Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát ha ezt megismétli Batch a Ravens ellen is, akkor én rohadt elégedett leszek 😀
Ez a Ravens meg majdnem kikapott a Brownstól... Szerintem is favoritok vagyunk, alig várom már a vasárnapot.
több mint 14 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Dixon futás közben sérült meg, szerencse, hogy ő vigyázott magára.
Leftwich ott volt a padon, tudott volna játszani.
Dixon egyszer sem tudta a red zone-ban td-re vezetni a csapatot.
Nem csak a statok vannak ellened szerintem.Tibi76
Viszont két erősebb védelem ellen nem dobott egy int-et sem, az sem mindegy!Szokol
Egyet dobott a Falcons ellen é az csúnya INT volt. Ettől függetlenül én is inkább Dixon párti vagyok, de ez most lényegtelen, mert Dixon harcképtelen.

Tomlin sztem kedd-szerda magasságában jelenti be, hogy Lefty vagy Batch kezd a Ravens ellen.Soldados
Ja igen, amikor gyakorlatilag 10 méterről az ellenfél kezébe passzolta a labdát. Át akarta ívelni a védő felett, mert mögötte állt az elkapó, csak nem jött össze.

Lényeg a lényegben: jó volt Batch, de ami belefért a TB ellen, nem fog beleférni a Ravens ellen. Sokkal koncentráltabb játékra lesz szükség a hét végén!
több mint 14 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Nagyon szép győzelem ismét csak gratulálni lehet a csapatnak.
A védelem nagyon állat volt, iszonyatosan tetszett Keisel TD-je. 😀 😀 😀
A futás szépen működött. A O fal nem volt rossz (nem kapott sacket Batch azért az nem semmi. Illetve Ward TD-énél is szépen fokták a Tampa D-t)

Negatívom egyedül nekem Batch volt, igaz egy 4. számú irányítótól jó volt a teljesítmény, csak az a baj nagyon nem akartam látni a 4. számút.......

Ravens ellen remélem Lefty kezd, azért ő is sokkal megbízhatóbb mint az öreg Charlie.

több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az a baj, hogy ha a Baltimore ellen csinálja meg mindezt, buktuk a meccset. Az eredménykövetőben is leírtam, hogy a futásai során se vigyázott magára úgy, ahogy illett volna, ha lesérül, Randle El állt volna be. Márpedig üvegből van, tudjuk mind, sajnos bármikor benne van a sérülés. Bár a statok ellenem vannak, számomra DD volt a meggyőzőbb, de a sérülés miatt ugye nem kérdés.

Leftyvel mizújs van? Nagy lenne öt meccs alatt négy különböző irányítóval kezdeni! 😊Szokol
Dixon futás közben sérült meg, szerencse, hogy ő vigyázott magára.
Leftwich ott volt a padon, tudott volna játszani.
Dixon egyszer sem tudta a red zone-ban td-re vezetni a csapatot.
Nem csak a statok vannak ellened szerintem.Tibi76
Viszont két erősebb védelem ellen nem dobott egy int-et sem, az sem mindegy!Szokol
Egyet dobott a Falcons ellen és az csúnya INT volt. Ettől függetlenül én is inkább Dixon párti vagyok, de ez most lényegtelen, mert Dixon harcképtelen.

Tomlin sztem kedd-szerda magasságában jelenti be, hogy Lefty vagy Batch kezd a Ravens ellen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Az a baj, hogy ha a Baltimore ellen csinálja meg mindezt, buktuk a meccset. Az eredménykövetőben is leírtam, hogy a futásai során se vigyázott magára úgy, ahogy illett volna, ha lesérül, Randle El állt volna be. Márpedig üvegből van, tudjuk mind, sajnos bármikor benne van a sérülés. Bár a statok ellenem vannak, számomra DD volt a meggyőzőbb, de a sérülés miatt ugye nem kérdés.

Leftyvel mizújs van? Nagy lenne öt meccs alatt négy különböző irányítóval kezdeni! 😊Szokol
Dixon futás közben sérült meg, szerencse, hogy ő vigyázott magára.
Leftwich ott volt a padon, tudott volna játszani.
Dixon egyszer sem tudta a red zone-ban td-re vezetni a csapatot.
Nem csak a statok vannak ellened szerintem.Tibi76
Viszont két erősebb védelem ellen nem dobott egy int-et sem, az sem mindegy!
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
és vezessük a ligát a Csifsszel! beszarszbehugyozol 😛sutianap
Én biztos, már fel is vettem egy felnőtt pelenkát. Ebben as ligában minden lehet, ezek után senki nem tudja ezt megcáfolni.
Igazából a besza-behu vonalon annyit tennék hozzá, hogy két küzdelmes ffi szagú meccs után, elég sima győzelmek jöttek tegnap, bár csak egyik meccset láttam. És ez nekem a KC esetében még külön meglepő volt.

