Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na Lefty ismét edzett limitáltan és Battle pedig teljesen visszatért.

Viszont B-Mac és Worilds nem edzett. (Hamptont és Starksot nem írták, de sztem ők sem tréningeztek)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
http://www.nationalfootballpost.com/Source-Steelers-to-take-a-look-at-Donald-Thomas-Jarrett-Brown.htmlTibi76
Donald Thomas érdekes lehet.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
http://www.nationalfootballpost.com/Source-Steelers-to-take-a-look-at-Donald-Thomas-Jarrett-Brown.html

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egy nagyon durva stat:

From the day of Tomlin's first draft to this day, the Steelers have allowed fewer points than anyone in the National Football League (825), and it hasn't been terribly close (New England is second having allowed 892).

Best Defense. No question about that.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azér azt jó lenne nem elfelejteni, hogy a Jets fala a futásra van kitalálva, és ligaelsők, mi meg a liga alsó fertályában vagyunk ebben is... és most nem az ucsó meccsre gondolok, pláne, hogy igazából ott se működött a futás túl jól...kishaszi
Ez sajna nagyon igaz, de a lényeg, hogy sebezhetőek. Az már más kérdés, hogy nekünk sikerül-e ezt kihasználni vagy sem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Azér azt jó lenne nem elfelejteni, hogy a Jets fala a futásra van kitalálva, és ligaelsők, mi meg a liga alsó fertályában vagyunk ebben is... és most nem az ucsó meccsre gondolok, pláne, hogy igazából ott se működött a futás túl jól...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
flacco sztem egyáltalán nem volt rossz... végigment 2szer a pályán a jets D ellen , csak beszopták a turnoverekkel... a. 3. downokról nem is beszélve , bár ott nem volt olyan nehéz dolga mert ryan állandóan blitzet hívott. szóval nem lesz a ravens egyszerű...peach
Ha game manager QB-ként nézünk rá, akkor valóban nem volt gáz, ha vezér QB-ként, akkor kaka. 😊 Semmi komolyat nem nyújtott, volt 2-3 szép passza (pl amit Husinak eresztett el), de hatalmas homályokat is dobott (pl az end zone sarkánál méterekkel dobta túl az emberét egy halál egyszerű szituban).

Dixon pl game manager, tőle ez jó, Flaccót mindenki szeretné ennél többnek látni, ahhoz viszont ez nagyon kevés. Game manager Qb-tól viszont jó.

Szal egyáltalán nem volt rémisztő ez a Ravens, az Offense egy jó védelemmel megfogható, a Jets ezt megmutatta mind futás, mind passz terén, ez messze nem elit offense, a védelem ellen pedig lehetett futni. És ha normális pass offense lesz a túloldalon, akkor sztem passzolni is lehet majd. Jó csapat, de messze nem elit.Soldados
Ezzel egyet kell értenem. Bár teszem hozzá, hogy ha Ravens-ről van szó itt azért mindenki elfogult egy cseppet.... igaz egyben ez a legnagyobb elismerés, mert ha itt el van ismerve egy holló az tényleg tud valamit és tett le valamit az asztalra. Flacco nem ilyen és kész, belőle nem lesz egy Reed vagy Lewis.

több mint 14 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Starks, Hampton és Battle nem edzettek, Lefty limitáltan.Soldados

Battle-t nem is tudtam, hogy sérült.
Igaz ő érte kár legkevésbé.

Lefty meg ha még meg is gyógyul nem kellene kezdetni. Úgy se ő a jövő 2. számú QB a csapatnál.

több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Starks, Hampton és Battle nem edzettek, Lefty limitáltan.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
flacco sztem egyáltalán nem volt rossz... végigment 2szer a pályán a jets D ellen , csak beszopták a turnoverekkel... a. 3. downokról nem is beszélve , bár ott nem volt olyan nehéz dolga mert ryan állandóan blitzet hívott. szóval nem lesz a ravens egyszerű...peach
Ha game manager QB-ként nézünk rá, akkor valóban nem volt gáz, ha vezér QB-ként, akkor kaka. 😊 Semmi komolyat nem nyújtott, volt 2-3 szép passza (pl amit Husinak eresztett el), de hatalmas homályokat is dobott (pl az end zone sarkánál méterekkel dobta túl az emberét egy halál egyszerű szituban).

Dixon pl game manager, tőle ez jó, Flaccót mindenki szeretné ennél többnek látni, ahhoz viszont ez nagyon kevés. Game manager Qb-tól viszont jó.

