenc csapatomból ez a kettő. Úgyhogy nekem mindig ünnep, és öröm az egymás elleni meccs, kár tényleg hogy egy csoportban vagyunk a lilákkal.
több mint 14 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 783 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Úgy érzem kikapunk, de semmi baj, így is jobb lesz ez, mint amilyennek a szezon előtt tűnt. 😊 Ha 3-1 lesz, az is fantasztikus (én úgy kalkuláltam, hogy Atlanta W, Titans L, Tampa W, Baltimore L). Meglesz a PO, azt gondolom. :cool:
Beszéltetek itt a rivalizálásról. Nos, nekem annyira tetszik ez a párharc, hogy szép lassan az eléggé nem kedveltből a második kedvenc csapatom lett a Ravens. Ha nem velünk játszanak (vagy nem fontos számunkra, hogy veszítsenek), akkor drukkolok nekik. Aki szereti a Steelers stílusát, különösen a D-t, az nem tudja nem szeretni a Ravens D-t. Nagyon sokra tartom őket, csak hát hatalmas pechjük, hogy pont velünk vannak egy csoportban. 😛 (A Brownst eléggé, a Bengals nagyon utálom viszont. :rolleyes: )FranzFerdinand
Hidd el, hogy lehet nem szeretni a Ravens Dt. 😊 Mindeamelett, hogy tisztelem őket!!!!!

Ja és GAMEDAY VAN!!!! VÉGRE!!! 😊

" class="embed">
több mint 14 éve
FranzFerdinand Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 83
Úgy érzem kikapunk, de semmi baj, így is jobb lesz ez, mint amilyennek a szezon előtt tűnt. 😊 Ha 3-1 lesz, az is fantasztikus (én úgy kalkuláltam, hogy Atlanta W, Titans L, Tampa W, Baltimore L). Meglesz a PO, azt gondolom. :cool:
Beszéltetek itt a rivalizálásról. Nos, nekem annyira tetszik ez a párharc, hogy szép lassan az eléggé nem kedveltből a második kedvenc csapatom lett a Ravens. Ha nem velünk játszanak (vagy nem fontos számunkra, hogy veszítsenek), akkor drukkolok nekik. Aki szereti a Steelers stílusát, különösen a D-t, az nem tudja nem szeretni a Ravens D-t. Nagyon sokra tartom őket, csak hát hatalmas pechjük, hogy pont velünk vannak egy csoportban. 😛 (A Brownst eléggé, a Bengals nagyon utálom viszont. :rolleyes: )
több mint 14 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 783 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Hát én már teljesen be vagyok sózva.
Az fix, hogy holnap este a pokolban vacsorázunk, de remélem Séf bácsi és Áriánsz valamint LeBeau kukták egy jófajta holló becsinált receptjét főzték ki a héten 😀. Megfűszerezve a Heinz Field hangulatával!!!! :cool:
Már alig várom , hogy kezdődjön és csatlakozom terrible towelhez, IRÁNY A 4-0!!!!
GO STEELERS!!!

" class="embed">
több mint 14 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
1. hely rettenetesen túlzó a PR-ben nekünk, legalábbis még...
De itt az ideje erre ráerősíteni és kivasalni a madárkákat 😀

Holnap sajna nem leszek, remélem meccs kezdésre valahogy hazaverekszem magam.
Szóval mindent bele, húzzuk szépen be ezt is, irány a 4-0 😊
Kemény csata lesz remélem, smashmouth power!! 😀
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Dixon IRtenorx
Várható volt, így McLendont újra leigazoltuk a rosterre, hogy a Ravens ellen is 6 DL-ember legyen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Dixon IR
több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mindenesetre azt szerettem volna érzékeltetni, hogy ebben a csoportban mindig is az erős védelem és a hatékony futójáték vezetett sikerre, s ebbe tökéletesen beleillik az előbb említett két példa, még ha azokat valóban lehetne külön-külön taglalni bővebben.Soldados
Igen-igen, tulajdonképpen ez ilyen "helyi sajátosság", ahogy írod is. Jól megfogalmaztad, hogy miért is olyan az AFC North amilyen. Lehet élvezni a passzuzi offenzre, de itt más a siker záloga.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Depthet vesztettük el, no meg Troyt és Aaront. De a tavalyi O jobb volt, mint a 2008-as, csakhogy D sokkal rosszabb volt, így nem nyerhettünk. Ez a franchise mindig is a a brutál D, playmaker offense által volt jó, de tavaly a brutál D hiányzott.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
haszi: itt válaszolok, mert a cikknél a válaszom csak az első hosszú ékezetig látszik.