A Vasasnak meg teljesen mindegy ki az irányító, kis túlzással élve. :cool:ulpianus
várjál, még estire gyön a csikágó is 😀 LeadersOfTheUniverse!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
és vezessük a ligát a Csifsszel! beszarszbehugyozol 😛sutianap
Én biztos, már fel is vettem egy felnőtt pelenkát. Ebben as ligában minden lehet, ezek után senki nem tudja ezt megcáfolni.
Igazából a besza-behu vonalon annyit tennék hozzá, hogy két küzdelmes ffi szagú meccs után, elég sima győzelmek jöttek tegnap, bár csak egyik meccset láttam. És ez nekem a KC esetében még külön meglepő volt.

A Vasasnak meg teljesen mindegy ki az irányító, kis túlzással élve. :cool:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kicsit megnéztem a Falcons és a Titans offense mérlegét.

Szerzett pontokban a Titans (78) 4., a Falcons (77) 5. Mindezt úgy, hogy ellenünk csináltak izmos 11, illetve 9 pontot. 😀 😀

És nem csak szar csapatokkal játszottak, volt benne Giants, Saints, no meg Raiders és Cards.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
és vezessük a ligát a Csifsszel! beszarszbehugyozol 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Az a baj, hogy ha a Baltimore ellen csinálja meg mindezt, buktuk a meccset. Az eredménykövetőben is leírtam, hogy a futásai során se vigyázott magára úgy, ahogy illett volna, ha lesérül, Randle El állt volna be. Márpedig üvegből van, tudjuk mind, sajnos bármikor benne van a sérülés. Bár a statok ellenem vannak, számomra DD volt a meggyőzőbb, de a sérülés miatt ugye nem kérdés.

Leftyvel mizújs van? Nagy lenne öt meccs alatt négy különböző irányítóval kezdeni! 😊Szokol
Dixon futás közben sérült meg, szerencse, hogy ő vigyázott magára.
Leftwich ott volt a padon, tudott volna játszani.
Dixon egyszer sem tudta a red zone-ban td-re vezetni a csapatot.
Nem csak a statok vannak ellened szerintem.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
szerintem legyünk öngyilkosok! szerződtessük PatWhite-ot, hátha kihoznánk belüle valamicskét 😂
vagy cseréljünk valakit Palmerre és nézzük meg mit is tud, ha nem retteg 😂sutianap
Favre esetleg? 😊 Vagy Collins a Titansből? Esetleg Culpeppert is megpróbálhatnánk visszacsábítani a ligába. 😀Soldados
KurtWarnerINPITTSBURGH!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Batch-ból lehet még fekete bárány Ravens ellen. Ha pech-je van akkor egyik wallace td csak incomplete, a másik int. Amit dobott 2 int-et egyértelműen övé volt és konkrétan beledobta ellenfél kezébe.
Tehát ha pech-je van akkor -2 td + 1 int és akkor már is más játékot játszott, mint amit elvárnak tőle hogy vezényelje csak le a meccset.
Viszont az látszik hogy Wallace rohadt jó, BB-vel durvák lesznek.laby
Aha.
Jók ezek a, "ha a védő nem bassza el". Az előző meccsen meg akkor +1TD Wllacenak, ha nincs holding, meg +80-100 yard, ha nem hajigáljűk el a dobásait csárlinak....

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
szerintem legyünk öngyilkosok! szerződtessük PatWhite-ot, hátha kihoznánk belüle valamicskét 😂
vagy cseréljünk valakit Palmerre és nézzük meg mit is tud, ha nem retteg 😂sutianap
Favre esetleg? 😊 Vagy Collins a Titansből? Esetleg Culpeppert is megpróbálhatnánk visszacsábítani a ligába. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
szerintem legyünk öngyilkosok! szerződtessük PatWhite-ot, hátha kihoznánk belüle valamicskét 😂
vagy cseréljünk valakit Palmerre és nézzük meg mit is tud, ha nem retteg 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Azért ez fura, hogy Batch odacsoszog, és vele kb annyi pontot csinál az O, mint az előző meccseken összesen. Adja a TD passzokat, erre nekiálltok fanyalogni, hogy ez nem is volt jó, meg csak szerencséje volt, meg a TB volt gyenge, stb... ?