Szal egyáltalán nem volt rémisztő ez a Ravens, az Offense egy jó védelemmel megfogható, a Jets ezt megmutatta mind futás, mind passz terén, ez messze nem elit offense, a védelem ellen pedig lehetett futni. És ha normális pass offense lesz a túloldalon, akkor sztem passzolni is lehet majd. Jó csapat, de messze nem elit.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
peach Atlanta Falcons 14 662 — a new hope (again)
flacco sztem egyáltalán nem volt rossz... végigment 2szer a pályán a jets D ellen , csak beszopták a turnoverekkel... a. 3. downokról nem is beszélve , bár ott nem volt olyan nehéz dolga mert ryan állandóan blitzet hívott. szóval nem lesz a ravens egyszerű...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyébként így, hogy tudom a végeredményt jobban örülök neki, hogy Reed mellérúgta azt a field goalt, remélem kap egy kis önbizalmat Mendenhall, úgy tűnt, mintha az hiányozna.
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha Maxi csak egy hetet hagy ki, akkor remény lehet rá, hogy a fal komolyabban összeáll a Hollók ellen. Ha az OL megfelelően tudja blokkolni a futást, akkor Rashard mindenképpen többre lehet képes ellenük, mint a pályája csúcsán azért már túljutott Tomlinson.Red Star
Azt azonban ne feledjük, hogy a Jets Tomlinson előtt Shonn Greennel fárasztotta a Ravens-t, mi pedig egy all down backben gondolkodó csapat vagyunk, kivéve a 3. és 1-eket.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Hát nem fostam össze magam a Ravens-től. 😊 Aki szerint Dixon homály volt, az nézze meg nyugodtan Flaccót. Oké, Jets D ellen volt, ellenük senki nem fog brillírozni, de az egyszerű passzoknál legalább ugyanannyit dobott totál homályt, mint Dixon. Egyszerű passzokról beszélünk, ahol tök mindegy milyen D van odaát, egész egyszerűen pontatlan volt...Soldados
Nagyon egyetértek ezzel,direkt megnézetem én is, hogy mire megy Flacco, tény és való, hogy a liga egyik legjobb védelme ellen,de finoman szólva sem volt jobb, mint DD. elég egyszerű passzokat is elrontott. Annyira nem kezdtem el fosni ettől " brtuláisan megerősített" Ravens O-tól.Haggans
És lehet ellenük futni!!! Ez nagyon fontos a mi szempontunkból. A Jets 21 kísérletből 116 yard, Tomlinson cincálta őket rendesen a 2. félidőben. Továbbá a támadófaluk is sebezhető, voltak momentumok amikor a Jets D nagyon szétkapta az OL-t. Ez szintén jó hír nekünk.Soldados
Mindezzel teljesen egyetértek, de azt azért ne feledjük, hogy a harmadik kísérleteket viszont Flacco igen magas százalékkal oldotta meg. Szerencsére idén még semmi sem utal arra, hogy problémánk lenne ezzel, de tavaly ez volt a védelem egyik neuralgikus pontja.
Ha Maxi csak egy hetet hagy ki, akkor remény lehet rá, hogy a fal komolyabban összeáll a Hollók ellen. Ha az OL megfelelően tudja blokkolni a futást, akkor Rashard mindenképpen többre lehet képes ellenük, mint a pályája csúcsán azért már túljutott Tomlinson.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát nem fostam össze magam a Ravens-től. 😊 Aki szerint Dixon homály volt, az nézze meg nyugodtan Flaccót. Oké, Jets D ellen volt, ellenük senki nem fog brillírozni, de az egyszerű passzoknál legalább ugyanannyit dobott totál homályt, mint Dixon. Egyszerű passzokról beszélünk, ahol tök mindegy milyen D van odaát, egész egyszerűen pontatlan volt...Soldados
Nagyon egyetértek ezzel,direkt megnézetem én is, hogy mire megy Flacco, tény és való, hogy a liga egyik legjobb védelme ellen,de finoman szólva sem volt jobb, mint DD. elég egyszerű passzokat is elrontott. Annyira nem kezdtem el fosni ettől " brtuláisan megerősített" Ravens O-tól.Haggans
És lehet ellenük futni!!! Ez nagyon fontos a mi szempontunkból. A Jets 21 kísérletből 116 yard, Tomlinson cincálta őket rendesen a 2. félidőben. Továbbá a támadófaluk is sebezhető, voltak momentumok amikor a Jets D nagyon szétkapta az OL-t. Ez szintén jó hír nekünk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 783 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Hát nem fostam össze magam a Ravens-től. 😊 Aki szerint Dixon homály volt, az nézze meg nyugodtan Flaccót. Oké, Jets D ellen volt, ellenük senki nem fog brillírozni, de az egyszerű passzoknál legalább ugyanannyit dobott totál homályt, mint Dixon. Egyszerű passzokról beszélünk, ahol tök mindegy milyen D van odaát, egész egyszerűen pontatlan volt...Soldados
Nagyon egyetértek ezzel,direkt megnézetem én is, hogy mire megy Flacco, tény és való, hogy a liga egyik legjobb védelme ellen,de finoman szólva sem volt jobb, mint DD. elég egyszerű passzokat is elrontott. Annyira nem kezdtem el fosni ettől " brtuláisan megerősített" Ravens O-tól.

