Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bár hivatalos infor csak a keddi sajtótájékoztató után lesz, de úgy néz ki nincs komoly sérült, azaz sem Flozell, sem Essex nem sérült komolyabban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
off:

mi ez az user karma nicknél?

onkishaszi
Van az a kis felfelé hüvelykujj. Arra akkor kattintasz, ha tetszik a hozzászólás és egyetértesz vele. Ezt számolja, hogy TE hány ilyet kaptál.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
off:

mi ez az user karma nicknél?

on

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Én meg szarok arra, akik utálnak minket😊


Maximálisan a szivemből szóltál......
Jókat mosolygok azokon a hsz-eken amikből egyértelműen látszik h jobban utálja a steelers-t mint saját csapatát szeretné. 😊
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Josh Freeman dob 350 yardot majd ellenünk és 3 ponttal éppen hogy nyerünk 😀laby
Ez ugye csak vicc? 😊 Szvsz szomorú lenne, ha a 200 yardot elérné. 😊Soldados
Természetesen vicc volt a smile-kből is következtetni lehet rá. Freeman-t bírom meg gondoltam leírom viccből ha netán összejönne ez az világcsoda lenne és akkor én lennék a király hogy ezt előre megmondtam 😀
Persze ilyen nem lesz, VY féle teljesítményre számíthat Freeman is 😊laby
ááá Vince ahhoz képest összeszedett irányitó benyomását fogja kelteni :cool:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Josh Freeman dob 350 yardot majd ellenünk és 3 ponttal éppen hogy nyerünk 😀laby
Ez ugye csak vicc? 😊 Szvsz szomorú lenne, ha a 200 yardot elérné. 😊Soldados
Természetesen vicc volt a smile-kből is következtetni lehet rá. Freeman-t bírom meg gondoltam leírom viccből ha netán összejönne ez az világcsoda lenne és akkor én lennék a király hogy ezt előre megmondtam 😀
Persze ilyen nem lesz, VY féle teljesítményre számíthat Freeman is 😊

több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Közben rájöttem, hogy eddig a Steelers és Kispest idénye párhuzamba állítható: sokan leírták mindkettőt a szezon előtt, egyik sem a szép játékáról híres, mindkettőnél a védelem hozza főleg a meccseket, mindkettőt utálja szinte mindenki (a saját szurkolóikon kívül, akik viszont hardcore fanok 😊 ), és amikor kikapnak tőlük, akkor mindenkinek "pont akkor van rossz napja". 😀FranzFerdinand
Tetszik a hasonlat. 😀Soldados
a Steelers-ben is jöttmentek játszanak, akik fél évente cserélődnek? 😛
nagyon utálom a kispest játékospolitikáját, hozzájuk képest a Pittsburgh a szívem csücske 😀Höri
Nincs igazi GM- mármint a Kispestnél.
De idén eddig jók vagyunk az tény. Bár ha az 1-3 között leszünk a végelszámolában; nem tudom mit csinálok örömömben....
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Közben rájöttem, hogy eddig a Steelers és Kispest idénye párhuzamba állítható: sokan leírták mindkettőt a szezon előtt, egyik sem a szép játékáról híres, mindkettőnél a védelem hozza főleg a meccseket, mindkettőt utálja szinte mindenki (a saját szurkolóikon kívül, akik viszont hardcore fanok 😊 ), és amikor kikapnak tőlük, akkor mindenkinek "pont akkor van rossz napja". 😀FranzFerdinand
Tetszik a hasonlat. 😀Soldados
a Steelers-ben is jöttmentek játszanak, akik fél évente cserélődnek? 😛
nagyon utálom a kispest játékospolitikáját, hozzájuk képest a Pittsburgh a szívem csücske 😀

több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dixon 3-5 hétre dőlt ki, ha Lefty egészséges lesz, akkor valószínűleg ő kezd.Soldados
Hogy ő döljön ki vasárnap 3-5 hétre 😛
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Dixon 3-5 hétre dőlt ki, ha Lefty egészséges lesz, akkor valószínűleg ő kezd.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!

Az a jó Soldiban, hogy mindig leírja - ok, kicsit sarkosabban... - a gondolataimat, így elég csak bólogatva olvasnom. 😊 Egyébként ez a tegnapi győzelem is hatalmas volt, ahogy az első meccs küzdelme is. Nagyon elkényeztet minket a Steelers, ahogy az utóbbi években, így idén is PO-esélyesek vagyunk. 😊FranzFerdinand
Detto. 😊 Illetve ha olyat ír, amivel nem értek egyet mire reagálnék már rég megtette valaki más.
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gosthdog rejoinsutianap
Ezt azért lefordítom: a lényeg, hogy újra leigazoltuk Leftwichet, McLendon pedig - ha átmegy a waiveren -, akkor visszamegy a PS-be.