Tulajdonképpen mit vártok a 4. QB-tól, hogy úgy nyomja mind Brees, vagy Montana fénykorában?

Egyrészt van számos csapat, akik seggreesnének örömükben, ha a kezdő QB-jük csak egy meccset le tudna hozni így, ahogy ezt Batch lehozta.

Másrészt nehogy már nekiálljunk itt szomorkodni.... hogy 3-0 -al állunk, de hát ez mégsem az igazi, mert volt két Int. 😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Basztikuli, csak nem úsztuk meg........Hoke min. 2 hét out :/ - térdszalag
Érzékeny veszteség
több mint 14 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Az a baj, hogy ha a Baltimore ellen csinálja meg mindezt, buktuk a meccset. Az eredménykövetőben is leírtam, hogy a futásai során se vigyázott magára úgy, ahogy illett volna, ha lesérül, Randle El állt volna be. Márpedig üvegből van, tudjuk mind, sajnos bármikor benne van a sérülés. Bár a statok ellenem vannak, számomra DD volt a meggyőzőbb, de a sérülés miatt ugye nem kérdés.

Leftyvel mizújs van? Nagy lenne öt meccs alatt négy különböző irányítóval kezdeni! 😊
több mint 14 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
nem biztos, hogy tőle csak annyit vártak, hogy vezényelje le a meccset.
szerencséje volt párszor, de nehogy már ezért baszogassuk.
mindenesetre én nyugodtam voltam, mint amikor Dixon kezdett.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 14 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Batch-ból lehet még fekete bárány Ravens ellen. Ha pech-je van akkor egyik wallace td csak incomplete, a másik int. Amit dobott 2 int-et egyértelműen övé volt és konkrétan beledobta ellenfél kezébe.
Tehát ha pech-je van akkor -2 td + 1 int és akkor már is más játékot játszott, mint amit elvárnak tőle hogy vezényelje csak le a meccset.
Viszont az látszik hogy Wallace rohadt jó, BB-vel durvák lesznek.

több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Pár gondolat a fordulóról, az eddigi tapasztalatokról és erőviszonyokról:

- a 3 győzelmünket alaposan felértékeli a riválisok mérlege, egész konkrétan a Bucs, Falcons, Titans hármas csak tőlünk kapott ki, másik 2 meccsét megnyerte... Ebből ráadásul a Falcons a Saintset győzte le a Titans a Giantset... Mindez egyértelműen alátámasztja, hogy nem jók, hanem nagyon jó vagyunk, erős ellenfeleket múltunk felül a 3/4. QB-val...
- Érdemes azt is megnézni, hogy a Falcons és Titans hány pontot csinált a másik 2 mérkőzésén. Sokat. Ellenünk 9 és 11. Ez is igazolja, hogy brutálisan jó a D.
- Bengals: Palmer szar. Egyszerűen nem bírja a nyomást és idén nem tűnik annyira jónak ez a fal, mint 1 éve. Emiatt azt gondolom, nincs mitől félnünk. Ez nem azt jelenti, hogy nem nyerhetnek ellenünk, de félnivalónk nincs, mi vagyunk a favoritok ez egyértelmű. Fura, de elsősorban a D-jükben bízhatnak ellenünk, meg úgy egyáltalán. Nagyon jó az az egység.
-Ravens: lassan azt is kezdem megkérdőjelezni, hogy egyáltalán a jó kategóriába tegyem őket... A védelmük többször megmutatta, hogy már rég nem a régi, a rush defense pedig már csak legenda, ezt a Jets és most a Browns is igazolta. Őszinte leszek, BB nélkül is magunkat tartom favoritnak. Nem sokkal, csak egy picit, azaz nem lepődnék meg, ha mégis kikapnánk, de Flacco rohadtul nem bizonyítja, hogy franchise QB, futást megöljük, a védelmük sebezhető... Minden adott - BB-n kívül.
- Akkor sincs gáz, ha kikapunk. Egyrészt 2-2 volt a célkitűzés, és legfeljebb 3-1 volt reálisan elképzelhető - bravúrral. Ez megvan, nekünk nincs veszítenivalónk, ha kikapunk is jó helyzetből várjuk a folytatást a körülményeket figyelembe véve.

