Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Bár hivatalos infor csak a keddi sajtótájékoztató után lesz, de úgy néz ki nincs komoly sérült, azaz sem Flozell, sem Essex nem sérült komolyabban.Soldados
Maxi, Sanders, Worilds és Hampton tuti bevethetőek lesznek vasárnap, azonban Essex bokasérülése miatt még limitáltan edz és kérdéses a szereplése.

Ami tetszett, h Tomlin külön kiemelte és megdicsérte Sly-t (nem véletlen hisz látványosan jó és 4 tackle- el ő vezeti a ST-t valamint a return td-ben is nagy érdeme volt.)Chrisdol
Pedig hogy sajnálták szegény srácot, hogy tönkre tesszük a karrierjét, aztán beverekedte magát az 53-as rosterre és lassan a specieal team no1-ja lesz. Hátha felkap pár kilót és idővel akár a D-ben is szerepet kaphat. Ilyen mentalitással sokra viheti nálunk!Szokol
Így van, én speciel többet látok (remélek) benne a ST-nél, igaz nem most, talán 1-2 év múlva. Mindenesetre a specbe hosszú távú ász lehet.
Everest munkamorálja is merőben más és jobb lehet, hiszen Harrison nyilatkozta, h ég és föld a tavalyi és az idei munka.
több mint 14 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Bár hivatalos infor csak a keddi sajtótájékoztató után lesz, de úgy néz ki nincs komoly sérült, azaz sem Flozell, sem Essex nem sérült komolyabban.Soldados
Maxi, Sanders, Worilds és Hampton tuti bevethetőek lesznek vasárnap, azonban Essex bokasérülése miatt még limitáltan edz és kérdéses a szereplése.

Ami tetszett, h Tomlin külön kiemelte és megdicsérte Sly-t (nem véletlen hisz látványosan jó és 4 tackle- el ő vezeti a ST-t valamint a return td-ben is nagy érdeme volt.)Chrisdol
Pedig hogy sajnálták szegény srácot, hogy tönkre tesszük a karrierjét, aztán beverekedte magát az 53-as rosterre és lassan a specieal team no1-ja lesz. Hátha felkap pár kilót és idővel akár a D-ben is szerepet kaphat. Ilyen mentalitással sokra viheti nálunk!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Bár hivatalos infor csak a keddi sajtótájékoztató után lesz, de úgy néz ki nincs komoly sérült, azaz sem Flozell, sem Essex nem sérült komolyabban.Soldados
Maxi, Sanders, Worilds és Hampton tuti bevethetőek lesznek vasárnap, azonban Essex bokasérülése miatt még limitáltan edz és kérdéses a szereplése.

Ami tetszett, h Tomlin külön kiemelte és megdicsérte Sly-t (nem véletlen hisz látványosan jó és 4 tackle- el ő vezeti a ST-t valamint a return td-ben is nagy érdeme volt.)
több mint 14 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
"ezitten a hamegmozdulszmegbaszlak D!"


😂 😂
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
TOP 5 defensive play in Week 2: http://www.nfl.com/videos/nfl-countdowns/09000d5d81ab5934/Top-five-defensive-plays-of-Week-2

No ki nyert? Ja, Troy, no nem az interceptionnel. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Dixont megműtik szerdán. Ez kb annyit jelent, hogy Ben visszatérésekor sztem IR lesz, ha addig Batch és Lefty is egészséges marad.

RSG: kb mindegy ki a QB, ha a védelem így játszik.Soldados
Freeman szarrá veri a déteket.szaba
Jó cuccot nyomhatsz😀Tibi76
Az biztos... hisz Rivers csapatának szurkol. 😛
több mint 14 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Dixont megműtik szerdán. Ez kb annyit jelent, hogy Ben visszatérésekor sztem IR lesz, ha addig Batch és Lefty is egészséges marad.