" class="embed">
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tomlin sajtótájékoztatójáról a lényeg:

- Dixon kezd vasárnap is
- Starks sérülése mégsem olyan súlyos, lehet csak 1 meccset kell kihagynia. Ez nagyon jó hír. Helyettese Jonathan Scott lesz, ahogy a Falcons ellen is
- Lefty sérülése is javul, talán némi munkát már tud végezni majd a héten


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Üdv.!

Sajna nem tudom mostanság naprakészen követni az eseményeket, de a szívem örökké a steelersé. (96 óta)
Tudna nekem valaki esetleg segíteni abban, hogy mi lett a Svéddel????
előre is kösz mindenkinek! 😛BENedict
Sweed IR-re került a sérült Achilles-ina miatt és még 1 év van a szerződéséből, jövőre a TC-ben a rosterre kerülésért küzdhet - talán...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Svéd még IRen van nálunk, talán tavaly még kaphat egy esélyt, de nem valószínű, főleg, hogy Sanders és Brown se rossz...
több mint 14 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
A Svéd sajna achillesét leaprította ha jól tudom, és utolsó éve is volt a szerződéséből, úgyhogy sajnos ment a kukába 😕
Asszem a karrierjével együtt, pedig reméltem hogy még meg tudja rázni magát...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Üdv.!

Sajna nem tudom mostanság naprakészen követni az eseményeket, de a szívem örökké a steelersé. (96 óta)
Tudna nekem valaki esetleg segíteni abban, hogy mi lett a Svéddel????
előre is kösz mindenkinek! 😛
több mint 14 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
A Jets off. gyakorlatilag nem létezett. Sanchez annyira gyenge, hogy még Flacco is jobb nála😀)
És erre rátett egy lapáttal, hogy a védelem is olyan büntetéseket hozott össze, mintha fogyatékosok gyülekezete lenne.Tibi76
Nem feltétlenül Sanchez a fő kolompos, olyan tré play hívások voltak hogy hihetetlen. Alig kapta meg az esélyt hogy passzoljon, ha mégis akkor tudta mindenki hogy passz lesz, ha meg jó passzt adott azt meg az elkapók ügyetlenkedték el. Azzal természetesen egyetértek hogy tragikus volt az offense, de nem egyértelműen Sanchez-t hibáztatnám.
Bár lehet ezt a Jets topicba kellett volna írnom de sebaj 😀

több mint 14 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
A Jets off. gyakorlatilag nem létezett. Sanchez annyira gyenge, hogy még Flacco is jobb nála😀)
És erre rátett egy lapáttal, hogy a védelem is olyan büntetéseket hozott össze, mintha fogyatékosok gyülekezete lenne.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát nem fostam össze magam a Ravens-től. 😊 Aki szerint Dixon homály volt, az nézze meg nyugodtan Flaccót. Oké, Jets D ellen volt, ellenük senki nem fog brillírozni, de az egyszerű passzoknál legalább ugyanannyit dobott totál homályt, mint Dixon. Egyszerű passzokról beszélünk, ahol tök mindegy milyen D van odaát, egész egyszerűen pontatlan volt...Soldados
Hogy működött a nagy Ravens passrush?

(statokat elnézve azért Sanchez se volt semmi... ez a gyerek nem tudom, hogy lett 1/5-ös)CarioN
Nehéz megítélni, mert a Jets offense olyan szinten impotens, hogy nem lehet messzemenő következtetéseket levonni. De tényleg. Az egyetlen dolog ami látszott, hogy futni lehet ellenük! És ez nekünk nagyon jó hír. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Hát nem fostam össze magam a Ravens-től. 😊 Aki szerint Dixon homály volt, az nézze meg nyugodtan Flaccót. Oké, Jets D ellen volt, ellenük senki nem fog brillírozni, de az egyszerű passzoknál legalább ugyanannyit dobott totál homályt, mint Dixon. Egyszerű passzokról beszélünk, ahol tök mindegy milyen D van odaát, egész egyszerűen pontatlan volt...Soldados
Hogy működött a nagy Ravens passrush?

(statokat elnézve azért Sanchez se volt semmi... ez a gyerek nem tudom, hogy lett 1/5-ös)