Tehát összességében csodás rajt parádés D-vel. A csoport favoritjai ismét mi vagyunk, most már csalódott lennék, ha nem lenne meg, mert az egész AFC-t nézve is csak a Colts tűnik bivalynak - rajtunk kívül. És ezek akkor sem változnak, ha netán nyalnánk a Ravenstől, iszonyat kényelmes helyzetbe kerültünk, innentől BB-n a sor, hogy a Hetedik Mennyországig vezesse a csapatot.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Batch TDiből igazából egyet Tanardnak köszönhetünk, mert Cody bénázta el. A másikat is valamelyik védő bénázta el, és úgy esett Wallace kezében, de ott nem emlékszem, hogy ki volt.
Batch az elején teljesen homály volt, aztán elkezdett hosszú passzokat dobálni, és meglepetésre bejött. A defense überállat volt, yardokat főleg az elején kaptunk be Mike Williamstől illetve Blount futásokból, de hálistennek a futásokat abbahagyták, Williams+Freeman meg mintha megtört volna, miután Farrior kiütötte Williams kezéből a labdát, ami pont Clark kezébe pattant. A maradék yardot meg már a csere defense kapta be. Igazából Batch a végén már mindegy volt, hogy mit csinál, amikor eladta az intet, szerintem azt nem vállalja be szorosabb eredménynél.
Gay csinált egy sacket, ami szép volt, viszont Ike elejtett egy biztos Intet. Ami engem nagyon meglepett, hogy Blount ment át a védőkön, mint kés a vajon, esetleg a power RBknek lehet ellenünk esélyük? De mint írtam hálistennek valamiért abbahagyták Blount futtatását, szal nagyon sima lett (Keisel return TD nagyon poén volt, Hood is csinált egyébként egy gyönyörű pass deflectet). Jah Woodleynak volt 2 PDje, amik nem nagyon jöttek be, az egyiket nagyon szépen elkapta a Winslow (egykezes), amivel bekerültek a red zoneba, dehát 100ból egyszer van ilyen.
Egyszóval a defense überbrutál, Batch + Wallace között megvan az összhang, az offense fal nem volt rossz (kivéve Legurskyt, majdnem minden pressure felőle jött sajnos)tenorx
Köszi. Ilyenekre voltam kíváncsi mint Blount remeklése, vagy az OL-ünk munkája, vagy éppen Ike és Woodley egy-egy mozzanata, amik nincsenek az összefoglalóba és a play by playből sem olvasható ki.

Az első TD-nél Grimm hibázott, a másodiknál Talib ütötte Wallace kezébe a labdát, azok elég szar dobások voltak.

Blount futásokat szvsz azért hagyták abba, mert elég korán nagy előnybe kerültünk, így inkább passzolniuk kellett. Így jóval kevesebb futást hív(hat)tak a szokásosnál vagy a tervezettnél.

Az erőfutóktól sem kell tartani, Turner is az volt és leszedtük a pályáról. De sajna statokból nem tudom, hogy Blountot miért nem tudtuk megfogni megfelelően.Soldados
Az egyik nagyobb futásánál Mike Williams annyit csinált, hogy lökdöste ki Polamalut a pályáról. Egyébként volt egy másik, ahol meg egy védőt húzott maga után, aki a lábát fogta, nagyon tetszett Blount játéka.
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Batch TDiből igazából egyet Tanardnak köszönhetünk, mert Cody bénázta el. A másikat is valamelyik védő bénázta el, és úgy esett Wallace kezében, de ott nem emlékszem, hogy ki volt.
Batch az elején teljesen homály volt, aztán elkezdett hosszú passzokat dobálni, és meglepetésre bejött. A defense überállat volt, yardokat főleg az elején kaptunk be Mike Williamstől illetve Blount futásokból, de hálistennek a futásokat abbahagyták, Williams+Freeman meg mintha megtört volna, miután Farrior kiütötte Williams kezéből a labdát, ami pont Clark kezébe pattant. A maradék yardot meg már a csere defense kapta be. Igazából Batch a végén már mindegy volt, hogy mit csinál, amikor eladta az intet, szerintem azt nem vállalja be szorosabb eredménynél.
Gay csinált egy sacket, ami szép volt, viszont Ike elejtett egy biztos Intet. Ami engem nagyon meglepett, hogy Blount ment át a védőkön, mint kés a vajon, esetleg a power RBknek lehet ellenünk esélyük? De mint írtam hálistennek valamiért abbahagyták Blount futtatását, szal nagyon sima lett (Keisel return TD nagyon poén volt, Hood is csinált egyébként egy gyönyörű pass deflectet). Jah Woodleynak volt 2 PDje, amik nem nagyon jöttek be, az egyiket nagyon szépen elkapta a Winslow (egykezes), amivel bekerültek a red zoneba, dehát 100ból egyszer van ilyen.
Egyszóval a defense überbrutál, Batch + Wallace között megvan az összhang, az offense fal nem volt rossz (kivéve Legurskyt, majdnem minden pressure felőle jött sajnos)tenorx
Köszi. Ilyenekre voltam kíváncsi mint Blount remeklése, vagy az OL-ünk munkája, vagy éppen Ike és Woodley egy-egy mozzanata, amik nincsenek az összefoglalóba és a play by playből sem olvasható ki.