Várhatóan Lefty vagy Batch lesz a kezdő.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Közben rájöttem, hogy eddig a Steelers és Kispest idénye párhuzamba állítható: sokan leírták mindkettőt a szezon előtt, egyik sem a szép játékáról híres, mindkettőnél a védelem hozza főleg a meccseket, mindkettőt utálja szinte mindenki (a saját szurkolóikon kívül, akik viszont hardcore fanok 😊 ), és amikor kikapnak tőlük, akkor mindenkinek "pont akkor van rossz napja". 😀FranzFerdinand
Tetszik a hasonlat. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
FranzFerdinand Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 83
Közben rájöttem, hogy eddig a Steelers és Kispest idénye párhuzamba állítható: sokan leírták mindkettőt a szezon előtt, egyik sem a szép játékáról híres, mindkettőnél a védelem hozza főleg a meccseket, mindkettőt utálja szinte mindenki (a saját szurkolóikon kívül, akik viszont hardcore fanok 😊 ), és amikor kikapnak tőlük, akkor mindenkinek "pont akkor van rossz napja". 😀
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
háj mindenki

valami hatalmas volt a d tegnap, kétségtelen, volt szerencsém nézni és a titánok td drájvjánál ja izgultam 😊
viszont így utólag nem volt az olyan gáz, sőt messze nem, mert nekünk csak az volt a lényeg, h ne legyen nagy játék és nagyon gyors td, a rövid passzokkal ment az idő, ami nekünk kedvezett... szal szerintem nem mérvadó, ha akkor végig mentek a titánok
más lett volna ha nem fér bele az a td szerintem...
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nagy győzelem volt tegnap!! Ezt a védelem hozta egyértelműen, 6 db labdaszerzés!! 😊zavi27
7 😊Soldados
Abból egy ST szóval zavinak volt igaza 😛Rajna
Miért? A spec team labdaszerzése az nem labdaszerzés? 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nagy győzelem volt tegnap!! Ezt a védelem hozta egyértelműen, 6 db labdaszerzés!! 😊zavi27
7 😊Soldados
Abból egy ST szóval zavinak volt igaza 😛

több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nagy győzelem volt tegnap!! Ezt a védelem hozta egyértelműen, 6 db labdaszerzés!! 😊zavi27
7 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Nagy győzelem volt tegnap!! Ezt a védelem hozta egyértelműen, 6 db labdaszerzés!! 😊
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Gosthdog rejoin


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
igazából a futásra alapozna a Tampa 64 att/214y 3.3 avg. de tuggyuk ebből mi lesz 😀
ellenük az eddigi "izomcsapatok" futottak, aszondja 4avg, teccik egyre jobban
ÉS, én Lefty-t kezdetném hogy megmutathassa hogy bekaphassák


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
FranzFerdinand Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 83
Sziasztok!

Az a jó Soldiban, hogy mindig leírja - ok, kicsit sarkosabban... - a gondolataimat, így elég csak bólogatva olvasnom. 😊 Egyébként ez a tegnapi győzelem is hatalmas volt, ahogy az első meccs küzdelme is. Nagyon elkényeztet minket a Steelers, ahogy az utóbbi években, így idén is PO-esélyesek vagyunk. 😊
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Josh Freeman dob 350 yardot majd ellenünk és 3 ponttal éppen hogy nyerünk 😀laby
Ez ugye csak vicc? 😊 Szvsz szomorú lenne, ha a 200 yardot elérné. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Josh Freeman dob 350 yardot majd ellenünk és 3 ponttal éppen hogy nyerünk 😀

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Sajna nem láttam a meccset :/ csak összefoglalót néztem
Grat a D-nek 😀, bár azért a végén szépen végigmasírozott a Titans a pályán :/
a CJ-t szépen megfogtuk, 34 yard azért az nem rossz 😀 de a passz az kicsit sok volt
az O az már más. Dixon többet futott mint passzolt 😐 de a lényeg h meglett a W.
Már csak 2 meccs BB nélkül, azt még ki kell bírni. Jövő héten go Tampába, azt is hozni kell 😀