RSG: kb mindegy ki a QB, ha a védelem így játszik.Soldados
Freeman szarrá veri a déteket.szaba
Jó cuccot nyomhatsz😀

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Attól félek, ha így veretlenek vagytok, akkor Bennel már verhetetlenek lesztek.szaba
Ez kivételesen tetszett. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Attól félek, ha így veretlenek vagytok, akkor Bennel már verhetetlenek lesztek.
több mint 14 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Freeman szarrá veri a déteket.szaba
LOL! Menj aludni, közben álmodozhatsz. 😛Soldados
Most röhögsz, de mikor majd GW drive végén fut egy 20 yardosat, sírni fogsz 😛szaba
Én szeretem a Tampát, szóval nem akarom őket tutira bántani, de az Freeman ezt a D-et né viccelj már.
Tampának ott van esélye, hogy a mi gyenge O-kat megfogja, esetleg labdaszerzésből pont, illetve a spec team.

Freeman, hogy szétszedje ezt a D szerintem nincs benne az opcióban. Ryan sokkal jobb QB jobb elkapókkal és neki se sikerült.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Freeman szarrá veri a déteket.szaba
LOL! Menj aludni, közben álmodozhatsz. 😛Soldados
Most röhögsz, de mikor majd GW drive végén fut egy 20 yardosat, sírni fogsz 😛szaba
Ilyen D ellen lehetetlen 😛
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Dixont megműtik szerdán. Ez kb annyit jelent, hogy Ben visszatérésekor sztem IR lesz, ha addig Batch és Lefty is egészséges marad.

RSG: kb mindegy ki a QB, ha a védelem így játszik.Soldados
Freeman szarrá veri a déteket.szaba
😂 Aztán felkelsz és bilibe lóg a kezed 😀
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Freeman szarrá veri a déteket.szaba
LOL! Menj aludni, közben álmodozhatsz. 😛Soldados
Most röhögsz, de mikor majd GW drive végén fut egy 20 yardosat, sírni fogsz 😛szaba
Holdkóros...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Dixont megműtik szerdán. Ez kb annyit jelent, hogy Ben visszatérésekor sztem IR lesz, ha addig Batch és Lefty is egészséges marad.

RSG: kb mindegy ki a QB, ha a védelem így játszik.Soldados
Freeman szarrá veri a déteket.szaba
LOL! Menj aludni, közben álmodozhatsz. 😛Soldados
Most röhögsz, de mikor majd GW drive végén fut egy 20 yardosat, sírni fogsz 😛
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Dixont megműtik szerdán. Ez kb annyit jelent, hogy Ben visszatérésekor sztem IR lesz, ha addig Batch és Lefty is egészséges marad.

RSG: kb mindegy ki a QB, ha a védelem így játszik.Soldados
Freeman szarrá veri a déteket.szaba
LOL! Menj aludni, közben álmodozhatsz. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Dixont megműtik szerdán. Ez kb annyit jelent, hogy Ben visszatérésekor sztem IR lesz, ha addig Batch és Lefty is egészséges marad.

RSG: kb mindegy ki a QB, ha a védelem így játszik.Soldados
Freeman szarrá veri a déteket.
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Dixont megműtik szerdán. Ez kb annyit jelent, hogy Ben visszatérésekor sztem IR lesz, ha addig Batch és Lefty is egészséges marad.

RSG: kb mindegy ki a QB, ha a védelem így játszik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Tomlin on the QBs: He said he "doesn't anticipate" Leftwich's knee being an issur this week, but he also said Charlie Batch "is in the pole position" to be the starter vs. Tampa Bay. Tomlin also said guys had an opportunity to help Batch by making some plays for him but failed to do so, and that those are the kind of plays that need to be made.tenorx
Pont most akartam ezt írni. Megelőztél 😛
Ez nem sok jót sejtet. Én megnéztem volna Leftit. :/
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tomlin on the QBs: He said he "doesn't anticipate" Leftwich's knee being an issur this week, but he also said Charlie Batch "is in the pole position" to be the starter vs. Tampa Bay. Tomlin also said guys had an opportunity to help Batch by making some plays for him but failed to do so, and that those are the kind of plays that need to be made.
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egy dolgot szeretnék kiemelni. Tavaly nagyon rosszul sikerült a végső roster kialakítása. Nagyokat hibázott a stáb