Az első TD-nél Grimm hibázott, a másodiknál Talib ütötte Wallace kezébe a labdát, azok elég szar dobások voltak.

Blount futásokat szvsz azért hagyták abba, mert elég korán nagy előnybe kerültünk, így inkább passzolniuk kellett. Így jóval kevesebb futást hív(hat)tak a szokásosnál vagy a tervezettnél.

Az erőfutóktól sem kell tartani, Turner is az volt és leszedtük a pályáról. De sajna statokból nem tudom, hogy Blountot miért nem tudtuk megfogni megfelelően.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
OFF

Soldi!
Ha a srészletesebben érdekelnek, akkor nfl.comon ,ha belemész a meccsbe, akkor a nagy kép alatt (vagy hogy mondjam?) ott van kis betűvel, hogy "Download Game Book". Na, ott a jóatyaúristen is le van írva részletesen. Mindenféle stat. több is, mint kell. De az alján ott van szépen a drive-ok leírása is részletesen.
Kinyomtatható formátumban, de monitoron is szépen olvasható természetesen. Jobban át lehet futni mi is történt, mint 50 adat alapján a főlapon.ulpianus
Azt elolvastam, abból vontam le ezeket az apróságokat. Pl abból tudom, hogy Redman nem csinálta meg a 4. és 1-et, de ugye az se derül ki a game bookból, hogy Wallace 2 TD-je egyaránt gyengus passz volt, ezt csak az összefoglalóból láttam.

Szal a game bookból nem látok egy-egy playt, hogy ki volt jó, kinek köszönhető a play sikeressége, ki hibázott, kinek volt mondjuk misstackle-je stb. Az alapján nincs reális összbenyomásom a meccsről. A statokat és a play by playt nézve, én pl pont ezzel a meccsel vagyok legkevésbé elégedett, de ez nem biztos, hogy jó benyomás, ehhez látni kell a meccset. Erre lennék kíváncsi.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
OFF

Soldi!
Ha a srészletesebben érdekelnek, akkor nfl.comon ,ha belemész a meccsbe, akkor a nagy kép alatt (vagy hogy mondjam?) ott van kis betűvel, hogy "Download Game Book". Na, ott a jóatyaúristen is le van írva részletesen. Mindenféle stat. több is, mint kell. De az alján ott van szépen a drive-ok leírása is részletesen.
Kinyomtatható formátumban, de monitoron is szépen olvasható természetesen. Jobban át lehet futni mi is történt, mint 50 adat alapján a főlapon.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Batch TDiből igazából egyet Tanardnak köszönhetünk, mert Cody bénázta el. A másikat is valamelyik védő bénázta el, és úgy esett Wallace kezében, de ott nem emlékszem, hogy ki volt.
Batch az elején teljesen homály volt, aztán elkezdett hosszú passzokat dobálni, és meglepetésre bejött. A defense überállat volt, yardokat főleg az elején kaptunk be Mike Williamstől illetve Blount futásokból, de hálistennek a futásokat abbahagyták, Williams+Freeman meg mintha megtört volna, miután Farrior kiütötte Williams kezéből a labdát, ami pont Clark kezébe pattant. A maradék yardot meg már a csere defense kapta be. Igazából Batch a végén már mindegy volt, hogy mit csinál, amikor eladta az intet, szerintem azt nem vállalja be szorosabb eredménynél.
Gay csinált egy sacket, ami szép volt, viszont Ike elejtett egy biztos Intet. Ami engem nagyon meglepett, hogy Blount ment át a védőkön, mint kés a vajon, esetleg a power RBknek lehet ellenünk esélyük? De mint írtam hálistennek valamiért abbahagyták Blount futtatását, szal nagyon sima lett (Keisel return TD nagyon poén volt, Hood is csinált egyébként egy gyönyörű pass deflectet). Jah Woodleynak volt 2 PDje, amik nem nagyon jöttek be, az egyiket nagyon szépen elkapta a Winslow (egykezes), amivel bekerültek a red zoneba, dehát 100ból egyszer van ilyen.
Egyszóval a defense überbrutál, Batch + Wallace között megvan az összhang, az offense fal nem volt rossz (kivéve Legurskyt, majdnem minden pressure felőle jött sajnos)