Szóval valóban mindkét példád komplexebb a leírtnál. De ahogy Te is írtad, a sportban nincs ha, volna és egyéb feltételes módú mondat. A Bengals nemcsak Palmer szerencsétlen sérülése miatt nem teljesedett ki, hiszen 2005-ön kívül is lehetett volna nagyot alkotni, mégsem sikerült, pedig Palmer nem volt sérült. A tavalyi Steelers is megérne egy misét, s valóban nemcsak a passzplayek túl magas aránya vezetett csoport 3. helyéhez, hanem sokkal inkább a futójátékok hatékonysága, pontosabban annak hiánya. (No meg a cikkben is taglalt 2 ember elengedése) Mindenesetre azt szerettem volna érzékeltetni, hogy ebben a csoportban mindig is az erős védelem és a hatékony futójáték vezetett sikerre, s ebbe tökéletesen beleillik az előbb említett két példa, még ha azokat valóban lehetne külön-külön taglalni bővebben.Soldados
-hát azért a Bengálik keretén erősen dolgozott a biróság is. Azt ugye lassan ki lehetne már jelenteni, hogy CP-ben sokkal több fantázia volt, de összetörtük, azon a PO meccsen képletesen is, kettévágtuk a karrierjét, nem fog már magáratalálni, ugye azért ezt már ideje lenne észrevenni Cincinátusban, minimum azzal hogy öcsit kidobjuk, jelezhetnénk nyuszifülnek hogy eddig. Az hogy nekünk sikerült egyedül playmaker QB-t találni az 50% mákizmus, de pölö a tavalyi évben nagyon hiányzott a playmakersége, meg az egész offensből. és hadd hivjam fel a figyelmet, ha most netán egy vagy két TD-t kapunk,, nem garbidzsban, sem kell anyáznia D-t mert emberfelettit teljesitenek és ez nem lehet konzisztens elvárás velük szemben.sutianap
Épp ezt írtam, hogy a Cincynek nincs is szüksége a régi Palmerre. Arra van szüksége, hogy jól lemenedzselje a meccset, a többit a D intézi.

Abban pedig továbbra sem értünk egyet, hogy ki a felelős a tavalyi kudarcért. A 2008-as, vagy az eddigi idei teljesítmény nem elvárható, de az, amit tavaly láttunk, az kritikán aluli és elsődleges oka a kudarcnak. BB tavaly is playmaker volt, sok GW-drive-ot vezetett, csak a D lenullázta a 4. negyedes balfaszkodásával.

Ahogy mondani szoktam, ha az ötcsillagos D háromcsillagos teljesítményt nyújt, míg az háromcsillagos O háromcsillagos teljesítményt hoz, akkor nem az O a hibás, mert az azt hozza, amit tud, ellenben a D alulteljesített önmagához képest. Ez a franchise arra épül a 70-es évek óta, hogy a D hozza a meccseket. Ha nem nyerünk, nem Dixon vagy Batch a hibás, mert nem nekik kell hozni a meccset, hanem a D-nek. Ez idén is bebizonyosodott.Soldados
Dooo. de elvesztettük a faszikat a D-ből, akik miatt lehet playmekerkedni, Brett Keisel tavaly mikor, mint egy falat kenyér köllött volna,- nem "rohant" vissza a lasztival. középen kellenek az állatok, hiába az OLB-k meg DE-k, ha középen nincs valami igazán elrettentő lsd. Pola, Foote, Timmons, Aa., Hoke egy kis "spice" és ettől működik a többiek játéka is.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
haszi: itt válaszolok, mert a cikknél a válaszom csak az első hosszú ékezetig látszik.

Szóval valóban mindkét példád komplexebb a leírtnál. De ahogy Te is írtad, a sportban nincs ha, volna és egyéb feltételes módú mondat. A Bengals nemcsak Palmer szerencsétlen sérülése miatt nem teljesedett ki, hiszen 2005-ön kívül is lehetett volna nagyot alkotni, mégsem sikerült, pedig Palmer nem volt sérült. A tavalyi Steelers is megérne egy misét, s valóban nemcsak a passzplayek túl magas aránya vezetett csoport 3. helyéhez, hanem sokkal inkább a futójátékok hatékonysága, pontosabban annak hiánya. (No meg a cikkben is taglalt 2 ember elengedése) Mindenesetre azt szerettem volna érzékeltetni, hogy ebben a csoportban mindig is az erős védelem és a hatékony futójáték vezetett sikerre, s ebbe tökéletesen beleillik az előbb említett két példa, még ha azokat valóban lehetne külön-külön taglalni bővebben.Soldados
-hát azért a Bengálik keretén erősen dolgozott a biróság is. Azt ugye lassan ki lehetne már jelenteni, hogy CP-ben sokkal több fantázia volt, de összetörtük, azon a PO meccsen képletesen is, kettévágtuk a karrierjét, nem fog már magáratalálni, ugye azért ezt már ideje lenne észrevenni Cincinátusban, minimum azzal hogy öcsit kidobjuk, jelezhetnénk nyuszifülnek hogy eddig. Az hogy nekünk sikerült egyedül playmaker QB-t találni az 50% mákizmus, de pölö a tavalyi évben nagyon hiányzott a playmakersége, meg az egész offensből. és hadd hivjam fel a figyelmet, ha most netán egy vagy két TD-t kapunk,, nem garbidzsban, sem kell anyáznia D-t mert emberfelettit teljesitenek és ez nem lehet konzisztens elvárás velük szemben.sutianap
Épp ezt írtam, hogy a Cincynek nincs is szüksége a régi Palmerre. Arra van szüksége, hogy jól lemenedzselje a meccset, a többit a D intézi.

Abban pedig továbbra sem értünk egyet, hogy ki a felelős a tavalyi kudarcért. A 2008-as, vagy az eddigi idei teljesítmény nem elvárható, de az, amit tavaly láttunk, az kritikán aluli és elsődleges oka a kudarcnak. BB tavaly is playmaker volt, sok GW-drive-ot vezetett, csak a D lenullázta a 4. negyedes balfaszkodásával.

Ahogy mondani szoktam, ha az ötcsillagos D háromcsillagos teljesítményt nyújt, míg az háromcsillagos O háromcsillagos teljesítményt hoz, akkor nem az O a hibás, mert az azt hozza, amit tud, ellenben a D alulteljesített önmagához képest. Ez a franchise arra épül a 70-es évek óta, hogy a D hozza a meccseket. Ha nem nyerünk, nem Dixon vagy Batch a hibás, mert nem nekik kell hozni a meccset, hanem a D-nek. Ez idén is bebizonyosodott.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!