Olyan hibákra gondolok, mint a rookie CBs over Madison, de ami óriási pozitívum, hogy Tomlin és stábja tanult a hibából is simán kib.szta Burnettet, hogy a spec teamben ott legyen a játék ezen területén sokat bizonyított Madison. Tavaly rettenetesen hiányzott egy Redman a rövid szitukra, most ez is megvan, a Falcons ellen láttuk ennek igazán hasznát, amikor 4/3-at megoldott (igaz épp a legfontosabbat nem a legvégén). Ilyeneken múlnak a meccsek, pedig perememberekről beszélünk és mégis milyen meghatározóvá tud válni egy-egy ilyen döntés.

Megemlítem még Foote és B-Mac visszahozatalát, azt hiszem, mindenki számára érzékelhető, hogy mit jelent a védelemnek, hogy miattuk frissek maradunk a meccs végére is a jobb depth miatt. És azt se feledjük, hogy mindketten "népszerűek" az öltözőben, akárcsak Randle El, s Tomlinék nem titkoltan ezért is hozták vissza ezt a 3 playát. Szintén nagyon jó döntés született a Brown vs Logan kérdésben.

Én elsősorban ezeknek a látszólag lényegtelen, mégis nagyon nehéz, de igazoltan jó döntéseknek tulajdonítom a 2-0-át.

Tavaly pedig a rosterszűkítésnél hozott rossz döntések eredményezték azokat a hibákat (D összeomlás, szar spec team, szar 3rd down conversation), amelyek miatt elmaradt a PO.Soldados
errű beszéltem, hogy a roster majd harmada változott - tehát vagy a világ legjobb offszezonnyát nyomtuk le ( 😛 ) vagy szarban voltunk ezért a tavalyi bekáppokat kibasztuk a csába. illetve a kettő között áll meg az igazság - hogy ugyanis qvajó offszezlonyt nyomtunk és tényleg szarba is voltunksutianap
Egy kicsit mindkettő.

Az off-season B-Mac és Foote visszahozatalától, továbbá Clark megtartásától jó.

A keret cseréinek kicserélődése viszont a saját erőforrások jobb felhasználásából szármázik. Lásd, hogy inkább Madison, mint Burnett, Inkább Brown, mint Logan, és hogy Redman is bekerült. Ezek jelentős részét tavaly is megtehettük volna, de akkor hibázott a szakmai stáb az 53-as szűkítéskor és ami igazán öröm, hogy tanultak a hibából és meg is van az eredménye.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Egy dolgot szeretnék kiemelni. Tavaly nagyon rosszul sikerült a végső roster kialakítása. Nagyokat hibázott a stáb

Olyan hibákra gondolok, mint a rookie CBs over Madison, de ami óriási pozitívum, hogy Tomlin és stábja tanult a hibából is simán kib.szta Burnettet, hogy a spec teamben ott legyen a játék ezen területén sokat bizonyított Madison. Tavaly rettenetesen hiányzott egy Redman a rövid szitukra, most ez is megvan, a Falcons ellen láttuk ennek igazán hasznát, amikor 4/3-at megoldott (igaz épp a legfontosabbat nem a legvégén). Ilyeneken múlnak a meccsek, pedig perememberekről beszélünk és mégis milyen meghatározóvá tud válni egy-egy ilyen döntés.

Megemlítem még Foote és B-Mac visszahozatalát, azt hiszem, mindenki számára érzékelhető, hogy mit jelent a védelemnek, hogy miattuk frissek maradunk a meccs végére is a jobb depth miatt. És azt se feledjük, hogy mindketten "népszerűek" az öltözőben, akárcsak Randle El, s Tomlinék nem titkoltan ezért is hozták vissza ezt a 3 playát. Szintén nagyon jó döntés született a Brown vs Logan kérdésben.

Én elsősorban ezeknek a látszólag lényegtelen, mégis nagyon nehéz, de igazoltan jó döntéseknek tulajdonítom a 2-0-át.

Tavaly pedig a rosterszűkítésnél hozott rossz döntések eredményezték azokat a hibákat (D összeomlás, szar spec team, szar 3rd down conversation), amelyek miatt elmaradt a PO.Soldados
errű beszéltem, hogy a roster majd harmada változott - tehát vagy a világ legjobb offszezonnyát nyomtuk le ( 😛 ) vagy szarban voltunk ezért a tavalyi bekáppokat kibasztuk a csába. illetve a kettő között áll meg az igazság - hogy ugyanis qvajó offszezlonyt nyomtunk és tényleg szarba is voltunk


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Számomra egyetlen dolog nem világos még mindig.
Miért kell erőltetni a Moore-nak szánt screen passzokat? Soha nem tett még meg vele 2 yardnál többet...CarioN
Mert game manager QB-val játszunk, s ilyenekkel rövid passzos játékot csináltatnak. Ezt pedig variálni kell, TE, hook, slant, és screenek, hogy ha már jelentősen csökkentve van playek típusa, attól még ne legyünk kiszámíthatóak.Soldados
A screen-ekkel nincs is bajom, csak ne Moore-al csináljuk már könyörgöm...
Egyébként érdekes, hogy Mendenhall-ra nem játszunk ki ilyen rövid passzos játékokat, szerintem nagyon hatékony lehetne.
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Számomra egyetlen dolog nem világos még mindig.
Miért kell erőltetni a Moore-nak szánt screen passzokat? Soha nem tett még meg vele 2 yardnál többet...CarioN
Mert game manager QB-val játszunk, s ilyenekkel rövid passzos játékot csináltatnak. Ezt pedig variálni kell, TE, hook, slant, és screenek, hogy ha már jelentősen csökkentve van playek típusa, attól még ne legyünk kiszámíthatóak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Számomra egyetlen dolog nem világos még mindig.
Miért kell erőltetni a Moore-nak szánt screen passzokat? Soha nem tett még meg vele 2 yardnál többet...
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egy dolgot szeretnék kiemelni. Tavaly nagyon rosszul sikerült a végső roster kialakítása. Nagyokat hibázott a stáb

Olyan hibákra gondolok, mint a rookie CBs over Madison, de ami óriási pozitívum, hogy Tomlin és stábja tanult a hibából is simán kib.szta Burnettet, hogy a spec teamben ott legyen a játék ezen területén sokat bizonyított Madison. Tavaly rettenetesen hiányzott egy Redman a rövid szitukra, most ez is megvan, a Falcons ellen láttuk ennek igazán hasznát, amikor 4/3-at megoldott (igaz épp a legfontosabbat nem a legvégén). Ilyeneken múlnak a meccsek, pedig perememberekről beszélünk és mégis milyen meghatározóvá tud válni egy-egy ilyen döntés.

Megemlítem még Foote és B-Mac visszahozatalát, azt hiszem, mindenki számára érzékelhető, hogy mit jelent a védelemnek, hogy miattuk frissek maradunk a meccs végére is a jobb depth miatt. És azt se feledjük, hogy mindketten "népszerűek" az öltözőben, akárcsak Randle El, s Tomlinék nem titkoltan ezért is hozták vissza ezt a 3 playát. Szintén nagyon jó döntés született a Brown vs Logan kérdésben.

Én elsősorban ezeknek a látszólag lényegtelen, mégis nagyon nehéz, de igazoltan jó döntéseknek tulajdonítom a 2-0-át.

Tavaly pedig a rosterszűkítésnél hozott rossz döntések eredményezték azokat a hibákat (D összeomlás, szar spec team, szar 3rd down conversation), amelyek miatt elmaradt a PO.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!